Juhend

 1. Friday Night Runi (edaspidi: üritus FNR) korraldavad Klubi Tartu Maraton juhatuse kinnitatud Tartu Linnamaratoni ürituse nõukogu ja korralduskomitee sponsorite ning toetajate kaasabil vastaval käesolevale juhendile ja Klubi Tartu Maraton juhatuse otsustele.
 2. FNR distantsi pikkusega u 4 km (täpne distantsi pikkus 3,6 km) toimub 4. oktoobril 2019. Start antakse kell 21:00 Tartus Tartus Raekoja platsil, kus on ka jooksu finiš.
 3. FNR ei ole võistlus, st võitjaid ei selgitata. Raja võib läbida kas ajavõtuga või ajavõtuta. Ajavõtuga distantsil on ka üks vaheajavõtu punkt.
 4. Raja läbimiseks on aega 45 min. Finiš suletakse kell 21.45. Ajalimiidi ületajad loetakse katkestajateks ja nende tulemust ei kajastata lõpuprotokollis.
 5. Ürituse rada kulgeb Tartu linna tänavatel, mis on osaliselt liikluseks avatud. Ohutuse huvides peavad osavõtjad täitma liikluseeskirju, juhinduma liiklusmärkidest ja liikluse korraldajate märguannetest.
 6. Osavõtt üritusest toimub omal riisikol. Soovitav on omada õnnetusjuhtumi- ja/või tervisekindlustust. Korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest.
 7. Osaleda võivad kõik soovijad, kes on tasunud osavõtutasu.
 8. Osavõtjate registreerimine toimub:
  • internetis Klubi Tartu Maraton koduleheküljel www.tartumaraton.ee kuni 04.10.19 kella 17-ni;
  • Klubis Tartu Maraton (Laulupeo pst. 25, Tartu, info tel. 742 1644, 515 0360) kuni 03.10.19 kella 17-ni;
  • võistluskeskuses (Tartus Raekoja platsil) 04.10.2019 kell 12.00-20.30.
 9. Osavõtutasud 
  • Kuupäev                   FNR koos ajavõtuga      FNR ilma ajavõtuta
  • kuni 02.10.2019      8 €                                    6 €
  • 03.-04.10.2019       12 €                                  10 €
  • Osavõtust loobumisel osavõtutasu ei tagastata.
 10. Ümberregistreerimine toimub kuni 03.10.19 kodulehe iseteeninduskeskkonnas, 04.10.19 võistluskeskuses kohapeal. Vale nime all startinud osavõtjad diskvalifitseeritakse. Kaotatud või maha unustatud stardinumbri asendamisel tuleb tasuda 5 €.
 11. Stardimaterjalide väljastamine toimub võistluskeskuses Tartus Raekoja platsil 04.10.19 kell 12.00-21.00.
 12. Osavõtutasu sisaldab järgmist: tähistatud rada, stardinumber, ajavõtt (ainult korrektselt paigaldatud ajavõtukiibi olemasolul stardist finišini), teenindus finišis, vajadusel meditsiiniabi.
 13. Ajavõtt toimub stardinumbri ja elektroonilise ajavõtukiibi alusel. Ajavõtuga jooksule registreerunutel on kiip kinnitatud stardinumbri tagaküljele, ajavõtuta jooksu stardinumbritel kiipi ei ole. Kiipi pole lubatud eemaldada ega mingil muul moel kahjustada (nt kokku murda). Kiip on ühekordse kasutusega, seda pole vaja korraldajatele tagastada. Stardinumber peab olema kinnitatud rinnale ja olema nähtav kogu distantsi vältel. Stardinumbri suurust ja kuju ei ole lubatud muuta.
 14. Meditsiiniteenistust korraldab Eesti Päästemeeskond koos SA-ga Tartu Kiirabi ja EPR Tartumaa Seltsiga. Informatsioon abivajajate kohta tuleks edastada hädaabinumbril 112.
 15. Registreerimisega üritusele kinnitab osavõtja nõusolekut juhendiga ja lubada kasutada endast ürituse ajal tehtud fotosid ja filmimaterjali ürituse propageerimiseks.
 16. Registreerimisega üritusele kinnitab osavõtja nõusolekut Klubi Tartu Maraton isikuandmete töötlemise põhimõtetega (kättesaadavad KTM kodulehel).
 17. Juhendis käsitlemata küsimused lahendavad korralduskomitee ja/või žürii jooksvalt.

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium