Participants

Ski Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Starting group 6 Aalberg, Raoul 1965 Harju maakond
Starting group 14 Aalde, Egert 1999 Põlva maakond SK Serviti
Starting group 14 Aalto, Tarja 1970 Finland
Starting group 6 Aalto-Lehtelä, Katariina 1971 Finland Ski Jyväskylä
Starting group 7 Aaltonen, Markku Juhani 1969 Finland
Starting group 6 Aaltonen, Seppo 1974 Finland
Starting group 6 Aamisepp, Andres 1980 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Starting group 1 Aamisepp, Arno 1991 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Starting group 8 Aarma, Raul 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 5 Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 3 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Starting group 6 Aas, Jan 1974 Ida-Viru maakond
Starting group 8 Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond
Starting group 5 Aavel, Rivo 1983 Põlva maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 14 Abadie, Robert 1967 France
Starting group 14 Abdulkhalimov, Artem 1979 Russia
Starting group 2 Abel, Markko 1978 Harju maakond
Starting group 10 Abner, Liina 1973 Harju maakond
Starting group 2 Adamson, Allar 1987 Harju maakond
Starting group 10 Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 8 Ader, Talis 1967 Harju maakond Telia SK
Starting group 7 Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond
Starting group 6 Agu, Rauno 1969 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 9 Ahlqvist, Martin 1970 Sweden
Starting group 2 Ahonen, Petri 1964 Finland Ski Jyväskylä
Starting group 8 Ahtijainen, Riho 1987 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 7 Ahtijainen, Risto 1985 Rapla maakond
Starting group 11 Ahtiäinen, Elina 1996 Harju maakond
Starting group 6 Ahu, Margit 1983 Ida-Viru maakond
Starting group 14 Ahun, Joosep 1989 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 14 Aidma, Anne 1978 Harju maakond
Starting group 14 Ailt, Ardi 1990 Pärnu maakond
Starting group 1 Aim, Allan 1991 Harju maakond Tartu Ülikool
Starting group 14 Aim, Kersti 1982 Tartu maakond
Starting group 14 Aim, Lauri 1982 Tartu maakond
Starting group 7 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 14 Aitmukhametov, Nurmukhamet 1954 Russia
Starting group 7 Ajaots, Meelis 1968 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Aksjonov, Pjotr 1948 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 4 Ala, Taimar 1979 Lääne-Viru maakond Keskkonnaagentuur
Starting group 6 Alajaan, Alar 1979 Harju maakond Sidepataljon
Starting group 7 Albre, Ats 1989 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 14 Alekask, Priit 1987 Harju maakond
Starting group 8 Alep, Helikar 1983 Põlva maakond
Starting group 4 Alla, Janek 1973 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 5 Allas, Ain 1987 Viljandi maakond Kaitseministeerium
Starting group 5 Allik, Ando 1977 Harju maakond Hansab
Starting group 6 Allikas, Ahti 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 14 Allikberg, Villu 1975 Harju maakond
Starting group 8 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Starting group 10 Aloel, Terje 1972 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Altermann, Mikk 1993 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Altoja, Annika 1997 Ida-Viru maakond
Starting group 5 Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
Starting group 14 Altraja, Annika 1974 Tartu maakond
Starting group 7 Altroff, Harri 1972 Tartu maakond
Starting group 8 Alttoa, Kadri 1977 Pärnu maakond Metaprint AS
Starting group 6 Alttoa, Margus 1976 Pärnu maakond Metaprint AS
Starting group 9 Alusalu, Hannes 1957 Jõgeva maakond
Starting group 7 Alusalu, Matis 1987 Harju maakond Mamily Pro Team
Starting group 6 Alver, Oliver 1977 Harju maakond
Starting group 6 Alver, Ott 1985 Harju maakond
Starting group 14 Ambos, Agris 1980 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 7 Andersons, Armands 1980 Latvia
Starting group 9 Andersson, Monica 1962 Finland
Starting group 8 Andresson, Indrek 1985 Harju maakond
Starting group 4 Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Starting group 5 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
Starting group 8 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond
Starting group 9 Annuk, Merike 1978 Harju maakond SK ProRunner
Starting group 6 Anton, Arno 1957 Valga maakond
Elite Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Starting group 1 Anton, Cristian 1995 Harju maakond
Starting group 1 Antoniak, Marek 1968 Harju maakond
Starting group 5 Antons, Eero 1978 Pärnu maakond
Starting group 9 Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Starting group 9 Anttila, Petri 1966 Finland
Starting group 12 Aren, Raido 1983 Järva maakond
Starting group 9 Arengu, Janno 1975 Harju maakond
Starting group 1 Arge, Endrus 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 5 Arheit, Richie 1963 Germany Skiclub Villingen
Starting group 8 Arik, Aivar 1974 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Starting group 8 Arme, Janek 1987 Tartu maakond
Starting group 6 Aron, Hannes 1970 Pärnu maakond
Starting group 5 Arras, Aigar 1968 Tartu maakond
Starting group 7 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
Starting group 8 Arukaevu, Art 1973 Harju maakond
Starting group 8 Aruksaar, Erki 1980 Rapla maakond
Starting group 5 Arula, Ando 1982 Harju maakond
Starting group 7 Arula, Astrid 1983 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Starting group 3 Arula, Raul 1958 Tartu maakond
Starting group 9 Arumeel, Ansi 1978 Harju maakond Omniva SK
Starting group 14 Arumäe, Kermo 1987 Järva maakond
Starting group 6 Aruste, Priidu 1984 Harju maakond
Starting group 7 Asikainen, Marju 1981 Finland
Starting group 14 Asuküll, Alar 1988 Võru maakond Valio Eesti AS
Starting group 8 Atonen, Marek 1977 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 14 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 14 Auromaa, Jarmo 1964 Finland
Starting group 3 Avalo, Imre 1980 Harju maakond Team TT
Starting group 14 Avdokachev, Alexandr 1977 Russia
Starting group 3 Averianov, Andrey 1961 Russia Krilatiy Batalion
Starting group 14 Avikson, Margit 1981 Põlva maakond Keskkonnaamet
Starting group 7 Azarov, Tõnis 1982 Harju maakond
Starting group 2 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Starting group 5 Baranovski, Sergei 1982 Belarus I Love Supersport
Starting group 3 Baranovskiy, Sergey 2000 Russia Krilatiy Batalion
Starting group 4 Baranovskiy, Valeriy 1975 Russia Krilatiy Batalion
Starting group 14 Barkovskij, Andrejus 1974 Lithuania
Starting group 10 Barne, Nina 1966 Sweden
Starting group 6 Barsukov, Kirill 1988 Russia
Starting group 14 Bauer, Indrek 1990 Harju maakond DSV spordiklubi
Elite Baum, Andreas 1995 Pärnu maakond Team Horeca Service
Starting group 3 Baum, Anette 1998 Pärnu maakond TÜASK
Starting group 7 Baum, Oleg 1954 Harju maakond
Starting group 2 Bauman, Jaanus 1976 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 7 Bazõlev, Anton 1985 Harju maakond
Starting group 4 Bean, Christian 1962 United States
Starting group 10 Bekker, Aivar 1962 Harju maakond
Starting group 10 Bennett, Brian Thomas 1943 United States
Starting group 7 Berzin, Aivar 1969 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 6 Bessinger, Anna 1984 Russia KINEF Kirishi
Starting group 4 Bezginov, Alexandr 1987 Russia
Starting group 9 Bianchi, Ugo 1961 Italy
Starting group 7 Bibb, Patrick 1989 United States Sparta Spordiselts
Starting group 7 Blank, Andres 1972 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Blanks, Andris 1940 Latvia
Starting group 4 Blanks, Janis 1970 Latvia
Starting group 8 Blanks, Martins 1976 Latvia
Starting group 6 Blond, Taivo 1970 Harju maakond
Starting group 6 Bodenstein, Björn 1983 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 5 Bordukov, Konstantin 1975 Russia SF Vershina
Starting group 14 Borg, Matti 1966 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 8 Born, Illimar 1993 Tartu maakond
Starting group 5 Brakmann, Andres 1980 Harju maakond
Starting group 10 Brandmüller, Thomas 1957 Germany Skiclub Villingen
Starting group 5 Bratchikov, Konstantin 1964 Israel
Starting group 14 Bresme, Aksels 2000 Latvia
Starting group 14 Bristol, Kaido 1985 Harju maakond
Starting group 14 Broks, Armands 1982 Latvia
Starting group 6 Bukhmarov, Aleksandr 1977 Russia
Starting group 7 Bulavin, Oleg 1972 Russia
Starting group 3 Bunkovskis, Ingus 1976 Latvia
Starting group 4 Bunkovskis, Janis 1984 Latvia
Starting group 14 Burian, Petr 1969 Czech Republic
Starting group 6 Burnham, Ann P 1957 United States
Starting group 4 Burnham, Robert L 1957 United States
Starting group 1 Buschauer, Andrea 1988 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 7 Bäckman-Perälä, Lisa 1967 Finland
Starting group 2 Bõkov, Viktor 1965 Ida-Viru maakond
Starting group 10 Catella, Antony 1973 South Africa
Starting group 14 Chapovskiy, Nikolay 1978 Russia
Starting group 5 Chernaya, Olga 1975 Russia
Elite Chernyy, Sergey 1970 Russia
Starting group 9 Chrobak, Marcin 1973 Poland
Starting group 14 Cildermanis, Guntis 1962 Latvia
Starting group 7 Ciuprinskas, Martynas 1972 Lithuania
Starting group 5 Collotta, Massimo 1986 Italy
Starting group 8 Croteau, Stephanie 1957 United States
Starting group 4 Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 14 Damskalns, Juris 1983 Latvia
Starting group 14 Danilas, Meelis 1967 Valga maakond Fixus
Starting group 3 Danilov-Nitusov, Nikolay 1989 Russia
Starting group 1 Debertin, Dirk 1967 Germany
Starting group 6 Dedov, Peeter 1981 Tartu maakond
Starting group 6 Derkunskiy, Artem 1983 Russia
Starting group 2 Dermon, Flurin 1986 Liechtenstein
Starting group 5 Drake, Roberts 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 4 Drew, Peter 1963 United Kingdom
Starting group 8 Drohan, David 1958 Australia
Starting group 3 Dubinin, Aleksandr 1963 Russia
Starting group 2 Dudarev, Andrei 1966 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 7 Dukan, Diana 1973 Tartu maakond
Starting group 14 Dzerzhinskaia, Kseniia 1984 Russia SF Vershina
Starting group 9 Ebanks, Marc 1970 United Kingdom
Starting group 8 Edovald, Meelis 1967 Pärnu maakond
Starting group 14 Eelmaa, Janar 1981 Harju maakond
Starting group 9 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Starting group 14 Eero, Avi 1986 Harju maakond
Starting group 7 Egorov, Vyacheslav 1949 Russia
Starting group 9 Eha, Indrek 1976 Harju maakond
Starting group 14 Eher, Albert 1962 Ida-Viru maakond
Starting group 9 Eiber, Liise 1990 Harju maakond
Starting group 6 Einland, Vello 1958 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 1 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 6 Elblaus, Raimond 1966 Viljandi maakond
Starting group 14 Elfimov, Iurii 1977 Russia
Starting group 6 Elings, Margus 1979 Tartu maakond
Starting group 6 Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
Starting group 5 Eljand, Kristjan 1987 Valga maakond
Starting group 8 Ellamik, Väino 1971 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Eller, Koit 1966 Harju maakond
Starting group 6 Eller, Rain 1977 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 10 Ellerbracke, Karl-Ludwig 1942 Germany
Starting group 14 Ellik, Ellar 1972 Saare maakond
Starting group 14 Elolampi, Pasi 1977 Finland
Starting group 14 Enok, Egerd 2000 Harju maakond SK CFC
Starting group 14 Enok, Ergi 1970 Harju maakond
Starting group 5 Enok, Marek 1981 Harju maakond
Starting group 8 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Starting group 7 Eomois, Peep 1955 Harju maakond ABC Grupi AS
Starting group 8 Erdal, Jesper 1964 Denmark
Starting group 4 Erik, Raivo 1968 Harju maakond
Starting group 7 Erik, Risto 1981 Harju maakond Sportlove
Starting group 14 Erik, Viktoria 2000 Tartu maakond
Starting group 3 Erikson, Toomas 1976 Harju maakond RedBike
Starting group 7 Erkkilä, Sari-Leena 1968 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 14 Erkkilä, Vesa 1968 Finland
Starting group 9 Erm, Jürgen 1988 Harju maakond
Starting group 6 Erm, Margo 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Starting group 6 Ermits, Jaak 1988 Tartu maakond
Starting group 6 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
Starting group 5 Erofeev, Andrey 1975 Russia
Starting group 3 Ervin, Alar 1993 Harju maakond Nordecon AS
Starting group 14 Eskla, Andres 1968 Võru maakond
Starting group 14 Eskla, Loona 1972 Võru maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Starting group 5 Estorn, Lilian 1955 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 6 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
Starting group 7 Evert, Lauri 1978 Harju maakond Team TT
Starting group 14 Evestus, Airika 1977 Harju maakond
Evgeny, Shiryaev 1970 Russia
Starting group 7 Fahrni, Adrian 1981 Switzerland
Starting group 3 Fahrutdinov, Airat 1970 Tartu maakond SF Vershina
Starting group 9 Fazion, Stefano 1960 Italy
Starting group 6 Fedorov, Igor 1973 Russia Nikels Team
Starting group 3 Fedorov, Maksim 1973 Russia Priboy
Starting group 6 Fedotenkov, Alexander 1959 Russia
Starting group 7 Fesak, Igor 1977 Tartu maakond
Starting group 9 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
Starting group 9 Finnie, James 1951 Australia
Starting group 3 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Starting group 2 Flavyanov, Igor 1970 Russia Narva SK Firn
Starting group 14 Frei, Ando 1978 Tartu maakond
Starting group 3 Frick, Kuno 1967 Liechtenstein
Starting group 7 Fridolin, Ivo 1971 Harju maakond
Starting group 9 Frost, Mats 1961 Sweden
Starting group 9 Furini, Mario 1965 Italy
Starting group 14 Gadd, Anne 1966 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 7 Gailitis, Mareks 1975 Latvia
Starting group 10 Ganazzoli, Paolo 1964 Italy
Starting group 3 Gavrik, Sergey 1971 Russia Krilatiy Batalion
Starting group 14 Gavrilov, Sergey 1984 Russia
Starting group 7 Gedusevs, Gunars 1963 Latvia
Starting group 7 Giroir, Vincent 1962 France
Gladkikh, Aleksander 1983 Russia
Starting group 4 Gladkikh, Aleksandr 1983 Russia
Starting group 9 Golovin, Alexander 1989 Russia
Starting group 7 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
Starting group 7 Goos, Raul 1973 Võru maakond Maanteeamet
Starting group 3 Gordeev, Aleksey 1969 Russia
Starting group 5 Gordeev, Mikhail 1973 Russia
Starting group 5 Gostsõllo, Henri 1985 Harju maakond Skanska AS
Starting group 9 Gottschall, Eva Brigitte 1961 United States
Starting group 7 Greenbaum, Janno 1974 Harju maakond
Starting group 3 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Starting group 7 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 4 Grende, Ants 1969 Latvia
Starting group 9 Grihin, Aigar 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Starting group 2 Grihin, Kevin 2001 Võru maakond Karupesa Team
Starting group 14 Grikis, Sandis 1975 Latvia Valmieras velo vieniba
Starting group 14 Grishin, Sergei 1959 Russia
Starting group 2 Gross, Tõnis 1974 Põlva maakond
Starting group 9 Grossthal, Kaido 1971 Harju maakond
Starting group 5 Grzebisz, Natalia 1988 Poland Bieg Piastow Team/SKIPOL
Starting group 9 Grönberg, Maj-Britt 1961 Finland
Starting group 9 Gutmann, Silver 1984 Tartu maakond
Starting group 6 Görzen, Johann 1988 Germany
Starting group 8 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Starting group 6 Haandi, Kaarli 1986 Saare maakond
Starting group 14 Haas, Andres 1986 Harju maakond
Starting group 14 Haas, Martin 1975 Rapla maakond
Starting group 2 Habakuk, Andres 1984 Harju maakond
Starting group 6 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Starting group 14 Hakanen, Tarja 1968 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 10 Hakkaja, Kristi 1979 Harju maakond
Starting group 14 Haldre, Juhan 1979 Tartu maakond
Starting group 8 Haldre, Kadri 1980 Harju maakond
Starting group 3 Haljaste, Härmo 1973 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 10 Hallik, Rene 1976 Harju maakond
Starting group 8 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Starting group 7 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Starting group 14 Hamidžanov, Janek 1976 Harju maakond Metaprint AS
Starting group 8 Hang, Asse 1970 Harju maakond
Starting group 8 Hang, Katrin 1971 Harju maakond
Starting group 8 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Starting group 14 Hanley, Michael 1954 United States
Starting group 14 Hanni, Heigo 1984 Tartu maakond SK Jooksupartner
Starting group 10 Hanni, Kaspar 1977 Harju maakond
Starting group 6 Hanni, Rene 1982 Harju maakond
Starting group 4 Hanni, Sirli 1985 Võru maakond
Starting group 7 Hanni, Tarmo 1951 Harju maakond EWK
Starting group 8 Hannula, Kristiina 1968 Finland
Starting group 8 Hanso, Karl 1996 Harju maakond
Starting group 6 Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond
Starting group 6 Hauk, Kaarel 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Starting group 6 Hayes, Marg 1962 Australia
Starting group 14 Haynes, Simon 1971 Canada
Starting group 9 Hedin, Olof 1967 Sweden
Starting group 6 Hedlund, Gunnar 1958 Sweden Union Sportive Cormaranche en Bugey
Starting group 8 Heilbock, Jürgen 1965 Germany
Starting group 3 Heinola, Ivar 1977 Tartu maakond
Starting group 6 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 2 Heinsoo, Andrus 1967 Viljandi maakond
Starting group 14 Heinsoo, Els-Brett 1987 Harju maakond
Starting group 7 Heinsoo, Karl Erik 1998 Viljandi maakond
Starting group 9 Heinsoo, Mari 1953 Harju maakond
Starting group 6 Helenius, Arto 1959 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 14 Heliste, Erki 1969 Harju maakond
Starting group 14 Heliste, Ermo 1993 Harju maakond
Starting group 6 Hendrikson, Peeter 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 3 Hendrikson, Tõnu 1973 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 10 Henno, Lauri 1982 Harju maakond
Starting group 5 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Starting group 14 Herzmann, Asso 1968 Harju maakond
Starting group 14 Hidden 1975 Finland
Starting group 14 Hidden 1974 Harju maakond
Starting group 6 Hidden 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 7 Hidden 1982 Tartu maakond
Starting group 7 Hidden 1971 Harju maakond
Starting group 7 Hidden 1987 Tartu maakond
Starting group 9 Hidden 1993 Harju maakond LHV
Starting group 6 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93
Starting group 5 Himma, Evelyn 1972 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Elite Himma, Martti 1986 Tartu maakond Team Horeca Service
Starting group 8 Hirve, Raine 1987 Harju maakond
Starting group 9 Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Starting group 14 Holsmer, Silja 1976 Harju maakond
Elite Horma, Toomas 1992 Põlva maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 7 Horn, Alar 1980 Tartu maakond
Elite Hubel, Indrek 1986 Viljandi maakond Seiklushunt
Starting group 2 Huber, Jürgen 1975 Germany Skiclub Villingen
Starting group 2 Huber, Thomas 1968 Germany Skiclub Villingen
Starting group 6 Huik, Aare 1969 Võru maakond OK Võru
Starting group 6 Huimerind, Villu 1979 Harju maakond
Starting group 14 Hume, Martha 1988 Australia
Starting group 8 Hunt, Kalev 1951 Pärnu maakond OK West
Starting group 10 Hunt, Rocco 1973 Pärnu maakond
Starting group 13 Huotari, Matti 1943 Finland
Starting group 14 Huovinen, Anni 2000 Finland Paltamon Urheilijat
Starting group 1 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Starting group 1 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
Starting group 3 Hussar, Marek 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 8 Huttunen, Margit 1971 Pärnu maakond
Starting group 11 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 5 Härmatis, Heigo 1978 Harju maakond Würth AS
Starting group 5 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK
Starting group 6 Höfling, Imke 1970 Finland
Starting group 7 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 8 Ibis, Margus 1967 Viljandi maakond
Starting group 10 Ievlev, Boris 1963 Russia
Starting group 14 Ilja, Kärt 1998 Harju maakond Telia SK
Starting group 14 Ilja, Rait 2001 Harju maakond Telia SK
Starting group 9 Ilja, Rein 1967 Harju maakond Telia SK
Starting group 6 Ilmet, Elor 1960 Järva maakond
Starting group 7 Ilp, Taavi 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Starting group 9 Ilumäe, Andre 1982 Rapla maakond
Starting group 9 Ilus, Tiina 1980 Harju maakond
Starting group 7 Ilves, Elin 1965 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Ilves, Indrek 1979 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 6 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond
Starting group 6 Ilves, Teet 1965 Harju maakond
Starting group 6 Ilves, Tõnu 1963 Tartu maakond
Starting group 4 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
Starting group 6 Ingves, Stefan 1958 Finland
Starting group 6 Inkermann, Andreas 1974 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 4 Inno, Ain 1964 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Starting group 5 Inno, Kadi 1963 Lääne-Viru maakond Areal Team
Starting group 7 Inno, Mihkel 1966 Lääne-Viru maakond
Starting group 14 Inno, Raigo 1984 Võru maakond
Starting group 14 Inozemtsev, Aleksandr 1967 Ida-Viru maakond
Starting group 6 Isaev, Ivan 1961 Russia
Starting group 5 Isak, Ants 1980 Tartu maakond
Elite Ivanov, Ivar 1984 Võru maakond
Starting group 6 Ivanovs, Artis 1983 Latvia
Starting group 6 Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond
Starting group 2 Jaagant, Priit 1972 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ
Starting group 4 Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond Team NOBE
Starting group 9 Jaagus, Jaak 1956 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 2 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 7 Jaaku, Mati 1962 Lääne maakond
Starting group 6 Jaama, Sander 1987 Harju maakond
Starting group 14 Jaanimäe, Andre 1983 Järva maakond
Starting group 6 Jaanimägi, Argo 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Jaanus, Andres 1963 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 14 Jaas, Siim 1990 Põlva maakond
Starting group 6 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 4 Jagomägi, Jaan 1975 Tartu maakond SK Jooksupartner
Elite Jagomägi, Teet 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Elite Jagomägi, Vootele 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 7 Jagudina, Aljona 1976 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 8 Jakala, Jouko 1963 Finland
Starting group 7 Jakobson, Marten 1987 Tartu maakond
Starting group 1 Jakobson, Mikk 1989 Tartu maakond
Starting group 14 Jakuson, Jan 1973 Saare maakond
Starting group 14 Jalak, Geido 1986 Harju maakond
Starting group 3 Jalasto, Kaupo 1958 Harju maakond
Starting group 6 Jalasto, Peeter 1986 Harju maakond
Starting group 6 Jallai, Janeli 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Jallai, Karry 1994 Põlva maakond Mapri Ehitus OÜ
Starting group 9 Jammer, Ülo 1948 Järva maakond
Starting group 5 Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond SK Jooksupartner
Starting group 6 Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 2 Janusauskas, Algimantas 1974 Lithuania Jokers - Santa Monica Networks
Starting group 6 Jasiunas, Andrius 1979 Lithuania
Starting group 10 Jauhiainen, Nina 1970 Finland
Starting group 6 Jenerts, Janis 1981 Latvia VSK Burkanciems & Co
Starting group 10 Joala, Mikk 1983 Harju maakond
Starting group 9 Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
Starting group 14 Johanson, Kristina 1988 Tartu maakond
Starting group 4 Joona, Janar 1982 Harju maakond
Starting group 6 Joonas, Inge 1971 Võru maakond SEB Pank AS
Starting group 6 Joonas, Juho 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 7 Joonas, Kalev 1963 Võru maakond Valio Eesti AS
Starting group 6 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Jugaste, Mihkel 1987 Harju maakond
Starting group 3 Juhandi, Aivar 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Juhkov, Janno 1973 Pärnu maakond Järvakandi Wellod
Starting group 14 Jukkum, Kertu 1984 Harju maakond AS Postimees Grupp
Starting group 8 Julge, Kaljo 1957 Tartu maakond
Starting group 2 Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
Starting group 8 Juronen, Pertti 1983 Valga maakond Hawaii Express
Starting group 14 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Starting group 3 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Starting group 9 Jutila, Markku 1952 Finland
Elite Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Juva, Timo 1969 Finland
Starting group 7 Jušin, Aigar 1980 Põlva maakond
Starting group 7 Jäe, Urmas 1962 Saare maakond Pöide Spordiselts
Starting group 4 Jänes, Endel 1986 Jõgeva maakond Puumerkki AS
Starting group 4 Jänes, Jaan 1986 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Starting group 8 Jänes, Rivo 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 8 Jänese, Jarek 1968 Harju maakond
Starting group 14 Järv, Mikk 1986 Tartu maakond
Starting group 1 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Starting group 5 Järve, Marek 1971 Harju maakond
Starting group 8 Järvekülg, Tiit 1951 Harju maakond
Starting group 7 Järvela, Hans 1957 Põlva maakond SK Serviti
Starting group 9 Järvelaid, Aare 1969 Harju maakond
Starting group 3 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Starting group 2 Järveoja, Mihkel 1986 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Starting group 7 Järveots, Tõnu 1974 Tartu maakond
Starting group 10 Järvet, Arvo 1948 Tartu maakond
Starting group 8 Jääger, Kersti 1982 Tartu maakond
Starting group 7 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 3 Jõeloo, Peeter 1984 Võru maakond
Starting group 7 Jõeste, Tarvo 1970 Harju maakond
Starting group 2 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Starting group 7 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
Starting group 6 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Jürimäe, Aili 1969 Pärnu maakond
Starting group 9 Jürimäe, Toomas 1956 Tartu maakond
Starting group 3 Jürisaar, Meelis 1971 Harju maakond
Starting group 3 Jürisaar, Merilin 2000 Harju maakond
Starting group 4 Jüriöö, Priit 1975 Harju maakond
Starting group 5 Jürviste, Ülar 1978 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 5 Kaabel, Kaido 1967 Harju maakond
Starting group 4 Kaaret, Enn 1966 Harju maakond
Starting group 6 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Kaasan, Kristo 1981 Harju maakond Telia SK
Starting group 14 Kaasik, Enno 1947 Harju maakond
Starting group 2 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Starting group 7 Kaasik, Priit 1969 Ida-Viru maakond Jõhvi RS
Starting group 5 Kaasik, Tõnis 1992 Rapla maakond Southwestern
Starting group 7 Kaasik, Ülo 1975 Harju maakond Eesti Panga SK
Starting group 8 Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Starting group 6 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond
Starting group 8 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
Starting group 4 Kadak, Urmas 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 4 Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
Starting group 7 Kadyrov, Danis 1951 Russia
Starting group 4 Kaegas, Margus 1970 Lääne-Viru maakond
Starting group 1 Kaegas, Roger 2001 Lääne-Viru maakond Karupesa Team
Starting group 9 Kaeval, Hillar 1958 Jõgeva maakond
Starting group 9 Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 8 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond
Starting group 4 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 9 Kairo, Toomas 1977 Harju maakond Telia SK
Starting group 10 Kaisla, Heikki 1981 Finland
Starting group 9 Kaisla, Pauliina 1981 Finland
Elite Kaiv, Taavi 1989 Harju maakond Team Horeca Service
Starting group 6 Kaju, Andres 1983 Viljandi maakond
Starting group 7 Kaju, Johannes 1961 Saare maakond
Starting group 3 Kaju, John 1991 Saare maakond
Starting group 7 Kakko, Karl-Oliver 1974 Tartu maakond
Starting group 5 Kakornikov, Maxim 1972 Russia
Starting group 14 Kala, Ave 1972 Rapla maakond GUC GRENOBLE SKI / Team KV+
Starting group 14 Kala, Elar 1982 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 2 Kala, Kaspar 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 14 Kalamees, Mihkel 1987 Tartu maakond
Starting group 2 Kalamees, Targo 1972 Harju maakond Team TT
Starting group 10 Kald, Mari 1981 Harju maakond
Starting group 9 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 8 Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa
Starting group 6 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond FNT Spordiklubi
Starting group 14 Kaldoja, Jaanus 1982 Tartu maakond
Starting group 8 Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
Starting group 6 Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
Starting group 8 Kalju, Raimo 1977 Harju maakond
Starting group 2 Kaljumets, Kaupo 1987 Rapla maakond
Starting group 5 Kaljumäe, Aile 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 2 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Areal Team
Starting group 7 Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
Starting group 7 Kaljuvee, Kaupo 1971 Harju maakond
Starting group 6 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
Starting group 6 Kallas, Aigar 1973 Harju maakond
Starting group 2 Kallas, Kaarel 1982 Viljandi maakond
Starting group 6 Kallas, Uibo 1977 Saare maakond Sparta Spordiselts
Starting group 3 Kallasmaa, Kalmer 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 2 Kallasmaa, Karl-Thomas 1997 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 9 Kallast, Siim 1973 Harju maakond
Starting group 11 Kallaste, Kermo 1973 Harju maakond
Starting group 8 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond JK Paralepa
Starting group 8 Kallingo, Kristo 1981 Tartu maakond
Starting group 8 Kalmo, Stig 1964 Denmark
Starting group 5 Kalmu, Kalvo 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 3 Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
Starting group 6 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
Starting group 6 Kalvet, Mati 1951 Tartu maakond
Starting group 6 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
Starting group 14 Kalvik, Vallo 1979 Harju maakond
Starting group 14 Kama, Joonatan 1997 Tartu maakond TÜASK
Starting group 14 Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Starting group 9 Kamratov, Kristo 1978 Harju maakond
Starting group 14 Kams, Gert 1985 Harju maakond
Starting group 2 Kanep, Urmas 1954 Harju maakond
Starting group 10 Kangro, Paul 1950 Lääne maakond
Starting group 14 Kangur, Andres 1986 Jõgeva maakond
Starting group 9 Kangur, Peeter 1971 Valga maakond
Starting group 5 Kanniste, Jaak 1960 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 10 Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Starting group 10 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 8 Karell, Leho 1986 Järva maakond
Starting group 7 Karelson, Lauri 1981 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 6 Kari, Tarmo 1966 Harju maakond
Starting group 1 Karing, Uku 1984 Järva maakond
Starting group 10 Karja, Andre 1996 Lääne maakond
Starting group 6 Karja, Kaupo 1984 Tartu maakond
Starting group 9 Karja, Kea 1993 Harju maakond
Starting group 10 Karja, Lisette 1999 Lääne maakond
Starting group 14 Karjane, Priit 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 13 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 2 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Starting group 7 Karp, Veiko 1964 Lääne-Viru maakond
Starting group 14 Karpa, Tarvi 1987 Harju maakond
Starting group 9 Kartau, Tiina 1967 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Karu, Sulev 1962 Tartu maakond
Elite Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Starting group 8 Kasemaa, Janno 1979 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 13 Kasenurm, Erkki 1979 Harju maakond Adduco kolimisteenused
Starting group 7 Kaseväli, Mairo 1983 Harju maakond
Starting group 5 Kaseväli, Ranol 1984 Harju maakond Southwestern
Starting group 14 Kashin, Anton 1985 Russia SF Vershina
Starting group 6 Kask, Avo 1970 Harju maakond
Starting group 4 Kask, Edvin 1987 Lääne-Viru maakond
Starting group 9 Kask, Erni 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 5 Kask, Even 1988 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Kask, Margus 1971 Pärnu maakond SK Jõulu
Starting group 9 Kask, Toomas 1949 Lääne-Viru maakond
Starting group 4 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Starting group 11 Kasvand, Lauri 1990 Põlva maakond
Starting group 3 Kattago, Veljo 1968 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Starting group 8 Kaunissaare, Peep 1975 Pärnu maakond
Starting group 5 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 3 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Starting group 6 Kauts, Herkki 1971 Viljandi maakond
Starting group 14 Kedra, Kamil 1990 Poland
Starting group 4 Keemu, Hannes 1978 Tartu maakond
Starting group 4 Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
Starting group 9 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Starting group 6 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Starting group 6 Kerner, Madis 1989 Tartu maakond
Starting group 8 Kesa, Kalle 1972 Viljandi maakond
Starting group 6 Kesküla, Urmo 1977 Pärnu maakond Päästeamet
Starting group 9 Ketola, Juha 1966 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 6 Khaydapov, Sergey 1975 Russia Nikels Team
Starting group 7 Khodaev, Sergei 1970 Russia
Starting group 14 Kihuoja, Triin 1997 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 7 Kiik, Jürgen 1988 Harju maakond Suusahullud
Starting group 14 Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Starting group 4 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond
Starting group 6 Kiis, Kert 1991 Jõgeva maakond
Starting group 4 Kiitam, Urmo 1989 Harju maakond
Starting group 6 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Starting group 5 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond Kulgur Team
Starting group 4 Kikerpill, Lauri 1976 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 6 Kikkas, Reelika 1973 Harju maakond Metaprint AS
Starting group 6 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
Starting group 1 Kilk, Ain 1967 Harju maakond EWK
Starting group 5 Kilmi, Jaak 1973 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 7 Kink, Jana 1968 Tartu maakond
Starting group 2 Kiple, Kaivo 1976 Järva maakond
Starting group 9 Kirbits, Janis 1981 Valga maakond
Starting group 8 Kirch, Jüri-August 1984 Harju maakond
Starting group 6 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 4 Kirikmäe, Erik 1979 Harju maakond Telia SK
Starting group 6 Kirilovsky, Pavel 1966 Latvia
Starting group 8 Kirjanen, Raul 1976 Harju maakond
Starting group 8 Kirjanen, Ülle 1976 Harju maakond
Starting group 10 Kirs, Olev 1963 Harju maakond
Starting group 12 Kirsimäe, Kaido 1984 Pärnu maakond
Starting group 10 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Starting group 5 Kirss, Peeter 1990 Harju maakond Telia SK
Starting group 6 Kisliakov, Vladimir 1979 Russia
Starting group 9 Kiss, Kalle 1980 Tartu maakond
Starting group 12 Kissa, Kaspar 1988 Harju maakond
Starting group 10 Kitt, Robert 1977 Harju maakond Trismile
Starting group 6 Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 14 Kiudma, Karl Markus 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 4 Kiudma, Tarvo 1966 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 5 Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond
Starting group 8 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Starting group 9 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Starting group 8 Kivi, Veiko 1965 Põlva maakond
Starting group 2 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Areal Team
Starting group 7 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 5 Kivila, Matis 1991 Võru maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 2 Kivila, Märt 1982 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Starting group 7 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond Valio Eesti AS
Starting group 8 Kivila, Toomas 1963 Harju maakond
Starting group 10 Kivimäe, Märt 1989 Võru maakond
Starting group 14 Kiviorg, Henry 1988 Harju maakond
Starting group 2 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 4 Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
Starting group 14 Kiviselg, Kerol 1983 Pärnu maakond
Starting group 4 Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
Starting group 6 Kivistik, Lauri 1977 Järva maakond
Starting group 14 Klausner, Janno 1989 Harju maakond
Starting group 5 Klauza, Laima 1969 Latvia
Starting group 7 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
Starting group 4 Kliiman, Tanel 1968 Tartu maakond SAK Tartu
Starting group 8 Knutsson, Hagbard 1985 Sweden
Starting group 8 Kobar, Heiki 1974 Tartu maakond
Starting group 14 Kobrusepp, Maris 1988 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 5 Kochergan, Mikhail 1966 Ukraine
Starting group 4 Kochetov, Vladimir 1957 Russia #7AM
Starting group 14 Kodasma, Kari 1977 Pärnu maakond Warmeston OÜ
Starting group 11 Kodres, Liina 1992 Viljandi maakond TransferWise
Starting group 9 Kodres, Rasmus 1991 Viljandi maakond
Starting group 6 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 6 Koha, Priit 1975 Võru maakond
Starting group 6 Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Starting group 5 Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Starting group 14 Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond
Starting group 13 Kokk, Andres 1963 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 14 Kolatsk, Reiko 1994 Harju maakond
Starting group 7 Kollist, Hannes 1970 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Kollist, Peeter Paul 1999 Tartu maakond
Starting group 5 Kollo, Tiit 1964 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 8 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Starting group 5 Kollom, Sander 1971 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Kolomin, Evgeny 1993 Russia
Starting group 6 Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Starting group 14 Komp, Andrus 1975 Lääne-Viru maakond
Starting group 9 Kompus, Meelis 1980 Harju maakond
Starting group 6 Komyakov, Konstantin 1964 Russia
Starting group 4 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 6 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
Starting group 7 Konist, Hannes 1952 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Konno, Hjalmar 1970 Harju maakond SK CFC
Starting group 5 Konnov, Rait 1981 Pärnu maakond Team Horeca Service
Starting group 7 Konrad, Peep 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 7 Konrad, Ruudi 1975 Harju maakond ProShopTeam
Starting group 8 Kontse, Andres 1974 Tartu maakond
Starting group 8 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
Starting group 14 Koort, Jarko 1991 Tartu maakond
Starting group 14 Kooser, Arthur 1997 Tartu maakond
Starting group 2 Kooser, Mart 1976 Harju maakond
Starting group 9 Kooskora, Ahti 1971 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 5 Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond
Starting group 2 Koosma, Daniel 1986 Lääne-Viru maakond
Starting group 4 Koovit, Silver 1974 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Starting group 7 Kopli, Jaanika 1995 Põlva maakond SK Serviti
Starting group 8 Kopmanis, Janis 1976 Latvia
Starting group 7 Koppel, Cris 1996 Harju maakond Southwestern
Starting group 14 Koppel, Lauri 1986 Harju maakond
Starting group 6 Koppel, Mati 1980 Harju maakond
Starting group 3 Korb, Randy 1971 Harju maakond Areal Team
Starting group 8 Korbelainen, Marek 1977 Harju maakond K.U.MELL AS
Starting group 8 Korkina, Olga 1979 Russia SF Vershina
Starting group 3 Kornilov, Andrey 1972 Russia
Starting group 3 Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Starting group 8 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 5 Kotka, Kalle 1965 Võru maakond
Starting group 7 Kotkas, Aivar 1976 Harju maakond
Starting group 5 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Elite Kovaljov, Juri 1999 Harju maakond SK CFC
Starting group 2 Kovaljov, Oleg 1964 Harju maakond
Starting group 3 Koychev, Nikolay 1992 Russia
Starting group 2 Kraas, Andreas 1978 Tartu maakond Baltyre
Starting group 8 Kraavi, Indrek 1976 Pärnu maakond
Starting group 8 Kralle, Ivo 1962 Viljandi maakond
Starting group 6 Krampe, Armands 1975 Latvia
Elite Krasnov, Andrey 1984 Russia
Starting group 14 Krasnova, Julia 1973 Russia
Starting group 6 Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 7 Kreegi, Raigo 1984 Harju maakond
Starting group 8 Kreegi, Riivo 1990 Hiiu maakond
Starting group 2 Krievans, Artis 1973 Latvia VSK Burkanciems & Co
Starting group 10 Kriiseman, Kairi 1981 Rapla maakond
Starting group 6 Krik, Andres 1968 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 14 Krik, Herlent 1997 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 7 Kriks, Erki 1976 Harju maakond
Starting group 8 Kriks, Rein 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
Starting group 14 Kristal, Stiina 1990 Tartu maakond
Starting group 7 Kroon, Kalle 1968 Ida-Viru maakond Krooni team
Starting group 9 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
Starting group 9 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 3 Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond RR Suusaklubi
Starting group 8 Krull, Andre 1980 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 8 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Starting group 8 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond Suusahullud
Starting group 2 Krumins, Ingus 1978 Latvia
Starting group 3 Kruus, Reno 1983 Tartu maakond
Starting group 6 Kruusimägi, Kert 1981 Harju maakond
Starting group 9 Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Kruusmann, Laura 1993 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Kruustük, Janno 1979 Harju maakond #HeadInimesed
Starting group 6 Krähenbühl, Thomas 1965 Switzerland
Kudre, Daisy 1993 Võru maakond Areal Team
Starting group 6 Kudre, Timo 2005 Võru maakond Areal Team
Starting group 6 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
Starting group 6 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 8 Kukk, Kalev 1951 Harju maakond EWK
Starting group 9 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Starting group 9 Kukk, Lembit 1973 Harju maakond
Starting group 3 Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Kukkonen, Juha 1973 Finland
Starting group 14 Kuklase, Imre 1984 Võru maakond SK ProRunner
Starting group 14 Kukumägi, Kirk-Marius 1991 Harju maakond AS Postimees Grupp
Starting group 8 Kuldmaa, Mait 1969 Harju maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Starting group 3 Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond
Starting group 14 Kulp, Alar 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 11 Kulpas, Anna-Liis 1996 Harju maakond SK CFC
Starting group 3 Kulu, Heiki 1970 Tartu maakond Baltyre
Starting group 4 Kumm, Karl-Erik 1997 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 6 Kumm, Tanel 1973 Viljandi maakond
Starting group 11 Kunder, Taavi 1982 Pärnu maakond
Starting group 8 Kungla, Andres 1986 Harju maakond
Starting group 9 Kupinas, Jonas 1949 Lithuania
Starting group 6 Kuprienko, Alexander 1997 Russia
Starting group 1 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
Starting group 3 Kure, Mihkel 1984 Tartu maakond
Starting group 7 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Starting group 5 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
Starting group 9 Kurisoo, Janar 1982 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 8 Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond
Starting group 6 Kurochkin, Edyard 1966 Russia KINEF Kirishi
Starting group 9 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond
Starting group 3 Kurs, Tanel 1980 Harju maakond
Starting group 7 Kurvits, Ivar 1981 Harju maakond
Starting group 2 Kuusalu, Asko 1977 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 5 Kuusalu, Ivo 1979 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Kuuse, Sulev 1962 Tartu maakond
Starting group 6 Kuusik, Kristjan 1983 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 6 Kuusik, Leho 1970 Pärnu maakond
Starting group 14 Kuusk, Andrus 1987 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Starting group 5 Kuusk, Margus 1974 Harju maakond
Starting group 8 Kuusmann, Marten 1999 Ida-Viru maakond
Starting group 9 Kuusmik, Aivar 1966 Harju maakond
Starting group 5 Kuznetsov, Dmitry 1977 Russia SF Vershina
Starting group 4 Kuznetsov, Vladimir 1956 Russia
Starting group 14 Kähr, Alo 1988 Tartu maakond
Starting group 6 Käige, Rauno 1974 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Käis, Ago 1953 Põlva maakond
Starting group 10 Käis, Ergo 1980 Tartu maakond
Starting group 14 Källander, Björn 1960 Sweden
Starting group 7 Käo, Rasmus 1988 Põlva maakond
Starting group 3 Käosaar, Kalev 1974 Harju maakond
Starting group 14 Käosaar, Martin 1988 Harju maakond
Starting group 4 Kärdi, Tarmo 1971 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 5 Käär, Tanel 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 8 Kõiv, Henri 1988 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Kõiv, Kuldar 1983 Valga maakond LHV
Starting group 6 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
Starting group 8 Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Starting group 6 Kõrgnurm, Koit 1998 Ida-Viru maakond
Starting group 7 Kõrgnurm, Kristo 1992 Ida-Viru maakond
Starting group 7 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 5 Kõvask, Raul 1970 Harju maakond
Starting group 9 Köster, Aet 1984 Harju maakond
Starting group 2 Köster, Raul 1971 Harju maakond
Starting group 10 Köösel, Mikk 1973 Harju maakond
Starting group 7 Kübar, Rene 1976 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 14 Külaots, Priit 1981 Harju maakond
Starting group 9 Külaots, Raido 1979 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 5 Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 4 Külm, Ahti 1972 Valga maakond
Starting group 7 Külm, Hanno 1969 Tartu maakond
Starting group 8 Külvik, Jüri 1965 Tartu maakond Külvik
Starting group 5 Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 2 Kütson, Jaanus 1980 Harju maakond
Starting group 6 Kütt, Arti 1989 Viljandi maakond
Starting group 8 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Starting group 14 Kütt, Keidy 1993 Valga maakond Karupesa Team
Starting group 10 Kütt, Leo 1966 Lääne-Viru maakond KF Suusaklubi
Starting group 9 Kütt, Ott 1967 Pärnu maakond
Starting group 5 Kütt, Raul 1970 Lääne-Viru maakond
Starting group 14 Küün, Hannes 1985 Harju maakond
Starting group 7 Laane, Kerttu-Liis 1997 Harju maakond
Starting group 4 Laane, Max Sander 2003 Harju maakond
Starting group 7 Laaneoks, Veikko 1978 Harju maakond
Starting group 7 Laaneots, Tiit 1969 Tartu maakond
Starting group 14 Laaneveer, Silver 1994 Harju maakond
Starting group 10 Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Starting group 9 Laanoja, Lauri 1974 Harju maakond
Starting group 6 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
Starting group 14 Laansoo, Sulev 1971 Finland
Starting group 14 Laar, Heikki 1984 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Laas, Gunnar 1970 Harju maakond
Starting group 14 Laasik, Madis 1991 Harju maakond
Starting group 6 Lagle, Lauri 1975 Harju maakond
Starting group 10 Lai, Ivar 1962 Harju maakond
Starting group 6 Laid, Mart 1970 Harju maakond
Starting group 5 Laidvee, Priit 1968 Võru maakond
Starting group 9 Laidvee, Viljar 1966 Viljandi maakond RedBike
Starting group 5 Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Starting group 14 Laine, Niko 1975 Finland
Starting group 2 Laineste, Andres 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 14 Lainet, Allan 1971 Finland
Starting group 5 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond
Starting group 6 Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Starting group 8 Laiva, Ralf Marcus 2002 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Starting group 5 Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 14 Lajevski, Radoslav 1993 Lithuania
Starting group 3 Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Langebraun, Merlin 1982 Harju maakond Runwise
Starting group 9 Lappalainen, Risto 1954 Finland
Starting group 8 Lassen, Ulrik 1963 Denmark
Starting group 8 Lasseron, Elina 1967 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 8 Laur, Erkki 1969 Harju maakond Certex
Starting group 6 Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Starting group 5 Laur, Mati 1963 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 5 Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Starting group 1 Laur, Toomas 1964 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 8 Lavrovski, Aleksei 1942 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 6 Lebedev, Igor 1958 Russia Pskov Ski Team
Starting group 7 Lebedeva, Oksana 1979 Russia
Starting group 5 Lebedinskii, Dmitrii 1977 Russia Pskov Ski Team
Starting group 6 Lee, Are 1951 Tartu maakond
Starting group 7 Lee, Priit 1975 Tartu maakond
Starting group 4 Leesik, Tarvo 1994 Ida-Viru maakond Ida Politsei prefektuur
Starting group 7 Leesment, Jüri 1954 Põlva maakond
Starting group 4 Leesment, Märt 1988 Põlva maakond
Starting group 10 Leevit, Alari 1977 Viljandi maakond
Elite Lehemaa, Taavi 1993 Lääne maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 4 Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Starting group 9 Lehesmets, Taivo 1957 Viljandi maakond
Starting group 14 Leht, Meelis 1966 Tartu maakond
Starting group 5 Lehtmets, Rein 1968 Valga maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Starting group 8 Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
Starting group 5 Lehto, Paul 1976 Tartu maakond
Starting group 10 Lehtonen, Ismo 1958 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 7 Leier, Tõnis 1952 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 6 Leimane, Zanete 1967 Latvia
Starting group 5 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Starting group 6 Lellep, Tanel 2002 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 5 Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
Starting group 14 Lember, Liina 1990 Saare maakond
Starting group 6 Lemberg, Raivo 1976 Valga maakond
Starting group 8 Lemendik, Martti 1976 Pärnu maakond Metaprint AS
Starting group 9 Lemetti, Margo 1974 Tartu maakond
Starting group 4 Lemmik, Kalev 1979 Valga maakond
Starting group 7 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Starting group 5 Lemsalu, Marek 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
Starting group 8 Lensment, Indrek 1976 Tartu maakond
Starting group 8 Lensment, Mart 1972 Pärnu maakond
Starting group 6 Lensment, Tõnu 1974 Harju maakond
Starting group 8 Leol, Urmas 1970 Harju maakond
Starting group 7 Leola, Alvar 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 9 Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Starting group 4 Leosk, Andres 1974 Harju maakond
Starting group 9 Leosk, Anti 1985 Tartu maakond
Starting group 3 Lepasaar, Ivo 1965 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 6 Lepasild, Raul 1981 Tartu maakond
Starting group 7 Lepik, Hillar 1954 Harju maakond EWK
Starting group 7 Lepik, Kerttu 1991 Tartu maakond
Starting group 7 Lepik, Margus 1969 Valga maakond
Starting group 9 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond LHV
Starting group 2 Lepiksaar, Egert 1999 Lääne-Viru maakond
Starting group 5 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Starting group 9 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond SK ProRunner
Elite Lepp, Emeri 1976 Harju maakond Metaprint AS
Starting group 5 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 3 Leppik, Gabriel 1990 Tartu maakond Hawaii Express
Starting group 7 Leppik, Janec 1970 Harju maakond Trismile
Starting group 8 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Liblik, Lauri 1986 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
Starting group 5 Liht, Sulev 1964 Harju maakond
Starting group 10 Liigand, Ants 1964 Viljandi maakond
Starting group 8 Liik, Peeter 1987 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 7 Liira, Martin 1983 Tartu maakond
Starting group 6 Liiv, Harry 1950 Harju maakond
Starting group 7 Liiv, Kalev 1956 Tartu maakond
Starting group 3 Liiva, Hanno 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 14 Liiva, Mariliis 1994 Võru maakond
Starting group 6 Liive, Sandor 1970 Harju maakond
Starting group 6 Liiver, Aimar 1974 Harju maakond Telia SK
Starting group 6 Lilienberg, Ergo 1974 Harju maakond Täppsportlased
Starting group 4 Lill, Meelis 1970 Valga maakond
Starting group 14 Lillemaa, Fred 1981 Viljandi maakond
Starting group 14 Lillemäe-Avi, Ingrit 1985 Harju maakond
Starting group 8 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Starting group 7 Lilleoru, Merle 1977 Harju maakond
Starting group 9 Lillipuu, Margus 1980 Harju maakond
Starting group 14 Lillipuu, Vello 1969 Järva maakond Würth AS
Elite Lillmets, Üllar 1971 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 8 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Starting group 2 Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Baltyre
Starting group 14 Lillsoo, Tarmo 1974 Harju maakond
Starting group 13 Limberg, Vahur 1980 Tartu maakond
Starting group 5 Lina, Jürgen 1987 Põlva maakond
Starting group 7 Linask, Ivo 1977 Harju maakond
Starting group 6 Lindberg, Tommy 1969 Sweden
Starting group 10 Linde, Einar 1996 Lääne-Viru maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Starting group 10 Linde, Katariina 1994 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Lindeberg, Kert 1980 Harju maakond
Starting group 6 Lindell, Maria 1973 Finland
Starting group 10 Lindemann, Meelis 1980 Harju maakond
Starting group 7 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Starting group 3 Lindgren, Jan-Erik 1959 Sweden
Starting group 7 Lindroos, Johnny 1950 Finland
Starting group 7 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Starting group 14 Link, Kauri 1979 Pärnu maakond
Starting group 9 Linnanto, Juha 1970 Finland
Starting group 14 Linnonmaa, Antti 1992 Finland
Starting group 8 Linnus, Heiki 1981 Põlva maakond
Elite Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Starting group 10 Lint, Merle 1961 Tartu maakond
Starting group 14 Lipp, Ralf 1985 Finland
Starting group 10 Lipstok, Kairi 1981 Harju maakond
Starting group 8 Lipstok, Raiko 1978 Harju maakond
Starting group 5 Lischka, Joachim 1969 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 7 Litvinov, Liis 1989 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Ljapustin, Aleksandr 1959 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 14 Lobjakas, Veljo 1971 Harju maakond
Starting group 3 Locmelis, Artis 1971 Latvia VSK Burkanciems & Co
Starting group 14 Lohur, Joosep 1994 Tartu maakond
Starting group 14 Loimet, Martin 1990 Tartu maakond
Starting group 7 Loitmaa, Jaanus 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 10 Loitmaa, Madis 1981 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Elite Lokhov, Nikolay 1986 Russia
Starting group 8 Lokna, Andris 1973 Rapla maakond
Starting group 14 Loo, Olavi 1971 Harju maakond
Starting group 4 Loog, Kaspar 1980 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Starting group 9 Loorits, Tõnis 1992 Harju maakond
Starting group 10 Loorits, Vello 1941 Harju maakond
Starting group 3 Loosaar, Vahur 1964 Võru maakond
Starting group 3 Looskari, Anti 1977 Harju maakond RedBike
Starting group 10 Loost, Joosep 1983 Võru maakond
Starting group 8 Lopsik, Priit 1979 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 8 Lossmann, Eerik 1964 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Starting group 8 Lossmann, Sven 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Lotzke, Hanna 1963 Syrian Arab Republic
Starting group 10 Lotzke, Magnus 1964 Sweden
Starting group 7 Luht, Erik 1988 Harju maakond
Starting group 6 Luht, Mihkel 1985 Tartu maakond Päästeamet
Starting group 6 Luik, Alar 1972 Tartu maakond
Starting group 7 Luik, Lennard 1976 Tartu maakond
Starting group 7 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 3 Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 8 Luiks, Meelis 1976 Harju maakond Telia SK
Starting group 14 Lukianov, Evgenii 1986 Russia
Starting group 3 Lukk, Cheron 1991 Põlva maakond
Starting group 14 Lukk, Madis 1970 Harju maakond
Starting group 7 Lukka, Kuuno 1966 Finland
Starting group 12 Luman, Tiit 1986 Valga maakond
Starting group 11 Lumi, Aleksander 1993 Põlva maakond
Starting group 7 Lundbom, Erik 1961 Sweden
Starting group 14 Lunins, Kristians 1990 Latvia
Starting group 4 Lunkov, Valentin 1973 Russia
Elite Lusis, Gints 1984 Latvia
Starting group 14 Lust, Ain 2003 Harju maakond
Starting group 7 Luts, Heiki 1983 Harju maakond
Starting group 8 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Starting group 8 Luukas, Meelis 1979 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 5 Luup, Einar 1965 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Starting group 10 Lättemäe, Lauri 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 5 Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Starting group 8 Läänemets, Jaak 1957 Lääne-Viru maakond
Starting group 10 Lääts, Kaitlyn 1999 Lääne maakond
Starting group 8 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Starting group 1 Lõhmus, Karel 1984 Harju maakond
Starting group 9 Lõhmus, Malvi 1973 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 8 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
Starting group 4 Lõhmus, Taivo 1977 Pärnu maakond
Starting group 7 Lõoke, Peeter 1967 Tartu maakond 21CC Triatloniklubi
Starting group 8 Lüüs, Udo 1955 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 8 Maala, Mari 1990 Harju maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 8 Maala, Mihkel 1961 Viljandi maakond
Starting group 14 Maandi, Agur 1982 Harju maakond
Starting group 5 Maaring, Lauri 1974 Harju maakond
Starting group 2 Maarits, Andres 1973 Harju maakond
Starting group 6 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Starting group 6 Maasik, Alar 1967 Harju maakond
Starting group 3 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 8 Maasik, Sander 1974 Harju maakond
Starting group 14 Maasing, Taisi 1978 Harju maakond
Starting group 5 Maasing, Tarmo 1963 Lääne-Viru maakond
Starting group 4 Maciulis, Dainius 1980 Lithuania OSK Sakas
Starting group 7 Maderthaner, Erwin 1952 Austria
Starting group 3 Madi, Üllar 1964 Põlva maakond
Starting group 7 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond Päästeamet
Starting group 9 Madisson, Peeter 1981 Harju maakond Telia SK
Starting group 7 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 8 Magdziarek, Igor 1965 Germany
Starting group 7 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Starting group 10 Maidre, Udo 1951 Rapla maakond
Elite Maier, Mikko 1989 Tartu maakond
Starting group 14 Maipuu, Peeter 1970 Harju maakond
Starting group 14 Maiste, Mikk 1976 Harju maakond AS Postimees Grupp
Starting group 6 Maisvee, Lauri 1970 Harju maakond
Starting group 6 Maisvee, Rando 1979 Harju maakond
Starting group 7 Maliborski, Jan 1999 Poland
Starting group 8 Malikov, Leonid 1979 Harju maakond
Starting group 6 Maling, Eero 1999 Viljandi maakond Tallinna Ülikool
Starting group 5 Maling, Erki 1992 Viljandi maakond SportID
Starting group 14 Malinin, Heldur 1959 Valga maakond
Starting group 9 Maljugin, Anton 1978 Harju maakond
Starting group 3 Malkus, Margus 1973 Tartu maakond
Starting group 11 Malla, Olavi 1985 Harju maakond
Starting group 5 Mandre, Gen 1983 Tartu maakond
Starting group 14 Mangelsoo, Viljar 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 6 Mangusson, Magnus 2004 Harju maakond
Starting group 7 Mangusson, Tanel 1975 Harju maakond
Starting group 9 Mangusson, Toivo 1945 Harju maakond
Elite Mannima, Tatjana 1980 Ida-Viru maakond Team Horeca Service
Starting group 1 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
Starting group 5 Maran, Taavi 1985 Põlva maakond
Starting group 1 Maravyev, Alexey 1971 Russia Äkke
Starting group 4 Maripuu, Raul 1976 Harju maakond
Starting group 8 Maripuu, Riho 1974 Harju maakond
Starting group 7 Marksa, Anvar 1981 Lääne-Viru maakond
Starting group 14 Martensson, Ola 1960 Sweden
Starting group 6 Martin, Erik 1966 Sweden
Starting group 11 Martoja, Reelika 1994 Harju maakond
Starting group 7 Marvet, Thor Kaspar 2002 Harju maakond
Starting group 9 Masso, Jaan 1975 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 9 Mathews, Dennis 1953 United States
Starting group 7 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 7 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Starting group 5 Matt, Olev 1964 Tartu maakond
Starting group 14 Mattila, Petteri 1965 Finland
Starting group 4 Mattila, Voitto 1957 Finland
Starting group 8 Matvejev, Ahto 1959 Järva maakond RR Suusaklubi
Starting group 6 Mavchun, Georgii 1988 Russia
Starting group 2 Mazko, Viktor 1972 Israel SF Vershina
Starting group 4 Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 8 Mazurtshak, Georg 1964 Harju maakond
Starting group 4 Medvedev, Andrey 1981 Russia Goldberger OÜ
Starting group 2 Medvedev, Sergei 1966 Russia
Starting group 8 Meerbach, Ando 1977 Rapla maakond
Starting group 3 Meigas, Kalle 1973 Harju maakond
Starting group 5 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Meissner, Janusz 1961 Poland
Starting group 14 Meitern, Martin 1990 Harju maakond
Starting group 6 Meitus, Raivo 1966 Jõgeva maakond SK ProRunner
Starting group 1 Melbardis, Janis 1978 Latvia VSK Burkanciems & Co
Starting group 7 Melbardis, Rolands 1976 Latvia
Starting group 14 Merelaht, Arno 1961 Tartu maakond
Starting group 7 Merelaht, Joosep 1990 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Starting group 14 Meresma, Toomas 1971 Harju maakond
Starting group 7 Meriküla, Merike 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 7 Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
Starting group 6 Merila, Urmo 1980 Harju maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
Starting group 2 Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 7 Merivälja, Moonika 1975 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 4 Mersadykov, Aleksei 1979 Russia SF Vershina
Starting group 14 Mets, Mari 1991 Harju maakond FB Jooksmine
Starting group 6 Metsalu, Merilin 1987 Harju maakond
Starting group 7 Metsamäe, Sirli 1974 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 6 Metsar, Sander 1987 Valga maakond
Starting group 9 Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
Starting group 6 Metsis, Andro 1973 Rapla maakond
Starting group 6 Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 5 Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond
Starting group 12 Metsoja, Heigo 1977 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 4 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Starting group 6 Meus, Marek 1982 Tartu maakond
Starting group 6 Michelson, Ülo 1972 Tartu maakond SK ProRunner
Starting group 10 Mihelik, Carol 1962 United States
Mikhail, Gordeev 1973 Russia
Starting group 6 Mikhaylov, Vyacheslav 1962 Russia
Starting group 6 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Maanteeamet
Starting group 6 Mikson, Maikel 1985 Jõgeva maakond
Starting group 7 Miller, Guido 1981 Harju maakond
Starting group 1 Miller, Mait 1973 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Starting group 6 Minakov, Alex 1980 Russia
Starting group 6 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
Starting group 3 Mishin, Evgeniy 1969 Russia
Starting group 6 Mitt, Einar 1957 Põlva maakond
Starting group 5 Mitt, Joel 1979 Harju maakond
Starting group 6 Mittelsdorf, Anne 1986 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 8 Moisander, Jouni 1952 Finland
Starting group 8 Moistus, Andra 1996 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Starting group 8 Moistus, Igor 1963 Harju maakond
Starting group 7 Moks, Armin 2002 Harju maakond
Starting group 14 Monakhova, Liliia 1998 Russia SF Vershina
Starting group 5 Moor, Maris 1973 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 6 Moor, Toomas 1965 Rapla maakond
Starting group 5 Morozov, Sergey 1972 Russia
Starting group 14 Morozov, Viktor 1985 Russia
Starting group 2 Moumets, Mardo 1974 Lääne maakond SK Sula
Starting group 6 Mukhin, Sergei 1956 Russia KINEF Kirishi
Starting group 14 Mukminov, Karim 1955 Russia
Starting group 7 Mulawka, Steve 1954 United States
Starting group 3 Mumm, Indrek 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Munukka, Sinikka 1966 Finland Ski Jyväskylä
Starting group 10 Muona, Jukka 1966 Finland
Starting group 5 Murakas, Ago 1973 Lääne-Viru maakond
Starting group 6 Murd, Olev 1960 Rapla maakond
Starting group 5 Murnikov, Viktor 1961 Russia Pskov Ski Team
Starting group 6 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Starting group 5 Murre, Martin 1980 Lääne maakond
Starting group 9 Muru, Annemari 1979 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 7 Muru, Sulev 1957 Võru maakond
Starting group 8 Murulaid, Riina 1968 Tartu maakond
Starting group 8 Murumets, Dan 1979 Harju maakond
Starting group 6 Murumägi, Margit 2000 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 8 Murumägi, Urmas 1968 Viljandi maakond
Starting group 9 Must, Gunnar 1963 Tartu maakond
Starting group 4 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
Starting group 14 Must, Kristo 1988 Tartu maakond
Starting group 8 Must, Lennart 1982 Valga maakond
Starting group 7 Must, Martin 1981 Harju maakond Telia SK
Starting group 6 Mustimets, Margus 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 4 Mustonen, Enar 1996 Harju maakond Treeningpartner
Starting group 5 Mustonen, Marek 1973 Pärnu maakond
Starting group 6 Mutso, Mikk 1976 Harju maakond
Starting group 8 Myllys, Katja 1970 Finland
Starting group 2 Myllys, Tomi 1973 Finland
Starting group 8 Mäe, Heikko 1975 Harju maakond SportID
Starting group 10 Mäe, Jalmar 1993 Harju maakond
Starting group 7 Mäe, Mati 1986 Lääne-Viru maakond Viimsi Rattaklubi
Starting group 5 Mäekivi, Jaanus 1976 Harju maakond
Starting group 2 Mäesepp, Aigar 1978 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 6 Mäesepp, Sverre 1983 Harju maakond DSV spordiklubi
Starting group 14 Mägi, Jaanus 1977 Harju maakond
Starting group 7 Mägi, Madis 1968 Harju maakond
Starting group 2 Mägi, Marek 1977 Saare maakond Team Horeca Service
Starting group 7 Mägi, Siim 1989 Harju maakond Rullibuss Team
Starting group 5 Mälberg, Meelis 1970 Põlva maakond Areal Team
Starting group 10 Mälter, Meelis 1975 Harju maakond Harju Elekter AS
Starting group 14 Mänd, Mart 1986 Harju maakond
Starting group 3 Mändla, Oliver 1992 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 2 Mändla, Tarmo 1965 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 6 Mändmets, Helges 1949 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 5 Mändmets, Mait 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 12 Mändmets, Margus 1971 Harju maakond
Starting group 10 Mängel, Tarmo 1976 Pärnu maakond
Starting group 4 Männa, Urmas 1974 Harju maakond
Starting group 7 Männi, Rein 1981 Harju maakond
Starting group 6 Männi, Riho 1951 Harju maakond Keskkonnaagentuur
Starting group 8 Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Starting group 14 Männik, Kert 1996 Viljandi maakond LHV
Starting group 5 Männik, Marko 1978 Tartu maakond
Starting group 9 Männik, Merle 1972 Harju maakond Täppsportlased
Starting group 14 Männik, Märt 1978 Tartu maakond
Starting group 9 Männik, Nikolai 1950 Tartu maakond
Starting group 7 Männik, Riho 1963 Viljandi maakond TSK Joosu
Starting group 6 Männisalu, Urmas 1971 Harju maakond
Starting group 6 Märs, Imre 1974 Tartu maakond Jumek Team
Starting group 10 Märtmaa, Andrus 1958 Harju maakond
Starting group 6 Märtmaa, Jüri 1959 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 7 Mäsak, Martin 1982 Harju maakond Novarc
Starting group 8 Mätas, Jaanus 1972 Lääne-Viru maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Starting group 6 Määltsemees, Hans 1960 Harju maakond
Starting group 8 Mõek, Hardo 1979 Lääne-Viru maakond Stora Enso Eesti AS
Starting group 5 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 7 Mõts, Taavi 1981 Harju maakond
Starting group 6 Mõtte, Mati 1978 Tartu maakond
Starting group 5 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
Starting group 4 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Starting group 9 Mölder, Jüri 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Elite Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 10 Möll, Heiki 1989 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 10 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
Starting group 3 Müller, Frank 1967 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 8 Müller, Madis 1977 Harju maakond Eesti Panga SK
Starting group 6 Mündel, Aivo 1964 Rapla maakond
Starting group 9 Mürkhain, Tarmo 1971 Harju maakond
Starting group 6 Müür, Martin 1978 Harju maakond
Starting group 6 Müür, Merlin 1979 Valga maakond Tehvandi SK
Starting group 14 Müürsep, Jaanus 1984 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Müürsepp, Matti 1936 Harju maakond
Starting group 12 Müürsepp, Toomas 1970 Järva maakond
Starting group 6 Nadler, Lisa 1963 United States
Nadler, Robert B 1963 United States
Starting group 4 Nadler, Robert B 1963 United States
Starting group 5 Nael, Paavo 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 9 Nahkur, Arvo 1949 Lääne maakond
Starting group 11 Nakazawa, Yasuhiro 1951 Japan
Starting group 4 Nanits, Mihkel 1985 Harju maakond Telia SK
Starting group 7 Napa, Tarmo 1990 Tartu maakond Suusahullud
Elite Narusk, Priit 1977 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Elite Nassar, Martin 1993 Harju maakond Baltyre
Starting group 4 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Baltyre
Starting group 1 Neemela, Tarmo 1968 Harju maakond Baltyre
Starting group 5 Neering, Riivo 1973 Viljandi maakond
Starting group 3 Neimanis, Gatis 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 7 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 10 Neptune, Gary 1945 United States
Starting group 8 Nesterov, Andrei 1959 Ida-Viru maakond
Starting group 14 Nesterova, Valentina 1984 Russia SF Vershina
Starting group 14 Neumann, Argo 1994 Valga maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 4 Niemi, Veikko 1962 Finland
Starting group 1 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Starting group 6 Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Starting group 14 Nigul, Kirsten 1975 Harju maakond
Starting group 8 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 6 Nikels, Dmitry 1990 Russia Nikels Team
Starting group 6 Nikels, Victoria 1994 Russia Nikels Team
Starting group 14 Nikiforov, Alexander 1956 Harju maakond
Starting group 9 Nikitin, Dmitry 1984 Russia
Starting group 8 Nikitin, Toomas 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 13 Nikkarev, Ramon 1983 Pärnu maakond
Starting group 3 Niklass, Martins 1976 Latvia
Starting group 14 Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Starting group 7 Nilson, Koit 1961 Harju maakond
Starting group 4 Nirgi, Ailar 1966 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 3 Nomm, Andre 1974 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 14 Noormets, Aivar 1960 Harju maakond
Starting group 14 Noormets, Eero 1975 Harju maakond
Starting group 7 Norkin, Pavel 1985 Russia
Starting group 4 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Starting group 5 Normak, Margus 1968 Ida-Viru maakond
Starting group 14 Normann, Jane 1969 Tartu maakond
Starting group 8 Nosach, Yury 1978 Harju maakond Telia SK
Starting group 3 Nosek, Martin 1974 Czech Republic
Starting group 7 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
Starting group 6 Nuka, Innar 1978 Harju maakond
Starting group 8 Nurk, Ave 1973 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 1 Nurk, Hugo Johannes 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 3 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Starting group 7 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Starting group 7 Nurme, Viljar 1966 Harju maakond
Starting group 6 Nurmik, Kalle 1973 Harju maakond
Starting group 9 Nurmine, Hardi 1984 Harju maakond
Starting group 9 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
Starting group 14 Nykänen, Pekka 1967 Finland
Starting group 7 Näppi, Rauno 1977 Harju maakond
Starting group 7 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond Baltic Agro Team
Starting group 1 Nõmm, Janno 1980 Pärnu maakond Team Horeca Service
Starting group 14 Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Starting group 5 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-Viru maakond
Starting group 10 Nõmmik, Tiivi 1977 Harju maakond Telia SK
Starting group 9 Oblikas, Janek 1972 Harju maakond
Starting group 6 Ohtra, Andro 1979 Rapla maakond
Starting group 6 Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
Starting group 3 Oja, Eero 1981 Harju maakond Mamily Pro Team
Starting group 4 Oja, Kuno 1972 Valga maakond
Starting group 7 Oja, Meelis 1972 Valga maakond Hauka Veloklubi
Starting group 9 Ojala, Juss 1983 Hiiu maakond
Starting group 7 Ojamets, Arno 1968 Harju maakond
Starting group 10 Ojamäe, Jaanus 1985 Pärnu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Ojamäe, Vello 1967 Harju maakond
Starting group 14 Ojari, Ene 1965 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 14 Ojasild, Kaspar 1989 Lääne maakond
Starting group 7 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Starting group 2 Ojaver, Siim 1982 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Starting group 7 Ok, Kristjan 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Olesk, Ats 1966 Põlva maakond
Starting group 6 Olesk, Raul 1960 Tartu maakond EWK
Starting group 2 Olesk, Taivo 1986 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Starting group 7 Olev, Tanel 1992 Viljandi maakond
Starting group 9 Oliinyk, Vitalii 1983 Ukraine
Starting group 10 Olju, Tiit 1954 Rapla maakond
Starting group 5 Olop, Jaanus 1972 Harju maakond
Starting group 8 Olsson, Christer 1967 Sweden
Starting group 7 Olvet, Jaan 1969 Harju maakond RaOK.ee
Starting group 8 Olvet, Marta 1992 Tartu maakond
Starting group 14 Onton, Kristjan 1995 Tartu maakond
Starting group 6 Oolmets, Vardo 1976 Hiiu maakond
Starting group 9 Oras, Tiina 1961 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 10 Orav, Marje 1964 Rapla maakond
Starting group 6 Org, Indrek 1974 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 14 Org, Moonika 1990 Harju maakond Telia SK
Starting group 7 Oriehovs, Eiko 1983 Saare maakond Päästeamet
Starting group 7 Oruste, Andrus 1972 Harju maakond
Starting group 14 Oselin, Rain 1990 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Ots, Jaen 1997 Saare maakond
Starting group 5 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
Starting group 4 Otsla, Anti 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 7 Ott, Marje 1959 Harju maakond
Starting group 7 Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Starting group 8 Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Starting group 3 Ozolants, Ingus 1976 Latvia
Starting group 4 Paabo, Priit 1982 Rapla maakond
Starting group 9 Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
Starting group 6 Paalandi, Kristo 1977 Harju maakond Team TT
Starting group 3 Paalmäe, Jaanika 1986 Lääne maakond SK Sula
Starting group 9 Paasi, Risto 1953 Finland
Starting group 14 Paat, Jürgen 1980 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Starting group 8 Paats, Andrus 1970 Harju maakond
Starting group 5 Paberit, Timo 1977 Harju maakond
Starting group 7 Pada, Ingmar 1940 Latvia
Starting group 9 Padari, Vallo 1975 Harju maakond
Starting group 13 Padu, Mare 1975 Lääne maakond
Starting group 3 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Pae, Arno 1976 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 9 Pae, Taavi 1976 Tartu maakond
Starting group 8 Paenurm, Peeter 1967 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
Starting group 3 Paglant, Heigo 1976 Harju maakond
Starting group 8 Paide, Heigo 1975 Harju maakond SK ProRunner
Starting group 1 Pain, Indrek 1972 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 14 Pajo, Andres 1970 Lääne-Viru maakond
Starting group 14 Paju, Robert 2001 Tartu maakond Colibri cycling team
Starting group 5 Pajupuu, Janno 1984 Harju maakond Päästeamet
Starting group 3 Pajur, Ardo 1974 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 11 Pajuväli, Ermo 1986 Pärnu maakond
Starting group 6 Pajuväli, Hendrik 1995 Pärnu maakond Estiko-Plastar AS
Starting group 4 Pak, Andres 1975 Harju maakond
Starting group 4 Pak, Indrek 1971 Harju maakond
Starting group 6 Pakhomenkov, Vladislav 1971 Harju maakond
Starting group 4 Pakhtusov, Sergey 1988 Russia
Starting group 3 Pakkonen, Anton 1983 Russia Mountainpeaks
Starting group 8 Pallasmaa, Kalle 1963 Harju maakond
Elite Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Starting group 10 Palm, Jaanis 1984 Harju maakond
Starting group 7 Paloots, Maiu 1974 Tartu maakond
Starting group 7 Paloots, Mihkel 2002 Tartu maakond Peloton
Starting group 14 Palu, Ott 1988 Järva maakond
Starting group 6 Palu, Siim 1980 Harju maakond
Starting group 6 Palu, Silver 1978 Harju maakond
Starting group 8 Palumaa, Priit 1966 Harju maakond
Starting group 7 Palumets, Harri 1984 Saare maakond
Starting group 5 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond Swedbank AS
Starting group 6 Panfilov, Alexey 1972 Russia
Starting group 10 Panzert, Hartmut 1959 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 6 Pappel, Tiit 1968 Harju maakond Certex
Starting group 14 Pari, Mihkel 1993 Tartu maakond
Starting group 2 Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Starting group 8 Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
Starting group 14 Parol, Andrus 1977 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 3 Parri, Erki 1983 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 5 Parts, Margus 1985 Tartu maakond
Starting group 3 Parve, Martti 1961 Harju maakond Päästeamet
Starting group 8 Parygin, Alexander 1947 Russia Pskov Ski Team
Starting group 3 Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Starting group 8 Pashin, Andrei 1959 Russia
Starting group 4 Patroev, Alexey 1974 Sweden
Starting group 6 Pauklin, Marek 1982 Hiiu maakond
Starting group 8 Paulus, Robert 1956 Viljandi maakond
Starting group 7 Paurson, Rando 1973 Tartu maakond Eesti Sportlane
Starting group 7 Pauts, Jaanus 1979 Harju maakond
Starting group 8 Pauts, Margus 1981 Harju maakond
Starting group 1 Pavlenkov, Oleg 1970 Russia
Starting group 9 Pavlov, Ulvar 1964 Lääne-Viru maakond
Starting group 3 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond
Elite Peensalu, Aimer 1972 Harju maakond Team TT
Starting group 7 Peerandi, Rain 1984 Harju maakond
Starting group 14 Pehk, Heimar 1982 Valga maakond Tehvandi SK
Starting group 10 Pelapson, Rain 1985 Lääne maakond
Starting group 3 Penna, Kalevi 1956 Sweden
Starting group 7 Penna, Pertti 1959 Sweden
Starting group 6 Pensa, Heiki 1959 Võru maakond Valio Eesti AS
Starting group 5 Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Keremeister
Starting group 5 Pertel, Tiit 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 1 Pesor, Kaido 1970 Rapla maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 8 Peterson, Erik 1978 Harju maakond Korp! Sakala
Starting group 14 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Starting group 6 Peterson, Jaak 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 14 Peterson, Priit 1997 Valga maakond
Starting group 10 Peterson, Richard 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Starting group 9 Petrov, Raul 1983 Tartu maakond
Starting group 12 Pettinen, Viljo 1975 Harju maakond
Elite Pigg, Samuli 1966 Finland Ski Jyväskylä
Starting group 9 Pihl, Ado 1959 Harju maakond
Starting group 5 Pihl, Ats 1990 Harju maakond
Starting group 3 Pihlajavesi, Mikko 1977 Finland
Starting group 4 Pihlak, Reigo 1985 Tartu maakond SAK Tartu
Starting group 6 Pihlap, Einar 1987 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 7 Piigli, Jürgen 1992 Rapla maakond Certex
Starting group 7 Piilberg, Urmas 1971 Harju maakond
Starting group 14 Piilik, Toivo 1985 Järva maakond
Starting group 9 Piilmann, Eve 1964 Harju maakond
Starting group 7 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Starting group 4 Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Starting group 5 Piirimäe, Pärtel 1972 Tartu maakond SK ProRunner
Starting group 1 Piiroja, Raio 1979 Pärnu maakond Team Horeca Service
Starting group 3 Piiskoppel, Kauri 1995 Harju maakond
Starting group 7 Pijon, Silver 1993 Tartu maakond TMB Element SK
Starting group 4 Pikk, Marko 1983 Harju maakond
Elite Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Starting group 10 Pilliroog, Alari 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 3 Pilv, Ivar 1967 Järva maakond
Starting group 14 Pilvet, Birgitti 1996 Harju maakond Southwestern
Elite Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 14 Pinka, Kristjan 1978 Harju maakond Telia SK
Starting group 4 Pino, Jaanus 1971 Tartu maakond
Starting group 4 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Starting group 14 Pipar, Taavi 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 14 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
Starting group 6 Pitk, Peep 1984 Harju maakond
Starting group 5 Pizzini, Ferdinando 1967 Italy
Starting group 7 Pizzini, Lorenzo 1997 Italy
Starting group 6 Plaas, Randel 1987 Lääne maakond
Starting group 6 Plakk, Tiit 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 6 Planken, Paavo 1984 Tartu maakond
Starting group 8 Ploom, Andrus 1965 Võru maakond
Starting group 8 Ploompuu, Riika 1970 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 14 Poder, Reimo 1982 Harju maakond
Starting group 8 Pohlak, Urmas 1973 Harju maakond Jussikese 7 Sõpra
Starting group 6 Pokk, Jüri 1959 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 7 Poljakova, Nadezda 1946 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 14 Pomerants, Tambet 1992 Harju maakond
Starting group 14 Pomerants, Tõnu 1955 Harju maakond
Starting group 5 Pool, Hannes 1963 Harju maakond Metaprint AS
Elite Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Team Horeca Service
Starting group 3 Popov, Alexey 1980 Russia
Starting group 7 Pops, Janar 1980 Harju maakond
Starting group 10 Poska, Malle 1953 Viljandi maakond
Starting group 5 Possul, Kadri 1971 Harju maakond
Starting group 7 Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Merevägi
Starting group 5 Praks, Teet 1989 Viljandi maakond
Starting group 14 Prangel, Kristo 1998 Harju maakond Areal Team
Starting group 3 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
Starting group 6 Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 8 Presotto, Massimo 1960 Italy
Starting group 9 Press, Jüri 1974 Harju maakond Eesti Panga SK
Starting group 14 Priivits, Janno 1977 Harju maakond
Starting group 4 Priks, Aivo 1969 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 2 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 14 Priks, Keijo 1987 Valga maakond
Starting group 10 Prini, Simonetta 1962 Italy
Starting group 14 Pristavka, Rauno 1988 Jõgeva maakond
Starting group 10 Prodel, Anneli 1978 Harju maakond
Starting group 3 Pruuli, Tiit 1978 Võru maakond
Starting group 6 Pugatšov, Aleksandr 1958 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 5 Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
Starting group 5 Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
Starting group 8 Puhm, Steven 1986 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Starting group 5 Puhto, Antti 1978 Finland
Starting group 7 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Hawaii Express
Starting group 3 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Starting group 10 Pulk, Margit 1989 Harju maakond
Starting group 3 Pullerits, Priit 1965 Tartu maakond
Starting group 6 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Starting group 8 Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 8 Punab, Mari 1968 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 3 Pung, Indrek 1985 Lääne-Viru maakond Päästeamet
Starting group 7 Punga, Lauri 1987 Harju maakond Eesti Panga SK
Starting group 8 Punga, Rainer 1986 Tartu maakond Bigbank AS
Starting group 4 Pungar, Rainer 1978 Põlva maakond
Starting group 5 Pungits, Marti 1989 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 6 Puniste, Kaider 1976 Tartu maakond
Starting group 7 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Starting group 3 Pustovalov, Pavel 1958 Russia
Starting group 9 Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
Starting group 5 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Starting group 7 Puusepp, Aksel 1993 Harju maakond
Starting group 14 Puusepp, Hugo 2003 Harju maakond
Starting group 8 Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
Starting group 7 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Starting group 6 Puust, Laurits 1990 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
Starting group 4 Pähn, Allar 1987 Tartu maakond
Starting group 10 Päll, Taavi 1974 Harju maakond Sportlove
Starting group 10 Pärgmäe, Priit 1979 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 14 Pärismaa, Uku 2001 Harju maakond
Starting group 8 Pärn, Margo 1976 Rapla maakond
Starting group 14 Pärn, Meelis 1971 Valga maakond
Starting group 6 Pärn, Priit 1989 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 5 Pärna, Arno 1969 Lääne-Viru maakond
Starting group 5 Pärna, Kristjan 1993 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Pärnik, Jan Henrik 1996 Valga maakond Areal Team
Starting group 4 Pärnik, Piret 1993 Valga maakond Areal Team
Starting group 7 Pärs, Priit 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Starting group 7 Pärsim, Rasmus 1980 Tartu maakond Trismile
Starting group 9 Pärt, Ingrit 1975 Harju maakond
Starting group 8 Pärt, Janek 1976 Harju maakond
Starting group 9 Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
Starting group 7 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Starting group 7 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond Certex
Starting group 4 Pääru, Priit 1969 Harju maakond
Starting group 9 Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Starting group 9 Põder, Anu 1984 Harju maakond
Starting group 4 Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Starting group 5 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 9 Põdra, Markko-Rollin 1982 Harju maakond
Starting group 3 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 7 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 10 Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
Starting group 5 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Elite Põlluste, Mart Kevin 1994 Tartu maakond
Starting group 6 Põlluäär, Peep 1972 Harju maakond
Starting group 14 Pööra, Rain 1971 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 8 Püvi, Kaupo 1968 Harju maakond
Starting group 8 Raa, Priit 1973 Tartu maakond
Starting group 14 Raag, Indrek 1994 Tartu maakond
Starting group 1 Raag, Raiko 1992 Valga maakond Team Horeca Service
Starting group 7 Raagmaa, Garri 1966 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 2 Raantse, Rannar 1977 Tartu maakond Tabivere Rahvaspordiklubi
Starting group 2 Raap, Ilmar 1969 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Raba, Ahti 1986 Harju maakond LHV
Starting group 14 Radik, Kärt 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 7 Rahnel, Janno 1983 Tartu maakond
Starting group 13 Rahno, Aivar 1974 Harju maakond
Starting group 4 Rahu, Madis 1964 Harju maakond Team TT
Starting group 5 Rahu, Simmo 1975 Pärnu maakond
Starting group 7 Rahula, Marko 1982 Harju maakond
Starting group 7 Rahumägi, Alari 1977 Harju maakond
Starting group 7 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Starting group 14 Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 9 Raidla, Ott 1984 Lääne maakond
Starting group 8 Raidla, Sven 1975 Pärnu maakond
Starting group 9 Raidloo, Rauno 1982 Harju maakond Päästeamet
Starting group 6 Raidmets, Kaarel 1997 Põlva maakond
Starting group 8 Raie, Jaak 1976 Harju maakond
Starting group 9 Raikna, Rein 1983 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 10 Raipala, Jani 1976 Finland
Starting group 5 Raja, Arvo 1961 Harju maakond
Starting group 14 Rajamäe, Raido 1984 Harju maakond ABB AS
Starting group 2 Rajas, Janari 1992 Ida-Viru maakond
Starting group 1 Rakaselg, Jaan 1987 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 8 Rakaselg, Leili 1973 Harju maakond
Starting group 9 Rakver, Martin 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 9 Ramel, Ove 1951 Sweden
Starting group 14 Rammo, Matt 1988 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Starting group 8 Ramström, Joakim 1984 Sweden
Starting group 14 Rand, Ats 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Rand, Egon 1983 Harju maakond LHV
Starting group 14 Randmaa, Allan 1969 Harju maakond
Starting group 14 Randmaa, Maarja 1981 Harju maakond
Starting group 7 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Starting group 4 Randpõld, Priit 1968 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 13 Randväli, Raul 1975 Harju maakond
Starting group 10 Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
Starting group 12 Rang, Hendrick 1988 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Starting group 4 Rannamets, Harro 1986 Harju maakond #7AM
Starting group 10 Rannamägi, Hando 1977 Harju maakond Yit Ehitus AS
Starting group 14 Rannu, Angela 1996 Harju maakond
Starting group 8 Rass, Reino 1961 Harju maakond Novarc
Starting group 6 Rattur, Rein 1968 Saare maakond Eesti Sportlane
Starting group 3 Raud, Margus 1969 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Raud, Märt 1985 Põlva maakond
Starting group 3 Raudik, Alo 1970 Tartu maakond LHV
Starting group 2 Raudik, Raimo 1968 Tartu maakond
Starting group 7 Raudkepp, Einar 1965 Võru maakond
Starting group 7 Raudkepp, Emily 1998 Võru maakond
Starting group 14 Raudmäe, Ülo 1967 Tartu maakond
Starting group 8 Raudnagel, Oliver 1986 Rapla maakond
Starting group 4 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
Elite Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Tripassion Triatloniklubi
Starting group 3 Raudsepp, Ole 1978 Harju maakond
Starting group 3 Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
Starting group 6 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
Starting group 7 Raudsepp, Rain 1977 Tartu maakond Palmako AS
Starting group 10 Raudsepp, Urmas 1972 Põlva maakond Päästeamet
Starting group 1 Rauk, Artur 1986 Viljandi maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 8 Raun, Eero 1971 Harju maakond
Starting group 10 Raun, Toomas 1964 Harju maakond
Starting group 6 Razuvaev, Artem 1986 Russia
Starting group 8 Rea, Tarmo 1977 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 9 Rebane, Jaan 1985 Saare maakond
Starting group 8 Rebane, Kristjan 1978 Tartu maakond
Starting group 1 Rebane, Riho 1980 Harju maakond
Starting group 4 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond
Starting group 5 Reeveer, Tarvi 1980 Harju maakond
Starting group 6 Rehepapp, Raigo 1980 Harju maakond
Starting group 8 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Starting group 9 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Starting group 8 Rei, Eve 1966 Harju maakond
Starting group 1 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Starting group 6 Reidla, Urmas 1975 United Kingdom
Starting group 6 Reigo, Erko 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 5 Reila, Rivo 1981 Harju maakond Mamily Pro Team
Starting group 9 Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 8 Reim, Martin 1988 Tartu maakond
Starting group 4 Reima, Heigo 1981 Tartu maakond
Starting group 6 Reiman, Anti 1982 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Reimanis, Arkadijs 1971 Latvia
Starting group 10 Reimann, Anna Marie 1993 Tartu maakond
Starting group 8 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 5 Reimets, Taavi 1982 Pärnu maakond Anu Jooksutrennid
Starting group 6 Reineberg, Mati 1966 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Reinik, Toomas 1988 Harju maakond
Starting group 10 Reining, Rando 1975 Hiiu maakond FCR Media
Starting group 9 Reinmaa, Armand 1977 Pärnu maakond
Starting group 5 Reino, Indrek 1970 Harju maakond ELU IF
Starting group 1 Reiska, Alar 1963 Võru maakond
Starting group 7 Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Starting group 3 Rell, Sille 1970 Tartu maakond
Starting group 14 Relvik, Eve 1959 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 8 Rennu, Triinu 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 5 Reponen, Risko 1972 Tartu maakond
Starting group 14 Riazanov, Mikhail 1967 Russia
Starting group 1 Ridamäe, Aivar 1970 Harju maakond Areal Team
Starting group 2 Ridamäe, Alar 1970 Harju maakond Treeningpartner
Starting group 8 Ridamäe, Lea 1970 Harju maakond Areal Team
Starting group 12 Ridley, Brian 1953 United Kingdom
Starting group 12 Ridley, Ingrid 1962 United Kingdom
Riikonen, Ilkka 1954 Finland Ski Jyväskylä
Starting group 9 Riiman, Airi 1969 Jõgeva maakond
Starting group 10 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Starting group 11 Riismaa, Joel 1976 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 10 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Starting group 7 Rikk, Aivar-Joel 1968 Järva maakond
Starting group 5 Rikolas, Siim 1981 Lääne-Viru maakond
Starting group 6 Rindberg, Romet 1973 Lääne-Viru maakond
Starting group 4 Rist, Martin 1986 Tartu maakond
Starting group 8 Rist, Veiko 1987 Harju maakond
Starting group 6 Risthein, Kirsti 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 14 Ritala, Suvi 1982 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 14 Riumin, Sergei 1970 Russia
Starting group 7 Roasto, Indrek 1980 Harju maakond
Starting group 7 Robinson, Max 1993 Canada
Starting group 8 Rodionova, Svetlana 1971 Russia Nikels Team
Starting group 9 Rohila, Liisa 1991 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Starting group 8 Rohtla, Arvo 1962 Viljandi maakond
Starting group 7 Rohtla, Janika 1989 Viljandi maakond
Starting group 7 Rohtmets, Ivo 1973 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 6 Romandi, Villi 1977 Hiiu maakond
Starting group 10 Romanenko, Sirle 1978 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 5 Romanov, Aleksei 1987 Russia SF Vershina
Starting group 8 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Starting group 14 Roo, Margus 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 2 Rooden, Priit 1975 Tartu maakond
Starting group 8 Roogsoo, Anti 1975 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Roolaht, Argo 1970 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Starting group 8 Roolaid, Raivo 1980 Harju maakond
Starting group 4 Roomet, Hannes 1953 Rapla maakond
Starting group 6 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond
Starting group 4 Roose, Antti 1964 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Starting group 8 Roosimölder, Tarmo 1970 Harju maakond
Starting group 4 Roossaar, Urmas 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Starting group 6 Roosve, Tõnu 1971 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 7 Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
Starting group 13 Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Starting group 4 Rosen, Ulf 1969 Sweden 21CC Triatloniklubi
Starting group 7 Rosenberg, Tiit 1982 Viljandi maakond KL Põhja kompanii
Starting group 5 Rosenthal, Janek 1973 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Rosin, Einar 1985 Harju maakond
Starting group 9 Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
Starting group 10 Rosse, Elvis 1975 Tartu maakond
Starting group 9 Ruben, Riina 1972 Harju maakond
Starting group 10 Ruberg, Kalev 1959 Harju maakond
Starting group 5 Ruckstuhl, Karl Josef 1964 Switzerland
Starting group 6 Rudneva, Yuliya 1980 Russia
Starting group 3 Rull, Hendrik 1996 Tartu maakond
Starting group 14 Rull, Monika 1994 Tartu maakond
Starting group 3 Rummo, Tõnu 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 6 Rumyantsev, Yury 1962 Russia
Starting group 6 Rungi, Kert 1978 Rapla maakond
Starting group 14 Russak, Raili 1987 Ireland
Starting group 6 Rutins, Janis 1958 Latvia
Starting group 8 Ruukel, Henn 1975 Harju maakond
Starting group 3 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Starting group 14 Ruusalepp, Karl August 1997 Tartu maakond TÜASK
Starting group 9 Ruusmaa, Hando 1977 Pärnu maakond Scania Eesti AS
Starting group 6 Ruuval, Teet 1975 Harju maakond
Starting group 5 Räim, Tõnis 1972 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 1 Rästa, Ain 1968 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 6 Rästa, Vahur 1976 Valga maakond Combiwood OÜ
Starting group 5 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
Starting group 14 Rõivas, Maido 1979 Tartu maakond
Starting group 4 Rõõmussar, Raigo 1983 Pärnu maakond
Starting group 6 Rütman, Ekke Tõnn 2003 Harju maakond KL Järva Malev
Starting group 8 Saal, Merle 1966 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Saar, Jüri 1973 Harju maakond AS Postimees Grupp
Starting group 9 Saar, Kitty 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
Starting group 6 Saar, Mart 1975 Harju maakond
Starting group 9 Saar, Rommi 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 6 Saar, Tanel 1976 Tartu maakond
Starting group 2 Saarnak, Allar 1987 Hiiu maakond
Starting group 3 Sabre, Kaupo 1964 Põlva maakond
Starting group 7 Safronov, Andero 1985 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 5 Sagaja, Martin 1980 Harju maakond Eesti Raudtee AS
Starting group 9 Sainio, Ari 1960 Finland
Starting group 8 Sakkeus, Jüri 1953 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 8 Sakkeus, Kristo 1978 Ida-Viru maakond
Starting group 8 Sakkeus, Rene 1975 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 6 Saks, Heljus 1989 Saare maakond
Starting group 10 Saks, Mattias 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 9 Salekešin, Maris 1982 Harju maakond SK ProRunner
Starting group 6 Salk, Enrico 1970 Rapla maakond
Elite Salla, Raimo 1987 Järva maakond Team Horeca Service
Starting group 8 Salmu, Peeter 1959 Harju maakond
Starting group 14 Salomäki, Reija 1978 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 9 Salujärv, Silver Mihkel 1983 Harju maakond
Starting group 3 Salumaa, Marek 1974 Harju maakond
Starting group 12 Salura, Anti 1981 Harju maakond Telia SK
Starting group 6 Salusaar, Andres 1981 Tartu maakond Embach
Starting group 6 Saluveer, Ago 1979 Harju maakond
Starting group 7 Samberk, Siim 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 6 Sammul, Janno 1978 Harju maakond Sportlove
Starting group 14 Sammul, Mirjam 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Samsonov, Marti 1988 Harju maakond
Starting group 6 Sang, Indrek 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 4 Sapogov, Vladislav 1966 Russia Pskov Ski Team
Starting group 3 Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
Starting group 14 Sarapuu, Tõnis 1971 Harju maakond
Starting group 6 Sarri, Urmas 1970 Harju maakond
Starting group 14 Saue, Eveli 1984 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Saul, Udo 1970 Harju maakond Põldotsa RSK
Starting group 8 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Starting group 9 Sauzay, Emmanuel 1968 France
Elite Savastver, Alar 1970 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 14 Saviauk, Külli 1963 Finland
Starting group 5 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Starting group 7 Saviir, Janar 1981 Tartu maakond Southwestern
Starting group 3 Savinov, Roman 1977 Russia
Starting group 3 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 8 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 5 Schmidt, Peeter 1987 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 4 Schmidt, Robert 1991 Harju maakond Saku Suusaklubi
Schnyder, Gion 1986 Switzerland Areal Team
Starting group 1 Sedlenieks, Ivars 1958 Latvia
Starting group 9 Sehnal, Pavel 1964 Czech Republic #HeadInimesed
Starting group 4 Seire, Ahti 1983 Järva maakond
Starting group 8 Seire, Pille 1969 Järva maakond
Starting group 6 Seire, Piret 1981 Pärnu maakond Päästeamet
Starting group 3 Selde, Tarmo 1964 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 3 Selge, Sten 1990 Järva maakond
Starting group 6 Sellik, Raivo 1965 Harju maakond
Starting group 8 Selter, Ahto 1970 Järva maakond
Starting group 7 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Starting group 6 Sepp, Elor 1987 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 9 Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond Tartu Ülikool
Starting group 5 Sepp, Innar 1967 Saare maakond
Starting group 9 Sepp, Tarmo 1983 Harju maakond Korp! Rotalia
Starting group 8 Sepp, Tõnu 1975 Harju maakond
Starting group 6 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Starting group 9 Sepper, Kalle-Kaspar 1979 Harju maakond
Starting group 10 Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
Starting group 3 Seskens, Leons 1956 Latvia
Starting group 3 Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 5 Shapochkin, Dmitry 1954 Russia
Starting group 1 Shemarin, Viktor 1966 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 9 Shepherd, Graham 1967 United Kingdom
Starting group 8 Shiryaev, Denis 1978 Russia
Starting group 14 Shiryaev, Evgeny 1970 Russia
Starting group 14 Shiryaev, Ruslan 1946 Russia
Starting group 6 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Starting group 1 Siilak, Avo 1970 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Siim, Karl 1985 Harju maakond Mäesuusaklubi Väike-Munamägi
Starting group 8 Siim, Lauri 1965 Harju maakond
Starting group 5 Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Starting group 7 Siimpoeg, Viivo 1962 Harju maakond Novarc
Starting group 5 Sikachev, Konstantin 1966 Russia
Starting group 7 Sikanov, Vladislav 1973 Russia Pskov Ski Team
Starting group 7 Sikemäe, Ott 1984 Lääne maakond SK Sula
Starting group 1 Sikstov, Andrey 1987 Russia
Starting group 5 Sild, Ivo 1969 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
Starting group 14 Sild, Jarno 1977 Harju maakond Team Haanja
Starting group 9 Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Elite Sildvee, Madis 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 6 Sildvee, Märt 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 8 Sillgren, Tiina 1975 Finland Tampereen Maratonklubi
Starting group 6 Silvet, Jaan 1978 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
Starting group 5 Simson, Valmar 1969 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 4 Sinisalu, Ever 1978 Valga maakond
Starting group 8 Sinisalu, Tiit 1957 Lääne-Viru maakond
Starting group 9 Sirel, Jüri 1978 Harju maakond
Starting group 7 Sirel, Kaarel 1975 Harju maakond Suusahullud
Starting group 8 Sirge, Siiri 1985 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Sisask, Riivo 1978 Viljandi maakond
Starting group 6 Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
Starting group 6 Sjöblom, Peter 1962 Finland
Starting group 6 Slotte, Clas-Eirik 1954 Finland Worldloppet Masters Finland
Starting group 8 Smirnova, Marina 1988 Russia SF Vershina
Smith, Alan 1997 Canada
Starting group 8 Smith, Alan 1987 Canada
Starting group 14 Soa, Tanel 1984 Harju maakond
Starting group 7 Soeson, Toomas 1972 Tartu maakond
Starting group 1 Soika, Uvis 1971 Latvia Rigas Kungi
Starting group 3 Sojone, Andrus 1972 Ida-Viru maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Starting group 5 Sokk, Siim 1981 Harju maakond Rullibuss Team
Starting group 14 Sokolov, Aleksey 1986 Russia
Starting group 3 Sokolov, Boris 1968 Russia Krilatiy Batalion
Starting group 14 Solnask, Silver 1986 Harju maakond
Starting group 14 Solovyev, Alexey 1977 Russia
Starting group 7 Sommer, Kalvi 1988 Pärnu maakond
Starting group 3 Somp, Mati 1964 Harju maakond
Elite Soo, Allar 1991 Jõgeva maakond Areal Team
Starting group 8 Soo, Hannes 1974 Harju maakond
Starting group 3 Soo, Jürgen 1993 Harju maakond
Starting group 4 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 4 Soone, Eero 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 3 Soosaar, Cardo 1975 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Sootla, Indrek 1970 Harju maakond Telia SK
Starting group 1 Soots, Urmas 1972 Valga maakond
Starting group 10 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Starting group 6 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
Starting group 8 Soppela, Henri 1981 Finland
Starting group 8 Soppela, Kari 1959 Finland
Starting group 7 Spolitis, Karlis 1971 Latvia
Starting group 11 Stancari, Maria Rita 1968 Italy
Starting group 4 Staranevicius, Algimantas 1959 Lithuania
Starting group 5 Stepanov, Andrei 1990 Russia SF Vershina
Starting group 14 Stern, Vergo 1980 Viljandi maakond
Starting group 5 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 9 Ström, Bertil 1953 Sweden
Starting group 5 Sui, Rando 1981 Harju maakond Team TT
Starting group 6 Suisalu, Siim 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 9 Suits, Hanno 1976 Harju maakond
Starting group 9 Sulonen, Elmer 1955 Finland
Starting group 9 Sulonen, Leena 1961 Finland
Starting group 3 Suluste, Jüri 1963 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Starting group 6 Sumberg, Nele 1984 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Starting group 7 Sundelin, Christina 1990 Finland
Starting group 8 Suppi, Aivar 1959 Harju maakond
Starting group 8 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
Starting group 2 Suur, Ivo 1989 Harju maakond Elisa
Starting group 14 Suurküla, Vahur 1982 Lääne maakond
Starting group 12 Suurkütt, Silver 1990 Harju maakond
Starting group 5 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
Starting group 7 Suuroja, Martin 1971 Harju maakond
Starting group 8 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Starting group 7 Suursu, Maarika 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 7 Suursu, Mart 1975 Lääne-Viru maakond Päästeamet
Starting group 3 Suvi, Tarvi 1993 Tartu maakond FC Helios
Starting group 7 Svikša, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 8 Swiercz, Jarek 1961 Canada
Starting group 9 Sylvestre, Andre 1953 Canada
Starting group 8 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Starting group 7 Säde, Liisa 1985 Ida-Viru maakond Suusahullud
Starting group 14 Särg, Leili 1965 Viljandi maakond Suusahullud
Starting group 9 Sõerd, Aivar 1964 Harju maakond
Starting group 8 Sõerd, Jüri 1971 Harju maakond Forss OÜ
Starting group 14 Sõõrumaa, Tanel 1993 Valga maakond
Starting group 7 Söödor, Siim 1987 Viljandi maakond
Starting group 7 Sööt, Marta 1994 Viljandi maakond
Starting group 5 Taal, Kaido 1966 Harju maakond
Starting group 5 Taal, Kristo 1970 Järva maakond Eesti Sportlane
Starting group 4 Tagel, Tõnis 1985 Tartu maakond
Starting group 6 Taivere, Nikolai 1946 Tartu maakond
Starting group 5 Tali, Tiit 1960 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 8 Talvik, Martin 1995 Harju maakond
Starting group 6 Talvik, Ott 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 8 Talvis, Inga 1980 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 5 Talvis, Tairo 1976 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Starting group 14 Talvoja, Kaarel 1982 Harju maakond
Starting group 7 Tamlak, Veikko 1968 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 6 Tamm, Andro 1974 Järva maakond
Starting group 7 Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
Starting group 14 Tamm, Ivo 1978 Tartu maakond eratreening.ee
Starting group 10 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond
Starting group 6 Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond SK Jõulu
Starting group 14 Tamm, Kaspar 1995 Tartu maakond Hawaii Express
Starting group 6 Tamm, Madis 1975 Järva maakond
Starting group 7 Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 7 Tamm, Peeter 1957 Võru maakond
Starting group 8 Tamm, Priit 1970 Harju maakond
Starting group 9 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Elite Tamm, Tarmo 1972 Harju maakond Baltyre
Starting group 9 Tamm, Tarmo 1968 Harju maakond
Starting group 7 Tammai, Maarja 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 6 Tammai, Tiit 1980 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 6 Tammekivi, Toivo 1991 Valga maakond Puigcerda esqui club
Starting group 6 Tammemäe, Eve 1965 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 1 Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Elite Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Starting group 6 Tammemäe, Piibe 1990 Rapla maakond Areal Team
Starting group 7 Tammemäe, Tõnu 1975 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 6 Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Starting group 9 Tammik, Heini 1953 Tartu maakond
Starting group 9 Tammik, Silver 1979 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Starting group 3 Tammik, Taavi 1993 Pärnu maakond
Starting group 6 Tammist, Marko 1984 Harju maakond
Starting group 7 Tammsaar, Andres 1975 Harju maakond
Starting group 14 Tamp, Hendrik 1993 Harju maakond
Starting group 9 Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
Starting group 6 Tamsalu, Sven 1980 Pärnu maakond
Starting group 11 Tanissaar, Mihkel 1984 Harju maakond
Starting group 8 Taras, Mikk 1986 Harju maakond LHV
Starting group 5 Tark, Kalev 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Starting group 5 Taro, Aivar 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Taro, Külli 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 2 Tars, Sander 1994 Tartu maakond
Starting group 6 Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Tarvis, Aivi 1959 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 6 Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 14 Tasane, Vahur 1983 Harju maakond
Starting group 5 Tatrik, Ivo 1973 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Starting group 9 Tatsi, Aare 1962 Valga maakond
Starting group 8 Tattar, Taavi 1983 Võru maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 14 Tatter, Aldo 1980 Harju maakond
Starting group 4 Tatter, Tiit 1948 Harju maakond
Starting group 8 Taul, Raul 1964 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Starting group 2 Taur, Danel 1976 Harju maakond SK LosToros
Starting group 7 Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Swedbank AS
Starting group 8 Teder, Heiko 1986 Valga maakond
Starting group 6 Teder, Lauri 1980 Harju maakond OK Põlva Kobras
Starting group 14 Teder, Martin Johannes 1995 Tartu maakond
Elite Teearu, Hans 1991 Valga maakond Karupesa Team
Starting group 11 Teearu, Helis 1987 Pärnu maakond
Starting group 3 Teearu, Karl 1955 Valga maakond
Starting group 5 Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Starting group 1 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 8 Teetamm, Annabel 1999 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 4 Teetamm, Tago 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 10 Teever, Ülo 1961 Viljandi maakond
Starting group 9 Teeäär, Rene 1973 Harju maakond Certex
Starting group 8 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Starting group 2 Telk, Carl-Felix 1995 Valga maakond Tallinna Ülikool
Starting group 7 Tell, Taavi 1971 Harju maakond Areal Team
Starting group 8 Tepaskent, Tanel 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 14 Tepper, Risto 2001 Tartu maakond
Starting group 3 Teppo, Andres 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
Starting group 9 Terasmaa, Anton 1974 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 10 Terasmaa, Peeter 1950 Harju maakond
Starting group 9 Terep, Marin 1977 Harju maakond SK CFC
Starting group 3 Terve, Raivo 1964 Harju maakond Omniva SK
Elite Teteris, Janis 1975 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 3 Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
Starting group 2 Tiidla, Priit 1991 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 14 Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
Starting group 8 Tiis, Pille 1972 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 12 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Starting group 3 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 14 Tiits, Heddy 1988 Harju maakond Täppsportlased
Starting group 10 Tiits, Ivo 1976 Rapla maakond
Starting group 4 Tiits, Rauno 1984 Harju maakond Täppsportlased
Starting group 6 Tiivoja, Jaanus 1983 Võru maakond Rõuge Racing Team
Starting group 4 Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
Starting group 4 Tikk, Lauri 1972 Tartu maakond
Starting group 14 Tilk, Janno 1992 Saare maakond
Starting group 14 Tilk, Timo 1988 Harju maakond
Starting group 10 Timm, Malle 1963 Tartu maakond
Elite Timm, Rimo 1993 Saare maakond Treeningpartner
Starting group 2 Tinast, Toivo 1992 Pärnu maakond
Starting group 10 Tinits, Kadri 1955 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 14 Tinno, Taavo 1985 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 7 Tintera, Jiri 1981 Valga maakond
Starting group 9 Tipka, Veljo 1969 Norway
Elite Tippi, Bert 1990 Järva maakond SK CFC
Starting group 5 Tishtshenkov, Aleksander 1952 Harju maakond
Starting group 9 Tocaj, Ronny 1958 Sweden
Starting group 7 Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Starting group 14 Toivari, Tuomo 1976 Finland Ski Jyväskylä
Starting group 7 Tolli, Rivo 1976 Harju maakond
Starting group 8 Tolli, Taivo 1981 Lääne maakond X-SPORT TEAM
Starting group 5 Tolm, Margus 1983 Harju maakond
Starting group 6 Tolm, Tarmo 1979 Rapla maakond Keskkonnaagentuur
Starting group 8 Tolm, Tõnu 1953 Võru maakond
Starting group 7 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 8 Tomann, Heiki 1980 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 10 Tomann, Vaike 1954 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 7 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Starting group 10 Tommingas, Raini 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 4 Tomp, Ahti 1983 Harju maakond
Starting group 5 Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Embach
Starting group 4 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Päästeamet
Starting group 13 Tomson, Raimo 1983 Pärnu maakond KV TVJ
Starting group 3 Toomas, Rein 1961 Põlva maakond
Starting group 7 Toome, Relika 1994 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 6 Toome, Rita 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 1 Toome, Roland 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 5 Toomik, Alar 1985 Harju maakond Merko Ehitus Eesti AS
Starting group 14 Toomik, Peeter 1989 Tartu maakond
Starting group 8 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Starting group 6 Tooming, Andreas 1976 Harju maakond
Starting group 10 Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond Warmeston OÜ
Starting group 14 Toomingas, Priit 1972 Latvia
Starting group 6 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 14 Toomsalu, Priit 1973 Harju maakond
Starting group 14 Tootsmann, Kertu 1994 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Starting group 7 Toppari, Matti 1959 Finland
Starting group 2 Torim, Enno 1970 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 3 Torim, Madis 1970 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 14 Torpan, Juhan 1950 Tartu maakond
Starting group 9 Torv, Toomas 1966 Harju maakond
Starting group 12 Tosin, Tomek 1986 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 4 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
Starting group 9 Traat, Maarika 1974 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 4 Trakimas, Vytautas 1984 Lithuania Jokers - Santa Monica Networks
Starting group 6 Traks, Aivo 1972 Harju maakond Toetuse väejuhatus
Starting group 14 Tramm, Julius 1993 Harju maakond
Starting group 5 Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 6 Treier, Tarvo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 5 Treier, Tauno 1978 Harju maakond
Starting group 6 Treimanis, Marcis 1980 Latvia
Starting group 5 Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 5 Trezins, Gints 1975 Latvia VSK Burkanciems & Co
Starting group 3 Trifanenko, Ruslan 1974 Russia
Starting group 6 Triisa, Jüri 1988 Harju maakond RedBike
Starting group 14 Troshchenkov, Kirill 1999 Russia
Starting group 7 Trumm, Janek 1978 Võru maakond
Starting group 7 Truumets, Ako 1972 Harju maakond
Starting group 5 Tshaikin, Vladimir 1948 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 9 Tubarik, Caspar 1979 Harju maakond
Starting group 8 Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond
Starting group 3 Tuikkanen, Juha 1967 Finland Ski Jyväskylä
Starting group 3 Tuisk, Priit 1980 Tartu maakond Hawaii Express
Starting group 6 Tulit, Martin 1987 Harju maakond
Starting group 7 Tulk, Heiki 1962 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Starting group 6 Tulp, Rain 1967 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 8 Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Tung, Lein 1960 United States
Starting group 8 Tung, Lein H 1960 United States
Starting group 3 Tupits, Ivo 1968 Lääne-Viru maakond Omniva SK
Starting group 9 Turta, Ari Juha Antero 1962 Finland
Starting group 6 Tuukkanen, Jussi 1985 Finland
Starting group 4 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Starting group 2 Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Seiklushunt
Starting group 10 Tähe, Tagne 1985 Harju maakond Päästeamet
Starting group 4 Täht, Erki 1968 Valga maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 5 Täht, Margus 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
Starting group 14 Täht, Taivo 1968 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Starting group 6 Tähtsalu, Hannes 1978 Lääne maakond
Starting group 4 Tänav, Tõnu 1963 Harju maakond
Starting group 6 Tättar, Kaja 1969 Valga maakond
Starting group 8 Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
Starting group 5 Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 8 Tõnisson, Hannes 1980 Pärnu maakond Korp! Sakala
Starting group 7 Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Starting group 8 Tõnnison, Kinne 1990 Harju maakond Southwestern
Starting group 4 Tõnso, Veiko 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Tõnts, Tanel 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 8 Tõrvand, Tanel 1981 Jõgeva maakond
Starting group 14 Tõõtsu, Marko 1985 Viljandi maakond
Starting group 4 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Starting group 6 Türk, Raido 1984 Tartu maakond
Starting group 8 Türk, Reigo 1985 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Starting group 7 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Türn, Toomas 1977 Tartu maakond SK Jooksupartner
Starting group 14 Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond SK Jooksupartner
Starting group 9 Türna, Siim 1985 Võru maakond
Starting group 14 Udras, Anti 1974 Võru maakond
Starting group 9 Uibo, Lauri 1974 Pärnu maakond
Starting group 6 Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 2 Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 7 Uiboleht, Karl 1998 Võru maakond Southwestern
Starting group 6 Uiboleht, Toomas 1967 Harju maakond
Starting group 8 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
Starting group 6 Ukkivi, Tõnis 1981 Harju maakond
Starting group 9 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Starting group 8 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Starting group 14 Uljas, Henry 1983 Harju maakond
Starting group 9 Ulk, Alar 1952 Lääne-Viru maakond
Starting group 9 Ulk, Kätlin 1973 Viljandi maakond
Starting group 7 Ulleryd, Johan 1969 Sweden
Starting group 4 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 9 Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Starting group 14 Ulst, Martin 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Elite Ulyanov, Ivan 1991 Russia
Starting group 5 Univer, Neeme 1974 Viljandi maakond
Starting group 9 Urb, Anni 1970 Harju maakond Team Veskiküla
Starting group 8 Urb, Ergo 1968 Harju maakond Team Veskiküla
Starting group 8 Urb, Oliver 1978 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Starting group 7 Urbas, Mart 1973 Harju maakond Karupesa Team
Starting group 7 Uri, Raiko 1982 Harju maakond
Starting group 7 Urm, Kristjan 1971 Harju maakond
Starting group 14 Urm, Siim 1981 Tartu maakond Hawaii Express
Starting group 1 Usov, Dmitri 1984 Russia
Starting group 9 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Starting group 1 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 4 Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond RR Suusaklubi
Starting group 6 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 8 Uusna, Alari 1969 Pärnu maakond SK Jõulu
Starting group 5 Uusorg, Madis 1983 Lääne maakond
Starting group 6 Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond
Starting group 14 Vaaks, Hendrik 1991 Tartu maakond
Starting group 6 Vaalma, Morten 1991 Tartu maakond
Starting group 9 Vaarask, Demi 2000 Põlva maakond
Starting group 5 Vaasna, Märt 1961 Jõgeva maakond
Starting group 8 Vaasna, Tiit 1959 Tartu maakond
Starting group 9 Vadlejch, Jan 1944 Israel Israel Cycling Academy
Starting group 1 Vahar, Jüri 1967 Pärnu maakond Team Horeca Service
Starting group 8 Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
Starting group 7 Vahar, Kristo 1988 Valga maakond
Starting group 3 Vahelaan, Kaimar 1975 Tartu maakond
Starting group 6 Vaher, Annika 1972 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 5 Vaher, Indrek 1973 Saare maakond FB Jooksmine
Starting group 4 Vahermets, Peep 1972 Harju maakond
Starting group 7 Vahi, Vardo 1982 Pärnu maakond
Starting group 6 Vaht, Alan 1976 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Starting group 8 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
Starting group 7 Vahtra, Lauri 1968 Harju maakond
Starting group 8 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Starting group 2 Vaikmaa, Tõnis 1983 Harju maakond
Starting group 10 Vaikmäe, Rain 1989 Jõgeva maakond
Starting group 5 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Starting group 14 Vaiksaar, Vahur 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 8 Vain, Rauno 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 10 Vainikk, Eveli 1973 Pärnu maakond
Starting group 9 Vainikka, Pertti 1951 Finland
Elite Vait, Indrek 1981 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 6 Vakmann, Priit 1966 Valga maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Starting group 9 Vakra, Arvo 1955 Saare maakond
Elite Vakra, Villu 1982 Saare maakond Lival Sport
Starting group 14 Vaksmaa, Aleks 1990 Lääne maakond
Starting group 7 Valdmaa, Lauri 1980 Harju maakond SK ProRunner
Starting group 1 Valge, Indrek 1991 Tartu maakond Saku Õlletehase SK
Starting group 7 Valgma, Toomas 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 6 Valksaare, Rait 1984 Harju maakond
Starting group 1 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Elite Vanags, Karlis 1984 Latvia
Starting group 11 Vanamb, Triinu 1992 Põlva maakond
Starting group 6 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Starting group 14 Vare, Veiko 1982 Harju maakond
Starting group 7 Vares, Made 1970 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 4 Vares, Timo 1980 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 7 Varik, Veiko 1975 Rapla maakond
Starting group 4 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 2 Varis, Antti 1957 Finland
Starting group 5 Varul, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 8 Varvas, Mart 1959 Harju maakond
Starting group 10 Vask, Mart 1968 Ida-Viru maakond Krooni team
Starting group 14 Vassar, Annely 1983 Harju maakond Spordiguurud
Starting group 14 Vassar, Evely 1981 Lääne-Viru maakond Spordiguurud
Starting group 14 Vassar, Marily 1984 Lääne-Viru maakond Spordiguurud
Starting group 8 Vatsk, Reigo 1984 Harju maakond
Starting group 5 Vayman, Viktor 1992 Russia
Starting group 10 Veberson, Gunnar 1975 Tartu maakond
Starting group 9 Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Starting group 10 Veel, Villu 1971 Saare maakond
Starting group 5 Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Starting group 2 Veemees, Ain 1979 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Starting group 8 Veere, Kuldar 1972 Valga maakond
Starting group 7 Veermäe, Egon 1977 Harju maakond
Starting group 5 Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Veersalu, Priidu 1990 Harju maakond
Starting group 14 Veersalu, Urmas 1979 Harju maakond
Starting group 5 Veevel, Ego 1964 Harju maakond Rullibuss Team
Starting group 7 Veidebaum, Sten 1974 Harju maakond
Elite Veilberg, Ago 1963 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 10 Veimann, Siim 1991 Rapla maakond
Elite Veits, Toms 1978 Latvia
Starting group 5 Velik, Libor 1966 Czech Republic
Starting group 8 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Starting group 10 Velt, Raul 1964 Harju maakond
Starting group 5 Ventmann, Henri 1979 Harju maakond
Starting group 7 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Starting group 6 Veselov, Sergey 1963 Russia
Elite Veski, Tanel 1983 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 7 Vibo, Raul 1970 Harju maakond
Starting group 6 Vigel, Vallo 1983 Põlva maakond
Starting group 7 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Starting group 8 Vihmann, Venda 1965 Valga maakond
Starting group 5 Vihul, Ülar 1973 Harju maakond
Starting group 6 Viickberg, Urmo 1984 Tartu maakond FC Helios
Starting group 5 Viidebaum, Karl 2000 Harju maakond
Starting group 9 Viigimäe, Ardo 1990 Pärnu maakond
Starting group 6 Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
Starting group 13 Viik, Kadri-Aija 1966 Pärnu maakond
Starting group 4 Viik, Tarvi 1974 Lääne maakond SK Sula
Starting group 13 Viik, Vahur 1962 Pärnu maakond
Starting group 3 Viikmäe, Kaupo 1968 Rapla maakond
Starting group 9 Viikoja, Marek 1976 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Starting group 7 Viilukas, Ivo 1974 Harju maakond
Starting group 6 Viira, Andres 1967 Harju maakond
Starting group 5 Viirg, Risto 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Viirmann, Marje 1960 Harju maakond
Starting group 6 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
Starting group 9 Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond
Starting group 4 Viitkin, Ain 1967 Võru maakond Rõuge Racing Team
Starting group 6 Vijar, Kerli 1985 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Vijar, Sirli 1985 Harju maakond Suusahullud
Starting group 4 Vikat, Paavo 1970 Harju maakond
Starting group 9 Vikat, Sulev 1973 Saare maakond
Starting group 14 Vikberg, Marten 1962 Finland
Starting group 10 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond
Starting group 9 Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond Salvest AS
Starting group 9 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
Starting group 8 Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 6 Viljamaa, Enar 1982 Põlva maakond
Starting group 7 Vill, Maive 1982 Valga maakond Tehvandi SK
Starting group 7 Vill, Üllar 1969 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 10 Vilms, Lii 1977 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Starting group 5 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Starting group 1 Vimba, Janis 1969 Latvia
Starting group 3 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 14 Vinkman, Kristjan 1977 Harju maakond
Starting group 14 Vinogradov, Aleksandr 1980 Russia
Starting group 3 Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
Starting group 9 Viren, Johny 1951 Finland
Starting group 3 Virgepuu, Erko 1976 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 4 Virkunen, Egert 1994 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Virkus, Kalev 1960 Harju maakond
Starting group 14 Virtanen, Anne 1974 Finland Ski Jyväskylä
Starting group 6 Viru, Marko 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 14 Viru, Ülo 1964 Harju maakond
Starting group 2 Virumäe, Indrek 1975 Ida-Viru maakond
Starting group 14 Visnapuu, Ave 1975 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 9 Visnu, Margo 1975 Rapla maakond
Starting group 7 Vister, Kätlin 1987 Harju maakond
Starting group 8 Voitka, Jürjo 1975 Harju maakond
Starting group 4 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
Starting group 8 Volens, Urmas 1976 Harju maakond
Starting group 6 Volmer, Märt 1966 Harju maakond
Starting group 7 Volodin, Andrey 1991 Russia SF Vershina
Starting group 2 Voloshin, Jevgeni 1951 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 7 Vonk, Aivar 1957 Harju maakond Procoating Kostivere Rattatiim
Starting group 8 Voogla, Henri 1997 Harju maakond Elisa
Starting group 7 Voogla, Rein 1972 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 14 Vooglaine, Jarmo 1990 Harju maakond Maanteeamet
Starting group 6 Voomets, Gert 1990 Tartu maakond
Starting group 3 Vooremäe, Viljar 1992 Järva maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Starting group 6 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Embach
Starting group 14 Vorobjov, Mark Henrik 1997 Harju maakond
Starting group 6 Vsivtsev, Jevgeni 1949 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 1 Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond AS G4S Eesti
Starting group 8 Vunk, Tiit 1983 Tartu maakond Maanteeamet
Starting group 4 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond
Starting group 6 Välba, Mart 1959 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Starting group 8 Väli, Etko 1964 Harju maakond
Starting group 9 Väli, Jürgo 1985 Viljandi maakond
Starting group 14 Väliste, Veljo 1969 Järva maakond
Starting group 3 Välk, Annes 1983 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 14 Värno, Margus 1976 Tartu maakond
Starting group 6 Värton, Kristjan 1974 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 10 Värv, Priit 1980 Tartu maakond
Starting group 9 Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Starting group 3 Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Starting group 9 Väärtnõu, Urmas 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Starting group 8 Võsu, Steve 1985 Viljandi maakond Mamily Pro Team
Starting group 7 Wickholm, Björn-Erik 1957 Finland
Starting group 8 Wickholm, Martin 1955 Finland
Starting group 6 Wickholm, Roy 1992 Finland
Starting group 6 Wolf, Armin 1970 Germany Skiclub Villingen
Starting group 9 Wragg, John 1950 Canada
Starting group 5 Wünsche, Frank 1969 Germany
Starting group 10 Zachrisson, Ina 1965 Sweden
Starting group 10 Zachrisson, Ulf 1963 Sweden
Starting group 6 Zalite, Elita 1967 Latvia
Starting group 14 Zarubin, Alexei 1974 Russia
Starting group 2 Zatonski, Kamil 1981 Poland KL Järva Malev
Starting group 14 Zaubris, Vitolds 1964 Latvia
Starting group 14 Zavoronkov, Andres 1976 Tartu maakond
Zeilinger, Johannes 1963 Austria
Starting group 5 Zeilinger, Johannes Thomas 1963 Austria
Starting group 14 Zelcs, Aldis 1970 Latvia
Starting group 4 Zens, Frank 1967 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 4 Zhukov, Aleksandr 1980 Russia
Starting group 5 Zimmermann, Jörg 1972 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 7 Zimmermann, Margret 1995 Tartu maakond Swedbank AS
Starting group 14 Zinkovski, Sander 1989 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 3 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Starting group 1 Zlobin, Veniamin 1973 Valga maakond
Starting group 9 Zobena, Dina 1975 Latvia
Starting group 3 Zolotykh, Andrey 1972 Russia 100x24.ru
Starting group 8 Zolotykh, Ekaterina 1972 Russia
Starting group 9 Zoova, Jüri 1967 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 2 Zudrags, Kaspars 1977 Latvia
Starting group 6 Zuev, Mihail 1954 Ida-Viru maakond Äkke
Starting group 4 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
Starting group 7 Zvorovski, Heli 1967 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 5 Zvorovski, Henn 1967 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Starting group 8 Zvorovski, Henrik 1973 Harju maakond Telia SK
Starting group 7 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 13 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond
Starting group 7 Õnnis, Mai-Liis 1980 Harju maakond
Starting group 10 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Starting group 5 Överus, Hanno 1967 Harju maakond
Starting group 6 Ülem, Risto 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 5 Ütsik, Johannes 1969 Harju maakond
Starting group 5 Üürike, Hans 1985 Pärnu maakond
Starting group 6 Šarikov, Mati 1977 Harju maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aaltonen, Riikka 1969 Finland
Aaltonen, Veikka 2004 Finland
Aasvee, Kristiina 1981 Harju maakond
Aavik, Andra 2004 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Aavik, Ivar 1994 Harju maakond
Abadie, Perrine 1998 France
Abadie, Philippe 1996 France
Abb, Jochen 1948 Switzerland
Adamenkov, Anton 1984 Tartu maakond
Adamson, Monika 1977 Tartu maakond
Alberings, Pauls 2001 Latvia
Aleksejeva, Tatjana 1977 Ida-Viru maakond Äkke
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
Asi, Alvar 1968 Harju maakond
Asperk, Ardo 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Astover, Liis 1986 Harju maakond
Starting group 9 Auer, Franz 1952 Germany Skiclub Villingen
Baklanova, Svetlana 1955 Russia
Barbo, Birgit 1989 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
Barne, Olle 1961 Sweden
Bekker, Reidar 2000 Harju maakond
Birjuk, Toomas 1975 Tartu maakond
Blanka, Liga 1971 Latvia
Blanks, Maris 1945 Latvia
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Bogacz, Pawel 1993 Poland
Borilkevich, Ekaterina 1980 Russia
Borisov, Valentin 1942 Russia
Brusanova, Ludmila 1966 Russia
Burian, Bedrich 1950 Czech Republic
Butlers, Sigrid 1983 Tartu maakond
Chaban, Vitalii 1993 Russia
Coric, Bohuslav 1959 Slovakia
Danilas, Laura 1998 Valga maakond
Dedov, Priit 1992 Tartu maakond Marepleks OÜ
Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
Dorch, Siret 1987 Harju maakond Vestmann Grupp AS
Drake, Sandra 1963 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 14 Dvortsova, Elena 1983 Russia
Starting group 10 Dzupinka, Miroslav 1948 Slovakia
Eensaar, Avo 1947 Tartu maakond
Eensaar, Emil 2004 Tartu maakond
Egorova, Irina 1995 Russia
Einberg, Peeter 1959 Harju maakond
Ereline, Piret 1984 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Erepuu, Albert 2002 Tartu maakond
Erkkilä, Elena 2003 Finland
Erkkilä, Viola 2001 Finland
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK Jooksupartner
Ernits, Neeme 1963 Valga maakond Tehvandi SK
Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
Fedosejev, Evgeni 1947 Pärnu maakond
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Fernandez Heras, Jorge 1966 Spain Ski Club Marcialonga
Starting group 7 Fernandez, Heras Jorge 1966 Spain
Fomina, Olja 1991 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
Golubev, Ivan 1989 Russia
Graves, Kristen 1971 United States
Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
Haavandi, Karl Hendrik 1994 Tartu maakond
Haljasmäe, Anne 1975 Harju maakond
Hanni, Rutt 1983 Tartu maakond
Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
Hansschmidt, Neeme 1967 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
Heinam, Elela 1977 Pärnu maakond
Hellenurm, Helari 1978 Tartu maakond
Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
Hermlin, Timo 1981 Tartu maakond
Hidden 1986 Harju maakond
Hidden 1988 Tartu maakond Axinom
Hietanen, Eljas 1952 Finland
Hingla, Lenna 1982 Valga maakond
Hollo, Mihkel 1975 Harju maakond Swedbank AS
Hoolma, Liina 1989 Harju maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Ilisson, Monika 1974 Harju maakond Telia SK
Ilves, Krista 1967 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Ilves, Mart 1957 Valga maakond
Jaaksoo, Urmas 1959 Harju maakond
Jahilo, Peep 1962 Harju maakond
Jakobson, Eugen 1947 Harju maakond Suusahullud
Jakovleva, Olga 1958 Ida-Viru maakond Äkke
Janno, Brent 2003 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Jaska, Madis 1965 Tartu maakond
Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
Jia, Odile 1964 Canada
Joa, Vilik 1965 Harju maakond
Juhandi, Stever 2009 Harju maakond Sparta Spordiselts
Järveoja, Toomas 1961 Tartu maakond
Jõerand, Johanna 1999 Harju maakond
Jõgi, Rauno 1993 Tartu maakond Swedbank AS
Jürgenson, Jaak 1969 Tartu maakond
Jürgenson, Rem 1990 Tartu maakond
Kaares, Heldi 1970 Valga maakond
Kaarna, Triinu 1988 Valga maakond
Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kadajane, Imbi 1957 Viljandi maakond EWK
Kadajane, Raul 1956 Viljandi maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Kadarpik, Emma Lisette 2005 Rapla maakond
Kadarpik, Hanna Lotta 2003 Rapla maakond
Kaha, Erki 1975 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kaha, Joosep 2005 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kaljumäe, Anti 1977 Harju maakond
Kaljumäe, Kretel 2005 Harju maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kalmu, Villem 2005 Harju maakond Saku Suusaklubi
Kanarbik, Daniel 1993 Harju maakond
Kanarbik, Kaja 1967 Harju maakond Swedbank AS
Kanarbik, Valdeko 1967 Harju maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
Kannike, Arnold 1974 Harju maakond
Kapp, Veiko 1997 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Karelson, Aldo 1965 Tartu maakond
Karelson, Jüri 1936 Viljandi maakond
Karlis, Veiko 1983 Jõgeva maakond
Karolin, Kaspar 2005 Põlva maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Karus, Janika 1974 Harju maakond
Kass, Urve 1963 Viljandi maakond
Kauküla, Liina 1965 Harju maakond Antalis AS
Kaup, Mait 1984 Harju maakond Swedbank AS
Kauts, Kristiina 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Kedus, Ivo 1963 Tartu maakond
Kees, Märt 1984 Pärnu maakond
Keevend, Kalmer 1957 Järva maakond
Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kepp, Kaidu 1963 Järva maakond
Kern, Casey 1955 United States
Kibal, Marje 1951 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Kiho, Hanna Liis 1998 Valga maakond
Kiidjärv, Reet 1973 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiik, Arvi 1988 Tartu maakond
Kiisa, Marek 1968 Harju maakond
Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
Kikas, Indrek 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Kikerman, Ardi 1990 Põlva maakond
Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
Kippasto, Anne 1950 Harju maakond
Kirsimägi, Ülle 1961 Tartu maakond
Kitsing, Sane 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Kivastik, Õnne 1971 Rapla maakond
Kivi, Mereli 1978 Valga maakond
Kivikas, Riina 1952 Tartu maakond OK Ilves
Kivistik, Raivo 1964 Põlva maakond
Klauberg, Theis 1970 Latvia
Kompus, Andrus 1958 Tartu maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Konstantinov, Aleksander 1985 Russia
Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond Omniva SK
Korasteljov, Mihhail 1971 Harju maakond Täppsportlased
Koroljov, Georgi 1959 Pärnu maakond
Kose, Katrin 1985 Harju maakond
Kreis, Evelin 1976 Tartu maakond
Kreis, Hardi 1972 Tartu maakond
Krull, Oskar 2002 Tartu maakond
Kruus, Urmas 1959 Tartu maakond
Kruusamägi, Ain 1962 Harju maakond
Kruuse, Kurmet 1979 Tartu maakond Salvest AS
Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond
Kuha, Nikolai 1941 Tartu maakond
Kukemelk, Epp-Mare 1976 Harju maakond
Kukk, Annely 1966 Tartu maakond
Kukk, Riina 1974 Harju maakond Swedbank AS
Kukk, Üllar 1965 Tartu maakond
Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud
Kukkela, Tiiu 1947 Tartu maakond
Kulinska, Anna 1982 Poland
Kullerkann, Ingrid 1972 Harju maakond
Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
Kummel, Piret 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Kuresoo, Kaarel 1999 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
Kuresoo, Lauri 2000 Tartu maakond
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kurnev, Aleksey 1969 Russia
Kurvits, Andrus 1972 Tartu maakond SportID
Kurvits, Karmo 1986 Tartu maakond
Kuusik, Roland 1963 Pärnu maakond
Kytölä, Seppo 1970 Finland
Kärner, Aili 1954 Tartu maakond
Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond Orkla Eesti AS
Köörna, Liis 1990 Viljandi maakond
Köösel, Liise 1995 Harju maakond
Külaots, Edgar 1945 Tartu maakond
Külaots, Pirje 1975 Tartu maakond Swedbank AS
Kütt, Robin 2003 Lääne-Viru maakond KF Suusaklubi
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
Laar, Riho 1988 Valga maakond
Laas, Johan 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
Ladva, Allan 1983 Valga maakond Maanteeamet
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Laumets, Henri 1988 Tartu maakond AS Postimees Grupp
Laur, Tiit 1962 Harju maakond
Lauren, Peter 1943 Finland
Lauter, Mihkel 1989 Harju maakond Forss OÜ
Lavrikova, Evgenija 1984 Russia
Lavrikova, Svetlana 1962 Russia Narva SK Firn
Leenurm, Juhan 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Leenurm, Tambet 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Leetsi, Sigrid 1981 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtonen, Marjatta 1945 Finland
Leitsalu, Lauri 1983 Harju maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
Levy, Alan 1961 Australia
Liblik, Margo 2002 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Siim 1980 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Ligi, Madis 1954 Tartu maakond
Liiders, Jaan 1955 Rapla maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Lillep, Aili 1943 Põlva maakond
Lindgren, David 1948 United States
Lindgren, Gretchen 1948 United States
Linholm, Hugo 1945 Harju maakond
Lischka, Manuela 1973 Germany Sci Club O.S.A.
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lubi, Meelis 1985 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
Luige, Aksel 1949 Harju maakond
Luige, Lauri 1986 Põlva maakond
Luik, Laureen 2005 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Luik, Silvia 1993 Pärnu maakond
Lupp, Ivar 1985 Valga maakond Päästeamet
Lusbo, Marge 1969 Tartu maakond
Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõhmus, Alar 1963 Viljandi maakond
Lõhmus, Eero 2004 Viljandi maakond
Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
Lõhmus, Kadi 2001 Viljandi maakond
Lõoke, Avo 1957 Jõgeva maakond SK Toonus
Lõokene, Anneli 1966 Harju maakond
Lüdig, Liina 1986 Rapla maakond
Lüüdik, Kenti 1980 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Maddison, Evelin 1983 Harju maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Maiste, Kaimo 1980 Viljandi maakond
Maiste, Kristjan 2006 Viljandi maakond
Maling, Arvo 1967 Viljandi maakond
Maling, Kadri 1971 Viljandi maakond
Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
Mangusson, Willem 2003 Harju maakond
Marandi, Tiina 1984 Harju maakond
Matto, Vallo 1969 Tartu maakond
Starting group 8 Mccarthy, Ann 1954 United States
Medijainen, Mikk 1984 Tartu maakond A. Le Coq
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 9 Meister, Thomas 1952 United States
Meos, Andres 1957 Tartu maakond Marepleks OÜ
Merilain, Illimar 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Merioja, Maarja 1982 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Merioja, Markus Olaf 2002 Tartu maakond
Mersadykov, Maksim 2005 Russia SF Vershina
Mertinova, Nicole 1988 Czech Republic
Mesila, Ingrid 1959 Tartu maakond Orkla Eesti AS
Metsaluik, Epp 1969 Põlva maakond
Starting group 10 Michalek, Tomas 1962 Slovakia
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Milder, Koit 1967 Harju maakond
Miljand, Argo 1973 Harju maakond
Murel, Mari 1979 Netherlands
Murumets, Merlin 1980 Harju maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Myllys, Reijo 1942 Finland
Mägi, Raido 1968 Tartu maakond
Männil, Maarika 1965 Järva maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Mõistus, Aldo 1969 Tartu maakond Marepleks OÜ
Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
Münter, Ira 1961 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
Naggel, Pille 1963 Tartu maakond Suusahullud
Narusk, Hegri 1977 Tartu maakond
Nesterov, Nikolay 1956 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Niinepuu, Lea 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Nikitin, Vladimir 1952 Ida-Viru maakond
Normann, Roman 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Normet, Arvi 1969 Valga maakond
Norvik, Marju 1982 Harju maakond Saue Spordiklubi
Nurk, Margit 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Nämi, Sofia 2002 Rapla maakond
Nõmmisto, Andrus 1964 Jõgeva maakond
Nöps, Antti 1969 Tartu maakond Õhuvägi
Oberg, Klas 1965 Sweden
Odamus, Terje 1969 Harju maakond
Oja, Andres 1961 Valga maakond Vestmann Grupp AS
Oja, Tiit 1995 Harju maakond Vestmann Grupp AS
Ojandu, Aire 1977 Harju maakond
Olesk, Raivo 1967 Tartu maakond
Oot, Anti 1951 Tartu maakond
Oot, Tii 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Orozco, Luis 1981 Mexico
Orru, Hans 1980 Tartu maakond
Oru, Enre 1967 Tartu maakond
Otsus, Enn 1961 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
Otsus, Erki 1988 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
Otti, Mait 1984 Tartu maakond Salvest AS
Ozola, Eliza 2000 Latvia
Ozols, Ugis 1967 Latvia
Padjus, Brit 1984 Tartu maakond Swedbank AS
Pae, Ester 1972 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Pagarand, Andres 1972 Harju maakond
Pahhomenkova, Anastasija 2001 Harju maakond SK CFC
Pain, Kevin Mark 2003 Harju maakond
Pajumäe, Rainis 1988 Harju maakond
Pall, Raivo 1960 Harju maakond
Pallo, Kert 2005 Valga maakond Areal Team
Palm, Ingemar 1975 Võru maakond
Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
Palmquist, Bonnie 1946 United States
Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Panfilov, Yury 1948 Russia
Panzert, Luise 1958 Germany Schulz Sportreisen
Parv, Margus 1977 Tartu maakond
Parve, Katren 1971 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Pauklin, Imre 1977 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Pehlak, Anna-Liisa 1989 Võru maakond Salvest AS
Pertelson, Ants 1942 Harju maakond Saku Suusaklubi
Peterson, Tiit 1979 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Pihlak, Evelin 1977 Tartu maakond
Piho, Liia 1972 Czech Republic Omniva SK
Piirak, Kert 2008 Viljandi maakond
Piirimae, Villem 2008 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Piirimäe, Paul 2006 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Pirnipuu, Taavi 1980 Valga maakond
Piszczek, Krzysztof 1986 Poland
Piszczek, Malgorzata 1963 Poland
Poll, Siim 1982 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Pool, Andres 1966 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Pool, Artur 1995 Tartu maakond
Poska, Erko 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
Praakle, Aira 1989 Tartu maakond Suusahullud
Prei, Hergo 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Prokopjuk, Bogdan 1964 Tartu maakond
Pukk, Kalju 1938 Võru maakond
Pukk, Oskar 2005 Harju maakond
Pukk, Ülle 1973 Võru maakond
Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
Putan, Veera 1965 Ida-Viru maakond
Puusaar, Robin 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Puusepp, Aire 1962 Harju maakond
Pärn, Andres 1972 Tartu maakond Suusahullud
Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
Pärnamäe, Tiia 1977 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Põld, Liisa 1985 Harju maakond
Põldma, Kaie 1969 Valga maakond Tehvandi SK
Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond
Pütsepp, Einar 1954 Saare maakond
Quak, Sophie Karoliine 2005 Harju maakond SK CFC
Raava, Kristi 1976 Harju maakond
Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
Rander, Krista 1972 Tartu maakond
Randoja, Mati 1949 Ida-Viru maakond Äkke
Rannik, Üllar 1968 Harju maakond
Rast, Henn 1974 Tartu maakond
Raud, Kristjan 1984 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Raudla, Taavi 1966 Tartu maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Raudsepp, Janika 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS
Rautiainen, Veli 1948 Finland
Rebane, Annika 1973 Harju maakond Swedbank AS
Reedi, Elina 1968 Harju maakond
Rei, Eha 1964 Harju maakond Swedbank AS
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinmaa, Herman 2005 Pärnu maakond
Reinmaa, Kristi-Carolina 1978 Pärnu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Reiu, Liis-Marian 1994 Harju maakond
Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
Remmelg, Rain 1987 Jõgeva maakond
Remmet, Endel 1937 Tartu maakond
Ridala, Vello 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
Riisalo, Sophia 2004 Harju maakond
Riisalo, Tõnu 1973 Harju maakond
Rillo, Karl Robin 2006 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Rillo, Marti 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Ringmets, Inge 1976 Tartu maakond
Ritson, Sille 1984 Harju maakond
Rivera Ruiz, Nathalie 1970 United States Skiclub Villingen
Rodacki, Jozef 1957 Poland
Rodi, Arvo 1946 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Rogenbaum, Laura 1993 Harju maakond
Romakkaniemi, Harri 1960 Finland
Ronimois, Raimo 1965 Tartu maakond
Ronimois, Ruttar 1964 Viljandi maakond Päästeamet
Roonurm, Kaire 1972 Tartu maakond
Roosve, Sander 2003 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Rootsma, Valdur 1969 Valga maakond
Rosenfelder, Silke 1968 Germany Skiclub Villingen
Rosenthal, Anna Brigitta 1998 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rossi, Pille 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Ruljand, Johanna 2002 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Ruut, Marie 2001 Viljandi maakond
Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
Ruuven, Liisi 2003 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
Rääk, Tarmo 1972 Harju maakond AS G4S Eesti
Ründva, Vello 1949 Jõgeva maakond
Saag, Jane 1949 Järva maakond
Saaliste, Marja Stina 1996 Harju maakond
Saar, Kelli 1997 Tartu maakond Tartu Ülikool
Saar, Marek 1981 Jõgeva maakond Orkla Eesti AS
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element SK
Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
Salk, Gairy 1970 Rapla maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Saluveer, Piret 1980 Tartu maakond
Sarap, Henri 2000 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sarap, Indrek 1981 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Sarapik, Sander 2002 Harju maakond
Sark, Siiri 1974 Harju maakond Saku Suusaklubi
Sarna, Külli 1971 Harju maakond
Sassi, Marge 1975 Harju maakond Swedbank AS
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Sedov, Vladimir 1955 Russia Pskov Ski Team
Starting group 14 Seppä, Matti 1966 Finland
Seppälä, Juha 1975 Finland
Seppälä, Leena 1987 Finland
Shevchenko, Liudmila 1957 Russia
Siimon, Urve 1972 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Sikka, Mikk 1989 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Sirotinkina, Valentina 1955 Russia
Sitska, Anneli 1966 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sokk, Jaan 1983 Tartu maakond
Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
Sooba, Rait 1982 Lääne maakond
Sorga, Eva 1980 Harju maakond
Sorokina, Zaira 1968 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Stafiej, Tomasz 1958 Poland
Stellmacher, Timothy 1947 United States
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Katrin 1978 Rapla maakond
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Suur, Tarvi 2002 Lääne maakond JCI SK
Säälik, Tiina 1967 Jõgeva maakond SK ProRunner
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Sõrmus, Ene 1972 Valga maakond Tehvandi SK
Sõrmus, Merit 1989 Harju maakond Suusahullud
Sõster, Raik 1985 Tartu maakond
Taimre, Liisi 1985 Harju maakond
Taivere, Mihhail 1940 Tartu maakond
Tamm, Kristiina 1985 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Tamm, Maribel 1995 Valga maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Rein 1962 Harju maakond
Tamm, Taavi 1978 Harju maakond
Tamme, Ringo 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
Tammeorg, Veiko 1968 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammik, Laura 2005 Pärnu maakond
Tammik, Remi 2005 Pärnu maakond
Tammsalu, Kristi 1975 Harju maakond
Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Tars, Peeter 1978 Lääne maakond JCI SK
Taveter, Triin 1995 Harju maakond Swedbank AS
Teemo, Ailen 1984 Võru maakond
Telgma, Tele 2000 Harju maakond SK Saue Tammed
Tenno, Andrus 1968 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Teppo, Triin 1990 Tartu maakond
Teslon, Tarvo 1976 Harju maakond
Tiideberg, Jaan 1973 Tartu maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiisler, Helen 1997 Valga maakond
Tiislär, Karl Ramses 2004 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Tiislär, Karl Rasmus 2004 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Tiivoja, Martti 1985 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
Timusk, Erki 1972 Pärnu maakond Toetuse väejuhatus
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Tolk, Meelis 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Toom, Katrin 1975 Tartu maakond
Toom, Lembit 1957 Järva maakond
Tooming, Sirje 1960 Viljandi maakond
Tooming, Timo 1981 Viljandi maakond
Tooming, Tuuli 1978 Jõgeva maakond
Toomingas, Ave 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Toommägi, Kristi 1977 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Tormet, Margo 1980 Harju maakond
Toru, Priit 1980 Jõgeva maakond Jõgeva Spordikeskus
Trofimov, Boris 1966 Russia
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tsarski, Aivar 1962 Harju maakond
Tuisk, Anna-Maria 1988 Harju maakond
Tuisk, Kristjan 1981 Harju maakond Õhuvägi
Turunen, Timo 1964 Finland Ski Jyväskylä
Tyurina, Natalia 2000 Russia
Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tõnstein, William 2004 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Ulmas, Hannes 1978 Harju maakond
Ulst, Margus 1961 Tartu maakond
Uudeberg, Toomas 1960 Lääne-Viru maakond
Vaalma, Kalle 1968 Tartu maakond
Vaikjärv, Eiko 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vakmann, Keiu 2004 Valga maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Vald, Vaino 1950 Valga maakond Ülenurme valla SK
Valdre, Kadri 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Valk, Hillar 1945 Lääne-Viru maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Valk, Kristjan Jaak 2001 Viljandi maakond
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Vals, Romas 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vanaselja, Ott 1961 Harju maakond
Vanker, Vahur 1981 Tartu maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Varik, Matti 1945 Harju maakond
Veider, Anno 1981 Tartu maakond Embach
Veri, Aivar 1965 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Veri, Kairit 1997 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Vernik, Tiina 1958 Harju maakond Saku Suusaklubi
Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
Viherpuu, Hannes 1972 Harju maakond Trismile
Viilukas, Siim 2003 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Viirmaa, Merle 1974 Harju maakond Saku Suusaklubi
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Vijar, Koit 1962 Harju maakond
Vill, Anu 1972 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Visnu, Gerte 2002 Rapla maakond
Visnu, Mery 1976 Rapla maakond
Vitsut, Eeva 2002 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Volkova, Tatiana 1979 Russia Nikels Team
Voogne, Joonatan 2003 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Voogne, Tiina 1973 Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
Võrk, Kati 1974 Tartu maakond
Wharrie Williams, Bruce 1960 Australia
Wharrie, Bruce Williams 1960 Australia
Zeilinger-Harbich, Patrizia 1963 Austria
Zelechowski, Sebastian 1975 Russia
Zelenov, Aleksandr 1950 Russia
Zirnask, Gunnar 1956 Tartu maakond
Änilane, Peeter 1954 Tartu maakond
Änilane, Peeter 1979 Harju maakond
Ärmpalu, Aare 1965 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Übner, Toomas 1983 Jõgeva maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aavik, Kuldar 1964 Tartu maakond Suusaakadeemia
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Groza, Valdis 1962 Latvia
Starting group 3 Hidden 1967 Germany
Mägi, Jaanus 1987 Järva maakond Astro Baltics
Palm, Viktor 1957 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Platacis, Martins 1982 Latvia
Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Starting group 8 Riikonen, Ilkka 1954 Finland
Toiger, Jaanus 1964 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Wittbank, Jorn Petter 1963 Norway
Zemturis, Ervins 1969 Latvia 5A-Valka / LV
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aava, Merike 1964 Harju maakond
Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Varnas, Alvydas 1945 Lithuania