Hooaja lõpetamine

Programm, 1.oktoober 2016

22.00     Tartu Linnamaratoni afterparty ja Tartu Maratoni Kuubiku 2016 lõpetamine ööklubis ATLANTIS
               Sissepääs medaliga kuni südaööni tasuta. Esimesi saabujaid ootavad suupisted ja tervitusjoogid.
22.30     Tartu Rattamaratoni ja Tartu Linnamaratoni parimate klubide ja firmade autasustamine
22.45     Tartu Maratoni Kuubik 2016 parimate naiste, meeste, klubide ja ettevõtete autasustamine.
 
              Avalik loosiauhindade loosimine, ühine tordisöömine. 
00.30    Singer Vinger live

Auhinnad

Kõigile tublidele rahvasportlastele, kes läbinud 2016 hooajal sarja viis toimunud üritust, on auhinnaks spordimüts, medal ja diplom. Hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenuid premeeritakse medali ja diplomiga. Kuubiku parimale mehele ja naisele on peaauhinnaks osalemine Worldloppeti sarja raames Euroopas toimuval suusamaratonil. Autasustatakse 3 paremat naist, meest, klubi ja ettevõtet.
Lisaks on auhindadeks välja pandud ka perekruiisid Viking Linelt, kinkekaardid Sportlandilt ja GMP Club Hotellilt, joogipoolist A.Le Coqilt, lehetellimused Postimehelt, vahuveinid Tridensilt ja lilled Mileedi lilleärilt. Tartumaa parimaid peab meeles Tartu Terminaal.
Kõigi hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenute vahel loositakse välja:
  • Tartu Maratoni Kuubik 2017 hooaja osalemine
  • Lõõgastav spordipakett GMP Club Hotelis Otepääl
  • Viking Line perepakett Soome koos autokoha ja toitlustusega
  • Reis vabalt valitud Worldloppeti Euroopa suusamaratonile koos registreerimisega  

Auhindade väljastamine

Mütse ja medaleid väljastatakse Tartu Linnamaratoni võistluskeskusest Tartu Raekoja platsil 1.oktoobril 2016 ja hooaja lõpuüritusel klubis Atlantis.
Kuna Tartu Maratoni Kuubiku lõplike tulemuste välja selgitamiseks peavad kõik Tartu Linnamaratonist osavõtjad olema finišeerunud, saame hooaja diplomeid väljastada alles ürituse järgselt. Seega alates 3.oktoobrist saab Klubis Tartu Maraton lasta endale välja printida ka hooaja diplomi, kus on peal kõikide individuaalalade tulemused. Diplomeid saab lasta endale postitasu eest koju saata.

Kõigile tublidele rahvasportlastele, kes läbinud sarja kuus üritust, on auhinnaks T-särk. Hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenuid premeeritakse medali ja diplomiga.

Kuubiku peaauhinnaks on aga osalemine Worldloppeti sarja raames Euroopas toimuval suusamaratonil. Sellise võimaluse saavad endale hooaja lõpuks suurima punktiskoori kogunud nais- ja meesosaleja.