Programm

Heateo Jooks on üleviidud reede õhtusse.

Esmaspäev, 25. aprill 2016

Elvas Tartumaa Tervisespordikeskuses
18.30     34. Tartu Jooksumaratoni ühistreening 10 km ja 16 km
               My Fitness soojendusvõimlemine
20.30     Finiš suletakse

Reede, 6. mai 2016

Lõunakeskuse liuväljal (Ringtee 75, Tartu, www.lounakeskus.com)
12.00-19.00 Avatud on võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal:
registreerimine ja stardinumbrite väljastamine, spordikaupade Expo

Tartus Tähtvere Spordipargis 

Heateo jooks 

19.00  Jooksjate start        4,5 km
19.15   Kepikõnni start       4,5 km

Laupäev, 7. mai 2016

Lõunakeskuse liuväljal (Ringtee 75, Tartu) 
10.00-19.00 Avatud on võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal:

registreerimine kella 17.00-ni  ja stardinumbrite väljastamine kella 19.00-ni, spordikaupade Expo
11.00-16.00 Pasta Party
 

Tartus Tähtvere Spordipargis

TILLUjooks

* Rajale lubatud ka lapse saatja
11.00     kuni 3-aastased 400 m
11.15     3 aastased 400 m
11.25     4 aastased 400 m
11.30     5 aastased 850 m
11.40     6 aastased 850 m

* Lapsed ilma saatjata
11.35     5 aastased 850 m
11.45     6 aastased 850 m
11.50     7 aastased 850 m
12.00     Auhindade loosimine 

MINImaraton

12.00     8 aastased 2 km
12.05     9 aastased 2 km
12.10     10-aastased 2 km
12.15     11 aastased 2 km
12.20     12 ja vanemad 2 km
12.30     Auhindade loosimine 

Pühapäev, 8. mai 2016

34. Tartu Jooksumaraton

Otepääl Tehvandi Spordikeskuse staadionil
9.30-10.50 Stardimaterjalide väljastamine 23 km distantsile
10.50          My Fitness soojendusvõimlemine
11.00          23 km jooksu ja kepikõnni start

Otepää Lastejooks

10.00       Kuni 5-aastased      250 m
10.10       5-7-aastased         500 m
10.20       8-10-aastased       500 m
10.30       11-aastased ja vanemad  500 m

Tartumaa Tervisespordikeskuses
11.30-12.50  Stardimaterjalide väljastamine 10 km distantsile
11.30             Elva lastejooks  500m
12.10             23 km võitja finišis
12.20             Meeste lilleautasustamine ja pressikonverents võitjatega (3 parimat)
12.40             Naiste lilleautasustamine (3 parimat)

12.50             My Fitness soojendusvõimlemine
13.00             10 km jooksu start
13.15             10 km kepikõnni start
13.30             Autasustamine (6 paremat naist ja 12 paremat meest, vahefiniši võitja)
14.00             Vanusegruppide autasustamine
16.00            Finiš suletakse

Jooksupartner

Mizuno

Meediapartner

Postimees

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Toetajad

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Meedium

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Avalik sektor

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium