Hooaja lõpetamine

Programm, 7. oktoober 2017

22.00     Tartu Linnamaratoni afterparty ja Tartu Maratoni Kuubiku 2017 lõpetamine ööklubis TEMPO
               Sissepääs medaliga kuni südaööni tasuta. Esimesi saabujaid ootavad suupisted ja tervitusjoogid.
22.30     Tartu Rattamaratoni ja Tartu Linnamaratoni parimate klubide ja firmade autasustamine
22.45     Tartu Maratoni Kuubik 2017 parimate naiste, meeste, klubide ja ettevõtete autasustamine.
 
              Avalik loosiauhindade loosimine, ühine tordisöömine. 
00.30    Live band

Auhinnad

Kõigile tublidele rahvasportlastele, kes läbinud 2017 hooajal sarja kõik kuus toimunud üritust, on auhinnaks kingitus, medal ja diplom. Hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenuid premeeritakse medali ja diplomiga. Kuubiku parimale mehele ja naisele on peaauhinnaks osalemine Worldloppeti sarja raames Euroopas toimuval suusamaratonil. Autasustatakse 3 paremat naist, meest, klubi ja ettevõtet.
Lisaks on parimatele auhindadeks välja pandud ka perekruiisid Viking Line'ilt, kinkekaardid Sportlandilt, joogipoolist A.Le Coqilt, lehetellimused Postimehelt, vahuveinid Tridensilt, lilled Mileedi Lilleärilt ja kinkekotid Kalevilt
 
Kõigi hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenute vahel loositakse välja järgnevad auhinnad:
  • tasuta registreerumine Tartu Maratoni Kuubiku 2018 hooajaks
  • Viking Line kinkekaart 4-le sõiduks Soome ja tagasi + A4 klassi kajut
  • Aastane jooksutreening ProRunner treeninggrupis, lisaks jooksusärk + jooksupüksid firmalt JOMA

  • stardikoht 2018.a. Marcialonga maratonile 

  • stardikoht 2018.a. Vasaloppeti maratonile

Auhindade väljastamine

Kingitusi ja medaleid väljastatakse Tartu Linnamaratoni võistluskeskusest Tartu Raekoja platsil 7. oktoobril 2017 ja hooaja lõpuüritusel klubis Tempo.
Kuna Tartu Maratoni Kuubiku lõplike tulemuste väljaselgitamiseks peavad kõik Tartu Linnamaratonist osavõtjad olema finišeerunud, saame hooaja diplomeid väljastada alles pärast ürituse lõppemist. Seega saab alates esmaspäevast, 9. oktoobrist  Klubis Tartu Maraton lasta endale välja printida ka hooaja diplomi, kus on peal kõikide individuaalalade tulemused. Diplomeid saab lasta endale postitasu eest koju saata.

Kõigile tublidele rahvasportlastele, kes läbinud sarja kuus üritust, on auhinnaks T-särk. Hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenuid premeeritakse medali ja diplomiga.

Kuubiku peaauhinnaks on aga osalemine Worldloppeti sarja raames Euroopas toimuval suusamaratonil. Sellise võimaluse saavad endale hooaja lõpuks suurima punktiskoori kogunud nais- ja meesosaleja.