Osalejate nimekiri

Linnamaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Adler, Mihkel 1990 Harju maakond
Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond
Andresson, Mart 1985 Tartu maakond TÜASK
Bušin, Peep 1985 Tartu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasela, Taavi 1982 Harju maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kelder, Tanel 1975 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kuusik, Enn 1976 Tartu maakond
Külaots, Kaidi 1992 Lääne-Viru maakond
Laast, Marti 1988 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maks, Madis 1980 Tartu maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Muld, Margus 1975 Harju maakond
Mänd, Rait 1986 Pärnu maakond Anu Jooksutrennid
Mäng, Martin 1985 Harju maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Oja, Reimo 1991 Harju maakond
Ojamets, Mihkel 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Org, Maris 1987 Tartu maakond
Palm, Kristjan 1990 Lääne-Viru maakond
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile
Pihlak, Urmas 1972 Harju maakond
Pullmann, Veiko 1995 Viljandi maakond
Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Pärna, Ott 1976 Harju maakond
Roost, Kaspar 1981 Harju maakond Swedbank AS
Rõžov, Vladimir 1968 Põlva maakond
Saks, Ann 1995 Saare maakond Riigikantselei
Sarap, Grete 1990 Tartu maakond
Sidok, Risto 1987 Harju maakond
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soeson, Marten 1999 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tammaru, Mihkel 1983 Tartu maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tolgu, Thomas 2000 Tartu maakond
Traat, Maarika 1974 Tartu maakond Suusahullud
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Veberson, Rauno 1992 Harju maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond
Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Alla, Ingrid 2002 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Altin, Enn 1971 Tartu maakond
Arusoo, Sander 1992 Harju maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Hussar, Mati 1956 Järva maakond
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kalanepp, Romet 1981 Võru maakond
Kalle, Rein 1975 Tartu maakond Keskkonnaamet
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
Kikojan, Jane 1995 Viljandi maakond SportID
Kikojan, Janno 1996 Viljandi maakond Norma Orienteerumisklubi
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond
Laanmets, Herki 1981 Tartu maakond
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lepik, Aidi 1995 Valga maakond
Lepik, Raul 1980 Tartu maakond MiSiMe MTÜ
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Muld, Triin 1979 Harju maakond
Parve, Aimar 1979 Võru maakond
Peek, Alar 1967 Lääne-Viru maakond
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilving, Tarmo 1980 Harju maakond Eesti Maaülikool
Puniste, Kaider 1976 Tartu maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Rakitina, Julia 1980 Tartu maakond
Rüütel, Elo 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
Salumäe, Maarja-Liis 1995 Tartu maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Seire, Pille 1969 Järva maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seškens, Leons 1956 Läti
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
Tein, Karin 1985 Tartu maakond
Terep, Tarmo 1977 Harju maakond SK CFC
Tipka, Veljo 1969 Norra
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Toom, Signe 1977 Harju maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tubarik, Caspar 1979 Harju maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Viigisalu, Jan 1973 Harju maakond
Viljas, Jaan 1995 Harju maakond SportID
Voolaid, Maia-Liisa 1991 Tartu maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Ambos, Silver 1958 Valga maakond
Animägi, Ants 1963 Tartu maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Astover, Liis 1986 Harju maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Ers, Aksel 1966 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ivainen, Toivo 1964 Lääne-Viru maakond
Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kannisto, Mati 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Kelviste, Marju 1980 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
Kolats, Maik 2003 Põlva maakond
Kolats, Margit 1986 Põlva maakond Keskkonnaagentuur
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
Kurg, Arko 1989 Harju maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurvits, Jaan 1989 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Madis, Kätlin 1981 Valga maakond Päästeamet
Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Nestor, Maili 1990 Tartu maakond
Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond
Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond Luik Triplets Running Club
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Praks, Neeme 1978 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
Rea, Jaan 1979 Ida-Viru maakond Transpordiamet
Reim, Martin 1988 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Salundi, Silver 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sults, Heido 1989 Tartu maakond
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond Saint-Gobain Eesti AS
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond Warmeston OÜ
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond
Truus, Karin 1969 Tartu maakond Ikodor AS
Tuisk, Kristjan 1981 Harju maakond Õhuvägi
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tõnurist, Teele 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Ustav, Anu 1960 Järva maakond
Ustav, Liis 1990 Jõgeva maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond Ülenurme valla SK
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond
Viiberg, Jaana 1982 Tartu maakond
Hetkel ei ole keegi veel sellele distantsile registreerunud
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Lehiste, Inga 1984 Põlva maakond Lae tulemus
Nägelik, Indrek 1991 Ida-Viru maakond Juvente MTÜ Lae tulemus
Põder, Marko 1978 Harju maakond Trismile Lae tulemus
Seleznovs, Jurijs 1958 Läti Lae tulemus
Sägi, Sabina 1989 Harju maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andrus 1975 Harju maakond Lae tulemus
Einla, Marek 1984 Pärnu maakond Lae tulemus
Eskla, Algo 1987 Harju maakond Lae tulemus
Järve, Jaana 1976 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
Kold, Helme 1983 Harju maakond Lae tulemus
Lopsik, Andrei 1955 Ida-Viru maakond Lae tulemus
Merilain, Eda 1972 Tartu maakond Lae tulemus
Mürk, Sirje 1967 Hiiu maakond Lae tulemus
N/A 1985 N/A Lae tulemus
N/A 1982 N/A Lae tulemus
Oras, Tiina 1961 Tartu maakond OK Ilves Lae tulemus
Pärna, Monika 1978 Viljandi maakond Lae tulemus
Saaremets, Taago 1979 Tartu maakond Lae tulemus
Seleznova, Nikoleta 2005 Läti Yle Lae tulemus
Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond Lae tulemus
Süvaorg, Kirsti 1982 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
Tagamets, Merily 1980 Tartu maakond Lae tulemus
Zveryok, Natalis 1968 Venemaa I Love Supersport Lae tulemus