Osalejate nimekiri

Linnamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
288 Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
88 Aasmaa, Kätlin 1982 Tartu maakond
48 Abner, Andre 1970 Harju maakond Stamina SK
495 Ahu, Margit 1983 Ida-Viru maakond
102 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Hawaii Express
319 Airik, Rain 1977 Harju maakond Trismile
555 Ajaots, Heli 1972 Tartu maakond Ecoprint AS
541 Albert, Anneli 1980 Tartu maakond
204 Albri, Tarvo 1985 Harju maakond Sisekaitseakadeemia
179 Alle, Kaur 1992 Saare maakond
165 Allik, Tave 1990 Jõgeva maakond
156 Altin, Ergo 1996 Tartu maakond
352 Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond Mäetaguse vald
405 Altroff, Harri 1972 Tartu maakond
377 Alumaa, Alar 1974 Harju maakond
159 Anderson, Artur 1997 Tartu maakond
51 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
242 Ankru, Kevin-Oliver 1991 Tartu maakond
406 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
220 Arak, Markus 1998 Harju maakond Areal Team
18 Ardel, Veiko 1965 Valga maakond
497 Arnek, Adeele 1992 Pärnu maakond Sportland
272 Arro, Andres 1982 Valga maakond TREV-2 Grupp AS
239 Arutyunyan, David 1985 Tartu maakond
533 Asi, Astrid 1978 Harju maakond
274 Asur, Veikko 1982 Valga maakond SK Metsasõbrad
104 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
342 Audova, Margus 1980 Tartu maakond
29 Bauvald, Andres 1975 Harju maakond Telia SK
295 Belõi, Kirill 1977 Harju maakond
427 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
378 Blumfeldt, Martin-Erik 1975 Harju maakond
151 Bogdanova, Liubov 1956 Venemaa
20 Boikov, Mari 1988 Harju maakond Treeningpartner
614 Bond, Finseth 1991 Ameerika Ühendriigid
197 Borzenkov, Konstantin 1981 Harju maakond
258 Bušin, Peep 1985 Tartu maakond
120 Cerins, Didzis 1964 Läti Maratona Klubs
114 Damasickiene, Vilija 1961 Leedu Jonavos maratonas
125 Devjatnikova, Vita 1982 Läti
376 Doronin, Andrei 1972 Harju maakond
147 Dudich, Igor 1953 Venemaa
202 Ehrenpreis, Lauri 1981 Harju maakond
280 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Albe Team / Bont
443 Elmet, Heiki 1966 Harju maakond
222 Elmet, Karl Erik 1992 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
451 Elmet, Märt 1968 Tartu maakond
265 Erm, Egert 1991 Tartu maakond
340 Ermel, Indrek 1977 Tartu maakond
158 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond
308 Errapart, Roman 1979 Harju maakond
604 Etverk, Erkki 1971 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
475 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
115 Filipovs, Glebs 1987 Läti
187 Fingling, Airon 1994 Harju maakond
364 Fuchs, Risto 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
540 Gabrel, Katrin 1978 Tartu maakond
138 Galliamov, Ruslan 1992 Venemaa
73 Gasbarra, Dario 1966 Soome
123 Geraseva, Anastasija 1998 Läti
57 Gill, Mihkel 1992 Tartu maakond
404 Gill, Paul 1971 Tartu maakond
137 Goritcin, Oleg 1987 Venemaa
622 Goriunov, Aleksandr 1991 Venemaa
607 Granström, Mikk 1987 Harju maakond
290 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
17 Gromov, Viktor 1959 Venemaa Pskov Ski Team
252 Gurba, Stanislav 1986 Tartu maakond eratreening.ee
31 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
483 Hafizov, Jevgeni 1951 Harju maakond
321 Hagu, Hannes 1977 Tartu maakond
531 Haidak, Siret 1979 Põlva maakond
311 Haldre, Henri 1978 Harju maakond
300 Haldre, Juhan 1979 Harju maakond
285 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
387 Hang, Tauno 1975 Harju maakond
243 Hannus, Oliver 1984 Tartu maakond
4 Hannus, Sander 1987 Tartu maakond
328 Hannus, Silver 1979 Tartu maakond
132 Hartonen, Jani Matias 1975 Soome
74 Heinmets, Halmar 1986 Harju maakond
535 Helmja, Kati 1980 Harju maakond Suusahullud
575 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
472 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
361 Herem, Martin 1973 Rapla maakond KVÜÕA
203 Hermat, Kaido 1988 Harju maakond
135 Hietanen, Juha 1964 Soome
445 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93
161 Hinn, Ahto 1982 Ida-Viru maakond
414 Hoffmann, Hardi 1973 Tartu maakond
592 Hummal, Mari 1976 Tartu maakond
281 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
508 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
207 Härmsalu, Jorma 1984 Harju maakond SEB Pank AS
390 Hõimoja, Hardi 1975 Harju maakond
291 Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
249 Ilp, Taavi 1983 Tartu maakond
582 Ilves, Elin 1965 Tartu maakond
476 Ilves, Tõnu 1963 Tartu maakond
492 Imenova, Nais 1995 Kasahstan
466 Inno, Ain 1964 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
511 Inno, Anniki 1987 Tartu maakond Suusahullud
579 Inno, Kadi 1963 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
562 Irves, Monika 1975 Võru maakond
35 Isak, Ants 1980 Tartu maakond
245 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond
578 Jaama, Maris 1967 Valga maakond
226 Jaama, Sander 1987 Tartu maakond
436 Jaaska, Allan-Peeter 1970 Harju maakond Stamina SK
558 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
108 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond
299 Jakobson, Eero 1976 Harju maakond
60 Jakobson, Õnne-Liina 1984 Harju maakond
113 Jakubavicius, Gedas 1975 Leedu Jonavos maratonas
97 Joa, Villu 1973 Valga maakond
564 Joonas, Inge 1971 Võru maakond SEB Pank AS
464 Joonas, Juho 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
392 Joosing, Andres 1971 Tartu maakond
89 Juhanson, Ain-Alar 1976 Tartu maakond
38 Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond
244 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
34 Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
503 Jänese, Maria 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
41 Järva, Jaanus 1970 Tartu maakond
323 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
463 Järvpõld, Andres 1970 Võru maakond
30 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
77 Jõgi, Erik 1973 Harju maakond
324 Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
75 Jürgenstein, Indrek 1967 Pärnu maakond Stamina SK
253 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond Tartu Vangla
26 Kaare, Ain 1964 Tartu maakond Suusahullud
527 Kaasik, Killu 1992 Tartu maakond
580 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
333 Kabun, Kait 1978 Tartu maakond
608 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
309 Kaik, Jaanus 1977 Harju maakond SEB Pank AS
441 Kajari, Priit 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
196 Kaju, Andres 1983 Viljandi maakond
419 Kala, Jaanus 1974 Võru maakond
367 Kalaus, Hargo 1974 Harju maakond
467 Kalbus, Hugo 1963 Põlva maakond
561 Kaldam, Viia 1973 Valga maakond
307 Kaldas, Tarmo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
353 Kaldmaa, Imre 1973 Jõgeva maakond
271 Kaldmäe, Argo 1987 Valga maakond
155 Kaljo, Theodor 1995 Saare maakond
514 Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
42 Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
273 Kaljumäe, Keio 1988 Valga maakond
444 Kaljuvee, Janno 1969 Harju maakond SK Jooksupartner
191 Kallakas, Urmo 1984 Harju maakond
386 Kallast, Siim 1973 Harju maakond
439 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
225 Kalling, Tarmo 1986 Harju maakond
609 Kalmus, Martin 1984 Tartu maakond
431 Kand, Peeter 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
250 Kanemägi, Valdo 1985 Tartu maakond
217 Kangur, Alari 1988 Tartu maakond
275 Kangur, Indrek 1990 Valga maakond
345 Kangur, Margus 1976 Tartu maakond
519 Kannel, Margit 1988 Tartu maakond eratreening.ee
437 Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
401 Karjagin, Juri 1974 Tartu maakond Trismile
462 Karjus, Andy 1966 Võru maakond OK Võru
50 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
375 Karu, Kaarel 1975 Harju maakond
438 Karussaar, Kaido 1967 Harju maakond
23 Karvonen, Juha 1962 Soome
400 Kase, Rene 1973 Tartu maakond
199 Kasela, Taavi 1982 Harju maakond
66 Kasemets, Priit 1981 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
136 Kauko, Leena 1970 Soome
122 Kaulins, Dainis 1953 Läti
228 Keerman, Gunnar 1990 Tartu maakond
413 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
119 Kegis, Gunars 1967 Läti
190 Kelk, Mart 1984 Tartu maakond
231 Kender, Kaarel 1984 Tartu maakond
262 Kerner, Madis 1989 Tartu maakond
111 Kestutis, Lapiene 1979 Leedu Jonavos maratonas
21 Kibuspuu, Tiit 1965 Tartu maakond
484 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
572 Kiisk, Katrin 1973 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
584 Kikojan, Janno 1996 Viljandi maakond
185 Kilk, Renee 1983 Harju maakond Team WAFI
101 Kindel, Hanno 1968 Harju maakond SK ProRunner
446 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
423 Kitsnik, Kalvi 1969 Jõgeva maakond
553 Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
16 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
87 Kivisild, Ain 1955 Tartu maakond
142 Klimenko, Aleksei 1971 Venemaa
148 Klimenko, Margarita 1978 Venemaa
270 Kobrin, Artem 1992 Ukraina
429 Kokk, Ago 1969 Saare maakond
140 Kokunov, Andrey 1972 Venemaa
407 Kollom, Sander 1971 Tartu maakond Suusahullud
153 Kolobanova, Liudmila 1944 Venemaa
424 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
421 Konnula, Margus 1974 Võru maakond
154 Konsap, Henri 1999 Tartu maakond
160 Koor, Martin 1997 Tartu maakond
517 Kooskora, Triinu 1985 Tartu maakond eratreening.ee
559 Koplimägi, Marika 1972 Tartu maakond KVÜÕA
175 Koplus, Maario 1984 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
474 Koppel, Jüri 1964 Tartu maakond
347 Kork, Algis 1976 Tartu maakond
205 Kork, Taavi 1981 Harju maakond
68 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
510 Kram, Eva 1990 Tartu maakond
121 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
544 Kreitsberg, Kristi 1978 Võru maakond
480 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
496 Kukk, Jaanika 1990 Pärnu maakond
208 Kukk, Jaanus 1983 Hiiu maakond Nordecon AS
425 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
69 Kukk, Siim 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
522 Kula, Kertu 1990 Tartu maakond
454 Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond
426 Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
521 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
409 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
157 Kutsar, Georg Caius 1997 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
549 Kuuli, Hiye 1972 Harju maakond
487 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
130 Kuusisto, Toni 1979 Soome
224 Kuusisto, Ville 1989 Tartu maakond
248 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
146 Kuznetsov, Vladimir 1956 Venemaa
166 Kängsepp, Raido 1984 Lääne maakond
85 Käosaar, Kalev 1974 Harju maakond
92 Käär, Kristjan 1990 Viljandi maakond
334 Käär, Margus 1978 Tartu maakond
469 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond
194 Kõiva, Martin 1987 Harju maakond
625 Kõks, Kristen 1992 Tartu maakond
296 Kõrran, Timmo 1980 Harju maakond
552 Külljastinen, Kristi 1974 Harju maakond
269 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
525 Laar, Anu-Liis 1992 Tartu maakond
298 Lahe, Marek 1980 Harju maakond
336 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
332 Lainemäe, Allan 1977 Tartu maakond
391 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond Veeteede Amet
372 Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
351 Land, Siim 1977 Võru maakond
233 Lankov, Aivar 1983 Tartu maakond
287 Laugal, Emil 1978 Harju maakond
277 Laur, Mikk 1986 Võru maakond Lõunalõvi KJK
550 Laurik, Aivi 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
534 Laurik, Karin 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
506 Leetmaa, Inga 1982 Harju maakond
182 Lehesmets, Alar 1981 Harju maakond
286 Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
623 Leininger, Daniel 1991 Ameerika Ühendriigid
189 Leisalu, Siim 1983 Harju maakond
40 Leisalu, Tanel 1979 Ida-viru maakond Tridens AS
47 Lellep, Kalle 1975 Tartu maakond SK ProRunner
22 Lember, Jüri 1968 Tartu maakond
459 Lepik, Margus 1969 Valga maakond
32 Lepik, Sander 1987 Tartu maakond
215 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
357 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
167 Lepiksaar, Madis 1989 Lääne maakond Rakvere RK Siplased
212 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
9 Lerme, Ritvars 1975 Läti Maanteeamet
234 Liigand, Jaanus 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
25 Liin, Urmas 1976 Järva maakond TÜASK
320 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
216 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
144 Lilyakov, Dmitry 1969 Venemaa
172 Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
394 Lipasaar, Kristo 1976 Tartu maakond KVÜÕA
335 Lissovski, Aleksandr 1979 Tartu maakond
112 Litvinavicius, Saulius 1973 Leedu Jonavos maratonas
432 Loginov, Andrei 1968 Harju maakond
373 Lomaka, Andre 1975 Harju maakond
574 Lond, Ulvi 1967 Tartu maakond
246 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
314 Loog, Kaspar 1980 Harju maakond JCI SK
331 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
78 Luht, Risto 1985 Ida-Viru maakond
284 Luhtoja, Margus 1979 Pärnu maakond
168 Luik, Lauri 1982 Lääne maakond
52 Lumiaho, Iina 1990 Soome
237 Lumpre, Revo 1989 Tartu maakond
616 Lunkov, Valentin 1973 Venemaa
99 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
397 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK Metsasõbrad
494 Luup, Silvia 1996 Valga maakond OK Võru
238 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
542 Lõhmus, Margit 1978 Valga maakond
581 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
410 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
266 Maimre, Raivo 1982 Tartu maakond Peloton
346 Maks, Madis 1980 Tartu maakond
261 Mandre, Oliver 1989 Tartu maakond
618 Manguse, Mihkel 1990 Tartu maakond
169 Manninen, Henri 1992 Lääne-Viru maakond
478 Matsalu, Maigo 1963 Valga maakond
62 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
118 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
46 Meier, Ergo 1972 Harju maakond
103 Melikov, Kristjan 1978 Harju maakond
362 Mere, Madis 1972 Saare maakond
210 Metsaots, Tõnis 1989 Harju maakond
360 Mihkelson, Ain 1974 Rapla maakond
338 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Team Honey Power
263 Mikk, Silver 1991 Tartu maakond
481 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
184 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
43 Miller, Argo 1986 Harju maakond
143 Milyakin, German 1970 Venemaa
149 Milyakina, Oxana 1970 Venemaa
339 Mitt, Risto 1976 Tartu maakond
563 Moor, Maris 1973 Võru maakond
174 Muinaste, Raimo 1985 Pärnu maakond
570 Mulla, Kaja 1966 Harju maakond Stamina SK
589 Muni, Pille 1982 Harju maakond
289 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
455 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
206 Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
513 Mäesalu, Marlen 1987 Tartu maakond
587 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
366 Mägi, Marko 1975 Harju maakond Nordecon AS
27 Mälter, Margit 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
188 Mänd, Lauri 1983 Harju maakond
310 Mänd, Priidu 1980 Harju maakond
381 Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond
471 Mõtsmees, Priit 1965 Tartu maakond
213 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
297 Müürsepp, Ivo 1980 Harju maakond SK ProRunner
349 Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
255 Napa, Tarmo 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
279 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond
453 Naur, Hannes 1970 Tartu maakond
195 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond
369 Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond
200 Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
591 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
611 Noll, Alexander 1991 Ameerika Ühendriigid
396 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
94 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
283 Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond
435 Nõmmela, Mihkel 1970 Harju maakond Eesti Panga SK
59 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
434 Oidjärv, Sven 1970 Harju maakond
412 Oja, Eero 1974 Tartu maakond
577 Ojaperv, Ene 1970 Tartu maakond Tartu Vangla
282 Ojasaar, Ainar 1976 Jõgeva maakond
601 Olgo, Otto Oliver 1992 Rapla maakond Kuperjanovi JVP
63 Oprits, Ruslan 1978 Harju maakond
37 Oranen, Peeter 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
254 Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond
422 Orel, Randy 1968 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
24 Orgulas, Kaido 1966 Harju maakond
433 Orgusaar, Märt 1968 Harju maakond
276 Oruaas, Kalle 1984 Valga maakond
232 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
145 Ovchinnikov, Vitaly 1970 Venemaa
129 Paananen, Hannes 1989 Soome
621 Paap, Hasso 1982 Tartu maakond eratreening.ee
301 Paas, Raigo 1976 Harju maakond
162 Pacey, Stephen 1991 Ühendkuningriik
449 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
585 Pakri, Tom 1991 Viljandi maakond
316 Pallase, Erik 1976 Harju maakond
418 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
408 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Trismile
278 Palm, Raiko 1988 Võru maakond
36 Palu, Tiit 1970 Tartu maakond
512 Parro, Kristi 1986 Tartu maakond
186 Pechter, Mart 1983 Harju maakond
257 Pechter, Tõnis 1984 Tartu maakond
382 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
383 Pedai, Martin 1974 Harju maakond SK ProRunner
8 Pedak, Jaanus 1966 Harju maakond
504 Peekman, Marge 1986 Harju maakond
568 Persitski, Helle 1966 Lääne-Viru maakond SK ProRunner
260 Petratskov, Jan 1989 Tartu maakond
567 Pihlak, Jekaterina 1970 Järva maakond
326 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond
76 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
523 Pihlas, Raili 1989 Tartu maakond
498 Piiper, Laura 1991 Rapla maakond
573 Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond TÜASK
566 Pilv, Vilve 1966 Järva maakond
100 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
305 Plovits, Kaido 1977 Harju maakond
139 Podolyaka, Ivan 1986 Venemaa LIDER Kingisepp
420 Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
545 Pruuli, Kaia 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
131 Puck, Martin 1974 Soome
529 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
473 Puistaja, Valmar 1964 Tartu maakond
399 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
127 Pupola, Maija 1970 Läti Maratona Klubs
67 Purgailis, Jurgis 1978 Läti
461 Pähklamäe, Viktor 1969 Valga maakond
489 Pärn, Rein 1940 Harju maakond
313 Pärna, Ott 1976 Harju maakond JCI SK
53 Pärnassalu, Toomas 1968 Harju maakond Täppsportlased
557 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
90 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
576 Põder, Maia 1970 Tartu maakond Tartu Vangla
430 Põld, Ivo 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
556 Põldmaa, Malve 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
538 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
341 Põlgast, Priit 1976 Tartu maakond
98 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
86 Raastad, Christopher 1989 Ameerika Ühendriigid
380 Raivo, Jaak 1973 Harju maakond SEB Pank AS
2 Ratasepp, Rait 1983 Tartu maakond Trismile
403 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
516 Raudsepp, Mae 1989 Tartu maakond Kroonpress AS
590 Raudvere, Kadri 1983 Tartu maakond Korp! Amicitia
124 Reine, Evija 1991 Läti
551 Reinula, Kattri 1973 Harju maakond
229 Reisalu, Tanel 1991 Tartu maakond
28 Reitkam, Indrek 1983 Tartu maakond Trismile
493 Ridala, Ly 1997 Tartu maakond
569 Rist, Jaanika 1970 Harju maakond
56 Rohelpuu, Enno 1969 Viljandi maakond
470 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
44 Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
571 Roopärg, Marika 1967 Harju maakond Täppsportlased
58 Roos, Indrek 1978 Tartu maakond
442 Roos, Rauno 1970 Harju maakond
7 Roosimäe, Kurmo 1983 Tartu maakond
3 Rosenbrier, Jonathan 1979 Ühendkuningriik
219 Rosenvald, Valdur 1990 Tartu maakond
201 Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
71 Rull, Hendrik 1996 Tartu maakond
619 Rull, Herman 1999 Tartu maakond
126 Runte, Sanda 1975 Läti
329 Ruubel, Joel 1978 Tartu maakond Tartu Vangla
615 Ruusalepp, Karl August 1997 Tartu maakond
235 Ründal, Timmu 1990 Tartu maakond TÜASK
181 Rüütel, Matis 1994 Saare maakond Tallinna Ülikool
385 Rüütelmaa, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
520 Saal, Helen 1981 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
33 Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
164 Saarva, Marten 1988 Jõgeva maakond
170 Sabas, Sven 1991 Lääne-Viru maakond
318 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond
193 Saidla, Siim 1984 Harju maakond Suusahullud
530 Saluorg, Jane 1992 Võru maakond TÜASK
65 Saluveer, Joona 1978 Harju maakond OMNIVA SK
141 Samarin, Mikhail 1971 Venemaa
620 Sareal, Andrus 1978 Tartu maakond
264 Sedman, Roomet 1989 Tartu maakond VÕIMLA Spordiklubi
6 Seepõld, Rain 1989 Harju maakond Treeningpartner
526 Seiler, Kristel 1982 Tartu maakond
192 Sepp, Ragnar 1981 Harju maakond
624 Sexton, Danny 1973 Ameerika Ühendriigid
491 Sibul, Kristel 1997 Põlva maakond OK Põlva Kobras
612 Siemann, Alar 1973 Järva maakond
606 Siimu, Eigo 1983 Harju maakond
81 Siimumäe, Margo 1965 Harju maakond
486 Silber, Matti 1949 Tartu maakond
537 Sild - Neeme, Eike 1976 Harju maakond
327 Sildva, Hannes 1977 Tartu maakond
602 Sindonen, Voldemar 1958 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
105 Sinijärv, Taavi 1982 Tartu maakond
11 Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
303 Slavin, Mark 1980 Harju maakond
227 Soe, Aiko 1991 Tartu maakond
524 Somelar, Kelli 1990 Tartu maakond
61 Songisepp, Kaspar 1980 Tartu maakond
93 Soo, Allar 1991 Jõgeva maakond
447 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
221 Soomets, Elmo 1987 Tartu maakond
218 Soon, Silver 1988 Tartu maakond
45 Soop, Kristofer 1986 Tartu maakond Trismile
344 Soosaar, Marti 1977 Tartu maakond SportID
547 Sootla, Merle 1971 Jõgeva maakond
388 Speek, Jüri 1974 Harju maakond
171 Steinbach, Remy 1982 Prantsusmaa
417 Stevens, Terry 1971 Ameerika Ühendriigid
306 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
72 Suija, Sven 1990 Võru maakond
605 Sulev, Veiko 1980 Harju maakond
294 Suppi, Ahti 1976 Harju maakond Trismile
428 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
240 Suur, Georg 1994 Tartu maakond
532 Suur, Maichl 1976 Põlva maakond SK ProRunner
15 Suursild, Geir 1994 Pärnu maakond
358 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
505 Sõmer, Eneli 1987 Harju maakond
488 Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
515 Talpsep, Annette 1984 Tartu maakond Tartu Ülikool
173 Talpsep, Indrek 1984 Põlva maakond
5 Talts, Evelin 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
337 Talu, Rainer 1977 Tartu maakond
518 Tamman, Hedvig 1988 Tartu maakond
163 Tammik, Taavi 1993 Pärnu maakond
456 Tammjärv, Kalle 1967 Tartu maakond
398 Tamsalu, Rainer 1974 Tartu maakond
613 Tarbell, Matthew 1990 Ameerika Ühendriigid
152 Tarelkina, Nina 1949 Venemaa
548 Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
176 Tarvis, Anno 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
350 Teder, Rinaldo 1978 Valga maakond
460 Teder, Viljar 1967 Valga maakond EWK
583 Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond Eesti Sportlane
330 Tennisberg, Targo 1978 Tartu maakond
91 Teppo, Peep 1984 Tartu maakond
12 Terehhov, German 1972 Ida-Viru maakond
13 Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
292 Tikk, Sten 1980 Harju maakond
80 Tillo, August 1970 Harju maakond
180 Timm, Riho 1993 Saare maakond
236 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
507 Timofejeva, Irina 1989 Harju maakond
500 Tinkus, Helen 1988 Harju maakond
502 Toit, Annika 1986 Harju maakond
490 Tolga, Eino 1935 Ida-Viru maakond
183 Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Nordecon AS
251 Tonts, Raido 1985 Tartu maakond
211 Toom, Kaupo 1983 Tartu maakond
560 Toom, Marju 1974 Valga maakond
499 Toom, Signe 1991 Saare maakond Tartu Ülikool
312 Toomla, Ragnar 1976 Harju maakond SEB Pank AS
450 Toompuu, Peep 1970 Tartu maakond
343 Toomsalu, Andi 1976 Tartu maakond Trismile
501 Toomsalu, Anne 1981 Harju maakond
393 Toomsalu, Raimo 1974 Tartu maakond
617 Torim, Tarmo 1970 Harju maakond
384 Traks, Aivo 1972 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
485 Traus, Rein 1948 Lääne-Viru maakond
379 Trees, Margus 1974 Harju maakond
355 Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Trismile
256 Trumm, Aron 1981 Tartu maakond Suusahullud
402 Truu, Janek 1972 Tartu maakond
477 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
348 Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
603 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK Metsasõbrad
109 Tumavicius, Marius 1981 Leedu Jonavos maratonas
107 Tupp, Ain-Ivar 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
317 Tutt, Raiko 1979 Harju maakond
55 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond
293 Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
565 Tõnne, Virve 1970 Jõgeva maakond
465 Tõnnison, Arvi 1963 Lääne-Viru maakond
247 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
539 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
64 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
84 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
95 Unt, Peeter 1978 Tartu maakond Trismile
395 Urm, Alain-Edward 1983 Tartu maakond
150 Usacheva, Larisa 1966 Venemaa
54 Uustare, Ain 1978 Tartu maakond
452 Vaalma, Kalle 1968 Tartu maakond
178 Vaga, Merko 1985 Rapla maakond
370 Vahemaa, Olev 1974 Harju maakond
365 Vaher, Indrek 1973 Saare maakond Kiili Spordiklubi
214 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
209 Vaiksaar, Tõnis 1984 Harju maakond
356 Vainjärv, Valeri 1972 Lääne-Viru maakond
82 Valdmaa, Lauri 1980 Harju maakond SK ProRunner
543 Valge, Gätly 1979 Võru maakond
368 Valk, Priit 1974 Harju maakond
389 Valkiainen, Veiko 1975 Harju maakond
411 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
79 Vallner, David 1976 Harju maakond Trismile
448 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
70 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Tartu Ülikool
415 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
359 Varblane, Marek 1971 Rapla maakond
354 Varblane, Villu 1972 Lääne-Viru maakond
315 Varend, Meelis 1978 Harju maakond
198 Varjatud 1982 Harju maakond Suusahullud
302 Vasarik, Aarne 1978 Harju maakond
39 Vask, Veljo 1974 Pärnu maakond OK West
241 Vaske, Martti 1992 Tartu maakond
363 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
223 Veelmaa, Taavi 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
14 Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
19 Veeret, Andreas 1985 Tartu maakond
10 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
96 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
106 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
230 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
325 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond
546 Viitak, Helle 1973 Jõgeva maakond SK ProRunner
128 Viklund, Evelina 1982 Rootsi
528 Vill, Maive 1982 Valga maakond
259 Villik, Matis 1992 Tartu maakond
586 Vitsut, Madis 1990 Viljandi maakond TÜASK
479 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
554 Vool, Ele 1975 Tartu maakond
458 Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond Suusahullud
468 Vällo, Toivo 1963 Harju maakond OMNIVA SK
509 Värnomasing, Piret 1984 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
133 Warsa-Ritaranta, Jarmo 1975 Soome
133 Warsa-Ritaranta, Jarno 1975 Soome
134 Ylä-Nikkilä, Pekka 1961 Soome Tagahoovi Pingutus
116 Yudkin, Alexander 1988 Läti
374 Zaletajev, Toomas 1975 Harju maakond
610 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
440 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
110 Zukauskas, Antanas 1980 Leedu Jonavos maratonas
457 Zukker, Alar 1966 Tartu maakond Trismile
588 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
322 Ärmann, Egert 1979 Tartu maakond
177 Õis, Rasmus 1990 Pärnu maakond
482 Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
117 Šalms, Ingus 1983 Läti
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1138 Aarnio, Petri 1973 Soome KaaPo P02
1352 Aas, Toomas 1973 Tartu maakond
1505 Aasa, Eveli 1991 Tartu maakond
1802 Aaste, Hanno 1982 Harju maakond
1621 Aavik, Karmen 1980 Valga maakond
1029 Adamenkov, Anton 1984 Tartu maakond
1030 Agu, Ants 1988 Tartu maakond
1652 Ahman, Aune 1975 Tartu maakond
1717 Aigro, Ene 1960 Valga maakond
1031 Ailt, Margo 1982 Pärnu maakond
1032 Albre, Ats 1989 Tartu maakond
1419 Aleksejev, Dmitri 1967 Ida-Viru maakond
1002 Alla, Raivo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
1295 Alla, Riho 1980 Harju maakond
1822 Allikas, Janek 1970 Pärnu maakond
1105 Ambrizas, Martynas 1990 Leedu Jonavos maratonas
1033 Andrei, Margus 1991 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
1153 Anisimov, Denis 1991 Venemaa
1034 Annion, Silver 1983 Tartu maakond Opel Thule ProTeam
1035 Annuk, Lauri 1982 Tartu maakond
1686 Anso, Rika 1970 Harju maakond
1036 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
1698 Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
1803 Arras, Aigar 1968 Tartu maakond
1037 Aulik, Allan 1981 Harju maakond Opel Thule ProTeam
1353 Aunap, Anti 1971 Tartu maakond
1738 Aunpu, Rivo 1983 Harju maakond Treeningpartner
1789 Averkijev, Andrei 1987 Harju maakond
1038 Avi, Siim 1984 Tartu maakond
1296 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
1128 Bajare, Inese 1976 Läti
1039 Balash, Anton 1982 Harju maakond
1040 Bani, Klodian 1983 Tartu maakond
1003 Barinov, Kaarel 1985 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
1134 Bescennaja, Jelena 1953 Läti
1123 Birgele, Santa 1992 Läti
1143 Blencowe, Annette 1977 Soome
1041 Bogoljubov, Marko 1992 Harju maakond
1458 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
1687 Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
1124 Braslava, Mara 1992 Läti
1042 Breus, German 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1748 Brock, Timothy 1964 Ameerika Ühendriigid
1126 Brudere, Linda 1985 Läti
1156 Bukhmarov, Aleksandr 1977 Venemaa
1104 Cibulskas, Dalius 1990 Leedu Jonavos maratonas
1109 Ciuvikinaite, Alina 1990 Leedu Jonavos maratonas
1798 Dahl, Björn 1981 Tartu maakond
1043 Danieljants, Daniel 1985 Hiiu maakond
1507 Danieljants, Gerda 1985 Hiiu maakond
1158 Denisov, Andrey 1972 Venemaa
1820 Dmitritsenko, Roman 1995 Tartu maakond
1160 Drozdov, Mikhail 1971 Venemaa
1297 Eelmets, Indrek 1978 Harju maakond RedBike
1012 Ehari, Morten 1996 Tartu maakond
1354 Ehrstein, Reimo 1974 Harju maakond Hals Team
1355 Einbaum, Peeter 1975 Lääne-Viru maakond
1705 Eit, Inge 1960 Võru maakond OMNIVA SK
1137 Eklund, Petter 1978 Soome
1508 Elias, Helen 1991 Tartu maakond
1044 Ellervee, Andreas 1993 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1459 Ellervee, Toomas 1962 Tartu maakond OK Ilves
1787 Elo, Armas 1970 Harju maakond
1795 Emajõe, Taavi 1989 Jõgeva maakond
1356 Engel, Margo 1975 Harju maakond SK ProRunner
1298 Enn, Lauri 1980 Tartu maakond Sparta Spordiselts
1357 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1699 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
1713 Etverk, Merike 1971 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
1165 Fedorenko, Kristina 1986 Venemaa
1509 Filatov, Elen 1990 Tartu maakond Peloton
1132 Freija, Dzanita 1968 Läti Maratona Klubs
1013 Gill, Jakob 1995 Tartu maakond
1706 Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1299 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond
1045 Gorohhov, Janer 1992 Tartu maakond
1014 Grauberg, Märt 1995 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1300 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
1358 Grigorovits, Jaanus 1975 Tartu maakond Tridens AS
1721 Gutmann, Kaili 1990 Tartu maakond
1510 Haav, Liisi 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
1745 Habakuk, Marek 1985 Tartu maakond
1046 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
1047 Haljastamm, Erkki 1985 Harju maakond
1511 Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
1048 Hanni, Margus 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1359 Hansen, Jaak 1971 Pärnu maakond
1653 Hansen, Merje 1973 Pärnu maakond OK West
1301 Harand, Allan 1976 Harju maakond Opel Thule ProTeam
1785 Heinvee, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1782 Hejl, Jakub 1989 Tšehhi Vabariik
1512 Hekk, Kadri 1986 Harju maakond Swedbank AS
1513 Helstein, Kaari 1981 Jõgeva maakond SK ProRunner
1622 Hiiesalu, Tuuli 1977 Tartu maakond
1049 Hirve, Raine 1987 Harju maakond
1136 Holm, Patrick 1977 Soome
1050 Hotjakov, Semjon 1983 Harju maakond
1146 Hulmi, Aulikki 1960 Soome
1302 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
1514 Hunt, Külli 1984 Viljandi maakond
1015 Hussar, Janek 1988 Tartu maakond KVÜÕA
1360 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
1051 Hussar, Karel 1995 Harju maakond SK Jooksupartner
1736 Hyde, Matthew 1972 Harju maakond
1781 Hytönen, Juho-Veikko 1985 Soome
1052 Härmatis, Risto 1984 Harju maakond
1004 Hõlpus, Mihkel 1998 Tartu maakond
1623 Hüftle, Tina 1979 Saksamaa
1303 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1166 Ilinskaya, Natalia 1970 Venemaa
1159 Ilinsky, Dmitry 1971 Venemaa
1361 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1624 Ilves, Merike 1976 Tartu maakond
1362 Ingerma, Peeter 1973 Harju maakond Veeteede Amet
1515 Ivask, Signe 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
1053 Jaamu, Roland 1992 Harju maakond
1054 Jaaniso, Erik 1986 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
1055 Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
1625 Jaaska, Margit 1977 Harju maakond
1496 Jaeski, Grete 2000 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1516 Jahu, Triin 1984 Tartu maakond
1626 Jakobson, Age 1980 Pärnu maakond
1056 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
1363 Jakson, Ahto 1971 Saare maakond SK ProRunner
1057 Jalak, Jürgen 1985 Tartu maakond
1364 Jallai, Janis 1974 Harju maakond
1765 Jallai, Kristel 1977 Harju maakond
1804 Janis, Kaijus 1971 Pärnu maakond
1058 Jansen, Margus 1990 Tartu maakond
1059 Jartsev-Moont, Jürgo 1988 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
1420 Jegonjan, Kalmer 1970 Harju maakond
1060 Joasoo, Jaanus 1985 Harju maakond
1133 Joce, Ludmila 1964 Läti Maratona Klubs
1517 Jodsche, Elena 1991 Valga maakond
1421 Jogenbro, Henrik 1970 Pärnu maakond
1061 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond
1062 Joosu, Lauri 1986 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1142 Jussila, Sanna 1981 Soome
1422 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
1365 Järv, Allan 1973 Tartu maakond
1102 Järvalt, Renna 1977 Harju maakond
1005 Järviste, Jüri-Andreas 2001 Harju maakond
1519 Järviste, Krista 1981 Harju maakond
1460 Jääger, Heiki 1965 Jõgeva maakond
1654 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
1063 Jõesaar, Rainer 1985 Harju maakond
1518 Jõeäär, Gerli 1988 Harju maakond
1821 Jõgisuu, Jaana 1985 Harju maakond
1461 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
1749 Kaare, Edgar 1984 Harju maakond
1688 Kaasik, Kairit 1969 Harju maakond
1655 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
1520 Kaasik, Triin 1990 Tartu maakond
1423 Kaasik-Aaslav, Henri 1969 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
1064 Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Sportland
1065 Kaaver, Mait 1992 Tartu maakond
1424 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
1656 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
1144 Kahur, Kristiina 1971 Soome
1066 Kais, Ülari 1988 Viljandi maakond SK Jooksupartner
1067 Kaju, Indrek 1982 Tartu maakond Maanteeamet
1069 Kala, Kaspar 1989 Tartu maakond
1070 Kalamees, Mikk 1993 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1627 Kalberg, Evely 1977 Harju maakond SK Jooksupartner
1072 Kalda, Kalev 1989 Võru maakond Sparta Spordiselts
1366 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
1071 Kalda, Neeme 1983 Harju maakond
1657 Kale, Merle 1975 Harju maakond SEB Pank AS
1016 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
1462 Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
1628 Kaljuvee, Diana 1978 Harju maakond
1367 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
1712 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland
1658 Kamberg, Natalia 1973 Harju maakond
1073 Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond
1017 Kamenik, Sander 1997 Põlva maakond
1521 Kangro, Kaili 1992 Võru maakond
1304 Kannisto, Mati 1977 Tartu maakond
1522 Kants, Mairi 1990 Valga maakond
1074 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
1075 Karja, Artjom 1984 Ida-Viru maakond
1368 Karm, Kaimar 1974 Valga maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
1076 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1523 Karo, Eike 1989 Valga maakond
1018 Karo, Mats 1995 Valga maakond
1078 Kartau, Margus 1984 Tartu maakond SK Metsasõbrad
1077 Kartau, Marko 1983 Tartu maakond
1079 Karu, Urmo 1991 Lääne-Viru maakond
1080 Kasak, Kuno 1987 Tartu maakond Tartu Ülikool
1524 Kasatkin, Piia Ereth 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
1369 Kasemaa, Antek 1972 Tartu maakond KVÜÕA
1305 Kasemaa, Janno 1979 Ida-viru maakond SEB Pank AS
1006 Kasemaa, Krister 1999 Tartu maakond
1425 Kaseorg, Indrek 1967 Tartu maakond KVÜÕA
1081 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
1370 Kask, Railand 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1747 Kask, Tõnis 1990 Rapla maakond Kuperjanovi JVP
1426 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KVÜÕA
1427 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
1108 Kazenas, Bronius 1954 Leedu Jonavos maratonas
1428 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
1777 Kekkonen, Ragnar 1988 Tartu maakond
1525 Kelder, Helen 1987 Harju maakond AS G4S Eesti
1082 Kelder, Oliver 1991 Võru maakond 1. Jalaväebrigaad
1083 Kendaru, Tarvi 1990 Võru maakond
1120 Kerubins, Valdis 1971 Läti
1497 Keskküla, Merily 2000 Tartu maakond
1084 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond
1463 Kesküla, Jüri 1964 Tartu maakond
1464 Kiens, Jüri 1963 Tartu maakond
1700 Kiens, Tuuli 1962 Tartu maakond
1371 Kiik, Marek 1974 Tartu maakond
1150 Kim, Lynn 1973 Ameerika Ühendriigid
1306 King, Andrei 1977 Harju maakond
1766 Kink, Jana 1968 Tartu maakond
1701 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
1659 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond
1085 Kirbits, Janis 1981 Valga maakond
1489 Kirpu, Peeter 1953 Harju maakond Trismile
1429 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond
1526 Kisand, Evelin 1987 Tartu maakond
1307 Kits, Ahto 1979 Valga maakond
1800 Kitsing, Taivo 1979 Harju maakond Telia SK
1805 Kitvel, Olev 1973 Harju maakond
1086 Kiuru, Rauno 1990 Tartu maakond Erkmaa Korvpallikool MTÜ
1087 Kivastik, Joosep 1993 Tartu maakond
1527 Kivi, Liina 1983 Harju maakond SK Jooksupartner
1088 Kivila, Märt 1982 Tartu maakond
1660 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond
1744 Kivimurd, Janek 1979 Harju maakond
1709 Kivistik, Kadri 1954 Tartu maakond
1308 Klaus, Marek 1977 Võru maakond
1372 Klautsens, Andris 1972 Harju maakond
1089 Klettenberg, Andres 1983 Harju maakond
1528 Kogermann, Karin 1981 Tartu maakond
1090 Kohv, Kaido 1981 Harju maakond
1152 Kolechko, Vladimir 1985 Venemaa
1131 Konovalova, Svetlana 1975 Läti
1661 Kool, Inge 1975 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1529 Koort, Külli 1988 Tartu maakond
1091 Koort, Lauri 1981 Harju maakond Albe Team / Bont
1092 Korjus, Ove 1991 Tartu maakond
1093 Kornõšev, Mihhail 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1094 Kosemets, Imre 1985 Harju maakond
1530 Kossinkova, Kristina 1988 Tartu maakond
1095 Kostjukov, Jaan 1987 Lääne maakond
1465 Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
1309 Kraas, Andreas 1978 Tartu maakond
1689 Kristerson, Lii 1969 Jõgeva maakond
1096 Krull, Tauno 1982 Harju maakond
1373 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
1531 Kruve, Anneli 1985 Lääne-Viru maakond Tartu Ülikool
1806 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
1430 Kuhi, Indrek 1969 Valga maakond
1097 Kukk, Argo 1982 Tartu maakond
1310 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond
1760 Kukk, Raido 1976 Saare maakond
1719 Kulikova, Polina 1985 Venemaa
1727 Kull, Aet 1964 Harju maakond
1483 Kull, Margus 1960 Tartu maakond
1533 Kull, Triin 1981 Tartu maakond
1773 Kuragin, Valeri 1973 Võru maakond
1791 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond
1098 Kure, Raiko 1982 Tartu maakond
1374 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
1662 Kuus, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
1534 Kuuse, Asti 1990 Tartu maakond
1099 Kuusik, Kristjan 1983 Harju maakond SEB Pank AS
1169 Kuusk, Kaarel 1985 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1778 Kuusk, Oliver 1994 Võru maakond
1431 Kuuskmäe, Raul 1968 Harju maakond
1535 Kägo, Karoliina 1990 Harju maakond
1433 Kägu, Kaido 1968 Harju maakond
1172 Kälvijäinen, Jarmo 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
1103 Kärner, Olle 1977 Tartu maakond
1007 Käämer, Aleks 1998 Tartu maakond SAK Tartu
1375 Käära, August 1975 Harju maakond
1170 Kõiv, Gabriel 1981 Tartu maakond
1762 Kõivo, Kristel 1999 Põlva maakond
1432 Kõnd, Viidas 1966 Tartu maakond
1311 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond
1171 Kõuts, Eerik 1994 Tartu maakond
1173 Külanurm, Karro 1985 Jõgeva maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
1019 Külm, Jürgen 1997 Võru maakond Lõunalõvi KJK
1174 Kümnik, Tõnis 1985 Tartu maakond
1536 Kütt, Keidy 1993 Valga maakond Sportland
1629 Küünemäe, Kätlin 1978 Harju maakond
1312 Küünruss, Reemet 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
1537 Laanelepp, Maria 1986 Tartu maakond
1630 Laanemäe Räim, Consuelo 1977 Võru maakond SEB Pank AS
1484 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
1466 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
1728 Laasberg, Erle 1983 Harju maakond
1538 Laes, Maren 1983 Tartu maakond
1663 Lahe, Riina 1971 Harju maakond
1539 Laht, Marianna 1990 Saare maakond
1771 Lahtvee, Daniel 1995 Harju maakond
1376 Lai, Margus 1974 Harju maakond Veeteede Amet
1768 Laikre, Karmen 1989 Tartu maakond
1175 Laius, Ott 1983 Tartu maakond
1467 Laks, Meelis 1963 Harju maakond
1540 Lamson, Liis 1982 Tartu maakond
1790 Langell, Lembit 1945 Tartu maakond
1130 Lapina, Laura 1971 Läti
1121 Lapsa, Gvido 1962 Läti
1377 Lauk, Vambola 1971 Tartu maakond
1176 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1817 Laul, Uku 1978 Tartu maakond
1783 Laur, Ivo 1991 Tartu maakond
1313 Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
1541 Lauringson, Anu 1984 Tartu maakond
1434 Leemits, Richard 1968 Harju maakond
1732 Leht, Tõnis 1980 Harju maakond
1707 Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
1468 Lepik, Enn 1962 Tartu maakond
1314 Lepik, Janek 1978 Tartu maakond
1177 Lepik, Rainer 1986 Tartu maakond
1664 Leppik, Elle 1974 Tartu maakond
1129 Lerme, Gunita 1973 Läti
1542 Liba, Jana 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1178 Libek, Elmo 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
1179 Liebenau, Rauno 1990 Harju maakond
1180 Liik, Paavel 1988 Tartu maakond
1469 Liik, Peeter 1963 Tartu maakond
1665 Liim, Piret 1971 Harju maakond
1774 Liivak, Janno 1983 Tartu maakond
1315 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
1181 Lilleoja, Kristo 1987 Lääne-Viru maakond
1735 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Tridens AS
1435 Lillsoo, Rain 1970 Harju maakond Tridens AS
1690 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
1182 Ling, Ando 1986 Tartu maakond
1470 Lode, Avo 1963 Põlva maakond
1164 Lodeeva, Iuliia 1992 Venemaa
1544 Lokk, Maarja-Liisa 1990 Tartu maakond
1545 Loorents, Katriin 1981 Harju maakond Rullibuss Team
1183 Loorius, Eigo 1992 Jõgeva maakond Tartu Vangla
1184 Loot, Varmo 1984 Harju maakond
1666 Luigemaa, Jaanika 1972 Pärnu maakond
1185 Luik, Mihkel 1987 Tartu maakond
1546 Luik, Teddy 1989 Harju maakond
1114 Lukašenoks, Arnis 1984 Läti
1186 Luman, Priit 1985 Harju maakond Nordecon AS
1547 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Trismile
1378 Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1471 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
1792 Luukkonen, Kari 1967 Soome
1316 Luup, Martin 1977 Põlva maakond
1499 Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond
1549 Lääne, Kerttu 1992 Tartu maakond BIGBANK AS
1807 Läänemets, Lauri 1983 Järva maakond
1823 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond
1548 Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
1187 Lõoke, Alo 1984 Harju maakond
1379 Lõuke, Bert 1971 Harju maakond
1725 Lükk, Merlyn 1990 Harju maakond
1189 Lüüs, Siim 1990 Võru maakond
1190 Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
1191 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1317 Madis, Kalle 1978 Harju maakond
1550 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
1631 Madismäe, Kristi 1977 Harju maakond
1551 Maibak, Heleen 1987 Harju maakond Helmes AS
1718 Maidla, Marke 1978 Võru maakond Kuperjanovi JVP
1436 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
1437 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
1161 Malyshev, Evgeny 1964 Venemaa
1161 Malyshev, Evgeny 1964 Venemaa
1380 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
1808 Manuilov, Andrey 1996 Läti
1552 Martin, Pilarica 1989 Hispaania
1485 Medijainen, Eero 1959 Tartu maakond
1192 Medijainen, Mikk 1984 Tartu maakond
1667 Meerits, Merje 1975 Ida-Viru maakond
1668 Meier, Maarika 1974 Viljandi maakond
1493 Meier, Raivo 1946 Harju maakond
1729 Mekk, Maria 1989 Valga maakond
1193 Mengel, Leho 1988 Tartu maakond
1381 Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
1438 Merila, Mati 1966 Tartu maakond
1794 Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond
1553 Merilo, Renne 1981 Harju maakond Sisekaitseakadeemia
1382 Mesi, Ando 1972 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1776 Mesila, Ingrid 1959 Tartu maakond
1555 Mets, Annika 1985 Harju maakond SK Jooksupartner
1194 Mets, Martin 1982 Lääne-Viru maakond
1554 Mets, Meeli 1984 Põlva maakond
1556 Metsaorg, Maria 1993 Harju maakond
1195 Metsavas, Tarvo 1987 Harju maakond Swedbank AS
1318 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond
1669 Mey, Tea 1974 Tartu maakond
1115 Mihailovs, Ivans 1982 Läti
1632 Miil, Dagmar 1980 Tartu maakond
1708 Miil, Margit 1959 Tartu maakond
1439 Miina, Heino 1967 Tartu maakond
1319 Mill, Tarmo 1979 Harju maakond
1106 Milta, Maksimas 1992 Leedu
1107 Mirinauskas, Leonas 1960 Leedu Jonavos maratonas
1151 Mitin, Vitaly 1985 Venemaa
1196 Molloka, Henri 1991 Tartu maakond
1702 Mononen, Tuija 1964 Soome
1691 Muru, Merike 1966 Harju maakond
1557 Mustonen, Sille 1987 Harju maakond RedBike
1809 Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
1715 Muuga, Kätlin 1986 Tartu maakond Valio Eesti AS
1198 Mäe, Martin 1991 Tartu maakond
1754 Mäeorg, Erkki 1978 Tartu maakond
1320 Mäeots, Jannes 1979 Harju maakond SK ProRunner
1199 Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond
1321 Mägi, Jaanus 1977 Ida-Viru maakond Trismile
1558 Mägi, Kadri 1981 Tartu maakond
1322 Mägi, Madis 1980 Harju maakond
1670 Mägi, Merle 1972 Tartu maakond
1383 Mägi, Tuulis 1971 Tartu maakond
1440 Mägin, Jaan 1966 Viljandi maakond
1559 Mälgi, Ailen 1983 Tartu maakond Peloton
1560 Mällo, Eike 1982 Ida-Viru maakond
1692 Mändla, Mare 1966 Lääne-Viru maakond
1020 Männa, Robert 1996 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1633 Männik, Marju 1980 Harju maakond
1561 Mätik, Maiken 1989 Tartu maakond BIGBANK AS
1761 Mõik, Caisa-Merili 1986 Harju maakond
1197 Mõttus, Olav 1991 Järva maakond
1200 Mölder, Joosep 1990 Harju maakond
1201 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond
1008 Möll, Robin 2000 Tartu maakond Ülenurme valla SK
1202 Möllits, Hannes 1983 Põlva maakond BALTDEFCOL
1562 Mürk, Margarita 1986 Tartu maakond
1563 Mürk, Merlin 1987 Võru maakond
1203 Müür, Timo 1987 Tartu maakond
2100 Müürsepp, Tiiu 1955 Tartu maakond
1564 Naan-Saviauk, Helena 1982 Tartu maakond
1323 Napp, Peeter 1976 Tartu maakond
1009 Narits, Arko 1999 Tartu maakond
1204 Narits, Tauri 1988 Tartu maakond
1324 Needo, Emrich 1980 Võru maakond
1205 Needo, Fred 1983 Võru maakond OK Võru
1384 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
1720 Nemvalts, Liis 1992 Järva maakond
1565 Nettan, Pauliine 1991 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1206 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
1799 Niidumaa, Andrus 1982 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1764 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond
1566 Niils, Laura 1992 Lääne maakond
1441 Niinemets, Ülo 1970 Tartu maakond
1207 Niinepuu, Martin 1987 Tartu maakond
1208 Niinepuu, Viljar 1983 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
1154 Nikandrov, Kirill 1992 Venemaa
1385 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1209 Nirk, Aarne 1987 Tartu maakond
1746 Nirk, Hendrik 1995 Harju maakond Kuperjanovi JVP
1386 Nukki, Rene 1974 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1210 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
1211 Nurme, Tiidrek 1985 Tartu maakond TÜASK
1442 Nurmela, Renno 1967 Viljandi maakond
1021 Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
1568 Nüüd, Gaily 1984 Harju maakond
1387 Oblikas, Janek 1972 Harju maakond
1784 Ohtonen, Niko Juhani 1989 Soome
1212 Oinus, Tiit 1987 Tartu maakond SK ProRunner
1213 Ojamets, Mihkel 1982 Tartu maakond SG WEBER Ehitustooted AS
1388 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1472 Ojaveer, Ott 1965 Tartu maakond
1443 Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Stora Enso Eesti AS
1389 Oll, Indrek 1975 Harju maakond
1569 Ong, Terje 1984 Tartu maakond
1634 Oprits, Nataliia 1976 Harju maakond
1490 Oras, Vello 1952 Tartu maakond
1570 Orav, Annela 1986 Harju maakond
1571 Ostnik, Liis 1991 Valga maakond
1671 Ots, Deevi 1974 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1390 Paabusk, Alo 1974 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1572 Pabort, Anari 1984 Tartu maakond
1672 Padu, Mare 1975 Harju maakond FB Jooksmine
1786 Pae, Karl 1984 Harju maakond Opel Thule ProTeam
1635 Paju, Triin 1976 Tartu maakond
1573 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
1391 Palgi, Tõnis 1975 Tartu maakond Tartu Vangla
1022 Palla, Rait 1995 Tartu maakond
1636 Palm, Anne-Ly 1976 Harju maakond SK Jooksupartner
1637 Palo, Kristi 1978 Tartu maakond
1638 Palu, Lilian 1980 Tartu maakond
1574 Paluots, Teele 1986 Tartu maakond SK ProRunner
1214 Panarin, Aleksei 1987 Tartu maakond
1639 Parm, Signe 1980 Harju maakond Nordecon AS
1215 Parts, Margo 1981 Tartu maakond
1392 Parts, Rauno 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
1125 Pavare, Sanita 1981 Läti
1325 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1575 Peetsalu, Marina 1984 Harju maakond
1576 Peik, Helena 1992 Tartu maakond
1486 Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond Trismile
1216 Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Metsasõbrad
1217 Permenov, Pavel 1993 Tartu maakond
1139 Pesonen, Mikko 1969 Soome
1500 Peterson, Marika 1995 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
1162 Petreykin, Arkadiy 1963 Venemaa
1218 Petrov, Algis 1984 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1118 Petrovs, Dzintars 1973 Läti
1219 Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond Raintree Estonia OÜ
1797 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
1640 Piik, Mirjam 1977 Harju maakond Täppsportlased
1326 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
1444 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1220 Pikk, Erkki 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
1327 Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Tridens AS
1445 Pille, Marko 1969 Tartu maakond
1221 Pindus, Mihkel 1987 Tartu maakond Tartu Ülikool
1222 Piperal, Pearu-Paul 1992 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1001 Pirksaar, Külli 1973 Tartu maakond SK Jooksupartner
1446 Plhak, Andreas 1968 Saksamaa
1577 Porkveli, Marge 1989 Tartu maakond
1578 Post, Perit 1984 Harju maakond Opel Thule ProTeam
1801 Pretto, Denis 1984 Tartu maakond
1473 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
1223 Priks, Morten 1990 Valga maakond Viljandi VAK Staier
1224 Printsmann, Gunnar 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
1579 Pruul, Tuuli 1989 Harju maakond
1225 Pruunsild, Gregor 1994 Tartu maakond
1393 Puhvel, Lauri 1975 Tartu maakond
1328 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
1226 Pulges, Oliver 1982 Tartu maakond
1227 Pullat, Margus 1992 Lääne-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1228 Punga, Rainer 1986 Tartu maakond BIGBANK AS
1775 Pungar, Marko 1982 Võru maakond
1580 Pupina, Nadezda 1994 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1447 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
1229 Purret, Marko 1990 Tartu maakond
1734 Purret, Martin 1999 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1230 Puusepp, Mattias 1981 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
1231 Puustus, Anti 1984 Tartu maakond
1234 Pärn, Ahto 1981 Tartu maakond
1233 Pärn, Karol 1992 Harju maakond
1330 Pärn, Madis 1978 Harju maakond
1703 Pärna, Pille-Kadri 1963 Võru maakond MTÜ Spordiselts
1010 Pärnaste, Oliver 1999 Tartu maakond
1674 Põder, Heli 1972 Tartu maakond
1329 Põder, Marko 1978 Harju maakond Trismile
1770 Põder, Raigo 1984 Tartu maakond Skibikers
1581 Põld, Ilona 1983 Harju maakond
1232 Põldmaa, Koit 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1810 Põldsepp, Tanel 1984 Tartu maakond
1448 Raap, Ilmar 1969 Lääne-viru maakond Tridens AS
1811 Raaper, Risto 1981 Harju maakond
1331 Raaper, Rivo 1979 Harju maakond
1235 Raat, Raimo 1982 Tartu maakond SK Aaspere
1155 Rachuk, Konstantin 1983 Venemaa
1675 Radik, Kärt 1973 Harju maakond
1394 Rahu, Kalle 1971 Pärnu maakond Sportlove
1236 Rahu, Rait 1992 Tartu maakond
1676 Rahuoja, Riina 1972 Pärnu maakond
1583 Raieste, Gerli 1984 Tartu maakond
1332 Raja, Rainer 1977 Tartu maakond
1584 Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
1818 Rammi, Antti 1979 Tartu maakond
1333 Rander, Anti 1978 Tartu maakond
1677 Randoja, Merli 1975 Tartu maakond
1501 Rang, Getter 1995 Viljandi maakond
1642 Rannala, Rita 1979 Harju maakond SEB Pank AS
1585 Raudkepp, Liisa 1989 Tartu maakond Telia SK
1586 Raudmäe, Marjaana 1992 Jõgeva maakond
1334 Raudsepp, Aimo 1976 Valga maakond
1726 Raudsik, Marilin 1985 Harju maakond
1588 Rebane, Ingrid 1982 Tartu maakond AS G4S Eesti
1678 Rebane, Kirti 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
1587 Rebane, Riin 1983 Harju maakond Tartu Ülikool
1023 Rebban, Argo 1995 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1755 Reedi, Olaf 1991 Tartu maakond
1589 Rehe, Mariin 1989 Tartu maakond
1763 Reichmann, Piret 1976 Tartu maakond
1237 Reigo, Mattias 1992 Harju maakond
1238 Reiljan, Raul 1991 Võru maakond 1. Jalaväebrigaad
1395 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond
1590 Reimann, Marie 1991 Tartu maakond
1449 Reinap, Aivar 1968 Harju maakond AS Postimees Grupp
1239 Reinumägi, Madis 1983 Harju maakond
1693 Reisel, Asta 1966 Pärnu maakond
1737 Reitav, Kristo 1988 Tartu maakond
1396 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond OMNIVA SK
1450 Ridamäe, Aivar 1970 Harju maakond Areal Team
1494 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
1140 Ritala, Kari 1962 Soome
1704 Rohtla, Marika 1965 Tartu maakond Trismile
1240 Rokk, Riho 1988 Tartu maakond JK Welco
1397 Roletsky, Heiki 1975 Tartu maakond SK Jooksupartner
1335 Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
1474 Rooba, Kuido 1961 Pärnu maakond
1487 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
1591 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
1475 Roos, Valeri 1965 Tartu maakond
1398 Roosnupp, Priit 1972 Harju maakond
1241 Roots, Raul 1990 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1451 Rootsi, Andres 1968 Tartu maakond
1157 Rozhkov, Maksim 1974 Venemaa
1679 Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
1117 Rutins, Edgars 1976 Läti Maratona Klubs
1242 Ruut, Jaanus 1981 Viljandi maakond
1399 Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
1336 Räbin, Lauri 1979 Ida-Viru maakond
1400 Räim, Tõnis 1972 Võru maakond
1756 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
1452 Rõžov, Vladimir 1968 Tartu maakond
1145 Rönnberg, Satu 1972 Soome KaaPo P02
1243 Rümmel, Sven 1990 Jõgeva maakond
1592 Rüütli, Mari 1988 Tartu maakond
1593 Saago, Nele-Triin 1981 Põlva maakond SK Serviti
1752 Saar, Kristjan 1981 Harju maakond FCR Media
1491 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
1244 Saarepuu, Valmar 1986 Tartu maakond
1594 Saarna, Elise 1984 Pärnu maakond Ülenurme valla SK
1122 Safutins, Viktors 1946 Läti
1245 Salben, Janno 1985 Pärnu maakond
1337 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
1643 Saluveer, Piret 1980 Tartu maakond
1595 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1246 Sarapuu, Sven 1984 Harju maakond
1694 Sats, Ingrid 1970 Tartu maakond
1733 Sauk, Siim 1992 Tartu maakond Tallinna Ülikool
1680 Schneider, Merle 1971 Jõgeva maakond
1163 Sedov, Vladimir 1955 Venemaa
1401 Seeba, Aarne 1974 Tartu maakond KVÜÕA
1247 Seliste, Veiko 1987 Harju maakond Nordecon AS
1248 Sellik, Siim 1992 Tartu maakond
1249 Sepp, Simo 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
1644 Shein, Tiina 1976 Harju maakond
1596 Siigur, Greete 1989 Tartu maakond
1338 Siigur, Siim 1980 Tartu maakond
1250 Siim, Olari 1989 Tartu maakond BIGBANK AS
1812 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond Seiklusklubi XDREAM
1251 Siinmaa, Reimo 1982 Tartu maakond
1147 Silenius, Terhi 1949 Soome
1597 Simpson, Liis 1991 Tartu maakond
1339 Sing, Kaido 1979 Põlva maakond
1402 Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1598 Sipp, Kadri 1989 Harju maakond
1681 Sirel, Ülli 1972 Harju maakond SEB Pank AS
1252 Solna, Timo 1987 Tartu maakond
1753 Soodla, Gregor 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1340 Sooläte, Fred 1976 Tartu maakond SK ProRunner
1495 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
1682 Soots, Viivi-Anne 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
1341 Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
1113 Straukmanis, Janis 1988 Läti
1112 Sturis, Agris 1984 Läti
1403 Suik, Aimar 1974 Tartu maakond
1645 Suik, Inga 1976 Harju maakond Täppsportlased
1342 Suits, Janek 1977 Tartu maakond
1710 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1135 Sukko, Joonas 1986 Eesti
1793 Suoranta, Mikko 1969 Soome
1599 Suu, Merli 1991 Harju maakond
1254 Suurekivi, Kaido 1993 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1476 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
1255 Suurorg, Kristjan0850 1994 Harju maakond
1343 Suut, Alar 1976 Harju maakond
1757 Suvorov, Anatoli 1973 Ida-Viru maakond
1813 Särak, Ivo 1977 Harju maakond
1695 Säälik, Tiina 1967 Jõgeva maakond SK ProRunner
1600 Sõrmus, Merit 1989 Harju maakond
1256 Sööt, Taavi 1988 Tartu maakond
1601 Taal, Hannalore 1994 Lääne-Viru maakond
1024 Talvik, Martin 1995 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1646 Talvis, Inga 1980 Tartu maakond
1345 Talvis, Tairo 1976 Tartu maakond
1260 Talviste, Toomas 1989 Tartu maakond FCR Media
1602 Tamm, Anne-Liis 1990 Tartu maakond
1405 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
1453 Tamm, Jaanus 1970 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1683 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond
1603 Tamm, Liina 1988 Tartu maakond
1406 Tamm, Margus 1973 Tartu maakond
1714 Tamm, Maris 1984 Tartu maakond TÜASK
1262 Tamm, Rauno 1990 Tartu maakond Columbus Eesti AS
1261 Tamm, Silver 1983 Harju maakond
1263 Tamm, Tõnis 1985 Tartu maakond
1407 Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
1264 Tamme, Jaan 1987 Tartu maakond
1265 Tammesalu, Raul 1985 Lääne maakond
1266 Tammjärv, Karel 1989 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1696 Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
1408 Tamsalu, Rein 1974 Hiiu maakond
1267 Tark, Kaarel 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1268 Tarkus, Elar 1983 Tartu maakond Tartu Vangla
1269 Tasso, Hannes 1992 Võru maakond 1. Jalaväebrigaad
1647 Teder, Egle 1977 Valga maakond
1604 Teder, Hanna Liisa 1993 Harju maakond SEB Pank AS
1346 Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
1605 Teeäär, Tuuli 1984 Tartu maakond
1606 Tein, Karin 1985 Tartu maakond
1684 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
1025 Telk, Carl-Felix 1995 Valga maakond Luua metsanduskool
1477 Tiimus, Veljo 1964 Tartu maakond Trismile
1270 Tiits, Rauno 1984 Harju maakond
1271 Tikk, Martin 1991 Tartu maakond
1503 Tillo, Tähe-Kai 1996 Harju maakond DSV spordiklubi
1608 Todesk, Triin 1988 Põlva maakond
1492 Toim, Allan 1955 Harju maakond
1609 Toome, Kadri 1984 Tartu maakond
1409 Traks, Hanno 1971 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1272 Treier, Toomas 1983 Tartu maakond
1168 Trofimova, Evgenia 1986 Ameerika Ühendriigid
1730 Truu, Karin 1979 Tartu maakond
1454 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
1478 Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond
1723 Tuisk, Sigrid 1987 Harju maakond
1743 Tuul, Harry 1980 Harju maakond
1610 Tuulmägi, Kairi 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1410 Tuvikene, Urmas 1971 Tartu maakond
1613 Täär, Karin 1986 Tartu maakond Trismile
1612 Täär, Katrin 1983 Tartu maakond
1611 Tõnismann, Talvi 1987 Pärnu maakond
1772 Tõnisson, Lauri 1992 Tartu maakond
1412 Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
1411 Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
1648 Türn, Marge 1976 Tartu maakond
1273 Tšernjuk, Mart 1984 Tartu maakond
1274 Tšernobrovkin, Erko 1991 Saare maakond 1. Jalaväebrigaad
1722 Udumäe, Kaisi 1988 Harju maakond
1685 Uibo, Kristina 1974 Harju maakond
1026 Uibo, Kristjan 1997 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1479 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond Trismile
1347 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1614 Univer, Eliisa 1991 Tartu maakond Korp! Amicitia
1276 Urvik, Janek 1988 Tartu maakond
1649 Usin, Tii 1979 Harju maakond
1277 Utso, Maarius 1983 Tartu maakond Veeteede Amet
1769 Uukkivi, Laura 2000 Tartu maakond
1278 Uusmaa, Teet 1988 Tartu maakond
1740 Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond
1413 Vaakmann, Kalmer 1973 Jõgeva maakond SK ProRunner
1731 Vaasna, Tiit 1959 Tartu maakond
1759 Vahkal, Kaido 1975 Tartu maakond
1279 Vahtra, Arro 1989 Valga maakond
1348 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
1280 Vainer, Miiko 1985 Harju maakond
1711 Vaino, Evi 1950 Tartu maakond
1281 Vainumäe, Marek 1985 Hiiu maakond
1100 Valdre, Sigrid 1972 Harju maakond
1504 Valge, Helemai 1995 Lääne-Viru maakond SK ProRunner
1750 Valge, Indrek 1991 Tartu maakond
1819 Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
1349 Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
1101 Vallaste, Kristel 1978 Harju maakond
1767 Vallimäe, Anneliis 1983 Harju maakond Sportland
1282 Vanker, Vahur 1981 Tartu maakond
1488 Vannas, Villem 1960 Harju maakond
1739 Varikov, Aleksander 1983 Võru maakond Kuperjanovi JVP
1716 Varikov, Karin 1984 Võru maakond Kuperjanovi JVP
1148 Varjatud 1990 Ukraina
1149 Varjatud 1979 Ameerika Ühendriigid
1543 Varjatud 1991 Harju maakond
1742 Varjatud 1983 Tartu maakond Toetuse väejuhatus
1111 Vasiljevs, Igors 1986 Läti
1480 Vassiljev, Aleksandr 1961 Ida-Viru maakond
1650 Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK
1651 Veeber, Älis 1980 Tartu maakond
1815 Veedla, Janek 1988 Harju maakond
1615 Veemees, Age 1985 Valga maakond
1414 Veer, Andres 1975 Harju maakond Telia SK
1455 Veevo, Viljar 1968 Tartu maakond
1724 Velba, Hillevi 1978 Ida-Viru maakond
1283 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1616 Verbitksas, Mirtti 1981 Pärnu maakond
1284 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Suusahullud
1285 Veske, Rauno 1989 Tartu maakond
1788 Veski, Tanel 1983 Tartu maakond AMPS-Extreme Sport
1415 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
1617 Vetevood-Järvelt, Evelin 1983 Tartu maakond SK ProRunner
1816 Vidder, Kaido 1977 Tartu maakond
1286 Viigipuu, Karel 1986 Tartu maakond
1416 Viilol, Marek 1975 Tartu maakond
1417 Viira, Toomas 1973 Harju maakond
1287 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
1027 Viljaste, Kaarel 1996 Tartu maakond
1028 Villako, Siim 1996 Põlva maakond
1127 Vindela, Ivita 1979 Läti
1116 Vindels, Andris 1979 Läti
1456 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1697 Vironmäki, Johanna 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
1481 Voksepp, Hans 1962 Rootsi
1779 Volke, Harry 1977 Harju maakond
1457 Volt, Ivo 1968 Harju maakond
1796 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond
1751 Vosman, Rain 1982 Tartu maakond Suusahullud
1618 Vungi, Sandra 1989 Viljandi maakond
1418 Vutt, Ingmar 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
1741 Vutt, Virgo 1986 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
1619 Väli, Jana 1982 Harju maakond
1350 Väli, Tanel 1979 Harju maakond
1290 Välja, Madis 1986 Tartu maakond
1620 Väljaots, Agne 1989 Harju maakond
1291 Värton, Rain 1981 Tartu maakond
1482 Võrk, Jaanus 1961 Valga maakond
1289 Võsu, Steve 1985 Harju maakond
1141 Ylä-Nikkilä, Henriika 1998 Soome
1110 Zakevics, Martins 1981 Läti
1258 Zakhodyaev, Dmitry 1987 Ida-Viru maakond
1404 Zavadskis, Erik 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
1814 Zirnask, Gunnar 1956 Tartu maakond
1758 Zirnask, Mario 1988 Tartu maakond
1119 Zuburs, Dainis 1971 Läti
1502 Zukker, Anette 1996 Tartu maakond Trismile
1259 Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
1351 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1292 Õispuu, Brait 1992 Saare maakond Tartu Ülikool
1293 Õun, Oscar 1988 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
1294 Ülem, Risto 1992 Tartu maakond Sportland
1257 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
2006 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
2007 Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond IITEE OÜ
2008 Aasma, Priit 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
10001 Aaspalu, Merili 1994 Lääne-Viru maakond
3183 Aav, Sverre 2002 Tartu maakond
10002 Aava, Stina 1995 Harju maakond
2009 Abram, Maie 1939 Tartu maakond
2010 Abram, Mihkel 2003 Harju maakond
2011 Adamonis, Knud 1986 Tartu maakond
2012 Adamson-Niidumaa, Triinu 1986 Tartu maakond
2013 Adur, Antti 1984 Harju maakond Sportland
2014 Aedmaa, Ants 1979 Tartu maakond SAK Tartu
2015 Aedmaa, Ets 1993 Võru maakond
10003 Agan, Virgo 1993 Ida-Viru maakond
10112 Ahola-Olli, Anne-Mari 1991 Soome
3226 Ahven, Ahto 1994 Võru maakond
2169 Aia, Juhan 1989 Tartu maakond
2016 Aigro, Marko 1971 Tartu maakond
2017 Aigro, Rando 2000 Tartu maakond
2018 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2019 Ainso, Mari 1975 Tartu maakond
2020 Ainson, Signe 1982 Tartu maakond TÜASK
3184 Alep, Merike 1974 Harju maakond Lival Sport
3145 Allik, Kirsti 1980 Tartu maakond
2021 Allikalt, Anni 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
2022 Allikivi, Triin 1987 Tartu maakond
2023 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
3154 Alnek, Karmen 1989 Tartu maakond
2024 Alp, Gerly 1990 Harju maakond
2025 Altena, Robin 1986 Holland Tallinna Tehnikaülikool
2026 Altmets, Triin 1992 Harju maakond
2027 Ambos, Silver 1958 Valga maakond
2028 Anderson, Taivo 1981 Tartu maakond
2030 Andresson, Airet 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
10004 Angerjärv, Armin 1999 Tartu maakond
2031 Annama, Jaanus 1972 Tartu maakond
3166 Annama, Meelis 1972 Tartu maakond
3227 Annamaa, Rando 1994 Tartu maakond
2032 Anni, Kätlin 1988 Tartu maakond
3128 Annilo, Henri 1993 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
2033 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
3103 Anton, Kristiina 1996 Tartu maakond
2034 Antonov, Kristi 2000 Jõgeva maakond
3105 Apuhtin, Anneli 1977 Tartu maakond
3185 Arge, Virgo 1978 Harju maakond
2035 Arm, Jaanika 1995 Ida-Viru maakond
2036 Armuand, Piret 1956 Pärnu maakond
2037 Aro, Rudolf 1992 Tartu maakond
3140 Arro, Kati 1979 Harju maakond
2038 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
3186 Artashov, Jevgeni 1974 Tartu maakond
2039 Artel, Rael 1980 Pärnu maakond
2040 Aru, Merle 1976 Tartu maakond Sportland
2042 Aug, Marie Elise 2002 Harju maakond
2043 Aunpu, Ken 1959 Harju maakond
2044 Avi, Evelin 1983 Harju maakond
2041 Azizbaev, Artem 1979 Venemaa
10005 Bahora, Henriette 1990 Taani
2045 Barrio, Isabel C 1983 Hispaania
2046 Bellentani, Federico 1988 Itaalia
2047 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
2048 Bereznitsky, Gadi 1974 Iisrael Playtech Estonia OÜ
2049 Bergmann, Krista 1966 Tartu maakond
2050 Binsol, Peep 1978 Harju maakond
2051 Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond
10006 Blauch, Denise 1994 Tartu maakond
2052 Bogatorjova, Jelena 1974 Lääne-Viru maakond
2053 Born, Illimar 1993 Tartu maakond
10007 Brazdova, Jana 1993 Tšehhi Vabariik
2054 Bresciani, Marino 1979 Tartu maakond Tantsustuudio Latin Passion
3107 Budenovskaya, Elena 1981 Venemaa
3187 Buel, Aljona 1985 Harju maakond Swedbank AS
2055 Bueno, Guillermo 1978 Hispaania
2056 Buhvestova, Jane-Ly 2000 Tartu maakond
3118 Burk, Jaanus 1992 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
2152 Burns, Karen 1986 Tartu maakond
2057 Canavate, Damien 1995 Prantsusmaa
2058 Cekanavicius, Arnas 1999 Leedu Jonavos maratonas
10117 Cekule, Megija Anna 1995 Läti
2059 Chanadiri, Alexander 1990 Tartu maakond
2060 Chasovskyi, Dmytro 1993 Ühendkuningriik
2061 Daaniel, Meelis 1972 Tartu maakond
2062 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
10008 Daniel, Terje 1995 Lääne-Viru maakond
2063 Danilas, Laura 1998 Valga maakond
2064 Daškova, Kätlin 1974 Tartu maakond
3168 Deisher, Barrett 1990 Poola
10010 Ditrolio, Benjamin 1983 Ameerika Ühendriigid
2065 Dovnar, Tanel 1978 Tartu maakond
2066 Dõrlova, Oksana 1986 Tartu maakond BIGBANK AS
10011 Eckhard, Maximilian 1988 Harju maakond
2067 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
2068 Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
2069 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
2070 Eerik, Ülle 1947 Harju maakond
2071 Ehavee, Ave 1981 Harju maakond
2072 Einasto, Mart 1969 Tartu maakond TÜASK
2073 Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
2074 Einsoo, Aivo 1986 Viljandi maakond
2075 Eirand, Lembit 1957 Valga maakond
2076 Ekholm, Cris 1990 Tartu maakond
2077 Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
2078 Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
2079 Elbrecht, Rudolf 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2080 Erbsen, Heidi 1992 Ameerika Ühendriigid
2081 Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond
2082 Ernits, Kristina 1979 Ida-Viru maakond
2083 Ers, Aksel 1966 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
2084 Ers, Alger 1975 Tartu maakond
2086 Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
2087 Ester, Märten 1982 Harju maakond
2088 Etverk, Eleri 1998 Lääne-Viru maakond
10012 Evard, Hanno 1988 Tartu maakond
2089 Fatejeva, Inga 1988 Tartu maakond BIGBANK AS
10009 Fischer, Friederike 1991 Tartu maakond
3188 Fitzgibbons, Sean 1987 Ameerika Ühendriigid
2091 Fogtmann, Erik 1975 Taani
2092 Frolova, Svetlana 1985 Tartu maakond BIGBANK AS
2093 Galka, Eleri 1996 Põlva maakond 1. Jalaväebrigaad
2094 Gamzejev, Erik 1967 Ida-Viru maakond
2095 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
2096 Gonjak, Maria 1987 Tartu maakond
10013 Gonzalez, Albert 1994 Hispaania
2097 Grimshaw, Steven 1979 Saksamaa
10014 Gull, Mihkel 1988 Lääne-Viru maakond
2098 Guogiene, Jurate 1959 Leedu Jonavos maratonas
2099 Guogis, Bronius 1957 Leedu Jonavos maratonas
3228 Haavamäe, Rene 1991 Harju maakond
2101 Haaviste, Raido 1974 Tartu maakond
2102 Hain, Toomas 1968 Valga maakond
2103 Hakonen, Mikko 1970 Harju maakond Hals Team
2104 Hallaste, Andre 1981 Tartu maakond Autosõit OÜ
2105 Hallaste, Sander 2006 Tartu maakond
2106 Hallik, Helle 1982 Tartu maakond SK ProRunner
2107 Hannus, Üllar 1978 Hiiu maakond
2108 Hanschmidt, Kelli 1984 Tartu maakond
2109 Hanschmidt, Oliver 1984 Tartu maakond
2110 Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
10015 Haritonova, Anna 1993 Tartu maakond
2111 Hauk, Kaarel 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2246 Haukamägi, Sander 1988 Võru maakond
2112 Hein, Janika 1974 Tartu maakond
2113 Hein, Lauri 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2114 Heinakroon, Cardo-Risto 2002 Tartu maakond
2115 Heinakroon, Chris-Robin 2000 Tartu maakond
2116 Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond
2117 Heinvee, Aveli Marie 2002 Võru maakond
2118 Helemäe, Ero 1974 Harju maakond
3189 Helenurm, Victoria 1998 Harju maakond
3241 Helm, Frederik Mathias 2000 Tartu maakond
2119 Helm, Hendrik Roland 1992 Tartu maakond
2220 Helm, Ilmar 1982 Võru maakond
2120 Helm, Oliver 1969 Tartu maakond
2121 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
3109 Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
10016 Henttonen, Tommo 1989 Tartu maakond
2122 Hermat, Eve 1981 Harju maakond Swedbank AS
2123 Herne, Laura 1986 Harju maakond
2124 Herodes, Indrek 2002 Tartu maakond
2125 Herodes, Koit 1972 Tartu maakond Tartu Ülikool
2126 Hiiesalu, Taago 1977 Tartu maakond
2127 Hillep, Einar 1970 Harju maakond
2128 Hint, Miina 1990 Tartu maakond
2129 Hiob, Maarja 1989 Tartu maakond
2130 Holland, Katre 1978 Tartu maakond
2131 Hool, Raivo 1975 Tartu maakond
3229 Hordo, Piret 1980 Võru maakond
3225 Hulkko, Liis 1994 Võru maakond
2132 Hunt, Pihel 1982 Tartu maakond
2133 Huopolainen, Ilona 1969 Valga maakond
2138 Hytönen, Outi 1988 Harju maakond
2134 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond
2135 Hõrrak, Urmas 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
2136 Hölli, Mikko 1990 Soome
10017 Hütt, Helen 1995 Tartu maakond
2137 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
2139 Ikmelt, Laura 1999 Jõgeva maakond
2140 Ilisson, Mihkel 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
2141 Iljina, Maria 1985 Tartu maakond BIGBANK AS
2142 Illingworth, Adam 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2143 Ilves, Karmen 2003 Tartu maakond
2855 Ilves, Kersti 1971 Võru maakond
2144 Ilves, Marit 1986 Tartu maakond
2145 Ilves, Tauno 1972 Tartu maakond
2146 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond
2147 Indriksons, Edgars 1990 Tartu maakond
2148 Ismael, Jaanus 1977 Harju maakond
2003 Ivanov, Ivar 1984 Võru maakond
2150 Jaago, Milvi 1978 Viljandi maakond
10018 Jaani, Katrin 1996 Tartu maakond
2151 Jaasi, Keili 2002 Tartu maakond
2153 Jaht, Maris 1980 Tartu maakond
2154 Jakobson, Mart 1972 Tartu maakond
2155 Jakobson, Taavi 1981 Tartu maakond
2156 Jakobsoo, Indrek 1988 Tartu maakond
2157 Jaks, Kerttu 1976 Tartu maakond
3135 Jalakas, Joosep 1993 Tartu maakond
2159 Janson, Kristi 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
2160 Janurik, Boglarka 1980 Ungari
2161 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
2162 Jermakova, Jelena 1978 Tartu maakond BIGBANK AS
2163 Joakit, Elvis 1979 Tartu maakond
2164 Johanson, Daisi 1988 Tartu maakond Sportland
3190 Joonas, Emma 2003 Võru maakond
2165 Joost, Janno 1968 Tartu maakond
2166 Joost, Martin 1997 Tartu maakond
2167 Joosua, Signe 1984 Tartu maakond
2168 Jugaste, Cassandra 1999 Tartu maakond eratreening.ee
2170 Juronen, Pertti 1983 Valga maakond SK Keremeister
2171 Jurs, Britt 1991 Tartu maakond
2172 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond
10019 Juurikas, Marietta 1993 Valga maakond
2179 Jänes, Endel 1986 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2180 Jänesmäe, Jaan 1983 Harju maakond
2181 Järg, Robin 2000 Võru maakond Lõunalõvi KJK
2182 Järve, Sigrid 1969 Tartu maakond
2183 Järvemäe, Kristi 1976 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
10021 Jääger, Andri 1993 Tartu maakond
2173 Jõeleht, Lauri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2174 Jõemets, Kaja 1965 Ida-Viru maakond
2175 Jõesaar, Helen 1983 Tartu maakond Yit Ehitus AS
10020 Jõgela, Joana 1992 Tartu maakond
2176 Jõgi, Triinu 2001 Harju maakond Codeborne OÜ
2177 Jõks, Maris 1988 Tartu maakond
2178 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
2184 Jürgens, Marju 1974 Tartu maakond
3193 Jürgens, Paul 2003 Tartu maakond
2185 Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond
2186 Jürgenstein, Lea 1967 Tartu maakond
2187 Jürgenstein, Leelo Aino 2003 Tartu maakond
2188 Jürgenstein, Toomas 1964 Tartu maakond
2189 Jürimaa, Katrin 1985 Tartu maakond
2190 Jüris, Tiina 1963 Võru maakond SK Metsasõbrad
3169 Jürisoo, Vallo 1963 Tartu maakond
2191 Kaares, Heldi 1970 Valga maakond
2700 Kaasik, Keidi 2003 Tartu maakond
2192 Kaasik, Kristi 1994 Tartu maakond
2193 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
10022 Kaasik-Aaslav, Mirjam 1995 Tartu maakond
2194 Kadak, Bruno 1973 Tartu maakond
2195 Kadak, Jaanus 1989 Rapla maakond
10023 Kaeval, Hindrek 1987 Jõgeva maakond
2196 Kahem, Marika 1981 Tartu maakond
2197 Kahre, Virgo 1981 Tartu maakond
2199 Kahur, Johanna 1992 Tartu maakond
2206 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2213 Kais, Kaarel 1974 Harju maakond
2217 Kajaste, Kalev 1954 Põlva maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
3230 Kala, Martin 1992 Tartu maakond
2202 Kalamees, Andres 1966 Tartu maakond
2203 Kalamees, Karl August 2003 Tartu maakond
2207 Kaljula, Janika 1969 Tartu maakond
2216 Kaljund, Risto 1989 Pärnu maakond
2210 Kaljusaar, Aivar 1964 Viljandi maakond
2209 Kallakmaa, Katrina 1990 Tartu maakond
2215 Kallas, Hanna-Liisa 2002 Jõgeva maakond
2214 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond
2204 Kallas, Tarvo 1980 Tartu maakond
2211 Kallasse, Janno 1979 Võru maakond
2212 Kallaste, Koit 1975 Tartu maakond
3098 Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
10024 Kallip, Kadri 1983 Tartu maakond
3157 Kallip, Merje 1963 Lääne-Viru maakond
3096 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
3097 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
2208 Kanarbik, Kristjan 1991 Järva maakond
2201 Kane, Rein 1945 Harju maakond
2205 Kangro, Kalev 1965 Harju maakond Eesti AGA
2221 Kangro, Mairis 1970 Harju maakond
2222 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2223 Kann, Ants 1975 Harju maakond
2224 Kann, Kadri 1986 Harju maakond
10025 Kanne, Mihkel 1995 Harju maakond
2225 Kannenberg, Karli 1982 Harju maakond Täppsportlased
2226 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
3149 Karbe, Janek 1972 Harju maakond FCR Media
3231 Karhumaa, Samuli 1975 Soome FB Jooksmine
2227 Karina, Gerli 1987 Jõgeva maakond
2228 Karja, Tiit 1972 Harju maakond Kuldsed Käed
2229 Karp, Kristin 1995 Harju maakond Sportland
2230 Karp, Maaja 1984 Tartu maakond Sportland
10026 Kartsepp, Annika 1996 Jõgeva maakond
2231 Karu, Anna-Liisa 1984 Harju maakond
2232 Karu, Marko 1971 Tartu maakond
2233 Karu, Markus 2000 Tartu maakond
2234 Karu, Marten 1997 Tartu maakond
2235 Karu, Meri-Liis 1991 Tartu maakond
2236 Karu, Urmas 1969 Jõgeva maakond
2237 Karukäpp, Siim 1992 Tartu maakond Autosõit OÜ
2238 Kasari, Riina 1975 Harju maakond
2239 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond
2240 Kasela, Birgit 2001 Jõgeva maakond
2241 Kasela, Britta 2001 Jõgeva maakond
2242 Kasela, Janek 1974 Jõgeva maakond SK ProRunner
2243 Kasela, Kaiu 1970 Jõgeva maakond SK ProRunner
10027 Kasepuu, Kelly 1993 Viljandi maakond
2244 Kasesalu, Mari-Liis 1990 Tartu maakond
2245 Kasesalu, Terje 1969 Tartu maakond
2247 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
2248 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
10028 Kask, Sven 1990 Tartu maakond
2249 Kask, Villu 1971 Lääne-Viru maakond SK Aaspere
2250 Kaste, Merike 1964 Põlva maakond
2251 Kattai, Tõnis 1990 Tartu maakond Autosõit OÜ
2252 Kaur, Elmar 1973 Tartu maakond
2253 Kavald, Robin Aleks 2003 Tartu maakond
2254 Keba, Andres 1974 Harju maakond
2255 Keedus, Triinu 1989 Harju maakond
3223 Keerdo, Kristina 2000 Tartu maakond
2256 Keis, Katrin 1982 Harju maakond
2257 Kelder, Isabella 2001 Tartu maakond
2258 Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
2259 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
2260 Keldo, Margit 1971 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2261 Keldu, Maiken 1975 Põlva maakond
2262 Kelk, August 1942 Tartu maakond
2263 Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Trismile
2264 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tridens AS
10029 Kempi, Kristina 1993 Harju maakond
2265 Kenapea, Kristjan 1973 Tartu maakond
2266 Kerb, Maarika 1972 Valga maakond
2267 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond
2268 Kermas, Piret 1993 Tartu maakond
2149 Kesa, Erik 1996 Jõgeva maakond
2269 Kesküla, Erki 1996 Tartu maakond
2270 Kesper, Raino 1978 Tartu maakond Swedbank AS
2271 Kessler-Aho, Kairi 1974 Harju maakond SK Metsasõbrad
2272 Kesvatera, Krista 1982 Tartu maakond Telia SK
10030 Kharchenko, Yevgeniya 1995 Tartu maakond
2273 Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
2274 Kiidjärv, Reet 1973 Tartu maakond
2275 Kiidli, Kaija-Liis 1994 Valga maakond TÜASK
2276 Kiigemägi, Kristo 1985 Lääne-Viru maakond SK Rakke
2277 Kiigemägi, Silvia 2001 Tartu maakond
2278 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
2279 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
2280 Kiik, Andres 1990 Tartu maakond TÜASK
2281 Kiik, Arvi 1988 Tartu maakond
10031 Kiik, Kalle 1994 Tartu maakond
2282 Kiilmaa, Kai 1975 Tartu maakond
2283 Kiisk, Kaspar 2002 Tartu maakond
2284 Kiisk, Veikko 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2285 Kiisla, Marju 1988 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2286 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
2287 Kikas, Kalmer 1973 Harju maakond
2288 Kikkas, Ave 1979 Tartu maakond
2289 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
3132 Kikkas, Steven 1993 Võru maakond Kuperjanovi JVP
2290 Kiljako, Marit 1979 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
2291 Kingsepp, Karl 1994 Jõgeva maakond
2292 Kinsigo, Kadri 1982 Tartu maakond
2293 Kirikal, Mikk 1989 Jõgeva maakond
10032 Kirsipuu, Riho 1996 Harju maakond
2294 Kirss, Taavi 1991 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3108 Kirt, Mario 1981 Valga maakond
2295 Kitsing, Kadi 1987 Tartu maakond
2296 Kiusalaas, Kirsika 2000 Valga maakond
2297 Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond
3131 Kivi, Kristo 1996 Valga maakond Kuperjanovi JVP
2298 Kivi, Raigo 1982 Tartu maakond
2299 Kivi, Veronika 1988 Tartu maakond BIGBANK AS
2300 Kivila, Meriliis 1980 Harju maakond OK Ilves
3134 Kivilo, Jaana 1969 Võru maakond Kuperjanovi JVP
3133 Kivilo, Kaido 1971 Võru maakond Kuperjanovi JVP
2301 Kivimaa, Kaarli 1986 Tartu maakond
10033 Kivimäe, Liivi 1993 Harju maakond
2302 Kivisalu, Janek 1987 Tartu maakond
3161 Kivisild, Tiit 1954 Rapla maakond
2303 Kivistik, Maarja 1989 Võru maakond
2304 Kivistik, Maris 1967 Võru maakond
2305 Klaas, Andrus 1973 Tartu maakond
3194 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
2306 Klapars, Ritvars 1976 Läti
10034 Klatilova, Marketa 1993 Tšehhi Vabariik
2307 Klein, Kati 1990 Tartu maakond
2308 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
2309 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
2198 Kliimand, Viktoria Kleer 2002 Tartu maakond
2310 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
2311 Klippberg, Kelly 1996 Lääne maakond SK Sula
2312 Klippberg, Kiur 1971 Lääne maakond SK Sula
2313 Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
2315 Kobar, Pärtel 2001 Tartu maakond
2316 Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond Tartu Ülikool
2317 Kokk, Liisi 1974 Tartu maakond
3123 Kokka, Karl 1994 Võru maakond Kuperjanovi JVP
10035 Kolberg, Liis 1990 Jõgeva maakond
2318 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond
2319 Kongo, Kristi 1989 Tartu maakond
2320 Konsa, Pauliine 1999 Tartu maakond TÜASK
2321 Konsap, Aigar 1971 Põlva maakond
2322 Konsap, Ats 1985 Tartu maakond
2314 Konsap, Wiido 1999 Põlva maakond
2323 Konstabel, Kenn 1975 Tartu maakond
2324 Kook, Urmet 1976 Harju maakond
10036 Koolmeister, Jaan 1992 Hiiu maakond
2325 Koort, Jarko 1991 Tartu maakond
2326 Koort, Kaidi 1986 Tartu maakond
3195 Koort, Kenri 2001 Tartu maakond
2327 Koovit, Kai 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2328 Koplimägi, Riinu 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
2329 Koppel, Kadi 1986 Valga maakond
2330 Koppel, Kaido 1976 Tartu maakond
2331 Koppel, Mati 1960 Jõgeva maakond SK ProRunner
10037 Koreinik, Liisa 1995 Harju maakond
2332 Koreinik, Linda 2002 Võru maakond
2333 Korela, Eva 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2334 Kori, Külli 1989 Tartu maakond
2335 Korjus, Riin 1988 Tartu maakond
10038 Korsar, Toomas 1991 Tartu maakond
10039 Korts-Laur, Marta 1991 Harju maakond
2336 Kose, Indrek 1979 Harju maakond
3196 Kosso, Kaspar 1991 Tartu maakond
2005 Košelev, Deniss 1989 Ida-Viru maakond
2002 Košelev, Vjatšeslav 1968 Ida-Viru maakond
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
2337 Krahv, Chris Marcus 2005 Valga maakond
2338 Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
2339 Kraus, Evelin 1970 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2340 Kriisa, Marie 1988 Tartu maakond Tartu Ülikool
10040 Kriisa, Nele 1993 Lääne-Viru maakond
3126 Kriisa, Rauno 1995 Pärnu maakond Kuperjanovi JVP
2341 Krips, Kristjan 1987 Tartu maakond
2343 Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond
2344 Kroon, Kristel 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
2345 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
2346 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
2347 Kruus, Klaus Erik 2000 Harju maakond
2348 Kruusamägi, Merle 1977 Ida-viru maakond MTÜ Spordiselts
3114 Kruusel, Henri 1989 Harju maakond Sportland
2349 Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
2350 Kruusimägi, Riin 1989 Lääne-Viru maakond
2351 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Rulluisuklubi 8R
2352 Kruusmann, Ingrid 1974 Harju maakond
3216 Kudak, Aivar 1967 Tartu maakond
2353 Kuik, Careelika Liisi 1992 Tartu maakond TÜASK
2354 Kukk, Astrid 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
10042 Kukk, Carmen 1996 Tartu maakond
2355 Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
2356 Kukkes, Karina 1985 Tartu maakond
2357 Kulago, Jekaterina 1997 Läti
2358 Kulago, Sergejs 1969 Läti
2359 Kuldjärv, Marika 1965 Harju maakond
2360 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
2361 Kull, Kristiin 1993 Tartu maakond Hals Team
2362 Kuningas, Marie 1998 Pärnu maakond
2363 Kuningas, Tanel 1983 Tartu maakond
2364 Kuningas, Willem 1989 Pärnu maakond
2365 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
2366 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond
2367 Kurg, Eveli 1985 Harju maakond
2744 Kurg, Kristo 1981 Tartu maakond
2368 Kurg, Raimo 1982 Tartu maakond
2369 Kurruk, Karl Kristofer 1993 Tartu maakond
2370 Kursite, Kristine 1982 Läti
2371 Kurvits, Karmo 1986 Tartu maakond
10043 Kurvits, Marta 1994 Harju maakond
10044 Kuslap, Minna 1990 Jõgeva maakond
2372 Kuulberg, Heinar 1984 Tartu maakond
2373 Kuus, Janar 1975 Tartu maakond
2374 Kuus, Karel 1977 Tartu maakond
2375 Kuus, Kersti 1973 Rapla maakond
2376 Kuus, Liina 1975 Tartu maakond
3102 Kuus, Tarvo 1988 Tartu maakond
10045 Kuusemets, Rauno 1994 Lääne-Viru maakond
10113 Kuusik, Joonas Karl 1993 Tartu maakond
3191 Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond
2377 Kuusk, Margit 1966 Tartu maakond
2378 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
2386 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
2387 Käpp, Kati 1980 Harju maakond
10046 Käsper, Joonas 1996 Tartu maakond
2388 Käärik, Meelis 1976 Tartu maakond
2389 Käärik, Romet 1990 Tartu maakond
2379 Kõiv, Imbi 1964 Rapla maakond
2380 Kõiv, Kristiina 1993 Tartu maakond
3125 Kõiva, Sander 1995 Harju maakond Kuperjanovi JVP
2342 Kõivik, Kristi 1988 Tartu maakond
2381 Kõlvart, Karl Rene 1995 Pärnu maakond
2382 Kõrge-Rosalka, Kadri 1977 Harju maakond
2383 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond
2384 Kõrkjas, Marge 1974 Tartu maakond
2385 Kõverik, Matis 1982 Harju maakond
2390 Külaots, Pirje 1975 Tartu maakond Swedbank AS
10047 Külasalu, Eve 1992 Tartu maakond
3119 Külm, Henri 1996 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
2391 Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
2392 Kütt, Avo 1963 Võru maakond
2393 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
10048 Kütt, Katrin 1991 Harju maakond
10049 Kütt, Sander 1994 Lääne-Viru maakond
2394 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
2395 Laak, Brit 1988 Tartu maakond
2396 Laanberg, Kristin 1997 Tartu maakond
2397 Laanemets, Raivo 1985 Tartu maakond
2398 Laanesaar, Leelo 1987 Tartu maakond
2399 Laanesaar, Maarja 1988 Tartu maakond
2400 Laanesoo, Siim 1991 Tartu maakond
2401 Laaniste, Asko 1987 Tartu maakond Tartu Ülikool
2402 Laar, Reio 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
2403 Laarman, Keio 1986 Tartu maakond
2404 Laarman, Kärt 1977 Tartu maakond
2405 Laas, Made 1986 Harju maakond
2406 Laasfeld, Tõnis 1994 Tartu maakond
2407 Laasi, Eve 1974 Harju maakond
2408 Laasik, Tambet 1984 Tartu maakond
2409 Labent, Annika 1981 Tartu maakond
2410 Lahi, Hendrik 1994 Lääne-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
2411 Laht, Kristiina 1993 Tartu maakond
2412 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
2535 Laidvee, Mait 1982 Tartu maakond
2413 Lainemäe, Kairi 1990 Jõgeva maakond
2414 Laisaar, Siiri 1973 Tartu maakond SEB Pank AS
2415 Laiv, Riina 1974 Harju maakond
2416 Laks, Liina 1987 Tartu maakond Swedbank AS
2417 Lambing, Margus 1975 Lääne-Viru maakond
10050 Lanfermann, Clara 1993 Tartu maakond
3197 Lannes, Sandra 2000 Tartu maakond
3198 Lannes, Sarah 2000 Tartu maakond
2418 Lasn, Kristi 1980 Harju maakond
2419 Lass, Raili 1976 Tartu maakond
2420 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
2421 Laul, Katrin 1978 Tartu maakond
2422 Laumets, Lauri 1976 Tartu maakond
2423 Laur, Jaan 1986 Tartu maakond
2424 Laurimaa, Heli 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2425 Laurits, Silja 1964 Tartu maakond
3199 Le, Poidevin Glen 1988 Ameerika Ühendriigid
2426 Leego, Evelin 1984 Tartu maakond
2427 Leesik, Epp 1972 Tartu maakond
2428 Leet, Hillar 1964 Tartu maakond
2429 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
2430 Leevit, Riivo 1986 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2431 Lehis, Priit 1997 Tartu maakond
2432 Lehola, Tauri 1983 Tartu maakond Autosõit OÜ
2433 Lehtmaa, Aivar 1963 Harju maakond SVK Dünamo
10051 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond
2434 Leis, Elina 1992 Tartu maakond
10041 Leis, Taive 1981 Tartu maakond
2435 Lemberg, Eda 1973 Tartu maakond
2436 Lemberg, Heli 1969 Tartu maakond eratreening.ee
2437 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
2438 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
2439 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
2440 Leontjeva, Anna 1985 Tartu maakond
2441 Lepasalu, Virpi 1981 Harju maakond
2442 Lepik, Kajar 1980 Tartu maakond
2443 Lepik, Kirke Maria 1999 Tartu maakond
2444 Lepik, Raul 1980 Valga maakond
2445 Lepiksaar, Egert 1999 Lääne-Viru maakond
3217 Lepp, Katrin 1982 Harju maakond
2446 Lerme, Henrijs 2000 Läti
2447 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
3218 Leznevsky, Andreas 1975 Harju maakond
2449 Liblik, Monika 1987 Tartu maakond
2450 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
2219 Liebert, Kertu 1987 Jõgeva maakond
2451 Liekovuori, Kaisa 1990 Soome
2452 Liepkalns, Erki 1992 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
2453 Ligi, Kadri 1985 Tartu maakond Tartu Ülikool
2454 Ligi, Martin 1987 Tartu maakond
2455 Liias, Madis 1989 Tartu maakond
2456 Liigand, Piia 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
2457 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
10052 Liiva, Mario 1995 Ida-Viru maakond
2458 Liivak, Martin 1999 Tartu maakond
2459 Liivak, Siret 1980 Tartu maakond Sportland
2460 Liivak, Valve 1961 Tartu maakond
2461 Liivamägi, Jaanus 1971 Tartu maakond AS G4S Eesti
2462 Liivamägi, Madis 1976 Harju maakond
3171 Lill, Liisa Leontine 2001 Harju maakond
3170 Lill, Priit Leonhard 2004 Harju maakond
2463 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond
2464 Lillipuu, Signe 1994 Tartu maakond
2465 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond
2466 Lind, Anneli 1986 Tartu maakond
2467 Lind, Kaspar 1978 Tartu maakond
2468 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
2469 Lindeberg, Rauno 1978 Tartu maakond Telia SK
2470 Lindgren, Gunilla 1964 Soome
2471 Lindpere, Mart 1972 Tartu maakond
2472 Lindvere, Kerly 1985 Tartu maakond
10053 Link, Reet 1988 Tartu maakond
2473 Linkgreim, Inga-Gretel 1983 Harju maakond
2474 Linnas, Anu 1979 Rapla maakond
2475 Linnas, Ivo 1976 Rapla maakond
2476 Linnus, Kristjan 1993 Tartu maakond Areal Team
2001 Litvin, Jevgeni 1984 Ida-Viru maakond
2477 Litvinaviciene, Gintare 1973 Leedu Jonavos maratonas
2478 Lobacheva, Elena 1948 Venemaa
2479 Lode, Vello 1938 Põlva maakond
2710 Loit, Madis 1984 Harju maakond
2480 Lomp, Kaimar 1987 Tartu maakond
2481 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
2482 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
2483 Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
2484 Lorvi, Imre 1984 Tartu maakond BIGBANK AS
2485 Lubi, Sandra 2003 Tartu maakond
2486 Luha, Katrin 1969 Tartu maakond BIGBANK AS
2487 Luhamaa, Liina 1977 Tartu maakond
3200 Luhamets, Christina 1983 Võru maakond
2488 Luhaäär, Allan 1985 Viljandi maakond
3201 Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
2489 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
10054 Luik, Kristel 1993 Tartu maakond
3177 Lukas, Tõnis 1962 Tartu maakond Staabi- ja Sidepataljon
2490 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula
2491 Lukkats, Andres 1970 Järva maakond
2492 Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
2493 Lumpre, Pille 1984 Pärnu maakond Tallinna Lennujaama SK
2494 Lundver, Mardo 1992 Harju maakond
2495 Luts, Ivi 1976 Viljandi maakond
2496 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
2497 Luuri, Enno 1967 Viljandi maakond
10056 Läll, Laura 1990 Tartu maakond
2501 Läll, Marge 1996 Järva maakond
2502 Lääne, Evely 1977 Võru maakond Valio Eesti AS
2503 Lääne, Maarit 1973 Valga maakond
10055 Lõhmus, Aira 1972 Tartu maakond
2498 Lõhmus, Marge 1981 Tartu maakond
2499 Lõo, Aune 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
2500 Lõo, Marin 1999 Tartu maakond AS G4S Eesti
2504 Lööve, Triinu 1970 Tartu maakond
2505 Maamets, Peeter 1976 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2506 Maasing, Märt 1999 Tartu maakond
2507 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
2508 Maleva, Marco 1967 Tartu maakond
2509 Malin, Maaria 1988 Tartu maakond Swedbank AS
2510 Malm, Kristiina 1979 Tartu maakond
2511 Malva, Liina 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
2512 Mamedova, Saina 2000 Ida-Viru maakond
3224 Mannas, Kätlin 1993 Valga maakond
2513 Mardi, Triin 1989 Tartu maakond
2514 Mardisoo, Ingrid 1985 Tartu maakond
2515 Marjak, Kaido 1976 Tartu maakond
2516 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
2517 Markvart, Kätlin 1989 Valga maakond
2518 Martin, Kerli 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
2519 Martis, Toivo 1969 Tartu maakond
10057 Masing, Piia 1993 Harju maakond
2520 Mastik, Raul 1994 Põlva maakond
2522 Matjus, Tim 1979 Tartu maakond
3232 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
2523 Matson, Merilin 1994 Tartu maakond
2524 Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
2525 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
2521 Mazina, Olga 1986 Tartu maakond Tartu Ülikool
3172 Medveds, Arturs Niklavs 1999 Läti
2526 Mehine, Bianca 1990 Tartu maakond
2527 Mehine, Katre 1972 Tartu maakond
2528 Mehine, Merle 1982 Tartu maakond Trismile
2529 Meikar, Margit 1971 Tartu maakond
10058 Meinders, Bastiaan 1990 Tartu maakond
2530 Mekk, Tanel 1982 Tartu maakond
2531 Melk, Christofer-Marten 1999 Tartu maakond
2532 Melk, Kristiine 1977 Tartu maakond
2533 Mening, Nele 1988 Tartu maakond
3150 Merivee, Matis 1980 Harju maakond FCR Media
2534 Merman, Kairit 1986 Harju maakond SEB Pank AS
2536 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
10059 Metsanurk, Kristina 1989 Tartu maakond
2537 Metsapool, Janar 1989 Järva maakond
10060 Metsar, Kaspar 1992 Valga maakond
2538 Metsküla, Tanel 1989 Tartu maakond
2539 Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
2540 Metsson, Kaia-Liisa 1984 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2541 Meus, Marek 1982 Tartu maakond
2542 Michelson, Rainer 1973 Tartu maakond
3219 Mihhailova, Galina 1979 Harju maakond
2543 Mihkelev, Virve 1971 Tartu maakond
2544 Mihklepp, Kaisa 1991 Tartu maakond
2545 Mika, Remigijus 1979 Leedu BALTDEFCOL
2546 Mikk, Teele 1990 Järva maakond
2547 Mikkel, Heljo 1954 Tartu maakond
2548 Minkkinen, Johanna 1981 Soome
2549 Mirosnitsenko, Stanislava 1989 Tartu maakond BIGBANK AS
2448 Mitt, Aron 1977 Tartu maakond
2550 Mitt, Siim 1983 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2551 Moor, Merle 1986 Tartu maakond eratreening.ee
2844 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
2552 Murrand, Marten 2003 Tartu maakond
2553 Muru, Kai 1970 Tartu maakond
2554 Muru, Liina 1991 Tartu maakond
10061 Muru, Merilyn 1994 Tartu maakond
10062 Muru, Moorits Mihkel 1993 Tartu maakond
2555 Muru, Renata 1989 Tartu maakond
3173 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
2556 Mutso, Margit 1986 Tartu maakond
2557 Muttik, Reino 1990 Valga maakond
3124 Muuli, Kaupo 1996 Lääne maakond Kuperjanovi JVP
2558 Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond Arctic Sport Club
2650 Mäe, Jaanus 1987 Pärnu maakond
10111 Mäe, Karl 1994 Pärnu maakond
2561 Mäeots, Kadri 1983 Tartu maakond
2562 Mäeots, Mario 1982 Tartu maakond
3141 Mäestu, Indrek 1976 Tartu maakond
2563 Mägi, Ele 1986 Tartu maakond
2564 Mällas, Karel 1977 Jõgeva maakond
2565 Mällas, Maria 1982 Jõgeva maakond
2566 Mällo, Indrek 1985 Harju maakond
3202 Mänd, Merli 1981 Harju maakond
2567 Mändmets, Mait 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
10063 Männiste, Laura 1991 Tartu maakond
2568 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
2569 Mäoma, Annaliisa Ireene 1999 Tartu maakond
2570 Märss, Katrin 1986 Tartu maakond
2571 Mäsak, Kerttu 1986 Tartu maakond
2572 Määrits, Triin 1989 Tartu maakond
2559 Mõis, Kristi 1981 Harju maakond AS G4S Eesti
2560 Mõndresku, Janek 1974 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
2573 Möller, Meelis 1990 Harju maakond
2574 Münter, Bruno 1956 Lääne-viru maakond
2575 Münter, Ira 1961 Lääne-viru maakond
3203 Mürk, Madis 1988 Võru maakond
2576 Müür, Jan 1998 Jõgeva maakond
2577 Müürsepp, Andreas 1978 Tartu maakond
2578 Naaber, Merili 1986 Tartu maakond eratreening.ee
2579 Nagel, Georg-Harald 1997 Lääne-Viru maakond SK Aaspere
2580 Nagel, Karl-Gustav 1995 Lääne-Viru maakond SK Aaspere
2581 Nagulyak, Ivan 1992 Ukraina
3174 Narusk, Hegri 1977 Põlva maakond
2582 Naruski, Gerttu 1985 Tartu maakond
2583 Narvik, Silvia 1967 Harju maakond
2584 Narvik, Tanel 1998 Harju maakond
10064 Neevits, Lisbeth 1993 Tartu maakond
2585 Nemvalts, Stella 1992 Tartu maakond
2586 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
2587 Nigol, Margus 1968 Harju maakond
2588 Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
10065 Niit, Anne-Mai 1994 Tartu maakond
2589 Nikiforovs, Linards Nikolass 1999 Läti
2590 Nikiforovs, Mareks 2000 Läti Maratona Klubs
2591 Nikopensius, Erik 2004 Tartu maakond
2592 Nikopensius, Janoš 1973 Tartu maakond
3110 Nisloni, Priit 1987 Tartu maakond
2593 Nisloni, Rainer 1990 Tartu maakond SK ProRunner
3122 Nool, Danno 1996 Jõgeva maakond Kuperjanovi JVP
2594 Noormaa, Irmen 1990 Tartu maakond BIGBANK AS
2595 Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
2596 Normak, Karl 1995 Tartu maakond
3204 Nugis, Tarmo 1965 Jõgeva maakond
2597 Nurk, Kristi 1986 Tartu maakond
3233 Nurm, Kelli 2000 Põlva maakond OK Põlva Kobras
2598 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
10066 Nurmi, Niko 1988 Tartu maakond
2599 Nurmis, Liis 1991 Harju maakond
2600 Nursi, Aaro 1982 Tartu maakond
2601 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
2602 Nutt, Piret 1988 Tartu maakond
2603 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond
2612 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond
2613 Närska, Alger 1970 Lääne-viru maakond
2604 Nõgene, Annegret 1992 Tartu maakond
2605 Nõgesmäe, Eveli 1976 Tartu maakond
2606 Nõgu, Jaanika 1965 Harju maakond Hals Team
2607 Nõgu, Kaarli 1998 Harju maakond Hals Team
2608 Nõmm, Anneli 1980 Pärnu maakond
2609 Nõmm, Marge 1969 Harju maakond Täppsportlased
2610 Nõmm, Sirle 1971 Harju maakond
2611 Nõmme, Annika 1990 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2614 Nöps, Antti 1969 Tartu maakond
2615 Nöps, Riho 1970 Tartu maakond Scania Eesti AS
2616 Oeselg, Kadi 1989 Järva maakond
2617 Oidram, Priit 1983 Tartu maakond
2618 Oja, Annika 1977 Tartu maakond SEB Pank AS
2619 Oja, Viljar 1980 Põlva maakond
2620 Ojakivi, Mirko 1981 Tartu maakond
2621 Ojakäär, Oliver 2005 Tartu maakond
2622 Ojakäär, Toomas 1974 Tartu maakond
2623 Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
2624 Ojasaar, Kert 1996 Harju maakond
2625 Ojasaar, Maie 1973 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2626 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
2627 Ojokas, Martin 1985 Tartu maakond Hals Team
2628 Oldekop, Maarja-Liisa 1988 Rapla maakond Tartu Ülikool
2629 Olesk, Kerttu 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2630 Omel, Raul 1972 Põlva maakond
2631 Oras, Meril Mirjam 1998 Tartu maakond
3234 Orb, Maria 1989 Tartu maakond
2632 Org, Maris 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2029 Orlo, Andreas 1992 Tartu maakond
2004 Orm, Olari 1987 Tartu maakond SK ProRunner
2633 Ortega, Leonardo 1989 Mehhiko Playtech Estonia OÜ
2634 Oskar, Reet 1971 Tartu maakond
2635 Ots, Aivar 1969 Tartu maakond
2636 Ots, Ave 1991 Tartu maakond
2637 Ots, Maarja 1997 Võru maakond
2638 Otsa, Moonika 1983 Tartu maakond BIGBANK AS
2639 Otsatalo, Pille 1981 Tartu maakond
2640 Ott, Marju 1981 Harju maakond
2641 Otti, Martin 1984 Tartu maakond
10067 Paabo, Triin 1992 Tartu maakond
2642 Paasik, Elis 1991 Tartu maakond
2643 Paavel, Argo 1991 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
3162 Pachkov, Sergey 1980 Harju maakond
3205 Padar, Mariita 2002 Tartu maakond
2644 Padar, Martin 1989 Tartu maakond
2645 Pai, Karin 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
2646 Pai, Magne 1993 Tartu maakond
2647 Paide, Heigo 1975 Harju maakond
3235 Pajula, Mari 1989 Harju maakond
3100 Pakkas, Arkko 1988 Harju maakond
2648 Pala, Margus 1981 Tartu maakond
2649 Palla, Ragnar 1994 Tartu maakond
2651 Palm, Erki 1962 Võru maakond
10068 Palm, Rasmus 1989 Tartu maakond
2652 Palm, Riia 1962 Võru maakond
2653 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
2654 Palo, Triinu 1975 Tartu maakond
2655 Palu, Markus Joonas 1999 Tartu maakond TÜASK
2656 Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
3144 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
2657 Panarina, Marina 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2658 Pani, Egert 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2659 Pani, Irina 1980 Tartu maakond
2905 Pantalon, Kaido 1986 Viljandi maakond
2660 Pappel, Ingmar 1971 Rapla maakond
2661 Parri, Erki 1983 Tartu maakond Suusahullud
2662 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
2663 Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
2664 Parts, Priit 1976 Harju maakond Täppsportlased
2665 Parusk, Maria 1997 Harju maakond
2666 Parv, Kaido 1981 Harju maakond
10069 Patterson, Hannah Imogen 1995 Tartu maakond
10070 Pavlov, Eduard 1987 Tartu maakond
10071 Pedaja, Mirjam 1991 Tartu maakond
10072 Pedamäe, Paula 1992 Tartu maakond
2667 Pehk, Heimar 1982 Põlva maakond
2668 Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond
2669 Pehlak, Anna-Liisa 1989 Võru maakond
2670 Pehlak, Anni-Mari 1996 Võru maakond
2671 Pellenen, Evelin 1977 Tartu maakond
2672 Pensa, Brit 1981 Harju maakond
3206 Perner, Margit 1973 Pärnu maakond
2673 Peterkopf, Heiki 2004 Tartu maakond Erkmaa Korvpallikool MTÜ
2674 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond Erkmaa Korvpallikool MTÜ
2675 Peterkopf, Katrin 1974 Tartu maakond
2676 Petersell, Siim 1989 Harju maakond
2677 Petersell, Taavi 1982 Tartu maakond
2678 Peterson, Ester 1972 Valga maakond
2679 Peterson, Kadri 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
2680 Peterson, Patrick 2001 Tartu maakond
2681 Peterson, Susanna 2001 Tartu maakond
2682 Petmanson, Anette 1992 Tartu maakond
3207 Phifer, Justin 1988 Ameerika Ühendriigid
2683 Pihlak, Hanneleen 1983 Harju maakond
2684 Pihlap, Evelin 1990 Tartu maakond
2685 Pihlap, Manuela 1980 Harju maakond
2686 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
3142 Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond
2687 Piller-Petrov, Kairi 1976 Tartu maakond Tartu Vangla
2688 Pilt, Elza 1992 Tartu maakond
2689 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
3163 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2690 Pirnpuu, Keiu 1990 Tartu maakond AS Postimees Grupp
10073 Pirochta, Jiri 1990 Tšehhi Vabariik
2691 Pisarev, Greta-Maria 2002 Ida-viru maakond MTÜ Spordiselts
2692 Ploovits, Christel 1987 Tartu maakond
2693 Poltimäe, Helen 1976 Tartu maakond
2694 Ponna, Merlin 1986 Tartu maakond
2695 Poom, Pille 1994 Lääne-Viru maakond
3106 Popov, Viktor 1974 Venemaa
2696 Posatetski, Denis 1982 Lääne-Viru maakond
2697 Posti, Taimi 1975 Tartu maakond
10074 Praks, Kärt 1990 Rapla maakond
3220 Printsmann, Riina 1975 Harju maakond
2699 Promen, Anett 1990 Lääne-Viru maakond
3127 Pruus, Arko 1993 Võru maakond Kuperjanovi JVP
2701 Puhk, Robert 2002 Tartu maakond
2702 Pukk, Mare 1958 Harju maakond
2703 Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
2704 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
2705 Pumper, Sirje 1954 Jõgeva maakond
3155 Pungar, Diana 1983 Tartu maakond
2706 Pungar, Urmo 1997 Jõgeva maakond
2707 Puniste, Maarja 1987 Tartu maakond
2708 Pupart, Anni 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
10075 Pupart, Joel 1994 Saare maakond
2709 Purga, Indrek 1978 Tartu maakond
2711 Putrinš, Marta 1980 Tartu maakond
3208 Puusepp, Andra 1973 Harju maakond Täppsportlased
2718 Päiviste, Monika 1984 Tartu maakond
2719 Pärn, Linda 1983 Tartu maakond AS Postimees Grupp
2720 Pärn, Marelle 1984 Harju maakond
2090 Pärn, Margo 1983 Harju maakond
10076 Pärn, Marko 1994 Ida-Viru maakond
10077 Pärn, Noella-Madleen 1996 Tartu maakond
10116 Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
2721 Pärna, Taavi 1983 Tartu maakond
2722 Pärnamäe, Tiia 1977 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2918 Pärnapuu, Riivo 1980 Tartu maakond
2723 Pärnasalu, Egle 1977 Võru maakond
2724 Pärs, Maarja 1990 Jõgeva maakond
2725 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
2726 Pärtelpoeg, Kreete 1998 Jõgeva maakond SK ProRunner
2712 Põld, Kalle 1966 Tartu maakond
2713 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
2714 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
2715 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
2716 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond
2717 Põlluäär, Harri 1984 Saare maakond
2727 Pütsep, Martin 1982 Pärnu maakond
2728 Pütsepp, Päivi 1989 Soome
2729 Püvi, Joonas 1994 Tartu maakond
2730 Rahkema, Merike 1984 Harju maakond
2731 Rahuorg, Eva 1988 Tartu maakond
3221 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2732 Raidma, Liina 1986 Tartu maakond
3210 Raidmaa, Kelly 1993 Tartu maakond
2733 Raiski, Marge 1971 Tartu maakond Swedbank AS
2734 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond
2735 Rajaste, Kerli 1986 Tartu maakond
2736 Rakver, Martin 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2737 Rammo, Annemari 1984 Tartu maakond
2738 Randaru, Veiko 1967 Tartu maakond
3209 Randma, Jaanus 1963 Tartu maakond
2739 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
2740 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
2741 Randoja, Riana 1995 Tartu maakond AS G4S Eesti
10078 Ranetbauer, Christa 1994 Austria
2742 Rannamets, Maigi 1989 Tartu maakond
2743 Rast, Henn 1974 Tartu maakond
2745 Raudkivi, Markus 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
2746 Raudsepp, Kadri 1994 Saare maakond
2747 Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond
2748 Raudsepp, Mariana 1992 Tartu maakond
2749 Raudsepp, Raido 1986 Tartu maakond
2750 Raudsepp, Rauno 1982 Tartu maakond
2751 Rauk, Kertu 1988 Tartu maakond TÜASK
2752 Rebane, Aleksander 1978 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
2753 Rebase, Kairi 1983 Tartu maakond
2754 Rebban, Arvo 1962 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
10079 Redi, Kaarel 1995 Tartu maakond
2755 Rehelem, Johanna 1997 Valga maakond
2756 Reiles, Aurika 1987 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
2757 Reimaa, Regina 2002 Valga maakond Karupesa Team
3115 Reiman, Kairit 1978 Tartu maakond Trismile
2758 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
3222 Reimand, Jaan 1959 Harju maakond
2759 Reimets, Avo 1948 Tartu maakond
2760 Reimets, Ramon 1985 Tartu maakond
2761 Rein, Toomas 1989 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
2762 Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
2763 Reinsalu, Kristo 1977 Harju maakond Stamina SK
2764 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
2765 Reinumägi, Risto 1990 Tartu maakond
2766 Rekker, Elis 1988 Tartu maakond
3113 Rekker, Robert 1997 Põlva maakond
2767 Rell, Sille 1970 Tartu maakond AS Postimees Grupp
2768 Retsä, August 1949 Jõgeva maakond
2769 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
2770 Riin, Õnnis 1991 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
2771 Riis, Mart 1979 Tartu maakond
2772 Riismaa, Helen 1987 Tartu maakond
2773 Riives, Aire 1971 Tartu maakond
2774 Riives, Marilin 2000 Tartu maakond
2775 Riives, Martin 2000 Tartu maakond
2776 Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
2777 Riks, Rando 1993 Lääne-Viru maakond SK Aaspere
2778 Rinaldi, Raido 1991 Tartu maakond
10080 Rissanen, Karoliina 1992 Tartu maakond
2779 Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
3175 Ristisaar, Birgit 1999 Tartu maakond
2780 Ritso, Kristiina 1989 Tartu maakond
2781 Rohelpuu, Mihkel 2001 Viljandi maakond
2782 Rohtla, Jarmo 1985 Tartu maakond
2783 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond
2784 Roio, Indrek 1970 Tartu maakond
2785 Roolaht, Liina-Mari 1997 Tartu maakond
2786 Roomere, Hanno 1976 Tartu maakond
2787 Roomets, Keity 1995 Tartu maakond
2788 Roosalu, Aivar 1961 Tartu maakond
2789 Roose, Inge 1967 Tartu maakond
2790 Roose, Kristel 1998 Tartu maakond
2791 Roost, Anne Mari 1990 Tartu maakond
2792 Roots, Annabel 2000 Tartu maakond
2793 Rosalka, Sven-Eerik 2005 Harju maakond
2794 Rosental, Janne 1976 Põlva maakond
3143 Rossar, Kadri 1981 Harju maakond SK Jooksupartner
2795 Rossmann, Janno 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2797 Rotka, Rene 2000 Tartu maakond
2796 Rozdolskyi, Igor 1986 Rumeenia
10081 Rozumnyi, Andrii 1994 Tartu maakond
2798 Rump, Harry 1984 Harju maakond
3211 Russak, Kaidi 1989 Võru maakond Võru Suusaklubi
2799 Ruus, Mari Mai 2004 Tartu maakond
2800 Ruus, Mart Leo 2001 Tartu maakond
2801 Ruut, Marie 2001 Viljandi maakond
2803 Rämmal, Heleri 1989 Tartu maakond SEB Pank AS
3212 Rämson, Maarja-Liisa 1993 Tartu maakond
3180 Rääbis, Ain 1969 Tartu maakond
2804 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
2805 Rääsk, Triin 1986 Tartu maakond
2802 Rõžova, Ene 1971 Tartu maakond
2806 Rückenberg, Silvar 1983 Tartu maakond AS G4S Eesti
2807 Rüütsalu, Mari-Liis 1974 Harju maakond
2808 Rüütsalu, Ranno 1969 Harju maakond
2809 Saage, Merili 1983 Tartu maakond Sportland
2698 Saal, Margus 1974 Tartu maakond
2810 Saame, Jaan 1988 Tartu maakond Tartu Ülikool
3121 Saar, Kristjan 1992 Saare maakond Kuperjanovi JVP
2811 Saar, Mariliis 1988 Tartu maakond
2812 Saar, Martin 1977 Tartu maakond
2813 Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
2814 Sainio, Santeri 1993 Soome
2815 Saks, Liis 1981 Harju maakond
2816 Saksing, Merilin 1979 Tartu maakond
2817 Salmistu, Marian 1991 Tartu maakond
3130 Salomon, Siim 1993 Põlva maakond Kuperjanovi JVP
2818 Salundi, Sirje 1956 Põlva maakond
2819 Sammel, Lizanna-Michell 2003 Tartu maakond
2820 Sammel, Raivo 1979 Tartu maakond
10082 Sammelsaar, Lagle 1990 Harju maakond
10083 Sammelsaar, Silva 1986 Harju maakond
2821 Sander, Robert 2005 Tartu maakond
2822 Sapelkov, Kertu 1989 Valga maakond
2823 Sarap, Marika 1972 Tartu maakond
2824 Sarap-Nöps, Egle 1978 Tartu maakond
2825 Sarapu, Andres 1988 Tartu maakond
2826 Sassiad, Tiiu 1979 Tartu maakond
2827 Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
10084 Schaper, Hannah 1992 Tartu maakond
2828 Schmidt, Kristiina 1979 Tartu maakond
10085 Schneider, Marie Hellen 1994 Tartu maakond
2829 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2830 Sekachev, Nikolay 1981 Harju maakond
2831 Selge, Enge 1985 Harju maakond Täppsportlased
2832 Seli, Karel 1998 Tartu maakond
2833 Seliste, Tarmo 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
2834 Selter, Ahto 1970 Järva maakond
2835 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
2836 Sepp, Leivo 1972 Harju maakond
2837 Sepp, Tõnu 1975 Harju maakond
2838 Serk, Mirjam 1985 Harju maakond BIGBANK AS
3213 Sernova, Valeria 2002 Tartu maakond
10086 Serv, Anne 1994 Põlva maakond
2839 Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
2840 Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
2841 Siilbaum, Siret 1981 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
3156 Siilbek, Triinu 1988 Tartu maakond
2842 Siimer, Kristiine 1988 Tartu maakond
2843 Sikk, Kai Karin 1995 Tartu maakond
2845 Sikka, Mikk 1989 Tartu maakond
2085 Sild, Kersti 1980 Tartu maakond
2846 Sild, Marju 1989 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2847 Sild, Soile 1972 Harju maakond
3165 Sild, Tristan Aik 2005 Harju maakond
2848 Sillar, Kaido 1975 Tartu maakond
2849 Sillaste, Gerda 1976 Tartu maakond
2850 Silvet, Evelyn 1976 Harju maakond
3111 Simson, Priit 1977 Harju maakond
2851 Sindonen, Lauri 1990 Lääne-Viru maakond
10087 Sinijärv, Geily 1995 Harju maakond
2852 Sinilaht, Aia 1989 Tartu maakond
2853 Sinilaht, Ave 1984 Tartu maakond
2854 Sinimäe, Margus 1969 Tartu maakond
2856 Siniorg, Agnes 1982 Tartu maakond
2857 Siniorg, Liis 2003 Tartu maakond
2858 Sirel, Kenno 1986 Ida-viru maakond Hals Team
2859 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
2860 Siven, Hanna 1989 Soome
2861 Smirnov, Gleb 1991 Tartu maakond
2862 Soidla, Elys - Anette 2003 Harju maakond
2863 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
2864 Sokk, Jaan 1983 Tartu maakond
2865 Solman, Diana 1979 Tartu maakond
2866 Solmann, Kairi 1978 Tartu maakond
2867 Solmann, Kristjan 1999 Tartu maakond
2868 Solovjov, Urmas 1976 Tartu maakond
2869 Soo, Erje 1983 Tartu maakond BIGBANK AS
2870 Soodla, Pilleriin 1983 Tartu maakond
2871 Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
2872 Soom, Pärja 1954 Tartu maakond
2873 Soop, Anneli 1991 Tartu maakond
2874 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
2875 Sosars, Davis 1989 Läti
10088 Sotnik, Rasmus 1993 Valga maakond
2876 Staškevitš, Allar 1988 Viljandi maakond
2218 Strantsov, Andre 1981 Jõgeva maakond
2877 Strauss, Mihkel 1995 Tartu maakond
10089 Stõkov, Stanislav 1989 Pärnu maakond
2878 Sudarinen, Mihkel 1993 Lääne-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
2879 Suits, Britt 1981 Harju maakond SEB Pank AS
2880 Sulemenkov, Igor 1965 Ida-Viru maakond
2881 Sulemenkov, Kirill 1990 Harju maakond
10090 Sults, Gertrud 1995 Tartu maakond
3178 Sults, Margit 1986 Tartu maakond
3179 Sumberg, Svea 2000 Tartu maakond
2882 Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond
2883 Suvi, Silva 1989 Ida-Viru maakond
3236 Säre, Kristiina 1976 Harju maakond
2884 Sõmer, Reelika 1984 Tartu maakond
10091 Sõnajalg, Ats 1990 Harju maakond
2885 Sõõru, Rasmus 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2886 Süld, Janek 1982 Tartu maakond
2893 Taavel, Airi 1960 Tartu maakond
2894 Taits, Kristel 1972 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
2895 Tamargo De Eguren, Nicolas 1988 Tartu maakond
2896 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2897 Tamm, Deivy 1989 Valga maakond
2898 Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2899 Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
2900 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
2901 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
2902 Tamm, Taavi 1982 Harju maakond
2903 Tamme, Risto 1978 Harju maakond
2904 Tammela, Pille-Riin 1987 Tartu maakond
3112 Tammer, Natalia 1984 Harju maakond
2906 Tammeveski, Lauri 1991 Tartu maakond
2907 Tammi, Katrin 1976 Tartu maakond
2908 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
2909 Tammjärv, Arno 1957 Võru maakond Barrus AS
2910 Tammjärv, Ulvi 1960 Võru maakond
2911 Tamson, Raido 1978 Jõgeva maakond
2912 Tannis, Eda 1973 Tartu maakond
2913 Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond Sportland
2914 Tari, Silvi 1969 Tartu maakond
2915 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
2916 Tasa, Tiina 1970 Tartu maakond
2917 Tauts, Geven 1983 Tartu maakond
2919 Teder, Aita 1983 Harju maakond
2920 Teder, Eve 1967 Tartu maakond
2921 Teder, Monika 1989 Tartu maakond
2922 Teder, Rahel 1996 Tartu maakond
2923 Teder, Sander 2000 Tartu maakond
10094 Tee, Liivika 1989 Valga maakond
2924 Teemusk, Heiko 1981 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
10095 Teesaar, Egert 1996 Harju maakond
2925 Tehvand, Monika 1970 Tartu maakond
2926 Tenso, Merike 1968 Järva maakond
2927 Tera, Rairer 1982 Tartu maakond
3101 Terep, Luisa 2003 Harju maakond
3099 Terep, Tarmo 1977 Harju maakond SK CFC
2928 Tering, Kalvi 1966 Harju maakond
10096 Tetiana, Melnyk 1988 Ukraina
2929 Thal, Kaiju 1976 Võru maakond
2930 Thal, Talis 1974 Võru maakond
2931 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
2932 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
2933 Tiidu, Karmo 1983 Võru maakond
2934 Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
10097 Tiigi, Kätlin 1992 Harju maakond
3214 Tiiksaar, Jan 1997 Tartu maakond
2935 Tiirik, Liis 1989 Tartu maakond
2936 Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
2937 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
3238 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
2938 Tiismus, Robert 1968 Tartu maakond
3176 Tiit, Karl 1997 Tartu maakond TÜASK
2939 Tiitso, Kalle 1973 Tartu maakond
2940 Tiivoja, Jaanus 1983 Võru maakond MTÜ Spordiselts
10098 Tikk, Ermo 1991 Tartu maakond
2941 Tikka, Einar 1960 Tartu maakond Autosõit OÜ
2942 Tikka, Kristjan 1995 Tartu maakond Autosõit OÜ
2943 Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
2944 Tiks, Paula Sandra 2000 Tartu maakond
2945 Tiks, Priit 1979 Tartu maakond Tartu Vangla
2946 Tilk, Roosi 1987 Tartu maakond
2947 Tillart, Irene 1989 Tartu maakond
2948 Timmusk, Kuldar 1982 Tartu maakond
2949 Timusk, Angela 1981 Jõgeva maakond SK ProRunner
2950 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
10099 Tintera, Jiri 1981 Tartu maakond
2951 Tintson, Ave 1986 Tartu maakond
2952 Tirel, Maili 1994 Harju maakond
2953 Tobreluts, Indrek 1976 Tartu maakond
10100 Toit, Kristi 1993 Jõgeva maakond
2954 Toming, Aap 1988 Tartu maakond
2955 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
2956 Toming, Rena 1972 Tartu maakond
2957 Tomson, Anneli 1989 Tartu maakond
2958 Tomson, Priit 1987 Tartu maakond
3215 Tomson, Stella 1958 Harju maakond
3152 Tonkonogov, Vladislav 1951 Tartu maakond
10101 Toobal, Riho 1989 Tartu maakond
2959 Toom, Greete-Liisa 2001 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
3192 Toom, Laas 1981 Tartu maakond
2960 Toom, Lauri 1980 Tartu maakond Trismile
2961 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
2962 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond
10102 Toomas, Indrek 1990 Tartu maakond
2963 Toomik, Inga 1971 Tartu maakond
2964 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
3182 Toompalu, Hiie 1962 Tartu maakond
2965 Toomsalu, Eve 1987 Tartu maakond Tartu Ülikool
2966 Toots, Kersti 1971 Tartu maakond
2967 Torim, Ants 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
2968 Torim, Gregory 2002 Tartu maakond
2969 Torop, Vahur 1973 Tartu maakond
2970 Treffner, Kadri 1985 Põlva maakond
2971 Treier, Tauno 1978 Harju maakond
2972 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
2973 Trossmann, Kaili 1984 Tartu maakond
2974 Trossmann, Teele 1998 Lääne maakond
2975 Trossmann, Triinu 1991 Tartu maakond
2976 Trummal, Tõnis 1989 Harju maakond
2977 Trummal, Vilma 1958 Jõgeva maakond
2978 Truup, Kalli 1965 Võru maakond
2979 Truus, Maria 1992 Tartu maakond
3151 Truuverk, Kahro 1964 Harju maakond
2980 Truve, Elizabeth 1997 Harju maakond Treeningpartner
2981 Tsopp, Martin 1990 Tartu maakond
3159 Tuisk, Kristjan 1981 Pärnu maakond
2982 Tukk, Kristel 1982 Harju maakond Treeningpartner
2983 Tungal, Mare 1965 Viljandi maakond SEB Pank AS
2984 Turb, Ants 1945 Järva maakond
2985 Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
10114 Tuusis, Deivi 1997 Tartu maakond
2988 Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond
3139 Tätte, Inar 1983 Tartu maakond
2986 Tõll, Martti 1969 Harju maakond
3148 Tõnisoo, Mai 1986 Tartu maakond
10103 Tõnne, Grete 1990 Jõgeva maakond
2987 Tõnts, Triinu 2002 Jõgeva maakond
3033 Türk, Kadri 1986 Tartu maakond
3146 Udeküll, Margus 1982 Tartu maakond
2989 Uibo, Ebe-Kai 1979 Tartu maakond
2990 Uibo, Lembit 1976 Tartu maakond
2991 Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
3147 Uibo, Veronika 1988 Tartu maakond
2993 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
2995 Umal, Christel 1972 Tartu maakond
2996 Unukainen, Alina 1998 Tartu maakond
10104 Uprus, Mari-Liis 1994 Valga maakond
2997 Urb, Alari 1991 Harju maakond
2998 Urbas, Piret 1973 Tartu maakond
2999 Urbel, Katarina 1993 Tartu maakond Sportland
3000 Urm, Kristel 1993 Tartu maakond
3001 Usin, Kati 1988 Harju maakond
3002 Utkina, Marina 1982 Harju maakond Sportland
3003 Uttendorf, Toomas 1984 Tartu maakond
3004 Uusen, Rasmus 1998 Tartu maakond
3120 Uusmaa, Lauri 1993 Võru maakond Kuperjanovi JVP
3005 Vaan, Kadri 1992 Tartu maakond
3006 Vaarak, Teele 1987 Viljandi maakond
3007 Vaarak, Tuuli 1987 Viljandi maakond
3008 Vaarmets, Kersti 1984 Tartu maakond
3117 Vaet, Andres 1992 Pärnu maakond Kuperjanovi JVP
10105 Vagolins, Janis 1992 Läti
3129 Vagula, Jaan 1992 Valga maakond Kuperjanovi JVP
2200 Vaher, Annika 1972 Saare maakond EWK
3104 Vaher, Kristjan 1994 Tartu maakond
3009 Vahlberg, Kristin 1977 Tartu maakond
3010 Vahtel, Killy 1973 Tartu maakond
3011 Vahtra, Maila 1977 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
3012 Vaidila, Algis 1963 Pärnu maakond Norma AS
3013 Vaik, Mariane 1987 Harju maakond
3014 Vaimand, Roy 1971 Pärnu maakond
3160 Vainura, Ahti 1975 Tartu maakond
3015 Valdaru, Sten 1989 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
3016 Valdner, Risto 1999 Tartu maakond
3017 Valge, Albert 1993 Valga maakond
3018 Valk, Mirian 2001 Tartu maakond
3019 Valkenklau, Kevin 1994 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
3020 Vall, Kalle 1977 Tartu maakond
3021 Vall, Liina 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3022 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
3023 Vallimäe, Monika 1963 Harju maakond SEB Pank AS
3024 Vals, Kristi 1979 Võru maakond
3025 Vanaveski, Kristjan 1981 Tartu maakond
3026 Vapajeva, Lea 1974 Tartu maakond
3239 Varep, Alen 1994 Tartu maakond
3027 Vares, Rando 1988 Harju maakond BIGBANK AS
3028 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
3029 Varik, Liisi 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3030 Varik, Urmas 1976 Tartu maakond
2992 Varjatud 1987 Tartu maakond
3138 Varjatud 2000 Tartu maakond
3031 Varul, Kaspar 2002 Tartu maakond
3032 Varul, Rene 1978 Tartu maakond
3034 Vassila, Birgit 1994 Tartu maakond
2158 Vatsa, Pille 2001 Tartu maakond
3136 Veeroja, Liis 1987 Tartu maakond
3137 Veerpalu, Andreas 1994 Valga maakond Sparta Spordiselts
3035 Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond
3036 Veider, Anno 1981 Harju maakond Nordecon AS
3037 Vellau, Helen 1977 Tartu maakond Trismile
3038 Vellerind, Anneli 1966 Harju maakond
10107 Vellerind, Aveli 1992 Harju maakond
10108 Vellerind, Raid 1995 Harju maakond
3039 Vende, Elerin 1985 Tartu maakond
3040 Vendla, Anne 1974 Tartu maakond
3041 Vendla, Marju 1979 Lääne-Viru maakond
3042 Vennik, Jaan 1948 Tartu maakond
3043 Vennik, Kersti 1975 Tartu maakond
3044 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
3045 Verbu, Jaano 1985 Tartu maakond Trismile
3046 Veri, Kristin 2000 Jõgeva maakond
3047 Veskimäe, Riina 1988 Pärnu maakond Sportland
3048 Vesnenko, Lauri 1975 Tartu maakond
3049 Vestmann, Marko 1977 Tartu maakond
3050 Vestmann, Merike 1975 Tartu maakond
3051 Vichterpal, Tanel 1984 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
3052 Viherpuu, Hannes 1972 Harju maakond Trismile
3053 Viherpuu, Rihard 2003 Harju maakond Trismile
3054 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
3055 Viidebaum, Ken 1979 Tartu maakond
3056 Viiding, Vanessa 2002 Tartu maakond
3057 Viik, Kaarel 1990 Harju maakond Sportland
3058 Viira, Birgit 1987 Tartu maakond
3059 Viira, Einar 1962 Tartu maakond
3060 Viira, Marju 1966 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3061 Viirsalu, Mari-Liis 1983 Tartu maakond
10109 Viktor, Silvya 1994 Tartu maakond
3062 Vilbaste, Martin 1979 Tartu maakond Tartu Ülikool
3063 Vilcinskas, Ramunas 1985 Leedu
3064 Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond
3065 Viljasto, Argo-Remo 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3066 Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
3067 Vill, Reio 2002 Valga maakond
3068 Vill, Uku 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3069 Vill, Urmas 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3070 Villa, Inga 1968 Tartu maakond
3071 Villems, Meelis 1979 Tartu maakond
3072 Villemson, Rainer 1983 Põlva maakond
3073 Villik, Egle 1981 Tartu maakond
3074 Viltrop, Anna-Liisa 1989 Tartu maakond
3075 Vink, Kristi 1984 Tartu maakond
3076 Vink, Raimond 1998 Võru maakond Haanja Rattaklubi
3077 Vinn, Maili 1983 Tartu maakond
10110 Vinogradov, Egert 1995 Tartu maakond
3078 Virkebau, Ardo 1981 Ida-Viru maakond
3079 Virkunen, Egert 1994 Jõgeva maakond
3080 Vokk, Marc 1977 Harju maakond
3116 Voore, Romet 1993 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
3081 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond
3082 Vunk, Saskia 1998 Tartu maakond
3083 Vuorio, Maise 1942 Soome
3087 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond
3181 Väits, Elerin 1982 Tartu maakond
3088 Vända, Marko 1989 Tartu maakond
3089 Värv, Arno 1994 Tartu maakond
3153 Võik, Juhani 1990 Tartu maakond
3167 Võlu, Artur 2003 Ida-Viru maakond
3084 Võrk, Kati 1974 Tartu maakond
3085 Võrno, Triin 1988 Tartu maakond
3086 Võsu, Marek 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
10106 Weber, Mart 1991 Tartu maakond
3095 Ylä-Nikkilä, Eemil 2003 Soome
10092 Zaboj, Martin 1900 Tšehhi Vabariik
3237 Zadonski, Elery 1998 Lääne-Viru maakond
2889 Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
2890 Zelinski, Victoria 2000 Jõgeva maakond
2891 Zemskov, Triin 1994 Valga maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10093 Zimmermann, Marili 1993 Tartu maakond
3164 Zupsmann, Marju 1994 Tartu maakond
3158 Zupsmann, Piret 1973 Tartu maakond
3090 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
3091 Õunapuu, Liisi 1986 Tartu maakond
3092 Ööbik, Antti 1975 Harju maakond
3093 Üprus, Sten 1987 Tartu maakond
3094 Ütt, Hendrik 1998 Tartu maakond
2887 Šlajus, Maris 1994 Tartu maakond Valio Eesti AS
2888 Šlajus, Sigrit 1993 Tartu maakond Valio Eesti AS
2892 Želudkov, Oleg 1961 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
5001 Aarna, Diana 1978 Tartu maakond
5002 Abner, Patrick 1984 Harju maakond Codeborne OÜ
5003 Abramova, Annaliisa 1985 Tartu maakond
5004 Ader, Maire 1960 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5005 Aint, Gerli 1986 Tartu maakond
5006 Alajaan, Aire 1981 Tartu maakond
5007 Alasoo, Gerli 1988 Tartu maakond
5008 Allas, Kerli 1980 Harju maakond
5009 Allingu, Janika 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
5010 Altoja, Maike 1971 Ida-Viru maakond Mäetaguse vald
5011 Anepaio, Anu 1955 Põlva maakond
5012 Arak, Evelin 1974 Tartu maakond
5286 Arak, Kristi 1978 Viljandi maakond
5013 Arendi, Piret 1967 Tartu maakond
5014 Arujõe, Meeli 1986 Tartu maakond Tartu Ülikool
5015 Arujõe, Minni 1984 Tartu maakond
5016 Augla, Pille 1979 Tartu maakond
5017 Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
5308 Bergmann, Lennar 1977 Tartu maakond
5018 Butlers, Sigrid 1983 Tartu maakond
5019 Demtsenko, Irina 1969 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5020 Denisova, Marina 1973 Venemaa Pskov Ski Team
5021 Eero, Liisa 1992 Tartu maakond
5022 Einberg, Mari 1990 Tartu maakond
5290 Elvet, Malle 1948 Tartu maakond
5023 Enno, Katrin 1978 Tartu maakond
5024 Enno, Madis 1975 Tartu maakond
5025 Filatenko, Kaja 1965 Tartu maakond
5026 Freiberg, Katrin 1971 Tartu maakond
5027 Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond
5028 Haljas, Raimond 1954 Tartu maakond
5029 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
5030 Haller, Siret 1986 Tartu maakond
5031 Heido-Rosenberg, Terje 1962 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
5032 Heinsoo, Piia 1967 Pärnu maakond
5033 Heiter, Jaana 1992 Harju maakond
5034 Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
5035 Huik, Kerli 1983 Tartu maakond BIGBANK AS
5036 Hänilane, Monika 1981 Tartu maakond
5294 Ibrus, Joel 1973 Tartu maakond
5037 Iloste, Sille 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
5038 Ilves, Viktor 1943 Tartu maakond
5039 Ipsberg, Ann 1989 Tartu maakond
5040 Ivask, Elizabeth 2006 Tartu maakond
5041 Ivask, Piret 1976 Tartu maakond
5042 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond Arctic Sport Club
5043 Jaska, Anneli 1981 Tartu maakond
5044 Jaska, Svetlana 1973 Tartu maakond
5045 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond
5046 Jegorov, Viivika 1972 Harju maakond
5047 Jermakova, Tatjana 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5048 Joorits, Kärt 1980 Tartu maakond
5049 Joost, Hedi 1972 Tartu maakond
5050 Juntson, Ülle 1976 Tartu maakond BIGBANK AS
5051 Jüriado, Erika 1947 Tartu maakond
5052 Jürima, Kadri 1987 Tartu maakond
5053 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
5054 Kaasik, Ave 1972 Tartu maakond
5055 Kaasik, Toomas 1973 Tartu maakond
5199 Kadaja-Saarepuu, Lilian 1975 Tartu maakond
5056 Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
5280 Kaldvee, Anne-Lii 1966 Tartu maakond
5057 Kallasmaa, Elmar 1970 Tartu maakond Hals Team
5058 Kalle, Anu 1983 Põlva maakond
5059 Kalle, Merlin 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
5060 Kampus, Mariliis 1985 Tartu maakond
5061 Karina, Eve 1957 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
5062 Karina, Ivar 1961 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
5063 Karlep, Ingrid 1986 Tartu maakond
5064 Karpov, Riina 1973 Tartu maakond
5065 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond
5066 Karzubova, Jelena 1975 Tartu maakond
5067 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
5068 Kask, Mare 1962 Põlva maakond
5069 Kerman, Riina 1964 Tartu maakond
5070 Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
5071 Kilter, Kaidi 1986 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5072 Kilter, Kareli 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5073 Kingumets, Krista 1986 Viljandi maakond
5074 Kits, Helen 1977 Tartu maakond BIGBANK AS
5075 Kivi, Lea 1963 Tartu maakond
5076 Kivimägi, Eve 1971 Võru maakond
5077 Kivisik, Kairi 1979 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
5078 Kiviväli, Kaire 1973 Tartu maakond
5079 Klaassen, Epp 1954 Tartu maakond
5302 Koch, Anne-Laura 1982 Tartu maakond
5080 Koemets, Anneliis 1970 Viljandi maakond
5081 Koemets, Tiidrek 1966 Viljandi maakond
5082 Kolsar, Leana 1993 Tartu maakond Hals Team
5083 Kont, Lea 1959 Tartu maakond
5084 Koodres, Eve 1980 Tartu maakond
5085 Korm, Kati 1972 Tartu maakond
5086 Kostabi, Egle 1993 Põlva maakond
5087 Kriisa, Kuido 1975 Tartu maakond
5088 Kriisa, Mirella 2001 Tartu maakond
5089 Kriisa, Signe 1977 Tartu maakond
5090 Kroon, Berit 1981 Tartu maakond
5091 Kroon, Hanno 1977 Tartu maakond
5092 Kukk, Triin 1982 Tartu maakond
5093 Kurel, Jaak 1968 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
5094 Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
5095 Kurvits, Triinu 1989 Tartu maakond
5096 Kuusik, Jaana 1987 Tartu maakond
5097 Kuusk, Kaidi 1985 Võru maakond
5101 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
5102 Käo, Piret 1969 Põlva maakond
5103 Käärmann, Marika 1972 Tartu maakond
5098 Kõomägi, Raili 1979 Tartu maakond
5099 Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
5100 Kõre, Lea 1961 Harju maakond
5104 Külaots, Mairi 1979 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
5105 Külvi, Toomas 1966 Harju maakond Hals Team
5309 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
5106 Laanetu, Annika 1975 Tartu maakond
5107 Laaniste, Angelina 1987 Tartu maakond
5108 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
5109 Lahesoo, Leana 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5110 Lainemäe, Arno 1975 Tartu maakond
5284 Lainevee, Ivika 1990 Tartu maakond FCR Media
5111 Laur, Ene 1959 Harju maakond
5112 Laur, Tiit 1962 Harju maakond
5113 Leito, Ivo 1972 Tartu maakond
5114 Lemsalu, Ülo 1950 Jõgeva maakond
5115 Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond
5116 Ligi, Tiina 1953 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5117 Liin, Karin 1975 Tartu maakond
5118 Liiv, Kerli 1985 Tartu maakond
5119 Liivamägi, Kristi 1982 Tartu maakond
5120 Lill, Kristi 1983 Tartu maakond
5121 Limbak, Andre 1985 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
5122 Linde, Kaido 1973 Tartu maakond AS Postimees Grupp
5123 Lintsi, Mart 1943 Tartu maakond
5124 Lipand, Anneli 1965 Tartu maakond
5125 Lomp, Margus 1990 Tartu maakond Hals Team
5126 Lood, Piret 1984 Tartu maakond
5127 Look, Andrus 1975 Tartu maakond
5128 Look, Riin 1977 Tartu maakond
5129 Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
5130 Luhaaru, Ela 1979 Tartu maakond
5131 Luhaoja, Mariann 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
5132 Lusikas, Lii 1957 Tartu maakond
5134 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
5133 Lõoke, Egle 1982 Tartu maakond BIGBANK AS
5135 Lüüs, Eve 1979 Tartu maakond
5136 Maisväli, Maila 1963 Jõgeva maakond
5137 Mallene, Tiina 1962 Tartu maakond
5138 Margus, Peep 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5139 Mark, Kaidi 1972 Tartu maakond
5140 Marmei, Teele 1992 Tartu maakond
5141 Meenits, Kaja 1962 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5142 Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
5143 Mentsikainen, Marjana 1989 Tartu maakond
5144 Metsoja, Kaire 1967 Tartu maakond
5145 Mitt, Risto 1982 Tartu maakond
5146 Morosov, Siret 1978 Tartu maakond
5147 Mugu, Karmen 1976 Jõgeva maakond
5148 Mustimets, Kaja 1966 Tartu maakond
5150 Mäeorg, Sirje 1950 Tartu maakond
5151 Mäesepp, Hele-Kaja 1946 Tartu maakond
5152 Mäesepp, Triinu 1983 Tartu maakond
5281 Mägi, Kaja 1969 Tartu maakond
5153 Mäoma, Jaana 1978 Tartu maakond
5287 Mõts, Maiu 1966 Tartu maakond FCR Media
5149 Mõttus, Brigitta 1979 Tartu maakond
5154 Möllits, Silja 1985 Tartu maakond
5155 Naaber, Aivar 1983 Harju maakond Codeborne OÜ
5156 Naaris, Maris 1962 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5157 Nael, Velge 1976 Tartu maakond
5158 Nerut, Jaak 1980 Tartu maakond
5299 Nestra, Annelii 1958 Tartu maakond
5159 Neumann, Berit 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5160 Nõges, Juuli 1991 Tartu maakond
5300 Ojastu, Roman 1963 Tartu maakond
5161 Paas, Helis 1969 Tartu maakond BIGBANK AS
5162 Pae, Ester 1972 Tartu maakond
5163 Pai, Eve 1958 Tartu maakond
5164 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
5282 Paluoja, Mari-Liis 1980 Tartu maakond
5165 Parts, Karin 1975 Tartu maakond
5166 Parve, Kersti 1984 Tartu maakond
5292 Pauls, Irina 1964 Harju maakond
5289 Pauls, Kattri 1965 Lääne maakond
5288 Pauls, Mariann 1990 Harju maakond
5293 Pauls, Priit 1964 Harju maakond
5305 Pauls, Tanel 1985 Tartu maakond
5167 Peek, Annika 1978 Tartu maakond
5168 Peets, Pilleriin 1992 Tartu maakond
5301 Pihlap, Ants 1943 Tartu maakond
5169 Piho, Heili 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5170 Pihu, Silvia 1966 Tartu maakond
5171 Piir, Marju 1961 Tartu maakond
5172 Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond
5173 Ploom, Anu 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
5174 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
5179 Pärnpuu, Kadri 1966 Tartu maakond
5180 Pärsim, Raili 1983 Tartu maakond
5175 Põld, Annika 1971 Tartu maakond
5176 Põldaru, Annely 1968 Tartu maakond
5177 Põldaru, Birgit 1991 Tartu maakond
5178 Põlgast, Annika 1976 Tartu maakond
5181 Raag, Karmen 1966 Võru maakond
5182 Raal, Liina 1975 Tartu maakond
5183 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
5185 Rand, Maria 1977 Tartu maakond
5186 Rand, Romet 1976 Tartu maakond
5187 Rannamaa, Virve 1955 Tartu maakond
5188 Raudik, Anne 1961 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5189 Reimann, Erika 1954 Järva maakond
5190 Reimann, Heli 1965 Tartu maakond
5191 Reinbach, Henrette 1993 Tartu maakond
5192 Reinhold, Evelin 1980 Tartu maakond
5193 Reinhold, Siiri 1986 Tartu maakond BIGBANK AS
5295 Reisenbuk, Hedi 1965 Harju maakond
5194 Rekand, Katrin 1977 Tartu maakond
5195 Rekand, Rasmus 1978 Tartu maakond
5196 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond
5197 Riives, Jana 1969 Tartu maakond
5198 Roos, Inge 1950 Tartu maakond
5200 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
5201 Rosin, Margus 1982 Põlva maakond BIGBANK AS
5202 Runthal, Eda 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5203 Rääk, Kaire 1975 Tartu maakond
5204 Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
5205 Saar, Ere 1982 Tartu maakond Eesti Lennuakadeemia
5206 Saar, Ingrid 1967 Tartu maakond Tervisliku Elustiili Klubi Tartu
5207 Safonova, Anastassia 1987 Tartu maakond
5208 Sagris, Valentina 1966 Tartu maakond
5209 Saks, Signe 1970 Tartu maakond
5210 Sari, Maarja-Liisa 1989 Tartu maakond
5211 Seli, Anti 1973 Tartu maakond
5212 Seli, Dagmar 1970 Tartu maakond
5213 Seli, Erle 1984 Harju maakond
5214 Serv, Tiiu 1970 Põlva maakond
5283 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
5215 Sikk, Maarja 1985 Tartu maakond BIGBANK AS
5216 Simson, Kaari 1977 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
5225 Sinkarev, Marge 1971 Tartu maakond BIGBANK AS
5217 Smirnova, Jelena 1973 Harju maakond
5218 Sohar, Kadri 1978 Põlva maakond
5219 Soodla, Mairi 1991 Tartu maakond
5296 Soodla, Merle 1970 Tartu maakond
5220 Soodla, Riina 1968 Valga maakond
5221 Soonberg, Karoliina 1992 Tartu maakond
5222 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
5223 Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond
5303 Suu, Agnes 1989 Tartu maakond
5224 Suu, Kaja 1978 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5226 Taaramäe, Kristiina 1975 Tartu maakond
5227 Taavet, Angeelika 1980 Tartu maakond
5228 Tali, Kaire 1976 Viljandi maakond
5229 Talts, Lauri 1968 Harju maakond Hals Team
5230 Talv, Helin Lillian 1991 Tartu maakond
5231 Tamm, Aune 1976 Tartu maakond
5232 Tamm, Kaire 1979 Lääne-Viru maakond
5233 Tanaka, Moe 1999 Jaapan
5234 Tark, Andres 1955 Tartu maakond
5235 Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
5236 Tasa, Tea 1969 Harju maakond
5307 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
5237 Teder, Merje 1978 Tartu maakond
5238 Teedla, Helina 1977 Tartu maakond
5239 Telling, Alo 1984 Tartu maakond
5240 Telling, Siiri 1962 Tartu maakond
5241 Tennisson, Jaanus 1972 Tartu maakond Telia SK
5285 Teppan, Ilme 1957 Tartu maakond
5242 Teras, Svetlana 1965 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5243 Terro, Andres 1973 Harju maakond
5244 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
5245 Tigane, Jaan-Eerik 1999 Tartu maakond Telia SK
5246 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond
5247 Tiirik, Kadri-Liis 1991 Tartu maakond
5248 Tikkop, Ülle 1965 Tartu maakond
5249 Tombak, Julia 1982 Tartu maakond
5291 Toomsalu, Hille 1979 Tartu maakond
5250 Toomsoo, Heiki 1965 Tartu maakond AS G4S Eesti
5251 Toomsoo, Irma 1968 Tartu maakond
5252 Tsakuhhin, Kirsi Marja 2001 Tartu maakond
5254 Tulik, Astrid 1986 Tartu maakond
5255 Tumala, Catrin 1969 Tartu maakond
5256 Tähnas, Merli 1973 Tartu maakond
5184 Tšigin, Signe 1977 Tartu maakond
5253 Tšurkina, Tatjana 1970 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5297 Uus, Kady 1978 Tartu maakond
5306 Vaard, Kristel 1982 Harju maakond
5257 Vaas, Esta 1965 Tartu maakond
5258 Vaht, Katrin 1979 Tartu maakond
5259 Vahtra, Kärt 1980 Tartu maakond
5260 Vahur, Signe 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
5261 Vald, Vaino 1950 Valga maakond
5263 Vaniko, Janika 1976 Tartu maakond
5262 Varjatud 1953 Tartu maakond
5264 Ventšikova, Marina 1990 Tartu maakond
5265 Veskimäe, Heli 1957 Tartu maakond
5266 Viikmaa, Illimar 1973 Valga maakond
5267 Viikmaa, Vivian 2000 Harju maakond
5268 Viira, Pille 1971 Tartu maakond
5269 Viira, Õie 1982 Tartu maakond
5270 Viita, Heli 1957 Harju maakond
5271 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
5272 Villems, Triin 1983 Tartu maakond
5273 Vimberg, Karin 1984 Tartu maakond
5274 Virkunen, Esta 1958 Jõgeva maakond
5275 Vunder, Lisette 1990 Tartu maakond
5277 Väisanen, Pille 1970 Tartu maakond
5278 Värton, Maie 1959 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
5304 Võhmar, Ago 1978 Ida-Viru maakond
5276 Võsu, Silja 1967 Valga maakond
5298 Äärmaa, Kaisa 1986 Tartu maakond
5279 Õun, Sirli 1970 Valga maakond

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

Sportland A. Le Coq Ramirent Salvest Atlantis Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila

Meedium

Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar