Võistluskeskus

4. Tartu Linnamaratoni võistlus- ja messikeskus asub Tartus, Raekoja platsil. Võistlus- ja messikeskus on avatud reedel (2. oktoobril) kell 12.00-19.00 ning laupäeval (3. oktoober) alates kella 7-st.

Sportland on Baltikumi suurim vabaaja- ja spordirõivaste jaemüügi keskkond. Sportlandi telgis saadaval lai valik jooksutooteid maailma parimatelt brändidelt.

ILUUM on rahvusvaheline tootemärk ja innovaatiline jõud kepikõnni taga, olles ühtlasi maailma esimene ja ainus eksklusiivselt kepikõnnile keskenduv ettevõte.

Tartu Maratoni hea koostööpartner ILUUM pakub 3. oktoobril Tartu Maratoni osalistele käimiskeppide laenutust ja jagab instruktsioone õige kepikõnni tehnika kohta: https://www.youtube.com/watch?v=T_6WPH-ECtQ! Kohapeal on võimalik ILUUM nutikaid kõnnikeppe ning varustust ka endale päriseks soetada. NB! Laenutus on tasuta ning isikut tõendava dokumendi alusel. Käimiskeppe on piiratud koguses, seega, "kes ees, see ....". 

www.iluum.com

Enervit on 1965. aastal loodud ettevõte ning eestlasi on  energiatoodetega varustanud alates 2004. aastast. Tootevalikusse kuuluvad joogipulbrid, geelid, batoonid, taastusjoogid ja palju muud.

Enervit tootevalikuga on võimalik tutvuda www.enervit.ee ja Klubi Tartu Maraton ürituste EXPO aladel.

Tule ja tutvu Tartu Linnamaratoni raames toimuval expol Salomoni sügis-talviste toodetega - jalatsid, mütsid, kindad, sokid ning palju muud põnevat!

Kohapeal jagavad nõu meie parimad spetsialistidning palju tooteid on üllatushindadega. Eripakkumisel Salomon näidisjalatsid (suuruses 42,5 ja 38,5) suprehinnaga 49€!

Spordime stiilselt!

Secosport kaubavalikuga saab tutvuda ka e-poes www.secosport.ee 

      
 

HoneyPower on Eesti esimene 100% looduslik energiageel

• koosneb eestimaisest toorainest ning sisaldab vähemalt 50% mett

• ei sisalda säilitusaineid

• annab energiat kõige loomulikumal moel

• Väljatöötatud koostöös Tallinna Tehnikaülikooli teadlastega

Honeypower on kolm põnevat maitset. Eestimaisest meest, astelpajust ja kõrvitsast,  peedist ja mustsõstrast ning jõhvikast ja porgandist koosnevad geelid annavad  energiat organismile kõige loomulikumal moel. 
Soovitame tarbida 1-2 geeli 30 minutit enne pingutust ning pingutuse ajal 1 geel iga 20-30 minuti järel.

Jälgi meie tegemisi:
honeypower.eu
facebook.com/honeypowergel
#honeypowergel

Hea uudis kõigile suurtele ja väikeste spordisõpradele, kes armastavad sooje, kohevaid ja värsked pannkooke koos maitsva moosiga!

Salvesti Meie Mari Pannkoogikohvikus pakutakse imemaitsvaid pannkooke, mis aitavad rajal vastu pidada ning on ka pärast võistlust kosutavaks ampsuks! Salvesti Meie Mari moosid on terve pere lemmikud, sest ei sisalda säilitusaineid ja teevad tuju heaks!

Gitano Sport, Soome spordivarustuse tootja ja importija pakub spordiriideid ja –varustust uisutajatele, ratturitele, suusatajatele ja jooksjatele.

www.gitano.fi

Eestist toodetud kvaliteetsed spordi ja vabaaja mütsid.

Vana-Torokse talu- perede tervise nimel!

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

Sportland A. Le Coq Ramirent Salvest Atlantis Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila

Meedium

Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar