Osalejate nimekiri

Maastikumaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Arendi, Katrin 1976 Harju maakond
Atonen, Marek 1977 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Bušin, Peep 1985 Tartu maakond
Derkunskiy, Artem 1983 Venemaa
Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
Etverk, Erkki 1971 Lääne-Viru maakond
Greenbaum, Janno 1974 Harju maakond
Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
Gurba, Stanislav 1986 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Huik, Aare 1969 Võru maakond OK Võru
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgi, Tarmo 1982 Harju maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasenurm, Erkki 1979 Harju maakond Adduco kolimisteenused
Kasvo, Kate 1996 Viljandi maakond
Kazanins, Jevgenijs 1982 Läti
Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond RR Suusaklubi
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kuchynskyi, Oleksandr 1997 Ukraina
Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kuus, Raido 1992 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Malõš, Aleksander 1983 Harju maakond
Maripuu, Märt 1986 Harju maakond
Meriküla, Merike 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Midenbritt, Taimar 1970 Pärnu maakond Kükametsa Pritsuklubi
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pihlak, Urmas 1972 Harju maakond
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Raudsepp, Jane 1992 Viljandi maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Sagaja, Martin 1980 Harju maakond Eesti Raudtee AS
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sõrmus, Ando 1979 Tartu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tamm, Taago 1981 Pärnu maakond
Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
Tark, Kalev 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
Täheste, Tanel 1979 Tartu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond
Veidemann, Helena 1989 Harju maakond
Zinovjev, Igor 1975 Ida-Viru maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Alter, Enelin 1987 Valga maakond
Altoja, Maike 1971 Ida-Viru maakond
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annusver, Maris 1987 Tartu maakond
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Enok, Marek 1981 Harju maakond
Evestus, Airika 1977 Harju maakond
Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hanni, Sirli 1985 Võru maakond
Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
Harand, Allan 1976 Harju maakond ProShopTeam
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Ilves, Raili 1976 Tartu maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Jõerand, Johanna 1999 Harju maakond
Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Jõgi, Kaisa 1991 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kala, Rain 1980 Tartu maakond
Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond
Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
Kallak, Jaan 1981 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Kamberg, Artur 1994 Harju maakond
Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
Kams, Eva 1972 Tartu maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keldo, Tiit 1989 Valga maakond
Kelner, Rille 1983 Tartu maakond
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
Kirbits, Janis 1981 Valga maakond
Kirriland, Sigrid 1980 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Kivisoo, Erle 1985 Tartu maakond
Kollom, Erlend 1997 Tartu maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Koort, Jarko 1991 Tartu maakond SK ProRunner
Kopmanis, Janis 1976 Läti
Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond
Kripson, Sandra 1987 Põlva maakond
Kripson, Taavi 1988 Põlva maakond
Krull, Oskar 2002 Tartu maakond
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
Kärema, Ago 1969 Harju maakond
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Venemaa Pskov Ski Team
Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Loot, Ardi 1990 Tartu maakond
Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõbu, Hendrik 1984 Ida-Viru maakond
Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Meiesaar, Linda 1967 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Murdsalu, Aita 1975 Ida-Viru maakond
Murdsalu, Margus 1972 Ida-Viru maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Männik, Kert 1996 Viljandi maakond LHV
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Nikolajev, Kerli 1983 Harju maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
Paas, Meelis 1975 Harju maakond Jussikese 7 Sõpra
Pabort, Anari 1984 Tartu maakond
Padar, Regina 1981 Tartu maakond
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Pall, Eneli 1974 Harju maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parmenennkova, Elizaveta 1974 Valga maakond
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Pihlap, Anna-Liisa 2003 Tartu maakond
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Puniste, Kaider 1976 Tartu maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Põder, Liis 1982 Tartu maakond SK ProRunner
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Rauk, Artur 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Rehtla, Kadri-Liis 1995 Harju maakond
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Remmel, Margus 1984 Tartu maakond
Ridamäe, Alar 1970 Harju maakond Treeningpartner
Rits, Martin 1987 Harju maakond
Roosi, Marge 1982 Harju maakond
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Rull, Alo 1970 Tartu maakond Tartu Ülikool
Ruul, Werner 1992 Tartu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rähn, Ahto 1980 Tartu maakond
Rääk, Tarmo 1972 Harju maakond AS G4S Eesti
Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
Rõivas, Maido 1979 Tartu maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Sarv, Maria 1983 Tartu maakond TÜASK
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Serov, Aleksey 1980 Venemaa
Serov, Anton 1980 Venemaa
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
Siller, Marko 1985 Harju maakond
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Sulmeisters, Arnis 1970 Läti
Suurman, Herkki 1965 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Sõster, Raik 1985 Tartu maakond
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Tein, Karin 1985 Tartu maakond
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Tender, Karmen 1992 Tartu maakond
Tohvre, Erich 1984 Tartu maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Toomik, Peeter 1989 Tartu maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Seiklushunt
Tõll, Marko 1980 Harju maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Suusaakadeemia
Vahi, Evelyn 1974 Tartu maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Fitlife Tartu
Varjatud 1987 Tartu maakond
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
Veberson, Gunnar 1975 Tartu maakond
Veeroja, Vahur 1985 Võru maakond Palmako AS
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viigisalu, Jan 1973 Harju maakond
Viires, Ingmar 1990 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Zarodniuk, Maksym 2000 Ukraina
Zhilinskiy, Alexey 1983 Harju maakond
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Ülenurm, Ain 1974 Võru maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
Alusalu, Matis 1987 Harju maakond Mamily Pro Team
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Burunova, Margarita 1983 Harju maakond
Denisov, Andrey 1972 Venemaa Pskov Ski Team
Egorov, Sergey 1983 Venemaa
Enok, Egerd 2000 Harju maakond SK CFC
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Eskla, Loona 1972 Võru maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Freimann, Ilmar 1984 Tartu maakond
Goldberg, Kristo 1996 Tartu maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Hunt, Ivo 1982 Tartu maakond
Hunt, Jaan Jesper 2010 Tartu maakond
Hunt, Jete Miia 2012 Tartu maakond
Hunt, Pihel 1982 Tartu maakond
Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Iljas, Jaanika 1974 Tartu maakond Ahh&Ohh matkaklubi
Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
Ivanova, Anna 1995 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Juhkam, Tõnis 1982 Harju maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kamberg, Aleksandra 2006 Harju maakond
Kamberg, Natalia 1973 Harju maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kask, Annika 1992 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond
Kursišs, Rolands 1982 Läti
Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Laineste, Sten 1982 Tartu maakond
Lange, Nele 1991 Tartu maakond
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
Lepiste, Sander 1974 Järva maakond
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Liivamägi, Laura 1991 Tartu maakond
Lint, Maarja 1990 Pärnu maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Loost, Liivi 1951 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
Niklus, Jaanika 1992 Valga maakond
Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Odamus, Terje 1969 Harju maakond
Oja, Eero 1981 Harju maakond Mamily Pro Team
Ojandu, Aire 1977 Harju maakond
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
Paniagua, Carlos 1986 Ameerika Ühendriigid
Peiker, Meelis 1978 Pärnu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Piir, Tanel 1984 Põlva maakond
Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
Pärna, Kristjan 1993 Lääne-Viru maakond
Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
Rosenberg, Tarmo 1979 Tartu maakond
Rosenfeldt, Sirly 1981 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
Saareleht, Kaimar 2002 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond Tartu Ülikool
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tehver, Agur 1971 Tartu maakond
Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond TÜASK
Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Tšernjuk, Mart 1984 Tartu maakond
Uha, Marleen 2006 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond Ülenurme valla SK
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Velikanov, Iurii 1987 Venemaa
Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Nõmmiste, Merit 2009 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nöps, Antti 1969 Tartu maakond Õhuvägi
Rogenbaum, Laura 1993 Harju maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Vdovina, Elizaveta 1994 Venemaa
Weisshaupt, Kristina 1974 Šveits