Osalejate nimekiri

89km / 40km / 21km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aal, Jaanus 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Adijans, Edgars 1975 Läti
Adoson, Enn 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Altin, Enn 1971 Tartu maakond
Altin, Ergo 1996 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Antoshkina, Elena 1964 Venemaa
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Arumägi, Mario 1979 Lääne-Viru maakond
Bagrov, Ilya 1987 Venemaa
Baumann, Priit 1980 Soome
Bogatyreva, Nataliia 1981 Venemaa
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
Filippkov, Stan 1979 Venemaa
Flavyanov, Igor 1970 Venemaa Narva SK Firn
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Harakka, Janne 1970 Soome
Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Helgand, Kalmer 1967 Harju maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agrovarustus OÜ
Hiiuväin, Erki 1985 Harju maakond
Hoekstra, Hendrik 1976 Harju maakond
Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Hännikäinen, Keijo 1984 Pärnu maakond SK Keremeister
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ilus, Andrus 1971 Viljandi maakond Westline Team
Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond Saarefood
Jaago, Aivar 1957 Rapla maakond Spordiklubi Tervisesport
Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
Kaha, Hamigo 1969 Harju maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaljumaa, Kalev 1987 Tartu maakond
Kaljumäe, Karl 1990 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
Kannel, Martin 1983 Tartu maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Kasemaa, Janno 1979 Ida-viru maakond
Kask, Kert 1976 Lääne-Viru maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kirsipuu, Tiit 1975 Harju maakond Team AMPS
Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Kivi, Raimo 1989 Valga maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Kljujev, Sergei 1978 Harju maakond
Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
Koch, Kaupo 1971 Harju maakond
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kompus, Meelis 1974 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krasnikov, Pavel 1982 Venemaa
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
Kruus, Martin 1971 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kuljus, Viljar 1984 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Kupriianov, Dmitry 1968 Venemaa
Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kübarsepp, Taavi 1982 Tartu maakond
Künnap, Janis 1980 Soome
Kütt, Erik 1968 Harju maakond Team AMPS
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
Lazarev, Dmitry 1972 Läti Pro-Trener
Lehesmets, Alar 1981 Harju maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond Peloton
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lepp, Margus 1970 Ida-Viru maakond Agrovarustus OÜ
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Liis, Lembit 1957 Jõgeva maakond JK Vooremaa Centrum
Lill, Oliver 1982 Harju maakond RedBike
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Linsi, Aivar 1962 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Lints, Rauno 1984 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Lond, Janek 1977 Viljandi maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond
Maramygin, Nikolay 1972 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
Mardo, Ahti 1975 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
Matisons, Martins Roberts 1999 Läti Elkor
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mavchun, Georgii 1988 Venemaa
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Meigas, Mait 1978 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond
Mikomägi, Renee 1981 Harju maakond
Miller, Guido 1981 Harju maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Murumäe, Üllar 1972 Harju maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Neeme, Virgo 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nilsson, Anders 1961 Rootsi
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Oks, Peep 1977 Tartu maakond
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
Olviste, Heiki 1974 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
Oolmets, Katrin 1979 Harju maakond
Ots, Riho 1983 Viljandi maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Ottis, Indrek 1973 Harju maakond Kose AMK ct
Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
Paltser, Jüri 1973 Harju maakond
Panteleev, Andrey 1985 Venemaa Äkke
Parmask, Peeter 1961 Tartu maakond SK VELO
Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Parve, Marko 1979 Harju maakond
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Petrov, Sergei 1964 Venemaa
Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond Ambla SK
Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Poopuu, Priit 1980 Tartu maakond
Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
Puidak, Peeter 1972 Tartu maakond Arens Mööbel AS
Purde, Paavo 1983 Harju maakond
Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Päsoke, Andres 1977 Harju maakond
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Raivo, Jaak 1973 Harju maakond
Rammi, Antti 1979 Tartu maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
Raud, Ants 1979 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
Rebane, Andrus 1968 Harju maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Reiman, Inge 1970 Harju maakond
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reivelt, Kaido 1970 Tartu maakond
Remmel, Hanno 1971 Harju maakond
Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Rinkovics, Verners 1981 Läti
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Roolaht, Argo 1970 Harju maakond
Rudys, Jonas 1980 Leedu
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarep, Peeter 1952 Valga maakond
Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
Sadam, Alar 1986 Jõgeva maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Sarapuu, Janek 1971 Tartu maakond
Sarapuu-Sikka, Cristen-Evary 2001 Tartu maakond Peloton
Sareal, Andrus 1978 Tartu maakond
Sauga, Indrek 1972 Harju maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seppa, Raul 1971 Harju maakond
Serov, Anton 1980 Venemaa
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Sikachev, Konstantin 1966 Venemaa
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soo, Mart 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Spilbergs, Sarmis 1983 Läti
Stanevics, Normunds 1977 Läti
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Süld, Janek 1982 Tartu maakond
Tamm, Bruno 1974 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tamuri, Erko 1969 Harju maakond
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Terhomaa, Jari 1970 Soome
Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Timsans, Juris 1975 Läti
Tinno, Triin 1986 Harju maakond
Tipka, Tauno 1971 Tartu maakond
Tipka, Veljo 1969 Norra
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
Triipan, Lauri 1971 Tartu maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tuul, Renee 1969 Harju maakond
Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tuur, Taavi 1983 Tartu maakond
Tõnissoo, Jaan 1990 Viljandi maakond
Tõnts, Tanel 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Vanaveski, Kaido 1975 Harju maakond
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Vare, Ain 1962 Lääne maakond JK Paralepa
Varvas, Martin 1983 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Veider, Anno 1981 Tartu maakond
Ventsel, Ott 1982 Harju maakond
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond
Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Volov, Nikolay 1980 Venemaa
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Õnnik, Lauri 1990 Pärnu maakond TÜASK
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aalma, Ain 1968 Harju maakond
Aavik, Margit 1976 Harju maakond
Alliksaar, Ivo 1971 Viljandi maakond
Bachmann, Raili 1966 Rapla maakond
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
Enno, Madis 1975 Tartu maakond
Evendi, Kristi 1979 Harju maakond
Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
Gutmann, Veigo 1968 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Heinsaar, Maarek 1976 Rapla maakond
Hiob, Risto 1986 Harju maakond
Härmat, Karin 1978 Harju maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jakobson, Meeri 1998 Tartu maakond
Jansen, Lauri 1985 Tartu maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Järv, Mihkel 1981 Tartu maakond
Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Jürgenson, Jaak 1969 Tartu maakond
Jürisoo, Vallo 1963 Tartu maakond
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
Karus, Katrin 1970 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Kenkmann, Ken 1986 Tartu maakond
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kiidjärv, Reet 1973 Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
Kilk, Andres 1958 Tartu maakond
Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
Kirt, Mario 1981 Valga maakond
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kolju, Margit 1978 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond OMNIVA SK
Kortspärn, Peep 1966 Pärnu maakond
Kottise, Alo 1985 Tartu maakond
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond SK ProRunner
Kutepov, Marek 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
Kütt, Rauno 1999 Harju maakond Team AMPS
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond
Lomova, Tatiana 1982 Venemaa
Luhthein, Viljar 1982 Harju maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
Maks, Albert Mark 2000 Tartu maakond
Malm, Merlis 1983 Tartu maakond
Matsalu, Ken 1982 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Mednis, Vilis 1953 Läti
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Murumäe, Aimi 1972 Harju maakond
Murumäe, Marek 2001 Harju maakond
Nirk, Mart 1965 Tartu maakond
Noormets, Kristjan 1986 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Paluoja, Alo 1976 Tartu maakond
Peterson, Aivar 1980 Võru maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond
Piir, Tõnis 1960 Tartu maakond
Puhang, Mari 1976 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Purga, Avo 1982 Tartu maakond
Pärt, Ingrit 1975 Harju maakond
Pärt, Janek 1976 Harju maakond
Rast, Henn 1974 Tartu maakond Filter / Powerslide Latvia
Rebane, Marina 1977 Harju maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reisi, Tiit 1967 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Repkin, Rahel 1998 Tartu maakond
Roose, Indrek 1966 Tartu maakond
Salumäe, Andres 1960 Harju maakond
Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond
Salutamm, Udo 1963 Tartu maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Sikachev, Nikolay 2001 Venemaa
Sindikov, Sergei 1958 Järva maakond
Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
Sirk, Ragnar 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sokk, Tarmo 1962 Võru maakond
Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
Sõmer, Reelika 1984 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond
Tamm, Marge 1999 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tark, Andres 1955 Tartu maakond
Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiik, Merike 1976 Harju maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
Tättar, Aveli 1996 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Tättar, Kaja 1969 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uustal, Johann Aksel 2005 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Varik, Meelis 1973 Pärnu maakond
Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Vendik, Triin 1989 Harju maakond
Viia, Ants 1967 Tartu maakond
Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
Vinogradov, Georgi 2000 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Vinogradova, Aleksandra 2000 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
Hetkel ei ole keegi veel sellele distantsile registreerunud

Rattapartner

Bottecchia

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Toetajad

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Meedium

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium