Võistluskeskus

Võistluskeskus asub Tartus, Lõunakeskuse (Ringtee 75) kinnikaetud liuväljal. Osalejatele mõeldud parklasse pääseb eriloaga, mille saab iga osaleja oma e-mailile võistlusnädalal.

Võistluskeskuses toimub stardinumbrite väljastamine ja saab tutvuda meie partnerite pakkumistega.

Parim võimalus saada kesklinnast Lõunakeskusesse on kasutada spetsiaalset Lõunakeskuse bussi, mille sõidugraafiku leiab siit!

Pro Shop – Rõõm liikuvast eluviisist!

Pro Shop on Eesti kapitalil põhinev internetipood, ostukoht nii aktiivsele sportlasele kui ka igale teisele liikuvast eluviisist rõõmu tundvale inimesele, kes oskab hinnata head kvaliteeti ja soovib oma elu positiivsete emotsioonide ning elamustega rikastada. Pakume järjest laienevat tootevalikut rattaspordi, ujumise, jooksmise, triatloni, talispordi- ja matkahuvilistele ning nende aladega tegelejatele. Pakume vaid tooteid, millesse ise usume, eesmärgiga teha need kättesaadavaks võimalikult soodsate hindadega!

Klubi Tartu Maratoni üritustel pakub Pro Shop osalejatele ühe spordimaailma toidulisandite liidri, Science in Sport (SiS) sporditoitude, esinduslikku ja mitmekülgset tootevalikut. SiS tooted on välja arendatud koostöös sportlaste, sporditeadlaste, toidutehnoloogide ja spordiarstidega aidates kaasa sportlaste tulemuste parandamisele läbi energialaengu, vedeliku parema omastamise ja taastumise. Tänu tootemargi usaldusväärsusele ja originaalsusele on SiS toidulisandid jõudnud maailmas sporditoitude osas juhtpositsioonile ja muutunud kõikjal sportimise lahutamatuks osaks!

www.proshop.ee

Treenimine on hea nii kehale kui vaimule. See aitab sul tunda end tugeva ja tervena. Maxim-i ja Enervit-i hea kvaliteet ja õige ajastus tarbimisel on olulised hea tulemuse saamiseks.

Tugevuseks, kiiruseks, konsentratsiooniks ja kestvusaladeks annab õigeaegset energiat Maxim ja Enervit toidulisandid.

Maxim ja Enervit pakuvad sporditoite mida kasutada enne, treeninguks ja pärast treeningut. Maxim-i ja Enervit-i tooted on kõrge kvaliteediga ja teaduslikult välja töödatud, pidades silmas sportlaste konkreetseid toitumisvajadusi.

Vaata www.maximsport.ee ja liitu meiega ka facebookis https://www.facebook.com/maximeesti
https://www.facebook.com/enervit.estonia

  • ARCTICA spordiprillid, kindad,kaelasallid

  • EKOI rattariided, käised, kiivrid, kindad fotokroomsed spordiprillid

  • OUTWET spordipesu

  • PELLS rattakindad, sokid, rattatarvikud

  • MULTIPOWER spordienergia Rattakindad kuni -25 % Spordiprillid kuni -40% Spordipesu -20% Riided kuni-40 %

A&T Sport on väljas rataste, rattavarustuse ja energiatoodetega - Focus, Mavic, Briko, Las, Endura.

Hawaii Express pakub võistluskeskuses energia laadimiseks Powerbar geele ja batoone.

Garmin pakub laias valikus GPS spordikellasid ja rattakompuutreid.

Pikaaegsete GPS kogemustega suudame pakkuda parimaid reaalajas infot edastavaid pulsikellasid igale spordialale – jooksmine, rattasõit, rulluisutamine, suusatamine, triatlon, ujumine jne. Meie pakutavaid tooteid kasutavad juba täna Eesti parimad sportlased – Jaan Kirsipuu, Andrus Veerpalu, Evelin Talts jne. Maratonil võimalik valida endale meelepärane pulsikell või rattakompuuter maratoni hinnaga.

Vaata lähemalt garmin.ee/sport

Craft- i kollektsiooni esitletakse SEB 17. Tartu Rattamaratonil, võistluskeskuses 19. septembril, kell 12.00-21.00 ja 20. septembril kell 10.00-19.00 Tartu Lõunakeskuses.

Müügis on laias valikus jalgratta ja spordipesu kategooria tooteid naistele ja meestele. CRAFT on tegelenud funktsionaalse spordirõivastuse kavandamise ja väljatöötamisega alates 1970ndate keskpaigast. Craft lähtub oma rõivaste loomisel põhimõttest, et funktsionaalne treening- ja võistlusriietus peab tagama parima keha mikrokliima optimaalse tulemuse saavutamiseks.

High5 toidulisandid on mõeldud vastupidavusalade harrastajatele. High5 tooted ei sisalda kunstlikke värv- ega magusaineid, samuti on tooted sobivad taimetoitlastele.

Tartu Rattamaratoni puhul kehtib eripakkumine: joogipudel + IsoGel + EnergyGel + EnergyBar + 3 Zero soolatabletti kõigest 8 EURi eest!

Energiageel EnergyGel ja isotooniline energiageel IsoGel mõjuvad kiiresti ja neis sisalduv energia omastatakse praktiliselt kadudeta. IsoGeli võib tarbida ilma vedelikuta. Energiabatooni EnergyBar on sobilik tarvitada enne starti. 

Mõni päev enne starti ja võistlusrajal on vaja organismi varustada piisaval hulgal elektrolüütidega. Selleks sobivad ZERO joogitabletid, mis sisaldavad rohkelt magneesiumi, naatriumi ja muid vajalikke mineraalained.

Vaata HIGH5 Estonia lehte: https://www.facebook.com/pages/High5-Estonia/345166098931127?fref=ts

SQUEEZY SPORTS NUTRITION - vastupidavusaladele väljatöötatud sporditoit Saksamaalt.

Euroopas tuntud ja populaarne Squeezy bränd on alguse saanud 1987 a. toodetud maailma esimesest geelist, nimega Squeezy, millest kujunes 2000 a. iseseisev sporditoidu bränd.

2012 a. tähistati - 25 aastat Squeezy geeli. Squeezy tootevalik on aastatega täiustunud ja katab sporditoidu vajadused laadimisest – taastumiseni.

Tootevalikus on: geelid, spordijoogid, batoonid ja kummikommid jne. Squeezy sporditoit on mõeldud kõigile, kes on sportlikult aktiivsed ja ka neile, kes soovivad saavutada oma ala parimaid tulemusi.

Tootmine rajaneb teaduslikel uuringutel ja koostööl Treeningute Optimeerimise Intituudiga Saksamaal, arvestab täielikult sportlase füsioloogilisi vajadusi treeningul ja võistlusel. Toodetes ei ole kasutatud lisaaineid, mis ei anna sooritusele lisaväärtust -"All the body needs, not more, not less".

Squeezy toodete hinnaklassi määravad funktsionaalsed ja kvaliteetsed koostisosad! Toodetud Saksamaal.

Esindaja Eestis: www.facebook.com/SqueezySportsNutritionEstonia

Salice – spordiprillid ja rattakiivrid Itaaliast.

PRINGSTORE on jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kelle pakutavate brändide hulka kuuluvad muuhulgas CEP Compression, BRYNJE,  Zoggs, GU Energy, ZeroD jpm.

CEPi kompressioontooted tagavad parima kvaliteedi ja usaldusväärsuse, kuna kompressioontoodete teaduslikult tõestatud optimaalne survejaotus kindlustab lihastele maksimaalse hapniku ja energia, mida Sa vajad pühapäeval üle kõige! www.pringstore.ee

ORIFLAME

Hea enesetunne. Kaunis välimus.

Saku Läte pakub kvaliteetset joogivett aastast 1997.

Saku Läte kodumaine joogivesi on villitud Saku vallas modernses tootmishoones, saades alguse 120- meetri sügavusel asuvast kambrium-ordoviitsiumi horisondist. Saku Läte joogivesi on pärjatud „Tunnustatud Eesti Maitse“ päritolu- ja kvaliteedimärgiga.

Saku Läte kohv on Saku Läte kõige uuem suund, pakkudes klientidele värskeid ja kvaliteetseid kohviube ning kohviaparaatide rentimise võimalust. Kohvioad on pärit Brasiiliast, Guatemalast, Hondurasest ja Colombiast.

Looduslik mineraalvesi „Venden“ on pakendatud mugavatesse väikepudelitesse. Venden looduslik Premium klassi mineraalvesi saab alguse Gauja Rahvuspargist – antud piirkond on rikas mineraalallikate poolest.

Enam kui 100-meetri sügavusest maapõuest saadav looduslik mineraalvesi on ideaalses tasakaalus: keskmise mineraalide sisalduse ning madala soolasusega, sobiv igapäevaseks tarbimiseks.

Saku Läte teenindab teid üle Eesti k.a saartel.

KLIINIKUM

Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku telk on avatud laupäeval 11.00-17.00, mil mõõdame maratonil osalejate keha koostist, käte tugevust ja vererõhku. 11.00-14.00 teeme ka tasuta EKG-d.

Isostar – kõikide sportlike inimeste jook!

Isostar spordijook valmis koostöös sportlaste, treenerite ja spordiarstidega ning nelja Euroopa juhtiva spordiülikooliga. Isostari tutvustati esmakordselt Šveitsis 1976. aastal. Sellest alates on Isostar levinud üle kogu Euroopa ning tänaseks on Isostarist saanud üks spordijookide turuliidreid.

Sportimise kõrval on hakatud järjest rohkem hindama ka tervisliku toitumist, et tagada organismi vastupidavus ja taastada kulutatud energia. Tippspordis läbilöömiseks ei piisa ainult kestvatest treeningutest. Spordijook Isostar aitab pärast füüsilist ja vaimset pingutust kiiremini taastuda - korvata kaotatud vedeliku hulga, kustutada janu ning taastada organismi energiavarud. Vitamiinivaesel perioodil täiendavad toidusedelit Isostaris sisalduvad vitamiinid

 Isostari spordijoogid sisaldavad vett, süsivesikuid, magneesiumi, kaaliumi, naatriumi, kloriidi, C ja E vitamiini ja sidrunhapet (E330). Isostar spordijoogid ei ole gaseeritud ega sisalda suhkrut. Tootevalikust leiate nii valmisjooke, joogipulbreid, geele, batoone, müslit – tootevalikus on olemas kõik treeninguteks ja võistlusteks vajalik!

UUS! Isostar Hydrate&Perform joogipulber jõhvikamaitseline võistluskeskuses proovimiseks.

SUNTOR  on Tsehhi kaubamärgi Eleven Sportswear esindajaks Eestis. Võistluskeskuses leiad meie telgist suure valiku erinevaid spordisokke, kust ei puudu ka SEB Tartu Rulluisumaratoni logodega sokid!

Pakume võimalust tellida kõiki tooteid oma kujundusega klubidele, asutustele, eraisikutele.

Rohkem infot www.suntor.ee

 

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Rattapartner

Hawaii Express

Meediapartner

Postimees

Autopartner

Silberauto

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Trev2 / Kagu Teed

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Tere Hotell Pallas Hotell London

Meedium

Maaleht TervisPluss Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix