Rulluisumaratonil ei ole ühekordseid nõusid

17.08.2021

Tavapärase hooaja jooksul osaleb meie üritustel kümneid tuhandeid spordisõpru. Kõigile mõnusat liikumiselamust pakkudes soovime suhtuda lugupidavalt ka meid ümbritsevasse loodusesse ja keskkonda. Kutsume Sindki meie mõtteviisiga kaasa tulema ning uuendusi omaks võtma!

Sel aastal on Rulluisumaratonil ühekordsete topside ja supikausside asemel korduvkasutatavad nõud.

TEENINDUSPUNKTIDES RAJAL

Pakume jooki valgest plastiktopsist. Pärast joomist JÄTA TOPS PRÜGIALASSE! Need korjatakse hiljem kokku, pestakse ning kasutatakse muudel suurüritustel. Teeninduspunktidest topside kaasa võtmine on keelatud!

UUENDUS TOIDUALAS

Toidualas kasutame panditopse- ja kausse. Korduvkasutatavad nõud saab toiduala juures asuvast rohelisest telgist. Topsi tagatisraha on 2 eurot ja kausi oma samuti 2 eurot. Raha saad tagasi, kui oled anumad pärast söömist/joomist telki tagastanud. NB! Maksta saab ainult sularahas. Lähim pangaautomaat (Swedbank) asub ca 13 minuti jalutuskäigu kaugusel Narva mnt 112 Maxima kaupluse juures.

Soovi korral võta kaasa oma joogitops või -pudel (kui rajale kaasa võtta ei taha, jäta sõidu ajaks koos teiste asjadega pakihoidu). Samuti on kõik soovijad teretulnud võtma finišisööklasse kaasa oma matkanõude komplekti.