Võistluskeskus

3. Tartu Linnamaratoni võistlus- ja messikeskus asub Tartus, Raekoja platsil. Võistlus- ja messikeskus on avatud reedel (3. oktoobril) kell 12.00-19.00 ning laupäeval (4. oktoober) alates kella 7-st.

Võistluskeskuses toimub stardinumbrite väljastamine ja spordikaupade müük.

Salomon kostitab kõiki tartlasi reedel ja laupäeval Linnamaratoni võistluskeskuses väga heade pakkumistega!

Valikus on matkasaapaid (alates 70 eur) , jooksujalatseid (alates 50 eur), mütse (alates 10 eur), kindaid (20 eur), sokke (7 eur) ja palju muud põnevat!

Tule ja saa osa, esimesele 10le jooksujalatsi ostjale (nii reede kui ka laupäev) – kingituseks kaasa Salomon müts!

Isostar – kõikide sportlike inimeste jook!

Isostar spordijook valmis koostöös sportlaste, treenerite ja spordiarstidega ning nelja Euroopa juhtiva spordiülikooliga. Isostari tutvustati esmakordselt Šveitsis 1976. aastal. Sellest alates on Isostar levinud üle kogu Euroopa ning tänaseks on Isostarist saanud üks spordijookide turuliidreid.

Sportimise kõrval on hakatud järjest rohkem hindama ka tervisliku toitumist, et tagada organismi vastupidavus ja taastada kulutatud energia. Tippspordis läbilöömiseks ei piisa ainult kestvatest treeningutest. Spordijook Isostar aitab pärast füüsilist ja vaimset pingutust kiiremini taastuda - korvata kaotatud vedeliku hulga, kustutada janu ning taastada organismi energiavarud. Vitamiinivaesel perioodil täiendavad toidusedelit Isostaris sisalduvad vitamiinid

 Isostari spordijoogid sisaldavad vett, süsivesikuid, magneesiumi, kaaliumi, naatriumi, kloriidi, C ja E vitamiini ja sidrunhapet (E330). Isostar spordijoogid ei ole gaseeritud ega sisalda suhkrut. Tootevalikust leiate nii valmisjooke, joogipulbreid, geele, batoone, müslit – tootevalikus on olemas kõik treeninguteks ja võistlusteks vajalik!

UUS! Isostar Hydrate&Perform joogipulber jõhvikamaitseline võistluskeskuses proovimiseks.

Sportland on Baltikumi suurim vabaaja- ja spordirõivaste jaemüügi keskkond. Sportlandi telgis saadaval lai valik jooksutooteid maailma parimatelt brändidelt.

  • ARCTICA spordiprillid, kindad,kaelasallid

  • EKOI rattariided, käised, kiivrid, kindad fotokroomsed spordiprillid

  • OUTWET spordipesu

  • PELLS rattakindad, sokid, rattatarvikud

  • MULTIPOWER spordienergia Rattakindad kuni -25 % Spordiprillid kuni -40% Spordipesu - 20% Riided kuni-40 %

High5 toidulisandid on mõeldud vastupidavusalade harrastajatele. High5 tooted ei sisalda kunstlikke värv- ega magusaineid, samuti on tooted sobivad taimetoitlastele.

Tartu Linnamaratoni ja Sügisjooksu puhul kehtib eripakkumine: joogipudel + IsoGel + EnergyGel + EnergyBar + 3 Zero soolatabletti kõigest 10 EURi eest!

Energiageel EnergyGel ja isotooniline energiageel IsoGel mõjuvad kiiresti ja neis sisalduv energia omastatakse praktiliselt kadudeta. IsoGeli võib tarbida ilma vedelikuta. Energiabatooni EnergyBar on sobilik tarvitada enne starti. 

Mõni päev enne starti ja võistlusrajal on vaja organismi varustada piisaval hulgal elektrolüütidega. Selleks sobivad ZERO joogitabletid, mis sisaldavad rohkelt magneesiumi, naatriumi ja muid vajalikke mineraalained.

Vaata HIGH5 Estonia lehte: https://www.facebook.com/pages/High5-Estonia/345166098931127?fref=ts

Pro Shop – Rõõm liikuvast eluviisist!

Pro Shop on Eesti kapitalil põhinev internetipood, ostukoht nii aktiivsele sportlasele kui ka igale teisele liikuvast eluviisist rõõmu tundvale inimesele, kes oskab hinnata head kvaliteeti ja soovib oma elu positiivsete emotsioonide ning elamustega rikastada. Pakume järjest laienevat tootevalikut rattaspordi, ujumise, jooksmise, triatloni, talispordi- ja matkahuvilistele ning nende aladega tegelejatele. Pakume vaid tooteid, millesse ise usume, eesmärgiga teha need kättesaadavaks võimalikult soodsate hindadega!

Klubi Tartu Maratoni üritustel pakub Pro Shop osalejatele ühe spordimaailma toidulisandite liidri, Science in Sport (SiS) sporditoitude, esinduslikku ja mitmekülgset tootevalikut. SiS tooted on välja arendatud koostöös sportlaste, sporditeadlaste, toidutehnoloogide ja spordiarstidega aidates kaasa sportlaste tulemuste parandamisele läbi energialaengu, vedeliku parema omastamise ja taastumise. Tänu tootemargi usaldusväärsusele ja originaalsusele on SiS toidulisandid jõudnud maailmas sporditoitude osas juhtpositsioonile ja muutunud kõikjal sportimise lahutamatuks osaks!

www.proshop.ee

A2K Sport pakub Tartu Linnamaratonil jooksjatele meie valikus olevaid spordimeditsiini tooteid COMPRESSPORT kompressioon-tooteid, Spidetech eellõigatud kinesioteipe ja Zamst tugisidemeid, olles ka eeltoodud toodete esindaja Eestis.

A2K SPORT on spordikaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev Eesti ettevõte, kellel valikus tooteid nii talveks (Peltonen suusad, Alpinasuusasaapad, Start suusakepid ja -määrded, ...), kui ka suveks (Rock Machine jalgrattad, Start rullsuusad ja Roces rullisud, Alpine PROmatkariided, AGU jalgrattatarvikud, ...).

A2K Sport Pärnu poes tehakse nii suvel kui talvel hooldust vastavalt jalgratastele, rulluiskudel ja suuskadele.

A2K SPORT – ÕUESPORDI MAALETOOJA!

HoneyPower on Eesti esimene 100% looduslik energiageel

• koosneb eestimaisest toorainest ning sisaldab vähemalt 50% mett

• ei sisalda säilitusaineid

• annab energiat kõige loomulikumal moel Honeypower sobib nii tippsportlastele, tugevatele harrastajatele, kuid seda võivad julgelt tarvitada ka need, kes täna ennast „geeli vääriliseks“ ei ole pidanud.

Honeypoweri geeli võib süüa ka väljapool sportimist, kiire energia saamiseks.

ILUUM on rahvusvaheline tootemärk ja innovaatiline jõud kepikõnni taga, olles ühtlasi maailma esimene ja ainus eksklusiivselt kepikõnnile keskenduv ettevõte.

Meid raamistab seisukoht, et iga uue projektiga peab kaasas käima midagi uuenduslikku ja revolutsioonilist, mis arendab kepikõndi ning tagab kliendile värske motiveerituse oma tervisega tegelemiseks. Seepärast arendasime välja ja tõime 2013. aastal turule maailma esimesed kaheoslised HECT süsteemiga, ehk inimese pikkusele ja füüsilisele vormile vastavad kõnnikepid. Õige pikkusega kõnnikepid tagavad korrektse käimistehnika ja optimaalse lihaskoormuse, mis ühtlasi vähendab oluliselt vigastuste riski. HECT süsteem on loodud tagama parimat võimaliku aeroobset ülakeha treeningut. Seoses ILUUMi kustumatu sooviga arendada kepikõndi ja jagada selle positiivset sõnumit, paneme Tartu Maratoni Sügisjooksule välja 200 paari ILUUMi HECT süsteemiga rendikeppe tasuta proovimiseks.

ILUUM kõnnikeppide kvaliteedi andmed:

  • Reguleeritava pikkusega (HECT süsteem)
  • Ergonoomiline käepide ja eemaldatav käerihm (Quick Lock süsteem)
  • Erinevad otsikud asfaldil (100% kummist) ja maastikul kõndimiseks (ekstreemselt vastupidav tungsten)

Tartu Sügisjooksul on kepikõnni entusiastidel võimalus soetada endale ILUUMi kepikõnni varustust soodsamalt kui kusagil mujal.

www.iluum.com

SUNTOR  on Tsehhi kaubamärgi Eleven Sportswear esindajaks Eestis. Tartu Linnamaratoni võistluskeskuses on väljas suur valik erinevaid spordisokke, mütse, ratta- ja vabaajariideid.

Pakume võimalust tellida kõiki tooteid oma kujundusega klubidele, asutustele, eraisikutele.  Küsi pakkumist või lisainfot juba täna  või külasta meid võistluskeskuses! www.suntor.ee

ORIFLAME

Hea enesetunne. Kaunis välimus.

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Jooksupartner

Salomon

Meediapartner

Postimees

Autopartner

Silberauto

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Trev2 / Kagu Teed Sportland

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Tere Hotell Pallas Hotell London

Meedium

Maaleht TervisPluss Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix