LINNAMARATONI TOIDUALAS EI OLE ÜHEKORDSEID NÕUSID

28.09.2021

Tavapärase hooaja jooksul osaleb meie üritustel kümneid tuhandeid spordisõpru. Kõigile mõnusat liikumiselamust pakkudes soovime suhtuda lugupidavalt ka meid ümbritsevasse loodusesse ja keskkonda. Kutsume Sindki meie mõtteviisiga kaasa tulema ning uuendusi omaks võtma!

UUENDUS TARTU LINNAMARATONI TOIDUALAS

Tartu Linnamaratoni projektijuht Oliver Kivimäe sõnul jätkatakse jooksuüritusel keskkonnasäästlikult ja pakutakse koostöös Eesti Pandipakendiga toitlustusalas sööki ja jooki pandinõudest, kuid nõude eest sel korral osalejatelt pandiraha ei küsita. „Proovime Linnamaratonil eksperimendi korras, kuidas õnnestub pandinõude kasutamine ilma tagatisraha küsimata. Usun ja loodan, et inimesed on hoolivad, tagastavad pärast söömist nõud ja saame selliselt ka tulevikus jätkata,“ selgitab Kivimäe.

Ta lisab, et soov on edaspidi Linnamaratoni teeninduspunktides jooki korduvkasutatavatest topsidest pakkuda.  „Seetõttu pakume tänavu Laululava teeninduspunktis jooki Pandipakendi topsidest ja loodame, et saame selle põhjal ka edasiseks plaane teha,“ tõdeb ta.