Võistluskeskus

Võistluskeskus asub Tartus, Lõunakeskuse kinni kaetud liuväljal. Seal jagatakse stardinumbreid ning on võimalik tutvuda meie partnerite pakkumistega.

Lõunakeskusesse saab kesklinnast tasuta Lõunakeskuse bussiga, mille graafiku leiab siit!

Võistluskeskus on avatud:

  • Reedel, 9. mail kell 12.00-19.00
  • Laupäeval, 10. mail kell 10.00-19.00 ​​​​
NB! Väljaprinditav parklaluba saadetakse kõigile Tartu Jooksumaratonile registreerunutele e-posti teel 7. mai hommikul. Palume luba välja printida või esitada see nutitelefonis kohapeal. 

Võistluskeskuses on esindatud:

Baltikumide suurim spordikauplustekett Sportland on nüüd Tartu Jooksumaratoni ametlik suurtoetaja.

Lisaks on Sportland esindatud suure pop-up poega Tartu Jooksumaratoni võistluskeskuses, Lõunakeskuse liuväljal, spetsiaalselt Tartu Jooksumaratoniks varutud jooksu- ja treeningtoodetega maailma parimatelt brändidelt. Pakkumine on kõik vähemalt -25%, lisaks suuremaidki superpakkumisi. Kohapeal teostame ka jalateste ja nõustame sobivaima jooksujalatsi valikul.

Müüme Powerbari spordisööke (batoonid, geelid, joogipulbrid), käimiskepid, sokid, pearätid, jooksujalatsid, Elite soojenduskreemid ja lisaks paneme välja näidistena Scott maanteerattad Tartu Rattaralliks.

Pro Shop – Rõõm liikuvast eluviisist!

Pro Shop on Eesti kapitalil põhinev internetipood, ostukoht nii aktiivsele sportlasele kui ka igale teisele liikuvast eluviisist rõõmu tundvale inimesele, kes oskab hinnata head kvaliteeti ja soovib oma elu positiivsete emotsioonide ning elamustega rikastada.

Pakume järjest laienevat tootevalikut rattaspordi, ujumise, jooksmise, triatloni, talispordi- ja matkahuvilistele ning nende aladega tegelejatele. Pakume vaid tooteid, millesse ise usume, eesmärgiga teha need kättesaadavaks võimalikult soodsate hindadega!

Klubi Tartu Maratoni üritustel pakub Pro Shop osalejatele ühe spordimaailma toidulisandite liidri, Science in Sport (SiS) sporditoitude, esinduslikku ja mitmekülgset tootevalikut. SiS tooted on välja arendatud koostöös sportlaste, sporditeadlaste, toidutehnoloogide ja spordiarstidega aidates kaasa sportlaste tulemuste parandamisele läbi energialaengu, vedeliku parema omastamise ja taastumise. Tänu tootemargi usaldusväärsusele ja originaalsusele on SiS toidulisandid jõudnud maailmas sporditoitude osas juhtpositsioonile ja muutunud kõikjal sportimise lahutamatuks osaks!

www.proshop.ee

Nanso Group Eesti AS toodab BOHACO sarjas spetsiaalseid sokke ja põlvikuid nii jalgratturitele, palluritele, jooksjatele, rulluisutajatele, suusatajatele ja sportmängude harrastajatele.

Vastavalt sportlaste sise- ja välistreeningutele on leitud lahendused kergendamaks ilmnevaid probleeme nagu krambid, tursed ja väsimustunne jalgades. Kasutame erinevad materjale, erinevaid kudumistehnoloogiaid, erinevaid surveastmeid. BOHACO spordisokkide ja –põlvikute erinevus teiste turulolijate toodetest on see, et neil puudub soki ninaosas õmblus. Ehk võimalus, et varvas sporti tehes ära hõõrdub, on olematu. Täiendav info on etiketi siseküljel.

A&T Sport pakub hea hinnaga Salomon jooksuvarustust. Tule tutvu Salomon uute mudelitega, seal hulgas ka palju positiivset tagasisidet saanud "Citytrail" sarjaga.

Lisaks on saadaval energiatooted kaubamärkidelt Born ja Sponser.

Garmin pakub laias valikus GPS spordikellasid ja rattakompuutreid.

Pikaaegsete GPS kogemustega suudame pakkuda parimaid reaalajas infot edastavaid pulsikellasid igale spordialale – jooksmine, rattasõit, fitness, rulluisutamine, suusatamine, triatlon, ujumine jne. Meie pakutavaid tooteid kasutavad juba täna Eesti parimad sportlased – Jaan Kirsipuu, Andrus Veerpalu, Evelin Talts jne. Maratonil võimalik valida endale meelepärane pulsikell või rattakompuuter maratoni hinnaga.

Vaata lähemalt garmin.ee/sport

Rademar esitleb Craft- i kollektsiooni SEB 32. Tartu jooksumaratonil, võistluskeskuses 9. mail, kell 12.00-19.00 ja 10. mail kell 10.00-19.00 Tartu Lõunakeskuses.

Müügis on laias valikus jooksu kategooria tooteid naistele ja meestele. CRAFT on tegelenud funktsionaalse spordirõivastuse kavandamise ja väljatöötamisega alates 1970ndate keskpaigast. Craft lähtub oma rõivaste loomisel põhimõttest, et funktsionaalne treening- ja võistlusriietus peab tagama parima keha mikrokliima optimaalse tulemuse saavutamiseks.

PRINGSTORE (www.pringstore.ee) on jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kelle pakutavate brändide hulka kuuluvad muuhulgas CEP Compression, BRYNJE, Zoggs, GU Energy, ZeroD jpm

9-10. mail oleme Lõunakeskuses kohal laia tootevalikuga suviseks jooksu- ja ujumishooajaks. CEP kompressioontooted tagavad parima kvaliteedi ja usaldusväärsuse, kuna kompressioontoodete teaduslikult tõestatud optimaalne survejaotus kindlustab lihastele maksimaalse hapniku ja energia, mida Sa vajad pühapäeval üle kõige!

A2K Sport pakub Tartu Jooksumaratoni raames seekord peamisena spordivigastuste vältimiseks ja nendest taastumiseks mõeldus tooteid firmadelt Compressport (kompressioonsäärised, -sokid, -põlvikud, -reied, -sukad, -püksid jne), SpiderTech (eellõigatud kinesioteibid) ja Zamst (tugisidemeid).

Lisaks leiab A2K Sport müügiboksist vajalikke tooteid jooksjale nagu mütsid (Alpine PRO, Craft), jooksukindad (Lillsport), tossud (Saucony), torusallid (WdX), prillid (ALPINA) jms.

A2K Sport on spordikaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Meie Pärnu poest leiab iga õuesportlane endale õige ja sobiva riietuse, lisaks pakume nii suvel kui talvel hooldust vastavalt jalgratastele, rulluiskudele ja suuskadele.

A2K SPORT – ÕUESPORDI MAALETOOJA!

Secosport tegeleb spordikaupade hoolduse ja müügiga.

Secosport tootevalikus on esindatud kaubamärgid:

  • Arctica (Spordi-ja vabajaprillid)
  • Ekoi (rattariietus, spordiprillid, kiivrid, energiatooted, kompressioontooted).
  • Kayak (spordiprillid)
  • Outwet, Race (spordipesu)
  • NectaFuel, Multipower, ZipVit (spordienergia)
  • Vola

Secosport kaubavalikuga saab tutvuda ka e-poes www.secosport.ee

HIGH5 on rahvusvaheliselt tuntud Suurbritannia ettevõtte, mis toodab toidulisandeid vastupidavusalade harrastajatele. High5 tooted ei sisalda kunstlikke värv- ega magusaineid. Tooted sobivad taimetoitlastele.

SEB 32. Tartu Jooksumaratoni hitt-toode on isotooniline energiageel IsoGel, mida võib tarbida ilma veeta. Lisaks on võistluskeskuses saadaval kergesti neelatav-seeditav energiageel EnergyGel, gluteenivaba energiabatoon EnergyBar, krampide vastu magneesiumi sisaldavad joogitabletid Zero ning palju muid sooritusvõimet tõstvaid toidulisandeid.

HIGH5 toodete kasutajad on muuhulgas Eesti jooksuparemikku kuuluvad Roman Fosti ja Kaupo Sasmin.

IGALE ÜLE 5 EURO EEST OSTJALE KAASA KINGITUS!

Vaata HIGH5 Estonia lehte: https://www.facebook.com/pages/High5-Estonia/345166098931127?fref=ts

Oleme Tsehhi kaubamärgi Eleven Sportswear esindajaks Eestis. Meie telgist leiad laia valiku spordi- ja vabaajariideid, mütse ja sokke.

Võimalus tellida kõiki tooteid oma kujundusega klubidele, asutustele, eraisikutele. Tule ja küsi hinnapakkumist!

Tartu Maratoni võistluskeskuse superpakkumine: kõik mütsid 10 eur.

ORIFLAME

Hea enesetunne. Kaunis välimus.

OÜ Italest (www.myitaly.ee) on juba viimased kaks aastat olnud Klubi Tartu Maraton Pastaparty pastasponsor.

Lisaks võistluskeskuses kohapeal nauditavale pastale on teil võimalus koju kaasa osta soodsa hinnaga käsitööpastat, oliiviõli ja oliive! Itaalia traditsioonide järgi käsitsivalmistatud pasta koosneb kahest lihtsast komponendist: veest ja jahust. Hea ja kvaliteetse pasta valmistamiseks on vaja aega. Käsitööna valminud pastataina sõtkumine on pikk protsess, pasta lõikamine ning kuivama asetamine toimub enamjaolt käsitsi ning pastal lastakse rahulikult ja pikemalt kuivada. Kõik need väiksed detailid teevadki Camp´Oro pasta eriliseks ja nauditavaks! Nii nagu itaallased ütlevad: pastat on vaja süüa, et olek jõudu ja energiat, oliiviõli selleks, et mootor kinni ei kiiluks!

Lõunakeskuse buss on mugav võimalus kesklinnast Lõunakeskusesse ja tagasi kesklinna saamiseks.

Lõunakeskuse ekspressbussi sõiduplaani vaata siit: http://www.lounakeskus.com/kuidas-tulla

Põltsamaa Felix on toetanud Tartu Jooksumaratoni juba mitmeid aastaid ja nii ka sel aastal.

Finišialas ootavad tublisid lõpetajaid kosutavad Põltsamaa mahlatooted ja kaasaelajate rõõmuks on loodud Põltsamaa toodetega täidetud mänguala, kus iga soovija saab visata rõnga oma lemmiktoote ümber ning mahlatoote endale võita. Külasta kindlasti Põltsamaa telki ning proovi kätt mahlatodete täpsusviskamisel!

Peasponsor

SEB

Esitleja

Codeborne

Jooksupartner

Asics

Meediapartner

Postimees

Autopartner

Silberauto

Suurtoetajad

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Trev2 / Kagu Teed Sportland

Toetajad

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Toetajad

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Tere Hotell Pallas Hotell London

Meedium

Maaleht TervisPluss Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar