Soodustused osalejatele

Põhidistantsidel osalenutele

Viking Line paneb igale  Tartu Jooksumaratoni ja Tartu Rattaralli osalejale välja kinkekaardi, et võtta ette merereis ning veeta meeleolukas päev Helsingis. 

Kinkekaart kehtib 2-le inimesele ning annab õiguse sõita Tallinn-Helsingi liinil edasi-tagasi hinnaga 10 eurot/inimene. Lisaks saab kaardi omanik soetada soodushinnaga autopileti 20 eurot/suund. Väljumisaja valikul piiranguid ei ole - kaarti saab kasutada kõikidele väljumistele 7 päeva nädalas! Kinkekaart kehtib  kuni 31.10.2017.

Põhidistantsidel ja lasteüritusel osalenutele

   Rattad alla! Tutvu Sportlandi lehel

    

     

Tartu Seikluspark ja Lõunakeskuse Seikluspark ootavad kõiki seiklema 20%-lise hinnasoodustusega.

Nii Tartu Seiklusparki (JPG, 197 Kb) (JPG, 268 Kb) kui ka Lõunakeskuse Seiklusparki saavad Tartu Jooksumaratoni ja Tartu Rattaralli osalejad ürituse medali ettenäitamisel 20% soodsamalt seiklema minna! Soodustus kehtib nädal pärast üritust ehk jooksumaratoni medaliga 14. maini ning rattaralli medaliga 4. juunini. Soodustus kehtib nii lasteüritustel kui ka põhiüritustel osalenutele.

Aura Keskuse ujula, veepark, tervisekeskus ja saunad ootavad maratoonareid lõõgastuma 20%-lise hinnasoodustusega.

Tartu Jooksumaratoni ja Tartu Rattaralli osalenutele kehtib Aura Keskuse ujula, veepargi ja terviseklubi üksikpileti ostmisel 20% soodustus.  Võta kaasa vastava ürituse medal ning näita ette piletikassas! Soodustus kehtib nädal pärast üritust ehk jooksumaratoni medaliga 14. maini ning rattaralli medaliga 4. juunini
Alla 5-aastaste laste puhul saab soodustuse üks saatja. Soodustus ei laiene treeningtundidele.

Lasteüritusel osalenutele

Teaduskeskus Ahhaa kutsub külla

Teaduskeskus Ahhaa perepilet on lasteürituste medali ettenäitamisel 20% soodsam! Soodustus kehtib vastava ürituse nädalavahetusel, ehk jooksumaratoni medaliga 6.-7. mail ning rattaralli medaliga 27.-28. mail

Cinamon pakub kinoelamuste kõrvale tasuta popkorni.

Pärast aktiivset tegevust on kõikidel võimalus minna ka kinno, kus Cinamon pakub kõikidele lastele filmi kõrvale tasuta popkorni flaieri alusel, mis lasteürituste osavõtjatele jagatakse.