Osalejate nimekiri

89km / 40km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
2205 Aal, Jaanus 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS
897 Aalik, Marko 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
759 Aamisepp, Arno 1991 Harju maakond Kiili Spordiklubi
1962 Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
1322 Aarma, Raul 1976 Rapla maakond Päästeamet
1405 Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
2433 Aas, Aivo 1985 Pärnu maakond
477 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
1513 Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond Suusahullud
1442 Aasmäe, Arris 1972 Harju maakond
984 Aasoja, Arbo 1968 Harju maakond AS G4S Eesti
2826 Aau, Karen 1990 Harju maakond
1162 Aav, Priit 1972 Tartu maakond
715 Aavel, Rivo 1983 Põlva maakond
1323 Aavik, Aivar 1965 Harju maakond
2208 Abaškins, Andrejs 1975 Läti OlyBet
1297 Abel, Rene 1981 Rapla maakond Päästeamet
2210 Abeljan, Gevorg 1986 Järva maakond
2560 Adajatullin, Rustam 1973 Harju maakond
2145 Adamka, Ivo 1981 Tartu maakond Valga Puu
996 Adel, Ander 1977 Lääne-Viru maakond Tridens AS
975 Adijans, Edgars 1975 Läti
1426 Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond
2761 Adoson, Enn 1975 Harju maakond
1562 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
2349 Adosson, Kristo 1988 Tartu maakond
119 Adusoo, Jaanus 1970 Harju maakond Actual Print OÜ
2681 Aednurm, Argo 1979 Harju maakond
2599 Aer, Andi 1972 Harju maakond
2600 Agar, Ivar 1990 Harju maakond SK Pleki Pande
2840 Agar, Kaspar 1989 Pärnu maakond
1433 Agu, Mairold 1977 Harju maakond MTÜ Krimelte Hundid
698 Agu, Rauno 1969 Lääne-Viru maakond Pöldotsa RSK
2310 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
2041 Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond
127 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Hawaii Express
2763 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
44 Ainsalu, Markku 1979 Tartu maakond Veloplus Torq ProTeam
1894 Ainsoo, Meelis 1977 Põlva maakond
1122 Ait, Andreas 1999 Harju maakond
1167 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
106 Akis, Sandis 1975 Läti Rietumu-Delfin
2392 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
523 Alaväli, Ülari 1981 Tartu maakond
233 Albri, Kalev 1975 Harju maakond Nordecon Betoon
2108 Alev, Gen 1996 Valga maakond
557 Alev, Magnar 1972 Valga maakond #7AM
1144 Alexandrov, Grigory 1972 Venemaa
572 Algpeus, Mati-Evert 1997 Harju maakond
746 Alisauskas, Saulius 1973 Leedu Kitas reikalas UAB
742 Alisov, Andrey 1987 Venemaa
12 Alitis, Uldis 1983 Läti Rietumu-Delfin
2591 Alksmantas, Algimantas 1982 Leedu
2154 Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
1678 Allas, Ain 1987 Viljandi maakond Suusahullud
2712 Allas, Alo 1972 Harju maakond Antalis AS
2334 Allas, Roger 1982 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
2869 Allekand, Lauri 1984 Harju maakond
2664 Allekand, Leho 1957 Harju maakond
608 Allekõrs, Valmar 1968 Tartu maakond
2834 Allik, Erik 1976 Harju maakond
2166 Allik, Marko 1984 Viljandi maakond
1767 Allik, Mati 1981 Viljandi maakond
722 Allik, Peeter 1970 Harju maakond
2457 Allikmäe, Avo 1962 Rapla maakond
1594 Alliksoo, Alan 1991 Võru maakond
1859 Allilender, Rando 1984 Tartu maakond Valga Puu
1059 Allmere, Andres 1963 Harju maakond
809 Altin, Enn 1971 Tartu maakond
1565 Altin, Ergo 1996 Tartu maakond
851 Altküla, Anti 1982 Järva maakond
660 Altma, Andres 1972 Harju maakond
2679 Altmäe, Andres 1970 Lääne maakond
1440 Alttoa, Risto 1982 Rapla maakond Nordecon Betoon
196 Alumaa, Alar 1974 Harju maakond HANSAB
1583 Alumaa, Ingrid 1976 Tartu maakond
1568 Alusalu, Matis 1987 Järva maakond
1592 Ammon, Ants 1971 Harju maakond Eesti Raudtee AS
2276 Amur, Rainer 1982 Harju maakond
1910 Anari, Ott 1985 Harju maakond
450 Andersons, Ingus 1981 Läti
2734 Andinš, Valdis 1948 Läti
2193 Andla, Andy 1977 Harju maakond Harmet SK
1486 Andresson, Kaur 1977 Tartu maakond
481 Andresson, Raul 1967 Harju maakond
2870 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
409 Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
2010 Angiolini, Philippe 1961 Prantsusmaa
1306 Annamaa, Johanna 1990 Harju maakond MTÜ Spordiselts
731 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Graanul Invest AS
750 Annion, Silver 1983 Harju maakond SK Keremeister
2026 Annuk, Agu 1967 Tartu maakond
1588 Annus, Toivo 1971 Harju maakond
2498 Ansberg, Kristjan 1981 Tartu maakond
1044 Ansen, Rein 1983 Rapla maakond
1013 Ansip, Ethel 1974 Harju maakond Klubi Spordipartner
427 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
2238 Ansu, Taavi 1985 Pärnu maakond
638 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
2387 Antoshkina, Elena 1964 Venemaa
2207 Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
2250 Antsov, Urmas 1956 Harju maakond
434 Aola, Gert 1984 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
2294 Aotäht, Aivar 1970 Tartu maakond AS Postimees Grupp
2824 Aparjods, Kristers 1998 Läti
344 Apinis, Ainars 1967 Läti
84 Arak, Anti 1973 Harju maakond Areal Team
10002 Ardava, Lelde 1985 Läti Rietumu-Delfin
1282 Arens, Marek 1989 Tartu maakond Arens Mööbel AS
513 Arge, Endrus 1974 Harju maakond
1494 Arik, Aivar 1974 Tartu maakond
2131 Arisalo, Jyrki 1969 Lääne-Viru maakond
2281 Arm, Kristin 1972 Harju maakond
1948 Armanis, Lauris 1985 Läti
1647 Arnek, Adeele 1992 Harju maakond Sportland
1689 Arnim, Hasso 1971 Viljandi maakond
2516 Aro, Marko 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
2126 Arop, Timo 1981 Saare maakond
1439 Arrak, Tõnu 1990 Tartu maakond SK VELO
2299 Arro, Ago 1981 Valga maakond Telia SK
1479 Arro, Mihkel 1986 Valga maakond
2685 Arro, Rainis 1983 Tartu maakond
1953 Artel, Raido 1985 Harju maakond
206 Artel, Veiko 1971 Harju maakond
788 Arula, Ando 1982 Harju maakond
385 Arula, Raul 1958 Tartu maakond SK VELO
1891 Arumets, Joel 1970 Tartu maakond
1860 Arumägi, Mario 1979 Lääne-Viru maakond
493 Astok, Steve 1993 Lääne maakond JK Paralepa
1856 Asur, Veikko 1982 Valga maakond SK Metsasõbrad
2428 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
1812 Aul, Toomas 1976 Harju maakond
471 Aule, Krister 1977 Viljandi maakond
311 Aus, Jaanus 1974 Pärnu maakond OMNIVA SK
2282 Ausmees, Toomas 1964 Harju maakond
3 Austa, Caspar 1982 Tartu maakond TÜASK
170 Avalo, Imre 1980 Harju maakond Team TT
2323 Avik, Eeva 1988 Harju maakond
381 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
1448 Bachmann, Ago 1970 Ida-Viru maakond
2642 Bachmann, Tarmo 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
393 Bagajev, Nikolai 1980 Harju maakond
405 Balins, Andris 1978 Läti LEC
2438 Baliukonis, Domas 1987 Leedu
181 Balodis, Andris 1972 Läti Virsotne/MARMOT
2568 Balssa, Cedric 1981 Prantsusmaa
827 Baltaragis, Gvidas 1972 Leedu S-Sportas
248 Bardovskis, Aivars 1964 Läti
2437 Barniskis, Julius 1988 Leedu
1829 Barskii, Pavel 1986 Venemaa AlkoStop
2466 Barzdzius, Vytautas 1979 Leedu
235 Batov, Nikolai 1984 Venemaa
2300 Bauman, Kadri 1979 Harju maakond
1415 Baumann, Priit 1980 Soome
672 Baužys, Vaidotas 1983 Leedu
2405 Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
1753 Bazzhin, Nikita 1978 Venemaa
880 Bazõlev, Anton 1985 Harju maakond
2653 Beitane, Arta 1993 Läti
439 Beitans, Kaspars 1971 Läti
515 Bekers, Peteris 1961 Läti
2482 Belickis, Martins 1977 Läti
321 Beljajev, Vladimir 1966 Tartu maakond
2798 Beloussov, Mihhail 1988 Harju maakond
2174 Belov, Maxim 1981 Leedu
648 Belovs, Maris 1986 Läti
2356 Berens, Asko 1973 Saare maakond
1698 Berezin, Sten 1989 Harju maakond
1451 Bergson, Heikki 1977 Harju maakond
213 Bergvald, Gunnar 1974 Harju maakond Klubi Spordipartner
2522 Berzins, Ainars 1965 Läti
1412 Berzins, Andis 1979 Läti Sporta Klubs WENDI
2552 Berzins, Edgars 1980 Läti
802 Berzins, Emils 2000 Läti Sporta Klubs WENDI
1154 Berzins, Juris 1954 Läti 5A-Valka / LV
2448 Bibers, Aldis 1978 Läti
1388 Bieksa, Zilvinas 1969 Leedu
763 Bindris, Uldis 1980 Läti Autoeksperts-THULE
1293 Birkants, Peteris 1989 Läti
125 Birkants, Roberts 1996 Läti
615 Birkants, Viesturs 1962 Läti
2469 Birums, Martins 1984 Läti
634 Birzgalis, Matiss 1999 Läti Booking Group Team
2606 Blazevicius, Egidijus 1979 Leedu IDK
10 Blums, Martins 1995 Läti ZZK
810 Bodniek, Andris 1976 Läti
285 Bogdanovs, Aivars 1965 Läti
2505 Boitmanis, Egils 1982 Läti Ikškile Velo
997 Bondarev, Igor 1961 Harju maakond
2619 Borovskis, Gvido 1981 Läti OlyBet
2776 Braun, David 1971 Tartu maakond
489 Brenayzen, Ilya 1968 Venemaa
475 Brezinskis, Valters 1993 Läti
1341 Breške, Dzintars 1974 Läti OC Limbazi
2135 Briedis, Martins 1986 Läti LEC
2595 Brigmanis, Edgars 1982 Läti
1031 Brokans, Andris 1970 Läti
59 Brokans, Raimonds 1973 Läti
1895 Bruzas, Rimas 1968 Leedu
433 Buivydas, Audrius 1973 Leedu CIRKO MESKUTES
2142 Buks, Mintauts 1953 Läti
708 Bulins, Artis 1971 Läti
1858 Bulkina, Marina 1976 Läti
2765 Bumburs, Rolands 1986 Läti
2683 Burijs, Antons 1986 Läti
1913 Burkov, Boriss 1971 Harju maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
927 Burokas, Vytautas 1989 Leedu Colibri cycling team
2190 Butkute, Kristina 1984 Leedu
1354 Butlers, Silver 1988 Tartu maakond
392 Caklis, Normunds 1975 Läti
1720 Caune, Vismants 1943 Läti
1722 Cherkasskaya, Maria 1986 Venemaa AlkoStop
251 Cikste, Arvis 1989 Läti
343 Cikste, Kaspars 1981 Läti
1145 Cima, Maris 1986 Läti
2620 Cimža, Alvis 1993 Läti OlyBet
216 Cirvelis, Girts 1989 Läti SUBARU AD REM Auto MTB team
1177 Cirvelis, Raitis 1987 Läti
209 Dabrikas, Donatas 1986 Leedu S-Sportas
1382 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
173 Danilas, Meelis 1967 Valga maakond
350 Danilov, Andrus 1973 Harju maakond Kose AMK ct
1575 Dauga, Andis 1972 Läti
1715 Davel, Indrek 1975 Harju maakond Swedbank AS
542 Davidnieks, Artis 1978 Läti
1931 Dedov, Priit 1992 Tartu maakond Marepleks OÜ
2048 Deket, Sergei 1981 Lääne-Viru maakond
1178 Demcakovs, Igors 1977 Läti Booking Group Team
909 Demidko, Ruslan 1987 Lääne-Viru maakond
884 Demyanenko, Andrey 1978 Läti
1256 Denisov, Andrey 1972 Venemaa Pskov Ski Team
2414 Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
2490 Diske, Gundars 1980 Läti SUBARU AD REM Auto MTB team
10011 Dobolina, Tatjana 1984 Harju maakond Klubi Spordipartner
2823 Dobrikas, Tomas 1981 Leedu Swedbank LT
2365 Dobrõnin, Viktor 1987 Harju maakond
335 Doman, Andrei 1976 Harju maakond InFocus
2214 Domaškin, Oleg 1973 Harju maakond
2043 Dooner, Teet 1974 Harju maakond
1349 Drake, Roberts 1956 Läti 5A-Valka / LV
2321 Dreimanis, Regnars 1973 Läti
1045 Dreimann, Annes 1975 Pärnu maakond
597 Dreimann, Kaido 1982 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
2223 Drenkhan, Tarvi 2000 Valga maakond
172 Dronsutavicius, Audrius 1975 Leedu
2008 Drozdov, Mikhail 1971 Venemaa
1131 Dude, Arvis 1994 Läti
995 Dude, Egils 1968 Läti
2189 Dudenas, Audrius 1983 Leedu
2859 Dugin, Dmitri 1986 Tartu maakond
1818 Dulmanis, Haralds 1979 Läti SEB Pank AS
2528 Dvelis, Gatis 1982 Läti
1908 Eamets, Annika 1969 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
1021 Eamets, Jaanus 1966 Harju maakond
234 Ebber, Andrus 1966 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
178 Ebras, Kristo 1978 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
378 Edemskiy, Andrey 1981 Venemaa AlkoStop
1225 Eelmere, Teet 1963 Harju maakond
499 Eelmets, Indrek 1978 Harju maakond
569 Eensalu, Agris 1979 Harju maakond SK Pleki Pande
958 Eensalu, Anders 1981 Harju maakond SK Pleki Pande
813 Eensoo, Ardi 1973 Harju maakond
1719 Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
1108 Eerme, Hanno 1969 Harju maakond Telia SK
2690 Eesmaa, Andrus 1971 Harju maakond
264 Eesmaa, Heigo 1981 Rapla maakond
1060 Eglitis, Dainis 1976 Läti
2063 Ehavee, Andres 1974 Pärnu maakond Spordiklubi Tervisesport
2876 Eilo, Enno 1965 Lääne-Viru maakond SK Rakke
107 Einblau, Mihkel 1986 Harju maakond Nordecon Betoon
2319 Einland, Vello 1958 Harju maakond
855 Einmaa, Tiit 1977 Lääne-viru maakond Eesti Raudtee AS
457 Einroos, Evert 1995 Tartu maakond
395 Einroos, Raino 1968 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
2704 Eit, Elari 1987 Tartu maakond
2545 Elias, Randy 1993 Valga maakond Graanul Invest AS
1496 Elling, Tõnis 1972 Harju maakond
1564 Ellram, Jüri 1955 Järva maakond
1034 Elmanovits, Erik 1976 Harju maakond
1842 Elmend, Aivar 1964 Jõgeva maakond
404 Elo, Armas 1970 Harju maakond
2169 Engel, Margo 1975 Harju maakond SEB Pank AS
2160 Engel, Vilmar 1967 Harju maakond
2072 Ennok, Brita 1998 Harju maakond
2141 Ennok, Tarmo 1973 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
1960 Ennuste, Jaak 1964 Harju maakond
2641 Ennuste, Madis 1972 Harju maakond
29 Erikson, Toomas 1976 Harju maakond Nordecon Betoon
2829 Erin, Lembit 1978 Harju maakond
1041 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
1612 Erofeev, Alexander 1956 Venemaa SVK Dünamo
1875 Eskelinen, Marko 1964 Soome
394 Ester, Indrek 1975 Harju maakond Kose AMK ct
1368 Estermaa, Ago 1961 Harju maakond
1602 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
199 Ever, Riho 1966 Harju maakond velo.clubbers.ee
1997 Evert, Helina 1971 Lääne maakond Rimi Eesti Food AS
123 Fazõlov, Maksim 1980 Harju maakond Klubi Spordipartner
105 Fediunin, Yury 1968 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
902 Fedorov, Evgeny 1965 Venemaa LIDER Kingisepp
337 Fedorov, Iurii 1985 Venemaa
306 Fedyunin, Daniil 1996 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
2836 Field, Daniel 1987 Ühendkuningriik
2652 Filatov, Martin 1997 Põlva maakond
776 Filippov, Maksim 1979 Ida-viru maakond Äkke
479 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
607 Fjodorov, Nikolai 1955 Tartu maakond OMNIVA SK
2 Flaksis, Andzs 1991 Läti
1052 Flavyanov, Igor 1970 Venemaa Narva SK Firn
212 Freiberg, Sven 1975 Harju maakond
1438 Freimann, Ilmar 1984 Tartu maakond
329 Freinats, Gints 1976 Läti Engures Sportam
2745 Fridkin, Dmitriy 1969 Venemaa
2780 Frolovs, Oskars 1992 Läti
2412 Fuchs, Risto 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
2657 Gabšys, Aleksandras 1987 Leedu Colibri cycling team
1515 Gailitis, Andis 1982 Läti
1310 Gailitis, Janis 1984 Läti
1700 Galaganovs, Andrejs 1976 Läti
1644 Galgans, Aldis 1971 Läti 5A-Valka / LV
606 Galibeckis, Juris 1975 Läti
1428 Garancs, Laimonis 1970 Läti Sporta Klubs WENDI
2822 Gaucas, Arunas 1972 Leedu Swedbank LT
137 Gaurilka, Vaidas 1987 Taani
466 Gavelis, Povilas 1979 Leedu Colibri cycling team
2443 Gavenavicius, Augustas 1981 Leedu Colibri cycling team
278 Gediminas, Martynas 1974 Leedu Malmerk Klaasium
2544 Geimonen, Martti 1973 Harju maakond
2460 Gelezevicius, Raimondas 1979 Leedu
1679 Germann, Veiko 1977 Ida-Viru maakond Spordiklubi IKS
2551 Germans, Uldis 1980 Läti
420 Giraitis, Mindaugas 1990 Leedu
1711 Glazauskas, Ramunas 1982 Leedu Swedbank LT
845 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Danske Bank
305 Goremykin, Sergey 1976 Venemaa
639 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
316 Gornischeff, Feliks 1988 Tartu maakond
2633 Gostev, Aleksandr 1988 Harju maakond ABB AS
2632 Gostev, Dmitri 1984 Harju maakond ABB AS
717 Grants, Edijs 1985 Läti
940 Grants, Ingus 1962 Läti
1333 Graudins, Alvis 1973 Läti
201 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
229 Grigorovits, Jaanus 1975 Põlva maakond Tridens AS
1211 Grihin, Kevin 2001 Võru maakond Karupesa Team
1649 Grinbergs, Ansis 1986 Läti
2615 Grinbergs, Arturs 1988 Läti
1846 Gromov, Leino 1973 Harju maakond
249 Grosbergs, Sandis 1982 Läti Sporta Klubs WENDI
271 Grossmann, Genry 1983 Harju maakond
2342 Grossthal, Kaido 1971 Harju maakond
459 Grünberg, Harry 1973 Harju maakond Porter Racing
2309 Grüner, Margus 1979 Harju maakond Swedbank AS
1002 Grünthal, Kardo 1973 Harju maakond
370 Gulbinas, Marius 1979 Leedu S-Sportas
1217 Guoga, Raimundas 1965 Leedu IDK
2787 Gutmann, Grete 1988 Harju maakond
1245 Gutmann, Tarmo 1972 Harju maakond ABB AS
210 Gylys, Ignas 1978 Leedu Mountainpeaks
837 Haas, Steve 1964 Harju maakond
219 Haav, Viljar 1975 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
2236 Haava, Erti 1981 Harju maakond Scania Eesti AS
197 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2218 Haavik, Mart 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1075 Hagen, Peeter 1958 Tartu maakond
887 Hagen, Tiina 1982 Harju maakond
2439 Hain, Hando 1980 Tartu maakond
1709 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
691 Hakanen, Jarkko 1970 Soome
1939 Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
1943 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
1687 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
1373 Hanni, Rene 1982 Harju maakond Columbus Eesti AS
2245 Hanni, Tarmo 1951 Harju maakond EWK
1519 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
1113 Hanschmidt, Henri 1976 Viljandi maakond
232 Hansov, Hanno 1983 Harju maakond
1503 Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond
179 Harand, Allan 1976 Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
314 Hartmanis, Janis 1971 Läti
192 Hartmanis, Toms 1990 Läti
254 Haruoja, Marko 1972 Harju maakond Actual Print OÜ
1298 Harzia, Raul 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1206 Haud, Janek 1972 Harju maakond
520 Havamaa, Silver 1976 Harju maakond
1350 Havik, Raigo 1983 Harju maakond
1090 Hein, Rene 1980 Harju maakond
2708 Heinaste, Janar 1993 Hiiu maakond Sportlove
2326 Heinmaa, Anita 1985 Pärnu maakond
1179 Heinmaa, Henri 1975 Harju maakond
2585 Heinols, Atis 1996 Läti
2608 Heinrichsen, Raivo 1961 Viljandi maakond
282 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
1984 Heinsoo, Tanel 1997 Lääne-Viru maakond
2587 Heiskanen, Sami 1971 Soome
2153 Helgand, Kalmer 1967 Harju maakond
533 Helmik, Einar 1972 Harju maakond
1871 Hendrikson, Ants 1967 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
1243 Hendrikson, Peeter 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
1054 Hendrikson, Tõnu 1973 Võru maakond Telia SK
2192 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1800 Henno, Lauri 1982 Harju maakond
1806 Hermat, Kaido 1988 Harju maakond A2K Spordiklubi
1247 Hermet, Jaanek 1975 Harju maakond VIA 3L Spedition
270 Hermet, Priit 1977 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
1213 Hiie, Kristo 1979 Harju maakond Telia SK
2413 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93
458 Himma, Markus 1993 Tartu maakond
2137 Hinn, Sven 1967 Harju maakond
1788 Hint, Heiki 1972 Tartu maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
512 Hints, Eric 1975 Harju maakond
1870 Hints, Kairi 1978 Harju maakond SEB Pank AS
828 Hintser, Jaanus 1972 Harju maakond
165 Hio, Siim 1984 Harju maakond Hawaii Express
771 Hiob, Laur 1976 Harju maakond
868 Hion, Lars-Erik 1980 Harju maakond Helmes AS
241 Hirs, Janek 1985 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
78 Hirs, Marek 1986 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
1339 Hirte, Igors 1973 Läti
2827 Hirv, Pait 1970 Võru maakond Haanja Rattaklubi
2316 Hirve, Raine 1987 Harju maakond
2574 Holma, Daiga 1961 Läti
351 Holts, Siim 1992 Tartu maakond
847 Homko, Dainis 1984 Läti OC Limbazi
556 Hoop, Martti 1987 Tartu maakond
2055 Hordo, Rein 1968 Järva maakond
1475 Horn, Alar 1980 Tartu maakond
1932 Hromenkov, Tanel 1974 Harju maakond
1544 Huittinen, Lauri 1982 Soome
2732 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
2244 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
2766 Hunt, Heidi 1972 Harju maakond
1746 Hunt, Toomas 1972 Tartu maakond
77 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
159 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
637 Hännikäinen, Keijo 1984 Pärnu maakond SK Keremeister
1817 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1880 Härm, Leo 1947 Viljandi maakond
1172 Härm, Margus 1981 Järva maakond Graanul Invest AS
2096 Härmat, Pelle 1971 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
1228 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element OÜ
1274 Hõlpus, Mihkel 1998 Tartu maakond
204 Hürden, Taivo 1976 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
806 Hütt, Petri 1986 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1169 Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
1264 Idvand, Indrek 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
944 Ilinsky, Dmitry 1971 Venemaa
736 Illak, Peeter 1966 Tartu maakond
10012 Illarionova, Ekaterina 1983 Venemaa
1202 Ilus, Andrus 1971 Viljandi maakond Westline Team
2839 Ilves, Ago 1967 Harju maakond Jõelähtme Singel
2782 Ilves, Alo 1987 Valga maakond Enics Eesti AS
1881 Ilves, Marek 1972 Harju maakond
1363 Ilves, Tauno 1972 Tartu maakond
2571 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
386 Ints, Kalev 1974 Tartu maakond FCR Media
1834 Irmejs, Guntis 1953 Läti
558 Irmejs, Reinis 1981 Läti
145 Israel, Olavi 1971 Harju maakond AT Sport OÜ
621 Israel, Severin 1982 Tartu maakond Enics Eesti AS
2339 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond Salvest AS
1661 Ivanov, Aleksandr 1964 Ida-Viru maakond
2614 Ivanov, Sergey 1979 Venemaa
104 Ivanov, Vladimir 1973 Venemaa Mountainpeaks
2689 Ivaste, Ivar 1971 Harju maakond
1204 Ivlijev, Vadim 1975 Ida-Viru maakond
943 Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond Saarefood
1724 Jaago, Aivar 1957 Rapla maakond Spordiklubi Tervisesport
1844 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1995 Jaanis, Aron 1970 Lääne-Viru maakond
421 Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
2168 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
2061 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond
2830 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
693 Jakobsoo, Janek 1974 Harju maakond
2353 Jakovlev, Gennadi 1953 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
2139 Jamnes, Margus 1975 Harju maakond
718 Janaitis, Aigars 1978 Läti
2598 Janemanis, Edgars 1972 Läti
2815 Janins, Mihails 1979 Ameerika Ühendriigid
1489 Jansen, Margus 1990 Tartu maakond
2327 Jansen, Rain 1975 Tartu maakond
2616 Jansone, Jana 1975 Läti
2550 Janušaitis, Paulius 1983 Leedu
156 Jaslins, Reinis 1973 Läti
10003 Jaunslaviete, Katrina 1991 Läti 5A-Valka / LV
2621 Jaunzems, Edgars 1982 Läti OlyBet
1645 Jaškov, Janek 1990 Harju maakond Peetri Rattaklubi
2134 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
1627 Jents, Reikko 1972 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
962 Jezovs, Romans 1986 Läti
37 Johanson, Kristjan 1997 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
496 Johanson, Marko 1988 Pärnu maakond SK VELO
671 Johanson, Raoul 1962 Pärnu maakond SK VELO
1981 Johanson, Rene 1978 Harju maakond
2002 Jonušas, Arturas 1973 Leedu
954 Jool, Illart 1966 Ida-Viru maakond
748 Jool, Urmas 1964 Harju maakond
424 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
2376 Joorits, Jüri 1979 Tartu maakond HANSAB
1004 Joost, Janno 1968 Tartu maakond
1346 Joost, Martin 1997 Tartu maakond
2259 Joosti, Tiit 1975 Harju maakond
625 Jostsons, Dainis 1965 Läti
2493 Judeiks, Ainars 1966 Läti
2422 Juhanson, Ain-Alar 1976 Tartu maakond Trismile
1261 Juhkam, Tõnu 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
923 Jullinen, Braian 1999 Järva maakond Järva-Jaani RSK
784 Jullinen, Tarmo 1981 Järva maakond Järva-Jaani RSK
2180 Jundas, Kadri-Ann 1970 Lääne-Viru maakond
2749 Jurak, Urmas 1984 Tartu maakond
2821 Jurevicius, Paulius 1991 Leedu Swedbank LT
1406 Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
437 Juronen, Pertti 1983 Valga maakond SK Keremeister
2195 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
2802 Juurik, Riho 1985 Harju maakond
1757 Juurik, Viiu 1978 Pärnu maakond Hawaii Express
818 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2079 Juus, Tanel 1988 Valga maakond
2219 Juva, Timo 1969 Soome
1271 Jänes, Rivo 1982 Rapla maakond
1159 Järva, Romek 1973 Järva maakond Tagalapataljon
1312 Järvalt, Renna 1977 Harju maakond
762 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
685 Järve, Marek 1971 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1555 Järve, Olav 1968 Harju maakond
2500 Järve, Tõnu 1973 Lääne maakond Sportlove
1024 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond AS Kalev
2143 Järveoja, Helje 1962 Tartu maakond
488 Järveoja, Jaanus 1963 Tartu maakond
878 Järveoja, Toomas 1961 Tartu maakond
1804 Järvet, Arved 1979 Harju maakond
2014 Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
1251 Järvinen, Janne 1967 Soome
454 Järvloo, Priit 1983 Tartu maakond
482 Järvsoo, Janno 1974 Viljandi maakond Sindi SK KALJU
2790 Jääger, Liis 1998 Tartu maakond Kalevi Jalgrattakool
2853 Jõekäär, Imre 1973 Pärnu maakond
1886 Jõemaa, Margus 1984 Harju maakond
2697 Jõepere, Bruno 1985 Pärnu maakond Päästeamet
1392 Jõesaar, Margus 1975 Jõgeva maakond
1375 Jõesoo, Urmas 1975 Harju maakond
87 Jõeäär, Marten 1999 Ida-Viru maakond
338 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
573 Jõgi, Allan 1981 Pärnu maakond Päästeamet
2711 Jõgi, Andri 1984 Harju maakond Columbus Eesti AS
1949 Jõgi, Kaarel 1996 Tartu maakond
2728 Jõgi, Rauno 1993 Tartu maakond
914 Jõgila, Veiko 1969 Harju maakond
1993 Jõgisuu, Jaana 1985 Harju maakond SK Jooksupartner
1316 Jõks, Alo 1984 Tartu maakond
2114 Jõul, Joel 1972 Harju maakond Norma AS
894 Jörgensen, Sören Rhiger 1970 Lääne-Viru maakond
1935 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
1069 Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
1527 Jürgenson, Märt 1986 Tartu maakond S-Sportas
2093 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
1423 Jüriöö, Erik 1985 Harju maakond
964 Jüriöö, Janno 1976 Harju maakond Jüriöö Pereklubi
1657 Jürjan, Aivar 1984 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
2028 Jürjan, Taavi 1987 Harju maakond ABB AS
2730 Jürlau, Henri 1980 Harju maakond
679 Jürlau, Noel 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2284 Jürmann, Ants 1949 Harju maakond
195 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond Tartu Vangla
1344 Kaar, Risto 1973 Harju maakond
2783 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2440 Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Danske Bank
2338 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Salvest AS
2175 Kaasik, Arne 1962 Harju maakond Columbus Eesti AS
1652 Kaasik, Kristen 1988 Harju maakond Columbus Eesti AS
2264 Kaasik, Madis 1992 Tartu maakond
886 Kaasik, Margus 1964 Tartu maakond
960 Kaasik, Morten 1991 Harju maakond Columbus Eesti AS
1556 Kaasik, Tõnis 1992 Rapla maakond Tallinna Ülikool
75 Kaasik-Aaslav, Henri 1969 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
1924 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
1081 Kadajane, Kaupo 1983 Harju maakond
1929 Kadajane, Lauri 1985 Tartu maakond
1362 Kadak, Urmas 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
682 Kadarik, Janek 1975 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2673 Kade, Andres 1968 Tartu maakond
1490 Kadyrmaev, Marat 1960 Venemaa
805 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
2666 Kaesveld, Ats 1984 Harju maakond
1321 Kaha, Hamigo 1969 Harju maakond
2601 Kahem, Simmo 1987 Lääne maakond
1790 Kahila, Hemmo 1952 Soome
1380 Kahk, Urmas 1966 Harju maakond
1853 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
781 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
582 Kaik, Jaanus 1977 Harju maakond SEB Pank AS
1134 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond
1861 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1104 Kainel, Mati 1984 Tartu maakond
2623 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
274 Kaiv, Taavi 1989 Harju maakond Nordecon Betoon
687 Kajaste, Kristjan 1981 Rapla maakond
961 Kala, Imre 1968 Harju maakond
2485 Kala, Mihkel 1993 Harju maakond
1707 Kalamats, Tarmo 1962 Harju maakond
2831 Kalamees, Targo 1972 Harju maakond Team TT
1975 Kalbin, Jüri 1985 Harju maakond
1930 Kalbus, Hugo 1963 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
2017 Kalda, Meelis 1975 Hiiu maakond AS G4S Eesti
1554 Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa
2020 Kaldma, Andres 1965 Harju maakond
1574 Kaldma, Toomas 1983 Harju maakond
327 Kaldre, Raul 1973 Harju maakond Porter Racing
1665 Kaldsoo, Alvar 1969 Harju maakond
2844 Kaleta, Valter 1984 Harju maakond
86 Kalja, Mihkel 1996 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1398 Kalja, Priit 1968 Tartu maakond
2453 Kaljumaa, Kalev 1987 Tartu maakond
1487 Kaljumäe, Aile 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
190 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Elisa
2638 Kaljurand, Raido 1984 Rapla maakond
1825 Kallak, Jaan 1981 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
2202 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond Suusahullud
245 Kallakmaa, Teet 1965 Järva maakond Järva-Jaani RSK
114 Kallari, Taimar 1969 Tartu maakond Astro Baltics
1954 Kallaste, Aivo 1979 Tartu maakond
1988 Kallaste, Priit 1989 Harju maakond
2253 Kallaste, Tarmo 1974 Viljandi maakond
1936 Kallastu, Helar 1982 Harju maakond
1617 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
1673 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond JK Paralepa
2186 Kallion, Rasmus 1986 Harju maakond
1137 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
10010 Kalm, Kelly 1997 Harju maakond Sparta Spordiselts
2866 Kalm, Tõnu 1979 Tartu maakond
1188 Kalmu, Kalvo 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
1493 Kalmus, Aivar 1974 Tartu maakond
2411 Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
1268 Kalniete, Rima 1966 Läti
871 Kalnins, Arnis 1965 Läti Sporta Klubs WENDI
2521 Kalnins, Janis 1979 Läti
1150 Kalnins, Nauris 1970 Läti
2007 Kalnins, Normunds 1961 Läti
2809 Kalvik, Mati 1964 Harju maakond
918 Kalviste, Tarmo. 1970 Harju maakond
1165 Kamber, Jaanus 1975 Harju maakond
2385 Kamps, Markus 1977 Harju maakond
2534 Kampuss, Egils 1991 Läti
2531 Kanbergs, Sandis 1978 Läti
516 Kancans, Kristaps 1981 Läti
57 Kanepejs, Dzintars 1968 Läti
642 Kanerva, Pekka 1967 Soome
1185 Kangur, Kadri 1978 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
1126 Kangur, Kaido 1968 Rapla maakond
741 Kangur, Margus 1976 Tartu maakond
303 Kanistik, Heiki 1975 Harju maakond Sportland
1011 Kannel, Martin 1983 Tartu maakond
2031 Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
1497 Kannenberg, Karli 1982 Harju maakond
1469 Kannimäe, Ants 1964 Võru maakond
371 Kannimäe, Janar 1990 Võru maakond Hauka Veloklubi
218 Kannimäe, Mihkel 1992 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1275 Kannimäe, Olev 1965 Võru maakond Eesti Teed AS
73 Kannimäe, Taavi 1991 Võru maakond Haanja Rattaklubi
18 Kannimäe, Viljar 1987 Võru maakond Veloplus Torq ProTeam
2753 Kapajeva, Kristina 1984 Tartu maakond Hawaii Express
1874 Kapp, Riho 1947 Järva maakond Ambla SK
1138 Karba, Kaidur 1971 Harju maakond
1892 Karbe, Janek 1972 Harju maakond FCR Media
10008 Karing, Krista 1994 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
1866 Karja, Rasmus 1989 Harju maakond
1431 Karjama, Andres 1963 Harju maakond
1016 Karner, Kuido 1979 Harju maakond Kose AMK ct
632 Karo, Erko 1971 Harju maakond
649 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
2076 Karp, Endel 1960 Harju maakond Norma AS
714 Karpenko, Sergei 1971 Ida-Viru maakond
669 Karpov, Andrey 1986 Venemaa SBor-Velo
2303 Karpuska, Tomas 1974 Leedu
787 Karrofeldt, Kalle 1979 Tartu maakond
2065 Kartau, Katy 1973 Harju maakond
2092 Kartau, Rainer 1975 Harju maakond
2058 Karu, Alari 1977 Tartu maakond
92 Karu, Allar 1987 Harju maakond Peloton
2714 Karu, Virgo 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
28 Karu, Virgo 1967 Harju maakond Hawaii Express
602 Karula, Kuido 1979 Harju maakond
756 Kaschan, Kaido 1970 Harju maakond velo.clubbers.ee
1507 Kase, Andres 1974 Pärnu maakond
259 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
876 Kasemaa, Janno 1979 Ida-viru maakond SEB Pank AS
710 Kaseniit, Rando 1987 Harju maakond SK Pleki Pande
2847 Kasieta, Mindaugas 1979 Leedu
1532 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
655 Kask, Kalle 1973 Harju maakond
1484 Kask, Kert 1976 Lääne-Viru maakond
2212 Kask, Margus 1971 Viljandi maakond Telia SK
2503 Kask, Mikko 1988 Harju maakond
2062 Kask, Railand 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
796 Kassatkin, Viktor 1971 Harju maakond
418 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
336 Katin, Vladimir 1960 Tartu maakond
49 Kattai, Kaupo 1973 Tartu maakond Tridens AS
1454 Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond SK Metsasõbrad
318 Kauk, Anti 1968 Harju maakond
1624 Kaukis, Tõnu 1956 Harju maakond
2320 Kaulina, Solvita 1967 Läti
1780 Kaulins, Aivars 1966 Läti
2138 Kaup, Kalev 1984 Harju maakond
2171 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
368 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
2280 Kaur, Rene 1984 Harju maakond
187 Kaur, Väino 1967 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
2820 Kavaliauskas, Evaldas 1982 Leedu Swedbank LT
2215 Kazaks, Guntis 1967 Läti
726 Kazlauskas, Mindaugas 1981 Leedu Swedbank LT
2597 Kazocins, Andris 1987 Läti
2148 Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
334 Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
1425 Keerberg, Jaanus 1971 Järva maakond Ambla SK
899 Keerd, Karmo 1983 Harju maakond RedBike
1294 Keerdo, Kaivo 1985 Tartu maakond
2032 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
989 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
1528 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
260 Keiselis, Janis 1972 Läti
2752 Kekstas, Rytis 1983 Leedu CIRKO MESKUTES
587 Kelder, Indrek 1973 Saare maakond
2367 Keldo, Kaile 1991 Tartu maakond
623 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tridens AS
2852 Kelk, Mart 1984 Tartu maakond Team STIHL
2237 Kelmsaar, Ivo 1985 Tartu maakond
1586 Kelner, Antti 1983 Tartu maakond
2395 Kender, Kaarel 1984 Tartu maakond
1969 Kent, Kristo 1978 Harju maakond
1434 Kepp, Kaidu 1963 Järva maakond
2785 Kepp, Tiit 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1934 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond
725 Keridan, Robert 1985 Harju maakond
803 Kerm, Margus 1974 Lääne-Viru maakond
543 Kerner, Aldor 1981 Harju maakond Kose AMK ct
1582 Kertsman, Jaanus 1972 Harju maakond
546 Kesa, Raimond 1975 Lääne maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
1646 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond Veeteede Amet
257 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
1043 Kesküla, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
604 Kesper, Raino 1978 Tartu maakond Swedbank AS
790 Kess, Alar 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
1027 Kesvatera, Andres 1979 Harju maakond Helmes AS
1141 Keär, Andres 1963 Lääne-Viru maakond SK Rakke
1215 Khimich, Konstantin 1981 Venemaa Toksovo Sport Club
1577 Khristoliubov, Aleksei 1971 Venemaa
2719 Khromushkin, Evgeniy 1987 Venemaa
2669 Kibal, Tair 1982 Võru maakond Haanja Rattaklubi
778 Kibin, Allan 1964 Harju maakond
2027 Kiho, Anti 1970 Tartu maakond
2277 Kiik, Janar 1984 Harju maakond
1691 Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
2220 Kiilmaa, Alar 1969 Harju maakond
1907 Kiis, Kert 1991 Jõgeva maakond
2330 Kiisk, Aavo 1975 Harju maakond Pöldotsa RSK
1522 Kiisk, Alar 1967 Lääne maakond Pöldotsa RSK
1163 Kiisk, Allan 1969 Järva maakond Pöldotsa RSK
2087 Kiisk, Kaukko 1975 Tartu maakond Päästeamet
836 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
2034 Kiivikas, Paul 1983 Tartu maakond
1071 Kiivit, Jaanus 1972 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
537 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
2779 Kiivit, Tarmo 1975 Harju maakond Helmes AS
1944 Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
2120 Kikkas, Mairold 1970 Harju maakond Spordiklubi IKS
410 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
388 Killing, Gert 1977 Harju maakond Hawaii Express
560 Kimmel, Robert 1971 Harju maakond
1545 King, Andra 1989 Harju maakond ABB AS
2507 Kingo, Gunnar 1980 Harju maakond Treeningpartner
525 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS
1733 Kinks, Peeter 1963 Tartu maakond
1488 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
1597 Kinnunen, Maiki 1968 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
2863 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond
347 Kippasto, Margo 1973 Tartu maakond AT Sport OÜ
2351 Kipper, Kuno 1954 Harju maakond OMNIVA SK
843 Kirch, Mareck 1978 Harju maakond RedBike
947 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
1072 Kiristaja, Hendrik 1996 Harju maakond
1096 Kiristaja, Kalle 1968 Harju maakond
64 Kirsimaa, Tõnu 1973 Harju maakond Tridens AS
924 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
109 Kirsipuu, Tiit 1975 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
39 Kirsipuu, Toomas 1964 Tartu maakond
275 Kiselev, Iurii 1966 Venemaa LIDER Kingisepp
1089 Kisis, Janis 1952 Läti
293 Kiskonen, Eero 1971 Harju maakond
19 Kiskonen, Siim 1997 Harju maakond Sportland
1915 Kiudorv, Andrus 1970 Tartu maakond
2400 Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1950 Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2337 Kivastik, Madis 1994 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2151 Kivastik, Rain 1973 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2518 Kivi, Indrek 1971 Saare maakond
1109 Kivi, Ingrid 1976 Harju maakond
180 Kivi, Margo 1980 Harju maakond Päästeamet
1219 Kivi, Margus 1984 Saare maakond AC Racing
1986 Kivi, Raido 1987 Valga maakond
2011 Kivi, Raimo 1989 Valga maakond
1798 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
2177 Kivikas, Urmo 1974 Tartu maakond
774 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
898 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
2225 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond
169 Kivilo, Henrik 1985 Harju maakond AC Racing
2838 Kivimaa, Rainer 1971 Tartu maakond
2459 Kivimäe, Maiu 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
1374 Kivipalu, Kristjan 1973 Harju maakond Eesti Sportlane
208 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
716 Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
2036 Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
1714 Kivistu, Margus 1980 Harju maakond RedBike
1038 Kivrins, Gatis 1975 Läti
1287 Klaaser, Gert 1968 Harju maakond Klubi Spordipartner
1265 Klais, Tarvo 1974 Valga maakond
547 Klaos, Aiko 1981 Tartu maakond Sportland
846 Klaos, Einar 1963 Rapla maakond Päästeamet
1255 Kleband, Reino 1983 Pärnu maakond
2767 Klein, Gert 1994 Tartu maakond
861 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
645 Klesmann, Villu 1971 Harju maakond
415 Klicner, Tomas 1969 Leedu S-Sportas
2191 Kliiman, Raivo 1966 Harju maakond
2336 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
2525 Klints, Martins 1983 Läti
2527 Klints, Uldis 1959 Läti
1708 Kljujev, Sergei 1978 Harju maakond
1686 Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
1658 Kobin, Veiko 1978 Harju maakond
553 Koch, Kalju 1942 Harju maakond Hawaii Express
142 Koch, Kaupo 1971 Harju maakond
14 Kodanipork, Raido 1969 Harju maakond
1530 Kodasma, Marek 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
1483 Koger, Lauri 1988 Põlva maakond
1964 Koger, Margus 1990 Põlva maakond
2155 Kohandi, Valdur 1983 Lääne-Viru maakond
1546 Kohk, Priit 1971 Järva maakond
2762 Koiduaru, Martin 1983 Tartu maakond
2269 Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
504 Koik, Kristjan 1988 Valga maakond
211 Koik, Lauri 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2267 Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
721 Koitla, Indrek 1973 Harju maakond Voorema Centrum/Rattabaas
2435 Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond
1025 Kokka, Gunnar 1970 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2592 Koks, Meelis 1977 Rapla maakond
514 Kolego, Janis 1988 Läti Sporta Klubs WENDI
578 Kolessov, Jevgeni 1987 Harju maakond InFocus
469 Kolk, Hannes 1975 Harju maakond
56 Kollo, Andres 1988 Harju maakond Sportland
331 Kollo, Tiit 1964 Harju maakond EWK
253 Kompus, Meelis 1974 Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
1701 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1728 Kond, Robert 1988 Tartu maakond
2695 Kondike, Juhan 1990 Tartu maakond Valga Puu
1370 Koneev, Andrey 1970 Venemaa
1721 Kongi, Tarvi 1982 Harju maakond
1376 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
2346 Konks, Jaan 1974 Põlva maakond
1317 Konno, Hjalmar 1970 Harju maakond SK CFC
973 Konrad, Ruudi 1975 Rapla maakond Voorema Centrum/Rattabaas
584 Kont, Sergo 1971 Harju maakond
1049 Kontus, Taavi 1971 Järva maakond
862 Koort, Indrek 1970 Harju maakond
1873 Koort, Merike 1970 Harju maakond
867 Koosa, Marko 1985 Valga maakond
1758 Koovit, Robin 2000 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
1996 Koovit, Silver 1974 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
198 Kopli, Tarmo 1978 Harju maakond Hawaii Express
288 Koppel, Kuido 1966 Saare maakond Kinlux Vara OÜ
2206 Koppel, Mart Enn 1970 Harju maakond Korp! Rotalia
1706 Koppel, Raimo 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
189 Koppelmaa, Raul 1975 Harju maakond RedBike
1263 Korb, Indrek 1974 Harju maakond
2722 Kordmaa, Henry 1988 Harju maakond Sportlove
1890 Korge, Andres 1982 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1127 Kornet, Kalev 1960 Harju maakond
1955 Kostabi, Marek 1976 Võru maakond
2389 Koster, Heiki 1984 Harju maakond
2814 Koster, Indrek 1972 Saare maakond
2123 Kostõgov, Andrus 1969 Põlva maakond
767 Kotkas, Erkki 1975 Hiiu maakond
1822 Kotkas, Marko 1978 Harju maakond OMNIVA SK
752 Kotov, Raul 1966 Harju maakond velo.clubbers.ee
820 Kotsin, Marek 1972 Pärnu maakond OMNIVA SK
930 Kovgere, Beate 1994 Läti
761 Kovgers, Jurijs 1970 Läti
98 Kovgers, Kristers 1992 Läti
2793 Kozlov, Raul 1962 Harju maakond
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
2800 Krain, Mirell 1990 Harju maakond
2529 Krasnikov, Pavel 1982 Venemaa
2164 Krasnova, Valeria 1977 Venemaa BikeSkiTeam Gornyak
1977 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
2052 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
956 Kreegimets, Robin 2000 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
2514 Kreek, Kersti 1990 Valga maakond
2297 Kreela, Kaupo 2001 Tartu maakond
2298 Kreela, Üllar 1979 Tartu maakond Telia SK
419 Krela, Jaan 1967 Tartu maakond SVK Dünamo
1787 Krenstrauch, Hannes 1984 Harju maakond
2258 Krichevskiy, Dmitriy 1971 Venemaa
1377 Krigers, Jurgis 1978 Läti
1862 Kriis, Karin 1985 Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
980 Kriisa, Helar 1971 Lääne-Viru maakond
1551 Kriisa, Kaido 1968 Jõgeva maakond
2050 Kriisa, Tiina 1973 Lääne-Viru maakond
1785 Krillo, Enar 1978 Tartu maakond
506 Krims, Ricards 1989 Läti
1048 Krisciunas, Robertas 1976 Leedu
1734 Kristal, Kaspar 1994 Harju maakond Kose AMK ct
1386 Kristal, Kaur 1990 Harju maakond Kose AMK ct
387 Kristal, Tõnis 1965 Harju maakond Kose AMK ct
2221 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
651 Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2090 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
2539 Krumins, Aigars 1976 Läti
670 Krumins, Ingus 1978 Läti
1690 Krumins, Kristaps 1983 Läti
703 Krumins, Maris 1983 Läti Elkor
45 Krusemann, Magnus 1976 Harju maakond Nordecon Betoon
2548 Krutto, Reigo 1983 Harju maakond
163 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
895 Kruus, Martin 1971 Harju maakond
2107 Kruusalu, Zinaida 1973 Harju maakond
1725 Kruusmaa, Eero 1992 Pärnu maakond
2325 Kruusmaa, Veiko 1968 Pärnu maakond
1478 Kruve, Aaro 1979 Harju maakond
1897 Kruza, Maris 1992 Läti OlyBet
1537 Krüünvald, Margo 1974 Valga maakond
1270 Kubjas, Aivar 1969 Harju maakond
780 Kublins, Artis 1970 Läti
2179 Kucerenko, Dmitrijs 1984 Läti
400 Kuciks, Dairis 1981 Läti
1563 Kudriashov, Oleg 1969 Venemaa LIDER Kingisepp
1772 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
494 Kuhlap, Kaupo 1966 Viljandi maakond Cosmos Sport
2200 Kuhlbach, Hannes 1969 Harju maakond
1359 Kuhlberg, Janek 1977 Tartu maakond
2855 Kukaitis, Vytautas 1978 Leedu CIRKO MESKUTES
1047 Kukin, Alexey 1962 Venemaa
2554 Kukk, Aivi 1987 Pärnu maakond
1710 Kukk, Argo 1982 Tartu maakond
1441 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
2425 Kukk, Jaanus 1983 Tartu maakond Nordecon AS
1067 Kukk, Janis 1980 Põlva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
1663 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
2057 Kukk, Kristjan 1990 Valga maakond
618 Kukk, Margus 1972 Pärnu maakond
2569 Kukk, Meriliis 2000 Valga maakond
612 Kukk, Rainer 1975 Harju maakond
2784 Kukk, Sander 1999 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
6 Kukk, Sigvard 1972 Harju maakond Klubi Spordipartner
2004 Kukk, Timo 1980 Harju maakond
838 Kukta, Robertas 1975 Leedu
2744 Kulagin, Anton 1981 Harju maakond
2511 Kuldkepp, Peep 1966 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1094 Kuldmäe, Aivo 1967 Harju maakond
342 Kuldmäe, Toivo 1963 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
411 Kuldsepp, Kajar 1977 Harju maakond Sportlove
1777 Kull, Andres 1970 Harju maakond AS G4S Eesti
1576 Kull, Argo 1985 Tartu maakond
2747 Kull, Ivo 1980 Tartu maakond
2110 Kull, Jaanus 1968 Harju maakond
1959 Kullamaa, Jüri 1964 Harju maakond
2549 Kullamaa, Mari 1984 Harju maakond
1105 Kulm, Urmas 1968 Harju maakond
1827 Kulu, Kristjan 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
833 Kupe, Marius 1977 Leedu
166 Kupp, Alar 1995 Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
2455 Kupriianov, Dmitry 1968 Venemaa
528 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
1775 Kure, Mihkel 1984 Tartu maakond
193 Kuresoo, Rain 1984 Järva maakond Järva-Jaani RSK
1626 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
441 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
957 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
1771 Kuris, Toomas 1970 Tartu maakond
2038 Kurisoo, Janar 1982 Harju maakond Harmet SK
58 Kushnir, Aleksei 1981 Harju maakond ABB AS
1295 Kuslap, Handri 1981 Tartu maakond
1677 Kuslap, Minna 1990 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
613 Kutsch, Janek 1974 Tartu maakond
1903 Kuum, Urmas 1973 Tartu maakond
999 Kuura, Rainek 1981 Võru maakond 1. Jalaväebrigaad
1591 Kuus, Jürgen 1977 Harju maakond Sportlove
2056 Kuuse, Rait 1978 Harju maakond
545 Kuuseväli, Ahti 1974 Harju maakond X-SPORT TEAM
330 Kuusik, Leho 1970 Pärnu maakond
1288 Kuusik, Norman 1989 Pärnu maakond
1260 Kuusik, Silver 1983 Tartu maakond
579 Kuusk, Aadu 1961 Pärnu maakond
2864 Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond
1477 Kuusk, Kristo 1985 Jõgeva maakond
1042 Kuusk, Leho 1970 Harju maakond
2272 Kuusk, Liisa 1989 Tartu maakond
1187 Kuuskmann, Madis 1981 Pärnu maakond Telia SK
646 Kuusma, Maikel 1993 Tartu maakond
377 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
972 Kuzmin, Leonid 1958 Rootsi Kuzmin Ski Technology AB
352 Kuzmin, Nikolay 1980 Venemaa Kuzmin Ski Technology AB
1869 Kuznetcov, Sergei 1959 Venemaa
2239 Kuznetcova, Larisa 1959 Venemaa
221 Kägu, Hannes 1968 Harju maakond Kose AMK ct
1549 Kägu, Vallo 1978 Harju maakond
2825 Käis, Kristo 1985 Tartu maakond
2204 Kängsepp, Martin 1989 Lääne maakond Pöldotsa RSK
2046 Kängsepp, Raido 1984 Lääne maakond
2390 Käos, Ando 1982 Tartu maakond
1731 Käos, Valdo 1972 Võru maakond
1533 Käpa, Urmas 1975 Tartu maakond
2640 Käpp, Artur 1992 Tartu maakond
144 Kärner, Mart 1969 Valga maakond
709 Kärsten, Argo 1980 Harju maakond
2668 Käsik, Rene 1973 Tartu maakond Hawaii Express
662 Käsnar, Aivo 1968 Tartu maakond Arctic Sport Club
1517 Käsper, Kaspar 1989 Harju maakond Columbus Eesti AS
1186 Kästik, Argo 1980 Harju maakond
826 Käär, Tanel 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2770 Kõiv, Gabriel 1981 Tartu maakond
1240 Kõiv, Kardo 1980 Harju maakond RedBike
635 Kõiv, Kaspar 1998 Võru maakond RedBike
1253 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
131 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
2100 Kõivisto, Mauno 1990 Võru maakond Hauka Veloklubi
66 Kõivumägi, Georg 1997 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
1482 Kõll-Grünberg, Kristiina 1975 Harju maakond Elisa
247 Kõrge, Toomas 1983 Harju maakond
2383 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2559 Kõrvits, Taavi 1986 Pärnu maakond
2737 Kõue, Gunnar 1978 Ida-Viru maakond
2817 Kõuhkna, Tarmo 1966 Harju maakond
1166 Kübar, Helen 1984 Harju maakond Helmes AS
1003 Kübar, Kätri 1978 Harju maakond
122 Kübar, Rene 1976 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
1841 Kübarsepp, Taavi 1982 Tartu maakond R?gas Kungi
143 Külanurm, Karli 1981 Tartu maakond
2394 Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
2194 Külasepp, Siim 1986 Tartu maakond EWK
1584 Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
228 Künnap, Janis 1980 Soome
1718 Kütt, Ago 1980 Tartu maakond
589 Kütt, Erik 1968 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
2178 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
1259 Kütt, Meelis 1970 Harju maakond
365 Kütt, Ott 1967 Pärnu maakond
2283 Kütt, Rene 1956 Harju maakond KEIL M.A.
1214 Kütt, Vello 1968 Lääne-Viru maakond Hawaii Express
1620 Laan, Ivo 1980 Harju maakond MTÜ Krimelte Hundid
728 Laan, Martin 1986 Harju maakond
2828 Laan, Sigrid 1990 Harju maakond
1835 Laanela, Marek 1983 Harju maakond
47 Laanemaa, Kristjan 1982 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1132 Laanemets, Raivo 1985 Tartu maakond
2416 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
1227 Laaneveer, Indrek 1974 Harju maakond
237 Laaniste, Mart 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
2535 Laanisto, Glenn 1986 Harju maakond Sparta Spordiselts
1121 Laanisto, Janek 1975 Harju maakond
1424 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
357 Laansalu, Priit 1969 Harju maakond
1703 Laas, Indrek 1975 Tartu maakond SK Metsasõbrad
2260 Laas, Johan 1941 Harju maakond
1534 Laas, Meelis 1980 Tartu maakond
1539 Laasi, Aimar 1981 Harju maakond
1885 Laasi, Viljar 1986 Harju maakond
620 Lacis, Ivars 1963 Läti 5A-Valka / LV
225 Ladva, Ailar 1970 Lääne maakond JK Paralepa
785 Ladva, Marek 1972 Põlva maakond
1304 Ladvas, Kimmo 1975 Harju maakond Eesti BMW Klubi
54 Lagenõmm, Aivar 1972 Järva maakond Järva-Jaani RSK
1655 Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
985 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
1277 Laht, Urmas 1975 Harju maakond
2573 Laicans, Valts 1979 Läti Sporta Klubs WENDI
1879 Laid, Mart 1970 Harju maakond
1794 Laidvee, Mait 1982 Tartu maakond Trismile
2211 Laidvee, Viljar 1966 Viljandi maakond RedBike
1407 Laidver, Aive 1968 Võru maakond Hauka Veloklubi
1053 Laidver, Eike 1991 Võru maakond Sportland
700 Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
583 Laisaar, Janek 1979 Tartu maakond AC Racing
2663 Laktins, Ivo 1986 Läti
2717 Lall, Martin 1964 Tartu maakond
1572 Lamp, Enn 1976 Harju maakond
10009 Lang, Mae 1996 Tartu maakond TÜASK
1839 Lang, Raimo 1970 Harju maakond
2878 Lang, Tamur 1985 Harju maakond Sportlove
1925 Laos, Kullo 1975 Tartu maakond
1181 Laos, Meeli 1981 Lääne maakond
262 Lapidus, Boris 1973 Harju maakond
1672 Larens, Sergei 1968 Harju maakond
1369 Lassel, Indrek 1978 Rapla maakond Sportlove
2576 Lattik, Marju 1968 Tartu maakond
2417 Laub, Gerd 1977 Harju maakond
1114 Laubergs, Janis 1978 Läti
2279 Laudanskis, Arnis 1977 Läti
1110 Laugal, Emil 1978 Harju maakond
462 Lauk, Rein 1985 Harju maakond
2710 Laul, Kalev 1977 Valga maakond
491 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
535 Launikonis, Tautvydas 1981 Leedu
2308 Laur, Anar 1979 Lääne maakond Raadio Uuno CT
2288 Laur, Henn 1962 Harju maakond
2741 Laur, Ivar 1980 Rapla maakond
1462 Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
724 Laur, Mati 1963 Võru maakond Haanja Rattaklubi
916 Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
991 Laur, Severi 1978 Viljandi maakond
320 Laur, Urmas 1970 Harju maakond
2520 Lauter, Mihkel 1989 Harju maakond
2856 Lazarev, Dmitry 1972 Läti Pro-Trener
478 Lebedev, Evgeni 1959 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
1087 Lee, Are 1951 Tartu maakond
1371 Lee, Priit 1975 Tartu maakond
194 Leeman, Tarmo 1971 Harju maakond Actual Print OÜ
2721 Leemet, Mait 1984 Rapla maakond
873 Leetma, Kerdi 1980 Tartu maakond Peloton
2372 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
1292 Lehe, Rasmus 1977 Harju maakond Ikodor AS
757 Lehemaa, Agu 1963 Lääne maakond JK Paralepa
1337 Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond
2612 Leht, Kaupo 1984 Harju maakond
468 Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond SVK Dünamo
538 Lehtme, Janno 1978 Harju maakond
2340 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
2360 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
598 Lehtmets, Rein 1968 Valga maakond Karupesa Team
287 Lehto, Paul 1976 Tartu maakond
279 Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
1830 Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
727 Lehtsaar, Marko 1977 Rapla maakond Opel Thule ProTeam
2129 Leidmaa, Peeter 1967 Harju maakond #7AM
915 Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond Peloton
1372 Leier, Tõnis 1952 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1593 Leimanis, Harijs 1959 Läti Sporta Klubs WENDI
2198 Leinberg, Filipp 1986 Harju maakond
2857 Leipus, Ramunas 1977 Leedu
2088 Leisi, Rain 1968 Harju maakond
2846 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
1196 Leišavnieks, Ilgonis 1962 Läti
2593 Leks, Kristiina 1971 Harju maakond Telia SK
2777 Lellep, Karin 1986 Harju maakond
1511 Lelov, Andrus 1970 Pärnu maakond
1160 Lember, Alo 1966 Tartu maakond
2084 Lember, Janek 1978 Harju maakond AS Kalev
2726 Lember, Marju 1983 Harju maakond AS Kalev
1919 Lemberg, Raivo 1976 Valga maakond Graanul Invest AS
814 Lembergs, Kristofers 1995 Läti
2374 Lembra, Kalju 1962 Tartu maakond
1683 Lementa, Mario 1982 Tartu maakond KVÜÕA
1838 Lemloch, Heikki 1982 Valga maakond
1300 Lemmik, Kalev 1979 Valga maakond
2029 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
2054 Lemsalu, Leho 1981 Harju maakond Päästeamet
346 Lensment, Tõnu 1974 Harju maakond
1815 Leola, Alvar 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
1046 Lepalaan, Lauri 1981 Harju maakond Porter Racing
2371 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
1631 Lepik, Janek 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2536 Lepik, Kristjan 1981 Harju maakond
2146 Lepik, Margus 1969 Valga maakond Valga MV
1983 Lepik, Rain 1975 Tartu maakond
1951 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
31 Lepik, Toomas 1979 Tartu maakond Astro Baltics
775 Lepik, Urmas 1975 Harju maakond
1681 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
161 Lepp, Emeri 1976 Harju maakond Kulgur Team
1923 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
2018 Lepp, Margus 1970 Ida-Viru maakond Agrovarustus OÜ
2446 Lepp, Meelis 1974 Saare maakond
2203 Lepp, Olavi 1977 Harju maakond
1019 Lepp, Ragnar 1984 Lääne-Viru maakond
773 Leppik, Elle 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
325 Leppik, Gabriel 1990 Tartu maakond Hawaii Express
1659 Leppik, Rait 1981 Harju maakond
328 Levans, Ivo 1978 Läti Engures Sportam
2622 Leženkins, Olegs 1987 Läti OlyBet
870 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
650 Liis, Lembit 1957 Jõgeva maakond
1786 Liiva, Ahti 1983 Harju maakond
1749 Liivak, Janno 1983 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
2517 Liivak, Kalmer 1986 Valga maakond
74 Liivamägi, Sven 1997 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
2449 Liivamägi, Toomas 1990 Võru maakond
659 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
677 Liivet, Lauri 1980 Harju maakond
1082 Lill, Oliver 1982 Harju maakond RedBike
527 Lill, Sven 1970 Soome
1809 Lille, Margo 1973 Harju maakond
1499 Lille, Mark-Eric 1996 Harju maakond
987 Lille, Marko 1976 Tartu maakond
1928 Lillemets, Ivar 1983 Harju maakond
1914 Lillemets, Rauno 1980 Harju maakond
1543 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
2743 Lillepalu, Argo 1987 Järva maakond
866 Lillesaar, Tanel 1980 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1843 Lilleste, Aare 1959 Pärnu maakond
1769 Lillik, Merle 1971 Tartu maakond
2345 Lillmaa, Viljar 1977 Tartu maakond
1223 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond
588 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Tridens AS
1192 Lilo, Erki 1982 Tartu maakond
1743 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
571 Lind, Kaspar 1978 Tartu maakond
1216 Lindeberg, Rauno 1978 Tartu maakond Telia SK
2644 Lindre, Meeme 1967 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2589 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
1445 Linkgreim, Jaanus 1971 Harju maakond Järva-Jaani RSK
1184 Linkgreim, Margus 1972 Harju maakond Järva-Jaani RSK
383 Linkholm, Marko 1977 Harju maakond Team TT
1807 Linnas, Ivo 1976 Rapla maakond
2388 Linnasmägi, Andres 1978 Harju maakond ABB AS
69 Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
1229 Linsi, Aivar 1962 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
2561 Lints, Rauno 1984 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
215 Lipp, Aivar 1974 Rapla maakond AT Sport OÜ
839 Lipp, Andrus 1970 Harju maakond
101 Lipp, Sulev 1975 Harju maakond VO2 specialized
2209 Lipping, Kaisa 1985 Valga maakond
502 Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
2740 Lissovski, Jevgeni 1990 Ida-Viru maakond
1526 Listmann, Kairi 1987 Harju maakond
2865 Lodi, Tarmo 1971 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
627 Logachev, Aleksandr 1976 Venemaa
817 Logins, Martins 1973 Läti
2313 Lohk, Signe 1977 Pärnu maakond
1088 Loik, Hannu 1985 Harju maakond Team STIHL
2226 Loime, Kuldar 1983 Pärnu maakond
1966 Lomaka, Andre 1975 Harju maakond
21 Lomakin, Aleksandr 1983 Venemaa
932 Lomp, Heigo 1978 Tartu maakond AC Racing
2624 Lond, Kenneth 1991 Harju maakond SK Pleki Pande
2292 Longa, Ieva 1976 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
91 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
951 Loog, Ürjo 1977 Harju maakond
1199 Loorens, Renek 1981 Lääne maakond
2452 Looskari, Anti 1977 Harju maakond RedBike
239 Lootus, Ando 1981 Harju maakond
284 Losins, Guntis 1976 Läti
1254 Lossev, Andrei 1985 Harju maakond
446 Lubi, Tiit 1980 Tartu maakond Velomaniakid
435 Lubickis, Sergejs 1966 Läti Elkor
1904 Luckauskas, Dainius 1991 Leedu Swedbank LT
1670 Luht, Villu 1964 Harju maakond
2450 Luiga, Sulev 1971 Harju maakond
1139 Luik, Aare 1972 Viljandi maakond
744 Luik, Alar 1984 Järva maakond
444 Luik, Janek 1974 Valga maakond
540 Luik, Janno 1974 Saare maakond AT Sport OÜ
1878 Luik, Juhan 1987 Tartu maakond
1648 Luik, Margo 1979 Ida-Viru maakond
1619 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
2477 Luik, Peeter 1961 Harju maakond
2504 Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond
590 Luiks, Meelis 1976 Harju maakond
938 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula
2248 Lukosevica, Ilze 1972 Läti
149 Luks, Sven 1968 Harju maakond Sportland
2618 Lukyanov, Pavel 1983 Venemaa
1589 Lumi, Margus 1973 Harju maakond RedBike
1410 Lumi, Paul 1973 Harju maakond
1867 Lumpre, Laur 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
445 Lung, Marti 1982 Harju maakond Telia SK
1893 Lunkov, Valentin 1973 Venemaa
1039 Lunts, Armands 1969 Läti
1032 Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
1414 Luts, Taavi 1968 Tartu maakond
998 Luuk, Erkki 1970 Harju maakond
2702 Luukas, Meelis 1979 Harju maakond
605 Luur, Ervin 1957 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
794 Luusepp, Taivo 1982 Pärnu maakond
1906 Lvov, Vladimir 1968 Venemaa
2808 Lätt, Rein 1975 Harju maakond
93 Lätte, Raimo 1997 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
1501 Lätte, Raivo 1972 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
1803 Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
465 Lääne, Meelis 1967 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2596 Lõbus, Karl-Lauri 1984 Harju maakond
2382 Lõhmus, Mikk 1976 Lääne maakond
2257 Lõhmus, Rauno 1990 Harju maakond
1958 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
473 Lõiv, Paul 1972 Tartu maakond SK VELO
1367 Lõo, Margus 1977 Tartu maakond
967 Lõsov, Olev 1966 Pärnu maakond
892 Lõune, Liis 1990 Lääne-Viru maakond SK Rakke
1444 Lüüs, Siim 1990 Võru maakond
531 Lüüsalu, Villu 1970 Pärnu maakond
1203 Maalt, Marko 1966 Harju maakond
982 Maandi, Agur 1982 Harju maakond
33 Maanurm, Joonas 1976 Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
136 Maarits, Andres 1973 Harju maakond
1330 Maaroos, Martin 1972 Saare maakond
798 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
1093 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
5 Maasikmets, Alges 1968 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
740 Maasikmets, Marek 1978 Harju maakond Kose AMK ct
2373 Maderniece, Liga 1982 Läti OlyBet
1212 Madison, Janar 1979 Tartu maakond Hawaii Express
1857 Madisson, Peeter 1981 Harju maakond Telia SK
1464 Mahlakas, Kalev 1967 Tartu maakond
492 Maibak, Tarmo 1979 Harju maakond Sportlove
366 Maidla, Alo 1967 Harju maakond Hawaii Express
2329 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
89 Maidre, Margus 1978 Rapla maakond
1262 Mainsoo, Rene 1979 Viljandi maakond IITEE OÜ
654 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
2750 Makselyte, Jurgita 1991 Leedu
2025 Malberg, Kriste 1968 Harju maakond
782 Malichev, Dmitrii 1974 Venemaa SBor-Velo
367 Malsroos, Mait 1968 Harju maakond Sportlove
783 Malva, Margus 1980 Harju maakond
1713 Mand, Martin 1990 Harju maakond
2364 Mandri, Diana 1977 Harju maakond
1855 Mang, Kaupo 1992 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
689 Mangelsoo, Janno 1982 Harju maakond Peetri Rattaklubi
390 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
1232 Manninen, Ergo 1989 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
712 Maramygin, Nikolay 1972 Venemaa
2217 Maranik, Mango 1976 Harju maakond
2617 Maravyev, Alexey 1971 Venemaa Narva SK Firn
1754 Mardim, Mario 2000 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
2508 Mardisoo, Marek 1983 Tartu maakond
949 Maripuu, Raul 1976 Harju maakond
1394 Markov, Marger 1978 Harju maakond Eesti BMW Klubi
2805 Martin, Margus 1973 Harju maakond
333 Martson, Kaido 1980 Harju maakond velo.clubbers.ee
2463 Martynov, Georgii 1974 Venemaa SVK Dünamo
2468 Matisons, Martins Roberts 1999 Läti Elkor
1236 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
1863 Matsulevitš, Lauri 1982 Harju maakond
1781 Matti, Peter 1977 Harju maakond
1135 Matveev, Maxim 1983 Venemaa
76 Mavchun, Georgii 1988 Venemaa
697 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
1876 Meema, Toomas 1967 Harju maakond
312 Mees, Janar 1974 Viljandi maakond
2021 Mei, Marko 1990 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1485 Meidla, Margus 1973 Harju maakond RedBike
2312 Meier, Albert 1985 Harju maakond
2789 Meier, Mati 1987 Harju maakond
2099 Meier, Tauno 1980 Tartu maakond
1639 Meigas, Mait 1978 Harju maakond
795 Meimre, Hannes 1974 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
2703 Meister, Tarmo 1975 Tartu maakond
749 Meius, Margus 1974 Harju maakond A. Le Coq
576 Melderis, Janis 1981 Läti Elkor
500 Melehs, Olegs 1982 Läti
250 Melentev, Dmitrii 1985 Venemaa AlkoStop
240 Melgalvis, Gatis 1976 Läti
2418 Melikov, Kristjan 1978 Harju maakond
1308 Meltsas, Veiko 1974 Harju maakond
2106 Meltsov, Mart 1961 Võru maakond
323 Meltsov, Martin 1980 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1148 Merenäkk, Meelis 1974 Tartu maakond SK Metsasõbrad
2796 Meri, Martin 1984 Harju maakond
1028 Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
1819 Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2577 Meringo, Joel 1977 Harju maakond RedBike
1685 Merisaar, Hallar 1977 Valga maakond
2854 Merivälja, Kadi 1986 Pärnu maakond
2484 Mesila, Kalev 1990 Harju maakond
139 Mets, Are 1958 Valga maakond Cosmos Sport
2024 Metsaorg, Jüri 1966 Harju maakond
2165 Metsaorg, Maria 1993 Harju maakond
2176 Metsar, Sander 1987 Valga maakond Graanul Invest AS
764 Metsis, Andro 1973 Rapla maakond
2835 Metsis, Marek 1978 Harju maakond
2771 Metslind, Ottomar 2000 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
1980 Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2562 Metsmaaker, Martin 1983 Harju maakond AC Racing
363 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
1241 Mettis, Veiko 1981 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
2350 Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
1101 Mezciems, Imants 1994 Läti
372 Michelson, Erki 1981 Harju maakond
2537 Michelson, Ülo 1972 Tartu maakond Malmerk Klaasium
339 Miculis, Janis 1978 Läti OlyBet
407 Midegs, Marcis 1974 Läti
483 Midri, Rain 1975 Soome
2602 Mihailov, Kaspar 1986 Tartu maakond SK Jooksupartner
570 Mihelsons, Valts 1966 Läti
799 Mihkels, Stanislav 1974 Tartu maakond SVK Dünamo
2109 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Team Honey Power
90 Miilmann, Rauno 1991 Tartu maakond
942 Mikalauskas, Saulius 1979 Leedu
2872 Mikelsaar, Andrus 1985 Harju maakond
1762 Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-viru maakond
1756 Mikhailov, Ilia 1976 Harju maakond
310 Mikhailov, Ivan 1961 Venemaa Mountainpeaks
476 Mikheev, Ilya 1977 Venemaa
1091 Mikk, Kaido 1974 Harju maakond
707 Mikk, Martti 1981 Tartu maakond
1999 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
566 Mikkin, Kaarel 1978 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1971 Mikko, Riho 1980 Harju maakond
1129 Mikkor, Ergo 1982 Harju maakond Telia SK
2442 Mikomägi, Renee 1981 Harju maakond
100 Mikson, Margus 1975 Tartu maakond Sportland
374 Milistver, Meelis 1975 Pärnu maakond
1521 Milk, Marek 1973 Ida-Viru maakond
1636 Miller, Argo 1986 Harju maakond
699 Miller, Guido 1981 Harju maakond
276 Miller, Mait 1973 Harju maakond
432 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
2588 Mioncinskis, Andis 1978 Läti LEC
2788 Mirme, Madli 1988 Harju maakond
2799 Mirzojev, Artjom 2001 Harju maakond SK CFC
1535 Mishin, Dmitrii 1970 Venemaa
1723 Mitin, Vitaly 1985 Venemaa Toksovo Sport Club
2059 Mitt, Einar 1957 Põlva maakond
1064 Mizer, Tuuli 1973 Harju maakond Eesti Raudtee AS
1605 Mjatšin, Grigori 1983 Ida-Viru maakond Motus
2811 Modin, Igor 1966 Venemaa
667 Moissejev, Juri 1973 Harju maakond InFocus
121 Molev, Juri 1976 Harju maakond InFocus
1430 Moor, Madis 1988 Lääne-viru maakond Päästeamet
929 Moor, Reimo 1984 Lääne-Viru maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
1342 Morel, Ülar 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
2631 Morgun, Timofei 1979 Harju maakond ABB AS
1598 Morjakov, Andrei 1971 Tartu maakond SK VELO
1601 Moros, Janek 1975 Valga maakond
2725 Moskalenko, Alexey 1974 Venemaa LIDER Kingisepp
1916 Moumets, Mardo 1974 Lääne maakond SK Sula
733 Mozulis, Aivars 1972 Läti Engures Sportam
2572 Muiznieks, Krists 1979 Läti Sporta Klubs WENDI
298 Muiznieks, Oskars 1989 Läti
971 Multer, Karl 1977 Harju maakond SEB Pank AS
1820 Muri, Mihkel 2000 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
1061 Murmann, Rain 1976 Harju maakond AS G4S Eesti
2819 Murnieks, Miks 1994 Läti Booking Group Team
1168 Murnieks, Niks 1996 Läti Booking Group Team
842 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
1854 Murro, Raul 1979 Harju maakond
1590 Murrut, Mauno 1972 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1466 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond
2170 Murumets, Priit 1979 Harju maakond
2465 Murumets, Urmas 1970 Harju maakond
1326 Murumäe, Üllar 1972 Harju maakond
755 Muruoja, Mirko 1988 Tartu maakond Veloplus Torq ProTeam
766 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
1831 Must, Lennart 1982 Valga maakond
2117 Must, Mihkel 1986 Tartu maakond
431 Must, Tauri 1988 Järva maakond Türi Rattaklubi
2402 Must, Tene 1997 Järva maakond Türi Rattaklubi
2306 Musting, Marek 1980 Harju maakond
1314 Musto, Rauno 1999 Võru maakond
1280 Mustonen, Sille 1987 Harju maakond RedBike
2541 Mutli, Mario 1991 Rapla maakond
2251 Myllys, Reijo 1942 Soome
1062 Myllys, Tomi 1973 Soome
1355 Mäe, Lauri 1985 Harju maakond Spin Press AS
1023 Mäe, Mati 1986 Lääne-Viru maakond
2426 Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
2290 Mäeots, Jaan 1960 Lääne-Viru maakond
1610 Mäeots, Mardo 1986 Lääne-Viru maakond
2347 Mäeots, Mario 1982 Tartu maakond
2658 Mäepea, Kaido 1985 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
2533 Mäesepp, Sverre 1983 Harju maakond
168 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
926 Mäggi, Martin 1972 Harju maakond
1197 Mägi, Alar 1977 Harju maakond
360 Mägi, Allan 1972 Tartu maakond
2086 Mägi, Heiki 1967 Tartu maakond
1449 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
917 Mägi, Jaanus 1987 Järva maakond Astro Baltics
362 Mägi, Margus 1972 Harju maakond
1249 Mägi, Meelis 1969 Lääne maakond
1200 Mägi, Rain 1976 Tartu maakond
2694 Mägi, Randy 1995 Võru maakond
10007 Mälgi, Ailen 1983 Tartu maakond RedBike
946 Mänd, Hannes 1972 Harju maakond
2172 Mändla, Mare 1966 Lääne-Viru maakond
1512 Mändoja, Madis 1987 Tartu maakond Hawaii Express
1273 Mängel, Margus 1963 Harju maakond KEIL M.A.
534 Männi, Mattias 1983 Harju maakond Telia SK
2735 Männik, Ivo 1980 Harju maakond
1055 Männik, Üllar 1983 Lääne-Viru maakond SK Aaspere
1625 Männiste, Marko 1971 Lääne maakond JK Paralepa
438 Mäoma, Marek 1986 Tartu maakond
1125 Mäoma, Remo 1988 Tartu maakond
1705 Märks, Marko 1977 Tartu maakond
1509 Märtin, Liina 1984 Harju maakond
355 Märtson, Mihkel 1985 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
227 Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond
2401 Mõek, Madis 1995 Harju maakond
231 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
2240 Mõts, Rauno 1982 Valga maakond Graanul Invest AS
10004 Mõttus, Mari-Liis 1997 Võru maakond Haanja Rattaklubi
2266 Mõttus, Marko 1976 Harju maakond Haanja Rattaklubi
1057 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
34 Mõttus, Tarmo 1971 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1222 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
246 Möldre, Kert 1968 Valga maakond Valga MV
1896 Möll, Heiki 1989 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1030 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
1001 Möll, Robin 2000 Tartu maakond Ülenurme valla SK
1244 Mündel, Aivo 1964 Rapla maakond
2774 Mürk, Vladimir 1966 Võru maakond
1899 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
1864 Müür, Martin 1978 Harju maakond
2736 Müürisepp, Mait 1975 Harju maakond
2331 Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
175 Nael, Margus 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
2125 Nasonov, Artem 1968 Venemaa
641 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
530 Naujalis, Zilvinas 1978 Leedu
2637 Needo, Ülo 1950 Põlva maakond
511 Neeme, Avo 1976 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
594 Neeme, Virgo 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
11 Neemela, Kristian 1993 Tartu maakond Tridens AS
130 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Tridens AS
30 Neemela, Tarmo 1968 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
117 Neemesto, Kaspar 1989 Saare maakond Veloplus Torq ProTeam
1498 Neemre, Andres 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
1662 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
661 Nerman, Margus 1971 Lääne maakond Swedbank AS
1937 Nesterov, Nikolay 1956 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
507 Nete, Sandis 1972 Läti
1171 New, Frederick 1951 Harju maakond SEB Pank AS
349 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
2296 Nigul, Virgo 1977 Harju maakond
1766 Niidu, Toomas 1960 Võru maakond
2213 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1638 Niilits, Ilmar 1958 Valga maakond
1340 Niilo, Tõnu 1986 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
624 Niilus, Romet 1987 Võru maakond Hauka Veloklubi
32 Niit, Robi 1996 Võru maakond Veloplus Torq ProTeam
2479 Nikiforov, Semen 1992 Venemaa
2361 Nikiforov, Sergey 1974 Venemaa
2478 Nikiforova, Elena 1991 Venemaa
2772 Nikiforova, Nina 1997 Venemaa
2080 Nikitin, Dmitry 1984 Venemaa
48 Nikolaev, Fedor 1979 Venemaa
633 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
676 Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
592 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
43 Nook, Reimo 1971 Harju maakond Saaremaa JK Viiking
907 Noormets, Ando 1974 Harju maakond
2605 Noreika, Arnas 1987 Leedu IDK
1289 Norins, Valdis 1965 Läti
1452 Nork, Ardi 1993 Harju maakond
1637 Nork, Tarmo 1968 Harju maakond MTÜ Krimelte Hundid
611 Norkevicius, Andrius 1975 Leedu Colibri cycling team
1745 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
1848 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
2369 Nurk, Kaido 1982 Harju maakond
1258 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
1147 Nurm, Neeme 1981 Tartu maakond
2116 Nurmela, Marek 1979 Harju maakond
2497 Nurminen, Janne 1982 Soome
1128 Nurmiste, Lennart 1979 Harju maakond
128 Nurmsalu, Rain 1967 Harju maakond Spordiklubi IKS
701 Nuut, Viljar 1968 Saare maakond
443 Näks, Einar 1976 Harju maakond Rae Rattaklubi
1158 Närska, Alger 1970 Lääne-Viru maakond VIA 3L Spedition
1824 Näss, Margo 1969 Harju maakond
2627 Nääme, Alar 1983 Harju maakond
380 Nõgel, Keio 1995 Viljandi maakond
182 Nõgel, Tõnis 1986 Viljandi maakond
1461 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond
94 Nõmm, Karel Georg 1999 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
61 Nõmm, Raivo 1976 Viljandi maakond
2564 Nõmme, Anre 1973 Saare maakond
2157 Nõmmela, Mihkel 1970 Harju maakond Eesti Panga SK
1810 Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond
1401 Nõmmik, Alar 1991 Järva maakond Türi Rattaklubi
860 Nõmmik, Jaanus 1979 Järva maakond Türi Rattaklubi
2163 Nõmmik, Marko 1990 Valga maakond Hawaii Express
2128 Nõmmik, Tiina 1993 Järva maakond Türi Rattaklubi
451 Nõmmisto, Jaanus 1972 Lääne maakond JK Paralepa
658 Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
2045 Nöps, Riho 1970 Tartu maakond Scania Eesti AS
900 Oberst, Tauno 1979 Valga maakond
568 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
2122 Ohakas, Taavi 1983 Põlva maakond
1419 Oherd, Rain 1977 Tartu maakond
1635 Ohno, Kaido 1974 Tartu maakond
2674 Oinus, Indrek 1982 Tartu maakond
1396 Oissar, Karl 1957 Jõgeva maakond
436 Oja, Eero 1981 Harju maakond
906 Oja, Jaan 1949 Valga maakond
539 Oja, Meelis 1972 Valga maakond Hauka Veloklubi
1811 Oja, Reimo 1982 Harju maakond
2873 Oja, Tarmo 1980 Harju maakond
2315 Oja, Tõnu 1960 Harju maakond
1360 Ojala, Martin 1966 Harju maakond
1283 Ojaliiv, Madis 1977 Lääne-Viru maakond RedBike
2183 Ojamaa, Ivar 1969 Soome
2049 Ojamäe, Jaanus 1985 Pärnu maakond Harmet SK
2322 Ojaperv, Ranno 1967 Harju maakond Baltronic OÜ
369 Ojasaar, Kalmer 1972 Põlva maakond
567 Ojasalu, Andres 1977 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1347 Ojasalu, Heiki 1972 Järva maakond
1828 Ojasild, Kersti Johanna 1999 Tartu maakond
2199 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
2318 Oks, Peep 1977 Tartu maakond
2256 Olesk, Liisa 1984 Harju maakond
877 Olesk, Raul 1960 Tartu maakond Eesti Teed AS
1578 Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
24 Olle, Raul 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
1998 Ollemaa, Tarmo 1967 Lääne maakond A. Le Coq
2241 Olviste, Heiki 1974 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
2634 Oolmets, Katrin 1979 Harju maakond
622 Oot, Anti 1951 Tartu maakond AMPS-Extreme Sport
913 Ootsing, Tiit 1967 Tartu maakond
95 Oras, Allan 1975 Tartu maakond
1600 Oras, Indrek 1985 Jõgeva maakond Arens Mööbel AS
922 Orav, Kristo 1982 Tartu maakond
1664 Orav, Mart 1984 Harju maakond Antalis AS
969 Orgla, Maario 1979 Harju maakond
2370 Orlov, Sergey 1965 Ida-Viru maakond
155 Orlovski, Peep 1985 Harju maakond
292 Orlovski, Siim 1980 Tartu maakond
113 Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond
1266 Ormus, Erkki 1969 Harju maakond
1008 Orn, Rein 1985 Harju maakond
2806 Oru, Kaido 1982 Võru maakond
1987 Oruman, Rene 1984 Harju maakond Helmes AS
2042 Orupõld, Erkki 1981 Harju maakond AS G4S Eesti
2760 Oruste, Andrus 1972 Harju maakond
116 Ositis, Dzintars 1968 Läti
2723 Ossip, Raido 1984 Tartu maakond
1073 Ossipov, Vassili 1985 Harju maakond InFocus
551 Osyka, Sergey 1983 Venemaa
1502 Ots, Aimar-Alarik 1969 Lääne maakond JK Paralepa
2393 Ots, Ivar-Illimar 1977 Harju maakond SEB Pank AS
1036 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
2691 Otsla, Anti 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
35 Otsus, Erki 1988 Põlva maakond Ehitusmeister Rent OÜ
244 Ott, Indrek 1979 Harju maakond
13 Ottender, Sten-Erik 1996 Tartu maakond Rietumu-Delfin
872 Ottis, Indrek 1973 Harju maakond
668 Ovtsarenko, Grigori 1985 Harju maakond
83 Ozolants, Ingus 1976 Läti
345 Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
1616 Ozols, Aldis 1970 Läti
220 Ozols, Janis 1972 Läti Sporta Klubs WENDI
882 Ozols, Ugis 1974 Läti
2270 Paabusk, Alo 1974 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1920 Paal, Aivar 1967 Harju maakond
2094 Paal, Lauri 1984 Harju maakond Scania Eesti AS
2067 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
2512 Paalberg, Eveli 1991 Harju maakond
1325 Paas, Ojari 1973 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
937 Paas, Raigo 1976 Harju maakond
1760 Paat, Jürgen 1980 Harju maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2636 Paat, Merli 1984 Harju maakond
503 Padar, Meelis 1976 Tartu maakond
719 Padosepp, Siim 1988 Harju maakond
185 Padumäe, Vaido 1978 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
849 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
2421 Pae, Gunnar 1964 Tartu maakond
765 Paegle, Aiga 1970 Läti Engures Sportam
1233 Paeglis, Druvis 1968 Läti
1272 Paglant, Andrus 1972 Tartu maakond
207 Paglant, Heigo 1976 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
2837 Paide, Jarl Patrick 2001 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
2375 Paide, Tanel 1972 Harju maakond
2461 Paju, Jaanus 1977 Harju maakond
626 Paju, Jaanus 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
1739 Paju, Marek 1978 Harju maakond Elisa
1927 Paju, Teet 1975 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1112 Pajumaa, Priit 1980 Harju maakond OlyBet
2758 Pajundi, Erki 1981 Harju maakond
2700 Pajupuu, Janno 1984 Harju maakond Päästeamet
1814 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
1933 Pajur, Rain 1976 Harju maakond Swedbank AS
619 Pajus, Rene 1976 Harju maakond Rae Rattaklubi
2187 Pajusaar, Tarmo 1969 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
2651 Pajuväli, Andra 1977 Harju maakond
1796 Pakarklis, Dainius 1966 Leedu S-Sportas
455 Pakarklis, Simas 1988 Leedu S-Sportas
449 Palekhov, Alexey 1968 Venemaa
140 Pallas, Helari 1979 Harju maakond Klubi Spordipartner
993 Pallase, Erik 1976 Harju maakond
875 Pallav, Laivo 1979 Harju maakond
134 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
881 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
42 Palm, Tõnno 1971 Harju maakond AT Sport OÜ
1175 Palmet, Priit 1971 Ida-Viru maakond
1596 Palts, Imre 1967 Harju maakond
2285 Paltser, Jüri 1973 Harju maakond
470 Palu, Ats 1983 Tartu maakond
176 Palu, Indrek 1981 Tartu maakond 42koma
1973 Palu, Mati 1961 Pärnu maakond
1726 Palumaa, Pille 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
1102 Pani, Andrus 1973 Võru maakond Sportlove
1357 Pani, Egert 1982 Tartu maakond
132 Pani, Marek 1974 Harju maakond
1083 Pank, Leino 1972 Harju maakond
2432 Pankin, Sergey 1974 Venemaa
1097 Panova, Anastasia 1983 Venemaa
2492 Panteleev, Andrey 1985 Venemaa
1570 Paosalu, Ranno 1979 Harju maakond
2748 Parder, Raino 1984 Harju maakond
2501 Parker, Harri 1991 Harju maakond
580 Parm, Signe 1980 Harju maakond Nordecon AS
730 Parmask, Peeter 1961 Tartu maakond SK VELO
1947 Parri, Erki 1983 Tartu maakond Suusahullud
1106 Parts, Aldur 1960 Harju maakond
2582 Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
1510 Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
903 Parts, Margus 1985 Tartu maakond
586 Parv, Alar 1971 Tartu maakond
62 Parv, Martin 1991 Tartu maakond Raplamaa Rattaklubi
2035 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
1066 Parve, Marko 1979 Harju maakond
1518 Parve, Martti 1961 Harju maakond Päästeamet
596 Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
1098 Patmalnieks, Normunds 1973 Läti
1992 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
852 Paumets, Meelis 1976 Tartu maakond Viimsi Rattaklubi
152 Pavlov, Alexey 1977 Venemaa
2196 Paykin, Mikhail 1948 Venemaa
2707 Paškausks, Karels 1976 Läti
258 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
2147 Pedaja, Mikk 1998 Tartu maakond
375 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1079 Peder, Kert 1996 Viljandi maakond
1764 Peedu, Agris 1981 Viljandi maakond Sparta Spordiselts
644 Peenema, Reijo 1987 Ida-Viru maakond Investment Agency Jõhvi
1883 Peet, Gevin 1995 Harju maakond
552 Peets, Andres 1985 Harju maakond Sportlove
1077 Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond
643 Peil, Lauri 1977 Tartu maakond
2324 Peilman, Andres 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
1826 Pekk, Tauno 1994 Tartu maakond Valio Eesti AS
252 Pelska, Sten 1998 Valga maakond Veloplus Torq ProTeam
2098 Penner, Toomas 1974 Tartu maakond
1609 Pennert, Vladimir 1953 Järva maakond
1813 Pensa, Heiki 1959 Võru maakond Valio Eesti AS
1884 Pentinen, Igor 1974 Venemaa
1174 Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Metsasõbrad
1332 Perling, Andro 1988 Harju maakond SK Pleki Pande
2185 Perlström, Hannu 1962 Soome
2509 Pern, Mikk 1993 Harju maakond
986 Pert, Peeter 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1668 Pertel, Tiit 1973 Harju maakond
1007 Perts, Andris 1952 Läti
854 Peslaks, Edmunds 1961 Läti Ikškile Velo
1210 Pesliakas, Adomas 1977 Leedu
925 Pesor, Kaido 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2848 Peterson, Jaak 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
1506 Peterson, Kaido 1976 Harju maakond
521 Peterson, Meelis 1974 Harju maakond Team TT
2803 Peterson, Peep 1975 Tartu maakond
666 Petersons, Agris 1964 Läti
7 Petersons, Arnis 1994 Läti ZZK
2102 Petersons, Maris 1983 Läti
384 Petrauskas, Kestutis 1973 Leedu
456 Petrov, Dmitriy 1968 Venemaa
1888 Petrov, Sergei 1964 Venemaa
81 Petrovitš, Üllar 1974 Lääne maakond JK Paralepa
2841 Petruss, Artis 1985 Läti
994 Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
203 Pihl, Henry 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1917 Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
1465 Pihlak, Rauno 1989 Harju maakond Swedbank AS
2454 Pihlakas, Heiki 1977 Harju maakond
1238 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
2156 Piho, Janek 1968 Tartu maakond A. Le Coq
1026 Piilberg, Priit 1967 Tartu maakond Peloton
2764 Piipuu, Tarmo 1984 Saare maakond
2000 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
505 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1100 Piirimets, Rauno 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1559 Piirimägi, Peeter 1979 Võru maakond
974 Piirioja, Kalle 1971 Lääne-Viru maakond
732 Piirsalu, Aivo 1981 Järva maakond
2229 Piirsalu, Priit 1984 Harju maakond
2474 Pikk, Kristjan 1993 Tartu maakond
452 Pikkat, Andris 1979 Tartu maakond
1840 Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
2149 Pikkoja, Birke 1983 Rapla maakond
2380 Pikkoja, Vevo 1959 Harju maakond
791 Pilliroog, Alari 1972 Harju maakond
683 Pilt, Andrus 1975 Harju maakond Sportlove
498 Pilv, Armin 1999 Võru maakond Haanja Rattaklubi
162 Pilv, Ivar 1967 Järva maakond Ambla SK
1207 Pilv, Marko 1987 Harju maakond
147 Pilv, Meelis 1978 Harju maakond RedBike
2085 Pilvet, Janar 1990 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1327 Pindel, Renar 1984 Harju maakond RedBike
549 Pindis, Toomas 1971 Võru maakond Haanja Rattaklubi
869 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
2731 Pintmann, Risto 1983 Tartu maakond
992 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
1654 Pirk, Aivar 1962 Lääne maakond
1246 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
2030 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2718 Pitk, Peep 1984 Pärnu maakond
2675 Planken, Paavo 1984 Tartu maakond
263 Plees, Andrus 1971 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
1699 Pletiens, Ilgvars 1957 Läti
1850 Plink, Garry 1975 Tartu maakond
2105 Pobbol, Raino 1981 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2119 Pohl, Piia 1970 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
2665 Poika, Niks 1999 Läti
688 Pokker, Urmas 1964 Võru maakond Haanja Rattaklubi
2481 Pokkinen, Mait 1979 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
1763 Polis, Aldis 1962 Läti
1630 Poller, Peep 1964 Harju maakond Glamox AS
751 Polt, Kaido 1978 Harju maakond
2558 Poltinnikovs, Gatis 1985 Läti Autoeksperts-THULE
816 Poluboyarinov, Anton 1974 Venemaa
255 Poopuu, Priit 1980 Tartu maakond
2431 Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond
2408 Popov, Anton 1986 Venemaa
2227 Popov, Maksim 1985 Tartu maakond
2332 Popovits, Jaroslav 1980 Harju maakond
562 Pops, Vahur 1970 Harju maakond Klubi Spordipartner
115 Post, Margo 1977 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
524 Potatosov, Vasilii 1982 Venemaa
1366 Potisepp, Mart 1989 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
2261 Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond
1257 Praks, Renee 1975 Valga maakond
706 Prancs, Janis 1952 Läti
2519 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond
2355 Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves
786 Prants, Aivar 1977 Harju maakond Eesti Raudtee AS
1702 Prants, Kristjan 1978 Harju maakond
300 Preimanis, Matiss 1991 Läti Sportlife Cycling Team
88 Premet, Karl Brent 1999 Pärnu maakond Sportland
2506 Prieduls, Girts 1983 Läti Ikškile Velo
933 Prii, Paavo 1985 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
2792 Prikko, Kristel 1972 Harju maakond Sportland
2289 Priks, Silver 1981 Harju maakond
2495 Prindulis, Janis 1980 Läti
2480 Printsmann, Priit 1981 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
46 Prizevoits, Janis 1985 Läti
23 Prokofjevs, Ivars 1991 Läti
599 Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
267 Pruuli, Karl 1999 Võru maakond Hauka Veloklubi
341 Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
414 Puhke, Peeter 1963 Järva maakond SK Metsasõbrad
674 Puhke, Raivo 1966 Tartu maakond Eesti Raudtee AS
665 Puhke, Rauno 1990 Järva maakond SK Metsasõbrad
236 Puhm, Reijo 1990 Tartu maakond
10006 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
1634 Puidak, Peeter 1972 Tartu maakond Arens Mööbel AS
1443 Puke, Kristaps 1978 Läti
151 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1642 Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
376 Pukk, Marko 1977 Viljandi maakond
2566 Pukk, Priit 1986 Pärnu maakond
2494 Pulkki, Juha 1975 Soome
1523 Pullerits, Kalev 1976 Rapla maakond
1978 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
1520 Pulles, Marten 1995 Valga maakond
2590 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
1329 Punane, Marian 1985 Harju maakond
888 Punane, Rene 1978 Harju maakond
581 Puneiko, Raivis 1980 Läti Porter Racing
396 Pung, Indrek 1985 Lääne-viru maakond Päästeamet
2158 Punga, Rainer 1986 Tartu maakond
361 Pungar, Indrek 1972 Tartu maakond #7AM
153 Pungar, Rainer 1978 Tartu maakond
65 Pungar, Urmas 1976 Tartu maakond
941 Punka, Heikki 1977 Tartu maakond
2115 Purde, Paavo 1983 Harju maakond
1290 Puri, Alvar 1991 Valga maakond
1744 Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
2066 Purins, Janis 1950 Läti
2064 Putna, Andrius 1964 Leedu
2429 Putnins, Rolands 1988 Läti
1751 Puu, Anneliis 1986 Harju maakond Sportlove
8 Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
1717 Puulmann, Eric 1979 Harju maakond
2628 Puulmann, Mari-Liisu 1989 Ida-Viru maakond
2274 Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond Harmet SK
1773 Puusepp, Algo 1971 Harju maakond
397 Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond
819 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
463 Puusepp, Sven 1972 Harju maakond
2578 Puusepp, Taavi 1974 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
966 Puust, Rain 1975 Pärnu maakond
1218 Päll, Indro 1978 Harju maakond AC Racing
2095 Pärgmaa, Priit 1974 Harju maakond
585 Pärn, Hannes 1967 Harju maakond
1427 Pärn, Meelis 1971 Valga maakond
848 Pärn, Ülar 1981 Harju maakond
1418 Pärna, Ott 1976 Harju maakond JCI SK
600 Pärnamets, Aivar 1969 Lääne-Viru maakond
1877 Pärnik, Andres 1988 Soome
565 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
1040 Pärnoja, Varno 1969 Pärnu maakond
2611 Pärsim, Rasmus 1980 Tartu maakond
1671 Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
223 Pärtel, Marco 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2091 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
1050 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
1474 Pääslane, Ain 1971 Jõgeva maakond
1176 Põder, Kaspar 1996 Jõgeva maakond Salvest AS
1335 Põder, Raivo 1973 Harju maakond ABB AS
191 Põld, Ivo 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
416 Põld, Markus 1998 Valga maakond
1423 Põlda, Airon 1982 Harju maakond Team STIHL
2472 Põldeots, Marek 1974 Harju maakond
50 Põldma, Mirko 1981 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
135 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
354 Põldmaa, Koit 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
983 Põldoja, Olaf 1995 Harju maakond
359 Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
401 Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
1968 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1682 Pööra, Rain 1971 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
4 Pütsep, Erki 1976 Harju maakond RedBike
1143 Püttsepp, Kristjan 1977 Tartu maakond
2427 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
1234 Püüa, Joosep 1989 Harju maakond Columbus Eesti AS
2246 Raa, Priit 1973 Tartu maakond
2879 Raadla, Rain 1976 Harju maakond
1205 Raadla, Virgo 1973 Lääne maakond SK Sula
70 Raadom, Erik 1981 Tartu maakond
1961 Raag, Erik 1990 Järva maakond Päästeamet
63 Raag, Kaupo 1980 Harju maakond Rahandusministeerium
1693 Raagmets, Virko 1980 Harju maakond
2510 Raam, Ragnar 1983 Tartu maakond
1524 Raamets, Tõnis 1975 Harju maakond AS Silberauto
1151 Raap, Ilmar 1969 Lääne-viru maakond Tridens AS
2696 Raap, Marko 1981 Järva maakond Päästeamet
2391 Raasik, Marko 1977 Tartu maakond
2604 Raasuke, Ahti 1973 Saare maakond Hawaii Express
723 Raba, Ahti 1986 Harju maakond Danske Bank
2583 Radjuhhin, Ilja 1979 Harju maakond
2097 Radzina, Ilze 1977 Läti
1173 Radzins, Marcis 1975 Läti
2607 Ragauskas, Mindaugas 1986 Leedu IDK
222 Ragozin, Sergey 1983 Venemaa
413 Rahi, Tõnu 1971 Soome
1156 Rahu, Kalle 1971 Pärnu maakond Sportlove
429 Rahu, Madis 1964 Harju maakond Team TT
1190 Rahu, Simmo 1975 Pärnu maakond
1585 Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Telia SK
955 Raid, Priit 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1792 Raidloo, Jan 1987 Harju maakond Päästeamet
1279 Raidloo, Rauno 1982 Harju maakond Päästeamet
1697 Raidvee, Priit 1966 Tartu maakond
2692 Raie, Martin 1982 Harju maakond
2553 Raiesmaa, Ray 1984 Harju maakond
2850 Raig, Romet 2000 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
2262 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond
1063 Raivet, Jaan 1978 Harju maakond REKORD CC
389 Raivo, Jaak 1973 Harju maakond SEB Pank AS
364 Raja, Aigar 1979 Pärnu maakond OMNIVA SK
821 Ramanauskas, Marius 1988 Leedu
2660 Ramins, Albins 1984 Läti LEC
2661 Ramins, Edijs 1976 Läti LEC
1250 Rammul, Imre 1984 Harju maakond
1252 Ramst, Andres 1969 Saare maakond
1402 Rand, Raivo 1956 Harju maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
27 Randma, Kristjan 1986 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
1472 Randma, Lasse 1980 Järva maakond
2230 Randmaa, Rando 1978 Harju maakond
1361 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
935 Randoja, Merli 1975 Tartu maakond
2794 Randoja, Teele 1985 Jõgeva maakond
591 Rannala, Renaldo 1974 Harju maakond
2812 Rannamets, Andres 1953 Võru maakond
905 Rannamägi, Janar 1976 Harju maakond Peetri Rattaklubi
704 Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond
Stardigrupp 7 Ratas, Siim-Kristjan 1994 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
2101 Ratškovski, Artur 1983 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
1092 Raud, Ando 1966 Harju maakond
990 Raud, Ants 1979 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
1740 Raud, Avo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
628 Raud, Kristjan 1984 Valga maakond
1020 Raude, Martin-Johannes 1988 Harju maakond
1990 Raudnagel, Oliver 1986 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2648 Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Eesti Panga SK
2271 Raudsep, Teet 1977 Harju maakond
1921 Raudsepp, Aimo 1976 Valga maakond
753 Raudsepp, Ergo 1982 Tartu maakond Astro Baltics
1669 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element OÜ
1941 Raudsepp, Kristi 1981 Tartu maakond
1467 Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond
1851 Raudsepp, Marje 1955 Valga maakond
1413 Raudsepp, Priit 1980 Jõgeva maakond
853 Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
1784 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
485 Raudvee, Märt 1983 Tartu maakond 42koma
2727 Raute, Aki 1968 Soome
1058 Ravva, Meelis 1980 Tartu maakond
2502 Razvanoviciute, Indre 1985 Leedu
1778 Rea, Ainar 1984 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
2022 Rea, Hanno 1993 Pärnu maakond
501 Rea, Tarmo 1977 Harju maakond Swedbank AS
2005 Rebane, Andrus 1968 Harju maakond
1531 Rebane, Paavo 1972 Harju maakond
1230 Rebane, Priit 1987 Tartu maakond Hawaii Express
1595 Rebane, Renato 1978 Tartu maakond
885 Rebane, Riho 1980 Harju maakond RedBike
1387 Rebane, Taivo 1953 Jõgeva maakond
1989 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond
112 Rebane, Urmas 1972 Lääne-Viru maakond
269 Rebas, Raido 1971 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
807 Rebas, Rainer 1972 Harju maakond A. Le Coq
1301 Rebina, Tarmo 1980 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
2693 Reedi, Teet 1964 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
2813 Rehepapp, Raigo 1980 Harju maakond
640 Rehi, Arne 1969 Tartu maakond
1538 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
183 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
603 Reila, Rivo 1981 Harju maakond
1432 Reiles, Aurika 1987 Viljandi maakond
2489 Reili, Kristjan 1981 Valga maakond
1613 Reim, Martin 1971 Harju maakond
841 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond
2263 Reimaa, Mihkel 1978 Harju maakond
541 Reimers, Taavet 1981 Harju maakond Sportlove
1776 Reinaas, Ott 1981 Rapla maakond
526 Reinaste, Ruve 1980 Järva maakond
508 Reinberk, Aldar 1980 Harju maakond Klubi Spordipartner
711 Reinik, Vello 1968 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
1242 Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
202 Reinpõld, Risto 1980 Harju maakond
301 Reinsalu, Toomas 1971 Põlva maakond
896 Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
2305 Reintop, Ago 1977 Rapla maakond
631 Reis, Rasmus 1983 Tartu maakond Enics Eesti AS
68 Reiska, Alar 1963 Võru maakond AS Eesti Pagar
1909 Reismann, Marko 1986 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
522 Reissaar, Alari 1968 Lääne-Viru maakond
2877 Reiter, Andrus 1973 Rapla maakond
1345 Reiu, Andres 1967 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
1152 Reivelt, Kaido 1970 Tartu maakond
850 Rembla, Egon 1976 Harju maakond Sportlove
150 Remeika, Arturas 1978 Leedu Jokers - Santa Monica Networks
2441 Remmel, Hanno 1971 Harju maakond
2797 Remmel, Margus 1984 Tartu maakond
939 Reponen, Risko 1972 Tartu maakond
2039 Repp, Vaido 1988 Järva maakond
160 Resev, Janek 1978 Järva maakond Järva-Jaani RSK
1542 Retsold, Toomas 1988 Harju maakond Sportlove
921 Rihkrand, Illar 1959 Harju maakond
1952 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
1450 Riiner, Janek 1978 Viljandi maakond
2113 Riis, Donald 1968 Harju maakond
2861 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
858 Riismaa, Joel 1976 Harju maakond Swedbank AS
2112 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
738 Riismann, Andres 1972 Harju maakond
1979 Riispapp, Virgo 1978 Lääne-Viru maakond
1338 Rikka, Aivo 1964 Põlva maakond
1029 Rikka, Tarmo 1980 Harju maakond
238 Rikkas, Henrik 1964 Harju maakond
2646 Rikkinen, Georg 1999 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1221 Rikolas, Martin 1977 Harju maakond AT Sport OÜ
1837 Rimar, Vladimir 1970 Venemaa
391 Rimmel, Margo 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
856 Rimmel, Marje 1980 Harju maakond Sparta Spordiselts
1516 Rindberg, Romet 1973 Lääne-Viru maakond
1017 Rindla, Tarmo 1965 Harju maakond Norma AS
217 Rinkovics, Verners 1981 Läti
1695 Rinne, Vahur 1979 Harju maakond AS Atea
467 Rips, Leho 1973 Tartu maakond
1782 Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
1505 Ristisaar, Risto 1983 Harju maakond
214 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1504 Rives, Andres 1978 Tartu maakond
1395 Robi, Jaanus 1973 Tartu maakond
2584 Rodbaver, Oksana 1982 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
2613 Rohtla, Janika 1989 Viljandi maakond
2756 Rohtla, Kaspar 1982 Harju maakond Elisa
2009 Rohtla, Raivo 1981 Harju maakond
2291 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond OMNIVA SK
1453 Rohumägi, Rait 1981 Tartu maakond Trismile
2746 Roio, Andres 1992 Valga maakond
950 Romandi, Arvi 1979 Harju maakond
1938 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
291 Ronimois, Mihkel 1989 Tartu maakond Peloton
1182 Ronimois, Ruttar 1964 Viljandi maakond Päästeamet
2447 Rooba, Martti 1984 Harju maakond
2233 Rooden, Marko 1989 Ida-Viru maakond
1567 Rooden, Mikk 1995 Ida-Viru maakond
1411 Rooden, Märt 1977 Harju maakond
832 Rool, Margus 1975 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1235 Roolaht, Argo 1970 Harju maakond
2791 Rooma, Roger 1984 Harju maakond Sportland
1805 Roomets, Rando 1971 Tartu maakond
1495 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
2643 Roos, Üllo 1971 Soome Raplamaa Rattaklubi
2070 Roose, Kadri 1988 Valga maakond
1009 Roosmaa, Viljar 1985 Viljandi maakond
1389 Roosmann, Peeter 1967 Harju maakond
1065 Roosna, Kalmer 1977 Viljandi maakond
1463 Roost, Kaldi 1967 Lääne-Viru maakond
2188 Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
2396 Roosve, Tõnu 1971 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
2273 Roots, Urmas 1972 Harju maakond
495 Rope, Laurynas 1989 Leedu IDK
1802 Rosenberg, Urmas 1978 Tartu maakond Telia SK
2654 Rosental, Janne 1976 Põlva maakond
67 Rosenthal, Reiko 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
859 Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1239 Rozenbergs, Ivo Pavils 1981 Läti A. Le Coq
97 Rozitis, Andris 1978 Läti ZZK
931 Rudys, Jonas 1980 Leedu
1656 Rudzitis, Ojars 1962 Läti
2526 Rukke, Janis 1982 Läti
1942 Rullingo, Eik 1970 Viljandi maakond IITEE OÜ
1429 Rummo, Tõnu 1972 Lääne-Viru maakond
1189 Runthal, Marko 1977 Harju maakond
2161 Russka, Tarmo 1971 Põlva maakond Arcwood
1508 Russow, Urve 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
800 Rutkups, Janis 1963 Läti
1278 Ruud, Marek 1974 Harju maakond
1331 Ryabov, Igor 1967 Venemaa
2720 Rzhanikov, Mikhail 1986 Venemaa
1383 Räbus, Elmo 1970 Viljandi maakond IITEE OÜ
2311 Rähn, Silver 1989 Tartu maakond
737 Räikkönen, Esa 1968 Soome
1799 Räim, Henri 1989 Tartu maakond Swedbank AS
536 Räim, Riko 1981 Harju maakond Saaremaa JK Viiking
2434 Räppo, Johhanna 1996 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
2842 Rästa, Ain 1968 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
1761 Rästas, Ergo 1974 Tartu maakond Suusahullud
102 Rätsep, Ain 1973 Harju maakond Klubi Spordipartner
1318 Rätte, Raivo 1970 Harju maakond RedBike
1755 Rättö, Sami 1976 Soome
408 Rääbis, Mati 1958 Harju maakond
1741 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1738 Rõbakov, Marion 1982 Põlva maakond Harmet SK
690 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
2759 Rõigas, Rivo-Erich 1987 Harju maakond Täppsportlased
472 Rõõmus, Rene 1976 Lääne maakond Hawaii Express
2807 Rõõmusoks, Mikk 1976 Harju maakond
1305 Ründva, Olavi 1975 Harju maakond
1872 Ründva, Vello 1949 Jõgeva maakond
2436 Saabas, Timo 1991 Tartu maakond
747 Saag, Härmo 1975 Tartu maakond
863 Saagpakk, Ahti 1973 Pärnu maakond
1985 Saagpakk, Priit 1974 Pärnu maakond
1832 Saal, Helen 1981 Tartu maakond KL Tartu malev
2609 Saal, Kadri 1971 Võru maakond
1183 Saar, Heinry 1998 Harju maakond
1343 Saar, Jüri 1973 Saare maakond Päästeamet
2579 Saar, Jüri 1973 Valga maakond
1161 Saar, Kaarel 1996 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
1421 Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
2874 Saar, Kristo 1993 Põlva maakond
1237 Saar, Marek 1970 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
486 Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond
16 Saar, Raido 1988 Harju maakond RedBike
490 Saar, Tarmo 1977 Jõgeva maakond
266 Saar, Tõnis 1995 Lääne-Viru maakond
2317 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
829 Saarep, Peeter 1952 Valga maakond
2363 Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
1302 Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
548 Saarna, Rivo 1973 Harju maakond
2384 Saaron, Margo 1971 Valga maakond Hawaii Express
2399 Sabul, Indrek 1967 Harju maakond Columbus Eesti AS
1623 Sabulis, Gvido 1970 Läti Virsotne/MARMOT
1770 Sadam, Alar 1986 Jõgeva maakond
713 Sadam, Rando 1964 Harju maakond
2778 Safonov, Anton 1979 Ida-Viru maakond
1560 Sagris, Virgo 1972 Harju maakond
2594 Saks, Andres 1971 Harju maakond Telia SK
461 Saksing, Siim 1983 Tartu maakond
242 Sala, Alar 1982 Harju maakond
171 Sala, Arvo 1970 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
2368 Salk, Enrico 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2144 Salo, Heiki 1986 Tartu maakond
1201 Salum, Olev 1960 Tartu maakond
2424 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
1716 Salumets, Eno 1967 Harju maakond
1882 Salumäe, Eva 1977 Harju maakond Helmes AS
157 Salumäe, Priit 1967 Harju maakond Hawaii Express
656 Salundi, Kalmer 1973 Valga maakond
2162 Saluorg, Jane 1992 Võru maakond TÜASK
406 Salur, Erik 1987 Harju maakond
1303 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
1336 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
2713 Samberk, Siim 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1086 Samlik, Laur 1980 Harju maakond Hawaii Express
1267 Sammalisto, Pekka 1953 Soome
1729 Sammel, Arne 1955 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1400 Sammel, Koit 1966 Harju maakond Cosmos Sport
705 Sammul, Janno 1978 Harju maakond Sportlove
2047 Samsonov, Marti 1988 Põlva maakond
177 Sanajevas, Paulius 1987 Leedu Colibri cycling team
1436 Sangla, Henry 1991 Harju maakond
1117 Saprykin, Eduard 1962 Leedu
294 Sarakovs, Renars 1975 Läti
1471 Sarap, Aivar 1969 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1902 Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
652 Sarapuu, Jaanus-Arno 1979 Harju maakond Päästeamet
1379 Sarapuu, Janek 1971 Tartu maakond
1901 Sarapuu, Kristjan 1982 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
1099 Sarkanabols, Raivo 1982 Läti LEC
673 Sarkanabols, Salvis 1983 Läti LEC
904 Sarma, Mikus 1986 Läti
1123 Sarovs, Dmitrijs 1986 Läti
1473 Sarri, Urmas 1970 Harju maakond
2404 Sarri, Ülar 1979 Harju maakond Telia SK
226 Sauga, Indrek 1972 Harju maakond
2037 Sauks, Imre 1972 Viljandi maakond
2540 Saul, Udo 1970 Harju maakond
2603 Saulitis, Oskars 1985 Läti SUBARU AD REM Auto MTB team
1666 Sauman, Silver 1980 Tartu maakond Eesti Raudtee AS
373 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
1525 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
268 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
840 Savostyanova, Tatiana 1973 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
290 Scerbakovas, Arturas 1971 Leedu
1550 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
2570 Schröder, Mart 1960 Lääne maakond JK Paralepa
2677 Schär, Bret 1990 Harju maakond
448 Sedlenieks, Ivars 1958 Läti
2015 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2352 Seeba, Mari 1976 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
555 Seer, Marek 1975 Valga maakond Klubi Spordipartner
82 Seflers, Guntis 1982 Läti
1629 Sehver, Almar 1977 Harju maakond
2543 Sengbusch, Tarmo 1977 Harju maakond
1660 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Päästeamet
1704 Sepp, Aivar 1964 Tartu maakond
1579 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
2133 Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
53 Sepp, Kristo 1983 Harju maakond Nordecon Betoon
1849 Sepp, Marika 1982 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
2348 Sepp, Toomas 1971 Saare maakond A. Le Coq
326 Sepp, Tõnis 1978 Harju maakond
825 Seppa, Raul 1971 Harju maakond
2307 Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
447 Serdjuk, Sergei 1983 Tartu maakond
1286 Serov, Aleksey 1980 Venemaa
1226 Serov, Anton 1980 Venemaa
595 Serov, Roman 1968 Venemaa
1033 Serzans, Vitalijs 1992 Läti
1352 Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
2630 Shchelkanov, Alexander 1995 Venemaa
792 Shikhov, Nikolay 1976 Venemaa
647 Shishov, Maksim 1968 Venemaa
544 Shmakov, Evgeny 1970 Venemaa
224 Shmits, Ilgvars 1986 Läti 5A-Valka / LV
1084 Sibul, Jaan 1977 Harju maakond
243 Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
71 Sigus, Marko 1974 Harju maakond
1397 Siida, Morten 1979 Harju maakond
2754 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond Kaheksarattalised
1611 Siitam, Peep 1966 Harju maakond
1836 Sikka, Andres 1968 Harju maakond
2033 Sikora, Jaak 1969 Jõgeva maakond
133 Sild, Ivo 1969 Tartu maakond
1080 Sild, Mattias 1987 Tartu maakond Hawaii Express
474 Sildre, Martin 1980 Harju maakond
72 Sildvee, Madis 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
60 Sildvee, Märt 1978 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
80 Sildvee, Rainer 1981 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
684 Silluste, Toomas 1964 Saare maakond Päästeamet
2656 Silm, Gerli 1986 Harju maakond
2655 Silm, Gert 1989 Harju maakond
2724 Simola, Mikko 1978 Soome
2542 Simonov, Aleksandr 1959 Venemaa
1095 Simson, Valmar 1969 Tartu maakond Suusahullud
453 Simulask, Agu 1966 Lääne maakond JK Paralepa
609 Sinicins, Kaspars 1977 Läti
2121 Sinisaar, Indrek 1975 Harju maakond Telia SK
38 Sinisalu, Ever 1978 Valga maakond Graanul Invest AS
2546 Sinisalu, Jaano 1985 Valga maakond Graanul Invest AS
1736 Sinivee, Kriso 1981 Pärnu maakond
272 Sipponen, Juha 1972 Soome
2082 Sirila, Risto 1983 Harju maakond
2366 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
1604 Sirkka, Erkki 1963 Soome
857 Sirmais, Armands 1986 Läti
519 Sirmais, Kaspars 1971 Läti
340 Sirons, Jurijs 1971 Läti Virsotne/MARMOT
2698 Siska, Siim 1987 Harju maakond Päästeamet
99 Sisolatins, Arturs 1983 Läti
2818 Skirgaila, Aurimas 1982 Leedu
601 Skolnieks, Janis 1972 Läti
1643 Skovorodin, Andrei 1994 Tartu maakond TÜASK
188 Skrebels, Juris 1980 Läti
2197 Skribis, Ivo 1979 Läti
1276 Skripnikov, Mikhail 1982 Venemaa
1018 Skritas, Darius 1975 Leedu
1455 Skruzmans, Andris 1966 Läti
1793 Smirnov, Anatoly 1968 Venemaa
610 Smitas, Tomas 1976 Leedu
1694 Smitke, Aivo 1965 Harju maakond
1727 Sniedzins, Neils 1969 Läti
834 Sniegs, Ivars 1966 Läti
2567 Snikeris, Andris 1984 Läti Autoeksperts-THULE
577 Snikers, Lauris 1961 Läti
1765 Soeson, Toomas 1972 Tartu maakond
1752 Sokk, Janar 1979 Tartu maakond
2467 Solmann, Marko 1977 Tartu maakond
2103 Solna, Janno 1987 Põlva maakond
2040 Solna, Timo 1987 Tartu maakond
2659 Solovjov, Maido 1977 Harju maakond Valio Eesti AS
801 Sondors, Kristaps 1989 Läti
26 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
164 Soo, Kristen 1993 Harju maakond Areal Team
1056 Soo, Mart 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
768 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2456 Soodla, Kristjan 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
824 Soodla, Oole 1971 Järva maakond Järva-Jaani RSK
769 Soodla, Raul 1968 Jõgeva maakond
430 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
1967 Soom, Ahti 1986 Harju maakond Sportlove
2845 Soome, Kiljan 1988 Tartu maakond
509 Soome, Raul 1979 Võru maakond Haanja Rattaklubi
2104 Soomre, Silver 1975 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
617 Soonets, Art 1967 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
1783 Soonets, Tarmo 1974 Tartu maakond
1641 Soonpuu, Hando 1969 Põlva maakond
1963 Soorand, Tiit-Priit 1985 Rapla maakond
720 Soosaar, Silver 1981 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1833 Soosilla, Leho 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
317 Sootla, Indrek 1970 Harju maakond Astro Baltics
17 Sorokin, Dimitry 1982 Venemaa
1898 Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
965 Spilva, Oskars 1980 Läti
22 Stalberg, Tair 1997 Lääne-viru maakond Sportland
2130 Stamm, Ranner 1961 Harju maakond
2407 Stanevics, Normunds 1977 Läti
2464 Starkov, Oleg 1970 Venemaa SVK Dünamo
1688 Staskevicius, Ignas 1981 Leedu
1845 Staugaitis, Domas 1979 Leedu
959 Steinberg, Heiki 1973 Harju maakond
2625 Steinberg, Tauno 1978 Harju maakond velo.clubbers.ee
10005 Steinburg, Greete 1991 Lääne-Viru maakond SK Rakke
2680 Stepanovs, Jevgenijs 1987 Läti
1015 Steponavicius, Vidmantas 1990 Leedu
979 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
428 Stolyarov, Yury 1962 Venemaa
797 Strauss, Aivars 1960 Läti
120 Strazdins, Rego 1966 Läti
2629 Strele, Armands 1975 Läti
2816 Stupnikovs, Vladimirs 1978 Läti
2532 Sturite, Laura 1985 Läti
920 Subi, Rivo 1977 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1606 Suhhin, Mark 1997 Ida-Viru maakond Tallinna Tehnikaülikool
1133 Suija, Eliise 1993 Valga maakond
2610 Suija, Seido 1958 Põlva maakond
2801 Suik, Inga 1976 Harju maakond Täppsportlased
319 Suisalu, Alvar 1977 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
1750 Suits, Hanno 1976 Harju maakond
2044 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1051 Sulaoja, Heigo 1984 Harju maakond
1385 Sulbi, Kairo 1980 Harju maakond
1974 Sulg, Mariann 1987 Rapla maakond
1458 Sults, Kaido 1973 Tartu maakond
304 Suluste, Jüri 1963 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
309 Suokas, Heikki 1976 Jõgeva maakond
55 Suppi, Ahti 1976 Harju maakond Trismile
1447 Suslov, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2471 Sutt, Romet 1995 Pärnu maakond SK Jõulu
20 Suur, Ivo 1989 Valga maakond Veloplus Torq ProTeam
1889 Suurkivi, Tauno 1973 Lääne-viru maakond Päästeamet
1153 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
1118 Suurna, Tõnu 1960 Tartu maakond
353 Suursild, Geir 1994 Pärnu maakond
908 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
1748 Suursu, Mart 1975 Lääne-viru maakond Päästeamet
2647 Suurväli, Sven 1972 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
2362 Suvi, Arvi 1966 Põlva maakond
2645 Suvi, Toivo 1964 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
2499 Suzi, Regina 1975 Harju maakond Sportlove
2060 Säde, Alari 1986 Tartu maakond
1291 Säde, Tamar 1980 Põlva maakond SK Serviti
2476 Sõnajalg, Madis 1984 Harju maakond
1076 Sõrmus, Ragnar 1979 Harju maakond RedBike
2768 Sõõrumaa, Margus 1986 Rapla maakond
2073 Sööt, Andres 1983 Harju maakond Columbus Eesti AS
108 Sügis, Harri 1964 Harju maakond Klubi Spordipartner
1480 Süld, Janek 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
2860 Taal, Karl 1999 Harju maakond
734 Taavits, Risto 1980 Harju maakond
919 Tagel, Rainer 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
2458 Tagel, Tanel 1987 Tartu maakond
2670 Tali, Tõnis 1984 Harju maakond Hawaii Express
1982 Talumaa, Toomas 1970 Hiiu maakond
402 Talur, Tõnu 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
324 Talv, Tarvi 1968 Harju maakond
308 Talvar, Risto 1974 Harju maakond
2074 Talvistu, Janari 1981 Harju maakond MTÜ Krimelte Hundid
1296 Tamar, Tauri 1987 Pärnu maakond SK Pleki Pande
1797 Tamkevicius, Vitas 1971 Leedu
928 Tamkivi, Tarmo 1966 Harju maakond
15 Tamkõrv, Helmet 1978 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
307 Tamm, Bruno 1974 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
1459 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
1801 Tamm, Ilmar 1972 Harju maakond
2386 Tamm, Ilmar 1966 Valga maakond
2398 Tamm, Jaanus 1970 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1365 Tamm, Kaido 1959 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
2586 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond
2152 Tamm, Kristine 1980 Põlva maakond
79 Tamm, Margo 1993 Tartu maakond TÜASK
2786 Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2496 Tamm, Mihkel 1987 Tartu maakond
981 Tamm, Silver 1983 Harju maakond
2833 Tamm, Tõiv 1961 Tartu maakond Tartu Vangla
1573 Tamm, Vaido 1971 Harju maakond Kose AMK ct
2716 Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
2275 Tamme, Kristjan 1985 Harju maakond AS Atea
1408 Tamme, Ringo 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
2701 Tammearu, Aron 1989 Järva maakond Päästeamet
692 Tammearu, Tarmo 1979 Harju maakond Norma AS
1735 Tammel, Olari 1983 Harju maakond
2575 Tammeleht, Küllike 1964 Harju maakond
2173 Tammeleht, Toivo 1964 Harju maakond
1633 Tammemäe, Aare 1971 Harju maakond
2359 Tammemäe, Tõnu 1975 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
630 Tammemägi, Jaak 1968 Harju maakond
2286 Tammert, Riho 1958 Harju maakond
1136 Tammik, Kalver 1980 Pärnu maakond
2255 Tammiku, Indrek 1959 Harju maakond
1124 Tammist, Marko 1984 Harju maakond AS Kalev
694 Tammjärv, Arno 1957 Võru maakond Haanja Rattaklubi
696 Tammoja, Gerlin 1998 Viljandi maakond
1328 Tammoja, Robert 1999 Harju maakond RedBike
772 Tammsalu, Mihkel 1988 Harju maakond
1529 Tamson, Ragnar 1989 Tartu maakond AS Eesti Pagar
1198 Tamuri, Erko 1969 Harju maakond
835 Tapfer, Remo 1963 Soome
1900 Tapfer, Riho 1973 Tartu maakond
1422 Tapfer, Tarmo 1970 Valga maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
1195 Tarajev, Diimar 1981 Tartu maakond
230 Tarassov, Igor 1965 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
403 Tarassov, Stanislav 1971 Harju maakond
2140 Tarjus, Piret 1966 Harju maakond
2358 Taro, Aivar 1979 Harju maakond
1103 Tarvis, Anno 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1 Tarvis, Peeter 1993 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
510 Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2513 Tasa, Erko 1981 Ida-Viru maakond
85 Tasane, Jaanus 1996 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1364 Tasane, Peeter 1962 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
141 Taukacs, Arnis 1985 Läti SUBARU AD REM Auto MTB team
1285 Taul, Raul 1964 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
1194 Teder, Egle 1977 Valga maakond
1224 Teder, Feeliks 1984 Tartu maakond
729 Teder, Taavi 1985 Valga maakond
2381 Teder, Vallo 1973 Soome
1607 Teder, Villu 1977 Harju maakond
1926 Teearu, Karl 1955 Valga maakond
1887 Teearu, Paul 1989 Valga maakond Valga Puu
2795 Teeorg, Urmas 1962 Harju maakond
1320 Teesalu, Kaido 1996 Harju maakond
952 Tehvand, Jaanos 1974 Tartu maakond
111 Teiviss, Janis 1982 Läti
2222 Tekku, Ivar 1970 Tartu maakond
2341 Tenisson, Silvia 1991 Tartu maakond
2343 Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond A. Le Coq
1457 Tenjas, Marek 1979 Harju maakond
313 Tenno, Ander 1977 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
379 Tenslind, Margus 1973 Harju maakond
289 Tenson, Tavo 1976 Harju maakond
2314 Teorein, Lauri 1974 Harju maakond
574 Tepaskent, Tanel 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
2580 Teperik, Jevgeni 1984 Harju maakond
2738 Tepner, Kristjan 1981 Harju maakond
2688 Teppan, Sten 1978 Harju maakond
297 Teppo, Andres 1976 Harju maakond
2862 Teppo, Peep 1984 Tartu maakond
636 Terve, Raivo 1964 Harju maakond OMNIVA SK
124 Teteris, Janis 1975 Läti 5A-Valka / LV
484 Thomberg, Tarvi 1982 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
629 Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
2671 Tigasson, Tauri 1993 Tartu maakond
1789 Tiideberg, Jaan 1973 Tartu maakond
735 Tiido, Mati 1973 Tartu maakond Marepleks OÜ
2265 Tiigi, Indrek 1979 Harju maakond
1157 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
2328 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
315 Tiismaa, Toomas 1971 Harju maakond
423 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
265 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
2302 Tiits, Ardo 1982 Tartu maakond
358 Tiits, Janar 1986 Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
1868 Tiivoja, Talis 1992 Harju maakond Pelltech OÜ
1492 Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
1621 Tiivoja, Tiit 1960 Võru maakond
970 Tikk, Lauri 1972 Tartu maakond
2769 Tikka, Riho 1982 Viljandi maakond
1220 Tikko, Rauno 1989 Järva maakond Päästeamet
889 Tilk, Arne 1969 Põlva maakond SK Serviti
593 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
2127 Timošova, Diana 1981 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2775 Tinn, Heigo 1984 Võru maakond
2451 Tinn, Ott 1988 Tartu maakond
2184 Tinn, Silver 1986 Tartu maakond
1456 Tinnuri, Marec 1982 Harju maakond ABB AS
2357 Tint, Taavi 1983 Harju maakond Sportlove
1911 Tipka, Veljo 1969 Norra
497 Tiškus, Arturas 1986 Leedu
1957 Tjurin, Anton 1987 Tartu maakond
2242 Tolli, Taivo 1981 Lääne maakond X-SPORT TEAM
879 Tolm, Meelis 1983 Rapla maakond
1557 Tom, Helin 1985 Harju maakond Telia SK
2228 Tomera, River 1967 Harju maakond
2699 Tomingas, Uno 1968 Rapla maakond Päästeamet
2445 Tommingas, Toomas 1961 Harju maakond
865 Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Nordecon AS
1309 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1552 Tomson, Tarmo 1981 Lääne maakond JK Paralepa
96 Tone, Karlis 1996 Läti ZZK
2563 Tonts, Raido 1985 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1208 Toodo, Tamo 1982 Harju maakond RedBike
977 Toom, Eiko 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
2071 Toom, Jüri 1971 Lääne-Viru maakond
1348 Toom, Kaupo 1983 Tartu maakond
332 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
1358 Toomas, Indrek 1990 Tartu maakond Swedbank AS
1747 Toome, Relika 1994 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
657 Toome, Rita 1970 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
154 Toome, Roland 1968 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
743 Toomik, Eeri 1973 Tartu maakond #7AM
1353 Tooming, Andreas 1976 Harju maakond
1674 Toomjõe, Anu 1969 Võru maakond Hauka Veloklubi naised
2706 Toompuu, Madis 1989 Lääne maakond
663 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2709 Toon, Marko 1985 Tartu maakond
1037 Toonekurg, Kaido 1980 Harju maakond Rae Rattaklubi
1675 Tootsman, Andres 1959 Tartu maakond
2781 Toovis, Martin 1976 Ida-Viru maakond
1640 Torim, Ants 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
2344 Torim, Tarmo 1970 Harju maakond
948 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
1514 Traks, Ardi 1988 Tartu maakond
2012 Trees, Margus 1974 Valga maakond
1417 Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2068 Treiberg, Andrus 1980 Tartu maakond
322 Treier, Toomas 1972 Põlva maakond SK Serviti
2231 Treimanis, Marcis 1980 Läti Sporta Klubs WENDI
2557 Treimuth, Meelis 1969 Rapla maakond Haanja Rattaklubi
1470 Treimuth, Rando 1987 Võru maakond
891 Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Trismile
1991 Triipan, Lauri 1971 Tartu maakond
1759 Triisa, Jüri 1988 Harju maakond RedBike
1193 Trink, Andres 1967 Harju maakond
1068 Trinkunas, Donatas 1985 Leedu IDK
2224 Trops, Janis 1966 Läti
2462 Troshin, Denis 1976 Venemaa SVK Dünamo
681 Truus, Roland 1975 Pärnu maakond Eesti Energia Spordiklubi
2124 Tsirp, Priit 1983 Tartu maakond Trismile
1022 Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
1437 Tugedam, Aivar 1981 Harju maakond
1808 Tuisk, Anneli 1982 Harju maakond
2013 Tuisk, Kristjan 1981 Pärnu maakond
2051 Tuisk, Maris 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
41 Tuisk, Priit 1980 Tartu maakond Hawaii Express
1035 Tuisk, Siim 1985 Tartu maakond Forss OÜ
261 Tukia, Margus 1970 Harju maakond Klubi Spordipartner
945 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK Metsasõbrad
302 Tumala, Rando 1982 Tartu maakond
2053 Tunder, Tarmo 1987 Harju maakond
953 Tungal, Kermo 1989 Viljandi maakond
1730 Tuominen, Mika 1962 Soome
1580 Tupitsin, Andrey 1986 Venemaa
988 Turkus, Justinas 1985 Leedu S-Sportas
464 Tuul, Renee 1969 Harju maakond
770 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond
1356 Tuulberg, Lauri 1984 Harju maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
1416 Tuuling, Madis 1977 Saare maakond
2181 Tuulmägi, Kairi 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2254 Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
1558 Täht, Erki 1968 Valga maakond EWK
1315 Tämm, Eduard 1976 Valga maakond
2295 Tätte, Inar 1983 Tartu maakond
2278 Tõevälja, Julia 1979 Harju maakond
804 Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
1420 Tõnisson, Heidi 1980 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
2216 Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
40 Tõnisson, Tiimo 1973 Harju maakond RedBike
2483 Tõnissoo, Jaan 1990 Viljandi maakond
1680 Tõnne, Andrus 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
281 Tõnov, Tõnu 1977 Harju maakond Klubi Spordipartner
664 Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
1191 Tõnts, Tanel 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
2167 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1319 Tött, Jüri 1969 Harju maakond
831 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
1446 Tüll, Armin 1983 Harju maakond
2867 Türk, Kristjan 1984 Harju maakond
1536 Türk, Raido 1984 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
564 Türk, Reigo 1985 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1970 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
1070 Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond
911 Türna, Siim 1985 Võru maakond
1130 Uba, Tarmo 1972 Harju maakond
2077 Udras, Sven 1977 Valga maakond Valga Puu
1155 Uibo, Hermo 1978 Harju maakond
2118 Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
10001 Uibokand, Janelle 1992 Tartu maakond Sportland
1816 Uiboleht, Toomas 1967 Harju maakond
2249 Uiga, Algis 1972 Jõgeva maakond A2K Spordiklubi
2232 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
51 Ukins, Valdis 1974 Läti
1391 Ulm, Erki 1976 Tartu maakond AS Eesti Pagar
575 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
1307 Undla, Timo 1974 Viljandi maakond
158 Undrest, Jaanus 1974 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
1351 Unt, Jaanus 1983 Tartu maakond Forss OÜ
2751 Unt, Veljo 1968 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1615 Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
2083 Urmet, Piret 1967 Harju maakond
2377 Ustav, Urmo 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1012 Utinans, Maris 1976 Läti BALTDEFCOL
1311 Uude, Aivo 1974 Lääne-Viru maakond
532 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
2081 Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond
739 Uuetalu, Tavo 1958 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
146 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
356 Uurimäe, Roomet 1976 Harju maakond
36 Vaab, Ivar 1991 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
2868 Vaaderpass, Arvi 1964 Harju maakond
2159 Vaard, Rain 1985 Valga maakond Graanul Invest AS
2023 Vaarend, Alar 1971 Valga maakond Päästeamet
1569 Vadi, Tarmo 1974 Harju maakond
936 Vagel, Jaanus 1979 Viljandi maakond
186 Vagelis, Kristaps 1990 Läti
1994 Vahar, Juss 1995 Valga maakond Graanul Invest AS
1795 Vahar, Kristo 1988 Valga maakond Graanul Invest AS
1403 Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
614 Vaher, Andres 1981 Harju maakond
487 Vahesaar, Vallo 1988 Lääne-Viru maakond
793 Vahher, Marko 1987 Harju maakond
1965 Vahi, Ago 1964 Tartu maakond
2235 Vahi, Renald 1987 Harju maakond
280 Vaht, Magnus 1975 Harju maakond AT Sport OÜ
2639 Vahter, Holger 1983 Harju maakond
1667 Vahter, Kaimo 1978 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
2626 Vahter, Kaupo 1970 Saare maakond
2001 Vahter, Meelis 1963 Saare maakond
2676 Vahter, Peedu 1970 Saare maakond
1119 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
2475 Vahtra, Arvo 1970 Tartu maakond
1149 Vaik, Marko 1989 Harju maakond
789 Vaikmaa, Siim 1979 Harju maakond
745 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
976 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
760 Vain, Tarmo 1973 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2003 Vaindlo, Raul 1952 Harju maakond
1676 Vainu, Marko 1987 Harju maakond
2201 Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond
864 Vainura, Ahti 1975 Tartu maakond
2530 Vaitmonas, Algirdas 1986 Leedu
2234 Vakra, Arvo 1955 Valga maakond
2729 Vakra, Villu 1982 Harju maakond Lival Sport
1120 Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
1712 Valgemäe, Hedvi 1975 Harju maakond RedBike
912 Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
1231 Valiukevicius, Andrius 1985 Leedu
1384 Valk, Hillar 1945 Lääne-Viru maakond Voorema Centrum/Rattabaas
2473 Valkavicius, Kestutis 1976 Leedu
1571 Valkenklau, Veiko 1980 Tartu maakond
2419 Vallaste, Kristel 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
1164 Vallik, Rene 1981 Tartu maakond
2470 Vallimäe, Kristo 1978 Harju maakond
2247 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
2773 Valtin, Kalmer 1967 Võru maakond
1696 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
9 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
382 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
968 Vanadzins, Ivars 1974 Läti
129 Vanags, Janis 1979 Läti
2832 Vanaküla, Siim 1986 Harju maakond
812 Vanaveski, Kaido 1975 Harju maakond SEB Pank AS
1587 Vardja, Vallo 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
1768 Vare, Ain 1962 Lääne maakond JK Paralepa
1742 Vare, Alo 1978 Harju maakond
675 Vare, Priit 1975 Harju maakond Hawaii Express
1180 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond
1107 Vares, Ahti 1975 Viljandi maakond
2111 Vares, Made 1970 Tartu maakond Suusahullud
808 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
2843 Vares, Toomas 1979 Põlva maakond
2650 Varik, Katrin 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
200 Varik, Marko 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
702 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond Kuperjanovi JVP
1399 Varjatud 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
1651 Varjatud 1976 Harju maakond RedBike
2378 Varjatud 1979 Rapla maakond
2635 Varjatud 1990 Harju maakond
2733 Varjatud 1961 Harju maakond
1946 Varrand, Martin 1993 Harju maakond FCR Media
2397 Varvas, Martin 1983 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
2444 Varvus, Mikhail 1960 Venemaa
893 Vasilis, Aigars 1982 Läti
273 Vasin, Roman 1994 Venemaa
1074 Vassiljev, Tanel 1990 Pärnu maakond Stora Enso Eesti AS
1381 Vast, Alari 1973 Harju maakond
1541 Vatko, Madis 1988 Harju maakond Sportlove
1945 Vatsk, Reigo 1984 Harju maakond VIA 3L Spedition
2672 Veber, Kaarel 1965 Harju maakond
1603 Veebel, Andres 1971 Harju maakond
2287 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
1566 Veelma, Marko 1975 Harju maakond
2420 Veelmaa, Taavi 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
934 Veemees, Ain 1979 Valga maakond
2150 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
167 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1170 Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond Arctic Sport Club
1476 Veidenberg, Günther 1981 Harju maakond
2293 Veider, Anno 1981 Tartu maakond Nordecon AS
2705 Veider, Eero 1990 Tartu maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
550 Veinbergs, Raimonds 1977 Läti
1116 Veinthal, Vallo 1972 Harju maakond Trismile
1435 Veismanis, Kaspars 1981 Läti
2488 Veismanis, Mikus 1982 Läti Virsotne/MARMOT
277 Vejons, Janis 1983 Läti
518 Vejons, Janis 1952 Läti
2662 Vekters, Varis 1965 Läti LEC
2875 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
52 Vendelin, Karl-Arnold 1996 Pärnu maakond JK VIKO
442 Vender, Andrus 1977 Viljandi maakond
830 Vene, Birgo 1990 Lääne-Viru maakond
1111 Venno, Valdek 1969 Harju maakond Päästeamet
1905 Venslovas, Robertas 1976 Leedu Swedbank LT
2678 Ventsel, Ott 1982 Harju maakond
1692 Verev, Tiit 1969 Harju maakond
1548 Veri, Virgo 1972 Valga maakond
883 Verliin, Ants 1999 Tartu maakond TÜASK
1618 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond TMB Element OÜ
2075 Veske, Andri 1978 Harju maakond
2684 Veski, Indrek 1986 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
2379 Veski, Janar 1981 Võru maakond
2682 Veski, Lauri 1983 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
2686 Veskimeister, Sander 1993 Saare maakond
1972 Veskiväli, Heigo 1983 Harju maakond Simuna Spordiklubi
874 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
1774 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
890 Viidul, Fred 1976 Harju maakond
1500 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
283 Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
256 Viikoja, Marek 1976 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
426 Viilop, Aivo 1976 Harju maakond Porter Racing
1324 Viinalass, Leho 1983 Tartu maakond
138 Viira, Veiko 1977 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
2556 Viirma, Martin 2000 Tartu maakond
1922 Viirma, Meelis 1969 Tartu maakond
678 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
2810 Viisel, Valmar 1985 Harju maakond
1821 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
695 Viitkin, Ain 1967 Võru maakond Rõuge Racing Team
963 Vijard, Margus 1972 Harju maakond
480 Viks, Harri 1970 Valga maakond Eesti Energia Spordiklubi
563 Viks, Tarvi 1969 Harju maakond
1547 Vilbas, Veigo 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
2354 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond
412 Vilcins, Aivis 1981 Läti
286 Vilipson, Marko 1961 Tartu maakond Peloton
1847 Vill, Ago 1966 Harju maakond
2252 Vill, Maive 1982 Valga maakond
417 Villemson, Rainer 1983 Põlva maakond
2581 Vilman, Ülari 1980 Harju maakond
2006 Vilms, Armin 1982 Harju maakond
529 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond
1378 Vimba, Henrijs 1992 Läti
110 Vimba, Janis 1969 Läti
440 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1628 Vinkman, Kristjan 1977 Harju maakond
1142 Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
1393 Virkunen, Marko 1977 Harju maakond
823 Virkus, Emil-Joosep 1999 Harju maakond AS Kalev
680 Virkus, Tarmo 1971 Harju maakond AS Kalev
2078 Virolainen, Lasse 1980 Põlva maakond
2410 Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
2132 Vitols, Didzis 1960 Läti LEC
2523 Vitols, Dzintars 1966 Läti
2524 Vitols, Edgars 1994 Läti
1553 Vitsur, Marek 1973 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
2849 Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond REKORD CC
1732 Vlassov, Martin 1982 Tartu maakond
1865 Vlassov, Sergey 1967 Venemaa Narva SK Firn
1684 Voitka, Sander 1988 Hiiu maakond
686 Volk, Andrus 1968 Rapla maakond KEIL M.A.
2423 Volov, Nikolay 1980 Venemaa
1581 Vonk, Aivar 1957 Harju maakond
1409 Vonk, Andrus 1967 Rapla maakond
978 Vonk, Janar 1980 Harju maakond
1491 Voog, Toomas 1973 Harju maakond Telia SK
2304 Voogre, Piret 1964 Lääne-Viru maakond
1779 Voor, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2301 Voore, Romet 1993 Tartu maakond
653 Voormansik, Tanel 1989 Viljandi maakond
1248 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Nordecon AS
1281 Voronin, Konstantin 1956 Venemaa
1650 Vorontsov, Alexander 1986 Venemaa AlkoStop
554 Vorushilov, Evgeniy 1983 Venemaa
2757 Vosman, Rain 1982 Tartu maakond
2755 Vospert, Henrik 1989 Tartu maakond
1737 Vozovikov, Aleksandr 1972 Venemaa
460 Vsivtsev, Juri 1984 Ida-viru maakond Äkke
103 Vsivtsev, Vladimir 1979 Ida-viru maakond Äkke
777 Vuks, Priit 1972 Harju maakond
2019 Vutt, Alari 1974 Harju maakond
1404 Vutt, Virgo 1986 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
2491 Vysniauskas, Arunas 1979 Leedu
2715 Vyšniauskas, Stanislovas 1977 Leedu
398 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond
758 Vähi, Markus 1981 Harju maakond SK Pleki Pande
1078 Vähi, Nikolai 1966 Valga maakond Westline Team
2804 Vähi, Rene 1979 Tartu maakond
1956 Väin, Aino 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1460 Väin, Ülo 1959 Harju maakond
1390 Väinaste, Otto-Valter 1998 Harju maakond
118 Välbe, Urmas 1966 Harju maakond AT Sport OÜ
754 Väli, Reigo 1968 Harju maakond
1791 Välja, Arvo 1967 Tartu maakond
174 Välk, Martti 1991 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1608 Välk, Meelis 1976 Harju maakond
2016 Välkmann, Indrek 1978 Soome
1976 Välkmann, Peeter 1974 Harju maakond
2406 Värbu, Kirsti 1981 Harju maakond
2649 Värk, Nadežda 1975 Harju maakond
844 Värv, Sander 1984 Harju maakond REKORD CC
1140 Väärsi, Jaak 1963 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
2403 Võime, Ahti 1984 Harju maakond
2268 Võlli, Kert 1992 Põlva maakond
1653 Võlli, Priit 1984 Tartu maakond
1599 Võlli, Raivo 1959 Tartu maakond SK Metsasõbrad
1115 Võsu, Steve 1985 Harju maakond
815 Všivtsev, Vjatseslav 1972 Valga maakond
2089 Yunisov, Kirill 1969 Venemaa SVK Dünamo
2667 Zagitov, Andrei 1967 Ida-viru maakond Hawaii Express
1823 Zalitis, Arturs 1988 Läti
1284 Zalitis, Didzis 1966 Läti
2565 Zalitis, Janis 1989 Läti
2538 Zalmanis, Mareks 1987 Läti
184 Zalupe, Kristaps 1976 Läti OC Limbazi
517 Zarauskas, Dainius 1972 Leedu
126 Zdeblovskiy, Alexey 1973 Venemaa
901 Zelcs, Aldis 1970 Läti Sporta Klubs WENDI
205 Zeltov, Sergei 1977 Harju maakond
2555 Zembergs, Davis 1996 Läti
2486 Zembergs, Marcis 1988 Läti
910 Zembergs, Maris 1966 Läti
1481 Zenevicius, Tomas 1984 Leedu
1912 Zeps, Armands 1980 Läti
559 Zerbis, Ivars 1974 Läti
399 Zirel, Joel 1974 Tartu maakond AS Postimees Grupp
1561 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
1918 Zirk, Margus 1973 Tartu maakond
779 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
811 Ziukas, Mindaugas 1979 Leedu
1006 Znoev, Nikolai 1985 Venemaa AlkoStop
1010 Zukauskas, Alvydas 1961 Leedu
1014 Zukauskas, Remigijus 1971 Leedu
1005 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
1085 Zvaigzne, Kalvis 1986 Läti Sporta Klubs WENDI
25 Zviedris, Normunds 1969 Läti ZZK
1209 Zvirbulis, Ivars 1964 Läti
1632 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
1852 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
2182 Õun, Deivil 1978 Harju maakond KV TVJ
1313 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
1269 Õun, Ragnar 1976 Pärnu maakond
822 Õun, Toomas 1969 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
348 Õun, Valdur 1974 Harju maakond Kulgur Team
1468 Õunapuu, Kaido 1972 Tartu maakond Päästeamet
1299 Õunpuu, Harry 1968 Harju maakond
425 Õunpuu, Vahur 1972 Harju maakond
561 Ööbik, Antti 1975 Harju maakond
422 Ööman, Marko 1975 Harju maakond RedBike
1334 Ülevain, Eerik 1986 Harju maakond Lival Sport
616 Üprus, Fred 1968 Tartu maakond Kulgur Team
1540 Šaginov, Daniil 1986 Lääne-Viru maakond
2415 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2136 Žarikov, Aleksandr 1983 Harju maakond
148 Žebers, Ainars 1964 Läti
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
5998 Aab, Raivo 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6547 Aadusoo, Rene 1999 Harju maakond
6146 Aalma, Ain 1968 Harju maakond
6681 Aamidor, David 1984 Ameerika Ühendriigid BALTDEFCOL
6043 Aarma, Artur 2004 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
6722 Aas, Toomas 1973 Tartu maakond
5347 Aasalo, Madis 2000 Harju maakond SK CFC
5834 Aasaru, Marit 1983 Tartu maakond
5249 Aasma, Toomas 1974 Harju maakond
6154 Aava, Mariin 1979 Harju maakond
5353 Aavik, Einar 1968 Harju maakond
6827 Aavik, Margit 1976 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
5361 Abel, Argo 1982 Tartu maakond
5172 Abiline, Indrek 1961 Harju maakond
5778 Abolins, Aigars 1965 Läti
6157 Adams, Tõnu 1970 Harju maakond
6372 Adamson, Siim 1981 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
6854 Ader, Talis 1967 Harju maakond Telia SK
5697 Aesma, Alar 1972 Harju maakond SK Pleki Pande
6323 Aim, Lagle 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5450 Aja, Priit 1982 Lääne-Viru maakond
6636 Akel, Martin 1993 Tartu maakond A. Le Coq
5749 Aksel, Indrek 1983 Lääne-Viru maakond
5624 Aland, Andor 1999 Tartu maakond
5911 Aland, Andres 1962 Tartu maakond
5211 Aland, Artur 1997 Tartu maakond
5479 Alanurm, Kert 1983 Pärnu maakond
6735 Albert, Raian 2006 Tartu maakond
6823 Aleksejeva, Marina 1972 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
5914 Algpeus, Tiina 1962 Harju maakond
5125 Algpeus, Urmas 1963 Harju maakond
5483 Algre, Gerda 1978 Lääne maakond JK Paralepa
5165 Alisauskaite, Gabija 2002 Leedu Kitas reikalas UAB
5449 Alisauskiene, Rasa 1977 Leedu Kitas reikalas UAB
6748 Aljak, Margus 1974 Tartu maakond
5863 Allaje, Kaur 2000 Tartu maakond
6343 Allas, Katrin 1979 Tartu maakond AS Eesti Pagar
6658 Allert, Rene 1978 Harju maakond Baltronic OÜ
6811 Allik, Aare 1960 Viljandi maakond
5683 Allik, Enn 1961 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
6392 Allikmäe, Rauno 1987 Rapla maakond
5150 Alliksaar, Ivo 1971 Viljandi maakond
5052 Alliksaar, Lembit 1975 Pärnu maakond
5242 Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
5724 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
6624 Alter, Enelin 1987 Valga maakond
6745 Altin, Kertu 1992 Tartu maakond
5746 Altmäe, Holger 2003 Lääne-Viru maakond KF Suusaklubi
6381 Altmäe, Marko 1973 Tartu maakond Team STIHL
5747 Altmäe, Tiit 1974 Lääne-Viru maakond
6339 Altoja, Annika 1997 Ida-Viru maakond
6121 Altoja, Jaagup 2006 Ida-Viru maakond Mäetaguse vald
6285 Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
6248 Altoja, Maike 1971 Ida-Viru maakond
5744 Alus, Christine 1991 Harju maakond
5313 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
6442 Andreev, Ivan 2006 Venemaa
6443 Andreev, Viktor 1965 Venemaa
6929 Andresson, Indrek 1985 Harju maakond
6605 Anier, Martin 2003 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
6127 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
5068 Annom, Anti 1977 Võru maakond
6942 Anton, Riivo 1980 Võru maakond Team Innopolis
5464 Antons, Ain 1958 Valga maakond
6828 Antsmaa, Raimo 1984 Soome
6860 Anufriev, Oleg 1969 Venemaa
5965 Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
6596 Arbus, Kalev 1990 Ida-Viru maakond
5388 Arme, Janek 1987 Tartu maakond AMPS-Extreme Sport
5606 Arras, Ants 1963 Harju maakond
6720 Arras, Jako 1993 Tartu maakond
5807 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
5727 Arro, Imre 1980 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
6913 Arro, Kati 1979 Harju maakond
2739 Arro, Rain 1977 Harju maakond
5519 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
5551 Artel, Karin 1976 Pärnu maakond
6453 Artma, Andreas 2004 Pärnu maakond
5359 Arujõe, Priit 1981 Tartu maakond
6844 Arumägi, Jaanus 1974 Harju maakond
5185 Arumägi, Sander 1998 Harju maakond
5535 Arund, Raigo 1978 Tartu maakond
5084 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
6080 Astover, Liis 1986 Harju maakond
5420 Audru, Diana 1977 Valga maakond
6124 Aug, Marie Elise 2002 Harju maakond
5859 Augasmägi, Ivar 1980 Lääne-Viru maakond HAKA Plast OÜ
5656 Augasmägi, Kaul 1953 Lääne-Viru maakond HAKA Plast OÜ
6613 Aus, Aaron 2004 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
5171 Austa, Ülar 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
5292 Avarlaid, Andre 1984 Tartu maakond
6536 Avarlaid, Marko 1977 Tartu maakond
5849 Avaste, Antti 2000 Tartu maakond
6574 Bagishvili, Tamar 1987 Põlva maakond
6402 Baltaragiene, Rasa 1975 Leedu S-Sportas
6207 Ban, Ištvan 1981 Harju maakond
6784 Ban, Marina 1987 Harju maakond
6839 Bauer, Heigo 1964 Harju maakond
6525 Bekere, Anna 1999 Läti
6321 Bekker, Nadezhda 1960 Harju maakond Swedbank AS
5716 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
6161 Belova, Maria 1989 Harju maakond
6508 Berkmann, Priit 1984 Hiiu maakond
5676 Bieksa, Justinas 2004 Leedu
5725 Bieksiene, Asta 1976 Leedu
5852 Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
5051 Birnbaum, Erki 1975 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5126 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
5845 Bobkin, Viktor 1975 Viljandi maakond
6579 Bogdanov, Sergei 1979 Ida-viru maakond Äkke
6672 Bohl, Silver 1986 Tartu maakond
5224 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
6351 Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
6873 Borunova, Anna 1999 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5532 Burov, Roman 1966 Viljandi maakond
6912 Burov, Vladimir 1971 Venemaa
6512 Chechenin, Sergey 1945 Venemaa Narva SK Firn
6920 Chizhova, Daria 1997 Venemaa
6505 Chupracov, Mikhail 1986 Venemaa
6505 Chuprakov, Mikhail 1986 Venemaa
6487 Daniel, Vivika 1979 Tartu maakond
5528 Danilas, Hans Markus 2003 Valga maakond
5303 Daum, Reimo 1978 Tartu maakond
6927 Denisovas, Simas 1982 Leedu
6522 Dimins, Lauris 1975 Läti
6167 Dimitrijev, Avo 1965 Viljandi maakond Eesti Raudtee AS
6723 Dmitriev, Vlad 2001 Venemaa
5682 Dobrus, Aleksander 1957 Viljandi maakond Karksi-Nuia Rattaklubi
5701 Domaškin, Aleksandr 2000 Harju maakond
6079 Dombrovska, Jelena 1976 Läti Saliedet.lv
6078 Dombrovska, Una 2000 Läti Saliedet.lv
5981 Dombrovskis, Mareks 1975 Läti Saliedet.lv
5983 Dombrovskis, Martins 2008 Läti Saliedet.lv
6597 Duarte Louro Da Costa, Hugo 1982 Tartu maakond Enics Eesti AS
6776 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
5075 Edula, Kristjan 1980 Tartu maakond Ramirent
6644 Eensalu, Ott 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5918 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
6861 Efremov, Aleksandr 1992 Venemaa
6659 Efremov, Mikhail 2000 Venemaa
6423 Efremov, Semen 1967 Venemaa
6804 Efremova, Svetlana 1973 Venemaa
5549 Einberg, Peeter 1959 Harju maakond
5646 Einer, Rein 1956 Harju maakond
6834 Elbing, Einar 1982 Pärnu maakond
6075 Elbrecht, Epp 1988 Tartu maakond
5668 Eljaste, Matti 1958 Lääne-Viru maakond
5142 Ellermaa, Riho 1963 Harju maakond BIGBANK AS
5995 Elmend, Kairi 1989 Tartu maakond
5805 Elo, Irma 1972 Harju maakond
Elvelt, Anneli 1985 Harju maakond
6689 Engel, Aivar 1966 Harju maakond
5376 Enno, Jaak 1964 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
6034 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
5003 Enok, Egerd 2000 Harju maakond SK CFC
6085 Enok, Ergi 1970 Harju maakond SK CFC
5525 Enok, Holger 1984 Harju maakond Päästeamet
6657 Erik, Tarmo 1977 Tartu maakond
6378 Erissaar, Andres 1991 Pärnu maakond
6428 Ernestsone, Evita 1983 Läti
5491 Ernits, Neeme 1963 Tartu maakond
6724 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
6602 Eskelinen, Johanna 1993 Soome
5768 Eskelinen, Matias 1996 Soome
6869 Esna, Marko 1987 Tartu maakond
5296 Evendi, Kristi 1979 Harju maakond
5087 Evendi, Rando Marten 2001 Harju maakond Porter Racing
6401 Everst, Martin 1987 Harju maakond
5542 Falberg, Reiko 1985 Harju maakond
5501 Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
6582 Filippova, Jelena 1980 Ida-viru maakond Äkke
5475 Fjodorov, Jüri 1966 Harju maakond
5012 Fuchs, Urmo 1978 Tartu maakond
5795 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
6874 Gevorgyan, Diana 1995 Venemaa
5763 Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
6853 Gladõševa, Viia 1964 Jõgeva maakond SEB Pank AS
5865 Gluzman, Mihhail 1964 Ida-viru maakond Eesti Raudtee AS
6581 Golub, Anastassia 1979 Ida-viru maakond Äkke
6580 Golub, Maksim 1978 Ida-viru maakond Äkke
6419 Greim, Madis 1987 Harju maakond
5868 Grinberga, Iveta 1974 Läti
6203 Gröön, Grete 1984 Tartu maakond
5663 Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
5338 Grünberg, Henry 2003 Harju maakond Porter Racing
6616 Grüning, Urmas 1970 Ida-viru maakond Päästeamet
5308 Gutmann, Enric 1994 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
6054 Gutmann, Eric 1992 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5034 Gutmann, Veigo 1968 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5386 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
6815 Haabma, Lii 1989 Rapla maakond
5057 Haabma, Siim 1987 Rapla maakond
6865 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond ABB AS
5912 Haldre, Sulev 1956 Tartu maakond
5963 Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
6313 Hamatvalejev, Aivar 1977 Tartu maakond
6289 Hanni, Inga 1974 Tartu maakond
5411 Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
6629 Hanni, Margus 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5688 Hansen, Heiki 1974 Tartu maakond
6007 Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond
5910 Hansson, Henrik 1998 Tartu maakond
5617 Hansson, Priit 1964 Tartu maakond
5326 Haube, Madis 1982 Harju maakond
5377 Haube, Tõnis 1983 Harju maakond
5327 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
5404 Heero, Kaido 1988 Harju maakond Peetri Rattaklubi
5669 Heile, Karin 1974 Harju maakond Porter Racing
6941 Hein, Helina 1977 Tartu maakond
6841 Hein, Janika 1974 Tartu maakond
5028 Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond Same OÜ
6700 Heinmets, Hergo 1989 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6795 Heinmets, Siim 1991 Tartu maakond
5988 Heinsaar, Maarek 1976 Rapla maakond
5706 Heitur, Janek 1972 Tartu maakond
6228 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
6328 Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
5883 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6843 Henson, Vitali 1982 Harju maakond
6200 Hermann, Eliise 1989 Valga maakond
6187 Hermann, Koit 1971 Tartu maakond A. Le Coq
6008 Herodes, Indrek 2002 Tartu maakond
6009 Herodes, Koit 1972 Tartu maakond Tartu Ülikool
5415 Hiiesalu, Priit 1978 Harju maakond
6013 Hillermaa, Anti 1989 Tartu maakond
6812 Hillermaa, Mike 1990 Tartu maakond
6475 Hillermaa, Veronika 1986 Pärnu maakond
6003 Hiob, Kirke 2001 Harju maakond
5976 Hion, Oliver 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5861 Hirschon, Annelore 1984 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
6893 Hirv, Maarius 2006 Võru maakond Nõmme Rattaklubi
5169 Hitrov, Toomas 1965 Harju maakond
5138 Holtsmann, Marko 1991 Viljandi maakond
5137 Holtsmann, Martin 2001 Viljandi maakond
5533 Holtsmann, Piret 1968 Viljandi maakond AS Postimees Grupp
6935 Hordo, Kaarel 1991 Järva maakond
6604 Humal, Priit 1970 Tartu maakond
5776 Hunt, Risto 1984 Rapla maakond
6630 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
6352 Hurt, Sille 1973 Lääne-Viru maakond
6819 Hussar, Krista 1964 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
5135 Hussar, Mihkel 1987 Harju maakond
5835 Hõbejärv, Priit 1981 Tartu maakond
5783 Hõimra, Jaanus 1972 Järva maakond
6685 Hõrak, Leeve 1976 Valga maakond Hawaii Express
5801 Hövel, Avo 1976 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5269 Hütt, Hendrik 1997 Tartu maakond
6611 Hütt, Toomas 1969 Tartu maakond
5661 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
5890 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
5208 Idarand, Urmas 1969 Harju maakond Janek Tombaku RK
6277 Ilin, Sergei 1978 Venemaa
6357 Ilinskaya, Natalia 1970 Venemaa
5433 Ilisson, Erika 1972 Tartu maakond
5412 Ilisson, Jaan 1969 Tartu maakond
5539 Illak, Vahur 1969 Valga maakond
5971 Ilumäe, Silver 1973 Harju maakond
5991 Ilumäe, Tiit 1951 Harju maakond
5993 Ilus, Angela 1971 Tartu maakond
5508 Ilves, Arti 2002 Tartu maakond Peloton
6425 Ilves, Jaak 1960 Pärnu maakond
5194 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
6468 Ilves, Merike 1976 Tartu maakond
5207 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6347 Ingerma, Peeter 1973 Harju maakond Veeteede Amet
5305 Int, Kristen 1992 Tartu maakond Ramirent
5244 Ird, Sulev 1961 Tartu maakond
5719 Israel, Kalev 1955 Harju maakond
5631 Israel, Karel 1989 Rapla maakond
6239 Israel, Merit 1965 Harju maakond
6655 Ivanov, Ainar 2000 Saare maakond
5407 Jaaksoo, Piia 1968 Lääne maakond JK Paralepa
5261 Jaaksoo, Urmas 1959 Harju maakond
6805 Jaanson, Erki 1966 Harju maakond
5201 Jaas, Janno 1977 Harju maakond
5812 Jaeski, Raiko 1998 Tartu maakond
5291 Jakobsoo, Tanel 1980 Tartu maakond
6726 Jaks, Hendrik 2004 Tartu maakond SK VELO
5461 Jaks, Indrek 1969 Tartu maakond SK VELO
6002 Jallai, Kristel 1977 Harju maakond
6789 Jamantas, Vytautas 1988 Leedu
5190 Jansen, Rait 2003 Tartu maakond
6909 Jansons, Edgars 1972 Läti
6461 Januskeviciute, Adele 1994 Leedu S-Sportas
6632 Jasinski, Jan 1977 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5585 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
5908 Jaska, Peeter 1959 Tartu maakond
6310 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond
6503 Jeriominas, Vadimas 1977 Leedu BALTDEFCOL
6136 Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond
5626 Johanson, Benno 1963 Harju maakond
5058 Jool, Raiko 2001 Ida-Viru maakond
5355 Joost, Toomas 1971 Tartu maakond
6589 Juhkam, Henri-Reiner 2001 Tartu maakond
6625 Juhkam, Marju 1987 Valga maakond
5901 Juhkam, Siret 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
6459 Juhkam, Tatjana 1980 Ida-Viru maakond
6797 Juhkam, Tõnis 1982 Harju maakond
5819 Juhkental-Pajupuu, Marianne 1984 Harju maakond Scania Eesti AS
6393 Jukina, Jana 1991 Harju maakond
6311 Juntson, Ülle 1976 Tartu maakond
6455 Jurgensone, Arta 2001 Läti
6558 Jurs, Joonas 2001 Võru maakond Salvest AS
6149 Jurs, Mart 1970 Võru maakond Salvest AS
6673 Jussmann, Ivo 1977 Harju maakond
5124 Just, Karl Erik 2000 Harju maakond
6466 Justus, Kersti 1975 Tartu maakond
5365 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
6173 Juva, Antti 1943 Soome
6359 Jänesmäe, Jaan 1983 Harju maakond
6015 Järg, Andrus 1972 Harju maakond Eesti Tõukerattaliit
6160 Järg, Kati 1975 Harju maakond Eesti Tõukerattaliit
5462 Järmut, Harry 1973 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5031 Järsk, Jarmo 1985 Viljandi maakond
5481 Järsk, Mati 1958 Viljandi maakond
6373 Järv, Margus 1964 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
6746 Järv, Mihkel 1981 Tartu maakond
5122 Järva, Kert 2002 Järva maakond
5106 Järve, Argo 1973 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6698 Järve, Miia 2005 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
5623 Järvinen, Jali 2001 Soome
6229 Järviste, Joel 1984 Harju maakond
6535 Järvsalu, Reet 1974 Harju maakond
5916 Jääger, Heiki 1965 Jõgeva maakond
5752 Jõever, Aavo 1951 Harju maakond
6117 Jõeäär, Martina 1997 Ida-Viru maakond
6901 Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
6509 Jõgi, Ragnar 1989 Hiiu maakond
6621 Jõgi, Urmas 1968 Tartu maakond
5728 Jõgiaas, Aivo 1977 Tartu maakond
6201 Jõgisuu, Anneli 1988 Valga maakond
5123 Jõudu, Urmo 1972 Tartu maakond
5664 Jürgenson, Evelin 1974 Tartu maakond
5527 Jürisoo, Vallo 1963 Tartu maakond
5494 Jürisoo-Vonk, Kristi 1983 Harju maakond SEB Pank AS
6618 Jüriöö, Erik 1985 Harju maakond Team STIHL
5041 Jürjens, Erik 1964 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
6810 Kaar, Kasper 1999 Harju maakond
5504 Kaare, Siim 1973 Harju maakond
5755 Kaaret, Enn 1966 Harju maakond
5954 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
6940 Kaarma, Rain 1968 Tartu maakond Enics Eesti AS
5071 Kaasik, Aaro 1966 Tartu maakond Arras Construction Furniture OÜ
5210 Kaasik, Andrus 1969 Tartu maakond
5452 Kaasik, Jallo 1972 Tartu maakond
5917 Kaasik, Kristi 1994 Tartu maakond
6332 Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
6818 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
6924 Kaasik, Martti 1985 Tartu maakond
5570 Kaasik, Peeter 1977 Tartu maakond
6750 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
6296 Kadajane, Eiki 1958 Harju maakond
6661 Kadak, Erik 1995 Tartu maakond Saemeister OÜ
6063 Kaeramaa, Kadi 1992 Tartu maakond
5493 Kala, Arvo 1964 Harju maakond
6573 Kala, Jaan 1956 Põlva maakond
6919 Kala, Kaimur 1964 Tartu maakond
5176 Kala, Marek 1976 Tartu maakond
5759 Kalamees, Karlo 1990 Jõgeva maakond
5978 Kalda, Pille 1982 Harju maakond SK Metsasõbrad
6093 Kalda, Rain 1976 Tartu maakond
6696 Kaldma, Meelis 1979 Harju maakond
6607 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
6838 Kale, Merle 1975 Harju maakond SEB Pank AS
5155 Kaljula, Martin 1983 Tartu maakond
6895 Kaljulaid, Aivar 1975 Harju maakond Arco Vara SK
6773 Kaljuste, Karel 1990 Harju maakond Sportland
6563 Kallas, Kaarel 1986 Harju maakond
5318 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond
5802 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
5141 Kallion, Kalmer 1963 Võru maakond Hauka Veloklubi
6760 Kallion, Kristiina 1994 Tartu maakond
5632 Kalmer, Aarne 1964 Harju maakond
5014 Kalmer, Andres 1973 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
6091 Kalmus, Hannes 1975 Harju maakond Malmerk Klaasium
5498 Kalmus, Kristian-Sander 1999 Harju maakond
5979 Kalmus, Raimi 1987 Tartu maakond
6403 Kalnins, Uldis 1969 Läti
5408 Kalpus, Toivo 1944 Pärnu maakond Pärnu JK Rave
5357 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
6767 Kalvik, Aale 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
6791 Kalvik, Aare 1972 Harju maakond
6796 Kalvik, Henri 2003 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5199 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
6706 Kalviste, Rasmus 1999 Harju maakond
6489 Kams, Eva 1972 Tartu maakond
6202 Kane, Rein 1945 Harju maakond
6568 Kanep, Meelis 1985 Tartu maakond
5219 Kangro, Kalle 1971 Tartu maakond
6409 Kangro, Mart 1988 Tartu maakond
6247 Kangur, Taimi 1971 Rapla maakond
6856 Kann, Kadri 1986 Harju maakond
5596 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
6444 Kannimäe, Marko 2002 Võru maakond
5393 Kapp, Bruno 1969 Tartu maakond
5367 Karba, Henri 2000 Harju maakond
5644 Karba, Virge 1977 Harju maakond
5451 Karelson, Aldo 1965 Tartu maakond
5848 Karina, Ivar 1961 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
5373 Karja, Artjom 1984 Ida-Viru maakond
6050 Karlichuk, Aleksandr 1985 Venemaa
6362 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
6243 Karpenko, Gleb 2001 Ida-Viru maakond
6637 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
6936 Karron, Kaisa 1991 Järva maakond
5262 Kase, Rene 1973 Tartu maakond
6584 Kasenõmm, Siim 2004 Tartu maakond
6780 Kaseste, Rene 1980 Harju maakond
6019 Kaseväli, Andres 1963 Tartu maakond
5935 Kask, Hendri 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
5985 Kask, Ivar 1973 Rapla maakond
6286 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
6287 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
6138 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
5247 Kask, Olavi 1970 Tartu maakond
6058 Kask, Regino 1977 Tartu maakond
5619 Kask, Siim 1992 Viljandi maakond
5278 Kask, Tõnno 1985 Lääne-Viru maakond HAKA Plast OÜ
6717 Kask, Veljo 1969 Viljandi maakond Karksi Jõud
6454 Kask, Ülo 1950 Harju maakond
5193 Kaskla, Kuido 1978 Harju maakond
5798 Kaskman, Kristjan 1976 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
5804 Kaskman, Sten 2002 Harju maakond
6622 Kasumets, Katrin 1986 Tartu maakond
5607 Kattai, Juta 1973 Tartu maakond
6090 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KVÜÕA
5635 Kaubi, Aivar 1977 Harju maakond Telia SK
6399 Kaširin, Dmitri 1979 Tartu maakond
5252 Keedus, Triinu 1989 Harju maakond
6363 Kelder, Helen 1987 Harju maakond AS G4S Eesti
6027 Kelder, Isabella 2001 Tartu maakond
6463 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
6181 Kelder, Mart 1974 Tartu maakond
6198 Kelk, August 1942 Tartu maakond
5466 Kenk, Janar 1981 Tartu maakond
6801 Kenkmann, Ken 1986 Tartu maakond
6559 Kerge, Ene 1977 Võru maakond
5307 Kerm, Hendrik Johann 2002 Lääne-Viru maakond
6377 Kerna, Marko 1988 Tartu maakond KL Tartu malev
6809 Kert, Erki 1983 Harju maakond
6569 Kesamaa, Aare 1981 Harju maakond
6704 Keskküla, Merily 2000 Tartu maakond
5066 Keskpalu, Benno 1968 Tartu maakond Velomaniakid
5077 Kesperi, Rain 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5851 Kessler-Aho, Kairi 1974 Harju maakond SK Metsasõbrad
6648 Khromushkina, Lidiia 1990 Venemaa
5486 Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
5569 Kiidjärv, Reet 1973 Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
5340 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
5143 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
5604 Kikas, Indrek 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5765 Kikerpill, Hugo Gregor 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5766 Kikerpill, Lauri 1976 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5258 Kikkerpill, Erki 1978 Harju maakond Antalis AS
6555 Kildvee, Rene 1981 Tartu maakond
5048 Kilp, Sandor 1967 Harju maakond
6264 Kilter, Mari 1990 Harju maakond
5760 Kippasto, Enno 1982 Tartu maakond A. Le Coq
5771 Kirbits, Indrek 1971 Pärnu maakond
5081 Kirbits, Mark 2002 Pärnu maakond
5740 Kirn, Janar 1979 Harju maakond
5036 Kirs, Hannes 1979 Tartu maakond
5120 Kirs, Janar 1983 Rapla maakond
5079 Kirs, Ojar 1974 Tartu maakond
5220 Kirsbaum, Avo 1987 Võru maakond
5534 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
5471 Kirt, Mario 1981 Valga maakond
6886 Kitt, Holger 2003 Harju maakond
6884 Kitt, Inger 1993 Ühendkuningriik
6788 Kitt, Karin 1984 Järva maakond
6885 Kitt, Mati 1967 Ühendkuningriik
5699 Kiusalaas, Tiia 1967 Valga maakond
5544 Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5841 Kivi, Laura 1992 Tartu maakond
5428 Kivi, Reimo 1979 Harju maakond
6131 Kivi, Rigel 1961 Tartu maakond
5909 Kivimäe, Siiri 1960 Tartu maakond
6692 Kivimägi, Gert 1993 Harju maakond
6214 Kivisaar, Madli-Minna 1989 Tartu maakond Tartu Vangla
5967 Kivistik, Kalle 1959 Viljandi maakond
5986 Kivistik, Kaspar 1997 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
6024 Kivistik, Loit 1969 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
6615 Kivistik, Siret 1986 Võru maakond Valga Puu
5681 Kivit, Edgar 1993 Harju maakond
5139 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
5320 Klaus, Tarmo 1982 Tartu maakond
6572 Klein, Mari-Liis 1978 Tartu maakond
5788 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
6742 Klein, Toomas 1970 Tartu maakond
5949 Kleitz, Sirli 1975 Järva maakond
6299 Klendere, Jana 1995 Läti
6691 Klendere, Natalija 1971 Läti
5974 Klippberg, Kiur 1971 Lääne maakond JK Paralepa
6609 Koemets, Emil 1999 Viljandi maakond
6398 Koemets, Kadi 1986 Tartu maakond
6515 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
5253 Kogermann, Meelis 1976 Tartu maakond
6588 Kokk, Pille-Riin 1984 Harju maakond
5295 Kokunov, Andrey 1972 Venemaa Toksovo Sport Club
6679 Kokunov, Grigory 2009 Venemaa Toksovo Sport Club
5334 Kolde, Kalmer 1994 Tartu maakond
5425 Kolde, Kristjan 1986 Harju maakond Columbus Eesti AS
5054 Kolk, Valmer 1966 Tartu maakond
5101 Kollo, Kaarel 1965 Tartu maakond
5098 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
6491 Kolomeitceva, Nataliia 1970 Venemaa
5996 Kolomenski, Alik 1951 Võru maakond
6010 Koltšin, Janek 1972 Harju maakond
5618 Kond, Aivar 1965 Tartu maakond
6880 Kond, Merle 1982 Pärnu maakond
6755 Kond, Rasmus 1990 Tartu maakond
5402 Kondratovich, Roman 1979 Harju maakond
5579 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
5855 Konks, Ander 1976 Põlva maakond
6712 Konnimois, Veljo 1978 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
5434 Konsap, Ats 1985 Tartu maakond A. Le Coq
5964 Konsap, Taavi 1988 Võru maakond
5484 Kont, Avo 1979 Harju maakond
5039 Kontus, Oskar 2002 Järva maakond
6233 Koonik, Kaire 1985 Tartu maakond
6240 Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
5591 Koorits, Kaido 1979 Tartu maakond
6803 Koort, Kristjan 2001 Tartu maakond Peloton
5811 Kooskora, Priidu 1984 Tartu maakond
5042 Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond
5259 Koov, Raul 1966 Harju maakond
5429 Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond OMNIVA SK
6315 Koppa, Agu 1947 Harju maakond EWK
5351 Koppas, Peeter 1957 Pärnu maakond
5529 Koppel, Aavo 1972 Harju maakond
6862 Koppel, Karin 1977 Harju maakond
5145 Korb, Imre 1975 Harju maakond A. Le Coq
6680 Korss, Kuldar 1968 Tartu maakond
6479 Kortspärn, Peep 1966 Pärnu maakond
5419 Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
5940 Kotov, Jevgeni 1940 Harju maakond
5503 Kotov, Rain 1969 Tartu maakond
6250 Kottise, Ago 1962 Tartu maakond
5634 Kottise, Alo 1985 Tartu maakond
6252 Kottise, Lea 1962 Tartu maakond
6435 Kouhia, Hanna 2007 Tartu maakond
6521 Krahv, Chris Marcus 2005 Valga maakond
6528 Krastina, Ilze 1975 Läti OlyBet
5650 Kraus, Kaupo 1971 Tartu maakond
5734 Kreis, Evelin 1976 Tartu maakond
5287 Kreis, Hardi 1972 Tartu maakond
5104 Krimm, Jaan 1957 Pärnu maakond Pärnu JK Rave
5074 Krimm, Jüri 1957 Eesti Pärnu JK Rave
6850 Krinpus, Kristo 1986 Harju maakond
6049 Kristenprun, Karl Robert 2000 Harju maakond Porter Racing
6931 Kroodo, Siim 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
5731 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
5959 Kruusa, Kairit 2002 Valga maakond
6134 Kruusa, Markus 2004 Valga maakond
5280 Kruusement, Kaimo 1987 Harju maakond Forss OÜ
5662 Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond
6851 Kruusla, Marek 1987 Põlva maakond
5522 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
5233 Kruustük, Simmo 1983 Ida-Viru maakond
5543 Krönström, Marek 1973 Harju maakond
6151 Kubjas, Annagreta 1997 Põlva maakond
5648 Kubo, Kitty 1972 Harju maakond
5060 Kuik, Robertino 1966 Tartu maakond AT Sport OÜ
6042 Kukk, Andrus 1970 Jõgeva maakond SK ProRunner
5426 Kukk, Joanna-Kai 2000 Pärnu maakond
5316 Kukk, Jürgen 2000 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5422 Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
6583 Kukk, Kätlin 2001 Harju maakond Klubi Spordipartner
5891 Kukk, Toomas 1976 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
6638 Kukk, Vadim 1978 Tartu maakond A. Le Coq
6064 Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud
5315 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
5609 Kull, Madis 1981 Lääne-Viru maakond
5321 Kullamaa, Mikk 1983 Tartu maakond
6383 Kullamaa, Ülle 1965 Harju maakond
5992 Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
5436 Kuningas, Tanel 1983 Tartu maakond
5040 Kupp, Artur 2002 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6504 Kuprys, Aurimas 1975 Leedu BALTDEFCOL
5167 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
6591 Kurg, Raimo 1982 Tartu maakond
6892 Kurits, Joonas 2002 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
6891 Kurits, Marko 1980 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
6331 Kuslap, Aulis 1973 Tartu maakond
5093 Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
5756 Kuslap, Epp 1994 Rapla maakond
5352 Kuslap, Hannes 2000 Tartu maakond
6330 Kuslap, Niklas 2002 Tartu maakond
6153 Kustasson, Kent 1973 Pärnu maakond
6778 Kustavson, Riin 1994 Lääne-viru maakond Sportland
5470 Kutepov, Marek 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
5468 Kutman, Ilmar 1958 Tartu maakond Ramirent
5796 Kutman, Marko 1983 Tartu maakond Ramirent
5516 Kuttanen, Aleksei 1971 Venemaa LIDER Kingisepp
5941 Kutter, Steve 1985 Tartu maakond
6354 Kutti, Villem 1987 Tartu maakond
5250 Kuu, Vahur 2001 Harju maakond
6115 Kuus, Kalver 1979 Tartu maakond
6235 Kuus, Liina 1975 Tartu maakond
5837 Kuusalu, Raul 1986 Harju maakond Ruuveni Spordiklubi
6813 Kuusemaa, Tanel 1994 Tartu maakond
5821 Kuuseväli, Arette 1999 Harju maakond X-SPORT TEAM
6407 Kuusik, Ian 1980 Tartu maakond
6179 Kuusik, Jaana 1987 Tartu maakond
5620 Kuusik, Roland 1963 Pärnu maakond
5893 Kuusing, Kaijo 1968 Harju maakond Hawaii Express
5895 Kuusing, Markus 2002 Harju maakond Hawaii Express
6576 Kuusing, Rene 1993 Harju maakond Hawaii Express
5927 Kuusk, Keiu 1991 Soome
5627 Kuuskman, Carol 2001 Harju maakond
5328 Kuuskman, Marko 1970 Harju maakond
6702 Kuusler, Merilin 1981 Harju maakond Eesti Panga SK
6120 Kuusma, Ülle 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5473 Kuzmin, Ruslan 2003 Venemaa Kuzmin Ski Technology AB
5826 Käba, Taavi 1989 Viljandi maakond
6719 Kähr, Marina 1985 Tartu maakond
5568 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
5921 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
5513 Kärblane, Kalmer 1972 Tartu maakond
6417 Kärblane, Otto-Taaniel 2004 Tartu maakond
5642 Kärson, Juhan 1987 Valga maakond Jussikese 7 Sõpra
5680 Käär, Kätlin 1978 Põlva maakond
6421 Käära, Alar 1984 Tartu maakond
6422 Käära, Margus 1986 Tartu maakond
6340 Käärst, Kärt 1975 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6798 Käärst, Rain 1978 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6799 Käärst, Ruben 2007 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
5111 Kõiv, Kardon 1975 Harju maakond ABB AS
5337 Kõiv, Kevin Kardo 2003 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
6297 Kõiva, Kalev 1958 Harju maakond
6527 Kõivsaar, Kalev 1968 Tartu maakond
6761 Kõnd, Karin 1987 Tartu maakond
5922 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond
5616 Kõss, Kristi 1983 Harju maakond
6194 Kööp, Alexandra 2001 Pärnu maakond
6195 Kööp, Andrus 1976 Põlva maakond
6821 Küla, Kalev 1959 Harju maakond
5709 Külaots, Edgar 1945 Tartu maakond
6140 Külasepp, Raivo 1959 Tartu maakond EWK
6420 Külv, Hannes 1985 Tartu maakond
5200 Külv, Taavi 1987 Soome
5151 Külvik, Marie 1992 Tartu maakond
6533 Kütimets, Kristo 1988 Tartu maakond
6103 Kütt, Enn 1970 Tartu maakond
5301 Kütt, Kaarel 2000 Harju maakond
6112 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
6258 Kütt, Katria 1973 Lääne-Viru maakond
5705 Kütt, Leo 1966 Lääne-Viru maakond
5227 Kütt, Rauno 1999 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
5100 Kütt, Risto 1991 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
6319 Kütt, Robin 2003 Lääne-Viru maakond
5919 Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
5822 Kütt, Viivika 1972 Tartu maakond
6410 Kütt, Villem 1993 Harju maakond
5341 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
5679 Laagus, Varmo 1971 Tartu maakond Arens Mööbel AS
5673 Laan, Janek 1973 Harju maakond
5629 Laane, Viktor 1970 Pärnu maakond
6787 Laanemets, Liina 1981 Harju maakond
5556 Laanemäe, Marvin 1982 Tartu maakond
6324 Laaneoks, Erkki 1982 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
6253 Laanes, Andres 1979 Harju maakond
6933 Laanesar, Keijo 1984 Tartu maakond
6023 Laas, Kaido 1952 Harju maakond
5653 Labent, Regina 1975 Tartu maakond
5206 Ladvas, Hanno 1980 Harju maakond Telia SK
5645 Laherand, Erika 1969 Lääne maakond
5089 Lahtvee, Pärtel 2001 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6346 Lai, Margus 1974 Harju maakond Veeteede Amet
6072 Laikoja, Helen 1993 Tartu maakond
5820 Laikoja, Ilmar 1940 Viljandi maakond
5721 Laikoja, Rein 1968 Tartu maakond
6646 Laineste, Sten 1982 Põlva maakond
5514 Lainevee, Ivika 1990 Tartu maakond FCR Media
5843 Laisaar, Reelika 1984 Harju maakond
5088 Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6322 Land, Mait 1964 Tartu maakond
6562 Land, Tuuli 1991 Tartu maakond
6896 Langinen, Kertu 1982 Lääne-Viru maakond
5157 Langinen, Keyto 1977 Lääne-Viru maakond
5212 Langinen, Marko 1982 Soome
6768 Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
5582 Lappard, Ivo 1984 Tartu maakond
5520 Lasn, Kai 1970 Harju maakond JG VIL! VEIXI RATTATIIM
5894 Lauba, Kris 1993 Harju maakond
6166 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
5216 Laul, Uku 1978 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
6499 Launikonis, Anicetas 1952 Leedu
5660 Launikonis, Tauras 2003 Leedu
5732 Laur, Andrus 1968 Harju maakond
6236 Laur, Jaan 1986 Tartu maakond
5800 Laur, Teet 1989 Harju maakond
6014 Lauri, Meelis 1965 Harju maakond ABB AS
6017 Lauri, Ulvi 1974 Tartu maakond
6273 Laurik, Karin 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
6677 Laursoo, Taavi 1981 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
5401 Lausing, Karl 2002 Tartu maakond
6740 Lausing, Lucas 2005 Tartu maakond
5966 Lausing, Uuno 1971 Tartu maakond
6859 Laustam, Gerli 1984 Tartu maakond
6191 Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
6405 Leben, Katariina 2007 Harju maakond
6404 Leben, Marek 1976 Harju maakond
5114 Leemets, Ragnar 1988 Harju maakond Scania Eesti AS
6298 Leemets, Vahur 1970 Lääne-Viru maakond Huviklubi Nelson
5007 Lehemets, Sten 2000 Pärnu maakond JK VIKO
5876 Lehis, Agur 1970 Tartu maakond
5737 Lehis, Heikki 1962 Viljandi maakond
6278 Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
5276 Lehis, Priit 1997 Tartu maakond
5360 Lehtmaa, Meelis 1974 Harju maakond
5148 Lehtmets, Janek 1977 Harju maakond
6598 Lehtmäe, Karin 1986 Pärnu maakond
5346 Lehtsaar, Mattias Jonatan 2003 Rapla maakond SK CFC
5640 Leibak, Kaire 1988 Tartu maakond SportID
6922 Lelle, Ragnar 2001 Pärnu maakond SK Jõulu
6923 Lelle, Raileen 2001 Pärnu maakond SK Jõulu
6921 Lelle, Rain 1969 Pärnu maakond
5260 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
5374 Lensment, Elise-Irene 2002 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
6238 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
6824 Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
5095 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
6894 Lepik, Gregor 2001 Valga maakond
5170 Lepik, Hillar 1954 Harju maakond Kose AMK ct
5496 Lepik, Jano 1973 Harju maakond SVK Dünamo
5962 Lepik, Kajar 1980 Tartu maakond
6492 Lepik, Margo 1976 Tartu maakond
5573 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond
6669 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond
5675 Lepmets, Ivar 1964 Tartu maakond
5769 Lepp, Krister 1978 Harju maakond
5035 Lepp, Mart 1954 Pärnu maakond
5136 Leppik, Alar 1984 Tartu maakond
5537 Leppik, Andres 1973 Tartu maakond
5714 Leppoja, Erlend 1995 Tartu maakond Saemeister OÜ
5188 Lesihhin, Roman 1972 Ida-Viru maakond Motus
5562 Leskov, Rauno 1978 Harju maakond
6095 Libek, Maario 2003 Tartu maakond TÜASK
6177 Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
5622 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
5458 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond
5063 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
6493 Lifljandski, Erki 1975 Tartu maakond
6770 Liiber, Tõnis 1991 Harju maakond
6020 Liik, Kairit 1974 Harju maakond Swedbank AS
6197 Liik, Marge 1986 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5025 Liiker, Tanel 1980 Harju maakond
5782 Liiv, Lauri 1970 Harju maakond
6314 Liiv, Lisbeth 2002 Harju maakond
5366 Liiva, Toomas 1967 Valga maakond
5383 Liivak, Tõnu 1966 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
5163 Liivamägi, Jaanus 1971 Tartu maakond AS G4S Eesti
5856 Liivat, Liina 1984 Tartu maakond Saemeister OÜ
6551 Liivrand, Margus 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5438 Lill, Jaanus 1970 Tartu maakond
5913 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
6100 Lillemets, Urmo 1983 Viljandi maakond
5147 Lillemets, Viljar 1989 Lääne-Viru maakond Scania Eesti AS
5515 Lillemäe, Heikki 1989 Harju maakond
6389 Lillestik, Raul 1967 Harju maakond
6820 Lillimägi, Urmas 1972 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
6730 Lillinurm, Margus 1970 Harju maakond
6029 Lilo, Katrin 1985 Tartu maakond
6727 Lind, Anneli 1986 Tartu maakond
6193 Lind, Avo 1965 Tartu maakond
5745 Linde, Kaido 1973 Tartu maakond AS Postimees Grupp
6554 Linde, Kaido 1959 Tartu maakond
5356 Linnaks, Henri 1953 Lääne-Viru maakond
5896 Linno, Tanel 1982 Tartu maakond
6188 Lint, Merle 1961 Tartu maakond
5718 Lodi, Annely 1971 Tartu maakond
5939 Lodi, Eimar 1967 Tartu maakond
6032 Lodjak, Marko 1984 Põlva maakond A. Le Coq
5792 Lokk, Allan 1949 Tartu maakond Marepleks OÜ
6494 Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond
6447 Lomakina, Natalia 1983 Venemaa
6431 Lomova, Tatiana 1982 Venemaa
5015 Loos, Jan 2000 Pärnu maakond Pärnu JK Rave
6495 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
6369 Lootus, Hindrek 1969 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
6376 Lootus, Kristi 1974 Harju maakond
5009 Lootus, Stefan 2001 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
5871 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
5870 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
5816 Luchko, Igor 1977 Venemaa Trismile
6300 Lugenberg, Annikki 2005 Harju maakond SK CFC
6301 Lugenberg, Arvi 1970 Harju maakond
6418 Luhamaa, Liina 1977 Tartu maakond
5597 Luhter, Reijo 1987 Harju maakond Forss OÜ
5905 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
6539 Luidre, Liivo 1975 Harju maakond
6628 Luige, Lauri 1986 Harju maakond MTÜ Spordiselts
6441 Luik, Erki 2002 Ida-Viru maakond
6089 Lukk, Monica 1987 Tartu maakond
5874 Luman, Priit 1985 Harju maakond Nordecon AS
5994 Lumi, Helina 1978 Harju maakond
5460 Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
6366 Lunden, Priit-Risto 1983 Harju maakond
5121 Lusikas, Jaan 1963 Tartu maakond
5611 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
5370 Lust, Asko 1984 Tartu maakond
5056 Lust, Toomas 1957 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5934 Lust, Valdo 1973 Tartu maakond
6109 Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
5378 Luts, Arvi 1982 Tartu maakond
5349 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
5601 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK Metsasõbrad
5857 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
5577 Luuri, Enno 1967 Viljandi maakond
5990 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
5502 Lääne, Eva 1970 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5687 Läänesaar, Reimo 1985 Pärnu maakond
6914 Lõhmus, Hendrik 1991 Jõgeva maakond ABB AS
5430 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
6374 Lõhmus, Ivo 1983 Tartu maakond
6785 Lõhmus, Mattias 1999 Tartu maakond
5657 Lõhmus, Triin 1974 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
6342 Lõhmus, William 2004 Tartu maakond
6406 Lõiv, Kerttu 1991 Tartu maakond
5482 Lõokene, Anneli 1966 Harju maakond
6458 Lõuk, Kristi 1978 Tartu maakond SK Jooksupartner
6608 Maasik, Marju 1989 Jõgeva maakond
6006 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
6889 Madissoon, Jaak 1966 Harju maakond
6890 Madissoon, Marcus 1999 Harju maakond
6486 Magdich, Aleksandra 1992 Venemaa
5256 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
5593 Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
6156 Mailaan, Maiki 1974 Võru maakond Haanja Rattaklubi
6462 Mainla, Leila 1981 Tartu maakond
5168 Majas, Indrek 1975 Harju maakond
5557 Makke, Vahur 1964 Tartu maakond
5654 Maks, Albert Mark 2000 Tartu maakond
5764 Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond
5472 Malk, Tanel 1971 Hiiu maakond
6897 Malken, Indrek 1972 Tartu maakond
6507 Malm, Aire 1971 Valga maakond
5298 Malm, Margo 1970 Valga maakond
6083 Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
6926 Malmre, Marten 2005 Tartu maakond
6925 Malmre, Mattis 1978 Tartu maakond
6540 Malva, Leila 1982 Harju maakond
5331 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
6414 Mandriks, Taavi 1976 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
5608 Mangusson, Magnus 2004 Harju maakond
5610 Mangusson, Tanel 1975 Harju maakond
5842 Mangusson, Toivo 1945 Harju maakond
5665 Mangusson, Willem 2003 Harju maakond
5274 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
6822 Mark, Danel 1979 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
6501 Markvart, Kätlin 1989 Valga maakond
5368 Martihhin, Kaupo 1973 Harju maakond
6553 Martin, Marko 2002 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
5541 Martinson, Haljand 1979 Tartu maakond
5234 Martinson, Jüri 1960 Pärnu maakond
5421 Martinsone, Dace 1960 Läti
5588 Martinsons, Martins 1985 Läti
6176 Massakas, Mait 1982 Tartu maakond A. Le Coq
5546 Mathisen, Ivar 1980 Tartu maakond
6531 Matla, Maarja-Hellen 1995 Harju maakond Swedbank AS
5369 Matsalu, Ken 1982 Harju maakond
5550 Matson, Merilin 1994 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
5840 Matto, Vallo 1969 Tartu maakond
5853 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
6543 Maurin, Juri 1970 Ida-Viru maakond
5945 Meeru, Kalju 1951 Jõgeva maakond
5281 Megi, Eda 1972 Lääne maakond JK Paralepa
5946 Meidla, Jüri 1951 Harju maakond SK Metsasõbrad
5948 Meidla, Tiit 1975 Harju maakond Danske Bank
6326 Meiel, Toomas 1971 Põlva maakond
5833 Meier, Jaanus 1974 Põlva maakond
5127 Meier, Valdek 2001 Pärnu maakond JK VIKO
6663 Meigas, Laura 2001 Harju maakond Kuusalu Rattaklubi
5741 Meius, Marion 1974 Harju maakond
6206 Mekk, Teele 1998 Valga maakond
6208 Mekk, Tuuli 1968 Valga maakond Valga MV
5691 Mengelsons, Anrijs 1979 Läti
5827 Meos, Kairi 1976 Tartu maakond
6028 Merilo, Mati 1942 Tartu maakond
5999 Mering, Heiti 1971 Harju maakond
5469 Merisalu, Rainer 1981 Tartu maakond
5293 Merivee, Matis 1980 Harju maakond FCR Media
5615 Merivälja, Kadri 1987 Pärnu maakond
6937 Mertsina, Tõnu 1967 Harju maakond
5013 Mesi, Joosep 2001 Pärnu maakond Kalevi Jalgrattakool
5045 Mesi, Marek 1970 Pärnu maakond
5385 Mesila, Raidar 1970 Harju maakond
6662 Mesila, Rasmus 2004 Harju maakond
6642 Mets, Enri 1989 Tartu maakond
5440 Mets, Karel 1986 Saare maakond
5119 Metsa, Andras 1972 Tartu maakond
5899 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
5435 Metsaorg, Beatrice Marleen 1996 Harju maakond
6087 Metsar, Mikk 2002 Valga maakond
5364 Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond
5173 Metsnõmm, Sven 1983 Harju maakond
6033 Metsoja, Mario 1985 Harju maakond Arras Construction Furniture OÜ
6304 Mey, Tea 1974 Tartu maakond
6928 Michailovas, Sergejus 1977 Leedu
5046 Michelson, Rainer 1981 Tartu maakond
5518 Michelson, Rainer 1973 Tartu maakond
5023 Mihkels, Madis 2003 Tartu maakond TÜASK
5116 Mikhailov, Ivan 1999 Venemaa Mountainpeaks
6840 Mikk, Andrus 1969 Harju maakond
5213 Mikk, Karin 1979 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
5400 Mikk, Mait 1975 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
5474 Mikk, Paul 2002 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
6654 Mikko, Karita 1984 Harju maakond
6106 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
6529 Mikulaneca, Dace 1982 Läti OlyBet
5350 Milistver, Mairon 2002 Pärnu maakond
6116 Milk, Kristel 1997 Ida-Viru maakond
5323 Miller, Genert 1999 Harju maakond
5159 Miller, Gunnar 1973 Harju maakond
6226 Minin, Igor 1955 Tartu maakond
6476 Minin, Mirjam 1990 Tartu maakond
6302 Minina, Valentina 1973 Venemaa
5465 Mirka, Magnus 1984 Viljandi maakond
6182 Mitt, Risto 1982 Tartu maakond
5387 Mitt, Siim 1983 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5161 Mitt, Terje 1978 Harju maakond Cosmos Sport
6570 Mlecka, Darius 1983 Leedu
5275 Moissejenko, Aleksandr 1973 Ida-viru maakond Äkke
6111 Moks, Enn 1952 Pärnu maakond
5580 Morel, Raul 1963 Tartu maakond
6275 Mozzhechkov, Boris 1945 Venemaa Uventa Sport Velomarket CSKA
6867 Muda, Rein 2001 Tartu maakond
5181 Muhhin, Indrek 1979 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
6577 Murova, Marina 1967 Ida-viru maakond Eesti Raudtee AS
6694 Muru, Marta Malin 2003 Tartu maakond
5975 Muru, Moorits Mihkel 1993 Tartu maakond
6341 Muru, Toomas 1970 Tartu maakond Eesti Maaülikool
6664 Murumäe, Aimi 1972 Harju maakond
6665 Murumäe, Marek 2001 Harju maakond
6234 Must, Aivi 1963 Lääne-Viru maakond
6934 Must, Reino 1989 Viljandi maakond
6472 Musting, Ole 1981 Põlva maakond
5032 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
5398 Mutli, Marina 1966 Tartu maakond
6671 Muts, Tiina 1977 Harju maakond
6335 Mäe, Marge 1986 Tartu maakond