Osalejate nimekiri

Linnamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Bauman, Kadri 1979 Harju maakond
Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hanni, Sirli 1985 Võru maakond
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kallas, Laura 1986 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasenurm, Erkki 1979 Harju maakond Adduco kolimisteenused
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kazanins, Jevgenijs 1982 Läti
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Malõš, Aleksander 1983 Harju maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Meriküla, Merike 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Männik, Kert 1996 Viljandi maakond LHV
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Padar, Regina 1981 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rehtla, Kadri-Liis 1995 Harju maakond
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sikachev, Konstantin 1966 Venemaa
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tamm, Taago 1981 Pärnu maakond
Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
Tark, Kalev 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Seiklushunt
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Vaaks, Hendrik 1991 Tartu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Varjatud 1987 Tartu maakond
Veberson, Gunnar 1975 Tartu maakond
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Veidemann, Helena 1989 Harju maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Virk, Henri 1980 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Enok, Egerd 2000 Harju maakond SK CFC
Ester, Märten 1982 Harju maakond
Evestus, Airika 1977 Harju maakond
Grigorjev, Igor 1985 Harju maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Karhunen, Kärt 1982 Tartu maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keldo, Tiit 1989 Valga maakond
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
Kikojan, Jane 1995 Viljandi maakond
Kikojan, Janno 1996 Viljandi maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Krull, Oskar 2002 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Maddison, Evelin 1983 Harju maakond
Mei, Kätlin 1981 Soome
Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Parmenennkova, Elizaveta 1974 Valga maakond
Peiker, Meelis 1978 Pärnu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Pihlap, Anna-Liisa 2003 Tartu maakond
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Põdra, Priit 1985 Jõgeva maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Raidloo, Rauno 1982 Harju maakond Päästeamet
Remmel, Jakob 1989 Tartu maakond
Rits, Martin 1987 Harju maakond
Roosileht, Jaanus 1967 Järva maakond
Roosileht, Õnne 1969 Järva maakond
Saluveer, Piret 1980 Tartu maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sildvee, Argo 1983 Harju maakond
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sutt, Romet 1995 Pärnu maakond SK Jõulu
Suurman, Herkki 1965 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
Tamm, Anne-Liis 1990 Tartu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammik, Silver 1979 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Teemo, Ailen 1984 Soome
Tein, Karin 1985 Tartu maakond
Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
Toomik, Peeter 1989 Tartu maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Fitlife Tartu
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Vilismäe, Martin 1989 Tartu maakond Sparta Spordiselts
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Anniste, Kristi 1979 Saare maakond
Anniste, Valdek 1981 Saare maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
Arula, Kristofer Johannes 2006 Saare maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Denisov, Andrey 1972 Venemaa Pskov Ski Team
Enok, Ergi 1970 Harju maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Jakobson, Aivar 1978 Pärnu maakond
Juhkam, Tõnis 1982 Harju maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond
Klais, Nicole Maria 1996 Harju maakond AS G4S Eesti
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Koort, Jarko 1991 Tartu maakond SK ProRunner
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Lebedev, Sergei 1952 Venemaa
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
Liivamägi, Laura 1991 Tartu maakond
Lilleleht, Kaili 1979 Põlva maakond
Lilleleht, Kaire 1973 Pärnu maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Mikita, Valdur 1970 Tartu maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Merit 2009 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ogibalova, Olga 1962 Harju maakond
Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Raudla, Taavi 1966 Tartu maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
Rogenbaum, Laura 1993 Harju maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rääk, Tarmo 1972 Harju maakond AS G4S Eesti
Rõivas, Maido 1979 Tartu maakond
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond Tartu Ülikool
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Sõster, Raik 1985 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Tohvre, Erich 1984 Tartu maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uha, Marleen 2006 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Velikanov, Iurii 1987 Venemaa
Vucans, Igors 1979 Läti
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond