Osalejate nimekiri

Linnamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aasna, Marek 1979 Harju maakond
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Bar Zakai, Asaf 1975 Tartu maakond
Baranovski, Sergei 1982 Valgevene
Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Borissov, Ilja 1984 Harju maakond
Dubrovski, Jan 1984 Harju maakond Treeningpartner
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Endriks, Hendrik 1979 Järva maakond Paide Jooksusõbrad
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Ervin, Urmas 1963 Lääne-Viru maakond
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Glette, Anders 1981 Norra
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hafizov, Jevgeni 1951 Harju maakond
Haldre, Henri 1978 Harju maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond SportID
Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
Hannus, Oliver 1984 Tartu maakond 42koma
Hein, Danel 1975 Harju maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hinn, Ahto 1982 Ida-Viru maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
Ivanov, Katriin 1988 Harju maakond SK Jooksupartner
Jaaska, Allan-Peeter 1970 Harju maakond Stamina SK
Jallai, Rauno 1994 Võru maakond
Juknaite, Ivi 1976 Järva maakond Paide Jooksusõbrad
Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kadaja, Meelis 1979 Tartu maakond
Kadastik, Veronika 1983 Põlva maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Kadõkov, Andrei 1982 Soome
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaldma, Urmas 1969 Harju maakond Telia SK
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Kannike, Teet 1988 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Karnaranta, Arto 1960 Soome
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Karumaa, Hene 1969 Harju maakond
Karussaar, Kaido 1967 Harju maakond
Karvonen, Juha 1962 Soome
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kees, Märt 1984 Pärnu maakond
Kimmel, Veljo 1965 Tartu maakond
Kirss, Mairo 1980 Harju maakond
Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
Kolosov, Vitaly 1984 Tartu maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Korjus, Taavi 1984 Pärnu maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Krek, Olga Tea 1986 Harju maakond
Kreutzvald, Ivo 1980 Harju maakond SK ProRunner
Krillo, Karolyn 1986 Tartu maakond
Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kruusalu, Heiki 1966 Harju maakond
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
Kuningas, Andres 1974 Harju maakond
Kuus, Tarvo 1988 Põlva maakond
Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond
Kuuskme, Priit 1970 Harju maakond
Kuuskmäe, Kaur 1991 Harju maakond
Käosaar, Kalev 1974 Harju maakond Trismile
Kässi, Aura 1984 Soome
Käärd, Janek 1977 Harju maakond Elujooks
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laager, Rain 1984 Lääne-Viru maakond
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond XTeam-KSV.ee
Leet, Hillar 1964 Tartu maakond
Lepik, Joonatan 1995 Lääne-Viru maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lerme, Ritvars 1975 Läti Maanteeamet
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lippa, Indrek 1973 Harju maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luht, Risto 1985 Ida-Viru maakond
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Lumberg, Alvar 1979 Harju maakond TransferWise
Lumpre, Revo 1989 Tartu maakond
Lunkov, Valentin 1973 Venemaa
Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
Lõhmus, Kaisa 1993 Harju maakond
Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Maisla, Mari 1998 Viljandi maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mets, Randel 1986 Hiiu maakond
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Mäng, Martin 1985 Harju maakond
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Mõttus, Mait 1977 Pärnu maakond
Müür, Janar 1978 Järva maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Müür, Maret 1984 Järva maakond MTÜ Spordiselts
Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Napsep, Helena 1989 Harju maakond
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Niinemets, Ülo 1970 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
Nuga, Silver 1987 Harju maakond
Oblikas, Janek 1972 Harju maakond Marathon100
Oden, Indrek 1983 Tartu maakond
Oja, Hannes 1973 Harju maakond
Oleinits, Irina 1969 Harju maakond I Love Supersport
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parv, Martin 1991 Tartu maakond Raplamaa Rattaklubi
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pavljukov, Maksim 1983 Harju maakond
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond Klubi Püha Loomaaed
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Pikajago, Laura 1990 Soome
Pirk, Robert 1991 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Pirn, Anne 1973 Tartu maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pruunsild, Gregor 1994 Tartu maakond
Puhk, Rene 1985 Tartu maakond
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Ratassepp, Ardi 1977 Harju maakond
Ratassepp, Margus 1980 Harju maakond
Ratassepp, Priit 1985 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
Rauk, Risto 1988 Harju maakond
Rebane, Priit 1986 Tartu maakond SK Jooksupartner
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Robberts, Simon 1986 Belgia
Rohelpuu, Enno 1969 Viljandi maakond
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
Rõžov, Vladimir 1968 Põlva maakond
Saar, Laur 1966 Harju maakond Maaeluministeerium
Saar, Margus 1981 Harju maakond Playtech Estonia OÜ
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Sangla, Karin 1971 Tartu maakond eratreening.ee
Saupõld, Tauri 1988 Harju maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Ragnar 1981 Harju maakond
Sepping, Leeni 1987 Viljandi maakond
Silva, Nuno 1988 Portugal
Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
Somelar, Mari-Liis 1996 Tartu maakond Trismile
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Startsev, Roman 1978 Harju maakond
Suimets, Andres 1986 Harju maakond Sparta Spordiselts
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Säkk, Janar 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
Talts, Eve 1976 Harju maakond Telia SK
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tammik, Taavet 1985 Harju maakond
Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Terehhov, German 1972 Ida-Viru maakond
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tomp, Ahti 1983 Harju maakond
Toplaan, Anti 1968 Saare maakond
Traus, Rein 1948 Lääne-Viru maakond
Trik, Janek 1978 Rapla maakond
Tsurkina, Tatjana 1970 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Tukk, Patrick 1994 Viljandi maakond
Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõnisson, Tanel 1979 Harju maakond
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Urm, Jaana 1976 Tartu maakond
Vahemaa, Olev 1974 Harju maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond Ecoprint AS
Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vares, Varmo 1974 Tartu maakond Trismile
Vassar, Evely 1981 Lääne-Viru maakond Spordiguurud
Vavilov, Andrey 1988 Tartu maakond
Veedla, Sven 1974 Pärnu maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
Veeret, Andreas 1985 Tartu maakond
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Vilgo, Riivo 1987 Harju maakond
Vooremäe, Ülari 1987 Järva maakond
Vähi, Karin 1976 Lääne-Viru maakond
Väärtnõu, Urmas 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Zaranek, Jarek 1993 Tartu maakond
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond Maaeluministeerium
Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Adamson, Anet 1993 Tartu maakond
Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond Stora Enso Eesti AS
Aigro, Helika 1993 Harju maakond
Alatalo, Kadri 1994 Tartu maakond
Alvre, Piret 1990 Harju maakond
Andema, Andres 1972 Harju maakond
Anderson, Kevin 1992 Harju maakond
Andresson, Airet 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Antoshkina, Elena 1964 Venemaa
Asi, Antti 1980 Harju maakond velo.clubbers.ee
Avanesov, Andrey 1959 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Avastu, Anette 1993 Tartu maakond
Bajoras, Vyras 1983 Leedu
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Brutus, Erich 1990 Tartu maakond
Casagrande, Claudia 1996 Tartu maakond
Celadin, Jindrich 1978 Tšehhi Vabariik
Combes, William 1966 Ameerika Ühendriigid BALTDEFCOL
Dankevits, Natalia 1972 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
Dautancourt, Vincent 1984 Tartu maakond
Eelmaa, Martin 1993 Harju maakond
Ehrström, Alexanderr 1986 Soome
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Gibson, Russell 1984 Harju maakond
Golõnski, Jan 1995 Ida-Viru maakond
Haav, Ülle 1961 Tartu maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hallik, Anne 1970 Lääne-Viru maakond
Hanni, Heigo 1984 Tartu maakond SK Jooksupartner
Harjak, Sander 1996 Harju maakond Tartu Ülikool
Helekivi, Kristi 1991 Tartu maakond
Helemäe, Ero 1974 Harju maakond
Hiibus, Kadri 1992 Harju maakond
Homin, Leonid 1987 Harju maakond Danske Bank
Hsieh, Hsing-Yin 1967 Taiwan, Hiina provints
Hurt, Raili 1981 Harju maakond
Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Ibis, Margus 1967 Viljandi maakond
Ivanov, Ingrid 1989 Võru maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Jeret, Keijo 1987 Harju maakond
Järve, Heilo 1972 Viljandi maakond SK Jooksupartner
Jõgi, Joonas 1991 Harju maakond SK CFC
Jürs, Silja 1988 Harju maakond Sparta Spordiselts
Jüürman, Kätlin 1991 Rapla maakond
Kaaver, Andre 1983 Pärnu maakond
Kaaver, Mait 1992 Tartu maakond
Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
Kaegas, Margus 1970 Lääne-Viru maakond
Kaegas, Raivo 1970 Harju maakond
Kaidme, Marita 1987 Harju maakond
Kaldma, Liina 1979 Ida-Viru maakond Telia SK
Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kalling, Tarmo 1986 Tartu maakond
Kangur, Signe 1990 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Karnaranta, Niina 1985 Soome
Karp, Kristin 1995 Harju maakond
Karu, Urmo 1991 Lääne-Viru maakond Sparta Spordiselts
Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond
Kask, Tuule 1988 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kazakov, Jakov 1993 Harju maakond
Kelk, Kristjan 1993 Harju maakond Cannibal Team
Kelner, Rille 1983 Tartu maakond
Kesküla, Jüri 1964 Tartu maakond
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kimask, Eduard 1972 Harju maakond SK Jooksupartner
Kimber-Kaarma, Lea 1970 Harju maakond
Kink, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Kipper-Luht, Kirge 1981 Soome
Kirpu, Peeter 1953 Järva maakond Trismile
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kiseleva, Ekaterina 1991 Venemaa
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivila, Märt 1982 Tartu maakond OK Ilves
Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kivisoo, Erle 1985 Tartu maakond
Klaus, Kaire 1977 Võru maakond
Kohver, Eston 1971 Tartu maakond
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Komisarenko, Viacheslav 1995 Ukraina
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krampis-Vanags, Ivars 1977 Läti
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Kruusmaa, Eero 1992 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
Krüüts, Priit 1988 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukke, Kristina 1988 Tartu maakond
Kulbas, Renee 1976 Harju maakond
Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond SK ProRunner
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kängsepp, Kristjan 1990 Harju maakond Nordecon AS
Kõiva, Martin 1987 Harju maakond #7AM
Kõlamets, Jane 1980 Tartu maakond
Külanurm, Karro 1985 Jõgeva maakond
Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
Külm, Jürgen 1997 Võru maakond Treeningpartner
Kütt, Mariliis 1995 Harju maakond
Laaneveer, Silver 1994 Harju maakond
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laks, Liivar 1993 Jõgeva maakond
Lang, Ake 1990 Harju maakond ABB AS
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laurik, Aivi 1973 Harju maakond Tallinna Ülikool
Lavrikov, Viktor 1961 Venemaa
Leemets, Kristo 1990 Harju maakond
Lehismets, Jaan 1987 Harju maakond
Lementa, Mario 1982 Tartu maakond KVÜÕA
Lepik, Gea 1989 Tartu maakond
Lepik, Kalev 1970 Harju maakond
Lepp, Toomas 1970 Tartu maakond Kükametsa Pritsuklubi
Lerme, Henrijs 2000 Läti
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Linnamägi, Taivo 1984 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Lozinksi, Olga 1984 Harju maakond I Love Supersport
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Lätti, Ivo 1963 Harju maakond Sparta Spordiselts
Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Maiste, Margus 1977 Harju maakond
Meerits, Pille-Riin 1984 Tartu maakond
Meier, Maarika 1974 Viljandi maakond
Mets, Mari 1978 Tartu maakond
Metsküla, Tanel 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Miina, Heino 1967 Tartu maakond
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Muru, Annemari 1979 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Muru, Annet 1989 Tartu maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Muser, Urmas 1990 Tartu maakond
Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
Muzõtšin, Roman 1984 Harju maakond
Mäe, Martin 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Mäe, Mikk 1988 Harju maakond
Mägi, Marko 1972 Harju maakond
Märtin, Alice 1984 Harju maakond
Märtin, Kertu 1979 Tartu maakond
Mõu, Henari 1981 Tartu maakond
Mürk, Merlin 1987 Võru maakond SK ProRunner
Ney, Maret 1986 Harju maakond
Niinemets, Aira 1987 Harju maakond
Niinepuu, Carmen 1998 Harju maakond Tartu Ülikool
Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nilsson, Dag 1957 Rootsi
Nummelin, Elisa 1984 Soome
Nummelin, Ville 1984 Soome
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nõmberg, Aarne 1962 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Oja, Aivar 1971 Ida-Viru maakond
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Triatloniklubi TriPassion
Orm, Olari 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Oroperv, Joonas 1992 Harju maakond
Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
Paide, Heigo 1975 Harju maakond SK ProRunner
Paju, Robert 2001 Tartu maakond
Pajur, Maris 1986 Harju maakond
Palk, Merle 1987 Tartu maakond
Palutaja, Arvi 1969 Harju maakond
Pauskar, Taavi 1988 Harju maakond
Pavelnkova, Jana 1982 Ida-Viru maakond
Peedosk, Tõnn-Siim 1980 Tartu maakond Palmako AS
Peterson, Triin 1971 Harju maakond Treeningpartner
Pihl, Ats 1990 Harju maakond
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Pihlo, Kristjan 1992 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pill, Marko 1964 Harju maakond
Pille, Marko 1969 Tartu maakond
Pirk, Norman 1989 Lääne maakond
Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond
Pohla, Marek 1980 Harju maakond
Prantsus, Viljo 1971 Viljandi maakond
Preimann, Elen 1980 Harju maakond
Putting, Marianne 1981 Harju maakond
Pärnakivi, Loona 1991 Harju maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Rahu, Rait 1992 Tartu maakond
Rammul, Brit 1985 Harju maakond Sparta Spordiselts
Rand, Saima 1954 Pärnu maakond
Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
Raud, Martin 1985 Harju maakond
Raudmäe, Marjaana 1992 Jõgeva maakond
Raudsepp, Aivar 1959 Ida-Viru maakond
Raudsik, Taavi 1992 Võru maakond
Renaudo, Adrien 1979 Prantsusmaa
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond OMNIVA SK
Riismann, Andres 1972 Harju maakond
Ritso, Jaak 1988 Harju maakond
Rolko, Miroslav 1984 Viljandi maakond Enics Eesti AS
Roosileht, Õnne 1969 Järva maakond
Rähn, Vallo 1984 Harju maakond
Räim, Tõnis 1972 Võru maakond Võru Suusaklubi
Rääbis, Ain 1969 Tartu maakond
Rüütsalu, Ranno 1969 Harju maakond
Saadik, Madis 1992 Harju maakond Nordecon AS
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarik, Annett 1991 Lääne maakond
Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Salusaar, Mart 1983 Harju maakond
Sangla, Henry 1991 Harju maakond
Saviir, Marit 1988 Tartu maakond
Seeba, Aarne 1974 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Selgis, Raimo 1991 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sirel, Gerttu 1989 Harju maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Sooaru, Ahto 1987 Tartu maakond
Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
Sosinskiy, Viacheslav 1971 Venemaa
Sotsugov, Sergei 1974 Harju maakond
Sulg, Lora 1991 Ida-Viru maakond
Suurkivi, Cathy-Liis 1993 Harju maakond
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Tamm, Andres 1972 Harju maakond
Tamm, Joonas-Sander 1997 Pärnu maakond
Tamm, Timo 1985 Tartu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammaru, Martine 1972 Rapla maakond
Tammistu, Riina 1969 Pärnu maakond Rimi Eesti Food AS
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tarassov, Raili 1986 Lääne-Viru maakond
Tarkvee, Tanel 1992 Harju maakond
Teider, Dmitry 1987 Ida-Viru maakond
Telling, Juhan 1967 Harju maakond JK Hermes
Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Tensing, Karin 1986 Harju maakond
Teral, Kermo 1993 Tartu maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tintera, Jiri 1981 Tartu maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Tonska, Dagmar 1978 Võru maakond
Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
Tooming, Marko 1984 Harju maakond
Treier, Edgari 1977 Tartu maakond
Treier, Tarvo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Truuväärt, Albert 1959 Harju maakond
Tuisk, Taavi 1983 Rapla maakond
Tulvik, Külli 1969 Harju maakond
Tykhonov, Volodymyr 1962 Ukraina
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uibo, Riho 1989 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Unga, Robert 1991 Tartu maakond
Unt, Ivar 1977 Valga maakond Maanteeamet
Usin, Mart 1979 Harju maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaher, Erko 1982 Tartu maakond
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Valgur, Gunnar 1989 Viljandi maakond Baltic Agro Team
Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
Varjatud 1989 Tartu maakond
Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Veisman, Triin 1989 Harju maakond
Veisson, Annika 1986 Harju maakond Sparta Spordiselts
Vilk, Hannes 1971 Jõgeva maakond
Villemson, Marion 1996 Valga maakond
Vironmäki, Johanna 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Vnebrachnyy, Dmitriy 1969 Venemaa
Voites, Ethel 1985 Harju maakond
Volke, Harry 1977 Harju maakond Tamrex
Volke, Raul 1980 Harju maakond Tamrex
Vooglaine, Jarmo 1990 Harju maakond Maanteeamet
Voolaid, Veiko 1983 Tartu maakond
Vähi, Liina 1994 Tartu maakond
Välba, Tarmo 1966 Järva maakond SK Keremeister
Välja, Madis 1986 Tartu maakond
Zaitsev, Erik 1982 Harju maakond
Õispuu, Keidi 1978 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aasaleht, Alar 1961 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Aasma, Ando 1983 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Adov, Liina 1988 Tartu maakond
Aia, Sirli 1994 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Akenpärg, Grete 1992 Viljandi maakond
Allas, Ain 1987 Viljandi maakond Pskov Ski Team
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
Aria, Tõnu 1976 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
Arro, Erik 1991 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Arro, Laura 1990 Harju maakond
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Brauer, Paavo 1989 Harju maakond
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Eerik, Egne 1978 Jõgeva maakond
Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Eglit, Oliver 1986 Harju maakond Lival Sport
Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
Enno, Kristjan 1973 Harju maakond Telia SK
Enno, Madis 1975 Tartu maakond
Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
Fenko, Jevgeni 1985 Harju maakond
Golubeva, Kristina 1980 Ida-Viru maakond
Grauberg, Rete-Riin 2000 Tartu maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Helmet, Helen 1998 Tartu maakond
Helstein, Kaari 1981 Jõgeva maakond SK ProRunner
Hiienõmm, Viljar 1969 Harju maakond Täppsportlased
Hillep, Einar 1970 Harju maakond
Hinderus, Ivo 1983 Harju maakond
Hudilainen, Eerik 2005 Ida-Viru maakond Treeningpartner
Hussar, Mati 1956 Järva maakond
Hämäläinen, Katrin 1985 Harju maakond
Hüür, Maaris 1960 Järva maakond
Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ismael, Jaanus 1977 Harju maakond
Ivainen, Toivo 1964 Lääne-Viru maakond
Jaanverk, Reelika 1981 Harju maakond
Joorits, Virge 1982 Järva maakond
Juuram, Kätlin 1985 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jürjen, Lauri 1981 Harju maakond SK Jooksupartner
Kaasik, Krete 2000 Järva maakond
Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
Kaldamäe, Auliki 1986 Tartu maakond
Kaldvee, Anne-Lii 1966 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kaminska, Olha 1995 Ukraina
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Karelsohn, Brigitte 1995 Tartu maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Karri, Katrin 1990 Tartu maakond
Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
Karu, Urmas 1969 Jõgeva maakond
Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kaska, Marko 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kaur, Laura 1992 Tartu maakond
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
Kiipsaar, Kati 1988 Tartu maakond
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kitsemets, Kaarel 1983 Harju maakond
Kivilo, Janek 1976 Jõgeva maakond SportID
Kivirand, Maret 1990 Harju maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Koht, Erki 1980 Harju maakond Tallinna Ülikool
Kolkkonen, Kaisa 1988 Harju maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
Kose, Liisbeth 1991 Pärnu maakond
Kriisk, Kaspar 1994 Harju maakond
Kroll, Kätlin 1988 Lääne-Viru maakond
Kruusa, Kersti 1987 Valga maakond
Kruusement, Egle 1982 Harju maakond
Kulberg, Brigitta 1981 Harju maakond
Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
Kuurmaa, Kaarel 1983 Harju maakond
Kuurmann, Kadri 1976 Järva maakond Naiskodukaitse Järva ringkond
Kuusik, Kadri 1984 Harju maakond
Käba, Aivi 1959 Lääne-Viru maakond
Kärner, Kristjan 1979 Tartu maakond
Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond
Kõrge, Karolin 1991 Harju maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond 5A-Valka / LV
Künnapas, Lembit 1966 Pärnu maakond
Laager, Maily 1987 Lääne-Viru maakond Spordiguurud
Laanep, Elina 1986 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Laine, Pille 1980 Tartu maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Laurits, Kermo 1988 Tartu maakond
Laursoo, Ott 1988 Tartu maakond
Lehtsaar, Jaanus 1970 Harju maakond
Lehtsaar, Vairi 1971 Harju maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Leppik, Kelly 1998 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Lillemägi, Kristi 1980 Harju maakond
Linsenmaier, Thomas 1985 Tartu maakond
Liukanen, Mare 1950 Rapla maakond
Lokteva, Elena 1973 Harju maakond I Love Supersport
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Luup, Ilmar 1973 Harju maakond
Lõhmus, Triin 1985 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maldar, Kersti 1960 Tartu maakond
Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
Mark, Sigrid 1968 Harju maakond
Masing, Enn 1968 Harju maakond
Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Mei, Kätlin 1981 Soome
Merioja, Maarja 1982 Tartu maakond
Mets, Loona 2002 Tartu maakond
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Metsand, Karl 1993 Tartu maakond Axinom
Michelson, Monika 1985 Harju maakond
Mohnatseva, Anna 1989 Harju maakond
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
Muttel, Rita 1982 Harju maakond
Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond
Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Mölderkivi, Rain 1981 Harju maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nutov, Kevin 2002 Järva maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ojalill, Jaagup 1990 Tartu maakond
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Ool, Mirjam 1990 Tartu maakond
Oopkaup, Kristjan 1985 Tartu maakond
Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Otsla, Janis 1974 Harju maakond
Paane, Risto 1984 Harju maakond
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Pabort, Anari 1984 Tartu maakond Korp! Indla
Pajula, Andrus 1971 Harju maakond
Pajula, Laura 1992 Harju maakond
Palopson, Merike 1990 Tartu maakond
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Parisvä, Heiki 1976 Harju maakond
Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
Peitel, Triin 1989 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Petti, Saili 1980 Tartu maakond
Piirimets, Kristiine 1978 Hiiu maakond
Piirimäe, Liisa-Reet 1992 Tartu maakond
Pikkmaa, Maarja Liisa 1985 Jõgeva maakond
Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Poltimäe, Helen 1976 Tartu maakond
Pruul, Signe 1983 Tartu maakond
Pruuli, Marko 1978 Tartu maakond
Puiestee, Heidi 1982 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
Pärn, Aivo 1968 Tartu maakond
Pärnapuu, Aire 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põllukivi, Ragnar 1976 Harju maakond
Rahusoo, Tarvo 1977 Harju maakond Würth AS
Raiendik, Monika 1977 Harju maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Rannala, Helerin 1984 Harju maakond
Rask, Priit 1978 Harju maakond
Raudkett, Ragne 1991 Põlva maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element OÜ
Rea, Jaan 1979 Tartu maakond
Rebane, Aleksander 1978 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Rehtla, Kadri-Liis 1995 Harju maakond
Reili, Anneliis 1996 Viljandi maakond
Reima, Heigo 1981 Tartu maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reining, Marge 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reinsalu, Raina 1993 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Reinuste, Kersti 1990 Harju maakond
Rell, Sille 1970 Tartu maakond
Remmelg, Sten 1983 Ida-Viru maakond
Rjabtsev, Andrei 1983 Harju maakond
Rooma, Tanel 1981 Tartu maakond MTÜ TMB Element
Roopa, Jaana 1985 Tartu maakond
Rudenko, Viktoria 1988 Harju maakond I Love Supersport
Russak, Joosep 1995 Tartu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Ruuse, Eldin 1987 Harju maakond
Ruut, Kadi 1973 Pärnu maakond
Safonova, Anastassia 1987 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Salla, Tiina 1974 Harju maakond
Saul, Raimo 1976 Harju maakond
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Sihver, Kärt 2002 Harju maakond
Sirk, Kairit 1982 Valga maakond
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Solman, Diana 1979 Tartu maakond OlyBet
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Soop, Anneli 1991 Tartu maakond
Sorokin, Paul 1984 Harju maakond
Staak, Helen 1988 Harju maakond
Stallmeister, Laimi 1981 Tartu maakond
Suits, Andrus 1964 Tartu maakond
Sukk, Alvar 1986 Tartu maakond
Sulamanidze, Omari 1972 Põlva maakond
Szeratics, Tomasz 1975 Poola
Süld, Janek 1982 Tartu maakond
Tamberg, Erlend 1973 Harju maakond
Tamm, Kaimar 2002 Viljandi maakond
Tamm, Kardo 2006 Viljandi maakond
Tamm, Liivika 1993 Harju maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Rauno 1990 Tartu maakond Columbus Eesti AS
Tamm, Rein 1969 Viljandi maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
Tanilas, Tauno 1975 Harju maakond
Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Tart, Allan 1982 Harju maakond
Tart, Heiti 1984 Harju maakond
Tartes, Tõnis 1986 Tartu maakond
Tarum, Tuuliky 1993 Tartu maakond
Teemo, Ailen 1984 Võru maakond
Teidla, Tiina 1981 Harju maakond
Teinfeldt, Margit 1984 Jõgeva maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Terestsenkov, Aleksei 1963 Harju maakond Telia SK
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Tokman, Piret 1973 Tartu maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Trepp-Trofimova, Jaana 1982 Harju maakond
Trofimov, Evgeni 1981 Harju maakond
Turb, Ants 1945 Järva maakond
Tutt, Marko 1987 Harju maakond Treeningpartner
Tuubel, Priit 1969 Tartu maakond
Tuulik, Sander 1988 Harju maakond
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uibu, Helen 1999 Pärnu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Vahtla, Aili Monika 1988 Tartu maakond
Vahtra, Arvo 1970 Tartu maakond
Valgepea, Mari 1996 Tartu maakond
Valgmaa, Aron 2003 Harju maakond
Valk, Pille 1965 Ida-Viru maakond
Valk, Tiia 1980 Põlva maakond MTÜ Spordiselts
Vann, Georg 1994 Tartu maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Varjatud 1987 Tartu maakond
Varušina, Julija 1994 Pärnu maakond
Vassar, Annely 1983 Harju maakond Spordiguurud
Vassar, Marily 1984 Lääne-Viru maakond Spordiguurud
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Veskimäe, Heli 1957 Tartu maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
Viibur-Vilt, Maris 1985 Tartu maakond
Vilman, Egle 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Virts, Oksana 1977 Harju maakond
Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK
Välba, Henry 1978 Harju maakond
Weber, Mart 1991 Tartu maakond
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Zaitsev, Kristina 1988 Harju maakond
Õitspuu, Ando 1988 Saare maakond Treeningpartner
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Ülpri, Virgi 2000 Põlva maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Allas, Kerli 1980 Harju maakond
Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
Aun, Rauno 1978 Tartu maakond
Dmitritsenko, Luisa 1969 Tartu maakond
Eliste, Helen 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Erikson-Kiveste, Heddi 1982 Järva maakond
Hulkko, Aire 1974 Valga maakond
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond
Kaljula, Katriin 1978 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Kivi, Kaidi 1972 Tartu maakond
Koger, Eve 1983 Tartu maakond
Kommusaar, Janne 1985 Tartu maakond
Kotkas, Made 1964 Viljandi maakond
Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
Kriisk, Annika 1977 Põlva maakond
Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
Käsper, Liis 1988 Pärnu maakond
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Laks, Ülle 1972 Harju maakond
Lamp, Ingrid 1976 Tartu maakond Palmako AS
Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond
Leppik, Liis 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Kristel 1992 Tartu maakond
Lipand, Anneli 1965 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Miruskova, Ljudmilla 1972 Tartu maakond
Möller, Jaana 1973 Tartu maakond
Napritson, Jana 1975 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
Priinits, Anneli 1972 Harju maakond
Pukk, Triin 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Purgats, Sigrid 1984 Tartu maakond
Pärna, Monika 1978 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Rask, Merje 1978 Järva maakond
Reilent, Kai 1990 Harju maakond
Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
Riives, Ants 1962 Tartu maakond
Riives, Jana 1969 Tartu maakond
Rämmar, Ele 1943 Tartu maakond
Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Sarikas, Piret 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Seminck, Joachim 1987 Harju maakond
Sepp, Janne 1985 Tartu maakond Ravimiamet
Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
Soomets, Risse 1986 Tartu maakond
Student, Külli 1968 Harju maakond
Suu, Kaja 1978 Harju maakond
Suvi, Triin 1982 Tartu maakond Ravimiamet
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Teesaar, Piret 1976 Tartu maakond
Tooming, Merilin 1991 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Varjo, Kaisa 1988 Tartu maakond
Viikmaa, Illimar 1973 Valga maakond
Villem, Moonika 1977 Harju maakond
Voivod, Margit 1974 Pärnu maakond

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium