Osalejate nimekiri

Jooksumaraton

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Adosson, Kerli 1990 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Baranovski, Sergei 1982 Valgevene
Bazhin, Vladimir 1962 Venemaa
Bell, Ann 1987 Valga maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Brooks, Gary 1966 Ühendkuningriik
Egginton, Bill 1957 Ühendkuningriik
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Eskins, Ivars 1962 Läti
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haldna, Liina 1988 Harju maakond
Haldna, Tõnis 1965 Harju maakond
Haller, Risto 1992 Võru maakond
Hallik, Anne 1970 Lääne-Viru maakond
Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
Ivanov, Veigo 1982 Harju maakond
Jaagant, Priit 1972 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Mait 1992 Tartu maakond
Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kemppi, Kristo 1981 Harju maakond
Kiesiläinen, Mikko 1987 Soome
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kimmel, Maret 1993 Harju maakond
Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Koppel, Hans 1995 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
Krauklis, Vairis 1953 Läti 5A-Valka / LV
Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond
Kristal, Rait 1979 Rapla maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Jaanika 1990 Pärnu maakond
Kurruk, Karl Kristofer 1993 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kurvits, Ain 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kuusk, Kaarel 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kõrgesaar, Kristjan 1974 Tartu maakond
Laaneväli, Rebecca 1996 Harju maakond
Laar, Reio 1980 Tartu maakond
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laineste, Andres 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Laur, Kristiina 1988 Tartu maakond
Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Lehtse, Arunas 1982 Lääne-Viru maakond
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Leping, Kristi 1977 Tartu maakond SK Keremeister
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leskov, Siiri 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lumberg, Kalli 1983 Harju maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Mardiste, Peep 1972 Tartu maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mets, Meeli 1984 Võru maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Metsva, Raul 1987 Tartu maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Oll, Indrek 1975 Harju maakond
Orlovski, Marina 1981 Tartu maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Paide, Heigo 1975 Harju maakond SK ProRunner
Pajula, Janek 1971 Pärnu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond Klubi Püha Loomaaed
Pehk, Kärt 1989 Harju maakond
Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond
Pintson, Martin 1982 Tartu maakond
Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond
Plumer, Erki 1978 Tartu maakond
Poll, Taavi 1990 Tartu maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Possul, Kadri 1971 Harju maakond
Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärna, Taavi 1983 Tartu maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Põder, Liis 1982 Tartu maakond
Põldmaa, Malve 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
Randviir, Kristiina 1988 Harju maakond
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
Rebane, Aleksander 1978 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
Reintam, Georg 1995 Harju maakond
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
Roosileht, Jaanus 1967 Järva maakond
Rosenberg, Tõnu 1971 Harju maakond
Russak, Preet 1979 Tartu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Saluveer, Lauri 1983 Tartu maakond
Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
Saraste, Severi 1987 Soome
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Solovjov, Styv 1994 Pärnu maakond
Somelar, Mari-Liis 1996 Tartu maakond Trismile
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Teppo, Triin 1990 Tartu maakond
Tiidemaa, Heigo 1985 Tartu maakond
Tillo, August 1970 Harju maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Tubli, Timo 1991 Tartu maakond Tartu Vangla
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Tüür, Tarmo 1977 Tartu maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Urvik, Janek 1988 Tartu maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vares, Veljo 1981 Tartu maakond Flexoil OÜ
Vavilov, Andrey 1988 Tartu maakond
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Wassenaar, Patrick 1984 Malta
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Jõeäär, Diana 1966 Harju maakond
Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Leppik, Gennadi 1954 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõhmus, Ivo 1983 Tartu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
Asarov, Marju 1983 Tartu maakond
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Buhvestova, Jane-Ly 2000 Harju maakond
Buhvestova, Mare 1976 Harju maakond
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Hiienõmm, Viljar 1969 Harju maakond Täppsportlased
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ilves, Raili 1976 Tartu maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Meier, Tarmo 1981 Tartu maakond
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Paniagua, Carlos 1986 Ameerika Ühendriigid
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Põllukivi, Ragnar 1976 Harju maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
Rea, Jaan 1979 Pärnu maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Roosfeld-Pintson, Reilika 1984 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Silvet, Monika 1976 Harju maakond
Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
Süld, Janek 1982 Tartu maakond
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tensing, Karin 1986 Harju maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Trumm, Katrin 1974 Tartu maakond
Urbas, Piret 1973 Tartu maakond
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
Zagura, Maksim 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
Üprus, Ramona 2003 Tartu maakond TÜASK
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Anepaio, Anu 1955 Põlva maakond
Eskina, Inta 1961 Läti
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
Koskor, Kaisa 1973 Tartu maakond
Lillelaid, Triin 1978 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
Matso, Siiri 1964 Harju maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Tammeorg, Anu 1973 Tartu maakond
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
Närripä, Agne 1986 Viljandi maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Weisshaupt, Kristina 1974 Šveits

Jooksupartner

Salomon

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Toetajad

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre VSpa

Meedium

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium