Osalejate nimekiri

23km / 10km

Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Anatoly, Smirnov 1968 Venemaa
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Antoshkina, Elena 1964 Venemaa
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arge, Virgo 1978 Harju maakond
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Belov, Kärol 1996 Valga maakond
Berg, Annette 1956 Soome
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Dainis, Andris 1949 Läti 5A-Valka / LV
Egginton, Bill 1957 Ühendkuningriik
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Ekholm, Cris 1990 Tartu maakond
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Gromov, Viktor 1959 Venemaa Pskov Ski Team
Grönholm, Carola 1961 Soome
Gurkin, Viktor 1977 Harju maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Halla, Diana 1995 Harju maakond
Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
Hannus, Silver 1979 Tartu maakond 42koma
Harakka, Janne 1970 Soome
Hickey, Miriam 1975 Tartu maakond
Huopalainen, Veiko 1988 Valga maakond
Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Illing, Sven 1979 Tartu maakond
Jaarman, Kalle 1974 Tartu maakond Trismile
Juhkam, Andres 1972 Tartu maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõeäär, Martina 1997 Ida-Viru maakond
Jõgi, Agur 1971 Harju maakond Sportland
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kaarna, Triinu 1988 Valga maakond
Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Kaljurand, Hardi 1988 Tartu maakond
Kannel, Kalle 1977 Harju maakond Team WAFI
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Karelson, Kert 1988 Harju maakond Team WAFI
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kerna, Marko 1988 Tartu maakond KL Tartu malev
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kilk, Renee 1983 Harju maakond Team WAFI
Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kivimäe, Maria 1990 Harju maakond
Knope, Agris 1953 Läti 5A-Valka / LV
Koorits, Gerd 1990 Harju maakond
Kooskora, Rasmus 1995 Harju maakond
Koppel, Evari 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Korjus, Ove 1991 Tartu maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Kriisk, Kersti 1977 Harju maakond
Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
Kuljus, Viljar 1984 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
Kärdi, Kristel 1981 Harju maakond Elujooks
Käära, August 1975 Harju maakond SK ProRunner
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Laum, Liisi 1981 Harju maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Lauren, Sigrid 1984 Tartu maakond
Lavrikov, Viktor 1961 Venemaa
Lavrikova, Svetlana 1962 Venemaa Narva SK Firn
Lehesmets, Alar 1981 Harju maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leskov, Siiri 1978 Harju maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Luik, Teddy 1989 Harju maakond
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Luts, Merike 1957 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maide, Martin Maide 1991 Tartu maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Läti 5A-Valka / LV
Meesak, Vaike 1955 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Mets, Meeli 1984 Põlva maakond
Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Miller, Guido 1981 Harju maakond
Muru, Annemari 1979 Tartu maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Männik, Merle 1972 Harju maakond Täppsportlased
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Müürsepp, Krista 1974 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Nummert, Kaarel 1988 Harju maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nykänen, Iiris 1983 Tartu maakond
Nõmmiste, Enar 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Ozolins, Ainars 1960 Läti 5A-Valka / LV
Paap, Hasso 1982 Tartu maakond eratreening.ee
Paju, Marek 1987 Viljandi maakond
Pajula, Janek 1971 Pärnu maakond
Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Parygin, Dmitry 1974 Venemaa Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Paumets, Tiina 1956 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond
Pensa, Brit 1981 Harju maakond
Perli, Antti 1979 Harju maakond
Petrov, Aleksandr 1950 Venemaa Pskov Ski Team
Petrov, Sergei 1964 Venemaa
Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond Ambla SK
Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond
Prangli, Tõnis 1984 Võru maakond
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärn, Rain 1984 Harju maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reineberg, Tarmo 1974 Harju maakond Team Honey Power
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Rekker, Robert 1997 Põlva maakond
Reshetova, Natalia 1968 Venemaa
Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Riisenberg, Otto 1978 Harju maakond Viljandi Suusaklubi
Riismaa, Kaija 1985 Harju maakond
Ringi, Riine 1986 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Roosaar, Glen 1986 Harju maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saidla, Siim 1981 Harju maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salundi, Sirje 1956 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Sarana, Nonna 1967 Harju maakond
Sareal, Andrus 1978 Tartu maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Serov, Aleksey 1980 Venemaa
Serov, Anton 1980 Venemaa
Seskena, Signe 1989 Läti 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Läti 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Sokolov, Kirill 1970 Venemaa
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soo, Mart 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soone, Mari 1993 Viljandi maakond
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Suu, Merli 1991 Saare maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Taevere, Kalle 1982 Tartu maakond
Tagel, Piia 1960 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Tamm, Tambet 1977 Harju maakond
Tappel, Triin 1981 Tartu maakond SK ProRunner
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tikk, Erkki 1983 Tartu maakond
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
Tint, Diana 1973 Harju maakond
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türn, Marge 1976 Tartu maakond
Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Urb, Ago 1981 Võru maakond Hauka Veloklubi
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Veemees, Age 1985 Tartu maakond
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Velsker, Liis 1992 Harju maakond
Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond
Vähi, Tõnu 1956 Harju maakond
Väisanen, Triin 1993 Põlva maakond
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Õnnik, Lauri 1990 Pärnu maakond TÜASK
Üprus, Erik-Voldemar 1942 Harju maakond
Šahmatov, Radik 1979 Ida-Viru maakond
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Jõks, Kristiina 1992 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Jõks, Külli 1969 Tartu maakond
Kadyri, Daria 1986 Venemaa
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lindqvist, Gun 1957 Soome
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Nurk, Aet 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Nõlvak, Mariann 1983 Tartu maakond
Raie, Jana 1976 Tartu maakond
Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Siilik, Sirje 1986 Tartu maakond
Terep, Maarika 1971 Harju maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Vals, Kristi 1979 Võru maakond
Velsker, Riin 1990 Harju maakond
Vidrik, Marina 1986 Tartu maakond
Vilips, Maris 1970 Läti
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond IITEE OÜ
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Ambre, Monika 1977 Tartu maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Arras, Liis 1992 Tartu maakond
Atna, Heiko 1984 Pärnu maakond
Atonen, Kätlin 1975 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Buhvestova, Jane-Ly 2000 Tartu maakond
Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
Ekholm, Liisi 1999 Tartu maakond
Elbrecht, Epp 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
Haavandi, Milvi 1946 Tartu maakond
Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
Hudilainen, Eerik 2005 Ida-Viru maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Johanson, Kristi 1968 Pärnu maakond
Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
Kann, Kadri 1986 Harju maakond
Karo, Liina 1987 Harju maakond
Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kisand, Marika 1971 Pärnu maakond
Kitt, Robert 1977 Harju maakond Swedbank AS
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Läti 5A-Valka / LV
Kuldkepp, Kadri-Mai 1985 Harju maakond
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Läti 5A-Valka / LV
Melk, Christofer-Marten 1999 Tartu maakond
Melk, Kristiine 1977 Tartu maakond
Must, Edik 1991 Tartu maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Mäe, Mikk 1988 Harju maakond
Männi, Ulla 1987 Harju maakond
Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
Männiste, Sille 1978 Harju maakond
Oja, Viljar 1980 Põlva maakond
Ostrat, Silja 1984 Harju maakond
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Pai, Aigo 1987 Tartu maakond
Pai, Magne 1993 Tartu maakond
Pari, Liivi Mall 1998 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond
Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
Plagnaud, Meri-Lill 2006 Harju maakond Captus Sport
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Põldvee, Andreas 2001 Tartu maakond
Rajasaar, Pille 1944 Tartu maakond
Rammi, Antti 1979 Tartu maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
Reiman, Inge 1970 Harju maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Reisalu, Greta 1985 Harju maakond
Rekker, Linda 2000 Põlva maakond
Saarepuu, Liina 1986 Tartu maakond
Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
Saluvee, Maaja 1979 Harju maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Sikora, Jaak 1969 Jõgeva maakond
Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sooaru, Tulvo 1973 Tartu maakond
Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
Stepanova, Anna 1970 Venemaa
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
Uibopuu, Eva 1980 Järva maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Viia, Ants 1967 Tartu maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
Väljaots, Annika 1967 Tartu maakond
Wanko, Wolfgang 1955 Austria
Zale, Kevin 2001 Jõgeva maakond
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Stardinr. Nimi Sünniaasta Elukoht Spordiklubi/firma
Feldbach, Lennart 1980 Tartu maakond
Heinla, Keiu 1989 Tartu maakond Ravimiamet
Jaska, Anneli 1981 Tartu maakond
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
Kiisler, Kristina 1972 Tartu maakond
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
Ross, Kersti 1976 Tartu maakond
Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
Sokolova, Svetlana 1968 Venemaa
Sossi, Annika 1973 Tartu maakond
Tamm, Katrin 1977 Tartu maakond
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Teinfeldt, Margit 1984 Jõgeva maakond
Ulst, Anna 1998 Tartu maakond
Ulst, Kai 1961 Tartu maakond
Ulst, Katrin 1987 Tartu maakond
Ulst, Martin 1985 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Toetajad

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Meedium

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium