Soodustused osalejatele

Põhidistantsidel osalenutele

Viking Line paneb igale 19. Tartu Rattamaratoni ja 5. Tartu Linnamaratoni osalejale välja kinkekaardi, et võtta ette merereis ning veeta meeleolukas päev Helsingis.

Kinkekaart kehtib 2-le inimesele ning annab õiguse sõita Tallinn-Helsingi liinil edasi-tagasi hinnaga 10 eurot/inimene. Lisaks saab kaardi omanik soetada soodushinnaga autopileti 20 eurot/suund. Väljumisaja valikul piiranguid ei ole - kaarti saab kasutada kõikidele väljumistele 7 päeva nädalas! Kinkekaart kehtib  kuni 31.03.2017.

Tartu Maratoni Kuubiku koostööpartner GMP Clubhotel

GMP Clubhotel on eksklusiivne hotell kauni Pühajärve kaldal. Hotell pakub parimat majutus- ja toitlustusteenust ajaloolises hoones, tagades mugava puhkuse luksuslikult sisustatud korterites.

Hotellis on külastajate päralt järvevaatega katusesauna kompleks, jõusaal, panipaigad ning privaatparkla. Kõikides tubades on riietekuivatuskapid ja konditsioneerid. Legendaarne GMP Pühajärve restoran on ideaalne koht maratonisõpradele kohtumiseks ja hea toidu nautimiseks. Hotell ja restoran asuvad Tehvandi staadionist vaid 3 km kaugusel.

Tartu Maratoni Kuubiku osalejatele kehtivad erinevad soodustused. Päring soodustuste ja vabade tubade kohta saada e-mailil

Lisainfo www.clubhotel.ee

Põhidistantsidel ja lasteüritusel osalenutele

    Kogu jooksuvarustus 20% soodsam! Tutvu Sportlandi lehel
    

     

Tartu Seikluspark ja Lõunakeskuse Seikluspark ootavad kõiki seiklema 20%-lise hinnasoodustusega.

Nii Tartu Seiklusparki (JPG, 197 Kb) (JPG, 268 Kb) kui ka Lõunakeskuse Seiklusparki saavad 19. Tartu Rattamaratoni ja 5. Tartu Linnamaratoni osalejad vastava ürituse medali ettenäitamisel 20% soodsamalt seiklema minna! 19. Tartu Rattamaratoni medaliga 25. septembrini 2016 ning 5. Tartu Linnamaratoni medaliga 9. oktoobrini 2016. Soodustus kehtib nii lasteüritustel kui ka põhiüritustel osalenutele.

Aura Keskuse ujula, veepark, tervisekeskus ja saunad ootavad maratoonareid lõõgastuma 20%-lise hinnasoodustusega.

19. Tartu Rattamaratoni osalenutele kehtib Aura Keskuse ujula, veepargi ja terviseklubi üksikpileti 20% soodustus 25. septembrini 2016 ning 5. Tartu Linnamaratoni osalejatele 9. oktoobrini. Võta kaasa vastava ürituse medal ning näita ette piletikassas!
Alla 5-aastaste laste puhul saab soodustuse üks saatja. Soodustus ei laiene treeningtundidele.

Lasteüritusel osalenutele

Cinamon pakub kinoelamuste kõrvale tasuta popkorni.

Pärast aktiivset tegevust on kõikidel võimalus minna ka kinno, kus Cinamon pakub kõikidele lastele filmi kõrvale tasuta popkorni flaieri alusel, mis lasteürituste osavõtjatele jagatakse.