Lastejooksud

38. Tartu Maastikumaraton

Laste virtuaaljooks

17. mai 2020

Hinnad

kuni 17.05.20
TILLUjooks 5.00 €
MINImaraton 5.00 €
NB! Laste registreerimine on seekord erinev, loe altpoolt!

Info lastejooksude kohta

 • 38. Tartu Maastikumaratoni lastejooksud toimuvad 1.-17. mail 2020 virtuaaljooksuna.
 • Distantsi saab igaüks ise valida vastavalt vanusele ning soovile, minimaalselt 500 m ning maksimaalselt 5 km (sh Minimaratonil tuleb läbida vähemalt 2 km). Jookske endale sobivas ja turvalises paigas, kas või koduaias või -pargis. Kellele logistiliselt sobib, saab tulla ka lastejooksude originaalrajale Tartu Tähtvere Spordiparki.
 • Kõik tulemusega lõpetajad saavad lastejooksude medali (saadetakse postiga).
 • Stardinumbri (PDF, 805 Kb)  ja diplomi (PDF, 1.0 Mb) saab kodulehelt alla laadida ja soovi korral välja trükkida.
 • Võitjaid ei selgitata.

​Registreerimine ja tulemuse fikseerimine

 • Vajalik on registreerimine üritusele, registreerimine toimub ainult iseteeninduskeskkonnas.
  NB! Juhul kui soovite registreerida oma last, aga olete oma kontoga sisse loginud, ärge klõpsake siin lehel ega iseteeninduses rohelisele nupule "Registreeru" (registreeritakse Teid ennast), vaid valige iseteeninduses "Lisa osaleja" ja "Registreeri teine isik".
 • Registreerimine internetis avatakse 1. mail kell 00:00 ja see on avatud kuni 17. maini kell 23:59.
 • Osavõtutasu on 5 eurot.
 • Läbitud distants tuleb fikseerida kas spordikella või nutitelefoni ja sobiva tarkvaraga ning laadida üles osalejate nimekirjas lapse nime juures. Sisesta aeg ning lae tõestuseks logifail (andmetöötluseks on eelistatud masinloetav fail .fit, .gpx, .tcx või .pwx laiendiga) või link ajavõtukeskkonda. Kui ei ole võimalik masinloetavat faili eksportida, saab tulemuse lisada ka manuaalselt, täiendades seda pildiga spordikellast (kus on näha kuupäev, läbitud distants ja aeg). Täpsemad juhised avanevad juba tulemuste laadimise aknas.

Tartu Maastikumaratoni lastejookse korraldab Klubi Tartu Maraton koostöös Tartu Suusaklubi treeningrühmadega. Rohkem infot Tartu Suusaklubi ja trennide kohta leiab nende veebilehelt


Alates 1. aprillist 2009 on koostöös Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni ja Eesti Haigekassaga noorsportlase tasuta spordimeditsiinilise terviseuuringuid teostatud ennetusprojekti „Noorsportlaste tervisekontroll spordiga seotud terviseriskide ennetamiseks“ raames. Kompleksseid terviseuuringuid rahastab Haigekassa. 

Terviseuuring on soovitav läbida treeningute alustamisel ning seejärel vastavalt treeningkoormusele korrata uuringut kas igal järgneval aastal või kahe aasta järel (terviseuuringute juhise alusel). Täpsema info leiate noorsportlaste terviseuuringuid käsitlevalt koduleheküljelt www.noorsportlane.ee