Ühistreening

19. Tartu Rattamaratoni tasuta ühistreening algab 11. septembril kell 11.15 stardiga Elva külje alt, Tartumaa Tervisespordikeskusest.

Kuna samal ajal ühistreeninguga toimub ka 1. Tartu Teate Rattamaraton, siis saavad ühistreeningule startijad rajale 15 minutit hiljem.

Ühistreeningul osalejatel on rangelt keelatud sekkuda teatesõidu käiku! 

NB! Ühistreeningul osalejad peavad ohutuse tagamise nimel läbima rada samas suunas kui Teate Rattamaratoni osalejad, Elvast Otepääle. Vastassuunas liiklejad peatatakse reguleerijate poolt. Liiklus rajal on avatud.

Sõita saab nii 89km kui ka 40km rada. Start on avatud 11.15-11.30 ning enne starti on vajalik nime kirja panemine registreerijate juures. Soovijad saavad oma isiklikud asjad korraldajate transpordiga finišisse saata, pakikoti saab hommikul sekretariaadist. Rajal on kaks joogipunkti, mis asuvad Teate Rattamaratoni vahetusalades (Palu - 22,4 km; Pringi teerist - 36,8 km) 

Start Elvast, Tartumaa Tervisespordikeskusest, finiš Otepääl, Tehvandi staadionil. Finiš suletakse kell 16.00. 

Finišis pakutakse sooja ja külma jooki. Lisaks tavalisele joogipoolisele saab finišis Carmolise lisandiga segatud kuuma Liptoni teed. Kõigil on enne kojuminekut võimalus oma ratas puhtaks pesta. Samuti on kõigil ühistreeningul osalejatel tasuline sauna kasutamise võimalus. 

Pärast finišeerimist saavad soovijad sõita tagasi stardipaika tasuta bussidega, mis väljuvad kell 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30 ja 16.00. Stardipaika Elvasse tuleb treeningul osalejatel liikuda oma transpordiga. 

NB! Ühistreeningul kiiver kohustuslik!