Kinkekaart

Kingi oma sõbrale või lähedasele üks kustumatu elamus! Kinkekaardina saab vormistada ükskõik millise Klubi Tartu Maraton ürituse või ka kõik Tartu Maratoni Kuubiku uue hooaja etapid. Teine võimalus on teha kingitus rahasummana (krediidina), mille eest osaleja saab ise omale sobivad üritused ja distantsid välja valida. Mõlemat varianti saad vormistada nii KTM büroos kohapeal kui ka e-kirja teel.

Et tellida kinkekaart, mis on seotud konkreetse üritusega, tegutse palun järgnevalt:

1) Logi sisse ja vali iseteenindusest "Lisa osaleja".

NB! Kui sul puudub konto, siis saab teise inimese registreerida ka kontot loomata, kuid sellisel juhul ei tohi ka registreeritaval isikul kontot olla. 

2) Registreeri isik vastavalt juhistele ning teosta makse.

NB! Teise isiku e-maili aadressi lahtrisse märgi kindlasti oma e-mail. Vastasel juhul saab kinkekaardi saaja enne õiget aega oma meilile teate, et ta on üritusele registreeritud ja üllatus on rikutud.

3) Märgi üles arve number.

4) Saada arve number ja kinkekaardi saaja nimi aadressile tartumaraton@tartumaraton.ee ja kirjuta kindlasti ka juurde, milline tekst peaks minema kinkekaardi peale.

5) Meie kontrollime andmed üle ja saadame sulle PDF failina vormistatud kinkekaardi, mille saad ise välja printida. Teine võimalus on tulla Klubi Tartu Maraton büroosse, kus on võimalik lasta kinkekaart välja printida.

Et kinkida krediiti, tegutse palun järgnevalt:

1) Tee soovitud summas ülekanne MTÜ Klubi Tartu Maraton arvele EE931010102001524004 (SEB, viitenumber 100010) või EE782200221015124051 (Swedbank, viitenumber 100065) ja märgi selgituseks "Kinkekaart Saaja Nimi". 
NB!  Ära unusta viitenumbrit!

2) Saada aadressile tartumaraton@tartumaraton.ee maksekorralduse koopia, selle inimese nimi ja isikukood, kellele soovid kingitust teha, ning lühike õnnitlus- või tervitustekst, mis läheb kinkekaardi peale.
 NB!  Ära unusta isikukoodi, ilma selleta ei saa me isikule krediiti lisada!

3) Meie kontrollime andmed ja makse üle ning lisame isikule meie registreerimissüsteemis krediidi. Krediiti kasutatakse automaatselt, kui isik mõnele üritusele registreerub (kas iseteeninduses kontoga või ilma või KTM büroos), nii kaua kuni krediiti jätkub. Krediidi kehtivusaeg on üks aasta ja hiljem seda enam kasutada pole võimalik.

4) Sulle saadame PDF failina vormistatud kinkekaardi, mille saad ise välja printida. 

NB! Kinkekaart saadetakse e-postiga kahe tööpäeva jooksul!