Osalejate nimekiri

Rattamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Bagrov, Ilya 1987 Venemaa
Baranovski, Sergei 1982 Valgevene
Baumann, Priit 1980 Soome
Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
Bogatyreva, Nataliia 1981 Venemaa
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
Einla, Marek 1984 Pärnu maakond
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hännikäinen, Keijo 1984 Pärnu maakond SK Keremeister
Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond Saarefood
Jamnes, Margus 1975 Harju maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaha, Hamigo 1969 Harju maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Kannenberg, Karli 1982 Harju maakond
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasemaa, Janno 1979 Ida-viru maakond
Kask, Kert 1976 Lääne-Viru maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kirsipuu, Tiit 1975 Harju maakond Team AMPS
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kruus, Martin 1971 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kullamaa, Mari 1984 Harju maakond
Kumm, Rain 1972 Harju maakond
Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kütt, Erik 1968 Harju maakond Team AMPS
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maramygin, Nikolay 1972 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-viru maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Münt, Ainar 1982 Järva maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Norkin, Pavel 1985 Venemaa
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Panteleev, Andrey 1985 Venemaa Äkke
Parmask, Peeter 1961 Tartu maakond SK VELO
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Petrov, Dmitriy 1968 Venemaa
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond
Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Raivo, Jaak 1973 Harju maakond
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Riismann, Andres 1972 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarep, Peeter 1952 Valga maakond
Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Sepri, Raido 1985 Harju maakond
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Sillaots, Vahur 1974 Tartu maakond
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Süld, Janek 1982 Tartu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tammsalu, Mihkel 1988 Harju maakond
Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Teppo, Andres 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tipka, Veljo 1969 Norra
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Volov, Nikolay 1980 Venemaa
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Annuk, Agu 1967 Valga maakond OMNIVA SK
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hiob, Risto 1986 Harju maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ilves, Roland 1993 Jõgeva maakond
Jakovlevs, Vitalijs 1982 Läti
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kask, Ivar 1973 Rapla maakond
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond OMNIVA SK
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kurrik, Tiina 1979 Harju maakond
Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
Kutepov, Marek 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõokene, Anneli 1966 Harju maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mandel, Martin 1985 Jõgeva maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
Purga, Avo 1982 Tartu maakond
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Rooma, Tanel 1981 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Saviir, Marit 1988 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Sirk, Ragnar 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Terasmaa, Jaanika 1980 Harju maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uus, Kaspar 1991 Tartu maakond
Uus, Priit 1970 Ida-Viru maakond
Vaigu, Aivar 1957 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
Kaasik, Krete 2000 Järva maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
Tiik, Merike 1976 Harju maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond

Rattapartner

Bottecchia

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Toetajad

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Valio

Meedium

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium