Osalejate nimekiri

Linnamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Viru Keemia Grupp AS
Adermann, Tõnn 1988 Tartu maakond
Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bauvald, Andres 1975 Harju maakond Baltyre
Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Castanar, Guillem 1980 Hispaania
Cerins, Didzis 1964 Läti Maratona Klubs
Cheetham, Hugo 2001 Tartu maakond
Eglit, Oliver 1986 Harju maakond
Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Endriks, Hendrik 1979 Järva maakond
Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond Kevek
Fimberg, Teet 1970 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Forster, Christopher 1989 Katar
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
Haldre, Juhan 1979 Tartu maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hinn, Ahto 1982 Ida-Viru maakond
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
Isak, Ants 1980 Tartu maakond
Ivanov, Katriin 1988 Harju maakond
Ivoilov, Andrei 1961 Venemaa
Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Junkaite, Ivi 1976 Järva maakond
Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Juurik, Riho 1985 Harju maakond
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Järvpõld, Andres 1970 Võru maakond
Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kalaus, Hargo 1974 Harju maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
Karin, Peeter 1989 Tartu maakond
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Karumaa, Hene 1969 Harju maakond
Karussaar, Kaido 1967 Harju maakond
Karvonen, Juha 1962 Soome
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kees, Märt 1984 Pärnu maakond
Kilk, Liis 1985 Harju maakond SK ProRunner
Kimask, Eduard 1972 Harju maakond
Kindel, Hanno 1968 Harju maakond
Kirsimäe, Kaido 1984 Pärnu maakond
Kitsemets, Kaarel 1983 Harju maakond
Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Klausner, Janno 1989 Harju maakond
Kodasma, Kari 1977 Pärnu maakond Warmeston OÜ
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Koplus, Marek 1988 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
Korjus, Ove 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Kruusa, Annely 1974 Tartu maakond TÜASK
Kruusa, Rasmus 2000 Tartu maakond
Kuchynskyi, Oleksandr 1997 Ukraina
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
Kuningas, Andres 1974 Harju maakond
Kuulberg, Heinar 1984 Tartu maakond
Käärd, Janek 1977 Harju maakond
Kööbi, Alar 1979 Harju maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lauk, Kalmer 1988 Tartu maakond
Leopard, Martin 1987 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
Lepik, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepmets, Tony 1991 Tartu maakond
Lightbody, Gordon 1972 Ühendkuningriik
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Lindpere, Mart 1972 Tartu maakond Fitlife Tartu
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lorvi, Urmas 1965 Harju maakond
Luhaste, Liisa 1990 Lääne-Viru maakond
Luht, Risto 1985 Ida-Viru maakond
Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
Lätt, Rein 1975 Harju maakond
Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Malõš, Aleksander 1983 Harju maakond
Matsberg, Madis 1988 Harju maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Meimre, Madis 1979 Harju maakond
Merelaht, Martin 2000 Tartu maakond
Mihhailov, Sergei 1983 Harju maakond
Mikkelsaar, Mait 1989 Harju maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Mikko, Riho 1980 Harju maakond Sutherland
Milyakin, German 1970 Venemaa
Milyakina, Oxana 1970 Venemaa
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Mäe, Rauno 1984 Lääne-Viru maakond
Mäe, Roland 1979 Harju maakond
Mänd, Lauri 1983 Harju maakond
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond Tallinna Lennujaama SK
Mölder, Tauno 1986 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Müür, Janar 1978 Järva maakond
Müür, Maret 1984 Järva maakond
Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Niils, Laura 1992 Lääne maakond
Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
Nuga, Silver 1987 Rapla maakond
Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Oblikas, Janek 1972 Harju maakond
Oja, Hendo 1977 Harju maakond
Ojaperv, Ene 1970 Tartu maakond Tartu Vangla
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Paal, Tamar 1987 Tartu maakond
Pais, Maret 1984 Pärnu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pappel, Liina-Riste 1995 Tartu maakond
Parksepp, Kristo 1980 Harju maakond
Parv, Andrus 1962 Tartu maakond
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Pihlak, Urmas 1972 Harju maakond
Piirak, Siim 1990 Pärnu maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond
Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Plaan, Erik 1982 Harju maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
Prantsus, Viljo 1971 Viljandi maakond
Purret, Marko 1990 Tartu maakond
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pällo, Timo 1994 Harju maakond
Pärn, Rein 1940 Harju maakond
Pärnala, Tõnis 1990 Tartu maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põder, Mairi 1972 Harju maakond Saue Spordiklubi
Põder, Piia 2009 Harju maakond Saue Spordiklubi
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Qiu, Qianyang 1990 Hiina
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Reintam, Georg 1995 Harju maakond
Rillo, Marko 1976 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Robberts, Simon 1986 Belgia
Rohelpuu, Enno 1969 Viljandi maakond
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosild, Kristjan 1985 Harju maakond
Roosileht, Jaanus 1967 Järva maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Rull, Alo 1970 Tartu maakond Tartu Ülikool
Ruul, Werner 1992 Tartu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Ruut, Jaanus 1981 Viljandi maakond Jane Salumäe Maratonikool
Rääbis, Ain 1969 Tartu maakond
Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
Rõžov, Vladimir 1968 Põlva maakond
Ründal, Timmu 1990 Tartu maakond
Saar, Laur 1966 Harju maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salundi, Seidy 1992 Tartu maakond Baltic Agro Team
Sammelselg, Andre 1998 Harju maakond
Sangla, Karin 1971 Tartu maakond
Santamaki, Juhapekka 1974 Soome
Santamaki, Miia 1976 Soome
Santamäki, Elina 1975 Soome
Santamäki, Harry 1949 Soome
Saretok, Andres 1971 Tartu maakond #HeadInimesed
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Schmidt, Vladimir 1982 Harju maakond
Sellenberg, Marge 1980 Harju maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stepanov, Urmet 1993 Järva maakond Tallinki Spordiklubi
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Taimre, Tauri 1989 Harju maakond
Talimaa, Urmas 1990 Tartu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammepuu, Kaur 1983 Harju maakond
Tammistu, Riina 1969 Pärnu maakond
Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
Tedremaa, Mihkel 1989 Harju maakond
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Toplaan, Anti 1968 Saare maakond
Trik, Janek 1978 Rapla maakond
Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond
Tubilis, Taavi 1988 Harju maakond
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Tšerednik, Andrei 1981 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond DNF Cycling Team
Uffert, Venno 2000 Valga maakond
Urvik, Janek 1988 Tartu maakond
Vaalma, Teele 1989 Tartu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaikla, Maigi 1975 Võru maakond SK ProRunner
Valdmaa, Risto 1977 Viljandi maakond
Valgur, Gunnar 1989 Viljandi maakond FNT Spordiklubi
Varjatud 1972 Tartu maakond
Varjatud 1987 Tartu maakond
Varjatud 1977 Pärnu maakond
Vauhkonen, Sami 1965 Soome
Vauhkonen, Tanja 1968 Soome
Veedla, Sven 1974 Pärnu maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond
Veeret, Andreas 1985 Tartu maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viira, Toomas 1973 Harju maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Viks, Markus 1992 Valga maakond
Vilgo, Riivo 1987 Harju maakond
Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
Zjablov, Rostislav 1987 Harju maakond
Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
Šuman, Ingmar 1990 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond
Aas, Piret 1983 Tartu maakond
Aava, Merit 1981 Harju maakond
Adamson, Anet 1993 Tartu maakond
Ajaots, Heli 1972 Tartu maakond Enics Eesti AS
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Aleksandr, Tarasov 1964 Venemaa
Altmäe, Caroliina 1985 Pärnu maakond
Altmäe, Triin 1982 Harju maakond
Andema, Andres 1972 Harju maakond
Andresson, Airet 1977 Tartu maakond
Arras, Liis 1992 Tartu maakond
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond
Asur, Veikko 1982 Valga maakond
Audru, Diana 1977 Valga maakond AS G4S Eesti
Avanesov, Andrey 1959 Ida-Viru maakond
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Bogens, Mathis 1989 Tartu maakond
Broekstra, Jaap 1990 Holland
Broekstra, Reinder 1988 Holland
Celadin, Jindrich 1978 Tšehhi Vabariik
Combes, William 1966 Ameerika Ühendriigid
Denisov, Andrey 1972 Venemaa Pskov Ski Team
Didych, Vasyl 1969 Ukraina
Dudkin, Dmitriy 1983 Venemaa
Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond OK Ilves
Enno, Kristjan 1973 Harju maakond
Erit, Kadri 1989 Tartu maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Filatov, Elen 1990 Tartu maakond
Gilden, Anoly 1987 Harju maakond
Gilyazova, Arina 1981 Läti
Gold, Ragle 1984 Harju maakond
Golovin, Alexander 1989 Venemaa
Golubeva, Kristina 1980 Ida-Viru maakond
Grigorjev, Igor 1985 Harju maakond
Guzman, Anna 1986 Harju maakond
Haav, Ülle 1961 Tartu maakond
Hannus, Silver 1979 Tartu maakond 42koma
Heiberg, Sven 1977 Tartu maakond
Heinaru, Maris 1979 Harju maakond Treeningpartner
Helemäe, Ero 1974 Harju maakond
Heliste, Ermo 1993 Harju maakond
Helstein, Kaari 1981 Jõgeva maakond Baltic Agro Team
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hermet, Paule 1997 Harju maakond
Hindreus, Ivo 1983 Harju maakond
Holm, Signe 1978 Harju maakond
Hunt, Külli 1984 Viljandi maakond
Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Isohanni, Juho 1987 Soome
Israel, Severin 1982 Tartu maakond Enics Eesti AS
Issakov, Andrei 1978 Harju maakond
Iziumov, Oleg 1977 Venemaa
Jaamu, Roland 1992 Harju maakond
Jaeski, Aivar 1966 Harju maakond
Jaeski, Kerttrud 1993 Harju maakond Baltic Agro Team
Janke, Sigrid 1972 Viljandi maakond
Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
Jaska, Sirli 1983 Harju maakond
Joasaar, Imbi 1958 Harju maakond
Joorits, Virge 1982 Järva maakond
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Joost, Margit 1993 Tartu maakond
Jõesoo, Mallor 1990 Harju maakond
Kaasik, Triin 1990 Tartu maakond
Kaaver, Andre 1983 Pärnu maakond
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
Kaeramaa, Moonika 1984 Tartu maakond
Kaju, Indrek 1982 Tartu maakond
Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond
Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
Kaljuste, Ergo 1991 Harju maakond
Kallas, Uibo 1977 Saare maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kalson, Tanel 1983 Tartu maakond
Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Kankainen, Jussi 1984 Soome
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karu, Urmo 1991 Lääne-Viru maakond Sparta Spordiselts
Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kaunissaare, Liina-Mai 1992 Tartu maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kazennov, Mikhail 1982 Harju maakond
Keskpaik, Eric 1993 Tartu maakond BIGBANK AS
Kesonen, Sergei 1987 Soome
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kiisler, Aivar 1972 Viljandi maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kinnunen, Joni 1988 Soome Paloässät Oy
Kirillov, Silvia 2000 Harju maakond
Kirriland, Sigrid 1980 Tartu maakond
Kirs, Hanna-Mari 1990 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kirt, Madis 1991 Valga maakond DNF Cycling Team
Kitsemets, Triin 1988 Harju maakond
Kitt, Robert 1977 Harju maakond Trismile
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kivisoo, Erle 1985 Tartu maakond
Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kolk, Jevgenia 1993 Harju maakond
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Kookla, Marika 1995 Viljandi maakond SK ProRunner
Koppel, Tõnu 1969 Harju maakond
Korotajev, Pavel 1993 Harju maakond
Korventausta, Valtteri 1989 Soome Paloässät Oy
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Kovanen, Kai 1976 Soome
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
Kreutzvald, Ivo 1980 Harju maakond SK ProRunner
Krull, Tauno 1982 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Katrin 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kulbas, Renee 1976 Harju maakond
Kull, Aet 1964 Harju maakond
Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kurvits, Karmo 1986 Tartu maakond
Kuusik, Maie 1972 Harju maakond
Kuusk, Ketlin 1989 Tartu maakond TÜASK
Kägu, Tanel 1981 Soome
Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond
Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
Künnapas, Lembit 1966 Pärnu maakond
Küünruss, Reemet 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Laan, Rasmus 1992 Tartu maakond
Laas, Eike 1979 Harju maakond SEB Pank AS
Laas, Ingmar 1994 Tartu maakond
Laineveer, Indrek 1978 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Laitinen, Elli 1989 Soome
Langemets, Johann 1987 Tartu maakond
Langi, Kristine 1982 Harju maakond
Langus, Liisi 1985 Tartu maakond
Lattik, Kaija-Liis 1993 Tartu maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Lavrikov, Viktor 1961 Venemaa
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
Leemets, Kristo 1990 Harju maakond
Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
Lepik, Gea 1989 Tartu maakond
Lepik, Raul 1980 Valga maakond MiSiMe MTÜ
Lepp, Getter 1997 Tartu maakond
Lepp, Kätlin 1986 Tartu maakond
Lesk, Gerri 1980 Harju maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Liukkonen, Jani 1986 Soome
Lushnei, Hryhorii 1974 Ukraina
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond
Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maidla, Marke 1978 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Maidle, Este 1957 Pärnu maakond
Makarova, Natalja 1963 Tartu maakond
Maki-Kulmala, Elmeri 1989 Soome
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Mark, Rainer 1984 Lääne maakond
Markus, Jane 1987 Harju maakond
Matson, Kaire 1980 Harju maakond
Mauring, Marika 1984 Tartu maakond
Mei, Kätlin 1981 Soome
Mell, Relika 1975 Harju maakond
Merilo, Margus 1985 Harju maakond
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metskaev, Helger 1983 Võru maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond
Metsvaht, Hanna Kadri 1995 Tartu maakond
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Mikson, Valentin 1960 Harju maakond
Mikulova, Olga 1986 Läti
Muld, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond Kaitseväe Peastaap
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Mutso, Merit 1990 Tartu maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Mäe, Martin 1985 Tartu maakond
Mägi, Marko 1972 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Mõttus, Marko 1976 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Nenonen, Niina 1988 Soome
Nenonen, Sami 1989 Soome
Nettan, Pauliine 1991 Lääne-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
Niinepuu, Carmen 1998 Harju maakond Tartu Ülikool
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nukk, Evelin 1977 Lääne-Viru maakond
Nykänen, Jana 1990 Harju maakond
Nykänen, Tuuli 1990 Soome
Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
Nõmberg, Aarne 1962 Ida-Viru maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Oden, Indrek 1983 Tartu maakond
Oja, Aivar 1971 Ida-Viru maakond
Ojalill, Maarja 1990 Viljandi maakond
Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Olesk, Ave 1987 Tartu maakond
Oopkaup, Kristjan 1985 Tartu maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Org, Maris 1987 Tartu maakond
Orhidejev, Sander 1987 Harju maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ottas, Elisabet 1996 Tartu maakond
Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Paide, Heigo 1975 Harju maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Palu, Kairi 1974 Harju maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Parelo, Aleksander 1995 Tartu maakond
Parmenennkova, Elizaveta 1974 Valga maakond
Parve, Aimar 1979 Võru maakond
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pavlenkov, Oleg 1970 Venemaa
Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet
Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
Pihl, Ats 1990 Harju maakond
Pihlo, Kristjan 1992 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond Õhuvägi
Pill, Marko 1964 Harju maakond
Pille, Marko 1969 Tartu maakond
Pirk, Norman 1989 Lääne maakond
Pohla, Marek 1980 Harju maakond
Porotsin, Sergei 1983 Ida-Viru maakond
Preimann, Elen 1980 Harju maakond
Puhk, Rene 1985 Tartu maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Pärna, Katri 1989 Tartu maakond
Pärna, Kaur 1987 Tartu maakond
Põdra, Priit 1985 Jõgeva maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põllukivi, Ragnar 1976 Harju maakond
Rahu, Kalle 1971 Pärnu maakond HANSAB
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Raja, Sirje 1972 Tartu maakond
Rajaste, Geidi 1983 Tartu maakond
Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
Ranniku, Lii 1973 Tartu maakond
Raudsepp, Aivar 1959 Ida-Viru maakond
Rebane, Priit 1986 Tartu maakond
Reim, Martin 1988 Tartu maakond
Reinumägi, Risto 1990 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Ritso, Jaak 1988 Harju maakond
Roos, Esther 1969 Saksamaa
Roosi, Hardi 1997 Tartu maakond
Roosileht, Õnne 1969 Järva maakond
Ross, Marek 1991 Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS
Roze, Juris 1970 Läti
Rudõk, Marina 1984 Harju maakond
Ruul, Werner 1992 Tartu maakond
Ruut, Kadi 1973 Pärnu maakond
Rääbus, Marju 1985 Harju maakond
Rüütel, Elo 1978 Harju maakond
Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
Saarniit, Sander 1992 Võru maakond
Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Salla, Tiina 1974 Harju maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Sau, Eiko 1984 Harju maakond
Savi, Alo 1981 Põlva maakond
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Seli, Marko 1990 Tartu maakond
Seljak, Katrin 1971 Harju maakond
Semykin, Alexey 1978 Ida-Viru maakond
Sennikov, Ivan 1982 Venemaa
Sepp, Tiit 1985 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sikkal, Triin 1984 Harju maakond
Sild, Marite 1996 Tartu maakond
Sirel, Ülli 1972 Harju maakond SEB Pank AS
Sirkas, Kadri 1991 Harju maakond Sparta Spordiselts
Sjöstedt, Arttu 1984 Soome Paloässät Oy
Skliar, Yevheniia 1993 Ukraina
Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
Startsev, Roman 1978 Harju maakond
Stimmer, Ronald 1980 Harju maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Stutz, Urs 1980 Šveits
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulkama, Jere 1978 Soome Paloässät Oy
Suurman, Herkki 1965 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Talpsep, Kaur 1981 Harju maakond
Tamm, Karl 2003 Viljandi maakond
Tammaru, Ave 1987 Tartu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammesoo, Laura Anna 1997 Tartu maakond LHV
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
Tarakanov, Igor 1980 Läti
Tarakanov, Kirill 1996 Venemaa
Tart, Allan 1982 Harju maakond Liivimaa Rattaklubi
Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Telling, Juhan 1967 Lääne maakond
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Teral, Kermo 1993 Tartu maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tilk, Marimal 1998 Põlva maakond SK Serviti
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tomak, Tarmo 1975 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
Toome, Tõnis 1956 Harju maakond
Toomet, Janno 1981 Tartu maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Toots, Laura 1986 Harju maakond
Treier, Edgari 1977 Tartu maakond
Treier, Merle 1988 Harju maakond
Troshchilo, Mariia 1988 Venemaa I Love Supersport
Truuväärt, Albert 1959 Harju maakond
Tsirk, Sven 1985 Võru maakond
Tumin, Anton 1986 Venemaa
Turgan, Monika 1974 Soome
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuusis, Deivi 1997 Tartu maakond
Tähepõld, Margus 1978 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond
Täär, Karin 1986 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
Tõnisson, Ain 1971 Tartu maakond
Türn, Toomas 1977 Tartu maakond
Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond SK Jooksupartner
Tšernjuk, Mart 1984 Tartu maakond
Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uibo, Rete-Keyt 1996 Tartu maakond
Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uibomaa, Kristel 1990 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Unga, Rain 1988 Harju maakond
Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
Unukainen, Tiina 1984 Harju maakond
Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
Usin, Mart 1979 Harju maakond
Utar, Ardy 1990 Tartu maakond
Vaakanainen, Piia 1980 Soome
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaher, Andrus 1983 Viljandi maakond
Vaher, Erko 1982 Tartu maakond
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vaino, Evi 1950 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Viimsi Sport
Valgur, Kristjan 1989 Tartu maakond
Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
Valk, Echtel-Erle 1996 Tartu maakond
Valting, Reemet 1982 Järva maakond
Vares, Kristjan 1980 Valga maakond Viljandi VAK Staier
Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Varjatud 1974 Harju maakond
Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
Veisson, Annika 1986 Harju maakond Sparta Spordiselts
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Verev, Liilija 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Veski, Toivo 1959 Tartu maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Viilol, Marek 1975 Tartu maakond Orkla Eesti AS
Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Vingisaar, Marko 1997 Harju maakond
Vodja, Indrek 1987 Harju maakond
Volke, Harry 1977 Harju maakond
Volke, Raul 1980 Harju maakond
Volmer, Eva-Lota 1990 Tartu maakond
Vooglaine, Jarmo 1990 Harju maakond Maanteeamet
Vähi, Karin 1976 Lääne-Viru maakond
Välba, Märt 2001 Jõgeva maakond
Välinurm, Marko 1983 Harju maakond
Võik, Juhani 1990 Tartu maakond
Võsu, Steve 1985 Viljandi maakond
Wegelius-Lehtonen, Tutu 1970 Soome
Zielke, Norman 1976 Saksamaa
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Ülem, Risto 1992 Saare maakond
Ütt, Madis 1964 Tartu maakond Trismile
Šalkauskas, Deniss 1998 Tartu maakond
Šerstjuk, Jevgeni 1990 Harju maakond AS G4S Eesti
Žeibe, Žanete 1991 Läti
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aasaleht, Alar 1961 Harju maakond
Adov, Liina 1988 Tartu maakond
Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Antonova, Natalja 1981 Harju maakond
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
Arras, Liis 1992 Tartu maakond
Arukaevu, Urve 1966 Harju maakond
Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond
Balõnski, Urve 1952 Viljandi maakond
Bereznjov, Ergo 1980 Tartu maakond
Bereznjov, Merilin 1987 Tartu maakond
Bogdanova, Veronika 1988 Tartu maakond
Brauer, Paavo 1989 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Dmitriev, Denis 1989 Harju maakond
Eerik, Egne 1978 Tartu maakond
Eher, Albert 1962 Ida-Viru maakond
Ekholm, Liisi 1999 Tartu maakond
Erikson-Kiveste, Heddi 1982 Järva maakond
Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
Ernits, Urme 1978 Tartu maakond
Ernits, Varmo 1988 Tartu maakond
Esko, Siim 1985 Tartu maakond
Gescheimer, Allan 1980 Tartu maakond Tamrex
Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond
Grauberg, Koidula 1955 Tartu maakond
Gurba, Stanislav 1986 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
Guseva, Julia 1986 Venemaa
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Haabma, Mairit 1977 Põlva maakond
Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond
Hansschmidt, Märt 2001 Jõgeva maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Heier, Anu 1971 Tartu maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Heinaste, Kersti 1987 Tartu maakond
Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
Hietamies, Kari 1956 Soome
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Hudilainen, Eerik 2005 Ida-Viru maakond
Härma, Pille 1974 Jõgeva maakond
Hõrrak, Karin 1968 Tartu maakond Warmeston OÜ
Hõrrak, Kätlin 1992 Tartu maakond
Illak, Angelika 1985 Tartu maakond
Ilves, Eili 1973 Tartu maakond
Ilves, Martin 1982 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ivainen, Toivo 1964 Lääne-Viru maakond
Ivask, Marilin 1987 Tartu maakond TÜASK
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Janisoo, Helen 1992 Viljandi maakond
Janke, Maido 1983 Viljandi maakond
Janke, Ülle 1965 Viljandi maakond
Jansen, Marian 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jeenas, Monika 1969 Harju maakond
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Joosep, Ragne 1994 Viljandi maakond
Juss, Triin 1992 Harju maakond
Justus, Anneli 1978 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jõeleht, Lauri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
Jõgi, Ailo 1980 Tartu maakond
Jõgi, Sten 1982 Tartu maakond
Jõgisalu, Liisa 1982 Harju maakond
Jõks, Külli 1969 Tartu maakond
Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
Kaasik, Tiit 1974 Tartu maakond
Kadarik, Eiko 1985 Harju maakond
Kaddarpik, Liina 1980 Harju maakond
Kallip, Anneli 1983 Tartu maakond
Kalmus, Jekaterina 1973 Tartu maakond
Kandla, Mari 1979 Tartu maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kann, Andres 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
Kariste, Kaido 1985 Tartu maakond BIGBANK AS
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
Karu, Urmas 1969 Jõgeva maakond
Karzubova, Violetta 1969 Tartu maakond
Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kaska, Marko 1974 Harju maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kenk, Egle 1985 Tartu maakond Warmeston OÜ
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kert, Kullar 1984 Tartu maakond
Kesma, Krista 1970 Lääne-Viru maakond
Khash, Alena 1973 Harju maakond
Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
Kiik, Agnessa 1998 Ida-Viru maakond
Kiik, Aivar 1976 Ida-Viru maakond
Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kippasto, Kadri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
Kiveste, Ragnar 1979 Järva maakond
Kivi, Aivar 1974 Ida-Viru maakond
Kivi, Kaidi 1972 Tartu maakond
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Klitsenko, Georgii 1986 Venemaa
Kodres, Liina 1992 Viljandi maakond
Kodres, Rasmus 1991 Viljandi maakond
Koht, Erki 1980 Harju maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kollom, Kristiina 1991 Tartu maakond
Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Kontro, Kaido 1968 Tartu maakond
Koobak, Sander 2007 Võru maakond Võru Spordikeskus
Koonik, Kaire 1985 Tartu maakond
Koppel, Miriam 1997 Harju maakond
Kornõšev, Mihhail 1987 Harju maakond
Kose, Liisbeth 1991 Pärnu maakond
Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Kraus, Kert 2009 Rapla maakond
Kraus, Ronan 2007 Rapla maakond
Krindal, Tea 1990 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kroll, Kätlin 1988 Lääne-Viru maakond
Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond
Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond
Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond
Kruustok, Andre 1988 Järva maakond
Kruustok, Kalle 1994 Lääne-Viru maakond
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kuljus, Epp 1989 Tartu maakond
Kullas, Kaisa 1998 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Kuntus, Karl 1986 Tartu maakond
Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
Kuusik, Gaily 1983 Harju maakond
Kuusik, Kadri 1984 Harju maakond
Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
Käba, Aivi 1959 Lääne-Viru maakond
Käsper, Liis 1988 Viljandi maakond
Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
Kõiv, Kadri 1988 Viljandi maakond
Kõiv, Krista 1974 Rapla maakond
Kõrgesaar, Tiia 1972 Tartu maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Kütt, Avo 1963 Võru maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laanep, Elina 1986 Harju maakond
Laanjõe, Aili 1954 Põlva maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond
Laine, Pille 1980 Tartu maakond
Laks, Maarika 1985 Harju maakond
Lall, Imre 1978 Tartu maakond
Lange, Nele 1991 Tartu maakond
Larionova, Anneli 1983 Tartu maakond
Laul, Getter 1985 Tartu maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Lehtsaar, Jaanus 1970 Harju maakond
Lehtsaar, Vairi 1971 Harju maakond
Leiger-Suurvärav, Tiina 1988 Harju maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Leiten, Riivo 1981 Tartu maakond
Lelle, Silvar 1969 Valga maakond
Lementa, Mario 1982 Tartu maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lepik, Jane 1978 Tartu maakond
Lepp, Anne-Liis 1991 Tartu maakond
Lepp, Getter 1997 Tartu maakond
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Kristel 1992 Tartu maakond
Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
Liin, Kertu 1988 Tartu maakond TÜASK
Liiv, Julius 1994 Harju maakond
Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Lilla, Sven 1989 Tartu maakond VÕIMLA Spordiklubi
Lillemets, Liis 1992 Tartu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Lillemägi, Kristi 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lind, Tiivi 1978 Harju maakond
Lintsi, Mart 1943 Tartu maakond
Lipand, Anneli 1965 Tartu maakond
Loimet, Martin 1990 Tartu maakond
Lokk, Kaisa 1995 Tartu maakond
Lood, Margit 1984 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luha, Katrin 1969 Tartu maakond SportID
Luha, Kaupo 1971 Tartu maakond
Lukas, Orm Leopold 2004 Tartu maakond TÜASK
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Luup, Ilmar 1973 Harju maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marget 1979 Tartu maakond
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mahlapuu, Jana 1984 Harju maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond
Maksimov, Andrei 1975 Harju maakond
Maripuu, Relika 1983 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Martoja, Reelika 1994 Harju maakond
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Mei, Kätlin 1981 Soome
Meier, Tarmo 1981 Tartu maakond
Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
Merioja, Maarja 1982 Tartu maakond
Mihkelson, Tanel 1967 Tartu maakond Warmeston OÜ
Mikk, Ave 1970 Viljandi maakond
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Mohnatseva, Anna 1989 Harju maakond
Moldov, Raili 1984 Harju maakond
Moskalenko, Aleksandra 1985 Tartu maakond
Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Muttel, Rita 1982 Harju maakond
Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond
Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mäkinen, Helena 1949 Soome
Märtmann, Helina 1985 Tartu maakond Baltic Agro Team
Mölder, Anett 1992 Harju maakond
Mölder, Arvo 1992 Harju maakond
Naaris, Aivar 1961 Tartu maakond
Napritson, Jana 1975 Viljandi maakond
Neerot, Urmas 1972 Põlva maakond
Nemvalts, Stella 1992 Tartu maakond
Nikopensius, Erik 2004 Tartu maakond
Nilp, Tiina 1957 Tartu maakond
Nool, Jürgen 1986 Tartu maakond Baltic Agro Team
Noorem, Anary 1980 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nutov, Kevin 2002 Järva maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Leie 1976 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Merit 2009 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ogibalova, Olga 1962 Harju maakond
Oja, Hendo 1977 Harju maakond
Ojakivi, Reelika 1981 Tartu maakond
Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
Olgo, Teele 2002 Jõgeva maakond
Orusalu, Katrina 1981 Harju maakond
Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Otsa, Kaja 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Padrik, Liina 1977 Tartu maakond
Pajula, Andrus 1971 Harju maakond
Pajula, Dan-Markkus 1997 Harju maakond
Pajula, Laura 1992 Harju maakond
Palm, Kristjan 1990 Lääne-Viru maakond
Palopson, Merike 1990 Tartu maakond
Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Parv, Merike 1977 Võru maakond
Pavlenkova, Jana 1982 Ida-Viru maakond
Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond
Pesti, Katre 1986 Viljandi maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Piho-Ottas, Kairi 1979 Tartu maakond
Piir, Marju 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Porokhov, Maksim 1982 Venemaa
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Priinits, Anneli 1972 Harju maakond
Pruul, Signe 1983 Tartu maakond
Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Puls-Lillepa, Aile 1981 Pärnu maakond
Punka, Sirle 1983 Tartu maakond
Purge, Marianne 1987 Tartu maakond
Putan, Veera 1965 Ida-Viru maakond
Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Pähkel, Julia 1983 Harju maakond
Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
Pärna, Pille-Kadri 1963 Võru maakond
Pärnamägi, Agnes 1980 Harju maakond
Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Põder, Leili 1977 Harju maakond
Põld, Liina 1976 Lääne maakond
Põld, Mariliis 1980 Tartu maakond
Põlluste, Katrin 1971 Tartu maakond
Raiendik, Monika 1977 Harju maakond
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Raja, Marina 1969 Harju maakond
Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Rantanen, Juha-Pekka 1980 Soome
Rapper, Kristiina 1970 Harju maakond
Raudkett, Ragne 1991 Põlva maakond
Raudsep, Liisi 1991 Harju maakond AS G4S Eesti
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Rea, Jaan 1979 Tartu maakond
Rebane, Piret 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Rebane, Tiit 1978 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Reedi, Elina 1968 Harju maakond
Reilent, Kai 1990 Harju maakond
Reima, Heigo 1981 Tartu maakond
Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Reka, Yulia 1989 Harju maakond
Remmelg, Sten 1983 Ida-Viru maakond
Rennit, Martin 1986 Viljandi maakond
Riipus, Ingrid 1980 Jõgeva maakond
Riives, Aire 1971 Tartu maakond
Riives, Jana 1969 Tartu maakond
Rogova, Olga 1982 Harju maakond
Rohtla, Jarmo 1985 Tartu maakond
Roogna, Mihkel 1977 Harju maakond
Roose, Inge 1967 Tartu maakond
Roosfeld-Pintson, Reilika 1984 Tartu maakond
Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
Rumm, Anneli 1967 Harju maakond
Ruusmann, Anni 1984 Lääne-Viru maakond
Rõžov, Merle 1980 Tartu maakond
Rüütel, Virgo 1990 Tartu maakond
Rüütli, Anneliis 1972 Põlva maakond
Saaliste, Marja Stina 1996 Harju maakond
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
Saare, Merilin 1987 Tartu maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
Saarejõe, Reet 1964 Tartu maakond
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
Sainio, Matti 1963 Soome
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Salus, Marit 1983 Tartu maakond
Samajauskas, Ronaldas 1969 Läti
Sangla, Mikk 2001 Tartu maakond
Saul, Raimo 1976 Harju maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Selter, Ahto 1970 Järva maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Sihvonen, Tuula 1989 Soome
Siimer, Kristiine 1988 Tartu maakond
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soobard, Regina 1984 Tartu maakond
Soodla, Gregor 1996 Tartu maakond
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Soom, Anita 1998 Tartu maakond
Soom, Pärja 1954 Tartu maakond OMNIVA SK
Soomets, Risse 1986 Tartu maakond
Soone, Ain 1974 Harju maakond
Soonsein, Maris 1981 Tartu maakond
Sosi, Annika 1993 Viljandi maakond
Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond
Stamm, Reigo 1982 Valga maakond Combiwood OÜ
Sulamanidze, Omari 1972 Põlva maakond
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Säre, Kristiina 1976 Harju maakond
Sõelsepp, Katrin 1979 Harju maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Kaimar 2002 Viljandi maakond
Tamm, Kardo 2006 Viljandi maakond
Tamm, Katrin 1977 Tartu maakond
Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammaru, Martine 1972 Rapla maakond
Tammert-Müürsepp, Triin 1980 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tannberg, Erik 1985 Harju maakond
Tannik, Priit 1971 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Tarakanova, Polina 1999 Venemaa
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
Tenson-Ringvee, Sirly 1979 Tartu maakond
Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tering, Kalvi 1966 Harju maakond Softsystems OÜ
Tetre, Diana 1982 Harju maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiks, Signe 1984 Võru maakond
Tilling, Tiina 1984 Harju maakond Swedbank AS
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Tokman, Piret 1973 Tartu maakond
Tolmane, Beate 2007 Läti kmsbp.lv/Jurmala
Tolmanis, Didzis 1981 Läti kmsbp.lv/Jurmala
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toom, Katrin 1975 Tartu maakond
Toom, Tarmo 1979 Harju maakond
Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond Warmeston OÜ
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Trolla, Signe 1984 Võru maakond Võru Spordikeskus
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Trummer, Ingmar 1988 Tartu maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Truus, Karin 1969 Tartu maakond Ikodor AS
Tumin, Anton 1986 Venemaa
Turb, Ants 1945 Järva maakond
Tuulik, Sander 1988 Harju maakond
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tuvik, Jüri 1989 Tartu maakond
Tättar, Aveli 1996 Valga maakond Trismile
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Unt, Estelle 1984 Tartu maakond Baltic Agro Team
Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond
Vahtla, Aili Monika 1988 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Valge, Kärt 1997 Tartu maakond
Valk, Kaie 1975 Harju maakond
Vallimäe, Helen 1992 Tartu maakond
Vallimäe, Kristjan 1992 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Vardja, Ricard 2005 Tartu maakond
Varik, Kristi 1983 Tartu maakond
Varjatud 1991 Tartu maakond
Varušina, Julija 1994 Pärnu maakond
Veenpere, Henrik 1979 Tartu maakond Päästeamet
Veepere-Ots, Grete 1985 Tartu maakond
Verev, Geio 1991 Tartu maakond AMV Grupp OÜ
Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Vestla, Helen 1989 Tartu maakond
Viidebaum, Ken 1979 Tartu maakond
Viiklaid, Marek 1975 Harju maakond
Viitak, Lilyjan 1992 Tartu maakond
Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
Vilk, Hannes 1971 Jõgeva maakond
Villem, Moonika 1977 Harju maakond
Vilman, Egle 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Virkus, Hanna-Liisa 1988 Harju maakond
Vitko, Alina 2000 Ida-Viru maakond
Volt, Andželika 1992 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach
Vorosnin, Dmitri 1976 Harju maakond
Vucans, Igors 1979 Läti
Värton, Marju 1979 Tartu maakond
Võrno, Triin 1988 Tartu maakond
Weber, Mart 1991 Tartu maakond
Williams, Relika 1981 Tartu maakond
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Zimmermann, Meelis 1968 Harju maakond
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
Õismaa, Rauno 1989 Harju maakond
Õunap, Kersti 1988 Tartu maakond
Ülpri, Virgi 2000 Põlva maakond
Želudkov, Oleg 1961 Tartu maakond

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium