Hooaja lõpetamine

Auhinnad

Kõigile tublidele rahvasportlastele, kes läbinud 2019 hooajal sarja kõik kuus toimunud üritust, on auhinnaks spordikindad, medal ja diplom.
 

Hooaja jooksul vähemalt neli üritust lõpetanud osalejaid premeeritakse medali ja diplomiga
Kõigile vähemalt neljale üritusele registreerunutele on kingituseks Kuubiku matkakott
Autasustatakse 3 paremat naist, meest, klubi ja ettevõtet. 
Kuubiku parimale mehele ja naisele on peaauhinnaks osalemine Worldloppeti sarja raames Euroopas toimuval suusamaratonil

Auhindade väljastamine

Kingitusi ja medaleid väljastatakse Tartu Linnamaratoni võistluskeskusest Tartu Raekoja platsil 5. oktoobril 2019 ja hooaja lõpuüritusel Tartu Ülikooli kohviku 1. korruse lokaalis Drinkgeld.
Kuna Tartu Maratoni Kuubiku lõplike tulemuste väljaselgitamiseks peavad kõik Tartu Linnamaratonist osavõtjad olema finišeerunud, saame hooaja diplomeid väljastada alles pärast ürituse lõppemist. Seega saab alates esmaspäevast, 7. oktoobrist  Klubis Tartu Maraton lasta endale välja printida ka hooaja diplomi, kus on peal kõikide individuaalalade tulemused. Diplomeid saab väljapoole Tartut lasta endale postitasu eest koju saata. Telli diplom postkasti siit.

Kuubiku lõpuürituse programm, 5. oktoober 2019

Tartu Linnamaratoni afterparty ja Tartu Maratoni Kuubiku 2019 lõpetamine 
ASUKOHT: Drinkgeld (Tartu Ülikooli kohviku 1. korrus)

21.00   Uksed avatakse. Esimestele saabujatele tervitusjoogid Henkelilt.

22.15  Tartu Rattamaratoni ja Tartu Linnamaratoni parimate klubide ja firmade autasustamine, Tartu Maratoni Kuubik 2019 parimate naiste, meeste,               klubide ja ettevõtete autasustamine.

Ühine tordisöömine. 

23:00   Púr Múdd LIVE

Sissepääs tasuta

Kõigile tublidele rahvasportlastele, kes läbinud sarja kuus üritust, on auhinnaks T-särk. Hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenuid premeeritakse medali ja diplomiga.

Kuubiku peaauhinnaks on aga osalemine Worldloppeti sarja raames Euroopas toimuval suusamaratonil. Sellise võimaluse saavad endale hooaja lõpuks suurima punktiskoori kogunud nais- ja meesosaleja.