Soodustused osalejatele

Põhidistantsidel osalenutele

Viking Line paneb igale 44. Tartu Maratoni osalejale välja kinkekaardi, et võtta ette merereis ning veeta meeleolukas päev Helsingis. 

Kinkekaart kehtib 2-le inimesele ning annab õiguse sõita Tallinn-Helsingi liinil edasi-tagasi hinnaga 10 eurot/inimene. Lisaks saab kaardi omanik soetada soodushinnaga autopileti 20 eurot/suund. Väljumisaja valikul piiranguid ei ole - kaarti saab kasutada kõikidele väljumistele 7 päeva nädalas! Kinkekaart kehtib  kuni 31.08.2017.

Viking Line´i  eripakkumine Tartu Maratoni osalejatele: Helsingi-Stockholmi kruiis kuni -50% päevahinnast!

Pakkumine kehtib maksimaalselt  8-le reisijale (2 sise-või väliskajutit) kuni 16.06.2017 (v.a. 13.-16.04.2017 ja 24.-25.05.2017).  

Põhidistantsidel ja lasteüritusel osalenutele

    Tutvu Sportlandi lehel
    

     

Tartu Seikluspark ja Lõunakeskuse Seikluspark ootavad kõiki seiklema 20%-lise hinnasoodustusega.

Nii Tartu Seiklusparki (JPG, 197 Kb) (JPG, 268 Kb) kui ka Lõunakeskuse Seiklusparki saavad 44. Tartu Maratoni osalejad ürituse medali ettenäitamisel 20% soodsamalt seiklema minna! Soodustus kehtib nädal pärast maratoni ehk 5. märtsini. Soodustus kehtib nii lasteüritustel kui ka põhiüritustel osalenutele.

Aura Keskuse ujula, veepark, tervisekeskus ja saunad ootavad maratoonareid lõõgastuma 20%-lise hinnasoodustusega.

44. Tartu Maratoni osalenutele kehtib Aura Keskuse ujula, veepargi ja terviseklubi üksikpileti 20% soodustus 5. märtsini. Võta kaasa vastava ürituse medal ning näita ette piletikassas!
Alla 5-aastaste laste puhul saab soodustuse üks saatja. Soodustus ei laiene treeningtundidele.

Lasteüritusel osalenutele

Cinamon pakub kinoelamuste kõrvale tasuta popkorni.

Pärast aktiivset tegevust on kõikidel võimalus minna ka kinno, kus Cinamon pakub kõikidele lastele filmi kõrvale tasuta popkorni flaieri alusel, mis lasteürituste osavõtjatele jagatakse.