Osalejate nimekiri

Friday Night Run

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aasmäe, Andro 2003 Jõgeva maakond
Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
Adamson-Niidumaa, Triinu 1986 Tartu maakond
Ammer, Katre 1992 Põlva maakond
Andresson, Airet 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
Hango, Kai 1990 Tartu maakond
Hani, Kätlin 1992 Põlva maakond
Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Jakobson, Evelina 2004 Harju maakond
Jakobson, Riina 1999 Harju maakond
Jalava, Anna 1985 Tartu maakond
Joosu, Vidrik 1995 Tartu maakond
Juhkov, Maris 1990 Tartu maakond
Juntson, Nele 1990 Tartu maakond
Jõgela, Joana 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
Jõgi, Sten 1982 Tartu maakond
Jürimäe, Kaidi 1988 Tartu maakond
Kaarmaa, Kristelle 1982 Ida-Viru maakond
Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
Kahro, Pille-Riin 1996 Pärnu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
Kalmets, Ellen 1987 Tartu maakond
Kanatova, Maria 1992 Tartu maakond
Kaur, Grissel 1997 Harju maakond
Keskküla, Veronika 1975 Tartu maakond
Kiivit, Laure 2004 Tartu maakond
Kiivit, Marie 2005 Tartu maakond
Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
Kirillova, Signe 1989 Põlva maakond
Kivisaar, Madli-Minna 1989 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
Koger, Eva 1989 Tartu maakond
Korela, Eva 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kottise, Margit 1965 Harju maakond
Kuningas, Carmen 1995 Võru maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Kurvits, Klaus-Erik 2002 Tartu maakond
Kärg, Arno 1992 Tartu maakond
Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
Laanep, Elina 1986 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Laanesaar, Maarja 1988 Tartu maakond
Liivas, Elin 1992 Tartu maakond
Lintnermann, Marie 1996 Tartu maakond
Luik, Kersti 1993 Tartu maakond
Luik, Teddy 1989 Harju maakond
Luup, Ilmar 1973 Harju maakond
Mandriks, Katrine 1962 Harju maakond
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Milyakina, Alexandra 1991 Tartu maakond
Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond
Mäevälja, Merit 1990 Tartu maakond
Mäevälja, Merli 1998 Viljandi maakond
Mägi, Martti 1991 Tartu maakond
Männisalu, Marje 1990 Tartu maakond
Mölder, Hanna-Liisa 2000 Jõgeva maakond
Niinepuu, Carmen 1998 Harju maakond Tartu Ülikool
Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
Oja, Taivi 1990 Tartu maakond
Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Otsa, Magnus 1999 Tartu maakond
Paabusk, Alo 1974 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Pajanen, Eenok 1993 Harju maakond CrossFit I&M
Palopson, Merike 1990 Tartu maakond
Panula, Johanna 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
Parve, Evelyn 1983 Tartu maakond
Peetersoo, Inge 1980 Viljandi maakond
Peetsalu, Anu 1999 Jõgeva maakond
Piiper, Laura 1991 Rapla maakond
Pärnsalu, Aigo 1979 Järva maakond
Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond
Randma, Geia 1995 Tartu maakond
Reivart, Kirke 1995 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Ristimets, Jan 1995 Tartu maakond
Ritso, Kristiina 1989 Tartu maakond
Roopa, Jaana 1985 Tartu maakond
Saag, Kaisu 2000 Jõgeva maakond
Saarna, Kristel 1995 Tartu maakond
Sats, Ingrid 1970 Tartu maakond
Savik, Kairit 1976 Tartu maakond
Sellin, Kai 1989 Tartu maakond
Sepnik, Külli 1976 Harju maakond
Siimer, Kristiine 1988 Tartu maakond
Sikk, Ave 1990 Tartu maakond
Silber, Maarja 1984 Tartu maakond
Silber, Taavi 1980 Tartu maakond
Sõmermaa, Riin 1991 Tartu maakond
Tamm, Joonas-Sander 1997 Pärnu maakond
Tamm, Markus-Oliver 1997 Pärnu maakond
Tarum, Tuuliky 1993 Tartu maakond
Teetsov, Martin 1985 Rapla maakond
Tõnise, Helena Katariina 2006 Harju maakond
Tõnisson, Merili 1998 Viljandi maakond
Uibo, Helina 1995 Tartu maakond
Uibopuu, Eva 1980 Järva maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Vahtra, Kärt 1980 Tartu maakond
Valge, Kärt 1997 Tartu maakond
Varjatud 1988 Tartu maakond
Varjatud 1987 Tartu maakond
Verbu, Solveig 1993 Tartu maakond
Vertepov, Sergei 1993 Põlva maakond
Veske, Karin 1975 Tartu maakond
Viin, Madis 1990 Tartu maakond
Vink, Elis 1989 Tartu maakond
Vähi, Liina 1994 Tartu maakond
Väljaru, Kristi 1982 Tartu maakond
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Õunapuu, Ragne 1986 Pärnu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aruorg, Iris 1970 Tartu maakond
Brikkel, Andrika 1990 Tartu maakond
Ehrenpreis, Andres 1990 Tartu maakond
Ets, Kristo 1992 Tartu maakond
Hanson, Eva Maria 2001 Tartu maakond
Kann, Merili 2001 Tartu maakond
Kannukene, Kristiina 1991 Tartu maakond
Kink, Karmen 1995 Tartu maakond
Kokmann, Ingrid 1992 Tartu maakond
Koskor, Tristan 1995 Tartu maakond
Kukk, Kaidi 1988 Harju maakond
Kukka, Getter 1989 Tartu maakond
Kuningas, Marta-Magdaleen 1995 Tartu maakond
Kärg, Kaarel 1995 Tartu maakond
Kõlvart, Karl Rene 1995 Pärnu maakond
Laanelepp, Maria 1986 Tartu maakond
Lainemäe, Sarah 1997 Tartu maakond
Leesmaa, Kertu 1994 Saare maakond Tartu Ülikool
Leola, Külli 1980 Võru maakond
Liivamägi, Grete 1998 Valga maakond
Lillma, Merily 1995 Tartu maakond
Lillma, Rosita 2000 Tartu maakond
Loog, Ragne 1982 Tartu maakond
Luug, Katariina 2003 Tartu maakond
Luug, Rona Britt 2000 Tartu maakond
Manajeva, Dana 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
Mehide, Marin 1988 Tartu maakond SK ProRunner
Meister, Kristina 1997 Tartu maakond
Merilain, Merilin 1995 Tartu maakond
Muri, Kristina 1995 Viljandi maakond
Mürk, Johanna 1994 Tartu maakond
Nagelmaa, Katri 1983 Tartu maakond
Nurme, Liisa 2000 Tartu maakond
Oherjus, Laura-Liis 2003 Tartu maakond
Oll, Johanna 1998 Tartu maakond
Oraka, Indrek 1979 Tartu maakond
Paju, Robert 2001 Tartu maakond
Palksaar, Greete 1989 Valga maakond Tartu Ülikool
Pilliroog, Märt 2000 Põlva maakond
Punga, Rainer 1986 Tartu maakond
Punnar, Alari 1993 Tartu maakond
Puurmaa, Janely 1994 Põlva maakond
Reidolf, Carl-Robert 1998 Rapla maakond
Roos, Candela 1988 Tartu maakond
Rööpmann, Liis 2003 Tartu maakond
Saks, Kerttu 2003 Tartu maakond
Saluorg, Jane 1992 Tartu maakond Sportlove
Sepp, Sigrid 1989 Tartu maakond
Tamm, Kristina 1976 Tartu maakond
Tamm, Margus 1973 Tartu maakond
Tammik, Anette 2001 Rapla maakond
Taul, Oliver 1992 Jõgeva maakond
Torm, Marko 1980 Lääne-Viru maakond
Truuse, Bruno 2001 Tartu maakond
Tätte, Samuel 2005 Tartu maakond
Uibopuu, Lenna 1997 Tartu maakond
Uri, Maarja 1982 Ühendkuningriik
Ustav, Liis 1990 Tartu maakond
Vaabel, Karl 1997 Tartu maakond
Varjatud 1973 Tartu maakond
Vendla, Merilii 1995 Tartu maakond
Viktor, Krista 1971 Tartu maakond
Väärsi, Liina 1986 Tartu maakond
Õun, Merike 1967 Võru maakond

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Toetajad

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Valio

Meedium

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium