Koostööpartnerid

Ajaleht Postimees on Eesti loetavaim ja autoriteetseim ajaleht, mis kajastab operatiivselt ja objektiivselt sündmusi Eestis ja kogu maailmas.

Sise- ja välisuudised, poliitika-, arvamus- ja kultuuriteemalised artiklid ning asjatundlikud majandusülevaated ja -kommentaarid on igapäevaselt leidnud koha Postimehe veergudel. Postimees ilmub 6 x nädalas, esmaspäevast laupäevani. Laupäevane Postimees - Postimees Extra – on oma olemuselt ja sisult nädalalõpuleht, mis lisaks uudistele toob lugejateni uurivat ajakirjandust ning ka pehmemaid teemasid. Pikemad olemus- ja arvamuslood, nädala sündmuste ja tegijate kokkuvõtted, ürituste pildigaleriid - kõik see ja veel palju muud sisukat lugemist ootab Postimees Extras. Postimees Extra vahel ilmuvad ka TV kava ja lisalehed Arter ja AK (Arvamus ja Kultuur).

Venekeelne Postimees on ilmunud alates 2005. aasta novembrist ja on suurima lugejaskonnaga vene keelne leht Eestis. Lehe sisu moodustavad originaallood ja olulised päevakajalised tõlkelood Postimehest.

1995. aastat saab nimetada Postimehe võrguväljaande sünniaastaks. Tänaseks on Postimees.ee uudistekeskkond läbinud mitu uuenduskuuri. Tänu pidevale arendustööle onmuutunud lehekülg mitmekülgsemaks. Postimees kajastab kõiki eluvaldkondi ja lehe lugeja võib olla kindel, et ta on alati parimal võimalikul moel, usaldusväärselt ning tasakaalustatult informeeritud.Võrguväljaandest leiadnii sise-, kui välisuudiseid. Värskeid uudiseidmajandusest, teadusest, kultuurist, spordist ja meelelahutusest. Postimees.ee tarbijainfoportaalist Tarbija24.ee leiab lisaks vajalikke tarbijauudiseid - tervisest, toidust, tehnika- ja automaailmast. Juulis 2007 käivitasime edukalt populaarse meelelahutusportaali Elu24.ee.

Samuti on võimalik lugeda arvamusliidrite artikleid ning ka ise arvamust avaldada kommentaaride näol. Uudiste ja lugejakommentaaride hulk ja nende edastamise kiirus on kasvanud pidevalt. Tänu sellele oleme võitnud juurde üha suurema hulga kasutajaid.

Sportland on Baltikumi suurim, maailma parimaid spordi- ja vabaajabrände müüv ja turundav jaekaupluste kett. Sportland Eesti AS on Sportland International Group AS tütarettevõte ja opereerib Sportland, Sportland Outlet, O`Neill, Timberland jaekette Eestis. 

Sportlandi missiooniks on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks, emotsionaalsemaks läbi nende poolt pakutavate toodete ja teenuste. Lähima Sportlandi leiad: www.sportland.ee ; facebookis: facebook.com/sportlandeesti

Hawaii Express on suurim jalgrataste ja lisavarustuse maaletooja-müüja Balti regioonis, esindades oma ala parimaid märke SCOTT, CLASSIC, BERGAMONT, HARO. Lisaks pakuvad nad suvel rulluiske, talvel lumelaudu, mäe- ja murdmaasuuski, spetsiaalriietust ning trenažööre. Hawaii Expressi missiooniks on pakkuda erinevaid ideid ja võimalusi, kuidas inimeste elu huvitavamaks muuta. See on ka iga Hawaii Expressi töötaja eesmärk.

AS A. Le Coq on Eesti vanim õlletootja ning tänaseks ka suurim joogitootja, kelle tootesortimendis on kümme tootekategooriat – alates veest, siirupist, mahlast, karastus-, mahla-, energia- ja spordijookidest ning lõpetades lahjade alkohoolsete jookide – õlle, siidri ning long-drink’idega.

A. Le Coq’i olulisemateks brändideks on A. Le Coq, Fizz, Aura ja Limonaad. Ettevõte on toetanud ning toetab tulevikus algatusi, millesse ise kõige enam usutakse. A. Le Coq on läbi aastate toetanud ja algatanud väga erinevaid heategevusprojekte, suuri ning väiksemaid spordi- ja kultuurialaseid ettevõtmisi ning keskkonda kaitsvaid ja hoidvaid algatusi.

Ramirent AS, juhtivaid ehitusseadmete ja tööriistade rentijaid Eestis pakub oma laia tootevalikuga vajalikke tööriistu ja ehitusseadmeid nii suurfirmadele kui väikeettevõtjatele, nii professionaalsetele ehitajatele kui ka eraisikutele.

Ramirendi rendipunktid on olemas kõigis Põhjamaades, Balti riikides, Venemaal, Poolas, Ungaris, Ukrainas ning Tšehhis. Lisaks ehitusseadmetele pakub Ramirent ka spordi- ja meelelahutusüritusteks erinevate telkide, aedade-piirete, soojakute ja wc-de rentimist. Eestis juba 15.a tegutsenud Ramirent on aastate vältel toetanud erinevaid spordi- ja kultuurialaseid sündmusi. Suurematest projektidest on mitmeid aastaid toetatud Tartu Rocki Korvpalliklubi, Harju Keki rallitiimi, Maarja küla. 2007 sõlmiti sponsorleping Eesti Olümpiakomiteega, mis aitas viia Eesti tippatleedid 2008. aasta Pekingi Olümpiale. Tutvu lähemalt www.ramirent.ee

AS Salvest on Eesti üks tugevamate traditsioonidega toidutööstusettevõtteid. Aastast 1946 oleme tootnud Tartus kodumaist toorainet kasutades ja eestimaalaste maitse järgi tooteid, mis on tänaseks muutunud legendaarseteks. Meie portfelli kuuluvad supid, erinevad hoidised, moosid, lastetoidud, kastmed jpm. Eestis leiab meie tooteid brändide Salvest, Meie Mari, Põnn, Smushie ja Mahlakas alt.

Tartu Maratoni üritustele paneb Salvest õla alla maitsvat suppi pakkudes.

   Embach Ehitus OÜ (www.embach.ee) pakub projektijuhtimise täisteenust alates                 projekteerimisest ja taotlushinna koostamisest kuni valminud ehitise üleandmiseni.           Oleme valmis panustama projekti ideefaasist alates ja leidma koostöös tellijaga                 efektiivsed, sobilikud ja kvaliteetsed lahendused. 

Eesti Pagar väärtustab kodumaist toorainet ja tunneb Eesti inimese maitse-eelistusi. Sellega oleme võitnud paljude poolehoiu. Me austame Eesti teravilja. See on tervislik ja maitseb hästi!

Liialdamata võib öelda, et leib on toidu sümbol. Meie küpsetamegi traditsioonilist eestimaist leiba. Osavate pagarite hooliva pilgu all valmivad kümned erinevad leiva- ja saiatooted, mis köidavad pilku ning maitsevad imehästi. Eesti Pagar on Eesti suurim pagaritööstusettevõte, mille kaubamärk kaunistab tootepakendeid alates 2004. aastast.

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, kus on üle160 kaupluse ja teenusepakkuja, liuväli, AHHAA 4D elamuskino, mitmed erinevad toidukohad, laste mänguväljak ja spordiklubi. Lisaks on Lõunakeskuses avatud ka taluturg, kust saab aastaringselt osta kohalike talupidajate kaupa ja toodangut. Lõunakeskuse ja kesklinna vahel sõidab tasuta ekspressbuss!

Mariine Auto on Subaru ametlik esindaja Eestis.

Baltimaade suurim ja kaasaegsem kodu- ja aianduskeskus.

Garmin Ltd on rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, mis asutati aastal 1989. Täna on ettevõttel 65 kontorit ning rohkem kui 14 500 töötajat üle maailma. Garmini seadmete abil jõuab GPS-navigeerimine ning kaasaskantav tehnoloogia sporditurule ja harrastajateni, kuid nende lahendusi kasutatakse ka paljudes muudes valdkondades (nt lennundus, merendus). Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda oma klientidele mugavaid ja kaasaegseid lahendusi, et hobide ja harrastustega veedetud aeg oleks maksimaalset ära kasutatud. Lisateave ettevõtte lehelt www.garmin.com või Garmin Eesti lehelt www.garmineesti.ee

Kõik algas 1910, kui Valka asutati esimene ametlik tapamaja. Sellest ajast on Valgas alati tugevaid mehi vaja olnud, sest see töö nõuab samapalju rammu, kui osavust. Inimesed ikka tahavad süüa ja hästi. Lihatööstus on muudkui kasvanud ja arenenud. Kuid truuks on jäädud oma asukohale ja traditsioonidele – ikka pakkuda parimat ning teha asju ise.

Kuid mis tehtud, see tehtud. Hoopis tulevik on see, mis vajab tegemist ja mõtlemist ning seetõttu tegeleme pideva tootearendusega. Igal aastal üllatame lihasõpru uute ja korralike maitsete ning toodetega. Ikka sellepärast, et see meeldib meile. Me armastame head liha ja häid maitseid.

Maks ja Moorits autasustab oma toodetega Tartu Maratoni Kuubiku iga võistluse kolme paremat klubi ja ettevõtet.

„Ise tehtud. Hästi tehtud.“

AS Bambona on 1994.aastal asutatud hulgikaubandusettevõte, mille põhitegevuseks on värskete puu- ja köögiviljade Eestisse toomine ning nende realiseerimine enamjaolt kohalikul turul.

Meie põhilised hankijad asuvad Euroopas - eelkõige Hispaanias, Itaalias, Hollandis, Belgias, Prantsusmaal, Saksamaal, Ungaris, Poolas ja Leedus. Vähesel määral toome kaupu Eestisse ka kolmandatest riikidest. Samuti teeme väga tihedat koostööd  Eestis tegutsevate puu- ja köögiviljakasvatajatega.

Meie klientideks on enamik Eestis tegutsevaid jaemüügikette, samuti varustame puu- ja köögiviljadega paljusid väiksemaid kauplusi, HoReCa sektorit, koole-lasteaedasid ning riigikaitsega tegelevaid institutsioone.

Alates 2014.aastast müüme ka paljusid mahe puu- ja köögivilju.

Eesti Teed AS hooldab riigimaanteid Lääne-Virumaa, Võru, Tartu, Saare ja Pärnu maakonnas hooldelepingu alusel, mis sisaldab tavahoolde, perioodilise hoolde ja säilitusremondi koosseisu.

Firma Isopunkt OÜ (kaubamärk- Ehitusmeistri tööriistalaenutus) põhitegevuseks on: ehitusseadmete, tööriistade, tellingute, piirete ning ehitussoojakute müük ja rentimine. Esindame kaubamärke Müba, Zarges, Bosch, Containex, Isotex, Isoplaat jne..

Balbiino on Eestis suurima turuosaga Eesti jäätisetootja, kelle koduturg on Eesti ja kelle kvaliteetsed, naturaalsed ja maitsvad jäätised püsivad konkurentsis Põhjamaades ja ka mujal Euroopas. Balbiino on külmavaldkonna tunnustatud ekspert ning on külmutatud kauba logistikaäris Eestis juhtival positsioonil.

Kõik Tartu Maratoni Kuubiku lasteüritustest osavõtjad saavad finišis preemiaks Balbiino jäätise.

Oled väga tubli, et hoolitsed oma keha eest. Vaimu eest kannab hoolt Eesti Rahva Muuseum.

Eesti suurimas muuseumis on kõike rohkem kui kuskil mujal ja kunagi varem: ruumi, lugusid, teadmisi, sündmusi. Külastajale avaneb nii esemeline kui virtuaalne maailm, mis kutsub avastama, teadvustama ning ise kõigest osa saama. Hoolitseme muuseumis ja selle ümbruses külaliste lõõgastushetkede, hea tuju ja korraliku kõhutäie eest. Kutsume osa saama igapäevastest kunsti-, filmi-, teatri- ja muusikasündmustest. Muuseum on eestlaseks olemise  nauding, mida lihtsalt peab kogema. 

Medali esitamisel ERMi kassas on Sulle üritusejärgsel nädalal ERMi näituste piletid 20% soodsamad! Soodustus kehtib ka lasteürituse medaliga.

Rohkem muuseumi kohta: www.erm.ee

Aura Keskus on Baltimaade esimene veekeskus, mis alustas tegevust 1. oktoobril 2001.a. Sellest ajast saadik on see väga populaarne vaba aja veetmise ja sportimise kompleks.

Pakume kolme erineva suunitlusega teenust. Ujula: spordi- ja õppebassein koos duši- ja saunaruumidega - mõeldud ujumissportlastele, harrastusujujatele, ujumise algõpetuseks ja erinevate vesiaeoobika tundide läbiviimiseks. Veepark: lõbustus- ja lõõgastuskeskus mullivannide, veealuse massaaži, jugaduššide, vastuvoolu ning kohviku kasutamise võimalusega. Terviseklubi: kogu maja kõikide teenuste kasutamise võimalus, lisaks ujulale ja veepargile veel saunade kompleks, kuhu kuuluvad erineva temperatuuriga leilisaunad, auru-, aroomi-, soolakivi-, auru-aroomi-, kadaka- ning iglusaun. Lõõgastust pakuvad 40°C Jaapani vann, Emajõe-vaatega mullivann, värviküllane sanaarium, köetav lamamistool ja värskendav jalavann ehk kneipp. Külma veega karastajatele on külmaveeämber ja jäämasin. Sõpradega jutuajamiseks sobib suurepäraselt hubane ripptoolidega puhkeala.

Aura Keskus on avatud iga päev ja tegevust jätkub kõigile! www.aurakeskus.ee

E-TURIST Reisibüroo on klubi Tartu Maraton ametlik reisipartner aastast 2008. Meie kaudu saab majutust erinevatel maratonidel osalemise ajaks ja maratoni reisipakette, mis säästab nii aega kui raha.

E-TURIST reisibüroo on asutatud 1997. aastal. Tegeleme turistide vastuvõtmisega Baltimaades, aga ka seminaride, koolituste ja konverentside korraldamisega. Pakume erinevatele projektidele reisiteenuseid. Osaleme suurürituste korraldamisel nagu nt. Rahvusvahelised Hansapäevad Viljandis 2015, Euroopa Meistrivõistlused Maanteerattasõidus 2015 jne.

Rohkem meie kohta www.e-turist.ee

Klubi Tartu Maraton pikaajaline turvapartner G4S on Eesti juhtiv turvalahenduste pakkuja. Eesti suurima töötajaskonnaga eraettevõttena on G4S võtnud oma südameasjaks terevislike eluviiside edendamise ning spordielu hea käekäigu eest seismise. Lisaks mitmete tippsportlaste ja võistlussarjade toetamisele oleme püüdnud jõudu mööda õla alla panna ka suurtele rahvaspordiüritustele. G4S külvatav spordipisik on kandnud ka vilja – oleme olnud mitmel aastal Tartu Neliküritusel osalenud ettevõtete seas esikohal.

Kui hindate sõbralikku teenindust, taskukohast hinda ning mugavat hotellituba Tartu südalinnas, on Teie parim valik Hotell Tartu. Ehitatud 1964. aastal, on hotell Tartu üks linna vanemaid hotelle, mille interjööris on hoone arhitektuurist lähtudes järgitud nostalgilist ja samas moodsat 1960ndate stiili.

Tänu suurepärasele asukohale on hotell Tartu läbi aegade olnud hinnatud peatuspaik nii ärireisijate kui puhkajate seas. Hotellis on 58 värskelt renoveeritud hotellituba, laias valikus erinevaid tervise- ja iluhoolitsusi pakkuv õdus päevaspaa, valgusküllased ja kaasaegsed konverentsiruumid ning hubane kohvik. Pakume Teile mugavat öömaja otse linna südames – otse hotelli vastas on bussijaam, lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad vanalinn, teatri- ja kontserdimaja Vanemuine ning mitmed ostukeskused.

SCANPIX BALTICS on asutatud 1999 aastal Eesti Meedia ettevõtete poolt ja tänaseks päevaks oleme kujunenud Baltimaade suurimaks erinevate digitaalmeedia (fotod, videod, graafika jne) säilitamiseks, haldamiseks ning vahendamiseks ettevõtteks.

Alates 2002 laiendasime oma tegevust lisaks Eestile ka Läti- ja Leedu vabariiki. Oleme suurimaks koostööpartneriks enamusele Baltikumi perioodilistele meediaväljaannetele, paljudele reklaamiagentuuridele, raamatukirjastajatele, internetiportaalidele, televisioonikanalitele jne. Esindame Baltimaades lisaks kohalikele pilditootjatele (Postimees, Õhtuleht, maakonnalehed jne) maailma suurimaid uudis(pildi)agentuure nagu Thomson Reuters (Reuters), Agency France Press (AFP), Associated Press (AP), Corbis, ITAR-TASS, RIA-Novosti jne. Meie digiarhiiv töötab sisuliselt 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas. Ettevõttel on bürood Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses. Vaata täpsemalt: www.scanpix.ee www.scanpix.lv www.scanpix.lt

Tartu linn on toetanud Klubi Tartu Maratoni üritusi alates kõige esimesest Tartu Maratonist 1960. aastal ja on teeb seda tänase päevani. See on taganud tõsiasja, et Eesti kõige pikema ajalooga ja kõige populaarsemad spordiüritused toimuvad just Lõuna-Eestis.

Kultuurkapital toetab kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist rahaliste 

Suusamaratoni kunstlume valmistamise seadmestiku hankeks läbiviidud projekti toetas Tartumaa Arendusselts, LEADER meede 19.2, strateegiameede 1.2 turismiettevõtluse arendamiseks.

Projekti sisuks on hankida kaasaegne kunstlume valmistamise seadmestik, mille tehnoloogia tagab tootlusvõimsuse kuni ~100 m3/h ning kunstlume tootmine on rakendatav juba alates -1 0C kuni -2 0C külmakraadi juures. Projekti eesmärgiks on rahvusvaheliselt tunnustatud piirkondliku ürituse külastuspotentsiaaliga seotud riskide leevendamine ning projekti tulemusena on meil vähegi lubavate ilmaolude korral võimalus osalejatele pakkuda stabiilselt tippkvaliteediga suusamaratoni rada.

Kvaliteetvahuvein Saksamaalt. Henkell – vahuveinide aristokraat on Sinu saavutustega koos juba aastast 1856.

100 terviserada üle Eesti ootavad Sind sõltumata tujust, ilmast või aastaajast loodusesse liikuma või sportima. Näeme rajal!

Ülemiste Hotell asub Tallinnas Ülemiste järve kaldal, 7-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna vanalinnast ja 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel lennujaamast.

Hotelli vahetus läheduses asub Tallinna suurim kaubanduskeskus. Hotellis on 128 heledates soojades toonides mugavalt sisustatud tuba, a la carte restoran Fuente, konverentsikeskus ja suur parkla, mis on hotelli külalistele tasuta. Kesklinna saab mugavalt ja kiiresti bussiga nr 2, peatus Lindakivi on hotelli ees.

MyFitness on Baltikumi suurim spordiklubide kett, kuhu kuulub 10 klubi Eestis – 5 Tallinnas (MyFitness Rocca al Mare, Viru, Kristiine, Solaris ja Lasnamäe), 2 Tartus (MyFitness Tartu Lõunakeskus ja MyFitness Tartu Kesklinn), samuti klubid Viljandis, Pärnus ja Narvas ja 6 klubi Riias.

Eestis pakub MyFitness igal nädalal üle 600 erineva treeningu ja rohkem kui 40 erisugust treeningstiili. MyFitnessis treenid tähtajatu lepinguga! Lisaks on Sul võimalus võtta soodsatel tingimustel treeningpuhkust maksimaalselt kaheks järjestikuseks kuuks. MyFitnessi liikmetel on võimalus külastada kõiki MyFitnessi klubisid üle Eesti läbi soodsa ühekordse külastuse 3,50 € või liitudes MyFitness+ päevapaketi või MyFitness+ täispaketiga. Ühekordne külastus 3,50 € kehtib MyFitness Eesti liikmetele ka Riia klubides ja vastupidi. MyFitness+ pakett omab nüüd veelgi suuremat väärtust ja pakub veelgi rohkem treenimisvõimalusi. Nüüd on selle paketi raames võimalik treenida juba kokku kümnes MyFitness spordiklubis üle Eesti! Liitumistingimuste ja hinnakirjaga tutvu MyFitness kodulehel: www.myfitness.ee. Online liitumine on alati 10€ soodsamalt! myfitness.ee/liitumine Trennis näeme!

Ettevõtte loomisest alates paneb STIHL rõhku revolutsioonilisele tehnoloogiale ja tehnikale ning uudsetele ideedele. Nii on saanud STIHL’ist rohkem kui 85 aasta pikkuse ajalooga tipptehnoloogia sünonüüm.

Täna tähistab kaubamärk STIHL üle maailma kvaliteeti ja teenindust. STIHL ei ole ainult mootorsaed vaid metsatehnika laiemalt, lisaks on STIHL ka puhastustehnika ja ehitustehnika.

www.stihl.ee

Sihtasutus Tähtvere Puhkepark haldab Tartu laululava, spordiparki, sh Eesti esimest BMX jalgrattakrossirada, skateparki ja lastemänguväljakut. Talvel toodetakse terviseradadele kunstlund ja hooldatakse suusaradu, laulukaare all on avatud uisuväljak. Laenutatakse ka uiske ja suuski.

Suveperioodil on peamiseks külastuskeskuseks Tartu laululava, aastaringselt toimub ka mitmeid spordiüritusi, saab laenutada suvespordivahendeid. Aastaringselt saab rentida Tartu laululava siseruume – saale ja saunasid nii koosolekuteks kui ka erapidudeks. Territoorium on üldjuhul avatud avalikuks ja tasuta kasutamiseks. Tähtvere Puhkeparki külastab aastas ca 100 000 inimest.

Tehvandi Spordikeskus asub Eesti talvepealinna Otepää piiril kus on parimad sportimisvõimalused nii suvel kui talvel.Tehvandi on rahvusvaheliselt tuntud spordi-, turismi- ja puhkekeskus, kus on olemas aastaringsed tingimused nii tipptasemel treenimiseks, võistlemiseks kui ka rahvaspordiga tegelemiseks, aktiivseks puhkuseks. Tänu mitmekesistele sportimis- ja vaba aja veetmise võimalustele kaunis looduses on Tehvandist saanud paljude spordisõprade ja puhkajate lemmikpaik.

2003. aastast on Tehvandi Spordikeskus Rahvusvahelise Suusaliidu (FIS) ametlik põhjaalade treening- ja koolituskeskus. Tehvandil korraldatakse rahvusvahelisel tasemel tippspordivõistlusi, üle-eestilisi rahvaspordiüritusi ning kultuurisündmusi millest tuntuimad on FIS MK Otepää etapp, Suverull. Tehvandilt saab alguse ka Tartu Maraton.

Tartumaa Tervisespordikeskus asub Elva linnast 2 km kaugusel, männimetsa keskel. Tartu Maratoni finish on siin õuel olnud alates 2008 aastast.

Tartumaa Tervisespordikeskus on koht, mis on jõukohane treenimispaik nii tipp- kui harrastussportlastele ning pakub liikumisvõimalusi igas huvigrupis olevatele inimestele. Eelkõige teeb sportimise nauditavaks kõrguv männimets, mitmepalgeline ja huvitav loodus ning kerge reljeefne maastik. TTSK pakub majutust peamajas 37 inimesele, lisaks soojal ajal kämpingud, kokku 220 inimesele. Peamajas on väike kohvik, on võimalik osta suupisteid ja sooje, külmi jooke. On pesemisvõimalused: saunad ja duššid, puhkenurk.

1997 aastast, kui Tartu Maraton stardib Otepäält, on Lutsu Talu üles seadnud ja teenindanud esimest, 12 kilomeetril asuvat MATU TP-d.

Meie peamine tegutsemisala on taluturism. Korraldame spordi- ja meelelahutusüritusi, projekteerime, ehitame ja hooldame valvesignalisatsiooni, ja osutame traktoriteenust. Rohkem teavet meie kohta www.lutsu.ee.

Sportreklaam on Tartu ettevõte, mis tegeleb laia valiku trüki ja õmblusteenustega.

Sportreklaamis valmib enamus Tartu Maratoni Kuubiku ürituste stardinumbreid ja atribuutikat. Sportreklaam toetab oma teenustega ka Tartu Mini Kuubiku üritusi.

EASi turismiarenduskeskus kujundab Eesti kui reisisihi tuntust ja mainet. Turundame Eestit nii välis- kui ka siseturistile. Virtuaalsetest võimalustest kasutame selleks kogu Eesti turismipakkumisi hõlmavat seitsmekeelset veebi visitestonia.com ning sotsiaalmeediakanaleid. Need keskkonnad on meile toeks ka kampaaniate korraldamisel.

Lisaks teeme pressireise välisajakirjanikele, et ilmuksid Eestis puhkamist tutvustavad lood, ning tootetutvustusreise välismaistele reisikorraldajatele, et Eesti turismipakkumised jõuaksid välismaiste reisibüroode pakettidesse. Koostöös turismiettevõtjate ja -organisatsioonidega osaleme turismimessidel ning korraldame ettevõtjatele välisturgudel silmast silma kohtumisi ärikontaktide sõlmimiseks. Samuti toetame turismiinvesteeringuid, keskendudes välisturistide ööbimisi kasvatavatele suurprojektidele ja -sündmustele.

Leia ideid puhkamiseks Eestis: puhkaeestis.ee

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond asutati 2000. aastal 26 eraisiku poolt, kellest mõned on Kliinikumi taustaga, enamik aga ühiskonna käekäigust hoolivad ettevõtjad või lihtsalt aktiivsed kodanikud.

Fondi eesmärk on alati olnud ühesugune: parandada laste ravivõimalusi Tartus, kaasates selleks avalikkuse vabatahtlikku abi ja rahalist toetust. 2009. aastal keskendus Lastefond püsiannetuse vajalikkuse tutvustamisele kaasateks selleks vabatahtlikke.

Rahvusvaheline maratonide ja pikamaajooksude assotsatsioon ühendab kõiki maailma suurimaid pikamaajookse maailmas. Klubi Tartu Maraton üritustest kuulub AIMSI jooksukalendrisse Tartu Linnamaraton.

AIMSi jooksude kalendrit vaata lähemalt siit:  http://aimsworldrunning.com/Calendar.htm