Võistluskeskuses esindatud ettevõtted

A2K SPORT – ÕUESPORDI MAALETOOJA!

A2K SPORT on spordikaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Eestis esindame selliseid maailmas tuntud talviseid kaubamärke nagu Alpina (suusasaapad), Peltonen (suusad), Start (suusamäärded ja – kepid),  Rottefella (suusasidemed).

Suveks pakume jalgrattaid (Maxim, Rock Machine), rattariided ja –tarvikud (AGU), rulluiske (Roces) jms.

Spordimeditsiini tarvetest esindame COMPRESSPORT kompressioontooteid, Spidetech eellõigatud kinesioteipe ja Zamst tugisidemeid.

A2K Sport Pärnu poest leiab õues sportija õige ja sobiva riietuse ning nii talvel kui suvel hooldada oma varustust.

Sportworld OÜ esindab Icepeak, Luhta ning Rukka kaubamärke Baltikumis. Alates käesolevast aastast esindame Eestis  Zeropoint kompressioontooteid (säärised, põlvikud, varrukad, püksid, särgid) ning STORM funktsionaalsete rõivaste ning jalanõude hooldusvahendeid.

Tartu jooksumaratoni võistluskeskuses pakume  Zeropoint kompressioontooteid ( lisaks põlvikutele ja sääristele on saadaval ka laias värvivalikus kompressioonvarrukaid ) ja STORM hooldusvahendeid.

Treenimine on hea nii kehale kui vaimule. See aitab sul tunda end tugeva ja tervena. Enervit-i hea kvaliteet ja õige ajastus tarbimisel on olulised hea tulemuse saamiseks.

Tugevuseks, kiiruseks, konsentratsiooniks ja kestvusaladeks annab õigeaegset energiat Enervit Sports Nutrition.

Enne, treeninguks ja pärast treeningut:
Enervit pakub sporditoite mida kasutada enne, treeninguks ja pärast treeningut. Enervit-i tooted on, kõrge kvaliteediga teaduslikult välja töödatud, silmas pidades sportlaste konkreetseid toitumisvajadusi.

Küsi Enervit-i spordikauplustest!

Secosport pakutavad tooted ja kaubamärgid:

  • Arctica-spordiprillid
  • Kayak-spordiprillid
  • Ekoi-riietus ja spordiprillid
  • Outwet-spordipesu
  • Pells-riietus ja sporditarvikud
  • Gymstick-fitness ja jõusaali varustus ning tarvikud
  • Multipower-spordienergia

 
SPORDIME STIILSELT!

Secosport kaubavalikuga saab tutvuda ka e-poes www.secosport.ee

HONEYPOWER ON 100% LOODUSLIK ENERGIAGEEL

- Koosneb eestimaisest toorainest ja sisaldab 50% mett

- Ei sisalda säilitusaineid

- Annab energiat kõige loomulikumal moel

- Väljatöötatud koostöös Tallinna Tehnikaülikooli teadlastega

HoneyPoweril on kolm põnevat maitset.

Eestimaisest meest, astelpajust ja kõrvitsast,

peedist ja mustsõstrast ning jõhvikast ja porgandist

koosnevad geelid annavad energiat organismile

kõige loomulikumal moel.

SOOVITAME TARBIDA 1-2 GEELI 30 MINUTIT ENNE

PINGUTUST NING PINGUTUSE AJAL 1 GEEL IGA 20-30

MINUTI JÄREL

Ajakiri Jooksja

Ajakiri Jooksja ilmub alates 2009.aastast, sagedusega kuus korda aastas ehk iga kahe kuu tagant.

Jooksja kajastab jooksmist, vee-, tali-, matka-,seiklus- ja rattasporti, orienteerumist, triatloni ja kergejõustikku.

Kolmandat aastat toimuv Rapla Selveri suurjooks kuulub teist korda üleriigilisse Selveri Linnajooksude sarja. III Rapla Selveri suurjooks toimub 7 juuni 2015a. Stardi- ja finišipaik asub Rapla Selveri parklas.Distantsideks on 10km ja 5km. Patroonideks on Getter Jaani ja Ott-Sander Palm.

CCS Starfish on Rootsi jalahooldussari, mis on välja töötatud koostöös jalaravi spetsialistidega. Tooted sobivad nii naistele, meestele kui ka diabeetikutele. Peamised toimeained: uurea, pehmendavad taimsed õlid, eukalüpt. 

Carmolis - Karmeliitide vennaskonna munkade poolt loodud preparaat 10 taime eeterlikest õlidest. Külmetuse korral ning seedimise toetamiseks.

Carmolis tilgad:

Kerge külmetuse korral

Kergete pea- ja lihasvalude korral

Seedimisprotsessi toetuseks (täiskõhutunne ja puhutused)

Putukahammustustele

Sauna leilivette

Nanso Group Eesti AS toodab BOHACO sarjas spetsiaalseid sokke ja põlvikuid nii jalgratturitele, palluritele, jooksjatele, rulluisutajatele, suusatajatele ja sportmängude harrastajatele.

Vastavalt sportlaste sise- ja välistreeningutele on leitud lahendused kergendamaks ilmnevaid probleeme nagu krambid, tursed ja väsimustunne jalgades. Kasutame erinevad materjale, erinevaid kudumistehnoloogiaid, erinevaid surveastmeid. BOHACO spordisokkide ja –põlvikute erinevus teiste turulolijate toodetest on see, et neil puudub soki ninaosas õmblus. Ehk võimalus, et varvas sporti tehes ära hõõrdub, on olematu. Täiendav info on etiketi siseküljel.

HIGH5 – Vii oma sportlikud saavutused uuele tasemele

33. Tartu Jooksumaratoni eripakkumine: isotooniline energiageel ISOGEL, mida saab tarvitada ilma vedelikku kasutamata! Mugav toode, mis on loodud võistlusi silmas pidades. ISOGEL on selle aasta Tallinna Maratoni ametlik energiageel!

Sooritusele aitavad veel kaasa energiabatoonid EnergyBar ja SportsBar ning krampe ennetavad magneesiumi sisaldavad joogitabletid Zero.

HIGH5 toodete kasutajad on muuhulgas Eesti jooksuparemikku kuuluvad Roman Fosti ja Kaupo Sasmin.

HIGH5 on rahvusvaheliselt tuntud Suurbritannia ettevõtte, mis toodab toidulisandeid vastupidavusalade harrastajatele. High5 tooted ei sisalda kunstlikke värv- ega magusaineid. Tooted sobivad taimetoitlastele.

Vaata HIGH5 Estonia lehte!

Craft esitleb jooksu kollektsiooni 33. Tartu Jooksumaratonil, võistluskeskuses reedel 8. mail kell 12.00-19.00 ja laupäeval 9. mail kell 10.00-19.00 Tartu Lõunakeskuses.

Müügil on laias valikus jooksu kategooria tooteid naistele ja meestele. CRAFT on tegelenud funktsionaalse spordirõivastuse kavandamise ja väljatöötamisega alates 1970ndate keskpaigast. Craft lähtub oma rõivaste loomisel põhimõttest, et funktsionaalne treening- ja võistlusriietus peab tagama parima keha mikrokliima optimaalse tulemuse saavutamiseks. 

Kvaliteetne jooksuvarustus kaubamärgilt Salomon. Palju soodsaid pakkumisi!

PRINGSTORE (www.pringstore.ee) on jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kelle pakutavate brändide hulka kuuluvad muuhulgas CEP, BRYNJE,  Zoggs, ZeroD, Zone3 jpm.
8-9. mail oleme Lõunakeskuses kohal CEP kompressioontoodete (sokid, säärised, põlvikud, püksid, t-särgid, spordipesu jne) valikuga suviseks jooksu hooajaks.
CEP kompressioontooted tagavad parima kvaliteedi ja usaldusväärsuse, kuna kompressioontoodete teaduslikult tõestatud optimaalne survejaotus kindlustab lihastele maksimaalse hapniku ja energia.

Jooksupartner

Salomon

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Otepää Elva

Toetajad

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Meedium

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium