Varia

1) Kui mul kadus võistlusel midagi ära, kelle käest saaksin leitud asjade kohta küsida?

Võistluspäeval pöördu murega finišipaigas asuvasse leiupunkti, mis vahendab kaotatud-leitud asju. Pärast võistlust saab kaotatud-leitud asjade kohta infot küsida Klubi Tartu Maraton büroost (e-posti teel tartumaraton@tartumaraton.ee). Teeninduspunktidest ja rajal leitud asjad toimetatakse klubisse mõne päeva jooksul pärast üritust.

Üritusejärgselt saab kaotatud-leitud asjad kätte Klubist Tartu Maraton 1 kuu jooksul pärast üritust. Küsi julgesti, sest leitud asju on alati rohkem kui oma kaotatud varanduse otsijaid! 

2) Kus ja kuidas ma diplomi saan?

Diplomi saab finišipaigas võistluskeskusest. Meie üritustel on kasutusel süsteem, kus diplomid prinditakse välja kohapeal ainult soovijaile. Hiljem saab neid nõutada veel 1 kuu jooksul Klubi Tartu Maraton büroos. Diplomeid postiga koju ei saadeta! 

Enne kui helistad infotelefonil 7421664 või 5150360, ürita info leida meie kodulehelt alljärgnevalt:

  • Iga üritust eraldi puudutav info avaneb, kui klikid avalehel vastavale üritusele.
  • Varasemaid tulemusi saad vaadata kahest kohast:
    • Kliki avalehel ürituste alt TULEMUSED.
    • Kui sa oled registreeritud Tartu Maratoni kodulehel kasutajaks, siis leiad enda konto ISETEENINDUSE alt oma personaalsed tulemused.

NB! Arvutitega ajavõtt algas Tartu Maratonil 1983. aastal, kuid elektrooniline andmebaas loodi alles 1994. aastal ning seetõttu on 80ndate aastate tulemused lünklikud. 1980 alates ilmunud paberprotokollid on olemas klubis huvilistele kohapeal tutvumiseks. 

Ürituste statistikat saad vaadata, kui klikid avalehe alumisest menüüst AJALUGU.

3) Stardiümbrik ja võistluskeskuses jagatav ajakiri ei ole niisama vanapaber, vaid nendele on trükitud võistlejale oluline info

Soovitame stardimaterjalid välja võtta võistluseelsetel päevadel ja hoolikat tutvuda seal oleva info ning skeemidega. Oleme kindlad, et sealt leiad vastuse paljudele tekkinud küsimustele.

Kui sa ei leia infot meie kodulehelt, siis kirjuta meile tartumaraton@tartumaraton.ee.  Võistluseelsel ajal võib vastamine võtta aega, varu kannatust.