Pass

Iga suusamaratoni läbimine on saavutus ja tulemus väärib talletamist. Igal suusatajal on võimalik osta endale 33€ eest Worldloppeti pass, kus ta saab jäädvustada iga enda poolt läbitud Worldloppeti maratoni kuupäeva, aja ja koha. Eestis on 2014.a. märtsi seisuga üle 580 WL passiomaniku.

Kuidas passi soetada?

Meie pakume passi soetamiseks kolme võimalust:

  1. Passi saab osta Klubi Tartu Maraton büroost (Tartu Laululava, Laulupeo pst 25), maksta saab nii sularahas kui kaardiga. Passi hind on 33 €.
  2. Saadate meiliaadressile tartumaraton@tartumaraton.ee oma andmed - nimi, sünniaeg, postiaadress (kindlasti postiindeks) ja telefoninumber. Vastu saadame kontonumbri, kuhu kanda 33 €. Niipea kui raha on laekunud, paneme passi tähitud kirjana teele.
    NB! Pass vormistatakse hiljemalt kahe tööpäeva jooksul alates tellimuse laekumisest. Postiga tellides palume kindlasti arvestada Omniva tarneaegadega! 
  3. Worldloppeti passilaud on ka Tartu Maratoni finišipaigas. Sellisel juhul maksmine vaid sularahas.

Teistele andmetele lisaks soovime teada, kas passi kanda ka mõni senine Tartu Maratoni tulemus (passi kantakse ainult üks tulemus!). Teiste Worldloppeti sõitude templeid saab kas sõitude endi juurest või siis Worldloppeti peakorterist Itaalias.

NB! Passi saab kanda igast maratonist vaid ühe tulemuse!

Milleks vajalik?

Worldloppeti passi omamine annab paljudel välismaa maratonidel esmakordselt startides eelise taotleda stardikohta vastavalt oma Tartu Maratoni (või mõne teise WL sõidu) tulemustele.

Kui suusataja on läbinud vähemalt 10 erinevat Worldloppeti maratoni, vähemalt üks neist teisel kontinendil, võib ta taotleda Worldloppeti Masteriks saamist.

Worldloppeti Kuldmasteriks (Worldloppet Gold Master) saab suusataja siis kui läbis kõikide maratonide põhisõidud; Worldloppeti Hõbemasteriks (Worldloppet Silver Master) siis kui läbis maratonide lühisõidud või põhisõidud kombineeritult lühisõitudega. Worldloppeti Masterit autasustatakse vastavalt kuld- või hõbemärgi- ja uhke diplomiga ning tema nimi avaldatakse Worldloppeti aastaraamatus. Ainult Worldloppeti Masteril on õigus lisaks tellida kuld- või hõbemedal, mis kannab tema personaalset Worldloppeti Masteri numbrit. Worldloppeti passi saab osta kas Worldloppeti peakorterist või Worldloppetisse kuuluva maratoni kontorist.