Osalejate nimekiri

Linnamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
214 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Viru Keemia Grupp AS
71 Aasmaa, Kätlin 1982 Tartu maakond
425 Adermann, Tõnn 1988 Tartu maakond
290 Adosson, Kerli 1990 Tartu maakond LHV
234 Agan, Virgo 1993 Ida-Viru maakond
395 Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond
614 Ala, Taimar 1979 Lääne-Viru maakond Keskkonnaagentuur
122 Alamets, Ülari 1967 Soome
81 Aleksejev, Dmitri 1967 Ida-Viru maakond Trismile
1 Alla, Raivo 1982 Harju maakond Finestmedia AS
146 Allers, Edgars 1976 Läti Baltic Defence College
70 Alliksaar, Jan Erik 2000 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
464 Almazov, Georgi 1985 Ida-Viru maakond
541 Altoja, Annika 1997 Ida-Viru maakond
295 Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
263 Altroff, Harri 1972 Tartu maakond
501 Alusalu, Matis 1987 Järva maakond Mamily Pro Team
509 Ambos, Margus 1974 Rapla maakond
488 Ammon, Ants 1971 Harju maakond
495 Anderson, Mihkel 1982 Harju maakond
62 Annama, Jaanus 1972 Tartu maakond
34 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
608 Arumäe, Grete 1983 Pärnu maakond
123 Asikainen, Matias 1992 Soome
96 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
476 Ausmees, Hannes 1997 Harju maakond
60 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
147 Baltkajis, Andrejs 1977 Läti
157 Barinov, Aleksey 1980 Venemaa I Love Running Tallinn
473 Baum, Andreas 1995 Pärnu maakond TÜASK
10 Bauvald, Andres 1975 Harju maakond Baltyre
155 Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
144 Becchi, Carlo 1974 Läti
551 Bergmann, Guido 1964 Tartu maakond SK ProRunner
127 Bonnefont, Matthieu 1993 Prantsusmaa
76 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
596 Buddell, Riin 1988 Harju maakond
161 Bušin, Peep 1985 Tartu maakond
132 Caplier, Anthony 1991 Prantsusmaa
107 Castanar, Guillem 1980 Hispaania
143 Cerins, Didzis 1964 Läti Maratona Klubs
452 Cheetham, Hugo 2001 Tartu maakond
160 Chymakov, Sergey 1978 Venemaa
137 Cpl, Wilton 1993 Ühendkuningriik
128 Dareau, Ludovic 1998 Prantsusmaa
355 Dati, Ngadiman 1963
577 Dengo-Metsamaa, Kirsti 1981 Harju maakond
236 Eglit, Oliver 1986 Harju maakond
194 Einasto, Mart 1969 Tartu maakond TÜASK
183 Einberg, Gery 1976 Harju maakond
52 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
492 Ekholm, Cris 1990 Tartu maakond
226 Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
493 Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
569 Elvet, Sander 1998 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad
308 Endriks, Hendrik 1979 Järva maakond
44 Enn, Lauri 1980 Tartu maakond
22 Enok, Marek 1981 Harju maakond
461 Erik, Astrid 2000 Võru maakond Sisekaitseakadeemia
291 Erm, Egert 1991 Tartu maakond
207 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond Kevek
315 Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
620 Espenberg, Aleksander 1998 Harju maakond
330 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
451 Fimberg, Teet 1970 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
42 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
149 Forster, Christopher 1989 Katar Mikkeller Running Club Tallinn
66 Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
158 Gorodko, Irina 1986 Venemaa
195 Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
105 Gu, Junyi 1995 Hiina Tartu Ülikool
307 Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
354 Haldre, Juhan 1979 Tartu maakond
319 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
299 Hanni, Sirli 1985 Võru maakond
12 Hannus, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
227 Hannus, Üllar 1978 Tartu maakond
272 Harjaks, Tõnis 1976 Pärnu maakond Henkel Balti
522 Hein, Lauri 1982 Tartu maakond
529 Heinloo, Hanna 1999 Harju maakond
576 Hellerma, Andres 1987 Harju maakond #HeadInimesed
292 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
318 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
305 Hinn, Ahto 1982 Ida-Viru maakond
566 Hoole, Oskar 2000 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
463 Horis-Almazova, Jekaterina 1987 Ida-Viru maakond
528 Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
98 Huik, Aare 1969 Võru maakond OK Võru
16 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
9 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
46 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
84 Härm, Katre 1992 Harju maakond
582 Ignatjev, Oleg 1981 Harju maakond
167 Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
4 Ilumäe, Indrek 1986 Harju maakond
280 Ilves, Indrek 1972 Harju maakond Sportland
624 Ilves, Urmo 1974 Harju maakond
117 Immonen, Hannu 1969 Soome
40 Isak, Ants 1980 Tartu maakond
535 Ivanov, Aleksandr 1984 Harju maakond
213 Ivanov, Katriin 1988 Harju maakond
156 Ivoilov, Andrei 1961 Venemaa
611 Jaanre, Hendrik 1991 Harju maakond
326 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
560 Jagomägi, Jaan 1975 Tartu maakond SK Jooksupartner
99 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond Keskkonnaagentuur
5 Jallai, Rauno 1994 Võru maakond Lõunalõvi KJK
507 Juhkov, Janno 1973 Pärnu maakond Järvakandi Wellod
124 Jukarainen, Olli 1982 Soome
494 Jundas, Jaanika 1975 Harju maakond
361 Jundas, Kadri-Ann 1970 Lääne-Viru maakond
348 Junkaite, Ivi 1976 Järva maakond
53 Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
419 Juurik, Riho 1985 Harju maakond
180 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
74 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
200 Järvpõld, Andres 1970 Võru maakond
585 Jõela, Marek 1974 Harju maakond
432 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
537 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
543 Jõgi, Erik 1973 Harju maakond Codeborne OÜ
75 Jõgi, Martin 1986 Harju maakond
570 Jõgi, Richard 1996 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
593 Jürgenson, Janika 1979 Harju maakond SK ProRunner
373 Jürgenstein, Indrek 1967 Pärnu maakond
524 Jürisaar, Roman 1983 Tartu maakond
250 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
382 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
340 Kadarpik, Mait 1989 Harju maakond Swedbank AS
82 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
599 Kala, Martin 1991 Tartu maakond
443 Kalaus, Hargo 1974 Harju maakond
346 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
93 Kaletin, Anton 1978 Harju maakond
580 Kaljas, Hanna-Marii 1997 Harju maakond Tartu Ülikool
437 Kaljuste, Ergo 1991 Harju maakond
619 Kallas-Maddison, Aire 1981 Pärnu maakond
270 Kallast, Siim 1973 Harju maakond
212 Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
58 Kand, Peeter 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
347 Kanemägi, Valdo 1985 Saare maakond Playtech Estonia OÜ
119 Karhunen, Veijo 1956 Soome
453 Karin, Peeter 1989 Tartu maakond
558 Karja, Henri 1997 Valga maakond
266 Karo, Erko 1971 Harju maakond
88 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
538 Karu, Merlis 1983 Tartu maakond SK Keremeister
359 Karumaa, Hene 1969 Harju maakond
269 Karussaar, Kaido 1967 Harju maakond
100 Karvonen, Juha 1962 Soome
141 Kaulins, Dainis 1953 Läti
238 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
241 Kees, Märt 1984 Pärnu maakond
233 Kelk, Mart 1984 Tartu maakond
278 Kender, Kaarel 1984 Tartu maakond
133 Khaldi, Maximillien 1996 Prantsusmaa
613 Kikkas, Simmo 1975 Harju maakond
210 Kilk, Aron-Sven 2001 Tartu maakond
450 Kilk, Liis 1985 Harju maakond SK ProRunner
418 Kimask, Eduard 1972 Harju maakond
423 Kindel, Hanno 1968 Harju maakond
469 Kirch, Liisi 1990 Harju maakond
625 Kirsch, Kunnar 1984 Lääne-Viru maakond Novarc
430 Kirsimäe, Kaido 1984 Pärnu maakond
235 Kirss, Mairo 1980 Harju maakond
434 Kitsemets, Kaarel 1983 Harju maakond
218 Kivimäe, Maria 1990 Harju maakond
26 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
413 Klausner, Janno 1989 Harju maakond
467 Kleimann, Kristjan 1988 Tartu maakond
240 Kodasma, Kari 1977 Pärnu maakond Warmeston OÜ
203 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond
539 Kokk, Urmas 1961 Harju maakond
152 Kolobanova, Liudmila 1944 Venemaa
396 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
591 Konksi, Silver 1973 Tartu maakond Päästeamet
444 Koplus, Marek 1988 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
259 Korjus, Ove 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
176 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
527 Kottisse, Epp 1982 Võru maakond AS G4S Eesti
80 Kottisse, Rene 1977 Võru maakond AS G4S Eesti
267 Koval, Jaanus 1981 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
478 Kraavi, Indrek 1976 Pärnu maakond
301 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
410 Kruusa, Annely 1974 Tartu maakond TÜASK
513 Kruusamägi, Katrin 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
27 Kuiv, Kadiliis 1986 Harju maakond SK ProRunner
471 Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo
304 Kukk, Illar 1962 Harju maakond
345 Kukk, Jaanika 1990 Pärnu maakond
357 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
204 Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
572 Kuklane, Richard 2000 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
485 Kuklase, Imre 1984 Võru maakond
230 Kula, Kertu 1990 Tartu maakond Sparta Spordiselts
515 Kull, Kristiin 1993 Tartu maakond Hals Team
225 Kumm, Helin 1983 Võru maakond
35 Kuningas, Andres 1974 Harju maakond
360 Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
264 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond
83 Kurvits, Erko 1982 Tartu maakond SK Keremeister
386 Kuulberg, Heinar 1984 Tartu maakond
568 Kuus, Mike-Gregor 2000 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad
490 Kuusalu, Mait 1976 Harju maakond Elisa
313 Kuusik, Joonas Karl 1993 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
39 Kuusk, Klarika 1970 Pärnu maakond
159 Kuznetsov, Alexey 1969 Venemaa
150 Kuznetsov, Vladimir 1956 Venemaa
118 Kyllönen, Kalle 1975 Soome
72 Käärd, Janek 1977 Harju maakond
514 Kõiv, Kardon 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
186 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
245 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
170 Kõuhkna, Aigar 1982 Viljandi maakond
398 Kööbi, Alar 1979 Harju maakond
306 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
287 Küttim-Rips, Anne 1970 Tartu maakond
505 Laanesoo, Madis 1990 Harju maakond Kaitseressursside Amet
601 Laaneväli, Aivo 1970 Harju maakond
314 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
575 Laas, Made 1986 Harju maakond
544 Laikre, Katrin 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
521 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Suusahullud
532 Langebraun, Kristjan 1996 Jõgeva maakond Lamberts Eesti
77 Lankov, Aivar 1983 Tartu maakond
421 Lauk, Kalmer 1988 Tartu maakond
2 Laumets, Rauno 1990 Tartu maakond
136 Lcpl, Mitchell 1989 Ühendkuningriik
506 Lcpl, Whitfield 1988 Ühendkuningriik
138 Lcpl, Wilson 1992 Ühendkuningriik
343 Leet, Hillar 1964 Tartu maakond
376 Leheveer, Rait 1989 Tartu maakond AS G4S Eesti
121 Lehtiniemi, Johanna 1980 Soome
89 Leisalu, Tanel 1979 Ida-Viru maakond Baltyre
64 Lellep, Kalle 1975 Tartu maakond SK ProRunner
36 Lember, Jüri 1968 Tartu maakond Baltyre
431 Leopard, Martin 1987 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
15 Lepik, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
68 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
402 Lepmets, Tony 1991 Tartu maakond
279 Lepp, Henry 2001 Pärnu maakond
358 Lepp, Kaja 1974 Pärnu maakond Maanteeamet
102 Levaniuk, Hanna 1986 Valgevene Dviratai-Daistatus
103 Liavonau, Aliaksei 1986 Valgevene
135 Lightbody, Gordon 1972 Ühendkuningriik
201 Lillemägi, Erki 1973 Rapla maakond Järvakandi Wellod
282 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
286 Limmer, Ailar 1960 Harju maakond
215 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
257 Lindpere, Mart 1972 Tartu maakond Fitlife Tartu
3 Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
546 Lippa, Indrek 1973 Harju maakond
223 Loginov, Andrei 1968 Harju maakond
297 Loigo, Sirle 1977 Harju maakond
310 Lond, Ulvi 1967 Tartu maakond
303 Lorvi, Urmas 1965 Harju maakond
429 Luhaste, Liisa 1990 Lääne-Viru maakond
185 Luht, Raivo 1960 Ida-Viru maakond
108 Luht, Risto 1985 Ida-Viru maakond
14 Luhtoja, Margus 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
480 Luik, Lauri 1982 Lääne maakond Läänemaa KJK
30 Lumpre, Revo 1989 Tartu maakond
584 Luts, Vello 1976 Harju maakond Trismile
309 Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
383 Lätt, Rein 1975 Harju maakond
503 Lõhmus, Andres 1978 Tartu maakond Korp! Ugala
232 Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
499 Lüütsepp, Armo 1995 Jõgeva maakond
281 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
198 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
618 Maddison, Mario 1979 Pärnu maakond
78 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
377 Malõš, Aleksander 1983 Harju maakond
341 Mandre, Oliver 1989 Tartu maakond
375 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts
530 Mardla, Riina 1973 Viljandi maakond
129 Martinez, Quentin 1996 Prantsusmaa
48 Matsalu, Maigo 1963 Valga maakond
415 Matsberg, Madis 1988 Harju maakond
73 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
142 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
400 Meimre, Madis 1979 Harju maakond
458 Mets, Mihkel 1991 Tartu maakond
550 Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
187 Metsmägi, Andres 1984 Tartu maakond
248 Midenbritt, Taimar 1970 Pärnu maakond Kükametsa Pritsuklubi
411 Mihhailov, Sergei 1983 Harju maakond
426 Mikkelsaar, Mait 1989 Harju maakond
350 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
317 Mikko, Riho 1980 Harju maakond Sutherland
208 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Maanteeamet
153 Milyakin, German 1970 Venemaa
154 Milyakina, Oxana 1970 Venemaa
621 Moisejevs, Juris 1978 Läti
38 Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
126 Musset, Matthieu 1989 Prantsusmaa
420 Mäe, Rauno 1984 Lääne-Viru maakond
433 Mäe, Roland 1979 Harju maakond
483 Mällas, Maria 1982 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
37 Mälter, Margit 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
428 Mänd, Lauri 1983 Harju maakond
231 Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
87 Mölder, Tauno 1986 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
571 Möllits, Martin 1997 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
260 Müür, Janar 1978 Järva maakond
79 Müür, Maret 1984 Järva maakond
368 Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
353 Nael, Paavo 1972 Harju maakond
517 Naruskberg, Joosep 1990 Järva maakond
171 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
47 Needo, Emrich 1980 Võru maakond
379 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
387 Niils, Laura 1992 Lääne maakond
229 Niine, Ragnar 1990 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
622 Nikiforov, Aleksandr 1987 Harju maakond
50 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
407 Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
104 Nishizaki, Ricardo Luiz Hideki 1975 Brasiilia
482 Nork, Tarmo 1968 Harju maakond
43 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
61 Nuga, Silver 1987 Rapla maakond
337 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
188 Oblikas, Janek 1972 Harju maakond
349 Oja, Eero 1974 Tartu maakond
500 Oja, Eero 1981 Harju maakond Mamily Pro Team
367 Ojaperv, Ene 1970 Tartu maakond Tartu Vangla
329 Ojasaar, Ainar 1976 Jõgeva maakond
323 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
274 Oll, Indrek 1975 Harju maakond SK ProRunner
205 Opermann, Valeri 1966 Viljandi maakond
63 Oranen, Peeter 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
7 Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
23 Orgulas, Kaido 1966 Harju maakond Hauka Üts Kilt
134 Orion, Thomas 1997 Prantsusmaa
549 Oroperv, Joonas 1992 Harju maakond
41 Oruaas, Kalle 1984 Valga maakond SK ProRunner
262 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
298 Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
439 Paal, Tamar 1987 Tartu maakond
55 Paap, Hasso 1982 Tartu maakond
579 Paas, Raigo 1976 Harju maakond
209 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
403 Pais, Maret 1984 Pärnu maakond
228 Pajupuu, Janno 1984 Harju maakond Päästeamet
148 Pakutka, Linas 1977 Leedu Baltic Defence College
468 Pallase, Erik 1976 Harju maakond
91 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
626 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
49 Palu, Tiit 1970 Tartu maakond
409 Pappel, Liina-Riste 1995 Tartu maakond
470 Parker, Robert 1991 Tartu maakond KVÜÕA
454 Parksepp, Kristo 1980 Harju maakond
211 Parts, Margo 1981 Tartu maakond
175 Parv, Andrus 1962 Tartu maakond
605 Pavlov, Nikita 2001 Tartu maakond
164 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
462 Peek, Alar 1967 Lääne-Viru maakond
627 Pehka, Marilin 1976 Harju maakond Sportland
130 Perez, Alexis 1989 Prantsusmaa
131 Petitjean, Maxime 1995 Prantsusmaa
548 Pihl, Mihkel 1988 Tartu maakond
565 Pihlak, Gunnar 2000 Järva maakond 2. Jalaväebrigaad
255 Pihlak, Jekaterina 1970 Järva maakond
293 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
54 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
284 Pihlak, Urmas 1972 Harju maakond
612 Piip, Kaarel 1987 Tartu maakond SK ProRunner
219 Piiper, Laura 1991 Rapla maakond
393 Piirak, Siim 1990 Pärnu maakond
438 Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
283 Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
552 Pill, Indrek 1972 Harju maakond SK ProRunner
512 Pillessaar, Tarvi 1983 Tartu maakond
178 Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond
412 Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
404 Plaan, Erik 1982 Harju maakond
92 Poll, Cris 1990 Lääne-Viru maakond
316 Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
484 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
374 Prantsus, Viljo 1971 Viljandi maakond
606 Printsmann, Gunnar 1992 Harju maakond
623 Punger, Erik 1988 Harju maakond
588 Purre, Egert 1989 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
252 Purret, Marko 1990 Tartu maakond
285 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
449 Pällo, Timo 1994 Harju maakond
370 Pärn, Rein 1940 Harju maakond
405 Pärnala, Tõnis 1990 Tartu maakond
182 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
385 Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
502 Põder, Heli 1972 Tartu maakond
446 Põder, Mairi 1972 Harju maakond Saue Spordiklubi
447 Põder, Piia 2009 Harju maakond Saue Spordiklubi
475 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
97 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
106 Qiu, Qianyang 1990 Hiina
173 Randmaa, Aldo 1969 Harju maakond
31 Raspel, Lilian 1977 Harju maakond Areal Team
534 Ratt, Alvar 1998 Tartu maakond
184 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
392 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
397 Reinsalu, Kristina 1973 Tartu maakond TÜASK
388 Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
440 Reintam, Georg 1995 Harju maakond
125 Renaudo, Adrien 1979 Prantsusmaa
95 Riisenberg, Otto 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
271 Rillo, Marko 1976 Harju maakond
101 Robberts, Simon 1986 Belgia
25 Rohelpuu, Enno 1969 Viljandi maakond
603 Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express
90 Roletsky, Heiki 1975 Tartu maakond SK ProRunner
275 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
222 Roolaid, Lidia 1986 Tartu maakond
193 Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
109 Roopärg, Marika 1967 Soome Täppsportlased
526 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
380 Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
356 Roose, Tarmo 1985 Harju maakond
422 Roosild, Kristjan 1985 Harju maakond
610 Roosimäe, Kurmo 1983 Tartu maakond
378 Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
391 Roots, Anto 1971 Tartu maakond
276 Rosenstein, Andres 1998 Tartu maakond
24 Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
45 Rull, Hendrik 1996 Tartu maakond
277 Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
436 Ruul, Werner 1992 Tartu maakond
399 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
384 Ruut, Jaanus 1981 Viljandi maakond Jane Salumäe Maratonikool
590 Rähn, Alar 1978 Tartu maakond Baltyre
351 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
256 Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
206 Rõžov, Vladimir 1968 Põlva maakond
243 Ründal, Timmu 1990 Tartu maakond
555 Ründal, Tommi 1991 Harju maakond SK ProRunner
94 Rüütelmaa, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
179 Saar, Laur 1966 Harju maakond
607 Saaremets, Viktor 1978 Pärnu maakond Päästeamet
567 Saarme, Mattias 2000 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
362 Saart, Priidu 1996 Saare maakond
19 Salla, Raimo 1987 Järva maakond
460 Salonen, Liina 1996 Tartu maakond
216 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
389 Salundi, Seidy 1992 Tartu maakond Baltic Agro Team
224 Saluorg, Jane 1992 Tartu maakond
394 Sammelselg, Andre 1998 Harju maakond
325 Sangla, Karin 1971 Tartu maakond
111 Santamaki, Juhapekka 1974 Soome
112 Santamaki, Miia 1976 Soome
116 Santamäki, Elina 1975 Soome
110 Santamäki, Harry 1949 Soome
321 Saretok, Andres 1971 Tartu maakond #HeadInimesed
516 Satsi, Üllar 1985 Harju maakond
56 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
520 Schihalejev, Arvi 1964 Rapla maakond
342 Schmidt, Vladimir 1982 Harju maakond
145 Scugarevs, Romans 1980 Läti
190 Selgis, Joonas 1998 Põlva maakond SK Serviti
113 Sellenberg, Marge 1980 Harju maakond
595 Selliov, Olle 1974 Harju maakond
300 Sepp, Margus 1968 Rapla maakond Järvakandi Wellod
334 Sesmin, Ove 1973 Harju maakond AS G4S Eesti
459 Sibul, Arno 1984 Võru maakond
339 Siemann, Alar 1973 Järva maakond
581 Siigur, Liis 2003 Tartu maakond
518 Siimann, Siim 1990 Tartu maakond KVÜÕA
11 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
86 Siimumäe, Margo 1965 Harju maakond Baltyre
369 Silber, Matti 1949 Tartu maakond JK Hermes
583 Sildvee, Märt 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
181 Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
140 Sirmais, Martins 1976 Läti Baltic Defence College
21 Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
29 Sivovol, Denis 1978 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
628 Skirutis, Gvidas 1978 Leedu
629 Skirutis, Nojus 2003 Leedu
381 Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
574 Sok, Karl-Gustav 2000 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
13 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
479 Stalnuhhin, Dmitri 1989 Ida-Viru maakond
456 Stepanov, Urmet 1993 Järva maakond Tallinki Spordiklubi
169 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
217 Suija, Sven 1990 Võru maakond
166 Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
338 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
268 Suur, Maichl 1976 Põlva maakond
598 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
587 Sääs, Jaan 1975 Harju maakond
364 Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
445 Taimre, Tauri 1989 Harju maakond
414 Talimaa, Urmas 1990 Tartu maakond
525 Talts, Eve 1976 Harju maakond Telia SK
249 Talviste, Sten 1986 Harju maakond
372 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond
67 Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
466 Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
6 Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
609 Tammeorg, Laur 1998 Tartu maakond
296 Tammepuu, Kaur 1983 Harju maakond
32 Tammik, Taavet 1985 Harju maakond SK ProRunner
416 Tammistu, Riina 1969 Pärnu maakond
602 Tarre, Aigar 1980 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
221 Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
564 Tarvas, Peeter 1999 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
363 Tasa, Kaarel 1990 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
597 Tedder, Lembit 1990 Harju maakond
563 Teder, Andry 2000 Järva maakond 2. Jalaväebrigaad
258 Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
289 Teder, Viljar 1967 Valga maakond EWK
553 Tederov, Tarmo 1986 Harju maakond SK ProRunner
424 Tedremaa, Mihkel 1989 Harju maakond
189 Teetsov, Martin 1985 Rapla maakond
371 Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
496 Teras, Tarvi 1995 Võru maakond KVÜÕA
28 Terehhov, German 1972 Ida-Viru maakond
498 Tereping, Mikk 1988 Harju maakond
586 Tiidemann, Mikk 1986 Harju maakond
20 Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
33 Tikva, Indrek 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
168 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
540 Tinast, Toivo 1992 Pärnu maakond
331 Tints, Joel 1963 Pärnu maakond
573 Toom, Richard 2000 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
487 Toomel, Kaili 1975 Harju maakond
57 Toplaan, Anti 1968 Saare maakond
465 Torga, Raul 1990 Harju maakond
139 Tpr, Evans 1996 Ühendkuningriik
533 Traat, Maarika 1974 Tartu maakond Suusahullud
365 Traus, Rein 1948 Lääne-Viru maakond
239 Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond
519 Truija, Kim 1980 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
333 Tsurkina, Tatjana 1970 Harju maakond
312 Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond
504 Tsõgankova, Olga 1979 Harju maakond I Love Supersport
442 Tubilis, Taavi 1988 Harju maakond
172 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK ProRunner
261 Tukk, Patrick 1994 Viljandi maakond
69 Tutt, Raiko 1979 Harju maakond Norma Orienteerumisklubi
65 Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
328 Tuur, Ülo 1945 Ida-Viru maakond
288 Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
244 Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
294 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
191 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
251 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
253 Türna, Siim 1985 Võru maakond
457 Tšerednik, Andrei 1981 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
545 Udam, Ave-Stina 1988 Harju maakond
401 Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond DNF Cycling Team
406 Uffert, Venno 2000 Valga maakond
486 Uibo, Kristjan 1997 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
615 Uibo, Kristjan 1984 Tartu maakond
592 Ulm, Joosep 1988 Harju maakond Sparta Spordiselts
578 Ulst, Martin 1985 Harju maakond
51 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
523 Unga, Robert 1991 Tartu maakond
165 Unt, Peeter 1978 Tartu maakond
472 Uppin, Hannes 1995 Tartu maakond
302 Urva, Urmas 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
417 Urvik, Janek 1988 Tartu maakond
510 Usin, Siim 1992 Saare maakond KVÜÕA
435 Vaalma, Teele 1989 Tartu maakond
600 Vabarna, Jalmar 1987 Võru maakond
508 Vahtra, Lauri 1968 Harju maakond
220 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
162 Vaikla, Maigi 1975 Võru maakond SK ProRunner
344 Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond Matkasport
604 Valdmann, Asko 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
531 Valge, Indrek 1991 Tartu maakond Saku Õlletehase SK
547 Valgepea, Mari 1996 Tartu maakond
390 Valgur, Gunnar 1989 Viljandi maakond FNT Spordiklubi
589 Valk, Karl Peeter 1993 Harju maakond
327 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
336 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
554 Vallimäe, Viljar 1987 Harju maakond SK ProRunner
246 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
559 Valter, Marko 1977 Harju maakond
177 Varblane, Marek 1971 Rapla maakond
556 Vares, Timo 1980 Harju maakond Viljandi VAK Staier
441 Varjatud 1977 Pärnu maakond
85 Varjatud 1987 Tartu maakond
197 Vasarik, Aarne 1978 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
114 Vauhkonen, Sami 1965 Soome
115 Vauhkonen, Tanja 1968 Soome
151 Vaulin, Andrei 1954 Venemaa
616 Vedler, Martin 1989 Harju maakond
202 Veedla, Sven 1974 Pärnu maakond
366 Veel, Villu 1971 Saare maakond
17 Veeret, Andreas 1985 Tartu maakond
497 Veinberg, Marko 1993 Harju maakond
242 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
332 Vetevood-Järvelt, Evelin 1983 Tartu maakond SK ProRunner
247 Viet, Margus 1970 Rapla maakond
199 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
8 Viikmäe, Alvar 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
335 Viira, Toomas 1973 Harju maakond
489 Viirmaa, Alo 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
237 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
174 Vija, Hendrik 2002 Tartu maakond
448 Viks, Markus 1992 Valga maakond
192 Vilgo, Riivo 1987 Harju maakond
273 Vill, Maive 1982 Valga maakond Tehvandi SK
617 Villmann, Charles 1992 Harju maakond
320 Vinni, Raul 1977 Saare maakond Treeningpartner
120 Von Bagh, Alexej 1968 Soome
536 Vool, Ele 1975 Tartu maakond
511 Voolaid, Veiko 1983 Tartu maakond
196 Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond AS G4S Eesti
542 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond
477 Väljaots, Laura 1987 Tartu maakond
562 Võeras, Indrek 1975 Saare maakond
481 Võhmar, Ago 1978 Ida-Viru maakond
18 Võsu, Marek 1980 Jõgeva maakond SK ProRunner
561 Zelenin, Sergei 1991 Harju maakond Vahipataljon
491 Zinovjev, Igor 1975 Ida-Viru maakond
322 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
427 Zjablov, Rostislav 1987 Harju maakond
265 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
352 Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
311 Ülejõe, Carl 1999 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
557 Štšepotjeva, Jana 1993 Ida-Viru maakond
455 Šuman, Ingmar 1990 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
2058 Aabrams, Ken Thor 2002 Harju maakond
2158 Aarna, Merlin 2000 Harju maakond
1240 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
1791 Aas, Piret 1983 Tartu maakond
1708 Aasmäe, Anete 2001 Tartu maakond
2005 Aaspalu, Merili 1994 Tartu maakond Swedbank AS
1834 Aava, Merit 1981 Harju maakond
1231 Aavik, Iiv 1999 Saare maakond Tallinna Tehnikaülikool
1088 Abadie, Perrine 1998 Prantsusmaa
1383 Abel, Markko 1978 Harju maakond
2354 Abolins-Abols, Sandijs 1971 Läti
2078 Adamson, Aleks 1999 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
1387 Adamson, Anet 1993 Tartu maakond
1581 Adamson, Arnold 1994 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1445 Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond
2019 Adoberg, Annika 1986 Harju maakond
1241 Ahelik, Silver 1993 Tartu maakond AS G4S Eesti
2099 Ahman, Triinu 1979 Harju maakond
1844 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
1520 Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond
1314 Ait, Ingrid 1978 Lääne-Viru maakond
1320 Ajaots, Heli 1972 Tartu maakond Enics Eesti AS
1144 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
2307 Alasi, Karl Kristian 1996 Harju maakond
1940 Alber, Andrus 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
2190 Albert, Anneli 1980 Tartu maakond
1920 Aljas, Rauno 1991 Harju maakond Sutherland
1971 Allas, Aksel 1997 Tartu maakond KL Küberkaitseüksus
2012 Allik, Tambet 1955 Saare maakond
1953 Alliku, Karli 1995 Pärnu maakond
1348 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
1896 Altküla, Helen 1986 Harju maakond
1895 Altküla, Kadri 1987 Harju maakond
1735 Altmäe, Caroliina 1985 Pärnu maakond
1779 Altmäe, Triin 1982 Harju maakond
1716 Altoja, Maike 1971 Ida-Viru maakond
2267 Amouroux, Jean-Philippe 1996 Prantsusmaa
1355 Andema, Andres 1972 Harju maakond
2379 Andla, Ronald 1997 Harju maakond Sportland
1474 Andresson, Airet 1977 Tartu maakond
2356 Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
2422 Andresson, Triin 1981 Harju maakond
2212 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
1617 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Velomaniakid
2132 Annok, Joel 1979 Harju maakond
1251 Ansen, Rein 1983 Rapla maakond
1128 Antonova, Elena 1986 Venemaa
1106 Antoshkina, Elena 1964 Venemaa
1208 Ao, Silver 1989 Tartu maakond
2324 Apri, Janika 1974 Harju maakond Danske Bank
1006 Aristov, Dmitri 1993 Ida-Viru maakond Treeningpartner
2219 Arro, Liis-Grete 1992 Rapla maakond Täppsportlased
1343 Arumäe, Rain 1978 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
1165 Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
1788 Asur, Veikko 1982 Valga maakond
1356 Audru, Diana 1977 Valga maakond AS G4S Eesti
2201 Aunap, Anti 1971 Tartu maakond
1559 Aunapuu, Merle 1974 Harju maakond
2348 Aus, Meelis 1976 Harju maakond
1086 Autiokyrö, Vilja 1983 Soome
1339 Avanesov, Andrey 1959 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
1354 Averkijev, Andrei 1987 Harju maakond
1380 Avila, Ander 1989 Harju maakond
1851 Baranova, Irina 1993 Tartu maakond
2273 Barbosa, Emilie 1997 Prantsusmaa
2371 Bazõlev, Anton 1985 Harju maakond AT Sport OÜ
2296 Begic, Haris 1990 Bosnia ja Hertsegoviina Sutherland
2277 Bel, Air Marie 1988 Prantsusmaa
2121 Beljakov, Aleksandr 1986 Harju maakond
1941 Beregov, Sergei 1991 Harju maakond
1498 Bergmann, Krista 1966 Tartu maakond
1297 Bergmann, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner
1032 Berzins, Vilnis 1992 Läti
1422 Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
1044 Blaus, Ansis 1992 Läti 21CC Triatloniklubi
1041 Blums, Kaspars 1987 Läti
1502 Bogens, Mathis 1989 Tartu maakond
1443 Bogoljubov, Marko 1992 Harju maakond
1121 Bondarenkov, Aleksey 1965 Venemaa
1120 Borisov, Aleksandr 1986 Venemaa
2283 Brevet, Teddy 1996 Prantsusmaa
1097 Broekstra, Reinder 1988 Holland
2369 Bruvik, Solve 1963 Norra Baltic Defence College
1414 Bõkov, Rainer 1998 Lääne-Viru maakond
1962 Bõtškov, Mihhail 1986 Harju maakond InFocus
2254 Caquot, Valentin 1988 Prantsusmaa
1051 Celadin, Jindrich 1978 Tšehhi Vabariik
1127 Chilipenko, Alexey 1981 Venemaa
1142 Combes, William 1966 Ameerika Ühendriigid
2256 Danieau, Jerome 1975 Prantsusmaa
1493 Dankevits, Andrei 1972 Harju maakond
1087 Dautancourt, Vincent 1984 Prantsusmaa
1026 Davidnieks, Artis 1978 Läti
1093 De Cornulier, Marine 1995 Saksamaa
2297 Deruma, Ilze 1979 Läti
1133 Didych, Vasyl 1969 Ukraina
2304 Dixon, Hugh 1993 Ühendkuningriik
2072 Dmitrijev, Andrei 1969 Ida-Viru maakond
1265 Doronin, Jevgeni 1980 Harju maakond
2268 Dubernet, Yann 1995 Prantsusmaa
1116 Dudkin, Dmitriy 1983 Venemaa
1602 Dukan, Diana 1973 Tartu maakond
2302 Dunkerley, Paul 1984 Ühendkuningriik
2358 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
2295 Edwards, David 1987 Ühendkuningriik pingpank.de
1236 Eelmaa, Martin 1993 Harju maakond
1724 Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond OK Ilves
1402 Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
2195 Eero, Janar 1988 Harju maakond
1055 Eerola, Panu 1973 Soome Avventura Club Lago di Nero
1083 Eerola, Pekka 1972 Soome Avventura Club Lago di Nero
1020 Ehasalu, Erkki 1980 Tartu maakond SK ProRunner
1200 Ehrenpreis, Lauri 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
1992 Einberg, Nancy 1988 Harju maakond
2077 Eismann, Janar 1992 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
1103 Eliseev, Aleksei 1986 Venemaa
1539 Ellamik, Alice 1977 Tartu maakond Salvest AS
1893 Eller, Farištamo 1985 Harju maakond
2150 Ellervee, Andreas 1993 Tartu maakond
1089 Emma, Muller 1998 Prantsusmaa
2133 Enno, Jaanus 1974 Harju maakond Logistikapataljon
1011 Enno, Kristjan 1973 Harju maakond
1141 Erbsen, Heidi 1992 Ameerika Ühendriigid Tartu Ülikool
1449 Erik, Tarmo 1977 Tartu maakond
1619 Erit, Kadri 1989 Tartu maakond
2325 Erit, Mikk 1998 Harju maakond
1013 Ermel, Indrek 1977 Tartu maakond
1911 Erov, Alexey 1989 Ida-Viru maakond
2332 Ervin, Alar 1993 Harju maakond
2229 Ester, Märten 1982 Harju maakond
2425 Ets, Richard 2000 Tartu maakond
2174 Evestus, Airika 1977 Harju maakond
2128 Fazõlov, Timur 1987 Harju maakond CES Estonia
1126 Filatov, Daniil 1982 Venemaa
1754 Filatov, Elen 1990 Tartu maakond
2258 Freitas, Tom 1978 Prantsusmaa
2378 Freivald, Lauri 1994 Tartu maakond Sportland
1462 Galitšenko, Juri 1971 Harju maakond I Love Supersport
1326 Gamzejev, Erik 1967 Ida-Viru maakond
1039 Gavarina, Anne Madara 1990 Läti
2050 Gavsin, Vladislav 1989 Harju maakond
1903 Gede, Triin 1992 Harju maakond Orkla Eesti AS
2154 Geletko, Igors 1973 Läti
1470 Gilden, Anoly 1987 Harju maakond
1035 Gilyazova, Arina 1981 Läti
2416 Gloger, Florian 1998 Saksamaa
1673 Gold, Ragle 1984 Harju maakond
1114 Golovin, Alexander 1989 Venemaa
1471 Golubeva, Kristina 1980 Ida-Viru maakond
1350 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
2385 Gordienko, Konstantin 1985 Harju maakond
2239 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
2337 Gornischeff, Feliks 1988 Harju maakond
1111 Grachev, Andrey 1960 Venemaa
1849 Griffel, Diana 1996 Harju maakond
2170 Grigorenko, Pavel 1982 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1802 Grigorjev, Igor 1985 Harju maakond
2142 Grigorovits, Jaanus 1975 Tartu maakond
2299 Gruszka, Przemko 1982 Poola Sutherland
2428 Gussarov, Sergei 1987 Harju maakond
1369 Gustavson, Üllar 1977 Harju maakond Elisa
2334 Haak, Tiina 1990 Harju maakond
2060 Haas, Kerli 1990 Harju maakond
1526 Haav, Ülle 1961 Tartu maakond
1344 Haavapuu, Triinu 1979 Viljandi maakond
2168 Haavistu, Kaijo 1985 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1155 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
1324 Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
1273 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
1283 Hanni, Heigo 1984 Tartu maakond SK Jooksupartner
1009 Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond SK Jooksupartner
1883 Hanson, Helen 1986 Harju maakond
2196 Hapanovich, Alina 1994 Valgevene
1301 Hauk, Kaarel 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2338 Hausenberg, Heigo 1986 Tartu maakond SEB Pank AS
1757 Heiberg, Sven 1977 Tartu maakond
2199 Heil, Paavo 1974 Harju maakond
1546 Heina, Indrek 1987 Harju maakond
1214 Heinaru, Maris 1979 Harju maakond Treeningpartner
1180 Heinmets, Halmar 1986 Harju maakond Korp! Rotalia
1400 Heinsalu, Triin 1977 Harju maakond Korp! Indla
1433 Helemäe, Ero 1974 Harju maakond
1325 Heliste, Ermo 1993 Harju maakond
1349 Helm, Margus 1976 Võru maakond AS G4S Eesti
1450 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
1828 Hermet, Paule 1997 Harju maakond
1854 Herr, Margus 1979 Jõgeva maakond
1565 Hiieste, Kaili 1979 Põlva maakond
2125 Hiljurand, Jaana 1991 Harju maakond
1198 Hiljurand, Janar 1990 Jõgeva maakond
1475 Hindreus, Ivo 1983 Harju maakond
2259 Hiriart, Laetitia 1981 Prantsusmaa
1863 Hirv, Tiina 1981 Harju maakond Matkasport
1261 Hollo, Janno 1970 Tartu maakond
1857 Holm, Katarina 1982 Harju maakond Scandagra Eesti AS
1875 Holm, Petra 1984 Harju maakond TransferWise
1785 Holm, Signe 1978 Harju maakond
1239 Homin, Leonid 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1316 Hunt, Külli 1984 Viljandi maakond
1225 Härmatis, Risto 1984 Harju maakond
1250 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
2315 Ilchenko, Oleg 1972 Harju maakond
2043 Ilisson, Kelli 1995 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1654 Ilves, Eva Maria 2002 Tartu maakond
1612 Irves, Meriliin 1996 Võru maakond
1074 Isohanni, Juho 1987 Soome
1827 Israel, Severin 1982 Tartu maakond Enics Eesti AS
2429 Israel, Tanel 1980 Harju maakond
1770 Issakov, Andrei 1978 Harju maakond
2155 Ivanutenko, Sergejs 1975 Läti
2248 Ivaste, Ivar 1971 Harju maakond
1117 Iziumov, Oleg 1977 Venemaa
2165 Jaago, Urmas 1967 Harju maakond
2021 Jaakson, Aimar 1978 Tartu maakond
1322 Jaama, Maris 1967 Valga maakond
1563 Jaamu, Roland 1992 Harju maakond
1767 Jaeski, Aivar 1966 Harju maakond
1736 Jaeski, Kerttrud 1993 Harju maakond Baltic Agro Team
1928 Jaht, Maris 1980 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
2222 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
2047 Jakson, Ahto 1971 Saare maakond SK ProRunner
2122 Jalakas, Peep 1985 Harju maakond Sparta Spordiselts
1642 Jallai, Viktoria 1983 Harju maakond
1525 Janke, Sigrid 1972 Viljandi maakond
1219 Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
1937 Jansen, Rait 2003 Tartu maakond
1915 Jaska, Madis 1965 Tartu maakond
1771 Jaska, Sirli 1983 Harju maakond
1426 Jegorov, Aleksandr 1985 Harju maakond AS G4S Eesti
1660 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
2175 Jens, Tarvi-Karlos 1994 Tartu maakond
1577 Jeret, Hanna 1988 Pärnu maakond
1579 Jermaljonok, Julia 1976 Harju maakond
1614 Joasaar, Imbi 1958 Harju maakond
1186 Joonas, Peep 1966 Võru maakond
1215 Joonasson, Raul 1974 Tartu maakond
1679 Joorits, Virge 1982 Järva maakond
1790 Joost, Margit 1993 Tartu maakond
1270 Joost, Orm-Gregori 1991 Tartu maakond KL Tartu malev
1545 Jufkin, Ingrid 1993 Tartu maakond Salvest AS
2300 Jukarainen, Sanna 1984 Soome
2097 Jukkum, Kertu 1984 Harju maakond
1012 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1914 Jylhä, Marika 1981 Harju maakond
1319 Jänes, Jaan 1986 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
1881 Järsk, Reet 1991 Harju maakond
1472 Järvala, Olev 1991 Tartu maakond
1666 Järvet, Marika 1964 Jõgeva maakond
2412 Jõela, Anneli 1976 Harju maakond Scania Eesti AS
2234 Jõeloo, Peeter 1984 Võru maakond
2138 Jõemets, Aivo 1970 Tartu maakond Baltyre
1718 Jõemets, Kairiin 1991 Harju maakond Sparta Spordiselts
1796 Jõesoo, Mallor 1990 Harju maakond SK Jooksupartner
1205 Jõgi, Joonas 1991 Harju maakond SK CFC
1959 Jõks, Katrina 1991 Harju maakond
1519 Jõks, Peeter 1972 Tartu maakond
1409 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
2360 Jürgenson, Indrek 1974 Tartu maakond Omniva SK
2361 Jüriöö, Hedi 1987 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
1223 Jürs, Silja 1988 Harju maakond Sparta Spordiselts
1575 Kaares, Heldi 1970 Valga maakond
2242 Kaasik, Kairit 1969 Harju maakond
1814 Kaasik, Triin 1990 Tartu maakond
1823 Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Sportland
1549 Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
1216 Kaaver, Mait 1992 Tartu maakond SK Jooksupartner
1503 Kadaja, Meelis 1979 Tartu maakond
1544 Kadakmaa, Aveliis 1996 Tartu maakond
1274 Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
1451 Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
1815 Kaeramaa, Moonika 1984 Tartu maakond
1972 Kaev, Kristi 1994 Tartu maakond
2347 Kahu, Kaarel 1990 Harju maakond
1659 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
1256 Kaidme, Elise 1987 Harju maakond Playtech Estonia OÜ
1479 Kais, Kaarel 1974 Harju maakond
2387 Kais, Ülari 1988 Viljandi maakond
2400 Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
1561 Kaju, Indrek 1982 Tartu maakond
1313 Kala, Jaanus 1974 Võru maakond Hauka Veloklubi
1264 Kala, Rain 1980 Tartu maakond
2318 Kalanepp, Romet 1981 Võru maakond
1524 Kaldamäe, Auliki 1986 Tartu maakond
2112 Kaldlaur, Heidi 1988 Harju maakond
1025 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond FNT Spordiklubi
1444 Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond
1650 Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
1671 Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
1604 Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
1327 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
1776 Kallas, Uibo 1977 Saare maakond
2408 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
1260 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
2410 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland
1434 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
1860 Kallson, Janar 1998 Põlva maakond
2326 Kalm, Andres 1989 Tartu maakond
2327 Kalm, Mai 1990 Tartu maakond
2398 Kamberg, Kristofer Erik 1997 Harju maakond
2430 Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
1615 Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond Üliõpilaste Selts Raimla
2032 Kams, Eva 1972 Tartu maakond
1440 Kandla, Veiko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
2185 Kangrumägi, Ene 1983 Rapla maakond
1809 Kangur, Cornelia 1995
1965 Kangur, Kuido 1992 Tartu maakond Embach
1764 Kangur, Raul 1970 Saare maakond
2070 Kangur, Siiri 1988 Jõgeva maakond
1065 Kankainen, Jussi 1984 Soome
2160 Kannel, Rene 1989 Harju maakond
1394 Kannel, Triinu 1976 Viljandi maakond
1481 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
1596 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2306 Karsuma, Kristine 1980 Läti
1337 Kartau, Marko 1983 Tartu maakond
1340 Karu, Urmo 1991 Lääne-Viru maakond Sparta Spordiselts
1991 Karutin, Mihhail 1973 Tartu maakond
1930 Karv, Jaanus 1990 Harju maakond
1196 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
2333 Kasela, Kalmer 1981 Viljandi maakond
1317 Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS
2372 Kasenurm, Erkki 1979 Harju maakond AT Sport OÜ
1891 Kasesalu, Hardo 1982 Harju maakond
1194 Kask, Sven 1990 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
2113 Kaur, Joosep 1994 Jõgeva maakond
1238 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
2235 Kauts, Andres 1982 Tartu maakond
1560 Kazanina, Aleksandra 1981 Harju maakond
1030 Kazanins, Jevgenijs 1982 Läti
1768 Kazennov, Mikhail 1982 Harju maakond
2424 Keemu, Hannes 1978 Tartu maakond
2210 Keero, Janis 1979 Tartu maakond
1589 Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
1594 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
2269 Kempf, Etienne 1995 Prantsusmaa
1092 Kerkhoff, Simon 1999 Saksamaa
2390 Kerner, Argo 1969 Harju maakond
2284 Keromen, Trystan 1995 Prantsusmaa
1797 Keskpaik, Eric 1993 Tartu maakond Bigbank AS
1077 Kesonen, Sergei 1987 Soome
2344 Khurana, Jan 2000 Harju maakond
1469 Kiens, Jüri 1963 Tartu maakond
2328 Kiho, Oliver 2002 Valga maakond Eesti Kelgukoerte Klubi
1379 Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
1232 Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
2057 Kiilaspä, Karin 1992 Viljandi maakond
2182 Kiipsaar, Kati 1988 Tartu maakond
1335 Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
1161 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1774 Kiisler, Aivar 1972 Viljandi maakond
2194 Kiisler, Andres 1972 Harju maakond TSK Joosu
2177 Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond
2233 Kikerpill, Hugo Gregor 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2108 Kikkas, Anette 1985 Valga maakond
1943 Kikojan, Jane 1995 Viljandi maakond
1263 Kikojan, Janno 1996 Viljandi maakond
1187 Kimmel, Jaak 1989 Jõgeva maakond 21CC Triatloniklubi
2192 Kingsepp, Anni 1990 Hiiu maakond
2028 Kingsepp, Karl 1994 Jõgeva maakond
1070 Kinnunen, Joni 1988 Soome Paloässät Oy
1696 Kirbits, Janis 1981 Valga maakond
1809 Kirillov, Silvia 2000 Harju maakond
2141 Kirpu, Peeter 1953 Järva maakond Trismile
1312 Kirpu, Viktoria 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
1799 Kirriland, Sigrid 1980 Tartu maakond
1753 Kirs, Hanna-Mari 1990 Harju maakond
1143 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
2407 Kirsman, Urmas 1989 Harju maakond
1817 Kirt, Madis 1991 Valga maakond DNF Cycling Team
1456 Kisand, Lepo 1999 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1826 Kitsemets, Triin 1988 Harju maakond
1762 Kitt, Robert 1977 Harju maakond Trismile
1510 Kiuru, Martti 1990 Tartu maakond
1234 Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1452 Kivi, Reimo 1979 Harju maakond Uuesalu Spordiklubi
2191 Kivi, Vaiko 1980 Hiiu maakond Päästeamet
1226 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Areal Team
1933 Kivila, Jörgen 1995 Tartu maakond
1204 Kivila, Märt 1982 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1487 Kivilo, Kaido 1971 Võru maakond
1633 Kivimaa, Rainer 1971 Tartu maakond
1731 Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
1550 Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond
1477 Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
1376 Kivisild, Ain 1955 Tartu maakond
2181 Kivistik, Egert 1988 Viljandi maakond
1185 Klampe, Indrek 1973 Võru maakond Võru Suusaklubi
1927 Klampe, Tim 1995 Harju maakond Elisa
1483 Klaus, Kaire 1977 Võru maakond
1555 Klautsens, Andris 1972 Harju maakond
1286 Klein, Karl 1993 Pärnu maakond
1905 Kleinson, Kaidi 2003 Tartu maakond
1947 Klement, Riho 1989 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1532 Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
1728 Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
1606 Koit, Silver 1971 Põlva maakond Treeningpartner
1154 Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond
1175 Kokk, Kristjan 1989 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1163 Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
2336 Kolbaskin, Alexey 1980 Harju maakond
2341 Kolesnikov, Ivan 1961 Ida-Viru maakond
1748 Kolk, Jevgenia 1993 Harju maakond
1949 Kolk, Piret 1967 Tartu maakond
1122 Kolommin, Evgeny 1993 Venemaa
2088 Kolpakov, Aleks 2000 Põlva maakond 2. Jalaväebrigaad
1967 Kolsar, Koit 1977 Põlva maakond OK Põlva Kobras
1398 Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
1315 Konsap, Aigar 1971 Põlva maakond Toetuse väejuhatus
1530 Kontaveit, Kristen 1997 Rapla maakond
1664 Kookla, Marika 1995 Viljandi maakond SK ProRunner
2373 Kooskora, Karel-Ken 1994 Tartu maakond
1935 Kopli, Jaanika 1995 Põlva maakond SK Serviti
2220 Koplus, Maario 1984 Pärnu maakond
1979 Koppel, Mart 1969 Tartu maakond
1403 Koppel, Tõnu 1969 Harju maakond
1783 Korotajev, Pavel 1993 Harju maakond
2176 Korotkova, Elizaveta 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
1069 Korventausta, Valtteri 1989 Soome Paloässät Oy
1720 Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
2035 Koster, Kaidi 1983 Harju maakond
1056 Kovanen, Kai 1976 Soome
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
2374 Kraft, Alfred 1997 Harju maakond
1998 Kramin, Mario 1983 Tartu maakond
1034 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
1870 Kraus, Kaarel 1987 Harju maakond
1145 Kreutzvald, Ivo 1980 Harju maakond SK ProRunner
1370 Krieger, Margit 1968 Harju maakond
1955 Krigulson, Tanel 1989 Tartu maakond
2244 Krillo, Karolyn 1986 Tartu maakond
1711 Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond
1603 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
1990 Kroonberg, Tanel 1981 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1420 Krull, Tauno 1982 Harju maakond
2134 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
2007 Kruusmann, Laura 1993 Tartu maakond Suusahullud
1988 Kryukov, Ilja 2003 Ida-Viru maakond
2051 Kryzhanovskiy, Nikolay 1990 Harju maakond
1132 Kuchynskyi, Oleksandr 1997 Ukraina
1211 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
2250 Kuhi, Kristina 1985 Harju maakond Sparta Spordiselts
1373 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
1958 Kukk, Heidy-Liisbet 1999 Valga maakond
1760 Kukk, Katrin 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
2314 Kukk, Meelis 1959 Pärnu maakond
2081 Kukkonen, Arne 1997 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
2085 Kukkur, Silver 1997 Rapla maakond 2. Jalaväebrigaad
1123 Kukushkin, Alexander 1989 Venemaa
1853 Kulak, Vjatseslav 1985 Tartu maakond
1213 Kulbas, Renee 1976 Harju maakond
2205 Kuljus, Kristjan 1991 Võru maakond
1639 Kull, Aet 1964 Harju maakond
2391 Kull, Erki 1970 Tartu maakond Avera
2335 Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond
1993 Kumar, Annika 1993 Tartu maakond Korp! Amicitia
2082 Kumberg, Oliver 2000 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1146 Kungur, Vahur 1964 Lääne-Viru maakond
1553 Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
1360 Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
1262 Kure, Raiko 1982 Tartu maakond
1347 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
1744 Kurvits, Karmo 1986 Tartu maakond
1568 Kurvits, Katrin 1985 Tartu maakond Ravimiamet
1646 Kuurmann, Kadri 1976 Järva maakond
1906 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1191 Kuusik, Maie 1972 Harju maakond
2104 Käbi, Risto 1977 Harju maakond
1078 Kägu, Tanel 1981 Soome
2384 Käkki, Kristjan 1991 Tartu maakond
1276 Kängsepp, Kaspar 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
1798 Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
2015 Käos, Ando 1982 Tartu maakond
2166 Kärema, Ago 1969 Harju maakond
1436 Kärgenberg, Aigar 1978 Tartu maakond SK ProRunner
1446 Kärner, Indrek 1989 Harju maakond
1491 Käsper, Priit 1973 Tartu maakond
1904 Käära, Mario 1984 Harju maakond Orkla Eesti AS
1867 Käärik, Martin 1995 Tartu maakond
1586 Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond
1590 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
1548 Kõo, Carol 1996 Harju maakond Sportland
2396 Kõrgekuhi, Ove 1986 Tartu maakond Replace OÜ
1886 Kõrv, Kaarel 1987 Tartu maakond
2230 Kõrv, Kaupo 1986 Harju maakond
1021 Köster, Raul 1971 Harju maakond
1644 Kübar, Renee-Armas 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1282 Külanurm, Karro 1985 Jõgeva maakond
1431 Künnapas, Lembit 1966 Pärnu maakond
1975 Künnapuu, Nancy 1990 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1986 Kütt, Annika 1971 Harju maakond
2352 Küttim, Moonika 1986 Harju maakond
1939 Küttis, Radek 1972 Rapla maakond SK Jooksupartner
1171 Küünruss, Reemet 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
2148 Laaksonlaita, Antti 1983 Soome
1613 Laane, Kerttu-Liis 1997 Harju maakond
1382 Laane, Kristel 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
2017 Laane, Max Sander 2003 Harju maakond
1247 Laanemäe Räim, Consuelo 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
1351 Laanes, Viljar 1978 Harju maakond SK ProRunner
1952 Laanisto, Marie 1997 Pärnu maakond
1957 Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
1328 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
1413 Laas, Eike 1979 Harju maakond SEB Pank AS
1746 Laas, Ingmar 1994 Tartu maakond
1275 Laas, Marko 1979 Harju maakond Treeningpartner
1966 Laasik, Karl 1992 Valga maakond Karupesa Team
2270 Lafoy, Jordan 1993 Prantsusmaa
2298 Laganovska, Ineta 1993 Läti Sutherland
1722 Lahe, Marek 1980 Harju maakond
2136 Lahe, Riina 1971 Harju maakond
1288 Laht, Oskar Johannes 2002 Põlva maakond
2126 Laiakivi, Helari 1985 Võru maakond
1636 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1687 Lainemäe, Allan 1977 Tartu maakond
1310 Laineveer, Indrek 1978 Harju maakond MKM Jooksuklubi
1066 Laitinen, Elli 1989 Soome
1458 Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
1291 Land, Tuuli 1991 Tartu maakond
1901 Langebraun, Merlin 1982 Harju maakond Runwise
1838 Langemets, Johann 1987 Tartu maakond
1773 Langi, Kristine 1982 Harju maakond
2365 Lanno, Jane 1994 Pärnu maakond Sportland
1102 Lantcov, Valerii 1965 Venemaa
2353 Laos, Diana 1989 Harju maakond
1124 Lashkin, Roman 1988 Venemaa
1408 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1285 Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
2111 Lauri, Nõu 1981 Tartu maakond
2217 Laurik, Aivi 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
1676 Lauring, Karre 1964 Harju maakond SK ProRunner
2001 Laurson, Alari 1987 Tartu maakond Suusahullud
1894 Lavrentjev, Ivan 1992 Harju maakond
1109 Lavrikov, Viktor 1961 Venemaa
1037 Lazdina, Elina 1987 Läti
2294 Lcpl, Wells 1992 Ühendkuningriik
2263 Le, Goffic Mickael 1995 Prantsusmaa
1105 Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
2049 Leemet, Markus 1997 Harju maakond
1371 Leemets, Kristo 1990 Harju maakond
1622 Leetmaa, Inga 1982 Harju maakond Mikkeller Running Club Tallinn
1585 Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
2169 Lehiste, Risto 1980 Tartu maakond
1609 Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond
2146 Leibak, Kaire 1988 Tartu maakond #HeadInimesed
2004 Leisner, Kristjan 1992 Harju maakond Swedbank AS
2014 Leiste, Ander 2002 Rapla maakond
1873 Leiten-Kukk, Ester 1976 Harju maakond
2280 Lejeune, Jean-Baptiste 1988 Prantsusmaa
2055 Lember, Resta 1989 Harju maakond
1898 Lemmsalu, Kristjan 1991 Harju maakond
1956 Lensment, Indrek 1976 Tartu maakond
1104 Leonov, Aleksandr 1973 Venemaa
1865 Lepamaa, Sten 1993 Harju maakond
1352 Lepberg, Kädi 1987 Harju maakond
1690 Lepik, Gea 1989 Tartu maakond
1255 Lepik, Raul 1980 Valga maakond MiSiMe MTÜ
1912 Lepistik, Riina 1965 Võru maakond
1082 Lepistö, Outi 1983 Soome
1808 Lepp, Kätlin 1986 Tartu maakond
1595 Lesk, Gerri 1980 Harju maakond
2227 Libe, Priit 1979 Tartu maakond
2243 Libe, Riina 1983 Harju maakond
1435 Liblik, Lauri 1986 Tartu maakond Suusahullud
1466 Liblik, Margo 2002 Tartu maakond A. Le Coq
2274 Lidec, Ewen 1998 Prantsusmaa
1441 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
1085 Liinamaa, Liisa 1982 Soome
1506 Liira, Birgit 1991 Tartu maakond
1921 Liis, Merlin 1992 Harju maakond
1648 Liister, Jan 1974 Lääne-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1188 Liister, Jörgen 1990 Hiiu maakond
1942 Liiv, Henri 1991 Harju maakond
1787 Liiv, Julius 1994 Harju maakond
1242 Liiv, Marko 1976 Võru maakond
1162 Liiva, Mattis 1985 Harju maakond
2226 Liivak, Olav 1948 Harju maakond
2362 Liivrand, Raul 1991 Harju maakond Sportland
1980 Lill, Jaanika 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1521 Lille, Esmeralda 1951 Ida-Viru maakond
1611 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1321 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
1406 Lilleoja, Kristo 1987 Lääne-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
2411 Lilloja, Kaido 1988 Harju maakond SK ProRunner
2388 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Baltyre
1948 Lilo, Mikk 1986 Tartu maakond
1439 Lind, Anneli 1986 Tartu maakond Respo Haagised AS
1861 Ling, Mihkel 1969 Saare maakond
1900 Lipp, Taimo 1974 Lääne-Viru maakond
1062 Liukkonen, Jani 1986 Soome
2101 Ljapustin, Aleksandr 1959 Harju maakond AS G4S Eesti
1876 Lobjakas, Fred 1995 Tartu maakond
1878 Lobjakas, Joel 1990 Tartu maakond
1209 Loit, Madis 1984 Harju maakond
1678 Lokteva, Julia 1991 Tartu maakond
1438 Lomp, Margus 1990 Tartu maakond Hals Team
2402 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1655 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
1542 Loot, Ardi 1990 Tartu maakond
1160 Lopsik, Priit 1979 Harju maakond Swedbank AS
2069 Lorents, Virginia 1996 Harju maakond
1405 Lozinski, Olga 1984 Harju maakond Orkla Eesti AS
2030 Lubenskiy, Lev 1946 Harju maakond I Love Supersport
2417 Luha, Kristjan 1975 Harju maakond
1621 Luhamaa, Jessika 1987 Tartu maakond
1486 Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
2075 Luik, Erko 2000 Jõgeva maakond 2. Jalaväebrigaad
1640 Lukk, Katri 1974 Harju maakond
1305 Luks, Liselle 1994 Tartu maakond
1135 Lushnei, Hryhorii 1974 Ukraina
1707 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
1024 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
2330 Luts, Vahur 1962 Harju maakond
2247 Luuk, Raido 1986 Võru maakond Trismile
2159 Läte, Marek 1984 Harju maakond #HeadInimesed
1848 Lääts, Sander 2001 Viljandi maakond
2232 Lõbu, Hendrik 1984 Ida-Viru maakond
1233 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1411 Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond
2215 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
1800 Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1982 Maamets, Peeter 1976 Tartu maakond
1199 Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
2002 Maasik, Laura 1993 Harju maakond #HeadInimesed
1468 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
2139 Magdalenoks, Janis 1980 Harju maakond
1329 Maidla, Marke 1978 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1448 Maine, Mati 1967 Tartu maakond
2288 Maj, Carcone 1975 Ühendkuningriik
2292 Maj, Newton 1984 Ühendkuningriik
2289 Maj, Pratt 1984 Ühendkuningriik
2290 Maj, Wells 1982 Ühendkuningriik
2056 Makarenko, Oxana 1973 Harju maakond
1064 Maki-Kulmala, Elmeri 1989 Soome
1734 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
2309 Malberg, Teet 1988 Harju maakond
1710 Malinina, Alina 1984 Harju maakond I Love Supersport
2312 Malm, Kristiina 1979 Tartu maakond
2127 Manninen, Henri 1992 Lääne-Viru maakond
1136 Manytskyi, Volodymyr 1981 Ukraina
1775 Mark, Rainer 1984 Lääne maakond
2105 Markus, Mart 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2114 Martma, Martin 1982 Harju maakond #HeadInimesed
2107 Masik, Made 1989 Tartu maakond
1600 Matla, Ellen 1958 Lääne-Viru maakond
1206 Matson, Kaire 1980 Harju maakond
1125 Matveev, Sergey 1985 Venemaa
1908 Matvejev, Toomas 1990 Tartu maakond
1793 Mauring, Marika 1984 Tartu maakond
2167 Maziliauskas, Vytautas 1961 Leedu
1858 Medar, Marti 1996 Harju maakond Sportland
2345 Mehus, Tore 1971 Norra
1058 Mei, Kätlin 1981 Soome
1715 Meier, Raivo 1946 Harju maakond JK Hermes
2351 Meikop, Pille-Riin 1993 Tartu maakond Orkla Eesti AS
1587 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Suusahullud
1909 Meimer, Rivo 1980 Hiiu maakond
1167 Meitus, Raivo 1966 Jõgeva maakond SK ProRunner
1046 Melderis, Maris 1972 Läti
2357 Melih, Jüri 1982 Harju maakond
2188 Melkis, Maris 1984 Läti TransferWise
1765 Mell, Relika 1975 Harju maakond
1235 Meltsas, Allan 1972 Harju maakond SK ProRunner
1681 Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1522 Merilo, Margus 1985 Harju maakond
1961 Merivee, Matis 1980 Harju maakond
2271 Merlot, Thierry 1995 Prantsusmaa
1397 Mesi, Ando 1972 Ida-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1740 Mesila-Kaarmann, Laina 1987 Harju maakond Orkla Eesti AS
2421 Mets, Kelli 1993 Tartu maakond
1721 Mets, Meeli 1984 Võru maakond
1289 Metsamaa, Jaak 1981 Harju maakond
1910 Metsar, Jaanus 1990 Harju maakond
1847 Metsavas, Henri 1989 Tartu maakond
1916 Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
2172 Metsoja, Heigo 1977 Harju maakond Swedbank AS
1224 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
1023 Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond
1747 Metsvaht, Hanna Kadri 1995 Tartu maakond
1396 Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
1052 Michalek, Petr 1976 Tšehhi Vabariik
1220 Mihailov, Kaspar 1986 Tartu maakond Telia SK
1243 Mihklepp, Madis 1996 Pärnu maakond
1994 Miilberg, Annika 1991 Tartu maakond
1237 Miina, Heino 1967 Tartu maakond
1668 Mikaadu, Lea 1965 Viljandi maakond
1862 Mikaadu, Tauri 1987 Viljandi maakond
1938 Mikelsaar, Andrus 1985 Harju maakond
2381 Mikk, Helena 1992 Tartu maakond Sportland
1287 Mikk, Marko 1990 Viljandi maakond Lamberts Eesti
1580 Mikson, Valentin 1960 Harju maakond
1033 Mikulova, Olga 1986 Läti Maratona Klubs
1015 Miller, Mait 1973 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
2272 Milochoff, Youri 1994 Prantsusmaa
1608 Mitchell, Jennifer 1973 Harju maakond
1001 Mitt, Raido 1991 Põlva maakond #HeadInimesed
2301 Molyneaux, Chris 1984 Ühendkuningriik
2281 Moutengou, Fabien 1988 Prantsusmaa
2311 Muld, Meelia 1994 Harju maakond
1700 Muld, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
1632 Mulla, Kaja 1966 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1714 Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
2303 Murrison, Sophia 1994 Ühendkuningriik
1649 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond Kaitseväe Peastaap
1566 Murumets, Priit 1979 Harju maakond
1984 Muruoja, Mirko 1988 Tartu maakond Respo Haagised AS
1207 Mustonen, Enar 1996 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1018 Mustonen, Marek 1973 Pärnu maakond
1695 Mutso, Merit 1990 Tartu maakond
1368 Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
1295 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
1309 Mäe, Martin 1985 Tartu maakond
2090 Mäe, Tambet 1982 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
1527 Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond
1974 Mäenpää, Jasmin 1989 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2117 Mäepere, Martin 1981 Harju maakond
1157 Mäesalu, Hans 1988 Tartu maakond
1353 Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond Korp! Revelia
1138 Mägi, Kristjan 1995 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1529 Mägi, Marko 1972 Harju maakond
1388 Mälk, Robert 1970 Saare maakond
2193 Mälton, Gabriel 2001 Tartu maakond
1987 Mändla, Katrin 1980 Valga maakond
1719 Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
2415 Mäoma, Silver 1995 Tartu maakond
1499 Märtin, Mihkel 1972 Harju maakond
2375 Mõik, Seige 1959 Harju maakond
2397 Mõts, Mart-Sander 1988 Tartu maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
1151 Mõttus, Mait 1977 Pärnu maakond
1699 Mõttus, Marko 1976 Harju maakond Haanja Rattaklubi
1430 Mõttus, Märt 1982 Tartu maakond
2083 Mõttus, Rene 1999 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
2186 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
1004 Müürsepp, Tiiu 1955 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
1855 Naaber, Kaspar 1988 Tartu maakond
2038 Nael, Paul 1994 Harju maakond
1071 Nenonen, Niina 1988 Soome
1072 Nenonen, Sami 1989 Soome
2079 Nestra, Kaiser 2000 Põlva maakond 2. Jalaväebrigaad
1429 Nettan, Pauliine 1991 Lääne-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
2423 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond
1663 Niilus, Marilin 1993 Tartu maakond
2052 Niinas, Tarmo 1991 Harju maakond
1618 Niinepuu, Carmen 1998 Harju maakond Tartu Ülikool
1268 Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1302 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1973 Nikulina, Julia 1981 Tartu maakond
1401 Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2364 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
1535 Noormaa, Irmen 1990 Tartu maakond Suusahullud
1951 Nopason, Markus 2003 Tartu maakond
2171 Nopponen, Maria 1988 Pärnu maakond
1805 Nukk, Evelin 1977 Lääne-Viru maakond
1688 Nurk, Kerli 1987 Tartu maakond
2221 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
2162 Nurm, Veikko 1976 Harju maakond
2340 Nurme, Raino 1978 Tartu maakond
1761 Nykänen, Jana 1990 Harju maakond
1063 Nykänen, Tuuli 1990 Soome
1591 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
1856 Nõgols, Andry 1996 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1299 Nõmberg, Aarne 1962 Ida-Viru maakond
1386 Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
1323 Nõu, Henari 1981 Tartu maakond
1985 Nõu, Janno 1986 Harju maakond
1281 Oden, Indrek 1983 Tartu maakond
1099 Ogarkov, Aleksei 1975 Norra
1582 Oja, Aivar 1971 Ida-Viru maakond
1885 Oja, Kristina 1999 Ida-Viru maakond
2118 Oja, Mari-Liis 1982 Harju maakond
1944 Oja, Meelis 1972 Valga maakond Hauka Veloklubi
1902 Oja, Tiit 1995 Tartu maakond
1531 Oja, Viljar 1980 Põlva maakond
1733 Ojalill, Maarja 1990 Viljandi maakond
1507 Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
1338 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
1306 Ojokas, Martin 1985 Tartu maakond Hals Team
1661 Olesk, Ave 1987 Tartu maakond
2102 Olesk, Brita 1994 Tartu maakond
1492 Olle, Kert 1984 Harju maakond
2187 Olo, Sander 1987 Harju maakond
1084 Olsen, Tuomas 1977 Soome Avventura Club Lago di Nero
1756 Oopkaup, Kristjan 1985 Tartu maakond Üliõpilaste Selts Raimla
2180 Orel, Randy 1968 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
1511 Org, Maris 1987 Tartu maakond
1999 Org, Moonika 1990 Harju maakond Telia SK
2042 Orgla, Anne-Mari 1992 Harju maakond
1266 Orgusaar, Märt 1968 Harju maakond
1509 Orhidejev, Sander 1987 Harju maakond
2209 Orula, Kadri 1980 Tartu maakond TÜASK
1647 Ots, Deevi 1974 Ida-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
2197 Otsa, Aile 1983 Tartu maakond
1821 Ottas, Elisabet 1996 Tartu maakond
1031 Ozolins, Ainars 1960 Läti
1488 Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
1712 Paal, Katrin 1994 Harju maakond
1675 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
1227 Paas, Aigor 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
1866 Paas, Meelis 1975 Harju maakond Jussikese 7 Sõpra
2091 Paas, Olari 1968 Harju maakond SK Rakke
1637 Paatsi, Reet 1976 Tartu maakond
1514 Padjus, Brit 1984 Tartu maakond Swedbank AS
1156 Padu, Mare 1975 Lääne maakond
1189 Pae, Karl 1984 Harju maakond ProShopTeam
1424 Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
1293 Paide, Heigo 1975 Harju maakond
1680 Paju, Marek 1978 Harju maakond
2053 Pajumaa, Priit 1980 Harju maakond
2116 Pajumaa, Priit 1992 Harju maakond
2006 Pajur, Ardo 1974 Harju maakond Swedbank AS
1533 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
1859 Palk, Rudolf 1979 Harju maakond Matkasport
2095 Palm, Taavi 2002 Tartu maakond
1995 Palmist, Marilin 1996 Tartu maakond
1357 Palo, Triinu 1975 Tartu maakond
1698 Palu, Kairi 1974 Harju maakond
1428 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
1345 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond Swedbank AS
1038 Pantelejeva, Angelika 1972 Läti
1789 Parelo, Aleksander 1995 Tartu maakond
2389 Parm, Tanel 2002 Võru maakond
1819 Parmenennkova, Elizaveta 1974 Valga maakond
1254 Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
1713 Parve, Aimar 1979 Võru maakond
1108 Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
1804 Pauskar, Kerli 1984 Valga maakond
1113 Pavlenkov, Oleg 1970 Venemaa
2403 Pearson, James Stephen 1986 Ühendkuningriik
1455 Pechter, Tõnis 1984 Tartu maakond
1181 Pedak, Jaanus 1966 Harju maakond
2013 Pedaste, Merike 1987 Tartu maakond
1842 Peep, Maarja 1994 Harju maakond
1877 Peets, Kauri 2000 Jõgeva maakond
1616 Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet
1279 Peik, Helena 1992 Tartu maakond Swedbank AS
2260 Pellegrinelli, Julien 1983 Prantsusmaa
1845 Pendarov, Kätlin 1991 Harju maakond
1850 Pensa, Brit 1981 Harju maakond
2173 Persidski, Rain 1995 Tartu maakond
2084 Pertmann, Richard Julius 1999 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1218 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
1537 Petersell, Siim 1989 Harju maakond
1556 Petersell, Taavi 1982 Tartu maakond
2010 Petraudze, Olavi 1986 Tartu maakond
1841 Petrov, Sergei 1988 Tartu maakond Astro Baltics
2276 Picard, Martin 1996 Prantsusmaa
1229 Pihl, Ats 1990 Harju maakond
1176 Pihlak, Lauri 1979 Harju maakond
2024 Pihlap, Anna-Liisa 2003 Tartu maakond
1172 Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond Raintree Estonia OÜ
1540 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
2068 Pihlapson, Triin 1999 Harju maakond
1627 Piik, Gerli 1978 Harju maakond
1887 Piilberg, Urmas 1971 Harju maakond
2413 Piip, Enn 1980 Lääne-Viru maakond
1417 Piiper, Taavi 1984 Tartu maakond
1377 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
1822 Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond Õhuvägi
2092 Pikaro, Pirgit 1981 Harju maakond
2129 Pikkor, Erik 1976 Pärnu maakond
1889 Pikma, Piret 1985 Tartu maakond
1682 Pill, Marko 1964 Harju maakond
2124 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
1081 Pippola, Ellen 2004 Soome
1080 Pippola, Tuomas 1973 Soome
1050 Pires Pimentel, Sergio 1981 Brasiilia
1173 Pirk, Norman 1989 Lääne maakond
1007 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
1884 Pirnpuu, Keiu 1990 Harju maakond
2343 Pjatkova, Jelena 1988 Harju maakond
1395 Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
1924 Ploom, Ingmar 1991 Tartu maakond
1333 Podgornõi, Dimitri 1974 Harju maakond
1361 Pohla, Marek 1980 Harju maakond
2331 Poks, Priit 1985 Harju maakond
2011 Poltan, Even 1993 Tartu maakond
1840 Poltan, Mette-Marit 2001 Tartu maakond
2031 Poom, Merike 1984 Harju maakond
1047 Popens, Oskars 1977 Läti
1820 Porotsin, Sergei 1983 Ida-Viru maakond
2264 Pouliquen, Guillaume 1997 Prantsusmaa
2252 Prades, Frederic 1973 Prantsusmaa
2406 Praks, Renee 1975 Valga maakond
2027 Prangel, Kristo 1998 Harju maakond Cycling Tartu
1872 Prank, Kalle 1984 Harju maakond
1685 Preimann, Elen 1980 Harju maakond
1784 Preimann, Lauri 1963 Rapla maakond
1653 Prikko, Kristel 1972 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
2238 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
1494 Pruuli, Kaia 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
1936 Pugatsov, Ilja 1980 Ida-Viru maakond
1164 Puhk, Rene 1985 Tartu maakond
2322 Pungar, Rainer 1978 Põlva maakond
1480 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
1478 Puskar, Priit 1981 Harju maakond
2184 Putting, Marianne 1981 Harju maakond
1907 Puusepp, Aksel 1993 Harju maakond Sparta Spordiselts
1415 Pähklamägi, Toomas 1973 Tartu maakond
2316 Pärn, Karol 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1758 Pärna, Katri 1989 Tartu maakond
1759 Pärna, Kaur 1987 Tartu maakond
2240 Pärnalaas, Anna-Liisa 1992 Tartu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
2203 Pärnamets, Jan Martin 1997 Võru maakond Päästeamet
2076 Pärnamägi, Kairin Ave 2000 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1174 Pärnapuu, Risto 1995 Tartu maakond
2200 Põder, Maarjo 1997 Võru maakond
1960 Põder, Raigo 1984 Tartu maakond TÜASK
1332 Põdra, Mikk 1984 Tartu maakond
1742 Põdra, Priit 1985 Jõgeva maakond
2368 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1500 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
2211 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1153 Põllu, Aivar 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1459 Põllukivi, Ragnar 1976 Harju maakond
1689 Põlluste, Brenda 1995 Tartu maakond
1179 Põlluste, Mart Kevin 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1375 Raal, Rasmus 1986 Harju maakond
1390 Rahu, Kalle 1971 Pärnu maakond Hansab
2106 Rahuelu, Kirsika 1993 Tartu maakond
1751 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
1864 Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1665 Raja, Sirje 1972 Tartu maakond
2224 Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
1812 Rajaste, Geidi 1983 Tartu maakond
1432 Rand, Elise 1989 Harju maakond
1968 Rand, Herki 1993 Pärnu maakond
1158 Rand, Merike 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
2074 Randlo, Reimo 1982 Võru maakond
2143 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
1691 Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
1513 Ranne, Kristiina 1975 Harju maakond
1588 Ranniku, Lii 1973 Tartu maakond
1148 Ratassepp, Anneli 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2350 Raud, Ines 1989 Tartu maakond TÜASK
1166 Raud, Kristo 1987 Tartu maakond
1150 Raud, Üllar 1980 Harju maakond Swedbank AS
2163 Raudnagel, Marken 1995 Põlva maakond
2249 Raudsaar, Madis 1979 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
1381 Raudsepp, Aivar 1959 Ida-Viru maakond
2022 Raudsepp, Liisi 1993 Tartu maakond
1892 Raudvere, Kadri 1983 Tartu maakond TÜASK
1925 Rebane, Keirin 1994 Tartu maakond
1554 Rebane, Priit 1986 Tartu maakond
2223 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond Danske Bank
2045 Redi, Karin 1993 Tartu maakond SK ProRunner
1725 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
1245 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
1569 Reier, Ireen 1982 Tartu maakond Ravimiamet
1410 Reiles, Aurika 1987 Viljandi maakond
1795 Reim, Martin 1988 Tartu maakond
1177 Reimets, Ramon 1985 Tartu maakond
2228 Reinik, Piret 1973 Harju maakond SEB Pank AS
1871 Reino, Kristin 1999 Tartu maakond
1304 Reinumägi, Risto 1990 Tartu maakond
1045 Reinvalds, Arturs 1997 Läti
2427 Reiter, Hardi 1971 Harju maakond
1008 Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
2366 Remmelgas, Riste 1986 Harju maakond Sportland
1378 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
2120 Repän, Taavi 1990 Tartu maakond
2144 Riazanov, Mikhail 1967 Venemaa
2237 Riiner, Jaanus 1978 Harju maakond Helmes AS
1706 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
1308 Riives, Martin 2000 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1880 Rikken, Sander 1992 Tartu maakond
1298 Rillo, Marko 1976 Harju maakond
2020 Ringvee, Ardi 1978 Tartu maakond
1399 Rist, Siiri 1992 Pärnu maakond Suusahullud
1061 Ritala, Kari 1962 Soome
1342 Ritso, Jaak 1988 Harju maakond
1341 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond
1412 Rohtla, Urmas 1968 Tartu maakond
2016 Rokk, Riho 1988 Tartu maakond Garmin Eesti
2285 Rondier, Sylvain 1994 Prantsusmaa
1248 Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
1950 Rooda, Ilmatar 1991 Harju maakond
2040 Roomets, Felix 1988 Tartu maakond Tartu Terminal AS
1843 Roomets, Ingmar 1995 Tartu maakond
1923 Roos, Veikko 1977 Harju maakond
1737 Roosi, Hardi 1997 Tartu maakond
2080 Roosik, Erik 2000 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1362 Roosileht, Jaanus 1967 Järva maakond
1610 Roosileht, Õnne 1969 Järva maakond
1192 Roosnupp, Priit 1972 Harju maakond
1182 Roots, Raul 1990 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1852 Rootsi, Hannes 1989 Tartu maakond
2026 Rosenberg, Reigo 1995 Harju maakond Areal Team
1534 Ross, Marek 1991 Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS
2282 Roulin, Mario 1996 Prantsusmaa
1027 Roze, Juris 1970 Läti
1777 Rudõk, Marina 1984 Harju maakond
1692 Rull, Alo 1970 Tartu maakond Tartu Ülikool
2041 Russak, Joonas 1986 Viljandi maakond Eesti Energia Spordiklubi
1641 Ruubel, Paul 1984 Pärnu maakond
1489 Ruut, Kadi 1973 Pärnu maakond
1464 Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
1201 Räbin, Lauri 1979 Tartu maakond SK ProRunner
1244 Räim, Tõnis 1972 Võru maakond Võru Suusaklubi
2204 Rändur, Margit 1975 Jõgeva maakond
2393 Rässa, Siim 1995 Tartu maakond
1508 Rätsep, Angela 1967 Ida-Viru maakond
2034 Rätsep, Kristjan 1989 Lääne-Viru maakond
2130 Rätsep, Priit 1991 Lääne-Viru maakond
2089 Rätt, Merilin 1991 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1837 Rääbis, Ain 1969 Tartu maakond
1829 Rääbus, Marju 1985 Harju maakond
1638 Rõuk, Evelin 1977 Harju maakond
2179 Rõuk, Olle 1974 Harju maakond
2342 Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
1518 Rüütel, Elo 1978 Harju maakond
2198 Saar, Heigo 1969 Harju maakond Treeningpartner
1202 Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
2189 Saarniit, Tuuli 1973 Harju maakond
2420 Saava, Heiko 1979 Harju maakond
2039 Sachris, Karl 1995 Harju maakond
2207 Safonova, Ilona 1981 Ida-Viru maakond
1684 Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1267 Saksing, Siim 1983 Tartu maakond Axinom
1391 Salekešin, Maris 1982 Harju maakond SK ProRunner
1786 Salla, Tiina 1974 Harju maakond
1476 Salu, Kairi 1992 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
2319 Salumäe, Allan 1988 Lääne-Viru maakond
1607 Saluri, Sigrid 1973 Harju maakond Suusahullud
1269 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
2241 Samm, Tõnu 1962 Tartu maakond
1467 Sammelsaar, Silva 1986 Harju maakond
1662 Sandmann, Jaana 1981 Tartu maakond
1584 Sang, Marge 1994 Tartu maakond
2317 Sarap, Henri 2000 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1496 Sarap, Indrek 1981 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
2206 Sarapuu, Kaili 1986 Tartu maakond
1079 Sarparanta, Saana 1987 Soome
1195 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond TÜASK
1184 Sau, Eiko 1984 Harju maakond
2308 Saul, Laura 1988 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1741 Savi, Alo 1981 Põlva maakond
1571 Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
2265 Schaff, Patrick 1982 Prantsusmaa
1094 Scharmacher, Alena 1993 Saksamaa
1969 Scharonberg, Anita 1996 Ida-Viru maakond
2355 Scheer, Silja 1977 Harju maakond
1635 Schotter, Alina 1975 Ida-Viru maakond
1110 Sedov, Vladimir 1955 Venemaa Pskov Ski Team
2395 Seehuus, Steinar 1978 Norra
1976 Seleznjova, Julia 1982 Harju maakond
1048 Seleznovs, Jurijs 1958 Läti
1882 Selgis, Liina 1988 Tartu maakond
1831 Seli, Marko 1990 Tartu maakond
1651 Seljak, Katrin 1971 Harju maakond
1107 Semenov, Sergey 1965 Venemaa
1763 Semykin, Alexey 1978 Ida-Viru maakond
1112 Sennikov, Ivan 1982 Venemaa
2392 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
2246 Sepp, Jane 1995 Hiiu maakond MTÜ Spordiselts
1578 Sepp, Kristina 1993 Harju maakond
1899 Sepp, Siim-Kaarel 1989 Tartu maakond
1780 Sepp, Tiit 1985 Tartu maakond
1028 Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
2064 Sevalkin, Pavel 1989 Harju maakond
2291 Sgt, Ak 1987 Ühendkuningriik
1029 Shmits, Ilgvars 1986 Läti 5A-Valka / LV
2131 Siimer, Kaarel 1995 Harju maakond TSK Joosu
1296 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond
1693 Siimula-Saar, Kristel 1976 Tartu maakond
2103 Siiner, Triin 1971 Harju maakond
1772 Sikkal, Triin 1984 Harju maakond
1702 Sild, Marite 1996 Tartu maakond
2054 Simpson, Ruth 1986 Harju maakond
2086 Simson, Jan-Eric 1998 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
2409 Simson, Priit 1977 Harju maakond
1623 Siniorg, Agnes 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1501 Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1557 Sirel, Ülli 1972 Harju maakond SEB Pank AS
2214 Sisask, Sander 1994 Harju maakond
1067 Sjöstedt, Arttu 1984 Soome Paloässät Oy
1134 Skliar, Yevheniia 1993 Ukraina
2394 Sklyarov, Dominik 1998 Harju maakond
1598 Skoglund, Eve 1964 Harju maakond
1657 Slutski, Eduard 1986 Harju maakond
2145 Soe, Maiki 1997 Tartu maakond
1010 Soeson, Marten 1999 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1423 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
1139 Sokolskii, Ruslan 1982 Ukraina Baltic Defence College
1605 Solna, Timo 1987 Tartu maakond
2418 Sonina, Maria 1982 Ida-Viru maakond
1253 Sooaru, Ahto 1987 Tartu maakond Statistikaamet
1303 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1703 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
1003 Soots, Viivi-Anne 1971 Harju maakond Treeningpartner
2286 Spr, Marsh 1996 Ühendkuningriik
1658 Sprivul-Dautancourt, Aija 1983 Tartu maakond
2293 Ssgt, Morgan 1985 Ühendkuningriik
1318 Startsev, Roman 1978 Harju maakond
1813 Stimmer, Ronald 1980 Harju maakond
1131 Stutz, Urs 1980 Šveits
1879 Stšastnõi, Stanislav 1987 Harju maakond
1919 Suhhamlinov, Jevgeni 1996 Harju maakond Sutherland
1495 Suik, Aimar 1974 Tartu maakond
1272 Suits, Janek 1977 Tartu maakond
1667 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1259 Sulend, Herki 1977 Harju maakond
2359 Sulg, Madis 1990 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
1068 Sulkama, Jere 1978 Soome Paloässät Oy
1626 Sune, Raido 1978 Lääne-Viru maakond
1997 Susi, Talis 1998 Võru maakond Päästeamet
1704 Sutt, Anette 1996 Tartu maakond
2382 Suun-Jantson, Daana 1990 Harju maakond
1311 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
2310 Säre, Andres 1974 Tartu maakond
1119 Säre, Kristiina 1976 Harju maakond
2067 Särg, Mart 1990 Viljandi maakond
1193 Säär, Harry 1994 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1946 Sõmer, Marko 1984 Harju maakond
1307 Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
2231 Sööt, Siim 1986 Tartu maakond
1723 Taal, Rene 1981 Harju maakond
1670 Tagel, Pille 1986 Tartu maakond
2262 Taja, Philippe 1980 Prantsusmaa
1752 Talpsep, Kaur 1981 Harju maakond
1336 Talv, Tarvi 1970 Tartu maakond
1372 Tamm, Andres 1972 Harju maakond
1359 Tamm, Egle 1979 Tartu maakond
1516 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
1686 Tamm, Joonas-Sander 1997 Pärnu maakond
1954 Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond SK Jõulu
1818 Tamm, Karl 2003 Viljandi maakond
1334 Tamm, Margus 1973 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
2096 Tamm, Maris 1984 Tartu maakond
1169 Tamm, Martin 1988 Harju maakond Finestmedia AS
1170 Tamm, Reimo 1984 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
1583 Tammaru, Ave 1987 Tartu maakond
1365 Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
2404 Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Kuperjanovi JVP
1824 Tammesoo, Laura Anna 1997 Tartu maakond LHV
1543 Tammet, Toomas 1973 Harju maakond
1732 Tammik, Silver 1979 Harju maakond
1358 Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1497 Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
1130 Tan, Nancy 1968 Singapur
1101 Tarakanov, Kirill 1996 Venemaa
2153 Taras, Liis 1987 Harju maakond
1115 Tarasov, Aleksandr 1964 Venemaa
1442 Tart, Allan 1982 Harju maakond Liivimaa Rattaklubi
2048 Tasane, Rain 1999 Harju maakond
1538 Taul, Oliver 1992 Jõgeva maakond
1210 Tavits, Gaabriel 1972 Tartu maakond
2305 Tchunah, Richard 1982 Ühendkuningriik
1425 Teder, Egle 1977 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
2003 Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Swedbank AS
1981 Teder, Martin Johannes 1995 Tartu maakond
2164 Teder, Rinaldo 1978 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
1484 Teder, Taivo 1989 Tartu maakond
1934 Teder, Tarvi 1989 Harju maakond
1630 Teemant, Roman 1983 Harju maakond
1057 Teemo, Ailen 1984 Soome
1453 Teiss, Hannes 1991 Tartu maakond
1482 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
1803 Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
1271 Telling, Juhan 1967 Lääne maakond
1726 Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
1570 Tensing, Karin 1986 Harju maakond SK ProRunner
1836 Tepaskind, Mihkel 1989 Jõgeva maakond Politsei- ja Piirivalveamet
1190 Teral, Kermo 1993 Tartu maakond
2135 Teras, Andero 1990 Tartu maakond
1897 Terehov, Laura 1995 Tartu maakond
2059 Terentjev, Mihhail 1980 Ida-Viru maakond Motus
1421 Terno, Maris 1982 Harju maakond Swedbank AS
2093 Thalson, Helena 1967 Harju maakond
2377 Tibar, Marion 1981 Harju maakond
1517 Tigane, Ivi 1980 Valga maakond
1374 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
1280 Tiidu, Karmo 1983 Võru maakond Barrus AS
1536 Tiisler, Aiki 1982 Harju maakond
1868 Tikerpuu, Airi 1970 Rapla maakond
2123 Tikva, Piret 1974 Harju maakond
1825 Tilk, Marimal 1998 Põlva maakond SK Serviti
1014 Tintera, Jiri 1981 Tartu maakond
1597 Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
1447 Tolga, Martin 1986 Võru maakond #HeadInimesed
1727 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1738 Tomak, Tarmo 1975 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
1504 Tomp, Taavi 1993 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
2253 Tondeur, Gaetan 1987 Prantsusmaa
2266 Tonnet, Rudy 1985 Prantsusmaa
1393 Tonska, Dagmar 1978 Võru maakond
1384 Toom, Marju 1974 Valga maakond
1228 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
2383 Toom, Taavi 1986 Tartu maakond
1460 Toom, Tarmo 1984 Viljandi maakond
1807 Toome, Tõnis 1956 Harju maakond
1806 Toomet, Janno 1981 Tartu maakond
1221 Tooming, Marko 1984 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
2245 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2071 Toomsalu, Jakob 2000 Harju maakond
1801 Toots, Laura 1986 Harju maakond
2094 Toots, Maire 1967 Järva maakond
1366 Toru, Priit 1980 Jõgeva maakond Jõgeva Spordikeskus
2329 Tragel, Elli Marie 1995 Tartu maakond
2063 Trees, Margus 1974 Harju maakond
2062 Trees, Mihkel 2000 Harju maakond
1404 Treier, Edgari 1977 Tartu maakond
1977 Treier, Johanna 1998 Põlva maakond SK Serviti
1766 Treier, Merle 1988 Harju maakond
1890 Treu, Ingrid 1983 Harju maakond
2376 Triin, Triin 1987 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
1705 Trik, Janek 1978 Rapla maakond SK ProRunner
1643 Trikkant, Ene 1962 Tartu maakond Bigbank AS
2251 Trohel, Guillaume 1972 Prantsusmaa
1629 Troon, Egle 1981 Tartu maakond
1926 Trummal, Tauri 1988 Tartu maakond
2046 Truu, Imre 1979 Harju maakond
1418 Truu, Karin 1979 Tartu maakond
2401 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
2225 Truuts, Urmas 1965 Jõgeva maakond
1461 Truuväärt, Albert 1959 Harju maakond
1869 Tsirk, Siim 1993 Võru maakond
1792 Tsirk, Sven 1985 Võru maakond
2151 Tsistjakov, Ilja 1988 Harju maakond
1043 Tuca, Anita 1975 Läti
2216 Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
1931 Tuhkur, Tiina 1993 Tartu maakond Lamberts Eesti
2367 Tuisk-Ilves, Annika 1975 Harju maakond Sportland
1016 Tulf, Taago 1982 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1989 Tulit, Martin 1987 Harju maakond
1118 Tumin, Anton 1986 Venemaa
1922 Tuppits, Deivi 1989 Tartu maakond
1076 Turgan, Monika 1974 Soome
1729 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
1978 Tuulemets, Birgit 1981 Valga maakond
1437 Tuulik, Sander 1988 Harju maakond
1573 Tuuling, Melissa 1990 Harju maakond
1697 Tuusis, Deivi 1997 Tartu maakond
2137 Tuvikene, Urmas 1971 Tartu maakond
1769 Tähepõld, Margus 1978 Harju maakond MKM Jooksuklubi
1624 Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond
1485 Tääker, Reiko 1979 Harju maakond AS G4S Eesti
1669 Täär, Karin 1986 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
2119 Tõnisoo, Mart 1989 Tartu maakond
1743 Tõnisson, Ain 1971 Tartu maakond
1674 Tõnisson, Mailis 1969 Tartu maakond
2000 Tõnnis, Arto 1990 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1599 Tõnts, Liina 1993 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
1017 Türn, Marge 1976 Tartu maakond Tartu Katoliku SK
1541 Türn, Toomas 1977 Tartu maakond
1717 Türnpu, Ron 1990 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1367 Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
1750 Uibo, Rete-Keyt 1996 Tartu maakond
1552 Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
1331 Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
1652 Uibomaa, Kristel 1990 Tartu maakond
1547 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
1427 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
1096 Ulinskas, Vladas 1988 Leedu
2218 Undrest, Jaanus 1974 Lääne-Viru maakond Omniva SK
1147 Unga, Rain 1988 Harju maakond
1656 Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
1645 Unukainen, Tiina 1984 Harju maakond
1149 Urb, Ago 1981 Võru maakond Hauka Veloklubi
1416 Urb, Kevin 2002 Võru maakond Hauka Veloklubi
1053 Urban, František 1997 Tšehhi Vabariik
1054 Urbanova, Zuzana 2000 Tšehhi Vabariik
1473 Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
2320 Urm, Alain-Edward 1983 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
2349 Urm, Jaan-Edgar 1992 Võru maakond
1567 Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
1257 Usin, Mart 1979 Harju maakond
1457 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
1810 Utar, Ardy 1990 Tartu maakond
1874 Utar, Sandra 1991 Tartu maakond
1203 Utar, Urmo 1989 Harju maakond RedBike
1983 Uuetoa, Kaupo 1981 Harju maakond SK Jooksupartner
2009 Uusen, Katrin 1986 Pärnu maakond
1363 Uusmaa, Lauri 1993 Tartu maakond
2236 Uustalu, Arvi 1977 Tartu maakond Päästeamet
1019 Uustare, Ain 1978 Tartu maakond
1634 Vaabel, Jaak 1989 Tartu maakond
1075 Vaakanainen, Piia 1980 Soome
2323 Vaaks, Hendrik 1991 Tartu maakond
1490 Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
1945 Vaasa, Markus 1998 Tartu maakond
2100 Vaerand, Marek 1978 Valga maakond
1918 Vahejõe, Margus 1979 Tartu maakond
2152 Vahelaan, Tiit 1995 Põlva maakond
1212 Vaher, Andrus 1983 Viljandi maakond
1002 Vaher, Annika 1972 Saare maakond KL Saaremaa Malev
1392 Vaher, Erko 1982 Tartu maakond
2213 Vaher, Indrek 1973 Saare maakond FB Jooksmine
2023 Vahrušev, Susann 2001 Valga maakond
2115 Vahtra, Arro 1989 Valga maakond Baltyre
1564 Vahtra, Maila 1977 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
2033 Vahtre, Madis-Marius 1978 Tartu maakond
1576 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
2037 Vaiksaar, Annika 1984 Tartu maakond
2321 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
2370 Vainik, Mikk 1987 Harju maakond
1709 Vaino, Evi 1950 Tartu maakond Eesti Maaülikool
2161 Vaino, Indrek 1975 Harju maakond
2313 Vainola, Külli 1968 Tartu maakond
1932 Vaks, Andreas 1991 Tartu maakond
1095 Valantinas, Vilmantas 1979 Leedu Baltic Defence College
1505 Valdre, Kadri 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1749 Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Viimsi Sport
1512 Valgur, Kristjan 1989 Tartu maakond
1330 Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
1816 Valk, Echtel-Erle 1996 Tartu maakond
1528 Valkenklau, Veiko 1980 Tartu maakond
1005 Vallaste, Kristel 1978 Harju maakond
2202 Valner, Viivika 1993 Valga maakond TÜASK
1385 Valter, Järvi 1956 Harju maakond Selver
1346 Valtin, Kalmer 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
1781 Valting, Reemet 1982 Järva maakond
1407 Vanker, Vahur 1981 Tartu maakond
1454 Vare, Oliver 1993 Tartu maakond
1183 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1463 Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1040 Varjatud 1988 Läti
1592 Varjatud 1984 Tartu maakond
1745 Varjatud 1974 Harju maakond
1913 Varjatud 1992 Tartu maakond Lennuliiklusteeninduse AS
2073 Varjatud 1985 Tartu maakond
2339 Varjatud 1991 Harju maakond
2065 Varvas, Kamila 1973 Harju maakond
2066 Varvas, Laura-Lotte 2001 Harju maakond
2156 Varšavskaja, Polina 1995 Ida-Viru maakond
1389 Vask, Raavo 1977 Lääne-Viru maakond
1140 Vasylenko, Oleksandra 1985 Ukraina
1523 Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond
2061 Vatsel, Rigo 1970 Harju maakond
1677 Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
1730 Vedler, Alger 1966 Tartu maakond
1929 Veedler, Ergo 1988 Harju maakond
1294 Veeroja, Vahur 1985 Võru maakond Palmako AS
2399 Veidemann, Helena 1989 Harju maakond
1620 Veidenbaum, Kristina 1979 Tartu maakond
2157 Veimann, Kristeli 1984 Harju maakond
1683 Veisson, Annika 1986 Harju maakond Sparta Spordiselts
1739 Velba, Heiki 1991 Ida-Viru maakond KVÜÕA
1159 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
1628 Velve, Ursel 1978 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1562 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
2018 Veski, Aivar 1966 Harju maakond
1178 Veski, Mihkel 1994 Tartu maakond
1963 Veski, Tanel 1983 Tartu maakond
1782 Veski, Toivo 1959 Tartu maakond
2419 Veskimäe, Rain 1991 Harju maakond
2140 Veskiväli, Heigo 1983 Harju maakond Simuna Spordiklubi
1964 Vestman, Monika 1974 Viljandi maakond
1290 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
1300 Vetemäe, Lagle 1985 Harju maakond
2257 Vezza, Xavier 1997 Prantsusmaa
1625 Vihman, Virve 1973 Põlva maakond
2386 Viigimäe, Ardo 1990 Pärnu maakond
1246 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
2178 Viigipuu, Karel 1986 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
2036 Viigisalu, Jan 1973 Harju maakond
1277 Viilol, Marek 1975 Tartu maakond Orkla Eesti AS
1601 Viilup, Kädi 1988 Tartu maakond
1970 Viiol, Karl 1986 Tartu maakond
2183 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
1631 Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond Salvest AS
1022 Vilismäe, Martin 1989 Tartu maakond Sparta Spordiselts
1917 Villakov, Maribell 1998 Harju maakond
2278 Villemin, Youri 1995 Prantsusmaa
2087 Villmann, Richard 1998 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1515 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
2029 Vimberg, Vjatšeslav 1974 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
1830 Vingisaar, Marko 1997 Harju maakond
1694 Vink, Kristi 1984 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
2208 Virk, Henri 1980 Tartu maakond
1152 Virkebau, Ardo 1981 Ida-Viru maakond Treeningpartner
1249 Virkunen, Egert 1994 Jõgeva maakond Suusahullud
1230 Viru, Marko 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
2346 Vishnenko, Maxim 1986 Venemaa
1042 Visnakovs, Juris 1977 Läti Baltic Defence College
1572 Vodja, Indrek 1987 Harju maakond
1292 Volke, Harry 1977 Harju maakond
1778 Volke, Raul 1980 Harju maakond
1811 Volmer, Eva-Lota 1990 Tartu maakond
1059 Von Bagh, Oona 1994 Soome
1060 Von Bagh, Satu 1969 Soome
1846 Voog, Darja 1991 Harju maakond
1217 Vooglaine, Jarmo 1990 Harju maakond Maanteeamet
1100 Vorobeva, Aleksandra 1990 Venemaa
1833 Vutt, Ingmar 1971 Harju maakond
1364 Vutt, Virgo 1986 Tartu maakond
1465 Vähi, Karin 1976 Lääne-Viru maakond
2025 Väits, Margus 1974 Võru maakond
1835 Välba, Märt 2001 Jõgeva maakond
1839 Välimets, Kati 1991 Harju maakond
1794 Välinurm, Marko 1983 Harju maakond
1284 Väljak, Risto 1994 Harju maakond
1222 Võik, Juhani 1990 Tartu maakond
1551 Võsu, Jaan 1969 Tartu maakond
1278 Võsu, Steve 1985 Viljandi maakond Mamily Pro Team
1049 Walke, Peter 1991 Belgia
1073 Wegelius-Lehtonen, Tutu 1970 Soome
1129 Wong, Lily 1976 Singapur
1419 Zahharov, Igor 1990 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
2147 Zhilinskiy, Alexey 1983 Harju maakond
1091 Zielke, Norman 1976 Saksamaa
1137 Zozulynskyi, Iurii 1986 Ukraina
1258 Zupping, Sirli 1981 Tartu maakond Areal Team
2405 Zverev, Šerelin 1996 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1574 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
2008 Õispuu, Brait 1992 Saare maakond Tartu Ülikool
1755 Õispuu, Keidi 1978 Harju maakond
1888 Õispuu, Merike 1976 Harju maakond
2149 Õun, Ann 1976 Harju maakond
1701 Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
1672 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
2098 Ülavere, Raimo 1970 Harju maakond
1197 Ülem, Risto 1992 Saare maakond
1558 Ütt, Madis 1964 Tartu maakond Trismile
1168 Šalkauskas, Deniss 1998 Tartu maakond
1996 Šandali, Mark 1991 Tartu maakond
1252 Šerstjuk, Jevgeni 1990 Harju maakond AS G4S Eesti
2414 Ševtšenko, Artur 1993 Harju maakond
1036 Žeibe, Žanete 1991 Läti
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
3001 Aan, Eliis-Marii 2010 Tartu maakond Telia SK
3002 Aan, Janika 1986 Tartu maakond Telia SK
3003 Aarna, Eugen 1972 Tartu maakond
3004 Aarna, Grete-Ly 2005 Tartu maakond
3005 Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
3006 Aasaleht, Alar 1961 Harju maakond
4866 Aavik, Helina 1985 Harju maakond AT Sport OÜ
3007 Aavik, Maris 1986 Tartu maakond
3008 Abel, Eliise 1990 Võru maakond
3009 Abram, Mihkel 2003 Harju maakond SK Saue Tammed
3010 Adamson, Anu 1997 Tartu maakond
3011 Adov, Liina 1988 Tartu maakond
3012 Agan, Ahto 1991 Tartu maakond
3013 Aganitš, Jüri 1988 Harju maakond
4797 Agasild, Ly 1975 Harju maakond
4665 Ahamada, Ashfack 1990 Prantsusmaa
4738 Ahman, Karl Robert 2006 Harju maakond
3014 Ahtijainen, Tatjana 1965 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3015 Ahun, Jaana 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5006 Aigro, Ene 1960 Valga maakond
3017 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3018 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
3019 Alder, Kulla 1981 Tartu maakond
3020 Alder, Pille 1986 Harju maakond
4936 Aleksandrov, Nikita 2005 Ida-Viru maakond
3021 Algma, Merilin 1984 Harju maakond
3022 Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
3023 Allas, Katri-Helena 1997 Tartu maakond
3024 Allik, Ave 1986 Tartu maakond
3025 Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
3026 Alliksaar, Valdeko 1944 Viljandi maakond
3027 Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
3029 Alve, Aveli 1983 Põlva maakond
3030 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
3031 Amer, Silva 1991 Tartu maakond
4658 Amilcaro, Loic 1989 Prantsusmaa
3032 Anderson, Annika 1984 Viljandi maakond
3033 Anderson, Tiina 1987 Harju maakond Swedbank AS
4842 Andrejeva, Irina 1965 Rapla maakond
5005 Andrejeva, Olga 1985 Harju maakond AS G4S Eesti
3035 Andrijevski, Gleb 2008 Harju maakond
3036 Andrijevski, Jelena 1978 Harju maakond
3037 Anepaio, Anu 1955 Põlva maakond
3038 Anijärv, Maarika 1981 Harju maakond MTÜ Spordiselts
3039 Anijärv, Tarmo 1989 Tartu maakond
3040 Animägi, Ants 1963 Tartu maakond
3041 Annama, Reigo 2005 Tartu maakond
3042 Annama, Silvia 1975 Tartu maakond
3043 Anniste, Kristi 1979 Saare maakond
3044 Anniste, Valdek 1981 Saare maakond
3045 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
3046 Annom, Anti 1977 Tartu maakond
4869 Anton, Heiki 1974 Tartu maakond
3047 Anton, Siim 1984 Harju maakond
3048 Antonova, Natalja 1981 Harju maakond
3049 Antsmäe, Anna-Maria 1983 Harju maakond
3050 Antsov, Kalmer 1981 Harju maakond Vahipataljon
3051 Apeins, Armands 1981 Läti Baltic Defence College
3052 Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
3053 Apuhtin, Anneli 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3054 Arak, Kristi 1978 Viljandi maakond
3055 Arik, Aivar 1974 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
3056 Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
3057 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
3058 Arras, Liis 1992 Tartu maakond
3059 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
3060 Aru, Marek 1972 Harju maakond
4851 Aru, Merle 1976 Tartu maakond Sportland
3061 Arukaevu, Jaanus 1966 Harju maakond
3062 Arukaevu, Urve 1966 Harju maakond
3063 Arumäe, Kaisa 1987 Tartu maakond
3064 Arvisto, Madis 1972 Harju maakond
4999 Astor, Ando 1972 Tartu maakond
3065 Atonen, Kätlin 1975 Harju maakond Viljandi VAK Staier
3066 Aua, Kadri 1976 Tartu maakond
3067 Audova, Margus 1980 Tartu maakond
4921 Aulov, Ruslan 2007 Ida-Viru maakond
3068 Aunapuu, Urmas 1946 Tartu maakond
4967 Ausmees, Anni 1993 Tartu maakond
4785 Bales, Rochelle 1991 Ühendkuningriik
3069 Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond
3070 Balõnski, Urve 1952 Viljandi maakond
4831 Barbo, Birgit 1989 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
4669 Bastide, Anthony 1994 Prantsusmaa
3071 Beilmann, Meril 1995 Harju maakond
3072 Bereznjov, Ergo 1980 Tartu maakond
3073 Bereznjov, Merilin 1987 Tartu maakond
4656 Berger, Joel 1996 Prantsusmaa
4764 Berzina, Signe 2005 Läti
3074 Bibilasvili, Aleksander 1982 Tartu maakond
4654 Bily, Florent 1972 Prantsusmaa
4786 Blanshard, Hugo 1990 Ühendkuningriik
3075 Bobkova, Aljona 1982 Tartu maakond Tartu Terminal AS
3076 Bogdanova, Veronika 1988 Tartu maakond
3077 Bogoljubov, Tatjana 1973 Tartu maakond
3078 Boiko, Anna 1996 Tartu maakond
3079 Boisen, Rasmus 2005 Tartu maakond
4666 Bordeau, Jules 1998 Prantsusmaa
3080 Born, Illimar 1993 Tartu maakond
3081 Boyko, Evgeniy 1986 Venemaa
4735 Bramanti, Angelo 1990 Itaalia Sutherland
4790 Brauer, Elisabeth 2000 Tartu maakond Maarja küla
4789 Brauer, Inga 1973 Tartu maakond Maarja küla
3082 Brauer, Paavo 1989 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
4734 Brenna, Ciacomo 1983 Itaalia Sutherland
3083 Brikker, Kaido 1982 Tartu maakond Hanza Tartu team
4927 Budikov, Roman 2006 Ida-Viru maakond
4655 Cantat, Romuald 1977 Prantsusmaa
4673 Capt, Hemsworth 1990 Ühendkuningriik
4674 Capt, Hobson 1992 Ühendkuningriik
4761 Cilipans, Sandis 1980 Läti
4762 Cilipans, Uvis 2007 Läti
4659 Clement, Jonathan 1996 Prantsusmaa
3084 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
3085 Danilas, Laura 1998 Valga maakond
3086 Dankevits, Natalia 1972 Harju maakond
3087 Dankevitš, Jekaterina 1998 Harju maakond
4671 Delhaye, Victor 1996 Prantsusmaa
3088 Denisjuk, Cardo 2003 Tartu maakond
3089 Denisov, Andrey 1972 Venemaa Pskov Ski Team
3090 Denisova, Marina 1973 Venemaa Pskov Ski Team
3091 Dmitriev, Denis 1989 Harju maakond
3092 Dorogova, Mariia 1986 Harju maakond
4823 Dudorin, Dmitry 1974 Harju maakond
4663 Dufetel, Antoine 1988 Prantsusmaa
3094 Dvortsova, Elena 1983 Venemaa
3093 Dzidzadze, Luka 2002 Tartu maakond
4922 Džemesjuk, Jan 2004 Harju maakond
3095 Edela, Gerli 1982 Tartu maakond
3096 Eelmets, Liina 1980 Tartu maakond
4971 Eelmäe, Andreas 1981 Tartu maakond
4975 Eelmäe, Maarja 1981 Tartu maakond
3097 Eerik, Egne 1978 Tartu maakond
3098 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
3099 Eerola, Mirva 1973 Soome Avventura Club Lago di Nero
3100 Eerola, Ripsa 1998 Soome
3101 Egorov, Aleksei 1972 Venemaa
3102 Egorova, Elena 1972 Venemaa
3103 Eher, Albert 1962 Ida-Viru maakond
3104 Eiche, Imre 1973 Võru maakond
3105 Einla, Maret 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3106 Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
3107 Ekbaum, Õie 1953 Viljandi maakond
3108 Ekholm, Liisi 1999 Tartu maakond
3109 Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
3110 Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
3111 Ellermaa, Rein 1954 Tartu maakond
4862 Elling, Marliis 1979 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
4733 Elviste, Grete 1994 Harju maakond
3112 Engelbrecht, Anni 1976 Rapla maakond
3113 Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
3114 Erik, Viktoria 2000 Tartu maakond
3115 Erikson-Kiveste, Heddi 1982 Järva maakond
3116 Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond
3117 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
3118 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
3119 Ernits, Kertu 2003 Harju maakond
3120 Ernits, Urme 1978 Tartu maakond
3121 Ernits, Varmo 1988 Tartu maakond
3122 Ers, Aksel 1966 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
3123 Ers, Heigo 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
3124 Ervin, Eino 1953 Viljandi maakond
3125 Ervin, Niina 1959 Pärnu maakond
3126 Eskla, Andres 1968 Võru maakond
4871 Eskla, Loona 1972 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
3127 Esko, Siim 1985 Tartu maakond
3128 Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
3129 Evard, Hanno 1988 Tartu maakond Tartu Ülikool
3130 Evert, Liisa Lisette 2008 Jõgeva maakond
3131 Evert, Liisi 1983 Jõgeva maakond
3132 Fokin, Liina 2003 Põlva maakond
4731 Fomina, Olja 1991 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3133 Freiberg, Katrin 1971 Tartu maakond
4856 Freivald, Laura 1994 Harju maakond Sportland
3134 Frik, Vadim 1979 Ida-Viru maakond
4660 Froissart, Damien 1992 Prantsusmaa
3233 Gaim, Grete 1993 Valga maakond
3135 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
4829 Germova, Anda 1960 Läti
3136 Gescheimer, Allan 1980 Tartu maakond Tamrex
3137 Gibson, Catherine 1990 Ühendkuningriik
4905 Ginter, Jüri 1954 Tartu maakond
3138 Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond
3139 Golding, Vesta 1966 Viljandi maakond
4708 Gorelashvili, Givi 1980 Tartu maakond
3140 Grauberg, Koidula 1955 Tartu maakond
4949 Grigorovits, Martin 2003 Põlva maakond
3141 Grihin, Kevin 2001 Võru maakond Karupesa Team
3142 Groza, Valdis 1962 Läti
3143 Grünberg, Elar 1980 Tartu maakond
3144 Gurba, Stanislav 1986 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
3145 Guseva, Julia 1986 Venemaa
4835 Gutmann, Kristina 1976 Harju maakond
3146 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
3147 Haabma, Mairit 1977 Põlva maakond
3148 Haabma, Mari-Liis 1990 Põlva maakond
3149 Haabpiht, Tuuli 1987 Harju maakond
3150 Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq
3151 Haava, Aire 1981 Tartu maakond
4485 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
4720 Haiba, Iris 1973 Rapla maakond
3152 Hakonen, Mikko 1970 Harju maakond Hals Team
3153 Haljastamm, Sandra 1988 Harju maakond
3154 Haljaste, Andrus 1966 Harju maakond Hals Team
3155 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
4715 Hallaste, Andre 1981 Tartu maakond Autosõit OÜ
3156 Haller, Kristel 1973 Tartu maakond
3157 Hallik, Kristina 1977 Tartu maakond
3158 Hanimägi, Hannes 1972 Harju maakond MTÜ Spordiselts
3159 Hanko, Kaisa 2000 Tartu maakond
3160 Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
3161 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond
3703 Hannus, Lola 2007 Tartu maakond
3034 Hannus, Oliver 1984 Tartu maakond 42koma
3162 Hansen, Kerli 1984 Tartu maakond
3163 Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
3164 Hansen, Tuuli 1986 Tartu maakond
3165 Hansschmidt, Märt 2001 Jõgeva maakond
4832 Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
4864 Harju, Lennart 1986 Tartu maakond
4968 Hark, Getter 1987 Tartu maakond
3166 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
3167 Heero, Imre 1979 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3168 Heier, Anu 1971 Tartu maakond
3169 Hein, Janika 1974 Tartu maakond
3170 Hein, Kersti 1973 Harju maakond Omniva SK
3171 Heinaste, Kersti 1987 Tartu maakond
3172 Heinlaid, Indrek 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
3016 Heinmets, Henrik 1991 Harju maakond
4795 Heinmets, Hergo 1989 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3173 Heinsaar, Enelii 1972 Võru maakond
3174 Heinsaar, Erik 2001 Tartu maakond
3175 Heinsoo, Piia 1967 Pärnu maakond
3176 Heinvee, Martin 1984 Harju maakond
3177 Heldna, Robert 1999 Valga maakond
3178 Helekivi, Kristi 1991 Tartu maakond SK Jooksupartner
3179 Helm, Merit 1982 Tartu maakond
3180 Hendrikson, Anthon 2000 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
3181 Hendrikson, Hannes 1990 Tartu maakond
3182 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
3183 Henno, Sirle 1967 Tartu maakond
3184 Hickey, Miriam 1975 Tartu maakond
3185 Hietamies, Kari 1956 Soome
3186 Hiiemäe, Hanne-Liisa 1995 Viljandi maakond
3188 Hiiemäe, Ursula 1977 Tartu maakond Hanza Tartu team
3189 Hiiesalu, Tuuli 1977 Tartu maakond
3190 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
3191 Hillep, Einar 1970 Harju maakond
3192 Hillermaa, Antti 1989 Tartu maakond Baltyre
3193 Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3194 Hingla, Lenna 1982 Valga maakond
3195 Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
3196 Holtsmeier, Rao 1976 Tartu maakond
3197 Hool, Raivo 1975 Tartu maakond
3198 Hovintalo, Siim 1995 Tartu maakond
3199 Hudilainen, Eerik 2005 Ida-Viru maakond
3200 Hulkko, Aire 1974 Valga maakond
3201 Hunt, Argo 1988 Põlva maakond
3202 Hunt, Arlis 2005 Tartu maakond
4892 Hunt, Kadi 1992 Harju maakond
3203 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3204 Hussar, Mati 1956 Järva maakond
3209 Häelme, Raigo 1991 Tartu maakond
4712 Hänilane, Mariliis 1987 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
3210 Härma, Pille 1974 Jõgeva maakond
3663 Härmas, Maria 1980 Tartu maakond
3205 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
3206 Hõrrak, Karin 1968 Tartu maakond Warmeston OÜ
3207 Hõrrak, Kätlin 1992 Tartu maakond
3208 Hõrrak, Urmas 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
3211 Hütt, Helen 1995 Tartu maakond
3212 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
3213 Idvand, Indrek 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
3214 Ihaste, Sharon 1998 Tartu maakond Tartu Terminal AS
3215 Ikla, Gerli 1972 Viljandi maakond
4748 Ilchenko, Olesya 1976 Harju maakond
3216 Iljina, Anna 1972 Harju maakond
3217 Illak, Angelika 1985 Tartu maakond
3218 Illak, Rassel 1978 Tartu maakond
3219 Illus, Ants 1951 Tartu maakond
3220 Illus, Tiiu 1947 Tartu maakond
3221 Ilus, Tiia 1967 Tartu maakond
3222 Ilves, Eili 1973 Tartu maakond
4455 Ilves, Inga 1975 Tartu maakond
3223 Ilves, Jaak 1960 Pärnu maakond
3224 Ilves, Kadi 1987 Tartu maakond
3225 Ilves, Kaja 1966 Tartu maakond Salvest AS
4810 Ilves, Katre 1982 Tartu maakond
3226 Ilves, Laura 1999 Tartu maakond
3227 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond
3228 Ilves, Martin 1982 Tartu maakond
4006 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
3229 Ilves, Viktor 1943 Tartu maakond
3230 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3231 Inselberg, Marleen 1996 Tartu maakond
3232 Ivainen, Toivo 1964 Lääne-Viru maakond
5001 Ivanov, Ivar 1984 Võru maakond Lõunalõvi KJK
3234 Ivanova, Anna 1995 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
3235 Ivanova, Nadežda 1992 Harju maakond
4898 Ivask, Kristo 1986 Harju maakond Sparta Spordiselts
3237 Ivask, Marilin 1987 Tartu maakond TÜASK
4933 Ivask, Oksana 1977 Tartu maakond
3238 Ivask, Piret 1976 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
4584 Jaago, Milvi 1978 Viljandi maakond
4771 Jaanimägi, Karmen 1970 Võru maakond
3239 Jaanus, Simo 1997 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
4989 Jakimov, Ruslan 1977 Harju maakond
3240 Jakobson, Aivar 1978 Pärnu maakond
4937 Jakobson, Janek 1978 Tartu maakond
3241 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
3242 Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
3243 Jallai, Ranel 2010 Harju maakond
3244 Janisoo, Helen 1992 Viljandi maakond
3245 Janke, Maido 1983 Viljandi maakond
3246 Janke, Ülle 1965 Viljandi maakond
3247 Jansen, Marian 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3248 Jansikene, Annika 1971 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3289 Jarverand, Oksana 1976 Ida-Viru maakond
3249 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
3250 Jaska, Anneli 1981 Tartu maakond
3251 Jaska, Svetlana 1973 Tartu maakond
3252 Jatsentjuk, Kristiina 2004 Põlva maakond
4766 Jaunklavins, Karlis 2005 Läti
3253 Jeenas, Monika 1969 Harju maakond
4846 Jegorov, Ruslan 1995 Harju maakond Sportland
3254 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
4860 Jentson, Madli 1992 Tartu maakond Sportland
4780 Jermišina, Jelena 1990 Harju maakond
3255 Jershov, Deniss 1976 Tartu maakond
3256 Jilesen, Jeroen 1973 Holland
4991 Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond
3257 Johanson, Ege 1979 Tartu maakond
3258 Johanson, Kairit 1986 Harju maakond
3259 Joosep, Ragne 1994 Viljandi maakond
3522 Joost, Kaspar 2000 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
3260 Joosua, Deivid 2001 Jõgeva maakond
3261 Joosua, Signe 1984 Jõgeva maakond
3262 Josua, Hilju 1967 Harju maakond
3263 Juhansoo-Salu, Aigi 1975 Harju maakond
4911 Juhkov, Janar 1987 Harju maakond Treeningpartner
3264 Julin, Hannele 1966 Soome
3265 Junkina, Nadezda 1990 Tartu maakond
3266 Juntson, Ülle 1976 Tartu maakond
3267 Jurman, Piia 1968 Tartu maakond
3268 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3269 Juss, Triin 1992 Harju maakond
3270 Justus, Anneli 1978 Tartu maakond
4681 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
3282 Järv, Allan 1973 Tartu maakond
3283 Järv, Hele 1979 Harju maakond
3284 Järv, Tiiu 1967 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3285 Järve, Joosep 1997 Harju maakond
3286 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
3287 Järve, Nora 2006 Tartu maakond
3288 Järveoja, Janar 1987 Tartu maakond
3290 Järvis, Ele 1971 Põlva maakond Maarja küla
3271 Jõelaid, Erki 1963 Tartu maakond
3272 Jõeleht, Lauri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
4934 Jõemets, Geia 2001 Tartu maakond JJ-Street Tantsukool
3273 Jõesaar, Helina 1984 Tartu maakond
3274 Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
3275 Jõgi, Ailo 1980 Tartu maakond
3276 Jõgi, Karin 1975 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
3277 Jõgi, Rauno 1993 Tartu maakond Swedbank AS
3278 Jõgi, Sten 1982 Tartu maakond
3279 Jõgisalu, Liisa 1982 Harju maakond
3280 Jõks, Külli 1969 Tartu maakond
3281 Jõul, Piret 1973 Tartu maakond
3291 Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3292 Jürgenstein, Toomas 1964 Tartu maakond
3293 Jüri, Mery-Liis 1990 Tartu maakond
3294 Jürima, Kadri 1987 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3295 Jürisaar, Juss 1991 Tartu maakond Baltyre
4807 Jürs, Sander 1985 Harju maakond
3296 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
3297 Kaarna, Kerli 2003 Põlva maakond
4839 Kaasik, Heli 1964 Tartu maakond
4962 Kaasik, Piret 1972 Tartu maakond
3298 Kaasik, Tiit 1974 Tartu maakond
3299 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
3300 Kadak, Gerda 2009 Tartu maakond Sparta Spordiselts
3301 Kadak, Tiit 1981 Tartu maakond KL Põhja kompanii
3302 Kadarik, Eiko 1985 Harju maakond
3303 Kadastik, Birgit 1993 Tartu maakond Swedbank AS
3304 Kaddarpik, Liina 1980 Harju maakond
3305 Kade, Karlis 1999 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
3306 Kaeval, Henno 1987 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3307 Kaevu, Kristjan 1982 Lääne-Viru maakond
4857 Kahar-Kütt, Eliko 1985 Harju maakond Sportland
3308 Kahem, Marika 1981 Tartu maakond Salvest AS
3309 Kahr, Kristiina 1993 Lääne-Viru maakond
4913 Kais, Aaron 1998 Viljandi maakond
3310 Kala, Age 1979 Võru maakond Hauka Veloklubi
4990 Kala, Elar 1982 Võru maakond
3311 Kala, Kati 1976 Tartu maakond
3312 Kalamees, Andres 1966 Tartu maakond Korp! Ugala
3313 Kalberg, Helen 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
4942 Kalberg, Joosep 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3314 Kalda, Toomas 1981 Harju maakond Kaitseministeerium
3315 Kalde, Kaily 1983 Harju maakond
3316 Kalde, Roman-Mati 1942 Harju maakond
3317 Kaldma, Piia 1968 Võru maakond
3318 Kaldvee, Anne-Lii 1966 Tartu maakond
4828 Kalju, Marion 1992 Tartu maakond
4876 Kaljuste, Pille 1969 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
3319 Kalla, Katrin 1985 Tartu maakond
4802 Kallas, Andrus 1983 Tartu maakond Autosõit OÜ
3320 Kallas, Karl 1991 Tartu maakond DNF Cycling Team
4707 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
3321 Kallas, Madis 1979 Tartu maakond SportID
3322 Kallas, Tarvo 1980 Tartu maakond Swedbank AS
3323 Kallasmaa, Elmar 1970 Tartu maakond Hals Team
3324 Kallaste, Koit 1975 Tartu maakond
3325 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond JK Paralepa
3326 Kallion, Liina 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
4909 Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
3327 Kallip, Anneli 1983 Tartu maakond
3328 Kallip, Merje 1963 Lääne-Viru maakond
3329 Kallip, Peep 1961 Lääne-Viru maakond
4837 Kalmus, Janar 1982 Harju maakond
3330 Kalmus, Jekaterina 1973 Tartu maakond
3331 Kalmus, Karl Erik 1996 Tartu maakond
4765 Kalnins, Mikus 2005 Läti
3332 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
3333 Kams, Saima 1976 Järva maakond
3334 Kanarbik, Kristjan 1991 Järva maakond
3335 Kandla, Mari 1979 Tartu maakond
3336 Kane, Rein 1945 Harju maakond
3337 Kangro, Kaisa 1991 Võru maakond
3338 Kangur, Alari 1988 Tartu maakond
3339 Kangur, Evely 1989 Tartu maakond Suusahullud
3340 Kangur, Kairi 1974 Tartu maakond
3341 Kangur, Kelly 1995 Tartu maakond
4702 Kangur, Lea 1968 Lääne-Viru maakond
3342 Kangur, Mirjam 1994 Võru maakond
4750 Kangur, Silja 1985 Tartu maakond
3343 Kann, Andres 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3344 Kann, Ants 1975 Harju maakond Sportland
4791 Kann, Astrid 1961 Tartu maakond Maarja küla
3345 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
3346 Kapitonov, Taisi 1988 Harju maakond
3347 Kapp, Kristel 1983 Tartu maakond
3348 Kapp, Riho 1947 Järva maakond
3349 Kareckis, Viktors 1976 Läti Baltic Defence College
4969 Karindi, Jaanika 1986 Tartu maakond
3350 Kariste, Kaido 1985 Tartu maakond Bigbank AS
3351 Karolin, Kaspar 2005 Põlva maakond
3352 Karolin, Katrin 1972 Valga maakond
3353 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
3354 Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
3357 Karu, Kristiina 1984 Tartu maakond
4952 Karu, Lenel 1991 Tartu maakond JJ-Street Tantsukool
3358 Karu, Marko 1971 Tartu maakond
3359 Karu, Marten 1997 Tartu maakond
3360 Karu, Urmas 1969 Jõgeva maakond
3355 Karzubova, Natalja 1977 Tartu maakond Hanza Tartu team
3356 Karzubova, Violetta 1969 Tartu maakond
3361 Kasekamp, Tõnis 1993 Tartu maakond Bigbank AS
3362 Kasela, Birgit 2001 Jõgeva maakond Tartu Suusaklubi
3363 Kasela, Britta 2001 Jõgeva maakond Tartu Suusaklubi
3364 Kasemaa, Madli 1989 Jõgeva maakond
3366 Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
3368 Kasesalu, Terje 1969 Tartu maakond Takas OK. LTU
4939 Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond
3369 Kask, Annika 1992 Tartu maakond
3370 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
3371 Kask, Kutt Kaur 2009 Tartu maakond
3372 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
3373 Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3374 Kask, Urmo 1980 Tartu maakond
3375 Kaska, Marko 1974 Harju maakond
3376 Kaskman, Kevin 2003 Harju maakond
3377 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
3379 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond
4848 Kaunissaar, Terje 1992 Tartu maakond Sportland
3380 Kaunissaare, Liina-Mai 1992 Tartu maakond
4918 Kaup, Richard 2005 Harju maakond
3381 Kaur, Kaspar 1987 Harju maakond Sportland
3382 Kaur, Laura 1992 Tartu maakond
3378 Kaširin, Dmitri 1979 Tartu maakond
3383 Kedrova, Alla 1975 Harju maakond
3384 Keerberg, Marko 1976 Tartu maakond
3386 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
3387 Kelder, Karin 1949 Võru maakond
3236 Kelder, Sten 2002 Tartu maakond
3388 Keldu, Karl Kevin 2003 Põlva maakond
3389 Keldu, Maiken 1975 Põlva maakond
3390 Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3391 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3028 Kelk, Minna 1990 Jõgeva maakond SK Jooksupartner
3392 Kello, Katrin 1977 Tartu maakond
3393 Kelp, Inge 1961 Viljandi maakond
4783 Kelvin, Robertson 1983 Ühendkuningriik
3394 Kenk, Brigitta 1959 Põlva maakond
3395 Kenk, Egle 1985 Tartu maakond Warmeston OÜ
3396 Kenner, Kristina 1985 Tartu maakond Omniva SK
3397 Kera, Kerli 1988 Valga maakond
3398 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
3399 Kerman, Riina 1964 Tartu maakond
3400 Kert, Kullar 1984 Tartu maakond
3401 Kert, Silje 1979 Tartu maakond
3402 Keskküla, Merily 2000 Tartu maakond
3403 Keskküla, Viivika 1978 Tartu maakond
3404 Kesli, Vambola 1968 Tartu maakond
3405 Kesma, Krista 1970 Lääne-Viru maakond
3406 Khash, Alena 1973 Harju maakond
4822 Khrennikova, Olga 1988 Venemaa
3407 Kibuspuu, Tiit 1965 Tartu maakond
3408 Kiho, Anti 1970 Tartu maakond
3409 Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
3410 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
3411 Kiik, Agnessa 1998 Ida-Viru maakond
3412 Kiik, Aivar 1976 Ida-Viru maakond
3413 Kiilmaa, Kai 1975 Tartu maakond Swedbank AS
3414 Kiipus, Terje 1965 Jõgeva maakond
3415 Kiis, Martin 1989 Tartu maakond
4997 Kiisk, Ave 1970 Tartu maakond
4721 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond
4985 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
3416 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
3417 Kikkas, Andrus 1978 Harju maakond
4811 Kikkas, Kaija 1986 Tartu maakond
4775 Kilk, Anneliis 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
3418 Kimmel, Marko 1983 Tartu maakond
3419 Kimmel, Martin 1984 Tartu maakond
3420 Kimmel, Piret 1983 Tartu maakond
3421 Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
3422 Kink, Karmen 1995 Tartu maakond Lamberts Eesti
3423 Kippasto, Kadri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3424 Kirillova, Signe 1989 Võru maakond
4854 Kirimägi, Teele 1995 Harju maakond Sportland
4875 Kirkmann, Külle 1977 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
4868 Kirsch, Mairon 2004 Lääne-Viru maakond Novarc
4760 Kirsimäe, Michelle 1996 Tartu maakond
4792 Kirš, Sünne 1976 Tartu maakond Maarja küla
3425 Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
3426 Kitsberg, Rando 2000 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
4683 Kiusalaas, Tiia 1967 Valga maakond LEC
3427 Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
3428 Kiveste, Ragnar 1979 Järva maakond
3429 Kivi, Aivar 1974 Ida-Viru maakond
3430 Kivi, Kaidi 1972 Tartu maakond
3431 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
3786 Kivikas, Kenny 1991 Tartu maakond
3432 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond Valio Eesti AS
4778 Kivimäe, Emma 2006 Harju maakond
3433 Kivimägi, Karina 1987 Harju maakond
3434 Kivisild, Tiit 1954 Rapla maakond
3435 Kivistik, Veronika 1978 Tartu maakond
3436 Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
3437 Klaassen, Epp 1954 Tartu maakond
3438 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
4870 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
3439 Kleitz, Sirli 1975 Järva maakond
3440 Klement, Tiiu 1962 Tartu maakond
3441 Klitsenko, Georgii 1986 Venemaa
3442 Klokova, Aleksandra 1991 Tartu maakond Valio Eesti AS
3443 Kodres, Liina 1992 Viljandi maakond
3444 Kodres, Rasmus 1991 Viljandi maakond
3445 Koemets, Kadi 1986 Tartu maakond
3446 Kogger, Toivo 1976 Tartu maakond
3447 Koht, Erki 1980 Harju maakond
3448 Koik, Aire 1975 Tartu maakond
3449 Kokk, Ilona 1967 Harju maakond
3450 Kokk, Liisi 1974 Tartu maakond
4703 Kolats, Maik 2003 Põlva maakond
3451 Kolats, Margit 1986 Põlva maakond
3452 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
3453 Kollom, Kristiina 1991 Tartu maakond
3454 Kolsar, Leana 1993 Tartu maakond Hals Team
3455 Kolt, Kalle 1969 Pärnu maakond
3456 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
3457 Konjarova, Liana 1985 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3458 Konrad, Marika 1976 Tartu maakond eratreening.ee
3459 Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
3460 Konsap, Wiido 1999 Põlva maakond KL Tartu malev
3461 Konstabel, Kenn 1975 Tartu maakond
3462 Kontro, Kaido 1968 Tartu maakond
3463 Koobak, Sander 2007 Võru maakond Võru Spordikeskus
3464 Kool, Diana 1980 Tartu maakond Hanza Tartu team
3465 Koolmeister, Heidi 1990 Harju maakond
3467 Koort, Kaidi 1986 Tartu maakond
4940 Koosapoeg, Kaarel 1987 Harju maakond
3468 Kooser, Meree 1980 Tartu maakond
3469 Kooskora, Helena 1984 Tartu maakond
3470 Koov, Juta 2006 Harju maakond
3471 Koplimägi, Marika 1972 Tartu maakond SK ProRunner
3474 Kopp, Leelia 1977 Valga maakond
3475 Kopp, Viktoria 1985 Viljandi maakond
3476 Koppel, Harriet 2006 Tartu maakond
3477 Koppel, Miriam 1997 Harju maakond
3472 Kopõlov, Roman 1972 Ida-Viru maakond
3473 Kopõlova, Jelena 1968 Ida-Viru maakond
3478 Koreinik, Kadri 1970 Võru maakond
3479 Korela, Eva 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3480 Kork, Algis 1976 Tartu maakond
3481 Kork, Kertu 2002 Tartu maakond Karupesa Team
3482 Kork, Rasmus 2004 Tartu maakond
3483 Korkka, Mairi 1983 Tartu maakond eratreening.ee
3484 Kornõšev, Mihhail 1987 Harju maakond
4675 Korotkov, Maxim 1984 Belgia
3485 Kose, Liisbeth 1991 Pärnu maakond
4976 Kosenkranius, Ivo 1988 Harju maakond
4777 Kosenkranius, Merly 1991 Holland
3486 Koshik, Oleg 1985 Tartu maakond
4958 Kossar, Veronika 1980 Ida-Viru maakond
3487 Kostabi, Anneli 1992 Tartu maakond
3488 Kostin, Aleksandr 1984 Harju maakond
3489 Kotkas, Made 1964 Viljandi maakond
3490 Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
4924 Kotselainen, Katrin 2002 Tartu maakond
3491 Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
3492 Kottise, Margit 1965 Harju maakond
4732 Kovalchuk, Oleksii 1975 Ukraina
3493 Kraav, Enar 1993 Tartu maakond
4826 Kraavi, Marjo 1985 Tartu maakond
4692 Kramm, Merle 1977 Tartu maakond
3494 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
3495 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
3496 Kraus, Kert 2009 Rapla maakond
3497 Kraus, Ronan 2007 Rapla maakond
3498 Kredemann, Sirli 1991 Harju maakond
4865 Kriis, Karin 1985 Harju maakond AT Sport OÜ
3499 Kriisk, Annika 1977 Põlva maakond
3500 Krilova, Monta 1997 Läti
3501 Krindal, Tea 1990 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3502 Kroll, Kätlin 1988 Lääne-Viru maakond
3503 Kroman, Anne 1965 Võru maakond
3504 Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3505 Kroon, Berit 1981 Tartu maakond
3506 Kroon, Cornelia 1990 Võru maakond
3507 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond Suusahullud
3508 Kruusa, Kersti 1987 Valga maakond
4840 Kruusamägi, Heleri 2005 Tartu maakond
3509 Kruuse, Tiia 1973 Rapla maakond
3510 Kruusement, Kaur 1986 Tartu maakond
3511 Kruusimaa, Piret 1964 Lääne-Viru maakond
4896 Kruusimäe, Tarmo 1968 Harju maakond
3512 Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond
3513 Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond
3514 Kruusmaa, Elisa 2005 Lääne maakond
3515 Kruustok, Andre 1988 Järva maakond
3516 Kruustok, Kalle 1994 Lääne-Viru maakond
3517 Kryzhanovskaya, Aleksandra 1993 Harju maakond
4653 Kuchlmeier, Selina 1998 Saksamaa
3518 Kudak, Aivar 1967 Tartu maakond
3519 Kuik, Egert 1992 Tartu maakond Valio Eesti AS
3520 Kukk, Astrid 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
3521 Kukk, Kaidi 1987 Tartu maakond Selver
5003 Kukk, Kaisa 1984 Harju maakond Treeningpartner
3523 Kukk, Mariana 1992 Tartu maakond
3524 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
3525 Kuljus, Epp 1989 Tartu maakond
3526 Kullamaa, Mall 1990 Tartu maakond Wergoland Grupp
3527 Kullas, Kaisa 1998 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
3528 Kullas, Rauno 1992 Tartu maakond
3529 Kungla, Merle 1974 Harju maakond
4700 Kunnus, Reet 1950 Jõgeva maakond
3530 Kuntus, Karl 1986 Tartu maakond
3531 Kupits, Janis 1992 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3532 Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
3533 Kuresson, Kristjan 1984 Harju maakond
3534 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
3535 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
4901 Kurg, Raimo 1982 Tartu maakond
3536 Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
4710 Kurvits, Taavi 1992 Valga maakond
3537 Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
3538 Kurvits, Triinu 1989 Tartu maakond
3539 Kustassoo, Eneli 1985 Rapla maakond
3541 Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
4906 Kuurmaa, Tarmo 1980 Harju maakond
3542 Kuus, Liisa 1993 Tartu maakond AS G4S Eesti
3543 Kuus, Tarvo 1988 Põlva maakond
3544 Kuusalu, Kersti 1982 Harju maakond Finestmedia AS
3545 Kuusik, Carmen 1982 Tartu maakond
3546 Kuusik, Gaily 1983 Harju maakond
3547 Kuusik, Kadri 1984 Harju maakond
3548 Kuusk, Indrek 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3549 Kuusk, Timmo 1988 Tartu maakond
4730 Kuusma, Maikel 1993 Tartu maakond Replace OÜ
3550 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
3551 Kuusma, Ülle 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3540 Kuznetsov, Peeter 1975 Tartu maakond
3560 Käba, Aivi 1959 Lääne-Viru maakond
3561 Kährik, Siret 1994 Tartu maakond
3562 Käi, Triin 1981 Tartu maakond
3563 Käis, Reelika 1978 Valga maakond
4877 Kälviäinen, Kaie 1979 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
3564 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
3565 Känd, Krista 1975 Tartu maakond Tartu Terminal AS
3566 Käsper, Liis 1988 Viljandi maakond
3567 Käära, August 1975 Harju maakond SK ProRunner
3568 Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
3552 Kõiv, Anneli 1977 Võru maakond
3553 Kõiv, Kadri 1988 Viljandi maakond
3554 Kõiv, Karl-Johannes 1999 Tartu maakond
3555 Kõiv, Krista 1974 Rapla maakond
3556 Kõre, Madli 2001 Ida-Viru maakond
3557 Kõre, Moonika 1996 Tartu maakond
3558 Kõrgesaar, Tiia 1972 Tartu maakond
4812 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond Orkla Eesti AS
3559 Kõrran, Timmo 1980 Harju maakond
4932 Kõrvel, Annely 1995 Tartu maakond JJ-Street Tantsukool
3569 Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
4970 Kübar, Raido 1979 Tartu maakond
3570 Kübarsepp, Kairi 1990 Harju maakond Helmes AS
3571 Kübarsepp, Merle 1966 Tartu maakond
3572 Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud
3573 Külaots, Pirje 1975 Tartu maakond Swedbank AS
3574 Külm, Jürgen 1997 Harju maakond Sparta Spordiselts
4805 Künnapuu, Katrin 1993 Tartu maakond
3575 Kütt, Avo 1963 Võru maakond
3576 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
3577 Kütt, Karli 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
3578 Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
3579 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
3580 Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
3581 Laan, Janek 1973 Harju maakond
3582 Laan, Rasmus 1992 Tartu maakond
3583 Laane, Eve 1978 Tartu maakond
3584 Laane, Ly 1973 Harju maakond
3585 Laane, Marek 1975 Harju maakond
3586 Laane, Mariann 1994 Harju maakond
3587 Laane, Piret 1975 Harju maakond
3588 Laanemets, Anne 1967 Harju maakond
3589 Laanemets, Laivi 1988 Harju maakond Kaitseressursside Amet
3590 Laanemäe, Margus 1978 Tartu maakond
3591 Laanep, Elina 1986 Harju maakond
3592 Laaneväli, Anneli 1969 Harju maakond
3593 Laanjõe, Aili 1954 Põlva maakond
3594 Laansalu, Ain 1974 Tartu maakond
4963 Laansoo, Marge 1979 Tartu maakond
3595 Laar, Laura 2005 Põlva maakond
3596 Laar, Oskar 2010 Põlva maakond
3597 Laasik, Pille 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3598 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
3599 Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond
4861 Lain, Küllike 1964 Jõgeva maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
3600 Laine, Pille 1980 Tartu maakond
3601 Lainurm, Martti 1986 Tartu maakond Embach
4886 Laissar, Karmel 1998 Harju maakond Sportland
3602 Laks, Maarika 1985 Harju maakond
3603 Lall, Imre 1978 Tartu maakond
3604 Lamp, Ingrid 1976 Tartu maakond Palmako AS
3605 Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
4944 Lamp, Minni Riin 2006 Tartu maakond JJ-Street Tantsukool
4493 Lamp, Veljo 1968 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
3607 Lange, Nele 1991 Tartu maakond
4988 Langebraun, Stepan 1995 Ida-Viru maakond
3608 Langus, Liisi 1985 Tartu maakond
3609 Lantz, Suvi 1971 Soome
4657 Lardet, Benoit 1978 Prantsusmaa
3610 Larionova, Anneli 1983 Tartu maakond
3611 Larionova, Irina 1984 Harju maakond
4910 Lattik, Kaija-Liis 1993 Tartu maakond
4853 Lauk, Maarja 1988 Harju maakond Sportland
4714 Lauk, Vambola 1971 Tartu maakond
3612 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
3613 Laul, Ly 1979 Tartu maakond
3614 Laul, Margo 1983 Tartu maakond
4516 Laumets-Tättar, Annika 1994 Tartu maakond
3615 Laur, Ilse 1957 Harju maakond
3616 Laur, Ingrid 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
3617 Laur, Kerli 1981 Tartu maakond
3618 Laur, Lauri-Kalev 1989 Harju maakond Sutherland
3619 Laur, Liia 1956 Tartu maakond
3620 Laur, Mikk 1986 Võru maakond
4925 Laur, Urmas 1970 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
4926 Laur, Urmas 2003 Harju maakond
3621 Laurimaa, Heli 1988 Tartu maakond
4820 Laurimäe, Merle 1973 Harju maakond
4953 Laurits, Kermo 1988 Tartu maakond
3622 Laursoo, Ott 1988 Tartu maakond
3623 Laursoo, Tiit 1961 Tartu maakond
3624 Lauva, Rita 1993 Läti
4661 Le Tallec, Romain 1993 Prantsusmaa
3625 Lebedev, Juta 1959 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
3626 Lehis, Agur 1970 Tartu maakond
3627 Lehis, Gerda 2005 Tartu maakond
3628 Lehis, Kaisa-Mari 2001 Viljandi maakond
4719 Lehola, Tauri 1983 Tartu maakond Autosõit OÜ
4923 Lehtme, Laura 2002 Tartu maakond JJ-Street Tantsukool
3629 Lehtsaar, Jaanus 1970 Harju maakond
3630 Lehtsaar, Kaia 1985 Tartu maakond
3631 Lehtsaar, Vairi 1971 Harju maakond
3632 Leiger-Suurvärav, Tiina 1988 Harju maakond
3633 Leinbock, Eleriyne 1977 Ida-Viru maakond Swedbank AS
3634 Leis, Elina 1992 Tartu maakond
3635 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
3636 Leiten, Riivo 1981 Tartu maakond
3637 Lelberd, Peeter 1989 Põlva maakond
3638 Lelle, Silvar 1969 Valga maakond
3639 Lember, Janek 1978 Harju maakond
3640 Lember, Janek 1974 Jõgeva maakond
4966 Lember, Ken-Janek 2003 Jõgeva maakond
3641 Lember, Marjana 1981 Jõgeva maakond
3642 Lembinen, Igne 1953 Tartu maakond
3643 Lemendik, Jane 1984 Tartu maakond
3644 Lementa, Mario 1982 Tartu maakond
3645 Lemmik, Silja 1968 Tartu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
3646 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
3647 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
3648 Lemsalu, Ülo 1950 Tartu maakond
3649 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
3650 Lepanen, Mart-Aleksander 1990 Tartu maakond
3651 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3652 Lepik, Ave 1984 Harju maakond
3653 Lepik, Jane 1978 Tartu maakond
4852 Lepik, Janek 1978 Tartu maakond
3654 Lepik, Kaido 1990 Tartu maakond Suusahullud
3655 Lepik, Karl Joosep 2000 Harju maakond 2. Jalaväebrigaad
4833 Lepik, Maie 1991 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
3656 Lepik, Silvi 1971 Tartu maakond
3657 Lepp, Anne-Liis 1991 Tartu maakond
3658 Lepp, Arno 1988 Tartu maakond
3659 Lepp, Getter 1997 Tartu maakond
3660 Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond
3661 Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
3662 Leppik, Liis 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts
4662 Leroux, Kevin 1995 Prantsusmaa
3664 Libe, Helen 1983 Tartu maakond
3665 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
3666 Liblik, Kristel 1992 Tartu maakond
3667 Liblik, Monika 1987 Tartu maakond
3668 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
3669 Libov, Leho 1992 Tartu maakond AS G4S Eesti
3670 Liebert, Kertu 1987 Jõgeva maakond
3671 Lifländer, Merike 1951 Järva maakond
3672 Ligi, Kerli 1986 Harju maakond
3673 Liin, Kertu 1988 Tartu maakond TÜASK
3674 Liin, Urmas 1976 Järva maakond
4752 Liis, Eve 1969 Harju maakond
4754 Liis, Mihkel Erik 2004 Harju maakond
4753 Liis, Ruudo 1965 Harju maakond
3675 Liiskmaa, Jaanek 1977 Harju maakond
3676 Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
4887 Liivak, Aljona 1984 Tartu maakond Sportland
4849 Liivak, Siret 1980 Tartu maakond Sportland
3677 Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
4696 Liivamägi, Ants 2006 Tartu maakond
4709 Lill, Kristi 1983 Tartu maakond
3678 Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3679 Lilla, Sven 1989 Tartu maakond VÕIMLA Spordiklubi
3680 Lillemets, Kalle 1966 Viljandi maakond
3681 Lillemets, Kerttu 1982 Põlva maakond
3682 Lillemets, Kirkeliis 2005 Põlva maakond
3683 Lillemets, Liis 1992 Tartu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
3684 Lillemägi, Kristi 1980 Harju maakond
3685 Lilles, Eli 1982 Harju maakond
3686 Lilletai, Maile 1984 Pärnu maakond
3687 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
4756 Lillo, Sigrid 1984 Tartu maakond
3688 Limberg, Vahur 1980 Tartu maakond
4855 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
3689 Lind, Tiivi 1978 Harju maakond
3690 Lindpere, Loviisa 1998 Tartu maakond
4903 Ling, Ando 1986 Tartu maakond Replace OÜ
3691 Link, Joosep 1990 Lääne maakond
3692 Lint, Gabriela 1963 Tartu maakond
3693 Lintsi, Mart 1943 Tartu maakond
3694 Lipand, Anneli 1965 Tartu maakond
3695 Lipp, Kati 1990 Tartu maakond Embach
3696 Lipping, Svetlana 1985 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
3697 Lissovski, Aleksandr 1979 Tartu maakond
3698 Liukanen, Mare 1950 Rapla maakond
3699 Lode, Avo 1963 Põlva maakond
3700 Loginova, Julia 1983 Harju maakond I Love Supersport
3701 Loimet, Martin 1990 Tartu maakond
3702 Lokk, Kaisa 1995 Tartu maakond
3704 Lood, Margit 1984 Tartu maakond
3705 Lood, Piret 1984 Tartu maakond
4961 Loog, Grete-Liis 1996 Harju maakond Sportland
3706 Loorents, Triinu 1988 Tartu maakond
3707 Loost, Liivi 1951 Tartu maakond
3708 Lopsik, Andrei 1955 Ida-Viru maakond
3709 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
3710 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
3711 Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
3712 Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
3713 Luha, Adrian 2008 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3714 Luha, Katrin 1969 Tartu maakond SportID
3715 Luha, Kaupo 1971 Tartu maakond
4746 Lukas, Jaanika 1973 Viljandi maakond
3716 Lukas, Orm Leopold 2004 Tartu maakond TÜASK
3717 Luksep, Tuulike 1975 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3385 Luksepp, Aljona 1992 Tartu maakond
3718 Lumi, Evi 1949 Järva maakond
3719 Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond
3720 Lust, Kersti 1976 Tartu maakond
3721 Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
3722 Luts, Merike 1957 Põlva maakond
4827 Luts, Reet 1986 Tartu maakond
3723 Luts, Robin 1996 Tartu maakond
3724 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond
3725 Luup, Ilmar 1973 Harju maakond
3732 Lätte, Meriliis 1986 Tartu maakond Respo Haagised AS
3733 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
3734 Lääne, Evely 1977 Võru maakond Valio Eesti AS
3735 Läänemets, Märt 1962 Tartu maakond
3726 Lõbu, Villem 1985 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
3727 Lõhmus, Jaana 1976 Tartu maakond A. Le Coq
3728 Lõhmus, Triin 1985 Tartu maakond EÜS Põhjala
3729 Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3730 Lõo, Kaidi 1987 Harju maakond
3731 Lõuk, Kristi 1978 Tartu maakond SK Jooksupartner
3736 Maamägi, Armido 1993 Tartu maakond
4806 Maarjakõiv, Maarja 1991 Harju maakond Elisa
3737 Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
3738 Maasing, Marget 1979 Tartu maakond
3739 Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
4745 Maasing, Tannar 2004 Tartu maakond
3740 Maciel, Trentini Bruno Rafael 1991 Brasiilia
4929 Madal, Ingar 1991 Tartu maakond Replace OÜ
3741 Madis, Kätlin 1981 Harju maakond SK Jooksupartner
3742 Madisson, Anni 1988 Harju maakond Vahipataljon
3743 Maftuljak, Tatjana 1966 Tartu maakond
3744 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
4978 Mahlakas, Kalev 1967 Tartu maakond
3745 Mahlapuu, Jana 1984 Harju maakond
4845 Maide, Martin 1991 Tartu maakond
3746 Maidla, Margit 1976 Harju maakond
4801 Maiste, Eva-Maria 1985 Harju maakond
3747 Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond
3748 Maksimov, Andrei 1975 Harju maakond
3749 Maliuvanchuk, Ostap 1993 Ukraina
3750 Malmiste, Dorrit 1993 Tartu maakond
4701 Malysheva, Viktoriia 1993 Venemaa
3751 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
3752 Mandriks, Katrine 1962 Harju maakond
4743 Marchuk, Olga 1989 Harju maakond
3753 Margus, Peep 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3754 Maripuu, Relika 1983 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
3755 Markus, Merit 1998 Tartu maakond Tartu Terminal AS
3756 Martens, Marit 1992 Harju maakond MTÜ Spordiselts
3757 Martinson, Kristi 1977 Võru maakond Hals Team
3758 Martoja, Reelika 1994 Harju maakond
3759 Masing-Jugaste, Carmen 1982 Tartu maakond Hanza Tartu team
3760 Masso, Märt 1978 Harju maakond
3761 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond
3762 Matsberg, Mari 1990 Harju maakond
3763 Matsina, Madis 1985 Tartu maakond
3764 Matt, Stenver 1993 Harju maakond Harju Elekter AS
3765 Matto, Vallo 1969 Tartu maakond
3766 Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
3767 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
3768 Mboya, Marco 1991 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
4784 Mccarthy, Rory 1990 Ühendkuningriik
3769 Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
3770 Meekler, Hanna-Ly 2000 Tartu maakond
3771 Meier, Ergo 1972 Harju maakond
3772 Meier, Maarika 1974 Viljandi maakond
3773 Meier, Tarmo 1981 Tartu maakond
3774 Meitsar, Maria 1988 Põlva maakond
4883 Melis, Hannela 1999 Harju maakond Sportland
4814 Melk, Kristiine 1977 Tartu maakond
3775 Meltsas, Veiko 1974 Harju maakond
3776 Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
3777 Menne, Mariann 1985 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
3778 Merelaht, Martin 2000 Tartu maakond
4880 Merike, Mehine 1978 Tartu maakond Sportland
3779 Merioja, Maarja 1982 Tartu maakond
3780 Mertsina, Heiko 1987 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
4813 Mesila, Ingrid 1959 Tartu maakond Orkla Eesti AS
3781 Mestiljainen, Sergei 1980 Põlva maakond
4788 Mets, Elle 1961 Tartu maakond Maarja küla
3782 Mets, Tarvo 1990 Lääne maakond
3783 Metsaluik, Epp 1969 Põlva maakond
3784 Metsaluik, Melani 1994 Tartu maakond
3785 Metsis, Marje 1980 Tartu maakond
3787 Michelson, Maarja 1984 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3788 Mihkelson, Tanel 1967 Tartu maakond Warmeston OÜ
3789 Mihkelsoo, Malle 1994 Harju maakond
3790 Miil, Dagmar 1980 Tartu maakond
3791 Miil, Margit 1959 Tartu maakond
4928 Miilmann, Rannet 1992 Tartu maakond Replace OÜ
3792 Miilmann, Rauno 1991 Tartu maakond Replace OÜ
4691 Mikita, Valdur 1970 Tartu maakond
3793 Mikk, Ave 1970 Viljandi maakond
4979 Mikk, Üllar 1985 Tartu maakond
3794 Mikson, Ljuda 1982 Tartu maakond
3795 Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
3796 Milk, Marek 1973 Ida-Viru maakond Politsei- ja Piirivalveamet
4882 Milk, Marika 1975 Ida-Viru maakond Sportland
3797 Misjutina, Paula 1994 Lääne-Viru maakond Voorema Centrum/Rattabaas
4690 Mitchell, Suzanne 1952 Harju maakond
3798 Mohnatseva, Anna 1989 Harju maakond
3799 Moldov, Raili 1984 Harju maakond
4815 Moorast, Kristjan 1987 Tartu maakond
3800 Mooste, Marek 1990 Pärnu maakond Tartu Ülikool
3801 Moskalenko, Aleksandra 1985 Tartu maakond
4767 Muceniece, Ilze 2007 Läti
3802 Mugu, Anne 1970 Tartu maakond
3803 Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
3804 Muistna, Tuuli 1995 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3805 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
3806 Mursula, Jasmin 1997 Harju maakond
3807 Muru, Maiu 1987 Tartu maakond
3808 Must, Gerle 1980 Valga maakond
3809 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
3810 Must, Mairi 1983 Tartu maakond Lamberts Eesti
3811 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
3812 Muttel, Rita 1982 Harju maakond
3813 Muttik, Anneli 1974 Tartu maakond
4684 Muttik, Reino 1990 Valga maakond
3814 Muuli, Lennart 2006 Tartu maakond
3815 Muuli, Rasmus 2002 Tartu maakond
4679 Mäe, Jaanus 1987 Pärnu maakond
3822 Mäeots, Mario 1982 Tartu maakond
3823 Mäeots, Robin 2006 Tartu maakond
3850 Mäesaar, Andres 1988 Tartu maakond
3824 Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3825 Mäesepp, Hele-Kaja 1946 Tartu maakond Herbalife
3826 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3827 Mäestu, Mattias 2006 Tartu maakond
3828 Mägi, Elen 1985 Lääne-Viru maakond
3829 Mägi, Mark 2006 Tartu maakond
3830 Mäkinen, Helena 1949 Soome
3831 Mälgand, Eve 1965 Viljandi maakond
3832 Mändla, Meelis 1975 Pärnu maakond
3833 Mändoja, Kristi 1997 Tartu maakond Tartu Vangla
4995 Männik, Johannes 2008 Tartu maakond
3834 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
3835 Mäoma, Annaliisa Ireene 1999 Tartu maakond
3836 Mäoma, Jaana 1978 Põlva maakond
3837 Märtin, Annika 2007 Harju maakond
3838 Märtmann, Helina 1985 Tartu maakond Baltic Agro Team
4964 Mõik, Caisa-Merili 1986 Harju maakond
3816 Mõistus, Merlin 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
3817 Mõlder, Heigo 1982 Harju maakond
3818 Mõttus, Andra 1975 Harju maakond Selver
3819 Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
3820 Mõttus, Brigitta 1979 Tartu maakond
3821 Mõttus, Magnar 2007 Valga maakond
3367 Mölder, Anett 1992 Harju maakond
3839 Mölder, Anne-Mai 1959 Tartu maakond Valio Eesti AS
3840 Mölder, Arvo 1992 Harju maakond
3841 Mühlberg, Markus Louis 1998 Harju maakond
4744 Mühlberg, Siim 2003 Tartu maakond SK ProRunner
3842 Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
3843 Münter, Ira 1961 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
3844 Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond
3845 Müürsepp, Markus 2009 Harju maakond
3846 Müürsepp, Ülle 1962 Tartu maakond A. Le Coq
3847 Naaber, Merili 1986 Tartu maakond
3848 Naaber, Tiina 1990 Tartu maakond
3849 Naaris, Aivar 1961 Tartu maakond
4693 Nahkur, Alari 1977 Tartu maakond
4973 Namm, Karmen 1991 Harju maakond
3851 Napier, Elliot 1986 Ühendkuningriik
3852 Napritson, Jana 1975 Viljandi maakond
4917 Narmont, Donatas 1966 Harju maakond
3853 Narusk, Hegri 1977 Põlva maakond
3854 Narvik, Silvia 1967 Harju maakond
3855 Naumova, Anna 1989 Harju maakond
4974 Nautras, Lea 1989 Tartu maakond
3856 Neerot, Urmas 1972 Põlva maakond
4858 Nei, Kristel 1989 Harju maakond Sportland
3857 Neier, Helen 1978 Tartu maakond Embach
3858 Neltsas, Terje 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3859 Nemvalts, Stella 1992 Tartu maakond
3860 Nepper, Pelle 1976 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
3861 Nerut, Evelin 1989 Tartu maakond
3862 Neumann, Kätlin 1983 Põlva maakond
3863 Niglas, Mariethe-Piret 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
4859 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
4728 Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
3864 Niiduviir, Tiia 1958 Tartu maakond
3865 Niit, Inga 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
4894 Nikiforov, Sergei 1975 Pärnu maakond
4895 Nikiforov, Vasili 1988 Pärnu maakond
3866 Nikitin, Carl 1997 Harju maakond Tartu Linnavalitsus
3867 Nikopensius, Erik 2004 Tartu maakond
3868 Nilp, Tiina 1957 Tartu maakond
3869 Nool, Jürgen 1986 Tartu maakond Baltic Agro Team
3870 Noole, Andres 1966 Harju maakond
3871 Noor, Karoli 1996 Harju maakond
3872 Noorem, Anary 1980 Tartu maakond
3873 Noormägi, Reelika 1975 Tartu maakond Enics Eesti AS
3874 Normann, Jane 1969 Tartu maakond
3875 Novikov, Stanislav 1973 Venemaa
3876 Novikova, Olga 1963 Tartu maakond
3877 Nurk, Hugo Johannes 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3878 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
4873 Nurmsalu, Kristjan 1992 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
3879 Nuter-Tammin, Sven 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
3880 Nutov, Kevin 2002 Järva maakond
3881 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3882 Nõgu, Jaanika 1965 Harju maakond Hals Team
3883 Nõgu, Kaarli 1998 Harju maakond Hals Team
4676 Nõmm, Nelli 1986 Tartu maakond
4724 Nõmmela, Mihkel 1970 Harju maakond Eesti Panga SK
3884 Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
3885 Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
3886 Nõmmiste, Leie 1976 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
3887 Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
3888 Nõmmiste, Merit 2009 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
4955 Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond
3889 Nõmmsalu, Thomas Feliks 1997 Harju maakond KVÜÕA
3890 Obet, Vahur 1979 Harju maakond
3891 Odamus, Terje 1969 Harju maakond
3892 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
3893 Ogibalova, Olga 1962 Harju maakond
3894 Oidram, Rauno 1988 Harju maakond
3895 Oja, Hendo 1977 Harju maakond
3896 Oja, Siim 1986 Tartu maakond Hals Team
3897 Oja, Viorica 1993 Viljandi maakond
3898 Ojakivi, Reelika 1981 Tartu maakond
3899 Ojakäär, Toomas 1974 Tartu maakond
3900 Ojala, Kaido 1979 Tartu maakond Tartu Terminal AS
3902 Ojalill, Jaagup 1990 Tartu maakond
3903 Ojaluoma, Seppo 1947 Soome
3904 Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
3905 Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond
3906 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
3907 Ojasaar, Heli 1976 Jõgeva maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
3908 Ojastu, Roman 1963 Tartu maakond Omniva SK
4908 Oleinits, Irina 1969 Ida-Viru maakond I Love Supersport
3909 Olesk, Jana 1972 Tartu maakond
3910 Olev, Marek 1985 Tartu maakond
3911 Olgo, Teele 2002 Jõgeva maakond
3912 Onkel, Taisi 1994 Tartu maakond Replace OÜ
3913 Ool, Mirjam 1990 Tartu maakond
3914 Ootsing, Merili 1994 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
3915 Opmann, Eveli 1977 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3916 Oppar, Karl Erik 2002 Võru maakond
4992 Orav, Andrea 2002 Tartu maakond
3917 Orgusaar, Maris 1981 Tartu maakond
3918 Orlo, Siiri 1981 Tartu maakond
3919 Orula, Silja 1985 Tartu maakond
3920 Orusalu, Katrina 1981 Harju maakond
4951 Orusalu, Toivo 1975 Harju maakond
4768 Ose, Agnese 1983 Läti
4763 Ose, Reinis 2004 Läti
3921 Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3922 Ostiller, Nathaniel 1991 Ameerika Ühendriigid
3923 Ostrat, Joel 1982 Tartu maakond
3924 Ostrat, Therese 1992 Tartu maakond
3925 Ots, Aivar 1969 Tartu maakond
3926 Ots, Anu 1968 Tartu maakond
3927 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3928 Otsa, Kaja 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3929 Otsa, Kalle 1968 Tartu maakond
3930 Otsus, Erki 1988 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
4879 Paabo, Kadri 1985 Tartu maakond Sportland
3931 Paabor, Alo 1990 Tartu maakond
3932 Paabstel, Mari-Liis 2001 Harju maakond
3933 Paap, Raino 1984 Tartu maakond
4821 Paas, Liivika 2005 Tartu maakond
3934 Padjus, Sven 1983 Tartu maakond Swedbank AS
3935 Padrik, Liina 1977 Tartu maakond
3936 Pae, Ester 1972 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3937 Paglant, Jaanika 1973 Tartu maakond A. Le Coq
4816 Pahapill, Piret 1988 Harju maakond
3938 Paimla, Kristi 1983 Tartu maakond Salvest AS
4878 Paju, Kairit 1996 Pärnu maakond Sportland
3939 Pajula, Andrus 1971 Harju maakond
3940 Pajula, Dan-Markkus 1997 Harju maakond
3941 Pajula, Laura 1992 Harju maakond
3942 Pajur, Rain 1976 Harju maakond Swedbank AS
3943 Pajuri, Maili 1978 Harju maakond
3944 Pajuväli, Ermo 1986 Pärnu maakond
3945 Pakutkiene, Daisi 1987 Tartu maakond
3946 Palgi, Margareta 1964 Põlva maakond
3947 Palk, Imbi 1968 Tartu maakond
4986 Pallo, Kert 2005 Valga maakond
3948 Palm, Erki 1962 Võru maakond
3949 Palm, Kristjan 1990 Lääne-Viru maakond
3950 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
3951 Palmiste, Estel 1976 Tartu maakond
3952 Palopson, Merike 1990 Tartu maakond
3953 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
4914 Palu, Ave 1977 Viljandi maakond
3954 Palumäe, Liis 1992 Tartu maakond
3955 Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
3956 Paniagua, Carlos 1986 Ameerika Ühendriigid
3957 Pari, Kätlin 1982 Viljandi maakond
3959 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
4722 Parm, Terje 1985 Tartu maakond Bigbank AS
3960 Parma, Artur 2006 Põlva maakond
3961 Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
3962 Parro, Kristi 1986 Harju maakond
3963 Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
3964 Parts, Maret 1982 Tartu maakond
3965 Parv, Maivi 1970 Tartu maakond
3966 Parv, Merike 1977 Võru maakond
3967 Parv, Raili 1971 Valga maakond
3968 Pastak, Ly 1981 Tartu maakond
4770 Patama, Toni 1977 Soome
3969 Pau, Edgar 1987 Tartu maakond
3970 Pau, Ilme 1969 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3971 Paul, Urmas 1983 Tartu maakond
3972 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond
3973 Paulson, Jaana 1983 Tartu maakond Hals Team
3974 Pavlenkova, Jana 1982 Ida-Viru maakond
3975 Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3976 Pedak, Rasmus 1991 Tartu maakond Swedbank AS
3977 Pedaste, Karel 2006 Tartu maakond Vaajakosken Kuohu
3978 Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond
3979 Peek, Annika 1981 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3980 Peep, Tiina 1957 Ida-Viru maakond
3981 Pehk, Heimar 1982 Põlva maakond
3982 Pehlak, Anna-Liisa 1989 Võru maakond Salvest AS
4935 Peiker, Helena 1985 Tartu maakond
3983 Peiker, Herki 1988 Põlva maakond
3984 Peil, Kalev 1995 Järva maakond Türi Rattaklubi
3985 Pelju, Kristel 1996 Tartu maakond
3986 Peltser, Marje 1987 Tartu maakond
3987 Pening, Elvina 1975 Tartu maakond A. Le Coq
3988 Pennula, Natalja 1974 Valga maakond
3989 Perm, Berthold 1999 Jõgeva maakond
3990 Perm, Kaari 1995 Jõgeva maakond Tartu Linnavalitsus
4758 Pertmann, Annika 1970 Tartu maakond
3991 Pesti, Katre 1986 Viljandi maakond
4725 Petermann, Kristel 1977 Harju maakond
3992 Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
3993 Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
3994 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
3995 Peterson, Tiit 1979 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3996 Petrova, Natalia 1989 Tartu maakond
3997 Pettai, Vello 1968 Tartu maakond
3998 Pihlak, Kairi 1981 Lääne-Viru maakond MTÜ Spordiselts
4843 Pihlak, Siim 1989 Harju maakond
4819 Pihlap, Ants 1943 Tartu maakond
4809 Pihlap, Marie 2006 Tartu maakond
3999 Pihlo, Kristjan 1992 Tartu maakond
4000 Piho, Kerli 1988 Rootsi
4001 Piho-Arna, Heili 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
4002 Piho-Ottas, Kairi 1979 Tartu maakond
4003 Piir, Marju 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
4787 Piiri, Ruth 1968 Tartu maakond Maarja küla
4004 Piirimäe, Paul 2006 Tartu maakond OK Põlva Kobras
4005 Pikkor, Heigo 1995 Ida-Viru maakond ABB AS
4704 Pille, Marko 1969 Tartu maakond
5004 Pilli, Moonika 1982 Lääne-Viru maakond
4981 Pindma, Patrik Tobias 2008 Harju maakond SK CFC
4959 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
4007 Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
4008 Plakk, Egge-Katri 1970 Tartu maakond
4009 Plink, Anneli 1978 Tartu maakond
4915 Plink, Iti-Marleen 2003 Tartu maakond JJ-Street Tantsukool
4011 Poimo, Anu 1976 Tartu maakond Freesport
4012 Poksi, Aimar 1978 Tartu maakond
4013 Politanov, Robert 2002 Tartu maakond
4014 Poll, Monika 1985 Tartu maakond
4015 Poll, Romet 2005 Tartu maakond
4016 Poltimäe, Helen 1976 Tartu maakond
4017 Poltorukho, Dmitriy 1981 Ida-Viru maakond
4018 Pommer, Kevin 1995 Järva maakond
4019 Popov, Juri 1997 Ida-Viru maakond
4020 Porokhov, Maksim 1982 Venemaa
4021 Posihnova, Merily 1987 Tartu maakond
4022 Poska, Jevgenia 1989 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
4897 Post, Peeter 1983 Tartu maakond
4023 Posti, Säde Reet 2006 Põlva maakond
4024 Posti, Taimi 1975 Tartu maakond
4668 Pradel, Jeremy 1992 Prantsusmaa
4026 Prans, Leili 1951 Tartu maakond
4027 Prauda, Artis 2001 Läti
4028 Priinits, Anneli 1972 Harju maakond
4029 Printsmann, Liisa Marie 2002 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
4889 Priske, Annyka 2005 Ida-Viru maakond
4030 Prokopjuk, Bogdan 1964 Tartu maakond
4031 Protopopova, Anna 1979 Tartu maakond A. Le Coq
4032 Pruttsenko, Maria 1987 Harju maakond
4965 Pruul, Erki 1976 Tartu maakond SK Saarde
4739 Pruul, Heiki 1979 Harju maakond Täppsportlased
4033 Pruul, Priit 1981 Tartu maakond
4034 Pruul, Signe 1983 Tartu maakond
4035 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
4036 Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
4037 Puio, Peeter 1974 Harju maakond
4038 Puio, Ragnar 2006 Harju maakond
4039 Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
4040 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
4041 Puls-Lillepa, Aile 1981 Pärnu maakond
4042 Punga, Heldin 1973 Põlva maakond
4043 Pungar, Ene 1971 Tartu maakond
4044 Pungas, Siiri 1973 Tartu maakond
4045 Punka, Sirle 1983 Tartu maakond
4046 Purgats, Sigrid 1984 Tartu maakond
4047 Purge, Marianne 1987 Tartu maakond
4048 Putan, Veera 1965 Ida-Viru maakond
4049 Puu, Luise 1978 Tartu maakond Hanza Tartu team
4954 Puusaar, Robin 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
4050 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
4051 Puusemp, Peeter 1984 Harju maakond
4052 Puusepp, Ivar 1974 Harju maakond
4053 Puusepp, Rainis 2003 Tartu maakond
4069 Pähkel, Julia 1983 Harju maakond
4070 Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
4694 Pärismaa, Uku 2001 Harju maakond
4983 Pärn, Ly 1987 Harju maakond
4071 Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
4072 Pärna, Monika 1978 Viljandi maakond
4073 Pärna, Pille-Kadri 1963 Võru maakond
4074 Pärnakivi, Loona 1991 Harju maakond
4075 Pärnala, Ain 1965 Pärnu maakond
4076 Pärnala, Karin 2001 Pärnu maakond
4077 Pärnala, Liivika 1966 Pärnu maakond MTÜ Spordiselts
4782 Pärnamets, Tanel 1981 Tartu maakond eratreening.ee
4078 Pärnamägi, Agnes 1980 Harju maakond
4079 Pärtel, Kadri 1991 Harju maakond
4080 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
4081 Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
4082 Pääsuke, Guido 1974 Harju maakond
4054 Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
4055 Põder, Leili 1977 Harju maakond
4056 Põhjala, Heli 1973 Tartu maakond
4057 Põhjatu, Indrek 1991 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
4058 Põld, Liina 1976 Lääne maakond
4059 Põldaru, Annely 1968 Tartu maakond
4060 Põldma, Eda 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
4061 Põldnurk, Jana 1974 Harju maakond Keskkonnaagentuur
4689 Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
4062 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond
4063 Põldver, Kairon 2004 Jõgeva maakond
4064 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
4065 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
4066 Põllukivi, Piret 1975 Harju maakond
4067 Põlluste, Katrin 1971 Tartu maakond
4068 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
4083 Pütsep, Andri 1983 Võru maakond
4084 Raaper, Hannele 1989 Põlva maakond
4893 Rahu, Ain 1979 Saare maakond
4086 Rahu, Rait 1992 Tartu maakond
4798 Rahy, Marge 1979 Harju maakond
4087 Raidma, Saimon 1982 Tartu maakond
4088 Raiendik, Monika 1977 Harju maakond
4089 Raik, Mari-Liis 1939 Viljandi maakond
4090 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
4091 Raiski, Marge 1971 Tartu maakond Swedbank AS
4092 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
4093 Raja, Marina 1969 Harju maakond
4094 Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
4095 Rand, Romet 1976 Tartu maakond
4096 Randaru, Veiko 1967 Tartu maakond SK ProRunner
4097 Randman, Teele 1992 Harju maakond
4098 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
4796 Randveer, Piret 1981 Harju maakond
4099 Rantanen, Juha-Pekka 1980 Soome
4100 Rapper, Kristiina 1970 Harju maakond
4996 Raud, Kristo 1984 Tartu maakond
4101 Raudkepp, Liisa 1989 Tartu maakond Telia SK
4102 Raudkett, Ragne 1991 Põlva maakond
4103 Raudpuu, Hannes 1995 Tartu maakond Suusahullud
4104 Raudpuu, Marta 2007 Tartu maakond Suusahullud
4105 Raudsep, Liisi 1991 Harju maakond AS G4S Eesti
4106 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
4107 Raudsepp, Janika 1981 Tartu maakond
4108 Raudsepp, Raivo 1964 Järva maakond
4109 Raudsik, Taavi 1992 Võru maakond Warmeston OÜ
4110 Rea, Ainar 1984 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
4111 Rea, Jaan 1979 Tartu maakond
4112 Rebane, Jürgen 2007 Lääne-Viru maakond
4113 Rebane, Piret 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
4114 Rebane, Raigo 1976 Lääne-Viru maakond
4115 Rebane, Tiit 1978 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
4116 Ree, Eilin 1985 Harju maakond
4117 Reedi, Olaf 1991 Tartu maakond
4118 Reedi, Raul Villem 1999 Tartu maakond
4119 Rehtla, Kadri-Liis 1995 Harju maakond
4120 Reila, Karl Hendrik 2005 Harju maakond Mamily Pro Team
4121 Reila, Rivo 1981 Harju maakond Mamily Pro Team
4122 Reilent, Kai 1990 Harju maakond
4123 Reiles, Maarika 1967 Viljandi maakond
4124 Reiljan, Katrin 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
4125 Reima, Heigo 1981 Tartu maakond
4863 Reiman, Anti 1982 Tartu maakond Suusahullud
4126 Reiman, Maarja-Liis 1991 Harju maakond
4127 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
4128 Reimann, Erika 1954 Järva maakond
4129 Reimann, Heli 1965 Tartu maakond Salvest AS
4130 Reimets, Avo 1948 Tartu maakond
4977 Reimo, Jaan 1985 Tartu maakond
4131 Rein, Aigi 1967 Harju maakond
4132 Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
4133 Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
4134 Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
4135 Reinhold, Evelin 1980 Tartu maakond
4136 Reini, Robert Mathias 1999 Harju maakond Hals Team
4137 Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
4138 Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
4139 Reinsalu, Remo 1983 Harju maakond
4140 Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond
4141 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
4142 Reinthal, Mirjam 1979 Tartu maakond Tartu Terminal AS
4143 Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond
4144 Reinvart, Vardo 1990 Tartu maakond
4824 Reisenbuk, Madis 1975 Jõgeva maakond
4881 Reismann, Liis 1989 Harju maakond Sportland
4145 Reka, Yulia 1989 Harju maakond
4146 Rekand, Sven Mihkel 2007 Tartu maakond
4147 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond Eesti Panga SK
4148 Rekker, Elis 1988 Tartu maakond
4982 Rell, Martti 1994 Harju maakond
4149 Remmelg, Sten 1983 Ida-Viru maakond
4150 Remsel, Veronika 1973 Lääne-Viru maakond
4151 Rennit, Martin 1986 Viljandi maakond
4152 Reponen, Risko 1972 Tartu maakond
4153 Riim, Piia 1972 Tartu maakond
4154 Riim, Pille 1997 Tartu maakond
4155 Riimand, Reelika 1981 Eesti
4156 Riipus, Ingrid 1980 Jõgeva maakond
4804 Riis, Kaspar 1981 Tartu maakond AS G4S Eesti
4157 Riives, Aire 1971 Tartu maakond
4158 Riives, Jana 1969 Tartu maakond
4741 Rikken, Andreas 1994 Põlva maakond
4159 Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
4160 Rinken, Sulev 1964 Valga maakond
4161 Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
4162 Ristal, Kadi 1986 Tartu maakond
4163 Ristisaar, Triin 1998 Tartu maakond Tartu Terminal AS
4680 Ristmägi, Marten-Jakob 2006 Tartu maakond TÜASK
4164 Rogova, Olga 1982 Harju maakond
4165 Rohejärv, Kristi 1982 Tartu maakond eratreening.ee
4166 Rohtla, Jarmo 1985 Tartu maakond
4706 Rolko, Miroslav 1984 Viljandi maakond Enics Eesti AS
4167 Roll, Madis 1984 Harju maakond
4781 Rooden, Meena 2006 Tartu maakond
4168 Roogna, Mihkel 1977 Harju maakond
4169 Roolaht, Liina-Mari 1997 Tartu maakond
4170 Rooleht, Raido 1988 Tartu maakond
4947 Roos, Esther 1969 Saksamaa
4171 Roos, Rando 2004 Tartu maakond
4172 Roose, Austin 2001 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
4173 Roose, Inge 1967 Tartu maakond
4174 Roosfeld-Pintson, Reilika 1984 Tartu maakond
4175 Roosimägi, Mart 1983 Harju maakond Swedbank AS
4176 Roosma, Toomas 2002 Tartu maakond
4177 Rootalu, Hans-Kristen 1996 Harju maakond SK Biathlon/ Eesti Sportlane
4178 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
4179 Rosenthal, Rosmarii 1987 Tartu maakond Hals Team
4180 Rosin, Markus 1999 Harju maakond KVÜÕA
4181 Rosin, Pille 1979 Jõgeva maakond Politsei- ja Piirivalveamet
4182 Ruitlane - Rüütli, Diana 1982 Võru maakond
4183 Rumm, Anneli 1967 Harju maakond
4916 Ruukel, Kadi 2002 Tartu maakond JJ-Street Tantsukool
4184 Ruul, Ly 1979 Järva maakond
4185 Ruusmann, Anni 1984 Lääne-Viru maakond
4716 Ruut, Marie 2001 Viljandi maakond
4186 Ruuven, Liisi 2003 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
4930 Räkk, Rainer 1993 Tartu maakond Replace OÜ
4190 Rämmar, Ele 1943 Tartu maakond
4191 Rämmi, Piret 1983 Harju maakond
4192 Rästa, Heivi 1978 Valga maakond Combiwood OÜ
4847 Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond
4907 Rätsep, Meelis 1988 Tartu maakond
4193 Rääk, Kaire 1975 Tartu maakond
4194 Rääts, Laura 1997 Tartu maakond
4188 Rõžov, Merle 1980 Tartu maakond
4189 Rõžova, Ene 1971 Põlva maakond
4187 Rõžova, Helena 1977 Põlva maakond
4195 Rööpmann, Kristiina 1981 Tartu maakond
4196 Rückenberg, Eva 1988 Tartu maakond AS G4S Eesti
4197 Rückenberg, Silvar 1983 Tartu maakond AS G4S Eesti
4198 Rüü, Liis 1984 Lääne maakond
4199 Rüü, Tarvo 1981 Lääne maakond
4200 Rüütel, Virgo 1990 Tartu maakond
4201 Rüütli, Anneliis 1972 Põlva maakond
4850 Saage, Merili 1983 Tartu maakond Sportland
4202 Saaliste, Marja Stina 1996 Harju maakond
4203 Saar, Arno 1990 Tartu maakond
4204 Saar, Getlin 1989 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
4205 Saar, Jüri 1973 Tartu maakond
4206 Saar, Kalev 1979 Harju maakond
4207 Saar, Mai 1968 Pärnu maakond
4830 Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
4208 Saar, Maris 1991 Tartu maakond
4209 Saar, Siim 1990 Tartu maakond
4817 Saar, Sirli 1992 Tartu maakond
4799 Saar, Teele 1983 Harju maakond
4210 Saar, Triin 1991 Viljandi maakond
4211 Saar, Triin 1988 Tartu maakond
4212 Saare, Merilin 1987 Tartu maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
4213 Saarejõe, Reet 1964 Tartu maakond
4214 Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
4215 Saaremets, Laura 1988 Tartu maakond Salvest AS
4216 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
4217 Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
4218 Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
4219 Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
4220 Saarniit, Sander 1992 Võru maakond
4221 Saarva, Urmas 1979 Harju maakond
4222 Sabo, Alina 1982 Pärnu maakond
4223 Saealle, Ireen 1977 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
4769 Safonova, Uljana 2004 Ida-Viru maakond
4224 Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
4225 Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
4226 Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
4227 Sainio, Matti 1963 Soome
4228 Saksing, Merilin 1979 Tartu maakond
4229 Salmistu, Sirle 1979 Tartu maakond
4230 Salujärv, Malle 1956 Viljandi maakond
4231 Salumets, Andre 1984 Põlva maakond
4232 Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
4233 Salumäe, Katrin 1986 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
4234 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
4235 Salus, Marit 1983 Tartu maakond
4236 Salusaar, Andres 1981 Tartu maakond Embach
4237 Samajauskas, Ronaldas 1969 Läti
4238 Sander, Robert 2005 Tartu maakond
4239 Sangla, Mikk 2001 Tartu maakond
4240 Sannu, Margit 1964 Viljandi maakond
4241 Sarap, Lisette 2003 Harju maakond
4242 Sarapuu, Arvo 1965 Harju maakond
4243 Sarapuu, Kathy 1979 Tartu maakond
4244 Sarapuu, Kristjan 1982 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
4245 Sarapuu, Liina 1967 Harju maakond
4246 Sarapuu, Sirli 1991 Harju maakond
4247 Sarapuu, Sven 1984 Harju maakond
4956 Sarv, Mait 1988 Tartu maakond
3466 Sarv, Siim 1981 Tartu maakond
4248 Sarv, Triinu 1984 Harju maakond AS G4S Eesti
3187 Sassor, Kristi 1990 Tartu maakond
4249 Saul, Raimo 1976 Harju maakond
4250 Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
4899 Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
4972 Savisikk, Mati 1980 Tartu maakond Uus Maa Tartu büroo OÜ
4251 Savolainen, Jane 1984 Tartu maakond
4252 Savostkin, Jevgeni 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
4253 Scharonberg, Jelena 1969 Ida-Viru maakond
4254 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
4255 Schneider, Aiki 1970 Tartu maakond
4256 Schneider, Sirelin 1993 Tartu maakond
4257 Schutting, Anni 1986 Harju maakond
4699 Seeder, Tagne 2001 Jõgeva maakond
4258 Seer, Marju 1991 Tartu maakond Salvest AS
4259 Seiler, Martin 1986 Tartu maakond
4260 Seleznova, Nikoleta 2005 Läti
4261 Seli, Anti 1973 Tartu maakond
4262 Seliste, Gerda 1988 Tartu maakond
4263 Selmet, Inga 1983 Harju maakond
4264 Selter, Ahto 1970 Järva maakond
4265 Selter, Kristi 1983 Järva maakond
4266 Selter, Liina 1989 Lääne-Viru maakond
4267 Semjonova, Astrida 1954 Läti
4268 Semtsova, Aleksandra 1986 Tartu maakond
4358 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
4269 Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
4759 Sepp, Hanna Laura 1996 Harju maakond
4271 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
4272 Sepp, Ülle 1984 Harju maakond
4993 Shefov, Aleksandr 1978 Venemaa
4273 Shernoff, Howard 1966 Harju maakond
4274 Shernoff, Ivo 2007 Harju maakond
4685 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
4275 Siht, Tõnis 1990 Tartu maakond
4276 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
4277 Sihver, Kärt 2002 Harju maakond
4278 Sihvonen, Tuula 1989 Soome
4800 Siig, Teele 1981 Harju maakond
4931 Siilbaum, Margret 1995 Tartu maakond Replace OÜ
4279 Siilik, Kadi 1989 Tartu maakond
4281 Siimar, Paula-Brit 1997 Tartu maakond
4280 Siimar, Sven 1966 Harju maakond
4282 Siimer, Kristiine 1988 Tartu maakond
4283 Siimer, Kristo 1999 Harju maakond
4284 Sikk, Jaanika 1981 Tartu maakond
4285 Sikka, Mikk 1989 Tartu maakond
4682 Sild, Soile 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
4286 Sillaste, Tiiu 1962 Põlva maakond
4287 Sims, Merli 1993 Tartu maakond
4288 Sinimägi, Riina 1975 Tartu maakond Hanza Tartu team
4844 Sinisalu, Birgit 1988 Harju maakond
4289 Sirel, Kenno 1986 Tartu maakond Hals Team
4290 Sirk, Kadri 1992 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
4291 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
4912 Skirutyte, Viola 2005 Leedu
4292 Skolozhabskyy, Nikita 2010 Ida-Viru maakond
4293 Skvortcov, Andrei 1987 Harju maakond
4294 Smagin, Andrey 1999 Harju maakond
4803 Sokk, Annika 1987 Tartu maakond AS G4S Eesti
4349 Solba, Anna 1987 Tartu maakond
4295 Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
4296 Soo, Andry 1999 Harju maakond Sparta Spordiselts
4297 Soo, Eti 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
4298 Soobard, Regina 1984 Tartu maakond
4299 Soodla, Gregor 1996 Tartu maakond KVÜÕA
4300 Soodla, Pilleriin 1983 Tartu maakond
4301 Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
4774 Sooläte, Angela 1981 Tartu maakond
4302 Soom, Anita 1998 Tartu maakond
4303 Soom, Pärja 1954 Tartu maakond Omniva SK
4304 Soone, Ain 1974 Harju maakond
4305 Soone, Annika 1984 Harju maakond
4306 Soonets, Marju 1986 Harju maakond Playtech Estonia OÜ
4307 Soonsein, Maris 1981 Tartu maakond
4772 Soosaar, Kätlin 1990 Tartu maakond
4749 Soosalu, Kerle 1996 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
4309 Sootla, Evelin 1980 Tartu maakond
4310 Sootla, Ivika 1981 Tartu maakond
4311 Sootla, Juuli 1953 Tartu maakond
4312 Soots, Egon 1957 Viljandi maakond
4313 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
4938 Soovere, Leili 1948 Tartu maakond
4314 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
4315 Sorge, Kristel 1986 Tartu maakond
4316 Sorvali, Maria 1979 Soome Avventura Club Lago di Nero
4317 Sosi, Annika 1993 Viljandi maakond
4318 Sosi, Heidi 1983 Pärnu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
4320 Sova, Marko 1980 Harju maakond
4319 Sowa, Katharina 1989 Harju maakond
4322 Stamm, Reigo 1982 Valga maakond Combiwood OÜ
4890 Strantsov, Andre 1981 Jõgeva maakond
4323 Stroom, Inno 1976 Jõgeva maakond
4900 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
4324 Subbotin, Aleksandr 1988 Harju maakond
4874 Suhhoterina, Marina 1987 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
4325 Sulamanidze, Omari 1972 Põlva maakond
4326 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
4327 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
4328 Suu, Kaja 1978 Harju maakond
4329 Suun, Alari 1992 Valga maakond
4330 Suun, Anni 1995 Valga maakond
4331 Suurpere, Risto 1990 Tartu maakond
4332 Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
4333 Suursu, Maarika 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
4334 Suvi, Kätrin 1994 Tartu maakond
3901 Suvi, Triin 1985 Tartu maakond
4335 Svedko, Timo 1987 Tartu maakond
4321 Szeratics, Tomasz 1975 Poola
4736 Szlezak, Mateusz 1991 Poola Sutherland
4342 Säälik, Alvar 1990 Tartu maakond Hanza Tartu team
4336 Sõber, Kristi 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
4337 Sõelsepp, Katrin 1979 Harju maakond
4338 Sõelsepp, Kristofer 2010 Harju maakond
4776 Sõmera, Astrid 1971 Harju maakond
4339 Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
4340 Sõstra, Sirle 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
4343 Söödor, Siim 1987 Viljandi maakond
4737 Sööt, Kaidi 1986 Valga maakond
4677 Süld, Marge 1975 Harju maakond
4344 Sülluste, Margus 1975 Harju maakond Areal Team
4345 Sütt, Kaja 1974 Tartu maakond Tartu Terminal AS
4359 Taaler, Andrus 1964 Võru maakond
4360 Taar, Pille 1946 Tartu maakond
4361 Taaramae, Kristiina 1975 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
4362 Taavet, Angeelika 1980 Tartu maakond
4363 Tafenau, Kai 1975 Tartu maakond
4364 Tagel, Piia 1960 Põlva maakond
4365 Tagel, Priit 1983 Tartu maakond
4366 Tali, Kaire 1976 Viljandi maakond
4341 Talima, Pärt 1987 Viljandi maakond
4367 Talts, Lauri 1968 Harju maakond Hals Team
4368 Talu, Ene 1986 Viljandi maakond
4688 Talviste, Katre 1978 Tartu maakond
4369 Tamberg, Erlend 1973 Harju maakond
4370 Tamla, Hille 1963 Viljandi maakond
4747 Tamla, Meribel 2009 Viljandi maakond
4371 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
4919 Tamm, Johan 2002 Tartu maakond
4372 Tamm, Kaimar 2002 Viljandi maakond
4373 Tamm, Kardo 2006 Viljandi maakond
4374 Tamm, Katrin 1977 Tartu maakond
4375 Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
4376 Tamm, Marge 1999 Valga maakond
4377 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
4378 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
4379 Tamm, Raul 2004 Tartu maakond
4380 Tamm, Rein 1969 Viljandi maakond
4381 Tammaru, Martine 1972 Rapla maakond
4382 Tamme, Liina 1991 Harju maakond
4383 Tamme, Virge 1988 Tartu maakond Tartu Ülikool
4384 Tammert-Müürsepp, Triin 1980 Tartu maakond
4385 Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
4386 Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
4387 Tammi, Eliise 2002 Tartu maakond
4388 Tammi, Katrin 1976 Tartu maakond
4389 Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
4390 Tammiksaar, Helen 1983 Tartu maakond
4391 Tammist, Kai 1980 Harju maakond
4392 Tammiste, Aile 1972 Tartu maakond
4393 Tammoja, Ülle 1973 Tartu maakond
4394 Tannberg, Erik 1985 Harju maakond
4395 Tannik, Priit 1971 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
4396 Tarakanov, Igor 1980 Läti
4397 Tarakanova, Polina 1999 Venemaa
4574 Tark, Kaarel 1987 Tartu maakond
4398 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
4399 Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
4400 Tarkus, Elar 1983 Tartu maakond Tartu Vangla
4401 Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond Tartu Ülikool
4948 Tarre, Ülle 1975 Tartu maakond
4402 Tart, Heiti 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
4403 Tartes, Saale 1991 Tartu maakond
4404 Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond
4405 Tasuja, Heigo 1989 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
4406 Tasuja, Mariza 1980 Tartu maakond
4407 Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
4409 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
4888 Teder, Henri 2003 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
4410 Teder, Sander 2000 Tartu maakond Tartu Ülikool
4411 Teearu, Helis 1987 Pärnu maakond
4412 Teearu, Timo 1992 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
4413 Teemusk, Heiko 1981 Tartu maakond Hanza Tartu team
4414 Teesaar, Egert 1996 Harju maakond Tartu Ülikool
4415 Teesaar, Ringo Lennart 1996 Tartu maakond
4416 Teessar, Janari 1992 Lääne-Viru maakond
4417 Tehver, Elisabeth 2004 Tartu maakond
4418 Tehver, Kaari 1972 Valga maakond
4419 Teinburk, Marko 1987 Pärnu maakond Anu Jooksutrennid
4420 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
4421 Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
4422 Telling, Siiri 1962 Tartu maakond
4423 Telve, Tiina 1965 Pärnu maakond
4424 Telve, Ülo 1964 Pärnu maakond
4425 Tennisberg, Lilian 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
4426 Tennisson, Thomas 2004 Tartu maakond
4427 Tenno, Tiia 1969 Põlva maakond
4428 Tensing, Ulvi 1958 Harju maakond SK ProRunner
4429 Tenson-Ringvee, Sirly 1979 Tartu maakond
4430 Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
4431 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
4432 Tepper, Elo 1971 Tartu maakond
4433 Teppo, Moonika 1979 Tartu maakond
4434 Teras, Svetlana 1965 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
4435 Tering, Kalvi 1966 Harju maakond Softsystems OÜ
4436 Tetre, Diana 1982 Harju maakond
4437 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond Enics Eesti AS
4438 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
4439 Tiidor, Ruth 1970 Tartu maakond
4773 Tiidu, Maire 1982 Võru maakond
4440 Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
4441 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
4442 Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
4443 Tiisler, Marju 1971 Viljandi maakond
4444 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
4445 Tiits, Agne 1990 Tartu maakond Salvest AS
4943 Tiitus, Emma 2006 Tartu maakond JJ-Street Tantsukool
4711 Tikka, Kristjan 1995 Tartu maakond Autosõit OÜ
4446 Tikkop, Ülle 1965 Tartu maakond
4447 Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
4448 Tiks, Priit 1979 Tartu maakond
4449 Tiks, Signe 1984 Võru maakond
4705 Tilga, Kajar 1967 Valga maakond
4450 Tilling, Tiina 1984 Harju maakond Swedbank AS
4451 Timm, Lea 1961 Järva maakond
4452 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
4453 Tinnuri, Peep 1966 Harju maakond Elisa
4884 Tint, Chrizti 1995 Harju maakond Sportland
4454 Tipner-Torn, Anne 1969 Lääne-Viru maakond
4779 Tjutnev, Andrei 1986 Harju maakond ABB AS
4867 Tkachev, Mikhail 1979 Venemaa
5002 Tobreluts, Indrek 1976 Tartu maakond
4456 Tohvre, Erich 1984 Tartu maakond
4457 Tokman, Kasper 2004 Tartu maakond
4458 Tokman, Piret 1973 Tartu maakond
4459 Tolmane, Beate 2007 Läti kmsbp.lv/Jurmala
4460 Tolmanis, Didzis 1981 Läti kmsbp.lv/Jurmala
4461 Tombu, Katre 1982 Tartu maakond
4462 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
4463 Toming, Rena 1972 Tartu maakond
4464 Toom, Aivar 1970 Harju maakond
4465 Toom, Katrin 1975 Tartu maakond
4466 Toom, Meelis 1986 Viljandi maakond
4467 Toom, Raini 1976 Harju maakond
4468 Toom, Tarmo 1979 Harju maakond
4904 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
4469 Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond Warmeston OÜ
4470 Toomjõe, Anu 1969 Võru maakond Hauka Veloklubi
4471 Toompere, Ragne 1994 Tartu maakond
4472 Toots, Evelin 1974 Tartu maakond
4473 Tootsi, Jaano<