Participants

Ski Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aaltonen, Markku 1969 Finland
Abner, Liina 1973 Harju maakond R2 Spa OÜ
Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond Stora Enso Eesti AS
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Ageev, Andrei 1982 Russia
Ahonen, Petri 1964 Finland
Ahu, Margit 1983 Ida-Viru maakond
Aksjonov, Pjotr 1948 Ida-Viru maakond Äkke
Allas, Ain 1987 Viljandi maakond Pskov Ski Team
Alles, Peeter 1978 Harju maakond
Alm, Jouko 1956 Finland
Andrianov, Vitalii 1980 Russia
Arru, Jüri 1965 Harju maakond
Averianov, Andrei 1961 Russia Krilatiy Batalion
Baranovskiy, Valeriy 1975 Russia Krilatiy Batalion
Baum, Oleg 1954 Harju maakond
Berney, Alec 1998 Switzerland
Berney, Martial 1972 Switzerland
Berney, Yldia 1970 Switzerland
Bez, Luciano 1955 Italy
Bokvist, Rasmus 1975 Sweden
Bonaldi, Alessandro 1970 Italy
Borkovec, Miroslav 1964 Czech Republic
Bratchikov, Konstantin 1964 Israel
Brown, William 1961 United States
Coebergh, Peter 1961 Netherlands Äkke
Compagnoni, Alberto 1961 Italy
Corazza, Luigi Carlo 1963 Italy
Da Roit, Elvis 1970 Italy
Da Roit, Marzio 1970 Italy
Da Roit, William 1967 Italy
Daniel, Montgermont 1947 France
De Mora, Thomas 1963 Norway
De Nardin, Anna 1975 Italy
De Zorzi, Luca 1967 Italy Team Long Distance Agordino
Degiampietro, Gianfranco 1968 Italy
Della Pietra, John Francis 1955 Italy
Dickson, Andrew 1959 United States
Dionne, Gaston 1952 Canada
Eby, Don 1952 Canada
Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Ellerbracke, Karl-Ludwig 1942 Germany
Enok, Marek 1981 Harju maakond
Ensign, David 1959 United States
Eric, Marecaille 1961 Switzerland
Erm, Jürgen 1988 Harju maakond
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
Fedorov, Maksim 1973 Russia
Fedotenkov, Alexander 1959 Russia
Felicetti, Edoardo 1985 Italy
Feniev, Philipp 1974 Russia Zubov team
Fransson, Thomas 1988 Sweden
Friman, Olof 1983 Sweden
Gaudet, Jeremy 1987 Canada
Gaudet, Theodore 1956 Canada
Gavrik, Sergei 1971 Russia Krilatiy Batalion
Gladkikh, Aleksandr 1983 Russia Krilatiy Batalion
Goetsch, Guenter 1958 Germany
Grandjean, Frederic 1980 Switzerland
Grenier, Daniele 1946 Canada
Grzeszczak, Joanna 1987 Poland
Habakuk, Andres 1984 Harju maakond
Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond SportID
Heinonen, Sakari 1964 Finland
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hidden 1980 Harju maakond
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Hoel, Fredrik 1971 Sweden
Holmström, David 1988 Sweden
Hrynchuk, Andrea 1962 United States
Huimerind, Villu 1979 Harju maakond
Hunter, Charles 1977 United Kingdom
Hymnelius, Ken 1959 Sweden
Hägg, Jan 1975 Finland
Iwanowski, Daniel 1985 Poland
Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond Team NOBE
Jaagus, Jaak 1956 Tartu maakond Tartu Ülikool
Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Jakobsen, Guttorm 1965 Norway
Jakobsson, Bernt 1944 Sweden Risets Raketer
Jakovleva, Olga 1958 Ida-Viru maakond Äkke
Jarvis, Julian 1966 United Kingdom London Loppeters
Jensen, Skjalg Arneberg 1967 Norway
Jesty, Ben 1980 United Kingdom
Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
Kadarik, Peeter 1987 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Kadyrov, Danis 1951 Russia
Kaju, Peeter 2001 Saare maakond
Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond SEB Pank AS
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kals, Mart 1981 Tartu maakond
Kalvet, Mati 1951 Tartu maakond
Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
Kamratov, Kristo 1978 Harju maakond
Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Karell, Leho 1986 Järva maakond
Karja, Lisette 1999 Lääne maakond
Kaseväli, Ranol 1984 Harju maakond
Kautlenbach, Sven 1989 Valga maakond
Keck, Udo 1947 Germany
Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
Kello, Priit 1981 Harju maakond
Khodaev, Sergei 1970 Russia Krilatiy Batalion
Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
Klauza, Laima 1969 Latvia
Kobar, Heiki 1974 Tartu maakond
Kochergan, Mikhail 1966 Ukraine
Kochetov, Vladimir 1957 Russia #7AM
Koivula, Jouko 1967 Finland
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Kopmanis, Janis 1976 Latvia
Koppel, Mati 1980 Harju maakond
Koppel, Mati 1960 Tartu maakond SK ProRunner
Kosiorowski, Leszek 1970 Poland
Koval, Valeriy 1964 Russia
Krafft, Andreas 1973 Sweden
Kreisberg, Sten-Martin 1979 Harju maakond
Kristoffersson, Johan 1988 Sweden
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
Kukk, Lembit 1973 Harju maakond
Kuusk, Margo 1975 Harju maakond
Kuusmik, Aivar 1966 Harju maakond
Käosaar, Kalev 1974 Harju maakond Trismile
Külaots, Raido 1979 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Laanes, Triin 1974 Harju maakond
Laanoja, Lauri 1974 Harju maakond
Lagle, Lauri 1975 Harju maakond
Lainurm, Eddy 1979 Harju maakond
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Lappalainen, Jyrki 1962 Finland
Lavrovski, Aleksei 1942 Ida-Viru maakond Äkke
Lebedeva, Oksana 1979 Russia
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Russia Pskov Ski Team
Lee, Priit 1975 Tartu maakond SportID
Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Levänen, Veikko 1961 Finland
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindblad, Martin 1974 Sweden
Lipstok, Kairi 1981 Harju maakond
Lisitsyn, Sergey 1951 Russia
Loorens, Renek 1981 Lääne maakond SK Sula
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Lortie, Gilles 1956 Canada
Lossmann, Eerik 1964 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Lunstead, Nicole 1981 Canada
Luts, Heiki 1983 Harju maakond
Lääts, Kaitlyn 1999 Lääne maakond
Madrus, Piret 1981 Harju maakond
Maidre, Margus 1978 Rapla maakond
Maisvee, Rando 1979 Harju maakond
Maliborski, Krzysztof 1973 Poland
Maniora, Yonel 1955 Luxembourg
Matt, Olev 1964 Tartu maakond
Mattsson, Lars-Gunnar 1963 Sweden
Mclean-Perry, Hamish 1988 Australia
Mcleod, Grant 1946 Canada
Melbardis, Janis 1978 Latvia VSK Burkanciems & Co
Mell, Erik 1976 Harju maakond
Mell, Relika 1975 Harju maakond
Mella, Martin 1975 Sweden
Mersadykov, Aleksei 1979 Russia SF Vershina
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
Miltina, Inese 1978 Latvia
Miltins, Raimonds 1971 Latvia
Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
Mitchell, Benjamin 1983 Kenya
Mitchell, Daniel 1952 United States
Mitchell, Joshua 1985 United States
Moks, Armin 2002 Harju maakond
Mulroy, Brendan 1954 Canada
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
Mustonen, Marek 1973 Pärnu maakond
Myllys, Katja 1970 Finland
Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
Mõts, Taavi 1981 Harju maakond
Müür, Martin 1978 Harju maakond
Nagel, Karmo 1980 Harju maakond
Nahkur, Arvo 1949 Lääne maakond
Nesterov, Andrei 1959 Ida-Viru maakond
Niemi, Veikko 1962 Finland
Nijhuis, Paul 1959 Netherlands
Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond
Nilsson, Bo 1956 Sweden Risets Raketer
Noormets, Aivar 1960 Harju maakond
Nordström, Anders 1959 Finland
Norkin, Pavel 1985 Russia
Normak, Margus 1968 Ida-Viru maakond
Ohlson, Niklas 1971 Sweden
Oidermaa, Kristo 1986 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
Ojakäär, Tarmo 1979 Harju maakond
Oleg, Bulavin 1972 Russia
Olesk, Taivo 1986 Harju maakond
Opalinski, Tomasz 1967 Poland
Orav, Marje 1964 Rapla maakond
Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond
Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
Paal, Piret 1977 Viljandi maakond
Paasi, Risto 1953 Finland
Pajanen, Sander 1982 Harju maakond
Pajulahti, Hannu 1949 Finland
Pajur, Martin 1986 Harju maakond
Pakkanen, Janne 1974 Finland
Palumets, Harri 1984 Saare maakond
Paluselli, Cristina 1973 Italy
Pauklin, Paavo 1982 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Pavlik, Petr 1980 Czech Republic
Pavlikova, Iva 1979 Czech Republic
Pelapson, Rain 1985 Lääne maakond
Penna, Kalevi 1956 Sweden
Penna, Pertti 1959 Sweden
Pertel, Tiit 1973 Harju maakond
Pestretcov, Andrew 1978 Russia
Petruk, Igor 1964 Russia
Pettersson, Thomas 1961 Sweden Risets Raketer
Pichard, Lena 1986 Switzerland
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Pirk, Norman 1989 Lääne maakond
Potrebchuk, Aleksei 1988 Russia
Pruusapuu, Juhan 1954 Tartu maakond
Puhm, Steven 1986 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
Raal, Erik 1988 Valga maakond Viru Keemia Grupp AS
Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
Rasmussen, D. Richard 1970 United States
Raudik, Alo 1970 Tartu maakond Danske Bank
Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Triatloniklubi TriPassion
Raudsepp, Aimur 1955 Järva maakond
Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
Rebane, Kristjan 1978 Tartu maakond
Reeveer, Tarvi 1980 Harju maakond
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reichmann, Piret 1976 Tartu maakond Trismile
Reidla, Urmas 1975 United Kingdom
Reigo, Erko 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Reimann, Anna Marie 1993 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Rinck, Romain 1963 Luxembourg
Robinson, Max 1993 Canada
Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
Rota Negroni, Giorgio 1967 Italy
Rull, Alo 1970 Tartu maakond
Rundu, Marko 1977 Viljandi maakond
Rutins, Janis 1958 Latvia
Ruukel, Henn 1975 Harju maakond
Ruzicka, Miloslav 1961 Czech Republic
Sammul, Janno 1978 Harju maakond Sportlove
Sarda, Joaquim 1957 Spain
Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Schmit, Jean-Paul 1957 Luxembourg
Schuwey, Fabrice 1997 Switzerland
Schuwey, Iwan 1969 Switzerland
Sepp, Kevin 1989 Valga maakond
Sepri, Raido 1985 Harju maakond
Serafini, Ivo 1965 Italy
Serov, Aleksey 1980 Russia
Serov, Anton 1980 Russia
Shihranov, Vassili 1951 Ida-Viru maakond
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond
Sikachev, Konstantin 1966 Russia
Sikk, Reijo 1983 Harju maakond
Sima, Petr 1979 Czech Republic
Sing, Erki 1983 Lääne-Viru maakond
Slovak, Josef 1959 Czech Republic
Smirnov, Vitaly 1964 Russia
Smith, Alan 1987 Canada
Snow, Charlie 1959 United States
Soe, Kristiina 1997 Valga maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Sokolov, Boris 1968 Russia Krilatiy Batalion
Soo, Jürgen 1993 Harju maakond
Sorokin, Egor 1984 Russia
Stiburek, Michal 1961 Czech Republic
Tamm, Madis 1975 Järva maakond
Tamm, Tarmo 1968 Harju maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
Tande, Trond 1955 Norway
Taro, Külli 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
Taulanne, Raimo 1959 Finland
Teder, Lauri 1980 Harju maakond OK Põlva Kobras
Teearu, Karl 1955 Valga maakond
Teearu, Tarmo 1968 Pärnu maakond SK Saarde
Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
Tiits, Rauno 1984 Harju maakond
Tiivoja, Jaanus 1983 Võru maakond Rõuge Racing Team
Tikkamäki, Petri 1967 Finland
Tilk, Taavi 1985 Tartu maakond
Timm, Malle 1963 Tartu maakond
Timner, David 1970 Sweden
Tinast, Toivo 1992 Pärnu maakond
Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
Tomberg, Toomas Hendrik 1997 Harju maakond
Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond
Trezins, Gints 1975 Latvia VSK Burkanciems & Co
Trumm, Janek 1978 Võru maakond
Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
Tshaikin, Vladimir 1948 Ida-Viru maakond Äkke
Tulit, Martin 1987 Harju maakond
Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Tupchienko, Yuliya 1996 Russia
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Tšarkovski, Vjatšeslav 1973 Valga maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Urbas, Mart 1973 Harju maakond
Uri, Rainer 1971 Harju maakond
Uusna, Alari 1969 Pärnu maakond SK Jõulu
Vadlejch, Jan 1944 Israel
Vaher, Annika 1972 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Vahesaar, Vallo 1988 Lääne-Viru maakond
Vaht, Alan 1976 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Vaikmaa, Tõnis 1983 Harju maakond
Vaikmäe, Rain 1989 Jõgeva maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vainikka, Pertti 1951 Finland
Vainumäe, Olev 1957 Tartu maakond
Vaisma, Anne 1977 Pärnu maakond
Van Den Engel, Marinus 1960 Netherlands
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Veersalu, Priidu 1990 Harju maakond
Viik, Tarvi 1974 Lääne maakond SK Sula
Viks, Sven 1966 Jõgeva maakond
Villak, Marju 1982 Tartu maakond
Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
Viren, Johny 1951 Finland
Virumäe, Indrek 1975 Ida-Viru maakond
Vister, Kätlin 1987 Harju maakond
Volke, Raul 1980 Harju maakond Tamrex
Voloshin, Jevgeni 1951 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Voodla, Tiit 1965 Harju maakond
Vooremäe, Viljar 1992 Järva maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Vrbata, Jan 1986 Czech Republic
Vrbata, Jiri 1958 Czech Republic
Whalen, Jim 1954 United States
Wong, Jacques 1945 Canada
Yakovenko, Alexander 1969 Russia
Yderling, Hakan 1973 Sweden
Zani, Roberto 1973 Italy
Zanon, Massimo 1966 Italy
Zuev, Mihail 1954 Ida-Viru maakond Äkke
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Šarikov, Mati 1977 Harju maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aaltonen, Riikka 1969 Finland
Aaltonen, Veikka 2004 Finland
Aava, Merike 1964 Harju maakond
Ageeva, Viktoriia 1983 Russia
Ahmedov, Igor 1995 Harju maakond
Aleksejeva, Tatjana 1977 Ida-Viru maakond Äkke
Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
Antochowski, Jan 1953 Poland
Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
Balakin, Arkadij 1945 Lithuania
Brierley, Jennifer 1941 Australia
Brown, Karen 1960 United States
Böckl, Bernhard 1978 Austria
Böckl, Herbert 1985 Austria
Dembrovskiy, Aleksandr 1970 Russia
Fedorov, Konstantin 2006 Russia
Friz, Cinzia 1975 Italy
Gaudet, Susan 1954 Canada
Hellenurm, Helari 1978 Tartu maakond
Hidden 1950 United Kingdom
Jahilo, Lilli 1983 Harju maakond
Jermolajeva, Liidia 1978 Ida-Viru maakond Äkke
Jesmin, Gert-Martin 2005 Harju maakond SK CFC
Kadajane, Raul 1956 Viljandi maakond SportID
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Karelson, Jüri 1936 Viljandi maakond
Karja, Jaana 1982 Tartu maakond
Kirch, Jüri-August 1984 Harju maakond
Klauberg, Theis 1970 Latvia
Kolesnikov, Igor 2002 Russia
Kolosovskij, Michail 1950 Lithuania
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Lauren, Peter 1943 Finland
Lenoir, Jeanne 2002 Switzerland
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lervik, Maibritt 1983 Norway
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Merioja, Maarja 1982 Tartu maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Männil, Maarika 1965 Järva maakond
Petruk, Marina 1964 Russia
Poletto, Sara 1963 Italy
Polma-Nikitin, Monika 1975 Rapla maakond
Rajasaar, Piret 1984 Ida-Viru maakond
Randoja, Mati 1949 Ida-Viru maakond Äkke
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Rautiainen, Veli 1948 Finland
Reima, Heigo 1981 Tartu maakond
Reineberg, Mati 1966 Lääne-Viru maakond
Rootalu, Mart-Andreas 2004 Harju maakond
Shevchenko, Liudmila 1957 Russia
Sikk, Veijo 1978 Harju maakond
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
Singh, Preetam 1957 India
Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
Tamm, Teele 1992 Tartu maakond
Taure, Radvigo 1978 Harju maakond
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Trees, Tarvi 1991 Tartu maakond
Varnas, Alvydas 1945 Lithuania
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Vinogradov, Georgi 2000 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Zelenov, Alexander 1950 Russia
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Lai, Ivar 1962 Harju maakond
Vagel, Jaanus 1979 Viljandi maakond
There are no registered participants to this distance yet

Ski partner

Salomon

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre VSpa

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium