Osalejate nimekiri

23km / 10km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Antoshkina, Elena 1964 Venemaa
Arge, Virgo 1978 Harju maakond
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Gurkin, Viktor 1977 Harju maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Harakka, Janne 1970 Soome
Huopalainen, Veiko 1988 Valga maakond
Illing, Sven 1979 Tartu maakond
Jaarman, Kalle 1974 Tartu maakond VIA 3L Spedition
Juhkam, Andres 1972 Tartu maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Korjus, Ove 1991 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Käära, August 1975 Harju maakond SK ProRunner
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Laum, Liisi 1981 Harju maakond
Lavrikov, Viktor 1961 Venemaa
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leskov, Siiri 1978 Harju maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
Muru, Annemari 1979 Tartu maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
Paju, Marek 1987 Viljandi maakond
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond
Petrov, Sergei 1964 Venemaa
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pärn, Rain 1984 Harju maakond
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Riisenberg, Otto 1978 Harju maakond Viljandi Suusaklubi
Roosaar, Glen 1986 Harju maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Sarana, Nonna 1967 Harju maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Taevere, Kalle 1982 Tartu maakond
Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond
Vähi, Tõnu 1956 Harju maakond
Üprus, Erik-Voldemar 1942 Harju maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Kadyri, Daria 1986 Venemaa
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Vidrik, Marina 1986 Tartu maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Atna, Heiko 1984 Pärnu maakond
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Buhvestova, Jane-Ly 2000 Tartu maakond
Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
Kann, Kadri 1986 Harju maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Must, Edik 1991 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Rekker, Linda 2000 Põlva maakond
Saarepuu, Liina 1986 Tartu maakond
Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
Saluvee, Maaja 1979 Harju maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Viia, Ants 1967 Tartu maakond
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Toetajad

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Meedium

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium