Hooaja lõpetamine

Programm, 6. oktoober 2018

21.45   Uksed avatakse. Esimesi saabujaid ootavad suupisted ja tervitusjoogid. 

22.00   Tartu Linnamaratoni afterparty ja Tartu Maratoni Kuubiku 2018 lõpetamine ööklubis TEMPO
              Sissepääs medaliga tasuta
22.15   Tartu Rattamaratoni ja Tartu Linnamaratoni parimate klubide ja firmade autasustamine
             Tartu Maratoni Kuubik 2018 parimate naiste, meeste, klubide ja ettevõtete autasustamine.
 
            Avalik loosiauhindade loosimine, ühine tordisöömine. 
23.00   James Werts band

Auhinnad

Kõigile tublidele rahvasportlastele, kes läbinud 2018 hooajal sarja kõik kuus toimunud üritust, on auhinnaks kingituseks alussärgi, medal ja diplom.
 Seekordne hooaja kingitus valmistatakse siinsamas Tartus firma moomoo poolt ning selle omadustega tutvu siin.  

Hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenuid premeeritakse medali ja diplomiga. Kuubiku parimale mehele ja naisele on peaauhinnaks osalemine Worldloppeti sarja raames Euroopas toimuval suusamaratonil. Autasustatakse 3 paremat naist, meest, klubi ja ettevõtet.
Lisaks on parimatele auhindadeks välja pandud ka perekruiisid Viking Line'ilt, kinkekaardid Sportlandilt, joogipoolist A.Le Coqilt, lehetellimused Postimehelt, vahuveinid Henkelilt ja lilled Mileedi Lilleärilt. 
 
Kõigi hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenute vahel loositakse välja sportlikud loosiauhinnad.

Auhindade väljastamine

Kingitusi ja medaleid väljastatakse Tartu Linnamaratoni võistluskeskusest Tartu Raekoja platsil 6. oktoobril 2018 ja hooaja lõpuüritusel klubis Tempo.
Kuna Tartu Maratoni Kuubiku lõplike tulemuste väljaselgitamiseks peavad kõik Tartu Linnamaratonist osavõtjad olema finišeerunud, saame hooaja diplomeid väljastada alles pärast ürituse lõppemist. Seega saab alates esmaspäevast, 8. oktoobrist  Klubis Tartu Maraton lasta endale välja printida ka hooaja diplomi, kus on peal kõikide individuaalalade tulemused. Diplomeid saab lasta endale postitasu eest koju saata.

Kõigile tublidele rahvasportlastele, kes läbinud sarja kuus üritust, on auhinnaks T-särk. Hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenuid premeeritakse medali ja diplomiga.

Kuubiku peaauhinnaks on aga osalemine Worldloppeti sarja raames Euroopas toimuval suusamaratonil. Sellise võimaluse saavad endale hooaja lõpuks suurima punktiskoori kogunud nais- ja meesosaleja.