Osalejate nimekiri

Maastikumaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
490 Adler, Mihkel 1990 Harju maakond
496 Agan, Virgo 1993 Tartu maakond
471 Alliksaar, Ander 2005 Valga maakond
470 Alliksaar, Nadezda 1970 Valga maakond
413 Atonen, Marek 1977 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
554 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
510 Bukin, Sergei 1981 Tartu maakond
387 Dvoinos, Pavel 1984 Ukraina Runwise
7 Einasto, Mart 1969 Tartu maakond Türi Rattaklubi
174 Etverk, Erkki 1971 Lääne-Viru maakond
344 Falgot, Sergei 1970 Tartu maakond
253 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond SportID
178 Hasegawa, Hiroyuki 1973 Jaapan
205 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
17 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond Keskkonnaagentuur
527 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
340 Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
14 Kangrumägi, Ene 1983 Rapla maakond
16 Karivere, Janika 1976 Rapla maakond
5 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
418 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
224 Kelder, Tanel 1975 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
1 Kisseljov, Aleksei 1973 Harju maakond
476 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express
175 Kokk, Kristo 1971 Tartu maakond
485 Krüünvald, Karl Gustav 2002 Valga maakond
267 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
372 Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
357 Leisna, Urwo 1990 Harju maakond
363 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
410 Lippus, Joosep 1978 Harju maakond
113 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
397 Maripuu, Märt 1986 Harju maakond
4 Medeikis, Algirdas 1979 Leedu Baltic Defence College
311 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond SK ProRunner
378 Nuga, Silver 1987 Tartu maakond
356 Oro, Kristjan 1990 Harju maakond
254 Ovtsinnikov, Maksim 1992 Harju maakond Cybernetica AS
6 Palm, Kristjan 1990 Tartu maakond
15 Peedo, Kadi 1982 Tartu maakond
50 Pihlak, Jekaterina 1970 Järva maakond
109 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
243 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
242 Pihlak, Urmas 1972 Harju maakond
115 Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond TÜASK
538 Porotsin, Sergei 1983 Ida-Viru maakond
183 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
469 Punger, Erik 1988 Harju maakond IPF Digital
525 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
317 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
482 Raam, Ragnar 1983 Tartu maakond
18 Rakitina, Julia 1980 Tartu maakond
110 Raudsik, Taavi 1992 Võru maakond Warmeston OÜ
477 Sepp, Margus 1968 Rapla maakond Järvakandi Wellod
574 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
316 Siimumäe, Margo 1965 Harju maakond Baltyre
1 Siska, Ivar 1975 Harju maakond
478 Soe, Maiki 1997 Tartu maakond
474 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
362 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
541 Tiivoja, Talis 1992 Võru maakond Rõuge Racing Team
98 Trummal, Jevgeni 1975 Harju maakond
320 Tsirp, Priit 1983 Tartu maakond
564 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK ProRunner
361 Uibo, Ken 1993 Viljandi maakond
495 Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond RR Suusaklubi
335 Valdmaa, Lauri 1980 Harju maakond SK ProRunner
319 Vares, Varmo 1974 Tartu maakond
85 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Salvest AS
84 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
323 Viet, Margus 1970 Rapla maakond Järvakandi Wellod
1 Vilipõld, Kristjan 1991 Harju maakond
40 Vunk, Tiit 1983 Tartu maakond Transpordiamet
1 Werder, Hindrek 1972 Harju maakond
468 Zjablov, Rostislav 1987 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
74 Aas, Annika 1977 Tartu maakond
355 Aasanurm, Karmen 1992 Harju maakond
116 Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond
325 Adamson, Ants 1997 Tartu maakond
401 Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
526 Andrejeva, Olga 1985 Rapla maakond AS G4S Eesti
403 Andresson, Mart 1985 Tartu maakond TÜASK
106 Ani, Grete 1984 Põlva maakond
558 Antibura, Maxim 1985 Venemaa
206 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Seiklushunt
247 Ardel, Piia 1965 Valga maakond
246 Ardel, Veiko 1965 Valga maakond
281 Arro, Mart 1970 Harju maakond Saint-Gobain Eesti AS
586 Bondarenko, Stanislav 1996 Tartu maakond
350 Bruno, Meder 1991 Harju maakond Orkla Eesti AS
336 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
225 Dautancourt, Vincent 1984 Tartu maakond Tartu Ülikool
181 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
51 Eensaar, Emil 2004 Tartu maakond OK Ilves
480 Ellamik, Alice 1977 Tartu maakond
481 Ellamik, Väino 1971 Tartu maakond
575 Eller, Rain 1977 Harju maakond Swedbank AS
523 Enn, Lauri 1980 Tartu maakond
547 Ferman, Alla 1984 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
28 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond Seiklushunt
365 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
466 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
392 Grusdam, Indrek 1973 Harju maakond
358 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond
539 Haav, Viljar 1975 Harju maakond V/H Team
231 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
437 Haljastamm, Erkki 1985 Harju maakond
367 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
261 Hanni, Heigo 1984 Tartu maakond
81 Hanni, Kaspar 1977 Harju maakond
260 Hanni, Rutt 1983 Tartu maakond
559 Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
1 Heinlaid, Heini 1994 Lääne maakond
161 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
283 Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Seiklushunt
249 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
97 Hussar, Mati 1956 Järva maakond
1 Hõbe, Tarmo 1980 Harju maakond
488 Ilumäe, Helen 1988 Harju maakond
455 Ilves, Elin 1965 Tartu maakond Kevek
324 Ilves, Kerli 1997 Tartu maakond
270 Ilves, Raili 1976 Tartu maakond
271 Ilves, Ulvar 1974 Tartu maakond
45 Isak, Ants 1980 Tartu maakond
409 Jaakson, Paul 1990 Harju maakond
346 Jaamul, Andrus 1969 Harju maakond
102 Jahilo, Peep 1962 Harju maakond
329 Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond A. Le Coq
388 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
595 Joost, Margit 1993 Tartu maakond
216 Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
524 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
179 Järve, Christopher 1999 Harju maakond
275 Järvela, Marleen 1983 Harju maakond
415 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
589 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
295 Kaares, Heldi 1970 Valga maakond
549 Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Swedbank AS
304 Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
502 Kadaja, Meelis 1979 Tartu maakond Luik Triplets Team
11 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
129 Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
191 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
442 Kalliver, Inna 1975 Tartu maakond
76 Kanarbik, Kaja 1967 Harju maakond Swedbank AS
77 Kanarbik, Valdeko 1967 Harju maakond
337 Kannel, Edit 1976 Harju maakond AS Norma
406 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
176 Karolin, Katrin 1972 Valga maakond
548 Karro, Sandra 2010 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
297 Kasak, Kuno 1987 Tartu maakond Tartu Ülikool
347 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
48 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
8 Kiho, Anti 1970 Tartu maakond
265 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond
436 Kink, Jana 1968 Tartu maakond
233 Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
117 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
31 Kivila, Märt 1982 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
322 Kookla, Eero 1972 Harju maakond
447 Kooskora, Triinu 1985 Tartu maakond
41 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
312 Kruusa, Annely 1974 Tartu maakond TÜASK
484 Kruusamägi, Katrin 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
393 Kruve, Aaro 1979 Harju maakond
581 Kubo, Kitty 1972 Harju maakond
408 Kungla, Andres 1986 Harju maakond
553 Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond
373 Kurvits, Ain 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
368 Kurvits, Katrin 1985 Valga maakond Ravimiamet
432 Kuus, Marek 1976 Valga maakond
382 Kuusalu, Mait 1976 Harju maakond
272 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
96 Käba, Aivi 1959 Lääne-Viru maakond
9 Käos, Valdo 1972 Võru maakond Tasa ja Targu
493 Kärson, Sander 1982 Valga maakond
112 Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
532 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
439 Külaots, Meelis 1975 Tartu maakond
570 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
1 Laev, Nele 1984 Harju maakond
519 Laid, Mart 1970 Harju maakond
364 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond
140 Lauk, Kalmer 1988 Tartu maakond
544 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
576 Lenssens, Olivia 1997 Tartu maakond
293 Lepik, Margus 1969 Valga maakond Trismile
185 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond LHV
187 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
342 Lill, Meelis 1970 Valga maakond
264 Lilo, Merilin 1991 Tartu maakond
263 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
149 Lindpere, Mart 1972 Tartu maakond
594 Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
89 Ljapustin, Aleksandr 1959 Harju maakond AS G4S Eesti
209 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
313 Lukas, Orm Leopold 2004 Tartu maakond TÜASK
379 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
425 Luuk, Raido 1986 Harju maakond Hawaii Express
396 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
395 Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
394 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
449 Maidla, Margit 1976 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
448 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
204 Maine, Mati 1967 Tartu maakond
572 Mardiste, Peep 1972 Tartu maakond
424 Mets, Mari 1991 Tartu maakond FB Jooksmine
55 Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
114 Mihailov, Kaspar 1986 Tartu maakond Telia SK
404 Mikk, Marko 1990 Viljandi maakond
29 Mikk, Silver 1991 Tartu maakond Trismile
208 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
457 Morgunov, Alekszej 1990 Harju maakond Sparta Spordiselts
370 Muiso, Meelika 1979 Harju maakond LHV
348 Muld, Margus 1975 Harju maakond
349 Muld, Triin 1979 Harju maakond
277 Mägi, Heli 1957 Harju maakond
38 Mägi, Kristjan 1995 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
282 Mägi, Raido 1987 Harju maakond
443 Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
588 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
296 Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
1 N/A 1983 N/A
446 N/A 1982 N/A
555 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
68 Nurme, Jaanis 1977 Harju maakond
69 Nurme, Keidi 1981 Harju maakond Swedbank AS
157 Nõmmiste, Enar 1987 Tartu maakond SK ProRunner
278 Nõva, Siiri 1967 Harju maakond
288 Nöps, Tõnis-Torm 1996 Tartu maakond
343 Oja, Kuno 1972 Valga maakond
569 Olesk, Ave 1987 Tartu maakond
195 Olvet, Marta 1992 Tartu maakond
351 Orm, Olari 1987 Tartu maakond
54 Padrik, Liina 1977 Tartu maakond
53 Padrik, Tanel 1969 Tartu maakond
338 Pall, Eneli 1974 Harju maakond
332 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
186 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
1 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond
226 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Harju maakond Swedbank AS
453 Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
266 Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
49 Parve, Aimar 1979 Võru maakond
514 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
440 Pihtjõe, Indrek 1970 Harju maakond
154 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
9507 Piirimäe, Pärtel 1972 Tartu maakond SK ProRunner
314 Pilnik, Taavi 1971 Tartu maakond
331 Pilving, Tarmo 1980 Harju maakond Eesti Maaülikool
298 Pindus, Mihkel 1987 Tartu maakond
321 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond
78 Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
333 Prangel, Kristo 1998 Tartu maakond Cycling Tartu
66 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
360 Pruuel, Raivo 1966 Harju maakond SK ProRunner
155 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
236 Puniste, Kaider 1976 Tartu maakond
25 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
550 Puuorg, Egon 1977 Tartu maakond
414 Puurand, Fredi 1989 Harju maakond Orkla Eesti AS
42 Pärnala, Priit 1988 Harju maakond
43 Pärnala, Tõnis 1990 Tartu maakond A. Le Coq
479 Pärnpuu, Kadri 1966 Tartu maakond
407 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
339 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
487 Põlluste, Katrin 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
451 Rahno, Aivar 1974 Harju maakond
248 Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
441 Rebane, Egle 1976 Harju maakond
503 Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Treeningpartner
1 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
571 Ringmets, Inge 1976 Tartu maakond
177 Rinken, Sulev 1964 Valga maakond
239 Rist, Siiri 1992 Pärnu maakond Suusahullud
499 Ritso, Jaak 1988 Harju maakond Nortal
500 Rohtla, Jan Rasmus 2004 Harju maakond Koidu Suusaklubi
475 Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express
2 Roletsky, Heiki 1975 Tartu maakond
445 Roosaare, Märt 1987 Tartu maakond
262 Roost, Kaspar 1981 Harju maakond Swedbank AS
142 Ruder, Oskar-Martin 2007 Tartu maakond Milky Way
141 Ruder, Tarmo 1974 Tartu maakond Milky Way
591 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
167 Rähn, Mihkel 1983 Tartu maakond
244 Rõžov, Vladimir 1968 Põlva maakond
214 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
556 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
557 Saluveer, Piret 1980 Tartu maakond
391 Sibbul, Janek 1974 Harju maakond
371 Sibul, Jaan 1977 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
123 Siimula-Saar, Kristel 1976 Tartu maakond
289 Sikk, Lauri 1983 Tartu maakond
75 Sild, Kati 1982 Tartu maakond
37 Soeson, Marten 1999 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
600 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
701 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
192 Suits, Hanno 1976 Harju maakond
126 Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
290 Tabun, Laura 1989 Tartu maakond
405 Talimaa, Urmas 1990 Tartu maakond
27 Tall, Mait 1975 Tartu maakond
1 Talviste, Raimo 1980 Harju maakond Sparta Spordiselts
399 Tambets, Timo 1980 Võru maakond
566 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond
250 Tamm, Margus 1973 Tartu maakond
108 Tamm, Priit 1975 Tartu maakond
229 Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Seiklushunt
9503 Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond
213 Teder, Egle 1977 Valga maakond Trismile
300 Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Haaslava MTB
10 Teder, Taivo 1989 Tartu maakond
172 Tempel, Marju 1974 Harju maakond
57 Terep, Tarmo 1977 Harju maakond SK CFC
433 Teresk, Terje 1969 Valga maakond
330 Tibar, Marion 1981 Harju maakond #HeadInimesed
294 Tigane, Ivi 1980 Valga maakond
427 Tiismus, Robert 1968 Tartu maakond Tartu Ülikool
542 Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
46 Tikva, Indrek 1970 Harju maakond
47 Tikva, Piret 1974 Harju maakond
1 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
354 Tinno, Margus 1974 Harju maakond Velo Clubbers
473 Toll, Hugo 1976 Harju maakond Täppsportlased
276 Tomberg, Janne 1979 Harju maakond
101 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
402 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
540 Tutt, Marti 1986 Rapla maakond
601 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
284 Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Seiklushunt
472 Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond Täppsportlased
516 Tõnnis, Arto 1990 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
334 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
315 Türn, Marge 1976 Tartu maakond Tartu Katoliku SK
328 Türn, Toomas 1977 Tartu maakond Trismile
268 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
497 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
36 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
515 Vaher, Kristi 1993 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
345 Vahtra, Indrek 1984 Harju maakond
430 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
318 Vallaste, Kristel 1978 Harju maakond
245 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
9505 Vanjuk, Merike 1976 Hiiu maakond
299 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
107 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
119 Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
238 Veeroja, Vahur 1985 Võru maakond Suusahullud
148 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond
517 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
518 Vihalem, Margus 1975 Valga maakond Tallinna Ülikool
99 Viikmäe, Alvar 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
536 Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond Salvest AS
537 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond
188 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
189 Vilismäe, Mirja 1964 Tartu maakond
1 Vool, Meelis 1972 Jõgeva maakond SK Jooksupartner
376 Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond
377 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
91 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
128 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
166 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
160 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
416 Õun, Piret 1979 Harju maakond
39 Ülem, Risto 1992 Saare maakond Tartu Linnavalitsus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
44 Aas, Piret 1983 Tartu maakond
100 Aasaru, Marit 1983 Tartu maakond
257 Abel, Markko 1978 Harju maakond
307 Aidnik, Robyn 2000 Tartu maakond
127 Animägi, Ants 1963 Tartu maakond
366 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
125 Audru, Diana 1977 Valga maakond AS G4S Eesti
383 Bereznjov, Ergo 1980 Tartu maakond
384 Bereznjov, Merilin 1987 Tartu maakond
280 Blake, Adrian 1954 Austraalia Alutaguse SUKL
169 Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
165 Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
135 Ehvik, Mariliis 1987 Harju maakond
182 Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
454 Ellervee, Andreas 1993 Harju maakond
136 Gross, Priit 1987 Harju maakond Swedbank AS
420 Haljasmets, Ellen 2007 Tartu maakond
419 Haljasmets, Kersti 1980 Tartu maakond
444 Haller, Kristel 1973 Tartu maakond
602 Hallik, Kristina 1977 Tartu maakond
352 Hanni, Kärt 2009 Tartu maakond
71 Heidemann, Elis 1988 Tartu maakond
32 Helberg, Evelin 1977 Tartu maakond
326 Hellenurm, Helari 1978 Tartu maakond Agape spordigrupp
207 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
460 Jaanson, Bruno Kaarel 2007 Harju maakond
459 Jaanson, Erki 1966 Harju maakond
429 Jepišov, Artur 1984 Tartu maakond
301 Julge, Kaljo 1957 Tartu maakond
146 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
58 Jõeloo, Peeter 1984 Võru maakond
417 Jõgi, Siivi 1970 Tartu maakond
579 Kaare, Ain 1964 Tartu maakond Suusahullud
580 Kaare, Johan Villem 2004 Tartu maakond Jalgpallikool Tammeka
23 Kaasik, Ave 1972 Tartu maakond
24 Kaasik, Toomas 1973 Tartu maakond
596 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
274 Kadaja, Lumme 1952 Tartu maakond
232 Kala, Anti 1983 Viljandi maakond
483 Kaljurand, Kuldar 1967 Tartu maakond KL Tartu malev
9504 Kallas, Tarvo 1980 Harju maakond Swedbank AS
52 Kama, Joonatan 1997 Tartu maakond TÜASK
545 Kane, Rein 1945 Harju maakond
19 Kannike, Teet 1988 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
385 Kannisto, Mati 1977 Tartu maakond Salvest AS
386 Kannisto, Märten 2010 Tartu maakond
144 Kantsik, Toomas 1977 Tartu maakond
35 Karv, Lisete 2010 Tartu maakond Jalgpallikool Tammeka
9501 Kelk, Indrek 1969 Tartu maakond
398 Kelviste, Marju 1980 Tartu maakond
565 Kentel, Kätlin 1998 Tartu maakond
118 Keskküla, Viivika 1978 Tartu maakond
222 Kiilmaa, Kai 1975 Harju maakond Swedbank AS
56 Kilki, Anu 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
145 Kink, Henri 1991 Tartu maakond Kuuste spordiklubi Hekumen
20 Kirsch, Anna-Liisa 1991 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
486 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
104 Kivikas, Riina 1952 Tartu maakond OK Ilves
219 Kivimaa, Rainer 1971 Tartu maakond
200 Kivisild, Ain 1955 Tartu maakond
199 Kivisild, Tiit 1954 Rapla maakond
168 Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
79 Kolk, Piret 1967 Tartu maakond
412 Kookla, Marika 1995 Viljandi maakond SK ProRunner
21 Koppel, Eveliis 1994 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
241 Kotkas, Marta 1998 Tartu maakond
171 Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
511 Kriks, Eha 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
512 Kriks, Rein 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
551 Kripson, Sandra 1987 Põlva maakond
552 Kripson, Taavi 1988 Põlva maakond
173 Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
120 Kroon, Berit 1981 Tartu maakond
121 Kroon, Hanno 1977 Tartu maakond
464 Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
94 Kurg, Kristin 1995 Tartu maakond
434 Kurvits, Klaus-Erik 2002 Tartu maakond Fitlife Tartu
435 Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond Fitlife Tartu
381 Kuusalu, Kersti 1982 Harju maakond Finestmedia AS
492 Kuusk, Katarina 1996 Tartu maakond
252 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
530 Kõks, Martin 1992 Tartu maakond
533 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond Orkla Eesti AS
583 Külvet, Greta 1994 Harju maakond
90 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
218 Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
217 Kütt, Viivika 1972 Tartu maakond
240 Laasik, Tambet 1984 Tartu maakond
573 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
196 Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond
82 Laineste, Tiina 1997 Tartu maakond
279 Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
599 Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
374 Laul, Eleryn 1994 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
92 Leisson, Kaisa 1987 Tartu maakond
59 Lepamets, Maarja 1990 Tartu maakond
521 Lepik, Teresa 2005 Valga maakond
60 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
61 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
62 Liblik, Margo 2002 Tartu maakond A. Le Coq
158 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
63 Liblik, Silver 2007 Tartu maakond A. Le Coq
93 Liharadov, Rein 1946 Tartu maakond
124 Linde, Tiit 1971 Põlva maakond
513 Lint, Gabriela 1963 Tartu maakond
310 Loimet, Martin 1990 Tartu maakond Marketwise OÜ
130 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
131 Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
132 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
133 Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
134 Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
421 Lüüs, Annabel 2007 Tartu maakond
422 Lüüs, Sirle 1987 Tartu maakond
159 Lüüs, Udo 1955 Tartu maakond OK Ilves
561 Maasing, Kelly 1995 Tartu maakond
560 Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
193 Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
1 Malinin, Ken 1984 Tartu maakond
258 Malkus, Margus 1973 Tartu maakond
111 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
170 Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
83 Meri, Heli-Riin 1996 Tartu maakond
12 Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
534 Mesila-Kaarmann, Laina 1987 Harju maakond Orkla Eesti AS
458 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
86 Metsar, Ave 1974 Pärnu maakond Pärnu Sõudekeskus Kalev
30 Mikk, Liis 1991 Tartu maakond eratreening.ee
423 Miks, Merike 2009 Tartu maakond
198 Mosov-Hallik, Hanno 1976 Tartu maakond Swedbank AS
197 Muru, Maiu 1987 Tartu maakond
211 Mäesepp, Hele-Kaja 1946 Tartu maakond Herbalife
88 Männisalu, Marje 1990 Tartu maakond
152 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
520 N/A 1978 N/A
212 Naaber, Kaspar 1988 Tartu maakond
531 Nahkur, Alari 1977 Tartu maakond
1 Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
228 Nurmoja, Hans 1942 Tartu maakond
287 Nöps, Lembit 1951 Tartu maakond OK Ilves
87 Oad, Siiri 1980 Pärnu maakond Pärnu Sõudekeskus Kalev
215 Ojamets, Mihkel 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
587 Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
34 Olesk, Raivo 1967 Tartu maakond
452 Oras, Tiina 1961 Tartu maakond OK Ilves
438 Orel, Randy 1968 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
202 Otsmaa, Lauri 1996 Tartu maakond
220 Paal, Epp 1975 Tartu maakond
562 Paal, Tamar 1987 Tartu maakond
327 Padar, Margus 1981 Tartu maakond Agape spordigrupp
590 Pallon, Monika 1980 Tartu maakond
64 Parik, Ilme 1963 Harju maakond
163 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond
428 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
9506 Peep, Tiina 1957 Ida-Viru maakond
489 Pihlap, Marie 2006 Tartu maakond
1 Pihlo, Kristjan 1992 Tartu maakond
501 Plink, Anneli 1978 Tartu maakond
584 Potter, Helen 1964 Tartu maakond
303 Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
210 Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves
138 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
156 Puna, Pärle 2005 Tartu maakond
359 Pähkel, Marget 1977 Harju maakond SK ProRunner
234 Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
529 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
528 Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
153 Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
221 Põhjatu, Indrek 1991 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
302 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
190 Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
567 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
251 Ranna, Ingrid 1963 Tartu maakond OK Ilves
461 Raud, Avo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
237 Rea, Jaan 1979 Ida-Viru maakond Transpordiamet
285 Reedi, Elina 1968 Harju maakond
286 Reedi, Raul Villem 1999 Tartu maakond
535 Reimets, Avo 1948 Tartu maakond
105 Remmet, Endel 1937 Tartu maakond
9508 Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
1 Rooma, Tanel 1981 Tartu maakond TMB Element SK
498 Rosenvald, Valdur 1990 Tartu maakond
139 Saar, Sirli 1992 Tartu maakond
582 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
194 Saarna, Henrik 1998 Tartu maakond
180 Saleem, Merit-Mariam 2001 Harju maakond
223 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
1 Salusaar, Andres 1981 Tartu maakond Embach
22 Schoppe, Pille 1975 Tartu maakond
592 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond
593 Seeba, Riika 2003 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
522 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
568 Sikka, Mikk 1989 Tartu maakond
230 Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
456 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
431 Soop, Anneli 1991 Tartu maakond
203 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond
543 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
3 Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
26 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
465 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
65 Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
341 Tammik, Jelena 1971 Järva maakond Saint-Gobain Eesti AS
122 Tammiste, Aile 1972 Tartu maakond
269 Teppan, Tiia 1961 Tartu maakond
73 Teras, Svetlana 1965 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
308 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
426 Tiismus, Holger 2003 Tartu maakond
353 Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
291 Toom, Marek 1976 Tartu maakond
292 Toom, Merle-Kairit 1981 Tartu maakond
164 Tooming, Silja 1983 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
13 Trumm, Katrin 1974 Tartu maakond Transpordiamet
227 Tuuling, Teele 1990 Põlva maakond
33 Tähiste, Tuulike 1977 Tartu maakond
67 Tänavots, Kätlin 1981 Valga maakond Päästeamet
137 Vald, Vaino 1950 Tartu maakond Ülenurme valla SK
143 Vals, Romas 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
577 Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
578 Vana, Janeli 2011 Tartu maakond AS G4S Eesti
411 Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond
494 Veider, Anno 1981 Tartu maakond Embach
103 Veilberg, Ago 1963 Lääne-Viru maakond Rakvere KJK ViKe
369 Vinn, Kärol 1995 Tartu maakond
375 Voolaine, Kai 1958 Harju maakond
309 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Embach
95 Vostrikova, Anna 1995 Tartu maakond
162 Zimmermann, Meelis 1968 Tartu maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
273 Änilane, Peeter 1954 Tartu maakond
72 Öösalu, Tõnis 1966 Tartu maakond
1 Štraih, Astrit 1989 Rapla maakond
563 Šuman, Ingmar 1990 Tartu maakond
450 Želeikin, Sergei 1965 Ida-Viru maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
504 Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
505 Allaje, Karel 2010 Tartu maakond
508 Amelin, Matvei 2012 Tartu maakond
507 Amelina, Iana 2012 Tartu maakond
506 Amelina, Svetlana 1987 Tartu maakond
150 Guinard, Didier 1964 Prantsusmaa
546 Hoai Nguyen, Thuong 1992 Tartu maakond
463 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond
462 Jaaksoo, Rando 2007 Tartu maakond
70 Jaanson, Markel 2020 Tartu maakond
80 Jaanson, Sirje 1955 Tartu maakond
585 Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond Tartu Ülikool
235 Kans, Marika 1986 Võru maakond
1 Kelviste, Greta 2014 Tartu maakond
380 Kuusalu, Elisabeth 2009 Harju maakond
389 Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
390 Kõre, Lea 1961 Harju maakond
491 Külaots, Kaidi 1992 Lääne-Viru maakond
151 Leete, Epp 1971 Tartu maakond
305 Lehis, Agur 1970 Tartu maakond
306 Lehis, Kärt 1990 Tartu maakond
597 N/A 1973 N/A
598 N/A 1972 N/A
509 Pleshkan, Dmitrii 2009 Tartu maakond
467 Tennokese, Inga 1986 Tartu maakond
255 Vaga, Andres 1975 Tartu maakond
256 Vaga, Reet 1976 Tartu maakond
700 Vahtra, Eno 1990 Võru maakond
147 Vahtra, Maila 1977 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
1 Väiko, Stiina 1992 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Alaots, Maie 1965 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Arrak, Airi 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Babin, Andrei 1953 Harju maakond Lae tulemus
1 Carlsson, Martin 1973 Rootsi Lae tulemus
1 Fakhretdinov, Rustam 1975 Venemaa Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Hendrikson, Peeter 1967 Harju maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Järv, Krista 1988 Valga maakond Lae tulemus
1 Järve, Alo 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalda, Ruth 1965 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Kanemägi, Valdo 1985 Saare maakond Playtech Estonia OÜ Lae tulemus
1 Karumaa, Hene 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Kikerpill, Lauri 1976 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Kindlam, Jaanika 1976 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Kirbits, Merilin 1986 Valga maakond Lae tulemus
1 Koor, Andres 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Kroll, Kätlin 1988 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kuklase, Imre 1984 Võru maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Kuznetsov, Vladimir 1956 Venemaa Lae tulemus
1 Künnapuu, Kalver 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Künnapuu, Katrin 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lepp, Kaja 1974 Pärnu maakond Transpordiamet Lae tulemus
1 Lillemets, Raivo 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lippa, Indrek 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Lond, Ulvi 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Moor, Maris 1973 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Müür, Maret 1984 Järva maakond Lae tulemus
1 Oblikas, Janek 1972 Harju maakond Marathon100 Lae tulemus
1 Orgulas, Kaido 1966 Võru maakond Hauka Üts Kilt Lae tulemus
1 Pae, Andres 1970 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Persitski, Helle 1966 Lääne-Viru maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Prantsus, Viljo 1971 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Pungas, Siiri 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Põder, Mairi 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Razbadauskas, Matas 2003 Leedu Lae tulemus
1 Ristmägi, Aet 1983 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Rohelpuu, Enno 1969 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Rüütelmaa, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Sagaja, Martin 1980 Harju maakond Eesti Raudtee AS Lae tulemus
1 Saul, Raimo 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Sepp, Leivo 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Seppälä, Juha 1975 Soome Lae tulemus
1 Siemann, Alar 1973 Järva maakond Lae tulemus
1 Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport Lae tulemus
1 Soosaar, Kätlin 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Säälik, Tiina 1967 Jõgeva maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Tammaru, Mihkel 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teder, Kaspar 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Uusitalo, Janne 1971 Soome Lae tulemus
1 Vahemaa, Olev 1974 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Veel, Villu 1971 Saare maakond Lae tulemus
1 Vill, Maive 1982 Valga maakond Tehvandi SK Lae tulemus
1 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS Lae tulemus
1 Vällik, Kristjan 1966 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Williams, Relika 1981 Tartu maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Viru Keemia Grupp AS Lae tulemus
1 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ Lae tulemus
1 Aasa, Oksana 1980 Võru maakond Lae tulemus
1 Aaspalu, Merili 1994 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Aava, Merit 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Adosson, Kerli 1990 Tartu maakond LHV Lae tulemus
1 Ahtijainen, Risto 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Ahtma, Annely 1982 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Aksenoks, Kaspars 1972 Läti Lae tulemus
1 Alamets, Ülari 1967 Soome Lae tulemus
1 Aloe, Kadi 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Altin, Enn 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Andrei, Baklajev 1982 Harju maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Angerma, Meelis 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Ani, Erki 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Arvi, Mait 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Atkinson, Barry 1948 Prantsusmaa Lae tulemus
1 Barsukov, Kirill 1988 Venemaa Lae tulemus
1 Born, Illimar 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Bäckman, Jens 1989 Soome Lae tulemus
1 Edela, Gerli 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Einaste, Keret 1992 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi Lae tulemus
1 Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Elken, Tanja 1964 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Elling, Tõnis 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Elm, Arvo 1979 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Engel, Margo 1975 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Enok, Marek 1981 Harju maakond Paide Jooksusõbrad Lae tulemus
1 Eriksen, Joergen 1976 Šveits Lae tulemus
1 Erikson, Nele 1990 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Erikson, Pärt 1990 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK Jooksupartner Lae tulemus
1 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond Lae tulemus
1 Gorov, Aleksei 1980 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Gorov, Andrei 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Gussev, Rain 1979 Harju maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Haavel, Kaja 1964 Järva maakond Lae tulemus
1 Hallimäe, Rita 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Heidrits, Kauri 1996 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Heilman, Kristi 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Heinsar, Katrin 1975 Valga maakond Tehvandi SK Lae tulemus
1 Hinn, Ahto 1982 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Hussar, Kaidar 1971 Võru maakond Areal Team Lae tulemus
1 Huttunen, Margit 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Jaakson, Aimar 1978 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Jalviste, Erko 1962 Tartu maakond Lae tulemus
1 Johnson, John 1950 Ühendkuningriik Lae tulemus
1 Jonas, Tanel 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Juhanson, Kadri 1990 Võru maakond Lae tulemus
1 Juurik, Sander 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järg, Robin 2000 Võru maakond Lae tulemus
1 Jääger, Heiki 1965 Tartu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Jõeste, Alar 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Jõks, Peeter 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jürgenson, Indrek 1974 Tartu maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Jürgenson, Sander 1991 Põlva maakond Lae tulemus
1 Jürjan, Kadri 1989 Harju maakond ABB AS Lae tulemus
1 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond Kevek Lae tulemus
1 Kadarpik, Mait 1989 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS Lae tulemus
1 Kala, Annika 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalamees, Targo 1972 Harju maakond Team TT Lae tulemus
1 Kalames, Jelena 1979 Valga maakond Lae tulemus
1 Kaldoja, Allan 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Kalev, Geidi-Gwendolen 1994 Jõgeva maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Kaljumäe, Sirje 1963 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaljusaar, Aivar 1964 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kallas, Uibo 1977 Saare maakond Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Kaplinski, Lemmit 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Karask, Külliki 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Karu, Kunnar 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaup, Mait 1984 Harju maakond Warmeston OÜ Lae tulemus
1 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kilter, Kareli 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss Lae tulemus
1 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivi, Vaiko 1980 Hiiu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Kivikas, Urmo 1974 Tartu maakond Baltic Defence College Lae tulemus
1 Kivimäe, Maria 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi Lae tulemus
1 Kleberg, Liivi 1979 Rapla maakond Lae tulemus
1 Klusova, Janne 1980 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Koha, Priit 1975 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Kolobanova, Liudmila 1944 Venemaa Lae tulemus
1 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Kook, Kertu 1997 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kopli, Jaanika 1995 Põlva maakond SK Serviti Lae tulemus
1 Kopmanis, Janis 1976 Läti Lae tulemus
1 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Leguar Fitness Club Lae tulemus
1 Kraus, Kaarel 1987 Harju maakond Sisekaitseakadeemia Lae tulemus
1 Kriks, Erki 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kriks, Romet 2007 Harju maakond Lae tulemus
1 Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Kristjan, Leila 1985 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Kroon, Henery 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kroon, Kasper 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kroon, Kayvo 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kruusa, Aldur 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kruusmaa, Helje 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Krünvald, Liina 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kukk, Jaak 1984 Rapla maakond Kaitseliidu Peastaap Lae tulemus
1 Kuld-Johanson, Külli 1970 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Kursišs, Rolands 1982 Läti Lae tulemus
1 Kuus, Mike-Gregor 2000 Tartu maakond Tartu Vangla Lae tulemus
1 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kärgenberg, Aigar 1978 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Kõiv, Kardon 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kõrran, Timmo 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Külaots, Astrid 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laanemäe Räim, Consuelo 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Laanmets, Herki 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laar, Riho 1988 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Lahti, Tommy 1980 Soome Lae tulemus
1 Laineste, Andres 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi Lae tulemus
1 Laius, Ott 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Larm, Liivar 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laugesaar, Liina 1987 Valga maakond Lae tulemus
1 Laul, Liina 1991 Harju maakond Lae tulemus
1 Laul, Mart 1993 Harju maakond Lae tulemus
1 Lauren, Sigrid 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lauring, Karre 1964 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Lee, Are 1951 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehiste, Inga 1984 Põlva maakond Lae tulemus
1 Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile Lae tulemus
1 Leisalu, Siim 1983 Harju maakond Impuls racing team Lae tulemus
1 Leiten, Riivo 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lellep, Kalle 1975 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Lepik, Aidi 1995 Valga maakond Lae tulemus
1 Lepik, Raul 1980 Tartu maakond MiSiMe MTÜ Lae tulemus
1 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Leppik, Ingrid 1993 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Leskov, Siiri 1978 Harju maakond SK Jooksupartner Lae tulemus
1 Letlane, Egle 1975 Valga maakond Lae tulemus
1 Liht, Sulev 1964 Harju maakond Lae tulemus
1 Liivamägi, Egle 1987 Valga maakond Pühajärve Puhkekeskus Lae tulemus
1 Liivapuu, Kristel 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Listra, Janne 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lozinski, Olga 1984 Harju maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond Lae tulemus
1 Luik, Hellika 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond Lae tulemus
1 Luts, Vello 1976 Harju maakond Trismile Lae tulemus
1 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Lääts, Marge 1977 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Maamets, Peeter 1976 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ Lae tulemus
1 Maantoa, Margus 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi Lae tulemus
1 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi Lae tulemus
1 Maks, Madis 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Malinina, Alina 1984 Harju maakond I Love Supersport Lae tulemus
1 Mannima, Tatjana 1980 Valga maakond Cosmos Sport Lae tulemus
1 Mardo, Eve 1958 Tartu maakond Lae tulemus
1 Marinitseva, Merike 1972 Võru maakond Lae tulemus
1 Meiesaar, Linda 1967 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi Lae tulemus
1 Melikov, Kristjan 1978 Harju maakond #HeadInimesed Lae tulemus
1 Meltsas, Olga 1984 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Metsar, Jaanus 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Meus, Marek 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mikk, Leila 1969 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Transpordiamet Lae tulemus
1 Moisto, Piret 1988 Harju maakond Lae tulemus
1 Mollok, Maria 1989 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Moylan, Ken 1961 Austraalia Lae tulemus
1 Muru, Annemari 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond Kaitseväe Peastaap Lae tulemus
1 Muuli, Eerik 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mäehunt, Maili 1988 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Männik, Merle 1972 Harju maakond Täppsportlased Lae tulemus
1 Neerot, Virve 1965 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi Lae tulemus
1 Nelis, Renna 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Niilo, Tõnu 1986 Võru maakond Kuperjanovi JVP Lae tulemus
1 Nikolajev, Kerli 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Nisumaa, Helle-Triin 1982 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Nurme, Tiidrek 1985 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Nurmis, Pille 1961 Harju maakond Lae tulemus
1 Nõmm, Raivo 1976 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi Lae tulemus
1 Oder, Rein 1972 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Oinus, Tiit 1987 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Oja, Ele 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Oranen, Peeter 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Orm, Kärt 1988 Harju maakond Lae tulemus
1 Orm, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Orumaa, Marek 1982 Saare maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Ozolins, Ainars 1960 Läti Lae tulemus
1 Paas, Raigo 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Pabort, Anari 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Padjus, Brit 1984 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Paesüld, Harles 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Pallase, Erik 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Pallase, Reet 1977 Harju maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Park, Liisi 1987 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team Lae tulemus
1 Pechter, Tõnis 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile Lae tulemus
1 Peik, Helena 1992 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Peterson, Kristin 1995 Valga maakond Lae tulemus
1 Pihlak, Laura 1989 Põlva maakond Lae tulemus
1 Pihlak, Margo 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere Bont Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Pihlap, Helene 2009 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piiper, Taavi 1984 Tartu maakond Respo Haagised AS Lae tulemus
1 Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Prants, Jelena 1967 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Priidel, Melissa 2002 Harju maakond Lae tulemus
1 Pruul, Signe 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi Lae tulemus
1 Pärnamets, Taivo 1996 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Pärnamäe, Tiia 1977 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg Lae tulemus
1 Pärnapuu, Risto 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Põder, Liis 1982 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond SK Jõulu Lae tulemus
1 Põldoja, Argo 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Rahu, Kalle 1971 Pärnu maakond Hansab Lae tulemus
1 Rahu, Rait 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Randus, Liis 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Rata, Ilze 1961 Läti Lae tulemus
1 Raudsepp, Eva-Maria 2004 Järva maakond Lae tulemus
1 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond Lae tulemus
1 Raudvere, Kadri 1983 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Rebane, Urmas 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rein, Aigi 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Riisman, Riho 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Rimm, Raivo 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Rimm, Rasmus 2006 Harju maakond Lae tulemus
1 Risttee, Sigrit 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rits, Martin 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Rohtla, Janika 1989 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Rohtla, Marika 1965 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Roosmann, Regina 1992 Soome Lae tulemus
1 Rosenthal, Helis 1982 Valga maakond Lae tulemus
1 Rosenthal, Priit 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rota Negroni, Giorgio 1967 Itaalia Lae tulemus
1 Räisa, Kai 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Räisa, Risto 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rästa, Heivi 1978 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Rästa, Vahur 1976 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Rätsep, Raul 1992 Harju maakond Lae tulemus
1 Ründal, Timmu 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saar, Jüri 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Saar, Laura 1994 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Salekešin, Maris 1982 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Salumaa, Marko 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Saluveer, Ago 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Sammelsaar, Silva 1986 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Saulin, Kati 2000 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Lae tulemus
1 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa Lae tulemus
1 Savimägi, Piret 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Seero, Annika 1983 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Seero, Janika 1984 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi Lae tulemus
1 Seleznovs, Jurijs 1958 Läti Lae tulemus
1 Serov, Aleksey 1980 Venemaa Lae tulemus
1 Serov, Anton 1980 Venemaa Lae tulemus
1 Silber, Matti 1949 Tartu maakond JK Hermes Lae tulemus
1 Sinimägi, Riina 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Skobiej, Õnnela 1987 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Skolozhabskyy, Nikita 2010 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL Lae tulemus
1 Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Stafinjak, Vladislav 1994 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Storozhuk, Andrey 1982 Harju maakond I Love Supersport Lae tulemus
1 Sõber, Kristi 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Taimur, Annika 1985 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Talvik, Mari 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Talviste, Sten 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Tamm, Anneliis 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond SK Jõulu Lae tulemus
1 Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond Lae tulemus
1 Tamsalu, Kristo 1987 Järva maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Teder, Piret 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ Lae tulemus
1 Teearu, Tiina 1989 Valga maakond Lae tulemus
1 Teeorg, Urmas 1962 Harju maakond Lae tulemus
1 Tein, Karin 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teller, Vahur 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Telling, Juhan 1967 Lääne maakond JK Hermes Lae tulemus
1 Teppo, Triin 1990 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Tinn, Heigo 1984 Võru maakond Lae tulemus
1 Tommingas, Raini 1978 Harju maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Tootsman, Andres 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Trepp, Targo 2002 Harju maakond Lae tulemus
1 Trääder, Ruth 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Tänavsuu, Taavi 1976 Harju maakond LHV Lae tulemus
1 Täär, Signe 1995 Valga maakond Lae tulemus
1 Tõll, Marko 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Uibo, Madis 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Unt, Margit 1991 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Uustare, Ain 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vaher, Aire 1981 Harju maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Vahter, Hanna 1995 Saare maakond Lae tulemus
1 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile Lae tulemus
1 Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Fitlife Tartu Lae tulemus
1 Vain, Jane 1975 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vanaale, Eero 1981 Harju maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Veenpere, Henrik 1979 Tartu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Vernik, Markus 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ Lae tulemus
1 Viira, Toomas 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Villik, Egle 1981 Tartu maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Vitsut, Eeva 2002 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi Lae tulemus
1 Voitka, Jürjo 1975 Jõgeva maakond Graanul Invest AS Lae tulemus
1 Voolaid, Maia-Liisa 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Värnomasing, Priit 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Värv, Rainis 1992 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Wachira, Ibrahim Mukunga 1989 Keenia Lae tulemus
1 Õun, Janeli 1995 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Üksik, Jaana 1986 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK Lae tulemus
1 Üprus, Erik-Voldemar 1942 Harju maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ Lae tulemus
1 Aavik, Maris 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Abel, Rene 1981 Rapla maakond Lae tulemus
1 Abražuns, Intars 1980 Läti Lae tulemus
1 Abubikirova, Julia 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Aednik, Ardo 1990 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Aia, Sirli 1994 Tartu maakond OK Põlva Kobras Lae tulemus
1 Ajaots, Heli 1972 Tartu maakond Enics Eesti AS Lae tulemus
1 Aland, Artur 1997 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Lae tulemus
1 Anajev, Kadi 1984 Põlva maakond Lae tulemus
1 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Ant, Rain 1990 Tartu maakond Astro Baltics Lae tulemus
1 Antons, Oskar Mathias 2011 Harju maakond Lae tulemus
1 Arras, Maire 1965 Harju maakond Lae tulemus
1 Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Aruots, Merilin 1984 Põlva maakond Lae tulemus
1 Asarov, Marju 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Aus, Merike 1974 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Avalo, Eele 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Balõnski, Urve 1952 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras Lae tulemus
1 Borgmann, Pille-Triin 1996 Tartu maakond Lae tulemus
1 Born, Rasmus 1996 Tartu maakond Lae tulemus
1 Eher, Albert 1962 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Einla, Marek 1984 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Eskor, Jakob 2011 Põlva maakond Lae tulemus
1 Eskor, Janne 1976 Põlva maakond Lae tulemus
1 Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Goldberg, Kristjan 1999 Tartu maakond KL Tartu malev Lae tulemus
1 Groza, Valdis 1962 Läti Lae tulemus
1 Grünvald, Inge 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Gustavson, Üllar 1977 Harju maakond Elisa Lae tulemus
1 Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hallik, Enn 1950 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Hallimäe, Tiia 1957 Harju maakond Lae tulemus
1 Hanko, Kaisa 2000 Tartu maakond Lae tulemus
1 Haube, Veljo 1961 Harju maakond Lae tulemus
1 Heier, Anu 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hillep, Einar 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Hoop, Hener 1991 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Hrustaljov, Kerttu 1986 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Lae tulemus
1 Huul, Mariliis 1992 Tartu maakond Astro Baltics Lae tulemus
1 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Hõrrak, Urmas 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Ilus, Tiina 1980 Harju maakond Lae tulemus
1 Ilves, Merike 1976 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Isup, Lii 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jaago, Krista 1983 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Jaago, Urmas 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Jaaksoo, Kristjan 1990 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jaska, Anneli 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond Lae tulemus
1 Juhkam, Kaja 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT Lae tulemus
1 Jänesmägi, Kristi 1991 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Järve, Heilo 1972 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Järve, Märt 2004 Tartu maakond Lae tulemus
1 Järve, Nora 2006 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jõesaar, Diana 1994 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Jõgi, Indrek 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Jürimäe, Aveli 1992 Harju maakond Lae tulemus
1 Jüriso, Siiri 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Kadajane, Lauri 1985 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Kadarik, Eiko 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaevats, Getlyn 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Kahem, Marika 1981 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi Lae tulemus
1 Kalbus, Relika 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalda, Mari 1986 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu Lae tulemus
1 Kallaste, Tarmo 1974 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Kallip, Merje 1963 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kallip, Peep 1961 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kallis, Joel 1982 Valga maakond Lae tulemus
1 Kallson, Janar 1998 Põlva maakond Lae tulemus
1 Kallson, Karel 2001 Põlva maakond Lae tulemus
1 Kallus, Maris 1991 Harju maakond Lae tulemus
1 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kambek, Ethel 1988 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kariste, Kaido 1985 Tartu maakond Bigbank AS Lae tulemus
1 Kartsepp, Annika 1996 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kask, Kristiina 1969 Harju maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Kastehein, Terje 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kattai, Roman 1966 Valga maakond Tartumaa Sangpommiklubi Lae tulemus
1 Kaur, Kaspar 1987 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kendra, Gertu 1992 Harju maakond Lae tulemus
1 Kent, Kristo 1978 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool Lae tulemus
1 Kents, Helene 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Kerb, Maarika 1972 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Keres-Valvas, Nele 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kerge, Martin 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ketner, Kaidi 1976 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiisler, Kristina 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kindsiko, Jana 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiritšuk, Ljubov 1983 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Kivi, Aivar 1974 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Kivil, Jaano 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivil, Oliver Kristjan 2010 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivimets, Kristel 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Kiviselg, Triinu 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivisikk, Katri 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kivistik, Eleri 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Klettenberg, Maia 1978 Jõgeva maakond Graanul Invest AS Lae tulemus
1 Klippberg, Kristo 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Kolats, Margit 1986 Põlva maakond Keskkonnaagentuur Lae tulemus
1 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond Baltic Agro Team Lae tulemus
1 Kontro, Kaido 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koobak, Sander 2007 Võru maakond Võru Spordikeskus Lae tulemus
1 Kooskora, Ellen 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koppel, Kaido 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Kreegimets, Janis 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased Lae tulemus
1 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Kruusamägi, Merle 1977 Ida-Viru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kukk, Triin 1984 Tartu maakond NKK Tartu ringkond Lae tulemus
1 Kullas, Kaisa 1998 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Kurg, Arko 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Kurisoo, Rene 1973 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kurs, Mariliis 1974 Ida-Viru maakond SK Järve Lae tulemus
1 Kurvits, Jaan 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond Lae tulemus
1 Kustavson, Kerli Elisabet 2011 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kustavson, Riin 1994 Harju maakond Sportland Lae tulemus
1 Kuusik, Enely 1977 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Kuusik, Jaana 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Käis, Annika 1984 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Kärg, Arno 1992 Tartu maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kõiv, Kersti 1975 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Külaots, Pirje 1975 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Külasepp, Raivo 1959 Tartu maakond Eesti Worldloppeti Klubi Lae tulemus
1 Laanem, Mehis 1988 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Laanemets, Laivi 1988 Harju maakond Lae tulemus
1 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond Lae tulemus
1 Laas, Maret 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Laas, Sille 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lagzdina, Margita 1971 Läti Lae tulemus
1 Laikre, Karmen 1989 Tartu maakond Astro Baltics Lae tulemus
1 Lain, Küllike 1964 Jõgeva maakond Riigi Tugiteenuste Keskus Lae tulemus
1 Laineste, Sten 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Laks, Liivar 1993 Jõgeva maakond Transpordiamet Lae tulemus
1 Lapp, Marit 1980 Pärnu maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Laptev, Aleksei 1985 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Laur, Kaia 1968 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Laur, Markus 2001 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Lee, Julia 1980 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Lehtla, Andres 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehtmets, Laura-Liisa 2005 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lehtmets, Margus 1972 Soome Korp! Ugala Lae tulemus
1 Lehtmets, Marta 2009 Soome Lae tulemus
1 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala Lae tulemus
1 Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lepa, Kristjan 1976 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lepik, Maie 1991 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Letlane, Siret 1993 Valga maakond Lae tulemus
1 Levy, Alan 1961 Austraalia Lae tulemus
1 Ligi, Madis 1954 Tartu maakond Lae tulemus
1 Liiv, Maare 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Liivamägi, Katrin 1960 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lillo, Sigrid 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lind, Tiivi 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Linnasmägi, Andres 1978 Harju maakond ABB AS Lae tulemus
1 Lode, Avo 1963 Põlva maakond Lae tulemus
1 Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lomp, Egle 1986 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Lopsik, Andrei 1955 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi Lae tulemus
1 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula Lae tulemus
1 Lääne, Maarit 1973 Valga maakond Lae tulemus
1 Läänelaid, Siim 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lüütsepp, Armo 1995 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Maasalu, Anett 1985 Jõgeva maakond Sportland Lae tulemus
1 Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond Lae tulemus
1 Malinin, Katrin 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond Lae tulemus
1 Marma, Margit 1998 Rapla maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Masing-Jugaste, Carmen 1982 Tartu maakond Hanza Tartu team Lae tulemus
1 Matsi, Anne-Liis 1994 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Matvei, Arvi 1963 Harju maakond Lae tulemus
1 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Maurer, Liina 1997 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mednis, Vilis 1951 Läti Lae tulemus
1 Meri, Krista 1979 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Miina, Heino 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Muru, Sander 1983 Tartu maakond Embach Lae tulemus
1 Must, Aivi 1963 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Must, Enno 1963 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Muttik, Anneli 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mägi, Jaanus 1987 Tartu maakond Astro Baltics Lae tulemus
1 Mällas, Maria 1982 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Märtson, Mihkel 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Märtson, Silje 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Määrits, Triin 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mõttus, Brigitta 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Möldre, Marju 1971 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Möldre, Stella 2000 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid Lae tulemus
1 Münter, Ira 1961 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid Lae tulemus
1 Mürk, Sirje 1967 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Müürsepp, Tiiu 1955 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 N/A 1976 N/A Lae tulemus
1 N/A 1983 N/A Lae tulemus
1 N/A 2004 N/A Lae tulemus
1 N/A 1973 N/A Lae tulemus
1 N/A 1985 N/A Lae tulemus
1 N/A 1982 N/A Lae tulemus
1 Narusk, Hegri 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Neerot, Urmas 1972 Põlva maakond Lae tulemus
1 Nestor, Maili 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Nokkur, Marika 1964 Rapla maakond Lae tulemus
1 Noormägi, Reelika 1975 Tartu maakond Enics Eesti AS Lae tulemus
1 Novikov, Stanislav 1973 Venemaa Lae tulemus
1 Nurk, Hannalore 2005 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Nurk, Ursula 2008 Tartu maakond Lae tulemus
1 Nurmeots, Janek 1974 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Nõu, Henari 1981 Tartu maakond Eesti Rahva Muuseum Lae tulemus
1 Oberg, Mari-Liis 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Odamus, Terje 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Oldermann, Marko 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Orgmäe, Merike 1992 Rapla maakond Lae tulemus
1 Orgusaar, Kadri 1975 Valga maakond Lae tulemus
1 Ostrak, Agur 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ozolina, Inita 1962 Läti Lae tulemus
1 Paal, Mariliis 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Padjus, Toomas 1954 Pärnu maakond Keskkonnaamet Lae tulemus
1 Paglant, Jaanika 1973 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Paidre, Angela 2007 Valga maakond Lae tulemus
1 Paimla, Kristi 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Paiste, Svetlana 1986 Ida-Viru maakond Sportland Lae tulemus
1 Pajula, Kuldar 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Palgi, Margareta 1964 Põlva maakond Lae tulemus
1 Palm, Marko 1983 Saare maakond Telia SK Lae tulemus
1 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Palsi, Katri 1969 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Paluteder, Morten 1993 Tartu maakond Astro Baltics Lae tulemus
1 Parissov, Kristiina 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Parmi, Karolin 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK Lae tulemus
1 Pechurichko, Elizaveta 2001 Ida-Viru maakond Sportland Lae tulemus
1 Pedaja, Ants 1951 Rapla maakond Lae tulemus
1 Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Pehlak, Anna-Liisa 1989 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Pehlak, Anni-Mari 1996 Harju maakond Lae tulemus
1 Pendra, Üllo 1978 Tartu maakond Astro Baltics Lae tulemus
1 Pening, Elvina 1975 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Pere, Rene 1963 Harju maakond Lae tulemus
1 Pern, Teele 1986 Tartu maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA Lae tulemus
1 Pihlak, Evelin 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pihlak, Karin 1976 Harju maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Pihlak, Marek 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pihlap, Ants 1943 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pihlap, Kaja 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pihtje, Mikko 1989 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piir, Noora 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piirsalu, Marje 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pijon, Silver 1993 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Piller, Janne 1988 Järva maakond Lae tulemus
1 Pilme, Märt 1989 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Plakk, Egge-Katri 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Poltorukho, Dmitriy 1981 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Pool, Andres 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pool, Artur 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Praks, Merlin 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Prangli, Elle 1951 Võru maakond Lae tulemus
1 Priimets, Kaile 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Protopopova, Anna 1979 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Pruus, Aire 1998 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Pukk, Hardi 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pukk, Ruudi 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pullerits, Kristiina 1988 Harju maakond Lae tulemus
1 Pullerits, Tõnu 1947 Harju maakond Lae tulemus
1 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Purga, Terje 1995 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Purga, Tiina 1975 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Purre, Martin 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Purre, Merili 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Putan, Veera 1965 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Raamets, Siiri 1975 Valga maakond Lae tulemus
1 Rae, Roland 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Raivo, Jaak 1973 Harju maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Raja, Marina 1969 Harju maakond SportID Lae tulemus
1 Rammulüüs, Romet 1975 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Rand, Romet 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS Lae tulemus
1 Rast, Henn 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Raud, Kristo 1987 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Raud, Tiia 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rehkli, Erki 2000 Valga maakond Lae tulemus
1 Reiman, Alari 2010 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reimann, Anna Marie 1993 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Reimann, Heli 1965 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Reimann, Margus 1998 Harju maakond Lae tulemus
1 Reimets, Taavi 1982 Pärnu maakond Anu Jooksutrennid Lae tulemus
1 Reimo, Jaan 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reppo, Marek 1976 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reppo, Tiina 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Riismann, Andres 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Rolitš, Jana 1976 Ida-Viru maakond Sportland Lae tulemus
1 Romanovich, Janna 1973 Venemaa Lae tulemus
1 Rooden, Priit 1975 Tartu maakond Alpiklubi FIRN Lae tulemus
1 Roosvald, Kristjan 1986 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Rosin, Margus 1982 Põlva maakond Bigbank AS Lae tulemus
1 Rosse, Elvis 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ruitlane - Rüütli, Diana 1982 Võru maakond Lae tulemus
1 Ruul, Ly 1979 Järva maakond Lae tulemus
1 Rämson, Priit 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rätsep, Angela 1967 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Rätsep-Kirss, Sandra 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saar, Arno 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saar, Getlin 1989 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Saar, Siim 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saaremets, Taago 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saareoja, Mart 1972 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saksing, Lili 1962 Rapla maakond Lae tulemus
1 Salmistu, Merle 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi Lae tulemus
1 Salumäe, Katrin 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saluse, Margot 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sarap, Kristi 1992 Tartu maakond Ravimiamet Lae tulemus
1 Sarapuu, Arvo 1965 Harju maakond Lae tulemus
1 Sarapuu, Sigrit 1990 Harju maakond Lae tulemus
1 Savioja, Rivo 1992 Tartu maakond Replace OÜ Lae tulemus
1 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Schmeiman, Katleen 2003 Põlva maakond Lae tulemus
1 Seeder, Hanna 1990 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Seleznova, Nikoleta 2005 Läti Yle Lae tulemus
1 Seli, Anti 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Seli, Kersti 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Seli, Neinar 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Seškens, Leons 1956 Läti Lae tulemus
1 Sharma, Kartik 2008 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Siilaberg, Ahto 1958 Rapla maakond Lae tulemus
1 Sikk, Hendrik 1996 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Silm, Birgit 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Sohard, Raili 1981 Võru maakond Lae tulemus
1 Soidla, Janar 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Soiunen, Timo 1990 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Soll, Kristi 1981 Võru maakond Lae tulemus
1 Solman, Tanel 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Soodla, Raul 1968 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Soonsein, Maris 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sopova, Diana 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Sossi, Annika 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Spitsõna, Anastasija 1985 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Lae tulemus
1 Stabina, Lasma 1976 Läti Lae tulemus
1 Stamm, Reigo 1982 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Storozhuk, Svetlana 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Suik, Grete 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Suits, Andrus 1964 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sune, Kaja-Kirsten 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Suur, Annika 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Suur, Janek 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Suur, Kaja 1968 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Suur, Maichl 1976 Põlva maakond SK ProRunner Lae tulemus
1 Säälik, Pille 1979 Tartu maakond Ravimiamet Lae tulemus
1 Sõmer, Reelika 1984 Tartu maakond NKK Tartu ringkond Lae tulemus
1 Sööt, Laura 1992 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Süvaorg, Kirsti 1982 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Tagamets, Merily 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tamm, Marge 1999 Valga maakond Lae tulemus
1 Tamm, Taago 1981 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tammeleht, Marju 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Tammine, Kalvar 1974 Tartu maakond Päästeamet Lae tulemus
1 Tannik, Priit 1971 Tartu maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Lae tulemus
1 Tarendi, Mari 1985 Tartu maakond SportID Lae tulemus
1 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Tartes, Tõnis 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tasane, Janika 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teekivi, Kristof 2009 Harju maakond Lae tulemus
1 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK Lae tulemus
1 Tenson-Ringvee, Sirly 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Teppo, Moonika 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK Lae tulemus
1 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond Enics Eesti AS Lae tulemus
1 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Tiidu, Maire 1982 Võru maakond Lae tulemus
1 Tiik, Merike 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Tiiman, Markus 2011 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tiiman, Marten 2013 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tisler, Pille 1989 Saare maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Tisler, Žanna 1970 Tartu maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
1 Tomann, Vaike 1954 Tartu maakond OK Ilves Lae tulemus
1 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud Lae tulemus
1 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet Lae tulemus
1 Toomast, Eve 1985 Harju maakond Swedbank AS Lae tulemus
1 Toomik, Siim 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Toomik, Siiri 1955 Võru maakond Lae tulemus
1 Toomsalu, Gaily 2002 Valga maakond Lae tulemus
1 Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tootsi, Külli 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Traus, Rein 1948 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Treilmann, Kirsi 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Trolla, Aita 1950 Võru maakond Lae tulemus
1 Trolla, Signe 1984 Võru maakond Lae tulemus
1 Trolla, Tamika 1977 Tartu maakond Lae tulemus
1 Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Truus, Karin 1969 Tartu maakond Ikodor AS Lae tulemus
1 Tuisk, Kristjan 1981 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
1 Tustit, Maris 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tuulis, Kaarel 1979 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Tuulis, Marju 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tuulis, Siim 2009 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tuulis, Teele 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tšaškin, Sergei 1989 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uibo, Reet 1954 Põlva maakond Lae tulemus
1 Ula, Lii 1968 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Umbleja, Ats 1986 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Uri, Juhani 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Urmann, Kait 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Uus, Kadi-Liis 1988 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Uustal, Marite 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Vaalma, Kalle 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vaalma, Lee 1999 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vaarak, Teele 1987 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Vaarak, Tuuli 1987 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Vaarmari, Kärt 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vahi, Urmas 1961 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vaikmäe, Rain 1989 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vain, Mathias 1994 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Valge, Juhan 1990 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Valge, Pärtel 2007 Tartu maakond SK VELO Lae tulemus
1 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi Lae tulemus
1 Valvas, Emilie 2010 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vana, Janika 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Vana, Johanna 1999 Tartu maakond AS G4S Eesti Lae tulemus
1 Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes Lae tulemus
1 Veider, Aili 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Veider, Karolin 2006 Tartu maakond Embach Lae tulemus
1 Vellerind, Anneli 1966 Harju maakond Lae tulemus
1 Ventsel, Triin 1986 Järva maakond Lae tulemus
1 Versh, Veronika 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Viherpuu, Hannes 1972 Harju maakond Lae tulemus
1 Viiberg, Jaana 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Viilol, Marek 1975 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Viilver, Alvaro-Mati 1996 Rapla maakond Lae tulemus
1 Viira, Pille 1971 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Vijar, Mihkel 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vilipuu, Frank 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Vilipuu, Pillerin 2006 Tartu maakond Tartu Suusaklubi Lae tulemus
1 Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed Lae tulemus
1 Viljamaa, Juha 1954 Soome Worldloppet Masters Finland Lae tulemus
1 Viljamaa, Sari 1958 Soome Lae tulemus
1 Vilk, Evelin 1976 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Vind, Sven 1983 Tartu maakond Astro Baltics Lae tulemus
1 Virkunen, Egert 1994 Jõgeva maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Viron, Indrek 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Visk, Eliise 1996 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Voogla, Kaido 1978 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool Lae tulemus
1 Voogne, Joonatan 2003 Harju maakond Nõmme Spordiklubi Lae tulemus
1 Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK Lae tulemus
1 Voormansik, Villem 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vulf, Adeele 2009 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vulf, Annika 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vähi, Rene 1979 Põlva maakond Lae tulemus
1 Värbu, Kaido 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Värnik Pindma, Kristel 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Võidula, Aire 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Võime, Marianne 1988 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Võsu, Toivo 1950 Harju maakond Lae tulemus
1 Weber, Mart 1991 Tartu maakond Lae tulemus
1 Zahharov, Igor 1990 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Zarina, Ramona 1998 Läti Lae tulemus
1 Zarina, Sandra 1975 Läti Lae tulemus
1 Zarins, Ugis 1972 Läti Lae tulemus
1 Zveryok, Natalis 1968 Venemaa I Love Supersport Lae tulemus
1 Änilane, Peeter 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Õnne, Sandra 1991 Tartu maakond Astro Baltics Lae tulemus
1 Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Ülenurm, Ain 1974 Võru maakond Lae tulemus
1 Ütt, Riina 1988 Harju maakond Sportland Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Allik, Ave 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ambo, Egle 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ambos, Riivo 1980 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Ambos, Saskia 2007 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Ambos, Tauri 2010 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Ansen, Rein 1983 Rapla maakond Lae tulemus
1 Arbelius, Pauli 1944 Soome Lae tulemus
1 Aro, Christina 1962 Soome Lae tulemus
1 Aro, Minna 1987 Soome Lae tulemus
1 Arro, Oskar Jonathan 2010 Harju maakond Lae tulemus
1 Dede-Ausin, Kristi 1979 Tartu maakond Lae tulemus
1 Demers, Anna 1984 Ameerika Ühendriigid Lae tulemus
1 Eenraid, Ereli 2010 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Eenraid, Merili 2003 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Eiche, Imre 1973 Võru maakond Lae tulemus
1 Ellermaa, Teele 2010 Harju maakond Lae tulemus
1 Enula, Ivika 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Eskla, Algo 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Gede, Tarmo 1967 Harju maakond Lae tulemus
1 Grauberg, Koidula 1955 Tartu maakond Lae tulemus
1 Haabma, Ele 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Haabmets, Lisa Marie 1996 Põlva maakond Lae tulemus
1 Haava, Evelin 1987 Soome Lae tulemus
1 Hallik, Andres 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso Lae tulemus
1 Hanni, Inga 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Hansschmidt, Tiia 1971 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Hiiemäe, Ave 1995 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Hint, Marta Marii 2012 Harju maakond Lae tulemus
1 Hollo, Ülle 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Holter, Marten 2006 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Hoop, Helir 2009 Võru maakond Lae tulemus
1 Hõrrak, Karin 1968 Tartu maakond Warmeston OÜ Lae tulemus
1 Illus, Ants 1951 Tartu maakond Lae tulemus
1 Illus, Tiiu 1947 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi Lae tulemus
1 Jakutovitš, Airi-Liis 2008 Harju maakond Lae tulemus
1 Jallajas, Milvi 1981 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jasnova, Elizaveta 1997 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Johanson, Benno 1963 Harju maakond Lae tulemus
1 Juhani, Tiina 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Jurman, Piia 1968 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jurman, Robert 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jäe, Georg-Marten 2009 Harju maakond Lae tulemus
1 Jäe, Urmas 1962 Saare maakond Pöide Spordiselts Lae tulemus
1 Järve, Jaana 1976 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Järve, Miira 2010 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jõe, Reelika 1981 Valga maakond Lae tulemus
1 Jürgenson, Margit 1981 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi Lae tulemus
1 Kaasik, Heino 1944 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaasik, Tiit 1974 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kabral, Anneliis 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kadajane, Kristel-Maria 1992 Harju maakond NOPE OÜ Lae tulemus
1 Kaiv, Elvis 1996 Valga maakond Combiwood OÜ Lae tulemus
1 Kaldvee, Robin Steven 2008 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Kaldvee, Rosibel Marii 2008 Võru maakond Võru Suusaklubi Lae tulemus
1 Kalm, Karin 1993 Harju maakond Lae tulemus
1 Kangro, Mairis 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Kannelaud, Monika 1984 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kaubi, Marika 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Keis, Aime 1968 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi Lae tulemus
1 Kesas, Siret 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kimask, Natalja 1973 Harju maakond Lae tulemus
1 Kivi, Rasmus 2007 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Kivi, Saale 1971 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Kivioja, Kristiina 1987 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Klemmer, Karin 1989 Tartu maakond Lae tulemus
1 Klemmer, Laura 2008 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kolga, Urmas 1968 Lääne maakond Lae tulemus
1 Kont, Lea 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Koort, Kaidi 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Korela, Eva 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Krasilnikov, Erik Mattias 2007 Tartu maakond Tartu Katoliku SK Lae tulemus
1 Krasilnikova, Jane 1970 Tartu maakond Tartu Katoliku SK Lae tulemus
1 Kuld, Annlis 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kull, Carmen 2002 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Kutman, Marko 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kuusik, Silja 1987 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kuusma, Ülle 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE Lae tulemus
1 Kärkkänen, Anton 1984 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kärkkänen, Ljubov 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kõks, Laili 1990 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Külasepp, Siim 1986 Tartu maakond EWK Lae tulemus
1 Künnap, Kariina 1985 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Ladva, Allan 1983 Valga maakond Transpordiamet Lae tulemus
1 Lahti, Tommy 1980 Soome Lae tulemus
1 Laidvee, Margit 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lang, Kristo 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Lassa, Javier 1995 Hispaania Lae tulemus
1 Lehis, Heikki 1962 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond Lae tulemus
1 Leppik, Liis 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Levin, Jelena 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Liiders, Jaan 1955 Rapla maakond Lae tulemus
1 Liivak, Angelina 1996 Harju maakond Lae tulemus
1 Linde, Kaja 1954 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lint, Merle 1961 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lipp, Tiina 1974 Harju maakond Lae tulemus
1 Luik, Piret 1967 Tartu maakond Lae tulemus
1 Lõhmus, Jaana 1976 Tartu maakond A. Le Coq Lae tulemus
1 Lõhmus, Mirje 1972 Põlva maakond Lae tulemus
1 Maidla, Alari 2007 Põlva maakond Lae tulemus
1 Maidla, Geidi 1991 Põlva maakond Lae tulemus
1 Margat, Tarmo 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Mark, Danel 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Mark, Derek 2013 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Mark, Dione Leandra 2009 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Mednis, Romeo 2001 Läti Lae tulemus
1 Merilain, Eda 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mesila, Ingrid 1959 Tartu maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Metsakuru, Julia 1986 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Michelson, Monika 1985 Harju maakond SportID Lae tulemus
1 Mikkor, Ergo 1982 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Mikkor, Mirtel 2009 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Mollok, Mia Maarika 2014 Valga maakond Lae tulemus
1 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mäekivi, Helina 1985 Harju maakond Lae tulemus
1 Mägi, Maris 1986 Tartu maakond Lae tulemus
1 Männisalu, Raul 1991 Tartu maakond Tartu Vangla Lae tulemus
1 Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mõttus, Eero 2010 Tartu maakond Lae tulemus
1 Mõttus, Tiina 1944 Pärnu maakond Lae tulemus
1 N/A 1970 N/A Lae tulemus
1 N/A 1986 N/A Lae tulemus
1 N/A 2009 N/A Lae tulemus
1 N/A 1974 N/A Lae tulemus
1 Nahkur, Kerly 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Nellis, Kaidi 1984 Saare maakond Lae tulemus
1 Nestra, Kadri 1985 Tartu maakond Baltic Defence College Lae tulemus
1 Nikkolo, Kirsti 1971 Järva maakond Lae tulemus
1 Nikolajev, Robin 2010 Harju maakond Lae tulemus
1 Novikova, Tatiana 1972 Venemaa Lae tulemus
1 Nurk, Aet 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton Lae tulemus
1 Nõmme, Anre 1973 Saare maakond Saaremaa JK Viiking Lae tulemus
1 Nõmme, Paula 2002 Saare maakond Lae tulemus
1 Nöps, Antti 1969 Tartu maakond Lae tulemus
1 Oherjus, Laura-Liis 2003 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Ojaperv, Kaido 1974 Leedu Lae tulemus
1 Omel, Elis 2005 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Omel, Ülar 1973 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Orman, Siiri 1982 Harju maakond Lae tulemus
1 Padari, Roosi Matilda 2008 Harju maakond Lae tulemus
1 Padari, Vallo 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Pajusaar, Tarmo 1969 Harju maakond Lae tulemus
1 Parro, Kristi 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Peedor, Egle 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Peerna, Randel 1980 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Pert, Karol 1983 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Pihlak, Kairi 1981 Lääne-Viru maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Pihlap, Rasmus 2014 Tartu maakond Lae tulemus
1 Piho, Kätlin 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Pikkmaa, Maarja Liisa 1985 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Pindma, Patrik Tobias 2008 Harju maakond SK CFC Lae tulemus
1 Ploomipuu, Jay Martin 1997 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ploomipuu, Kristi 1998 Tartu maakond Lae tulemus
1 Prei, Hergo 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis Lae tulemus
1 Prishchenko, Sofiia 2007 Harju maakond Lae tulemus
1 Prööm, Martin Erik 1999 Harju maakond Lae tulemus
1 Punnisson, Jannely 1992 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ Lae tulemus
1 Puusalu, Tiina 1977 Valga maakond Lae tulemus
1 Rahu, Andrus 1978 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Rajamäe, Erik 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Rapp, Caileen 2009 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Raudsepp, Ly 1993 Valga maakond Lae tulemus
1 Raudsik, Leelo 1983 Harju maakond Lae tulemus
1 Rea, Jüri 1976 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Reinberk, Rainer 1976 Harju maakond Lae tulemus
1 Reinek, Jaana 1991 Harju maakond Lae tulemus
1 Reinhold, Evelin 1980 Tartu maakond Lae tulemus
1 Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond Lae tulemus
1 Reinson, Rasmus 2009 Harju maakond Sportlove Lae tulemus
1 Roeper, Jan 1961 Saksamaa Lae tulemus
1 Rohelpuu, Anni 2010 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Roos, Siim 1985 Järva maakond Lae tulemus
1 Rossi, Anna-Liisa 1979 Tartu maakond Salvest AS Lae tulemus
1 Rääk, Margus 1981 Tartu maakond Splitter Lae tulemus
1 Rääk, Rebeka 2011 Tartu maakond Lae tulemus
1 Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS Lae tulemus
1 Saar, Triin 1988 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sarapik, Egle 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Seeder, Ragne 2008 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Seeder, Tagne 2001 Jõgeva maakond Lae tulemus
1 Seero, Nora Elisabeth 2010 Harju maakond 21CC Triatloniklubi Lae tulemus
1 Sepp, Kristian Ruudi 2009 Harju maakond Lae tulemus
1 Sepp, Robin Julius 2012 Harju maakond Lae tulemus
1 Siivelt, Elisabeth 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Sirman, Klarita-Odette 2004 Harju maakond Lae tulemus
1 Slagis, Arnis 1992 Läti Lae tulemus
1 Soggar-Henk, Riina 1982 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Solovjov, Jevgeni 1948 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Soovik, Mare 1943 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Sumberg, Steven 2011 Harju maakond Porter Racing Lae tulemus
1 Susi, Lii 1978 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Svikša, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV Lae tulemus
1 Sägi, Sabina 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Sülla, Gerli 2006 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Sülla, Gunnar 1970 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Sülla, Martin 2008 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Süving, Silver 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Tahvonen, Karin 1987 Harju maakond Lae tulemus
1 Tartu, Helisa 2007 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Tatra, Krista 1985 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Tilga, Annika 2002 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tominga, Kerli 1975 Valga maakond Enics Eesti AS Lae tulemus
1 Toomsalu, Anne 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Traagel, Astrid 1995 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tull, Tauri 2008 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Tungal, Mare 1965 Viljandi maakond SEB Pank AS Lae tulemus
1 Tõnismäe, Kristina 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Tšaškin, Sergei 1989 Ida-Viru maakond Lae tulemus
1 Uhabakin, Olan Eerik 2007 Harju maakond Lae tulemus
1 Uhabakin, Sten Marten 2013 Harju maakond Lae tulemus
1 Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond Lae tulemus
1 Uueni, Kairi 1979 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Vaher, Katarina 2005 Saare maakond Lae tulemus
1 Vaher, Tarvo 1975 Saare maakond Merevägi Lae tulemus
1 Vahtra, Maimu 1942 Võru maakond Lae tulemus
1 Valder, Kadi 1985 Järva maakond Lae tulemus
1 Veedla, Janek 1988 Harju maakond Lae tulemus
1 Veepere-Ots, Grete 1985 Tartu maakond Lae tulemus
1 Vellerind, Paul Pärtel 2004 Harju maakond Lae tulemus
1 Vichmann, Karin 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Viilukas, Helen 1975 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Viilukas, Helsanna 2001 Hiiu maakond Lae tulemus
1 Viinapuu, Karola 2009 Harju maakond Telia SK Lae tulemus
1 Villik, Merlin 1978 Põlva maakond Lae tulemus
1 Vok, Kairi 1986 Harju maakond MTÜ Spordiselts Lae tulemus
1 Zeilinger, Florian 1991 Austria Lae tulemus
1 Zeilinger, Johannes 1963 Austria Lae tulemus
1 Zeilinger-Harbich, Patrizia 1963 Austria Lae tulemus
1 Zorn, Karl 1966 Austria Lae tulemus
1 Ülemaante, Laine 1982 Pärnu maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
1 Aas, Andrus 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Abras, Hanno 1992 Tartu maakond Lae tulemus
1 Abroi, Allan 1973 Tartu maakond Valga Puu Lae tulemus
1 Adamson, Kaire 1970 Tartu maakond Lae tulemus
1 Aednik, Ingrid 1972 Tartu maakond gotoAndPlay Lae tulemus
1 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Alavere, Karin 1975 Tartu maakond Lae tulemus
1 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Lae tulemus
1 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Velomaniakid Lae tulemus
1 Antons, Eero 1978 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Antons, Richard 2007 Harju maakond Lae tulemus
1 Arrak, Kairit 1982 Tartu maakond Lae tulemus
1 Brikkel, Annika 1988 Tartu maakond Sportland Lae tulemus
1 Bušin, Peep 1985 Tartu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Lae tulemus
1 Combes, William 1966 Ameerika Ühendriigid Baltic Defence College Lae tulemus
1 Dorogova, Mariia 1986 Harju maakond Lae tulemus
1 Eelma, Sirle 1975 Järva maakond Lae tulemus
1 Eenraid, Priit 1971 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Ekholm, Cris 1990 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ellermaa, Karoli 2009 Harju maakond Lae tulemus
1 Elmet, Krista 1971 Harju maakond Lae tulemus
1 Erimäe, Sigrid 1994 Tartu maakond Lae tulemus
1 Goff, Desmond 1948 Ühendkuningriik London Loppeters Lae tulemus
1 Halgas, Lubos 1968 Slovakia Lae tulemus
1 Hallik, Kristina 1977 Dominikaani Vabariik Lae tulemus
1 Hansen, Astrid 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Hark, Christin 1982 Valga maakond Lae tulemus
1 Hein, Kersti 1973 Harju maakond Omniva SK Lae tulemus
1 Heinlaid, Andrias 1975 Harju maakond Lae tulemus
1 Hiiemäe, Härmo 1983 Tartu maakond Eesti Maaülikool Lae tulemus
1 Holm, Signe 1978 Harju maakond Lae tulemus
1 Hõbe, Ly 1977 Harju maakond Lae tulemus
1 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond Lae tulemus
1 Ievina, Anita 1968 Läti Lae tulemus
1 Ivask, Signe 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool Lae tulemus
1 Jaanimäe, Jaana 1978 Tartu maakond Lae tulemus
1 Jahimaa, Elen 1983 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Lae tulemus
1 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell Lae tulemus
1 Juhkental-Pajupuu, Marianne 1984 Harju maakond Lae tulemus
1 Juntson, Ülle 1976 Tartu maakond Bigbank AS Lae tulemus
1 Järv, Hele 1979 Harju maakond Lae tulemus
1 Järvis, Marina 1975 Harju maakond Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Lae tulemus
1 Kadak, Urmas 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts Lae tulemus
1 Kalberg, Triin 1989 Harju maakond Lae tulemus
1 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu Lae tulemus
1 Kallip, Anneli 1983 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kalnins, Didzis 1967 Läti Maratona Klubs Lae tulemus
1 Kams, Eva 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond Lae tulemus
1 Kapp, Kalev 1970 Harju maakond Lae tulemus
1 Karjane, Juta 1968 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Lae tulemus
1 Kase, Veiko 1969 Harju maakond Täppsportlased Lae tulemus
1 Kask, Marek 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond Lae tulemus
1 Kepler, Helen 1987 Pärnu maakond Lae tulemus
1 Keskel, Alvar 1981 Harju maakond Lae tulemus
1 Kesma, Krista 1970 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
1 Kiigemägi, Laura 1985 Harju maakond Orkla Eesti AS