Osalejate nimekiri

Linnamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Altin, Enn 1971 Tartu maakond
Antoshkina, Elena 1964 Venemaa
Arro, Mart 1970 Harju maakond
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Astafyev, Denis 1972 Venemaa Playtech Estonia OÜ
Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Bereznitsky, Gadi 1974 Iisrael Playtech Estonia OÜ
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Cordani, Andrea 1976 Itaalia
Edala, Maria 2002 Harju maakond
Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Gaistruk, Stanislav 1987 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Ganin, Aleksandr 1970 Soome
Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hafizov, Jevgeni 1951 Harju maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hannus, Üllar 1978 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Harakka, Janne 1970 Soome
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Illing, Sven 1979 Tartu maakond
Ilp, Taavi 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Ilves, Merlin 1986 Valga maakond
Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kadaja, Meelis 1979 Tartu maakond
Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
Kaiv, Rauno 1991 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kama, Joonatan 1997 Tartu maakond TÜASK
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
Kurg, Kristo 1981 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kuus, Tarvo 1988 Põlva maakond
Kuusk, Kaarel 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Külanurm, Karro 1985 Jõgeva maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leskov, Siiri 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Luhaorg, Rando 1993 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Maksimainen, Tomi 1983 Soome
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Mäe, Martin 1991 Tartu maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Niils, Laura 1992 Lääne maakond
Nironen, Kerttu 1982 Soome
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Oja, Hannes 1973 Harju maakond Eesti Panga SK
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Orgulas, Kaido 1966 Harju maakond Hauka Üts Kilt
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Paap, Hasso 1982 Tartu maakond eratreening.ee
Parts, Gunnar 1969 Soome
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedai, Martin 1974 Harju maakond SK ProRunner
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Petratskov, Jan 1989 Tartu maakond
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
Punab, Margus 1966 Tartu maakond
Purret, Marko 1990 Tartu maakond
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärn, Rein 1940 Harju maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
Rand, Merike 1980 Tartu maakond
Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reimets, Ramon 1985 Tartu maakond
Saaliste, Marek 1985 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Saidla, Siim 1981 Harju maakond
Sareal, Andrus 1978 Tartu maakond
Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Strauss, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Tennisberg, Targo 1978 Tartu maakond
Terehhov, German 1972 Ida-Viru maakond
Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond AS Kalev
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Tinkus, Helen 1988 Harju maakond
Tukk, Patrick 1994 Viljandi maakond
Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türn, Marge 1976 Tartu maakond
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Vingerfeld, Stefan 1994 Tartu maakond
Visnapuu, Tanel 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
Von Bagh, Alexej 1968 Soome
Vorobeva, Aleksandra 1990 Venemaa
Vospert, Henrik 1989 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Aavik, Helina 1985 Harju maakond
Adari, Mirko 1988 Tartu maakond SK ProRunner
Aia, Sander 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Ala, Lisann 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Altin, Ergo 1996 Tartu maakond
Atonen, Kätlin 1975 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Eiche, Ivar-Endrik 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Gundich, Kirill 1992 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Hauk, Kaarel 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Heile, Jaanus 1971 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Jakuštšenko, Mihhail 1981 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Johanson, Kristi 1968 Pärnu maakond
Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Kaljula, Karmen 1991 Ida-Viru maakond
Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keba, Andres 1974 Harju maakond
Kelner, Rille 1983 Tartu maakond
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kink, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Kirst, Carmen 1989 Tartu maakond
Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Kivistik, Kadri 1954 Tartu maakond
Klimchuk, Andrei 1990 Venemaa
Kohver, Eston 1971 Tartu maakond
Koppel, Evari 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kraaner, Kairo 1984 Harju maakond
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Kuhlberg, Janek 1977 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond SK ProRunner
Kure, Raiko 1982 Tartu maakond
Kuusk, Andres 1981 Harju maakond
Käsi, Maris 1994 Harju maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
Lementa, Mario 1982 Tartu maakond KVÜÕA
Lepik, Kaidi 1989 Tartu maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond
Meyer, Stefan 1982 Ameerika Ühendriigid
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nilsson, Dag 1957 Rootsi
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
Orhidejev, Sander 1987 Tartu maakond
Orlo, Andreas 1992 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Pari, Siim 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Paul, Aivar 1975 Harju maakond LHV
Peterson, Karin 1977 Tartu maakond
Petrov, Sergei 1964 Venemaa
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Puusepp, Kristel 1991 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Pütsepp-Seufert, Päivi 1989 Ühendkuningriik
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rozhdestvenskii, Arkadii 1989 Venemaa Birkebeiner Nordic Ski Club
Ruut, Jaanus 1981 Viljandi maakond Jane Salumäe Maratonikool
Rämson, Maarja-Liisa 1993 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarepuu, Liina 1986 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soodla, Pilleriin 1983 Tartu maakond
Sosnovski, Silver 1985 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammur, Kerstin 1988 Tartu maakond
Tani, Taavi 1980 Tartu maakond
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Tirmaste, Kersti 1985 Rapla maakond
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Trofimova, Evgenia 1986 Kanada
Tuisk, Taavi 1983 Rapla maakond
Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaher, Ragne 1986 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vaino, Evi 1950 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Valk, Vladimir 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Veidenbaum, Kristina 1979 Tartu maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Von Bagh, Oona 1994 Tartu maakond
Von Bagh, Satu 1969 Soome
Võime, Marianne 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond IITEE OÜ
Adamson, Anet 1993 Tartu maakond
Aljaste, Maris 1990 Harju maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Arendi, Andres 1976 Järva maakond
Aria, Tõnu 1976 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Bibilašvili, Aleksandr 1982 Tartu maakond
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Dubrovski, Jan 1984 Harju maakond Treeningpartner
Eensalu, Aire 1978 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Eglitis, Kaspard 1983 Harju maakond Coca-Cola HBC Eesti AS
Enno, Katrin 1978 Tartu maakond
Enno, Madis 1975 Tartu maakond
Frank, Kristofer 2005 Jõgeva maakond
Gaidenko, Mario 1996 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
Guss, Piret 1977 Harju maakond
Gutman, Katrin 1974 Harju maakond Telia SK
Hekk, Kadri 1986 Harju maakond Swedbank AS
Holland, Katre 1978 Tartu maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ird, Jane 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Ivainen, Toivo 1964 Lääne-Viru maakond
Ivanov, Sergei 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Joorits, Virge 1982 Järva maakond
Juurikas, Jaan 1993 Tartu maakond
Jõgi, Indrek 1989 Tartu maakond
Jõulu, Anu 1993 Harju maakond Turba Running Club
Jüürman, Kätlin 1991 Rapla maakond
Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Tarvo 1980 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kallson, Siim 1984 Tartu maakond
Kalmets, Ellen 1987 Tartu maakond
Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
Kalmus, Janar 1982 Harju maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
Karu, Urmas 1969 Jõgeva maakond
Kaska, Marko 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiho, Anti 1970 Tartu maakond
Kiidli, Kaija-Liis 1994 Tartu maakond Selver
Kikas, Laura 1979 Harju maakond
Kisand, Marika 1971 Pärnu maakond
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Knjazetski, Mihhail 1987 Harju maakond ABB AS
Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
Kobar, Pärtel 2001 Tartu maakond
Kodasmaa, Raigo 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kohjus, Eneli 1977 Valga maakond
Koht, Erki 1980 Harju maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kont, Lea 1959 Tartu maakond
Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
Koppel, Kristi 1993 Tartu maakond
Korb, Marje 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Kornõšev, Mihhail 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Korsar, Taavi 1987 Lääne-Viru maakond
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kriis, Liisa 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kroll, Kätlin 1988 Lääne-Viru maakond
Kukk, Siiri 1979 Tartu maakond
Kulberg, Brigitta 1981 Harju maakond
Kurg, Raimo 1982 Tartu maakond
Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
Kuurmaa, Tarmo 1980 Harju maakond
Kuusik, Kadri 1984 Harju maakond
Laasi, Eve 1974 Harju maakond
Ladva, Sixtina 1995 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Lambinen, Andrei 1985 Harju maakond
Lasn, Kristi 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ligi, Teele 1987 Tartu maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Loorits, Sirli 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maks, Albert Mark 2000 Tartu maakond
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Muru, Renata 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Musting, Keit 1981 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond Arctic Sport Club
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
Näkk, Janek 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Paabo, Katre 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Palamartšuk, Vadim 1986 Harju maakond
Pani, Egert 1982 Tartu maakond
Paniagua, Carlos 1986 Ameerika Ühendriigid
Parts, Larissa 1971 Soome
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pedel, Keili 1994 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Peterson, Ester 1972 Valga maakond
Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
Piirimets, Kristiine 1978 Hiiu maakond
Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Plagnaud, Meri-Lill 2006 Harju maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
R-P, Reilika 1984 Tartu maakond
Rammi, Antti 1979 Tartu maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
Reiman, Inge 1970 Harju maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinart, Siim 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond OMNIVA SK
Repkin, Rahel 1998 Tartu maakond
Roletsky, Heiki 1975 Tartu maakond
Roogsoo, Kristjan 1994 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Rosenvald, Valdur 1990 Tartu maakond
Rump, Alina 1977 Rapla maakond
Rööpmann, Kristiina 1981 Tartu maakond
Rööpmann, Liis 2003 Tartu maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Sillakivi, Mihkel 1999 Põlva maakond
Sillaots, Mari-Liis 1994 Harju maakond
Sirge, Kristjan 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond
Teemo, Ailen 1984 Võru maakond
Teinfeldt, Margit 1984 Jõgeva maakond
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Vals, Kristi 1979 Võru maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Veider, Anno 1981 Tartu maakond
Viia, Ants 1967 Tartu maakond
Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Apsolon, Karin 1976 Harju maakond
Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond
Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kiidjärv, Reet 1973 Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
Kivimaa, Sille 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kuld, Annlis 1983 Tartu maakond
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laurimäe, Merle 1973 Harju maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lintsi, Mart 1943 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
Möller, Jaana 1973 Tartu maakond
Popova, Viktorija 1982 Harju maakond
Riives, Jana 1969 Tartu maakond
Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Tark, Andres 1955 Tartu maakond
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
Teder, Piret 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Telling, Siiri 1962 Tartu maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

Sportland A. Le Coq Ramirent Salvest Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Toetajad

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Meedium

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium