Osalejate nimekiri

Heateo Jooks

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aan, Pille 1972 Tartu maakond
Aasmäe, Annika 1992 Tartu maakond
Adler, Terje 1976 Järva maakond
Alla, Ingrid 2002 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Andresson, Airet 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
Andrjuskevitsjute, Karine 1976 Tartu maakond
Annuk, Robi 1990 Tartu maakond
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Asper, Piia 1975 Tartu maakond
Aun, Kristiina 1999 Tartu maakond
Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
Blok, Marko 1988 Tartu maakond
Djomina, Jelena 1976 Ida-Viru maakond
Ehrlich, Maris 1985 Tartu maakond
Erbsen, Heidi 1992 Ameerika Ühendriigid Tartu Ülikool
Erman, Katrin 1988 Tartu maakond
Ernits, Urme 1978 Tartu maakond
Gorneva, Gerli 1987 Tartu maakond
Grauberg, Koidula 1955 Tartu maakond
Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
Hallik, Helle 1982 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
Hanschmidt, Kelli 1984 Tartu maakond Tartu Ülikool
Hälvin, Piia 1994 Tartu maakond
Jaansalu, Helena 1976 Tartu maakond
Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Jaomas, Kerttu 2005 Tartu maakond
Jentson, Indrek 1964 Tartu maakond
Jentson, Mare 1963 Tartu maakond
Justus, Anneli 1978 Tartu maakond
Juusu, Janar 1995 Tartu maakond
Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
Jõgi, Sten 1982 Tartu maakond
Jürgenson, Inno 1990 Tartu maakond
Jürima, Kadri 1987 Tartu maakond
Kaal, Grete 1998 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond
Kabral, Anneliis 1992 Tartu maakond
Kabral, Elizabeth 2012 Tartu maakond
Kabral, Franco 2017 Tartu maakond
Kalinkin, Denis 1984 Põlva maakond
Kaljula, Karmen 1991 Tartu maakond
Kanarbik, Kevin 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kangur, Triin 1985 Tartu maakond
Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
Kask, Kerli 1996 Tartu maakond
Keskküla, Viivika 1978 Tartu maakond
Kiiker, Ana 1983 Ida-Viru maakond
Kingumets, Kerttu 1986 Tartu maakond
Kirbits, Mae 1989 Tartu maakond Sportland
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
Klaus, Kaire 1977 Võru maakond
Koger, Kersti 1991 Tartu maakond
Kokk, Getriin 1995 Lääne-Viru maakond
Kolberg, Kaur 2015 Tartu maakond
Kolli, Venera 2004 Pärnu maakond
Kongo, Kristi 1989 Tartu maakond
Konstantinova, Merje 1978 Tartu maakond
Koort, Kaidi 1986 Tartu maakond
Kroon, Berit 1981 Tartu maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Kukk, Kaidi 1987 Tartu maakond Selver
Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
Kuusik, Carmen 1982 Tartu maakond
Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
Kõiv, Liis 1985 Tartu maakond
Kõomägi, Diana 1982 Tartu maakond
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Laas, Ingmar 1994 Tartu maakond
Labent, Annika 1981 Tartu maakond
Lagašina, Olesja 1979 Harju maakond AS Postimees Grupp
Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Langus, Liisi 1985 Tartu maakond
Laurimaa, Heli 1988 Tartu maakond
Lebedeva, Olga 1988 Harju maakond
Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
Leis, Taive 1981 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Lementa, Maarika 1982 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepajõe, Madis 1955 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Lepik, Jane 1978 Tartu maakond
Lepp, Getter 1997 Tartu maakond
Leppik, Evelin 1985 Tartu maakond
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond Päästeamet
Liivarand, Aive 1978 Valga maakond
Liivarand, Liisi 2004 Valga maakond
Lill, Kristi 1983 Tartu maakond
Lill, Lilii 2006 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Lipovetski, Valeri 1981 Saksamaa
Lissovskaja, Jekaterina 2004 Tartu maakond
Lissovskaja, Julia 1983 Tartu maakond
Lohvart, Annabell 1995 Järva maakond
Lokk, Maris 1983 Tartu maakond Eesti Teed AS
Lond, Ulvi 1967 Tartu maakond
Lood, Margit 1984 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
Läänemets, Märt 1962 Tartu maakond
Lõhmus, Ene 1961 Tartu maakond
Lükko, Anne 1962 Tartu maakond
Lükko, Klaarika 1987 Tartu maakond
Maasikpalu, Gaili 1990 Tartu maakond
Maasing, Märt 1999 Tartu maakond TÜASK
Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond
Masik, Made 1989 Tartu maakond
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Meekler, Aike 1977 Põlva maakond
Meekler, Hanna-Ly 2000 Põlva maakond
Meskat, Silvio 1997 Tartu maakond
Metsaluik, Melani 1994 Tartu maakond
Metsvaht, Hanna Kadri 1995 Tartu maakond
Meus, Kaidi 1988 Tartu maakond
Meškauskas, Modestas 1994 Leedu
Miil, Tanel 1993 Tartu maakond
Mikk, Andra 2013 Tartu maakond
Mikkov, Helen 1987 Tartu maakond
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Murd, Relika 1976 Tartu maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Mutli, Andreas 2007 Tartu maakond
Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond
Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond TÜASK
Mäesalu, Hans 1988 Tartu maakond
Mägi, Merle 1972 Tartu maakond
Möller, Kairi 1981 Tartu maakond
Möller, Marika 1963 Tartu maakond Kroonpress AS
Nagelmaa, Katri 1983 Tartu maakond
Niilus, Marilin 1993 Tartu maakond
Noop, Anne 1969 Tartu maakond
Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
Nurk, Kerli 1987 Tartu maakond
Nurmsalu, Marven 1992 Tartu maakond
Nõgu, Raili 1966 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Oder, Rein 1972 Tartu maakond
Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
Oras, Siiri 1986 Tartu maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Paabut, Raina 1974 Tartu maakond
Paatsi, Reet 1976 Tartu maakond
Padar, Mariel 1990 Austria Korp! Amicitia
Pajur, Helis 1978 Tartu maakond
Palopson, Merike 1990 Tartu maakond
Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
Pedosk, Kaupo 1982 Tartu maakond
Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet
Pehk, Eelika 1979 Tartu maakond
Pensa, Tuule 1994 Tartu maakond
Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Pikas, Triinu 2004 Ida-Viru maakond
Pikas, Ülle 1985 Tartu maakond
Poimo, Anu 1976 Tartu maakond Freesport
Polma, Mailis 1993 Tartu maakond
Posti, Siim 1990 Tartu maakond
Prants, Ethel 1995 Valga maakond
Protopopova, Anna 1979 Tartu maakond
Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
Puhilas, Maarja-Liis 1995 Tartu maakond
Purret, Marko 1990 Tartu maakond
Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
Pärn, Taavi 1966 Jõgeva maakond
Pärnamägi, Agnes 1980 Harju maakond
Põim, Pirjo 1993 Tartu maakond
Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
Raidma, Liina 1986 Tartu maakond
Raieste, Gerli 1984 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
Raja, Sirle 1979 Tartu maakond
Rand, Maria 1977 Tartu maakond
Rand, Romet 1976 Tartu maakond
Rannat, Joel 1993 Tartu maakond
Rebane, Kaupo 1984 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Rohtla, Helen 1989 Tartu maakond
Room, Ene 1974 Harju maakond
Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond
Rääk, Kaire 1975 Tartu maakond
Saar, Ahti 1987 Tartu maakond
Saar, Aire 1980 Tartu maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salutamm, Udo 1963 Tartu maakond
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Seiler, Martin 1986 Tartu maakond
Semjonov, Liis 1992 Tartu maakond TÜASK
Siimsalu, Katrin 1975 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Sikk, Jaanika 1981 Tartu maakond
Sion, Saara 1999 Järva maakond
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Soosaar, Elise 1990 Tartu maakond
Strukov, Leonid 1978 Venemaa
Suur, Annika 1975 Tartu maakond
Suuroja, Janek 1975 Tartu maakond TÜASK
Svarval, Gregor 2015 Tartu maakond
Svarval, Laura 1992 Tartu maakond
Säde, Alari 1986 Tartu maakond
Sõmera, Astrid 1971 Harju maakond
Tagamets, Merily 1980 Tartu maakond
Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
Tagel, Pille 1986 Tartu maakond
Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
Tamm, Katri 1987 Tartu maakond
Tamm, Riin 1983 Tartu maakond
Tamman, Hedvig 1988 Tartu maakond
Tammesoo, Laura Anna 1997 Tartu maakond LHV
Tammoja, Ülle 1973 Tartu maakond
Tannik, Kristel 1971 Tartu maakond
Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
Teder, Merje 1978 Tartu maakond
Teearu, Egne 1993 Tartu maakond
Tennisson, Merli 1975 Tartu maakond
Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
Tiido, Anu 1975 Tartu maakond
Tiido, Aveli 2006 Tartu maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiido, Taivo 2006 Tartu maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tjuljukova, Anžela 1991 Tartu maakond
Tombu, Katre 1982 Tartu maakond
Tootson, Silvia 2001 Jõgeva maakond
Treimuth, Tiiu 1988 Valga maakond
Truu, Karin 1979 Tartu maakond
Tsakuhhin, Prinno 1994 Tartu maakond
Tubli, Irma 1982 Tartu maakond
Tukk, Merlika 1978 Tartu maakond
Tuusis, Deivi 1997 Tartu maakond
Täär, Rando 1986 Tartu maakond
Türk, Kristina 1980 Tartu maakond
Uibo, Kelli 1996 Tartu maakond
Uisk, Christof 1994 Tartu maakond Treeningpartner
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
Ustinova, Jekaterina 1981 Tartu maakond
Vaabel, Kaire 1988 Tartu maakond
Vaher, Erko 1982 Tartu maakond
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Valge, Gerlin 1996 Tartu maakond
Varik, Kadi 1996 Jõgeva maakond
Varjatud 1995 Tartu maakond
Varjatud 1984 Harju maakond
Varjatud 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Varjatud 1988 Tartu maakond
Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK
Veber, Veiko 1990 Tartu maakond
Veenpere, Henrik 1979 Tartu maakond Päästeamet
Veepere-Ots, Grete 1985 Tartu maakond
Vent, Kristi 1982 Tartu maakond
Veršinina, Tatjana 1993 Tartu maakond
Veski, Johanna-Marleen 1999 Jõgeva maakond
Veskus, Maiki 1985 Jõgeva maakond
Vestla, Helen 1989 Tartu maakond
Viibur, Andre 2000 Lääne-Viru maakond
Viilu, Tiiu 1960 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Viljak, Pille 1965 Tartu maakond
Voltri, Olivia 1978 Tartu maakond
Värv, Katrin 1992 Tartu maakond
Võsu, Anne-Mai 1988 Jõgeva maakond SK ProRunner
Wassenaar, Patrick 1984 Malta
Williams, Relika 1981 Tartu maakond
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Železnjakov, Roman 1984 Pärnu maakond
Železnjakova, Milena 2007 Pärnu maakond
Železnjakova, Niina 1984 Pärnu maakond

Jooksupartner

Salomon

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Elva vald Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Otepää

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium