Ühistreening

Millal? 24. aprill 2017 kell 18.30 - 20.30
Kus? Elvas, Tartumaa Tervisespordikeskuses
Kellele? Kõikidele jooksu- ja kepikõnnihuvilistele
Palju maksab? TASUTA! 

Kui soovid tutvuda jooksurajaga enne Tartu Jooksumaratoni põhipäeva või kahtled veel, kas üldse maratonidistantsi läbida, siis on ühistreening just Sinu jaoks! Samuti on see ideaalne kõikidele, kes naudivad jooksmist ja kõndimist maratonimõteteta ja soovivad seda teha linnakärast eemal -  kahtlemata on Eesti metsapealinn Elva metsade vahel veedetud esmaspäeva õhtupoolik hea algus töönädalale. Lisaks on ühistreening väga hea võimalus puhata vaim välja Tartu Kevadpäevadeks - terves kehas terve vaim! 

Jooksumaratoni ühistreeningu start ja finiš on Elvas Tartumaa Tervisespordikeskuses. 5, 10 ja 16 km distantsid kulgevad mööda Elva metsi ning start antakse kell 18.30. Finiš on avatud kella 20.30ni. 

Jooksusõbrad viib kohale tasuta buss, mis väljub Vanemuise teatri alumisest parklast stardipaika kell 17.30 ja toob soovijad kell 20.30 Tartusse tagasi.

Ühistreeningul osalemine on tasuta ja etteregistreerimine ei ole vajalik. Rajal pakutakse spordijooki ja finišis ootab kuum tee, millele lisab särtsu Carmolis.

Tartumaa Tervisespordikeskuses on olemas ka pesemisvõimalus, mille hind on 2 eurot inimese kohta. 

Maraton on sõprus – tule koos sõbraga ning maratonirajal kohtume!