Osalejate nimekiri

Maastikumaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Adler, Mihkel 1990 Harju maakond
Atonen, Marek 1977 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Bušin, Peep 1985 Tartu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Eensaar, Silver 1978 Harju maakond Korp! Sakala
Greenbaum, Janno 1974 Harju maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond SportID
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond Keskkonnaagentuur
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kelder, Tanel 1975 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kutsar, Andreas 2001 Harju maakond
Kuusik, Enn 1976 Tartu maakond
Kuznetsov, Vladimir 1956 Venemaa
Käsik, Rene 1973 Tartu maakond Eesti Lennuakadeemia
Külaots, Kaidi 1992 Lääne-Viru maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Luts, Vello 1976 Harju maakond Trismile
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Maripuu, Märt 1986 Harju maakond
Medeikis, Algirdas 1979 Leedu Baltic Defence College
Meus, Vahur 1984 Tartu maakond Korp! Rotalia
Midenbritt, Taimar 1970 Pärnu maakond Kükametsa Pritsuklubi
Männistö, Sameli 1986 Soome
Mõttus, Henri 1995 Tartu maakond
Orgulas, Kaido 1966 Harju maakond Hauka Üts Kilt
Palo, Taavi 1987 Võru maakond Võru Suusaklubi
Palts, Gerda 1988 Harju maakond
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Pihlak, Urmas 1972 Harju maakond
Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond TÜASK
Porotsin, Sergei 1983 Ida-Viru maakond
Pärna, Ott 1976 Harju maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Rakitina, Julia 1980 Tartu maakond
Razbadauskas, Matas 2003 Leedu
Ristmägi, Aet 1983 Hiiu maakond
Roosaare, Märt 1987 Tartu maakond
Rätsep, Raul 1992 Harju maakond
Sepp, Leivo 1972 Harju maakond
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soeson, Marten 1999 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tall, Mait 1975 Tartu maakond
Tammaru, Mihkel 1983 Tartu maakond
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Trummal, Jevgeni 1975 Harju maakond
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vaalma, Morten 1991 Tartu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond
Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aamisepp, Arno 1991 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Aava, Merit 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond
Alter, Enelin 1987 Valga maakond
Altin, Enn 1971 Tartu maakond
Andresson, Mart 1985 Tartu maakond TÜASK
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Ani, Grete 1984 Põlva maakond
Aosaar, Jürgen 1983 Tartu maakond
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Enok, Marek 1981 Harju maakond Paide Jooksusõbrad
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Gonjak, Maria 1987 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
Hussar, Mati 1956 Järva maakond
Ilves, Urmet 1975 Võru maakond SportID
Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Jõeste, Alar 1967 Harju maakond
Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Jürjan, Kadri 1989 Harju maakond ABB AS
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kala, Annika 1986 Tartu maakond
Kaljumäe, Sirje 1963 Tartu maakond
Kallasmaa, Kristiina 1992 Harju maakond
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keskel, Alvar 1981 Harju maakond
Kirpu, Peeter 1953 Järva maakond Trismile
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kitt, Robert 1977 Harju maakond Trismile
Kiviselg, Urmo 1983 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Klusova, Janne 1980 Viljandi maakond
Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kooskora, Ellen 1959 Tartu maakond
Kooskora, Triinu 1985 Tartu maakond
Kraus, Kaarel 1987 Harju maakond Sisekaitseakadeemia
Kripson, Taavi 1988 Põlva maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Kruusa, Aldur 1972 Tartu maakond
Kruusa, Annely 1974 Tartu maakond TÜASK
Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond
Kärson, Sander 1982 Valga maakond
Käära, August 1975 Harju maakond
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Küla, Tauri 1993 Tartu maakond
Laanmets, Herki 1981 Tartu maakond
Laasu, Arnold 1960 Pärnu maakond SK Saarde
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Lepik, Aidi 1995 Valga maakond
Lepik, Maris 1975 Tartu maakond LHV
Lepik, Raul 1980 Tartu maakond MiSiMe MTÜ
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Loog, Kaspar 1980 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
Lätte, Oliver 1981 Harju maakond ABB AS
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Maks, Madis 1980 Tartu maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Maurer, Liina 1997 Tartu maakond
Meiel, Toomas 1971 Põlva maakond Maanteeamet
Meiesaar, Linda 1967 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Maanteeamet
Muld, Margus 1975 Harju maakond
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Mägi, Raido 1987 Harju maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Oja, Rauno 1989 Tartu maakond
Oja, Reimo 1991 Harju maakond
Ojamets, Mihkel 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Oras, Tiina 1961 Tartu maakond OK Ilves
Pabort, Anari 1984 Tartu maakond
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parve, Aimar 1979 Võru maakond
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pavelson, Lisett 1999 Harju maakond
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piirmets, Pille-Riin 1980 Harju maakond Õhuvägi
Pilving, Tarmo 1980 Harju maakond Eesti Maaülikool
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Possul, Kadri 1971 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
Puhke, Liselle 1994 Tartu maakond
Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Puniste, Kaider 1976 Tartu maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Puuorg, Egon 1977 Tartu maakond
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põlluste, Katrin 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raudnagel, Marken 1995 Tartu maakond #HeadInimesed
Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
Razbadauskas, Petras 1979 Leedu Baltic Defence College
Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Treeningpartner
Rell, Sille 1970 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
Risthein, Kirsti 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Rits, Martin 1987 Harju maakond
Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond
Roletsky, Heiki 1975 Tartu maakond
Roost, Kaspar 1981 Harju maakond Swedbank AS
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rähn, Ahto 1980 Tartu maakond
Rähn, Mihkel 1983 Tartu maakond
Rõigas, Henry 1989 Tartu maakond
Rõžov, Vladimir 1968 Põlva maakond
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond SK ProRunner
Saitta, Alessandro 1971 Itaalia
Saks, Ann 1995 Saare maakond Riigikantselei
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seškens, Leons 1956 Läti
Sibul, Jaan 1977 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Talimaa, Urmas 1990 Tartu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tammine, Kalvar 1974 Tartu maakond Päästeamet
Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
Tein, Karin 1985 Tartu maakond
Terep, Tarmo 1977 Harju maakond SK CFC
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiik, Merike 1976 Harju maakond
Tipka, Veljo 1969 Norra
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Türner, Priit 1985 Tartu maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Uustal, Grete 1995 Tartu maakond SportID
Vahter, Hanna 1995 Saare maakond
Vahtra, Eno 1990 Võru maakond
Valge, Indrek 1991 Tartu maakond Saku Õlletehase SK
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond
Veberson, Rauno 1992 Harju maakond
Veenpere, Henrik 1979 Tartu maakond Päästeamet
Veeroja, Vahur 1985 Võru maakond Suusahullud
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Vihalem, Margus 1975 Valga maakond Tallinna Ülikool
Viigisalu, Jan 1973 Harju maakond
Viikmäe, Alvar 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Viileberg, Inga 1984 Harju maakond
Viileberg, Sven 1980 Harju maakond
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond
Voolaid, Maia-Liisa 1991 Tartu maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond
Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Õun, Piret 1979 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Alder, Pille 1986 Harju maakond Jeld-Wen Eesti AS
Alla, Ingrid 2002 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond
Animägi, Ants 1963 Tartu maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Arand, Elina 1998 Tartu maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Butlers, Sigrid 1983 Tartu maakond
Erik, Viktoria 2000 Tartu maakond
Goldberg, Kristjan 1999 Tartu maakond KL Tartu malev
Haldre, Kadri 1980 Harju maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Holland, Katre 1978 Tartu maakond
Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond Lamberts Eesti
Kahro, Pille-Riin 1996 Pärnu maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kannisto, Mati 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kelviste, Marju 1980 Tartu maakond
Kents, Helene 1990 Harju maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
Kolats, Margit 1986 Põlva maakond Keskkonnaagentuur
Kookla, Marika 1995 Viljandi maakond SK ProRunner
Kotkas, Marta 1998 Tartu maakond
Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
Kukk, Liina 1986 Tartu maakond Transpordiamet
Kurg, Arko 1989 Harju maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kõks, Martin 1992 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond
Laineste, Tiina 1997 Tartu maakond
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laks, Liivar 1993 Jõgeva maakond Transpordiamet
Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond
Lehtmets, Laura-Liisa 2005 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond
Leisson, Kaisa 1987 Tartu maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Loimet, Martin 1990 Tartu maakond Marketwise OÜ
Looper, Helari 1983 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Heli 1977 Tartu maakond
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Madis, Kätlin 1981 Valga maakond Päästeamet
Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti
Meri, Krista 1979 Pärnu maakond
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Muld, Triin 1979 Harju maakond
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Muru, Maiu 1987 Tartu maakond
Männisalu, Marje 1990 Tartu maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Nestor, Maili 1990 Tartu maakond
Odamus, Terje 1969 Harju maakond
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond
Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
Org, Maris 1987 Tartu maakond
Orgmäe, Merike 1992 Rapla maakond
Otsmaa, Lauri 1996 Tartu maakond
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Piir, Tanel 1984 Põlva maakond
Piirimäe, Tiit 1964 Ida-Viru maakond
Pijon, Silver 1993 Tartu maakond TMB Element SK
Poom, Carmel 2000 Ida-Viru maakond
Praks, Neeme 1978 Tartu maakond
Prei, Kristin 2003 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
Rea, Jaan 1979 Ida-Viru maakond Transpordiamet
Reedi, Raul Villem 1999 Tartu maakond
Reimo, Jaan 1985 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
Saar, Sirli 1992 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sokk, Jaan 1983 Tartu maakond
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Tagamets, Merily 1980 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond Saint-Gobain Eesti AS
Tarendi, Mari 1985 Tartu maakond SportID
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toomsalu, Gaily 2002 Valga maakond
Toomsalu, Janika 1973 Tartu maakond
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Trumm, Katrin 1974 Tartu maakond Transpordiamet
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond
Truus, Karin 1969 Tartu maakond Ikodor AS
Tõnstein, William 2004 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Tõnurist, Teele 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Tšugai, Igor 1989 Tartu maakond
Uibopuu, Kati 1980 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond Ülenurme valla SK
Vals, Romas 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond AS G4S Eesti
Variku, Liis 1990 Harju maakond
Variku, Sveta 1959 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Järve, Miira 2010 Tartu maakond
Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
Kurg, Kristin 1995 Tartu maakond
Nöps, Antti 1969 Tartu maakond
Tilga, Annika 2002 Tartu maakond
Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond Warmeston OÜ
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Vostrikova, Anna 1995 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Williams, Relika 1981 Tartu maakond Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Isup, Lii 1974 Tartu maakond Lae tulemus
Kopmanis, Janis 1976 Läti Lae tulemus
Lehiste, Inga 1984 Põlva maakond Lae tulemus
Luik, Hellika 1982 Harju maakond Lae tulemus
Moisto, Piret 1988 Harju maakond Lae tulemus
N/A 1950 N/A Lae tulemus
Nägelik, Indrek 1991 Ida-Viru maakond Juvente MTÜ Lae tulemus
Seleznovs, Jurijs 1958 Läti Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andrus 1975 Harju maakond Lae tulemus
Einla, Marek 1984 Pärnu maakond Lae tulemus
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso Lae tulemus
Kambek, Ethel 1988 Viljandi maakond Lae tulemus
Kindsiko, Jana 1981 Tartu maakond Lae tulemus
Kivimets, Kristel 1978 Harju maakond Lae tulemus
Kold, Helme 1983 Harju maakond Lae tulemus
Kurs, Mariliis 1974 Ida-Viru maakond SK Järve Lae tulemus
Lomp, Egle 1986 Jõgeva maakond Lae tulemus
Lopsik, Andrei 1955 Ida-Viru maakond Lae tulemus
Mürk, Sirje 1967 Hiiu maakond Lae tulemus
N/A 1973 N/A Lae tulemus
N/A 1985 N/A Lae tulemus
N/A 1982 N/A Lae tulemus
Org, Kusti 1988 Viljandi maakond Transpordiamet Lae tulemus
Pruul, Signe 1983 Tartu maakond Lae tulemus
Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet Lae tulemus
Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond Lae tulemus
Saaremets, Taago 1979 Tartu maakond Lae tulemus
Seleznova, Nikoleta 2005 Läti Yle Lae tulemus
Solman, Tanel 1979 Tartu maakond Lae tulemus
Süvaorg, Kirsti 1982 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond Lae tulemus
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond Lae tulemus
Tomson, Katrin 1956 Harju maakond Lae tulemus
Tuisk, Kristjan 1981 Harju maakond Õhuvägi Lae tulemus
Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
Vaher, Katarina 2005 Saare maakond Lae tulemus
Vaher, Tarvo 1975 Saare maakond Merevägi Lae tulemus
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Eskla, Algo 1987 Harju maakond Lae tulemus
Järve, Jaana 1976 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
Kolga, Urmas 1968 Lääne maakond Lae tulemus
Merilain, Eda 1972 Tartu maakond Lae tulemus
Nikkolo, Kirsti 1971 Järva maakond Lae tulemus
Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond Lae tulemus
Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond Lae tulemus
Soovik, Mare 1943 Lääne-Viru maakond Lae tulemus
Tõnismäe, Kristina 1985 Tartu maakond Lae tulemus
Uueni, Kairi 1979 Lääne-Viru maakond Lae tulemus