Osalejate nimekiri

Linnamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Bauman, Kadri 1979 Harju maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasenurm, Erkki 1979 Harju maakond Adduco kolimisteenused
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Malõš, Aleksander 1983 Harju maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Meriküla, Merike 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Padar, Regina 1981 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Sikachev, Konstantin 1966 Venemaa
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Taago 1981 Pärnu maakond
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Seiklushunt
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Vaaks, Hendrik 1991 Tartu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Varjatud 1987 Tartu maakond
Veberson, Gunnar 1975 Tartu maakond
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Enok, Egerd 2000 Harju maakond SK CFC
Evestus, Airika 1977 Harju maakond
Grigorjev, Igor 1985 Harju maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
Kikojan, Jane 1995 Viljandi maakond
Kikojan, Janno 1996 Viljandi maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Krull, Oskar 2002 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Maddison, Evelin 1983 Harju maakond
Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Põdra, Priit 1985 Jõgeva maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Raidloo, Rauno 1982 Harju maakond Päästeamet
Saluveer, Piret 1980 Tartu maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suurman, Herkki 1965 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
Tamm, Anne-Liis 1990 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammik, Silver 1979 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Teemo, Ailen 1984 Soome
Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
Toomik, Peeter 1989 Tartu maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Fitlife Tartu
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Anniste, Kristi 1979 Saare maakond
Anniste, Valdek 1981 Saare maakond
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
Arula, Kristofer Johannes 2006 Saare maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Enok, Ergi 1970 Harju maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond
Klais, Nicole Maria 1996 Harju maakond AS G4S Eesti
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Merit 2009 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ogibalova, Olga 1962 Harju maakond
Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
Rogenbaum, Laura 1993 Harju maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rõivas, Maido 1979 Tartu maakond
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond Tartu Ülikool
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Sõster, Raik 1985 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Velikanov, Iurii 1987 Venemaa
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond