Osalejate nimekiri

3. Tartu Tudengimaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
10001 Aller, Jana 1991 Harju maakond
10002 Arendi, Rauno 1991 Pärnu maakond
10003 Arras, Diana 1994 Tartu maakond
10004 Bakhoff, Priit 1983 Tartu maakond
10005 Berholts, Artjom 1989 Tartu maakond
10006 Buranova, Pavla 1992 Tšehhi Vabariik
10007 Cahlikova, Marketa 1991 Tšehhi Vabariik
10008 Emajõe, Taavi 1989 Tartu maakond
10010 Evard, Hanno 1988 Tartu maakond
10011 Fernandez Aceves, Hervin 1987 Mehhiko
10012 Fishman, Dmytro 1991 Ukraina
10013 Fomicheva, Aleksandra 1993 Ida-Viru maakond
10014 Freivald, Laura 1994 Harju maakond
10051 Gray, Benjamin 2002 Ameerika Ühendriigid
10015 Hanson, Lisette 2001 Tartu maakond
10016 Haslach, Philipp 1991 Saksamaa
10017 Hoogand, Eliise 1993 Saare maakond
10018 Joost, Kristjan 1994 Tartu maakond
10083 Jõeveer, Kaspar 1995 Tartu maakond
10019 Kaldvee, Mari-Liis 1994 Tartu maakond
10020 Kaljulaid, Margit 1993 Saare maakond
10021 Kasela, Silva 1989 Tartu maakond
10022 Kasepuu, Kelly 1993 Viljandi maakond
10023 Kossinkova, Kristina 1988 Tartu maakond
10024 Kroon, Kristel 1989 Tartu maakond
10025 Kryzhanovskiy, Nikolay 1990 Ida-Viru maakond
10026 Kuslap, Minna 1990 Jõgeva maakond
10080 Laur, Mikk 1986 Võru maakond
10027 Lebert, Anneli 1995 Harju maakond
10028 Lehiste, Laura-Maria 1991 Tartu maakond
10082 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond
10029 Leis, Lilian 1990 Saare maakond
10030 Leja, Ojars 1996 Läti
10031 Liblik, Kert 1986 Tartu maakond
10033 Mailand, Lisa 1987 Taani
10034 Masing, Kaja 1990 Harju maakond
10035 Mazina, Olga 1986 Tartu maakond
10036 Meldre, Kertu 1991 Tartu maakond
10037 Motuzaite, Ieva 1991 Leedu
10038 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
10040 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond
10041 Oldekop, Maarja-Liisa 1988 Rapla maakond
10042 Parts, Sander 1992 Harju maakond
10043 Perm, Kaari 1995 Jõgeva maakond
10044 Pesu, Ilona 1992 Soome
10045 Pihlas, Raili 1989 Tartu maakond
10046 Pilt, Elza 1992 Tartu maakond
10047 Pärs, Maarja 1990 Jõgeva maakond
10048 Raik, Keiry 1990 Lääne-Viru maakond
10049 Raudsepp, Mariana 1992 Tartu maakond
10078 Reivart, Kirke 1995 Tartu maakond
10050 Ruzevitsh, Ksenja 1992 Harju maakond
10052 Rööpson, Evert 1990 Tartu maakond
10053 Sellin, Kai 1989 Tartu maakond
10054 Sellin, Margus 1988 Tartu maakond
10055 Sirk, Kaili 1994 Tartu maakond
10056 Solohub, Olena 1991 Ukraina
10057 Sotnik, Rasmus 1993 Valga maakond
10058 Sulg, Madis 1990 Tartu maakond
10060 Tarkanovskaja, Marta 1989 Tartu maakond
10061 Tarkanovski, Mark 1994 Tartu maakond
10062 Tee, Liivika 1989 Tartu maakond
10063 Teng, Kreete 1988 Viljandi maakond
10064 Tera, Iiri 1993 Viljandi maakond
10065 Tikkerbär, Hanno 1992 Lääne-Viru maakond
10066 Toit, Kristi 1993 Jõgeva maakond
10067 Tomson, Kristjan 1991 Tartu maakond
10081 Toobal, Riho 1989 Tartu maakond
10068 Toomas, Indrek 1990 Tartu maakond
10069 Uibo, Nele 1989 Tartu maakond
10070 Ustav, Siim 1995 Tartu maakond
10071 Van Der Meijde, Tim 1989 Holland
10009 Varjatud 1992 Saksamaa
10032 Varjatud 1994 Tartu maakond
10072 Vellerind, Aveli 1992 Harju maakond
10073 Vellerind, Raid 1995 Harju maakond
10074 Vibo, Brita 1992 Harju maakond
10075 Vider, Henry 1991 Tartu maakond
10076 Viitpoom, Kaija 1990 Tartu maakond
10079 Virkunen, Egert 1994 Jõgeva maakond
10077 Vishnjov, Andrei 1989 Ida-Viru maakond
10039 Väärälä, Martta 1987 Tartu maakond
10051 Walentowitz, Anna 1993 Saksamaa
10059 Zemskov, Triin 1994 Valga maakond

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Jooksupartner

Salomon

Meediapartner

Postimees

Autopartner

Silberauto

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Trev2 / Kagu Teed Sportland

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Tere Hotell Pallas Hotell London

Meedium

Maaleht TervisPluss Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix