Programm

Esmaspäev, 23. aprill 2018

Elvas, Tartumaa Tervisespordikeskuses
18.30-20.30 36. Tartu Jooksumaratoni ühistreening, 5, 10 ja 16 km 

Reede, 11. mai 2018

Lõunakeskuse liuväljal (Ringtee 75, Tartu, www.lounakeskus.com)
12.00-19.00 Avatud on võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal: registreerimine ja stardinumbrite väljastamine, spordikaupade Expo

Tartus Tähtvere Spordipargis 

Heateo jooks 

19.00  Jooksjate start        4,5 km
19.15   Kepikõnni start       4,5 km

Laupäev, 12. mai 2018

Lõunakeskuse liuväljal (Ringtee 75, Tartu) 
10.00-19.00 Avatud on võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal: 
registreerimine kella 17.00-ni  ja stardinumbrite väljastamine kella 19.00-ni, spordikaupade Expo
 

Tartus Tähtvere Spordipargis

TILLUjooks

* Rajale lubatud ka lapse saatja
11.00     kuni 3-aastased 400 m
11.15     3 aastased 400 m
11.25     4 aastased 400 m
11.30     5 aastased 850 m
11.40     6 aastased 850 m

* Lapsed ilma saatjata
11.35     5 aastased 850 m
11.45     6 aastased 850 m
11.50     7 aastased 850 m
12.00     Auhindade loosimine 

MINImaraton

12.00     8 aastased 2 km
12.05     9 aastased 2 km
12.10     10-aastased 2 km
12.15     11 aastased 2 km
12.20     12 ja vanemad 2 km
12.30     Auhindade loosimine 

Pühapäev, 13. mai 2018

36. Tartu Jooksumaraton

Otepääl Tehvandi Spordikeskuse staadionil
9.30-10.50 Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine 23 km distantsile
10.50          My Fitness soojendusvõimlemine
11.00          23 km jooksu ja kepikõnni start

Otepää lastejooks

10.00       Kuni 5-aastased      250 m
10.10       5-7-aastased         500 m
10.20       8-aastased ja vanemad  500 m

Tartumaa Tervisespordikeskuses
11.30-12.50  Stardimaterjalide väljastamine ning registreerimine 5 ja 10 km distantsile
11.30             Elva lastejooks 500 m
12.10             23 km võitja finišis
12.20             Meeste lilleautasustamine ja pressikonverents võitjatega (3 parimat)
12.40             Naiste lilleautasustamine (3 parimat)

12.50             My Fitness soojendusvõimlemine
13.00             10 km jooksu start
13.15             10 km kepikõnni start
13.30              5 km jooksu ja kepikõnni start
13.45             Autasustamine (6 paremat naist ja 12 paremat meest, vahefiniši võitja)
14.00             Vanusegruppide autasustamine
16.00             Finiš suletakse