Lastejooksud

10. Tartu Linnamaraton

Lastejooks

02. oktoober 2021

Hinnad

kuni 01.10.21
lastejooks 3.00 €
virtuaal lastejooks 3.00 €
NB! Registreeri laps iseteeninduses oma konto all (logi sisse)! 
 Ära klõpsa "Registreeru", vaid vali iseteeninduses vasakult LISA OSALEJA> REGISTREERI TEINE ISIK. 

Info lastejooksude kohta

  • 10. Tartu Linnamaratoni lastejooksud toimuvad 2.oktoobril Tartu kesklinnas. Stardid antakse Vabaduse puiesteelt, Tartu turuhoone kõrvalt. Finiš on Raekoja platsis. 

Virtuaaljooks

  • 10. Tartu Linnamaratoni lastejooksudest saab osa võtta virtuaalselt, oma kodurajal ning endale sobival päeval perioodil 24. september kuni 10. oktoober!
  • Vali ise läbitav distants vastavalt vanusele ning võimetele. Minimaalne rajapikkus 400 meetrit.
  • Virtuaaljooksu osalustasu on 3 eurot.
  • Virtuaaljooksu stardinumbri saad välja printida siit.
  • Läbitud distants tuleb fikseerida kas spordikella või nutitelefoni ja sobiva tarkvaraga ning laadida üles osalejate nimekirjas lapse nime juures. Sisesta aeg ning lae tõestuseks logifail (andmetöötluseks on eelistatud masinloetav fail .fit, .gpx, .tcx või .pwx laiendiga). Kui ei ole võimalik masinloetavat faili eksportida, saab tulemuse lisada ka manuaalselt, täiendades seda pildiga spordikellast (kus on näha kuupäev, läbitud distants ja aeg). Täpsemad juhised avanevad juba tulemuste laadimise aknas.
  • Medali saadame virtuaaljooksu lõpetajatele koju posti teel.

​Registreerimine

  • Lastejooksule registreerimine toimub iseteeninduskeskkonnas.
  • Virtuaaljooksule registreerimine avatakse 24. septembril kell 00.00 internetis ja on avatud kuni 10. oktoobrini kell 23:59-ni.

Tartu Linnamaratoni lastejookse korraldab Klubi Tartu Maraton koostöös Tartu Suusaklubi treeningrühmadega. Rohkem infot Tartu Suusaklubi ja trennide kohta leiab nende veebilehelt


Alates 1. aprillist 2009 on koostöös Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni ja Eesti Haigekassaga noorsportlase tasuta spordimeditsiinilise terviseuuringuid teostatud ennetusprojekti „Noorsportlaste tervisekontroll spordiga seotud terviseriskide ennetamiseks“ raames. Kompleksseid terviseuuringuid rahastab Haigekassa. 

Terviseuuring on soovitav läbida treeningute alustamisel ning seejärel vastavalt treeningkoormusele korrata uuringut kas igal järgneval aastal või kahe aasta järel (terviseuuringute juhise alusel). Täpsema info leiate noorsportlaste terviseuuringuid käsitlevalt koduleheküljelt www.noorsportlane.ee