Võistluskeskuses esindatud ettevõtted

Enervit on 1965. aastal loodud ettevõte ning eestlasi on energiatoodetega varustanud alates 2004. aastast.

Tootevalikusse kuuluvad joogipulbrid, geelid, battoonid, taastusjoogid ja palju muud. Enervit tootevalikuga on võimalik tutvuda www.enervit.ee ja Klubi Tartku Maraton ürituste EXPO aladel.

MATKaSPORT - 20 AASTAT RÄNNUABI

MATKaSPORT pakub oma kauplustes laia valikuid tooteid looduses liikujatele, sealhulgas seiklusspordi ja maastikujooksu harrastajatele

Stealth on Tim Lawsoni (mees, kes rajas ettevõte SiS) poolt loodud uus ja värske sporditoidu bränd.

Erinevad suurepärased maitsed ning toodete kvaliteet on just need märksõnad mis teevad STEALTH geelid parimaks abimeheks jooksurajal. 
Tule ja proovi järele!

Etixx on Belgia ravimifirma (Omega-Pharma) poolt loodud sporditoidu ning toidulisandite bränd. Etixxi jaoks on toote puhul kõige tähtsamaks sportlike tulemuste parandamine.

Lai toodete valik, 42 toodet, mis on selgelt ja arusaadvalt jagatud kategooriatesse: tervis, vastupidavus, jõud, plahvatuslikkus ja taastumine. 

  SPORDIME STIILSELT!

  Secosport kaubavalikuga saab tutvuda ka e-poes www.secosport.ee

Gitano Sport, Soome spordivarustuse tootja ja importija pakub spordiriideid ja –varustust uisutajatele, ratturitele, suusatajatele ja jooksjatele.

www.gitano.fi

HoneyPower on eestimaine, 100% looduslik energiageel, mis on väljatöötatud koostöös Tallinna Tehnikaülikooli teadlastega.

HoneyPoweril on neli põnevat maitset. Eestimaisest meest, astelpajust ja kõrvitsast, peedist ja mustsõstrast, jõhvikast ja porgandist ning espressost koosnevad geelid annavad organismile energiat kõige loomulikumal moel.

Tänaseks on HoneyPower jõudnud poodiumile Tartu Maratonil ja Tartu Linnamaratonil, läbinud kahel korral ränkraske Trans Gran Canaria ultramaratoni ning olnud sportlaste taskus mitmetel teistel seiklustel. HoneyPoweri eesmärk on luua looduslähedasi tooteid, millest energia saamine sportides on organismile sama loomulik nagu meie igapäevane toitumine. Seiklus jätkub - osale selles koos meiega!

Vaata ka honeypower.eu ja jälgi meid sotsiaalmeedias - facebook.com/honeypowergel , instagram.com/honeypowergel

Eestist toodetud kvaliteetsed spordi ja vabaaja mütsid

Treenimine on hea nii kehale kui vaimule. See aitab sul tunda end tugeva ja tervena. Maxim-i hea kvaliteet ja õige ajastus tarbimisel on olulised hea tulemuse saamiseks.

Tugevuseks, kiiruseks, konsentratsiooniks ja kestvusaladeks annab õigeaegset energiat Maxim Sport Nutrition.

Enne,treeninguks ja pärast treeningut:
Maxim pakub sporditoite mida kasutada enne, treeninguks ja pärast treeningut. Maxim-i tooted on, kõrge kvaliteediga teaduslikult välja töödatud, silmas pidades sportlaste konkreetseid toitumisvajadusi.

Hortus Medicus OÜ on Eesti ettevõte, mis lisaks erinevatele apteegikaupadele esindab Eestis Soome tootjat Leader Foods OY.

Leader on tervislike toitude tootja, kelle valikus on vaid looduslikust toorainest valmistatud BareBar toorbatoonid, vähese suhkrusisalduse ja kõrge valgusisaldusega SoLoCarb proteiinibatoonid ning erinevad valgu- ja süsivesikute joogipulbrid, mis sobivad nii profi- kui ka harrastussportlasele.

Garmin on juhtiv spordikellade ja rattakompuutrite tootja maailmas. Valikus on palju mudeleid erinevateks otstarveteks ja spordialadeks nagu näiteks: igapäevane aktiivsuse mõõtmine, jooksmine, jalgratas, triatlon, ujumine, purjetamine, matkamine, orienteerumine, golf jpm.

Oleme Garmin brändiga tegelenud üle 10 aasta. Meie poed leiad Tallinnast ja Tartust. Lähemalt vaata veebist www.garmineesti.ee või Facebookist www.facebook.com/garmineesti.

A2K SPORT – ÕUESPORDI MAALETOOJA!

A2K SPORT on spordikaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Eestis esindame selliseid maailmas tuntud talviseid kaubamärke nagu Alpina (suusasaapad), Peltonen (suusad), Start (suusamäärded ja – kepid),  Rottefella (suusasidemed).

Suveks pakume jalgrattaid (Maxim, Rock Machine), rattariided ja –tarvikud (AGU), rulluiske (Roces) jms.

Spordimeditsiini tarvetest esindame COMPRESSPORT kompressioontooteid, Spidetech eellõigatud kinesioteipe ja Zamst tugisidemeid.

A2K Sport Pärnu poest leiab õues sportija õige ja sobiva riietuse ning nii talvel kui suvel hooldada oma varustust.

Ajakiri Sport on tervisliku eluviisi pooldajate ja spordisõprade hea kaaslane. Ajakirjas tutvustatakse väga erinevaid spordialasid ja liikumisvõimalusi ning portreteeritakse huvitavaid inimesi, innustatakse avastama uusi alasid ning vahendatakse harrastajate kogemusi eri aladelt.

Spetsialistid annavad nõu treenimise ja tervisliku toitumise teemadel ning lugejani tuuakse lugusid möödunud aegadest meenutades erilisi persoone ja põnevaid sündmusi spordiajaloos.

Üle 100 lehekülje mõnusat spordijuttu iga kuu!

Arctic Sport Proteiinijookide eesmärk on aidata kiirelt ja mugavalt täita soovituslikku päevast valgunormi.

Arctic Sport proteiinijook sobib hästi:

  • Füüsiliselt aktiivsetele inimestele päevase valguvajaduse rahuldamiseks.
  • Väikese kehakaaluga inimestele, kes soovivad kehakaalu tõsta – valgujook on energia- ja valguallikas.
  • Kontoriinimestele mugavaks valgurohkeks vahepalaks kiirel tööpäeval.
  • Kaalulangetajatele maiustuse asemel oma magusaisu rahuldamiseks, näljatunde leevendamiseks ning lihasmassi säilitamiseks kaalulanguse ajal. Laktoosi- ja gluteenitalumatusega inimestele on see heaks alternatiivseks valguallikaks.
  • Sportlastele lihasmassi kasvatamiseks, säilitamiseks ning lihaste taastumiseks pärast treeningut.
  • Arctic Sport proteiinijook sobib laktoosi- ja gluteenitalumatuse all kannatavatele inimestele, kuna ei sisalda laktoosi ega gluteeni. Neile inimestele on proteiinijook hea viis täitmaks päevast soovituslikku valgunormi.

AS FIFAA on 1993. aastal asutatud ettevõte mille tegevusalaks on firmarõivaste ja reklaamkingituste hulgimüük. Oleme tänaseks kasvanud juhtivaks turunduspartneriks tuhandetele ettevõtetele, kes on vajanud oma äris firmarõivaid ja reklaamkingitusi nii reklaamotstarbel kui ka oma igapäevases töös.

AS FIFAA on ametlikuks maaletoojaks tuntud kaubamärkidele nagu Skechers, Dune London, Russell, Fruit Of The Loom, Spalding, Jako, Peak, ja And1. Lisaks hulgimüügile, juhime ka Skechers, Dune London ning T-Shirt Store kauplustekette (kokku 30 kauplust Eestis, Lätis ja Leedus).

PRINGSTORE (www.pringstore.ee) on jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kelle pakutavate brändide hulka kuuluvad muuhulgas CEP, Zoggs, ZeroD, Zone3 jpm.

6-8. mail oleme Lõunakeskuses kohal CEP kompressioontoodete (sokid, säärised, põlvikud, püksid, t-särgid, spordipesu jne) valikuga suviseks jooksu hooajaks.
CEP kompressioontooted tagavad parima kvaliteedi ja usaldusväärsuse, kuna kompressioontoodete teaduslikult tõestatud optimaalne survejaotus kindlustab lihastele maksimaalse hapniku ja energia. 

Tartu Jooksumaratoni eripakkumine: isotooniline energiageel ISOGEL, mida saab tarvitada ilma vedelikku kasutamata! Mugav toode, mis on loodud võistlusi silmas pidades.

Sooritusele aitavad kaasa energiabatoonid EnergyBar ja SportsBar ning krampe ennetavad magneesiumi sisaldavad joogitabletid Zero.

HIGH5 toodete kasutajad on muuhulgas Eesti jooksuparemikku kuuluvad Roman Fosti ja Kaupo Sasmin.

HIGH5 on rahvusvaheliselt tuntud Suurbritannia ettevõtte, mis toodab toidulisandeid vastupidavusalade harrastajatele. High5 tooted ei sisalda kunstlikke värv- ega magusaineid. Tooted sobivad taimetoitlastele.

Vaata HIGH5 Estonia lehte: https://www.facebook.com/pages/High5-Estonia/345166098931127?fref=ts