Hooaja lõpetamine

Programm, 3.oktoober 2015

22.00     Tartu Linnamaratoni afterparty ja Tartu Maratoni Kuubiku 2015 lõpetamine ööklubis ATLANTIS.  
               Esineb ansambel 2 Quick Start. Sissepääs medaliga kuni südaööni tasuta.

22.30     4. Tartu Tudengimaratoni autasustamine; Tartu Rattamaratoni ja Tartu Linnamaratoni parimate klubide ja firmade autasustamine.
22.45     Tartu Maratoni Kuubik 2015 parimate naiste, meeste, klubide ja ettevõtete autasustamine
               Saadikute ja suursaadikute tiitlite üleandmine.              
 
              Avalik loosiauhindade loosimine.

Auhinnad

Kõigile tublidele rahvasportlastele, kes läbinud sarja kuus üritust, on auhinnaks T-särk (pildil), medal ja diplom. Hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenuid premeeritakse medali ja diplomiga. Kuubiku parimale mehele ja naisele on peaauhinnaks osalemine Worldloppeti sarja raames Euroopas toimuval suusamaratonil. Autasustatakse 3 paremat naist, meest, klubi ja ettevõtet.
Lisaks on auhindadeks välja pandud ka perekruiisid Viking Linelt, kinkekaardid Sportlandilt ja GMP Club Hotellilt, joogipoolist A.Le Coqilt, lehetellimused Postimehelt, vahuveinid Tridensilt ja lilledMileedi lilleärilt.
Kõigi hooaja jooksul vähemalt neljal üritusel osalenute vahel loositakse välja:
  • Tartu Maratoni Kuubik 2016 hooaja osalemine
  • Eksklusiivne sõit talvel öisel Tartu Maratoni rajal koos rajameister Assar Kütiga  
  • Lõõgastav spordipakett GMP Club Hotelis Otepääl
  • Viking Line perepakett Soome koos autokoha ja toitlustusega
  • Reis vabalt valitud Worldloppeti Euroopa suusamaratonile koos registreerimisega

Auhindade väljastamine

T-särke ja medaleid väljastatakse Tartu Linnamaratoni võistluskeskusest Tartu Raekoja platsil 3.oktoobril 2015 kell 7.00-16.00 ja hooaja lõpuüritusel klubis Atlantis.
Kuna Tartu Maratoni Kuubiku lõplike tulemuste välja selgitamiseks peavad kõik Tartu Linnamaratonist osavõtjad olema finišeerunud, saame hooaja diplomeid väljastada alles ürituse järgselt. Seega alates 4.oktoobrist saab  lasta endale välja printida ka hooaja diplomi, kus on peal kõikide individuaalalade tulemused.
Diplomeid prinditakse 4.oktoobril Tartu Lõunakeskuse liuvälja juures, kus on sissepääs Tartu Mini Kuubiku lõpuüritusele, kell 10.00-16.00. Samal ajal saab kätte ka medali ja t-särgi. Hiljem saab diplomeid välja printida klubi Tartu Maraton büroost või lasta see endale postitasu eest koju saata. 
Vaata ka Facebookist https://www.facebook.com/events/1616032498682759/