Pass

Iga suusamaratoni läbimine on saavutus ja tulemus väärib talletamist. Igal suusatajal on võimalik osta endale 33€ eest Worldloppeti pass, kus ta saab jäädvustada iga läbitud Worldloppeti maratoni kuupäeva, lõpuaja ja -koha. Eestis on 2017. aasta detsembri seisuga üle 720 WL passiomaniku.

Kuidas passi soetada?

Meie pakume passi soetamiseks kolme võimalust:

  1. Passi saab osta Klubi Tartu Maraton büroost (Tartu Laululava, Laulupeo pst 25), maksta saab nii sularahas kui ka kaardiga. Passi hind on 33 €.
  2. Saadate meiliaadressile tartumaraton@tartumaraton.ee oma andmed: nimi, sünniaeg, postiaadress (kindlasti postiindeks) ja telefoninumber. Vastu saadame kontonumbri, kuhu kanda 33 €. Niipea kui raha on laekunud, vormistame passi ja paneme posti.
    NB! Pass vormistatakse hiljemalt kahe tööpäeva jooksul alates tellimuse laekumisest. Postiga tellides palume kindlasti arvestada Omniva tarneaegadega! 
  3. Worldloppeti passilaud on ka Tartu Maratoni finišipaigas.

Passi on võimalik soetada ka teiste Worldloppeti liikmesmaratonide kontorites või võistluskeskustes.

Teistele andmetele lisaks soovime teada, kas passi kanda ka mõni senine Tartu Maratoni või teiste Worldloppeti maratonide tulemus. Oma tulemusi saab otsida siit.

NB! Passi saab kanda igast maratonist vaid ühe tulemuse!

Milleks vajalik?

Worldloppeti passi omamine annab paljudel välismaa maratonidel esmakordselt startides eelise taotleda stardikohta vastavalt oma Tartu Maratoni (või mõne teise WL sõidu) tulemustele.

Kui suusataja on läbinud vähemalt 10 erinevat Worldloppeti maratoni, vähemalt üks neist teisel kontinendil, võib ta taotleda Worldloppeti Masteriks saamist.

Worldloppeti Kuldmasteriks (Worldloppet Gold Master) saab suusataja siis, kui ta läbis kõikide maratonide põhisõidud; Worldloppeti Hõbemasteriks (Worldloppet Silver Master) siis, kui läbis maratonide lühisõidud või põhisõidud kombineeritult lühisõitudega. Worldloppeti Masterit autasustatakse vastavalt kuld- või hõbemärgi ja uhke diplomiga ning tema nimi avaldatakse Worldloppeti aastaraamatus. Ainult Worldloppeti Masteril on õigus lisaks tellida kuld- või hõbemedal, mis kannab tema personaalset Worldloppeti Masteri numbrit.