Kontakt

MTÜ Klubi Tartu Maraton

Büroo avatud tööpäeviti kell 09.00-17.00

Asume aadressil:
Laulupeo pst 25, 51007 Tartu 
Tel: +372 7421 644  ja +372 515 0360
E-mail:  
Veebileht: www.tartumaraton.ee
Registrikood: 80037038
KMKR: EE100751932

---

  • Projektide direktor: Indrek Kelk, indrek@tartumaraton.ee
  • Projektijuht: Oliver Kivimäe, oliver@tartumaraton.ee
  • Sekretariaadi juht: Aet Nurk, aet@tartumaraton.ee
  • Büroo juhataja: Gaidi Ellermaa-Levo, gaidi@tartumaraton.ee
  • Majandusjuht: Arvi Suurpere, arvi@tartumaraton.ee
  • Pearajameister: Assar Kütt, kyttassar@gmail.com
  • Turundus ja kommunikatsioon: Tanel Rungi, press@tartumaraton.ee
  • Lasteürituste kommunikatsioon: Pille-Riin Saarse, lasteyritused@tartumaraton.ee
  • Raamatupidamine: Anne Ellermaa, anne@tartumaraton.ee
  • Turunduse projektijuht: Kristina Hallik, kristina@tartumaraton.ee
  • Sekretär: Teele Vaalma, tartumaraton@tartumaraton.ee
  • Ehituste ja radade projektijuht: Rihard Orav, rihard@tartumaraton.ee

Asukoht kaardil


View Larger Map