Participants

Open Track

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aavik, Kuldar 1964 Tartu maakond Suusaakadeemia
Antons, Eero 1978 Pärnu maakond
Badanin, Ruslan 1984 Russia
Eskla, Andres 1968 Võru maakond
Feniev, Philipp 1974 Russia AlkoStop
Gamstedt, Kristofer 1967 Sweden
Gerashchenko, Valeriy 1977 Russia
Ilves, Indrek 1972 Harju maakond
Imamura, Eiichiro 1964 Japan
Inno, Raigo 1984 Võru maakond
Joncheres, Marion 1971 France
Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
Kushchenko, Aleksandr 1962 Russia
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Külaots, Priit 1981 Harju maakond
Leier, Tõnis 1952 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Liivatalu, Tenno 1996 Valga maakond
Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Loginov, Sergey 1975 Russia
Mikhailov, Ivan 1961 Russia Mountainpeaks
Miller, Mait 1973 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Mutso, Mikk 1976 Harju maakond
Nisamedtinov, Ildar 1976 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Olsmats, Carl 1961 Sweden
Olsmats, Lena 1963 Sweden
Piiriste, Margus 1973 Harju maakond
Pruusapuu, Juhan 1954 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Raa, Priit 1973 Tartu maakond
Raudsepp, Aimur 1955 Järva maakond
Salla, Margus 1980 Harju maakond
Shushpanov, Stanislav 1974 Russia Impuls racing team
Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
Toomsalu, Priit 1973 Harju maakond
Turb, Ants 1945 Järva maakond
Uri, Rainer 1971 Harju maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Dedov, Priit 1992 Tartu maakond Marepleks OÜ
Dimaretckiy, Dmitriy 1978 Russia
Karus, Janika 1974 Harju maakond
Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Loost, Joosep 1983 Võru maakond
Lubi, Meelis 1985 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
Meos, Andres 1957 Tartu maakond Marepleks OÜ
Mõistus, Aldo 1969 Tartu maakond Marepleks OÜ
Noop, Anne 1969 Tartu maakond
Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Petermann, Kristel 1977 Harju maakond
Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
Rei, Eve 1966 Harju maakond
Ridala, Vello 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Stafeeva, Alina 1997 Russia
Talviste, Katre 1978 Tartu maakond
Tamme, Ringo 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
Tähtsalu, Hannes 1978 Lääne maakond
Tähtsalu, Tannar 2005 Harju maakond
Urbas, Mart 1973 Harju maakond Karupesa Team
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Karu, Sulev 1962 Tartu maakond
Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Pool, Andres 1966 Tartu maakond
Pool, Artur 1995 Tartu maakond
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Tammert-Müürsepp, Triin 1980 Tartu maakond