Tartu Maratoni Kuubik

Alates 2015. aastast on Tartu Nelikürituse asemel Tartu Maratoni Kuubik, mis ühendab kõik kuus Klubi Tartu Maraton hooaja üritust: Tartu Maraton, Tartu Maastikumaraton, Tartu Rattaralli, Tartu Rulluisumaraton, Tartu Rattamaraton ja Tartu Linnamaraton.

Sarja üldarvestusse läheb iga osaleja kuni neli paremat hooaja jooksul saavutatud tulemust. See tähendab, et juhul, kui osaleja teeb aasta jooksul kaasa kõigil kuuel üritusel, lähevad punktiarvestusse need neli, mis tal kõige paremini välja tulid. Nelja parima välja selgitamiseks kasutatakse valemit, mis arvestab võistleja finišikohta ja seda, kui palju oli konkreetse ürituse distantsil kokku võistlejaid, ning annab seejärel osaleja sooritusele punktilise väärtuse, mis jääb üldjuhul 1000 ja 1 vahele.

Kõrgemalt on võrreldes teiste üritustega väärtustatud Tartu Maraton ja selle eest on võimalik pisut rohkem punkte saada. Punktiarvestusse lähevad ka kõikide ürituste lühemad distantsid, kuid nende eest saab võrreldes samade ürituste pikkade distantsidega vähem punkte.