Kontakt

MTÜ Klubi Tartu Maraton

Büroo avatud tööpäeviti kell 09.00-17.00

Asume aadressil:
Laulupeo pst 25, 51007 Tartu 
Tel: +372 7421 644  ja +372 515 0360
E-mail:  
Veebileht: www.tartumaraton.ee
Registrikood: 80037038
KMKR: EE100751932

---

  • Projektide direktor: Indrek Kelk, e-post indrek@tartumaraton.ee
  • Projektijuht: Oliver Kivimäe, e-post oliver@tartumaraton.ee
  • Sekretariaadi juht: Aet Nurk, e-post aet@tartumaraton.ee
  • Büroo juhataja: Gaidi Ellermaa-Levo, e-post gaidi@tartumaraton.ee
  • Majandusjuht: Arvi Suurpere, e-post arvi@tartumaraton.ee
  • Pearajameister: Assar Kütt, e-post kyttassar@gmail.com
  • Turundus ja kommunikatsioon: Tanel Rungi, e-post press@tartumaraton.ee
  • Lasteürituste kommunikatsioon: Pille-Riin Saarse, e-post lasteyritused@tartumaraton.ee
  • Raamatupidamine: Anne Ellermaa, e-post anne@tartumaraton.ee
  • Turunduse projektijuht: Kristina Hallik, e-post kristina@tartumaraton.ee
  • Sekretär: Teele Vaalma, e-post tartumaraton@tartumaraton.ee
  • Ehituste ja radade projektijuht: Rihard Orav, e-post rihard@tartumaraton.ee

Asukoht kaardil


View Larger Map