SEB 17. Tartu Rattamaratonil on saadaval viimased 500 kohta

12.09.2014

21. septembril toimuvale SEB 17. Tartu Rattamaratonile on tänase seisuga registreerunud kokku 5100 ratturit. Kuna korraldajad on hetkel valmis teenindama kuni 5600 ratturit, siis on saadaval veel viimased 500 kohta.

“Nädalatagune prognoos ei lubanud loota eelmise aasta rekordnumbri 5559 ületamist, aga viimaste päevade hoogne registreerimine näitab, et Tartu Rattamaratonile tulijaid võib olla veelgi rohkem,” rääkis võistluse direktor Indrek Kelk. “Korraldajatel ei ole võimalik oluliselt suuremat hulka osalejaid praeguses seisus heal tasemel teenindada ja sellest tulenevalt peame piirama maksimaalset osalejate arvu”.

SEB 17. Tartu Rattamaratoni rada kulgeb suuresti mööda sama marsruuti nagu legendaarne Tartu Maraton rada. Start antakse Otepäält, Tehvandi suusastaadionilt ning finiš asub Elvas, Tartumaa Tervisespordikeskuses. Kavas on 89km ja 40km distantsid.

Kuni täna õhtuni kehtib ka soodsam registreerimine. Rohkem infot siin: https://www.tartumaraton.ee/et/yritused/rattamaraton/17/maraton/