Participants

Childrens´ events

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aava, Sören 2012 Harju maakond
Abolin, Henry 2010 Valga maakond
Abolin, Karola 2016 Valga maakond
Aia, Riko 2015 Tartu maakond
Aigro, Jakob 2015 Põlva maakond
Aleksejeva, Arina 2012 Tartu maakond
Aleksejeva, Evelin 2012 Ida-Viru maakond
Aleksejeva, Marianna 2016 Harju maakond
Alexander, Ershov 2010 Russia
Allaje, Karel 2010 Tartu maakond
Alttoa, Elli Marii 2015 Pärnu maakond
Amelin, Matvei 2012 Russia
Amelina, Jana 2012 Russia
Anijärv, Tomi 2011 Tartu maakond
Ansen, Hanna 2011 Rapla maakond
Ansen, Henri 2016 Rapla maakond
Anton, Jaas Emil 2011 Tartu maakond
Anton, Jako Enok 2014 Tartu maakond
Aren, Annaliisa 2011 Järva maakond
Aren, Karl Märten 2013 Järva maakond
Ariskina, Margarita 2012 Tartu maakond
Arras, Lenne Mia 2012 Tartu maakond
Arras, Lotta Lea 2010 Tartu maakond
Aus, Laura 2014 Tartu maakond
Avaste, Lisetta 2012 Tartu maakond
Baker, Dominik Edrick 2010 Tartu maakond
Bazõlev, Adam 2016 Harju maakond
Bazõlev, Hugo 2013 Harju maakond
Belõi, Oleg 2013 Tartu maakond
Bendeliani, Lorea 2012 Tartu maakond
Birk, Lauri 2011 Tartu maakond
Birnbaum, Mattias 2011 Tartu maakond
Bogens, Lili Marleen 2014 Tartu maakond
Bogopolskaya, Mila 2012 Russia
Butenko, Alissa 2004 Ida-Viru maakond
Butenko, Arkadi 2007 Ida-Viru maakond
Butenko, Kristina 2005 Ida-Viru maakond
Butenko, Nikolai 2005 Ida-Viru maakond
Butenko, Roman 2008 Ida-Viru maakond
Christiaans, Jalmar 2010 Tartu maakond
Dancis, Emma 2013 Tartu maakond
Dancis, Lenna 2015 Tartu maakond
Datsjuk, Kirill 2013 Tartu maakond
Dautancourt, Madis 2017 Tartu maakond
Denisova, Greta 2014 Tartu maakond
Dooner, Chris Erik 2013 Harju maakond
Dutka, Freya 2013 Canada
Dutka, Max 2011 Canada
Eensoo, Gedmar 2013 Tartu maakond
Ernits, Egert 2018 Tartu maakond
Ernits, Grete-Liis 2014 Tartu maakond
Ernits, Hannes 2013 Tartu maakond
Ernits, Ron Oliver 2010 Tartu maakond
Eskor, Jakob 2011 Põlva maakond
Fedorova, Brigita 2014 Harju maakond
Fomin, Sofie Sandra 2012 Tartu maakond
Fomin, Stenver 2016 Tartu maakond
Fomotškin, Ronja 2018 Tartu maakond
Freimann, Tanilo 2010 Tartu maakond
Garanin, Fedor 2013 Russia
Garanin, Grigorii 2016 Russia
Gents, Riko 2011 Tartu maakond
Gepner, Rebeka 2009 Ida-Viru maakond
Gepner, Regina 2008 Ida-Viru maakond
Gescheimer, Gregor 2016 Tartu maakond
Gushuley, Oleg 2012 Tartu maakond
Gushuley, Yaroslav 2014 Tartu maakond
Haamer, Sandra 2011 Tartu maakond
Hain, Hans 2014 Tartu maakond
Hain, Karl 2016 Tartu maakond
Hain, Mette-Mai 2011 Tartu maakond
Haldre, Johanna 2015 Tartu maakond
Haldre, Marie 2013 Tartu maakond
Haller, Elisabeth Liili 2014 Tartu maakond
Hanko, Keidy 2017 Tartu maakond
Hanko, Kristofer 2012 Tartu maakond
Hanni, Mait 2011 Tartu maakond
Hanschmidt, Karoli 2012 Tartu maakond
Hanschmidt, Oskar 2010 Tartu maakond
Haug, Anna 2010 Ida-Viru maakond
Heinmaa, Kren 2015 Tartu maakond
Holland, Klaus 2016 Tartu maakond
Holland, Lasse 2013 Tartu maakond
Hussar, Saara 2013 Võru maakond
Hussar, Sten 2015 Võru maakond
Hõbe, Silver 2013 Tartu maakond
Ilm, Pätrik 2013 Jõgeva maakond
Ilm, Ron 2014 Jõgeva maakond
Islamov, Kamil 2012 Jõgeva maakond
Islamova, Elisa 2014 Jõgeva maakond
Ivanov, Aleksandr 2010 Ida-Viru maakond
Jaaksoo, Hubert 2016 Tartu maakond
Jaani, Säde 2015 Tartu maakond
Jalajas, Jäsper 2012 Tartu maakond
Jaska, Anna-Liza 2012 Tartu maakond
Jeedas, Kaimo 2010 Tartu maakond
Jegorova, Evelin 2014 Tartu maakond
Joorits, Grete 2010 Tartu maakond
Järva, Meliina 2012 Tartu maakond
Järveveer, Kaarel 2011 Võru maakond
Järveveer, Kaidi 2011 Võru maakond
Jõelo, Christopher Damian 2013 Tartu maakond
Jõgiste, Steiv 2011 Tartu maakond
Jüris, Johanna-Marie 2013 Tartu maakond
Jüris, Lenna-Marii 2017 Tartu maakond
Jürmann, Maru 2011 Harju maakond
Jürmann, Pärt 2015 Viljandi maakond
Jürmann, Rome 2012 Tartu maakond
Kaarlõpp, Gustav Mathias 2016 Tartu maakond
Kaasik, Kristjan 2016 Jõgeva maakond
Kaasik, Theresa 2011 Tartu maakond
Kabral, Elizabeth 2012 Tartu maakond
Kabral, Franco 2017 Tartu maakond
Kaha, Fred Joonas 2013 Harju maakond
Kaha, Frida Karamia 2011 Harju maakond
Kaha, Nora Marii 2007 Harju maakond
Kalberg, Taavet 2011 Tartu maakond
Kalberg, Toomas-Viljar 2011 Ida-Viru maakond
Kaldamäe, Erle 2014 Tartu maakond
Kaldamäe, Erold 2008 Tartu maakond
Kallari, Katri 2008 Tartu maakond
Kallas, Kenno 2012 Tartu maakond
Kalnapenkis, Miia 2011 Võru maakond
Kanemägi, Kärt 2013 Tartu maakond
Kannel, Lenna 2015 Tartu maakond
Kannel, Magda 2010 Tartu maakond
Karabelnik, Annabel 2018 Tartu maakond
Karabelnik, Ekke-Karl 2012 Tartu maakond
Karabelnik, Kasper 2014 Tartu maakond
Karja, Kaidi 2013 Tartu maakond
Karjane, Johanna-Janeli 2009 Tartu maakond
Karsna, Grettel 2011 Põlva maakond
Kasari, Aksel 2015 Tartu maakond
Kasari, Silver 2013 Tartu maakond
Kattai, Kirke 2014 Tartu maakond
Kattai, Kiur 2015 Tartu maakond
Kaul, Lucas 2012 Tartu maakond
Kaup, Jonatan 2013 Põlva maakond
Keemu, Eliise Greete 2008 Valga maakond
Keemu, Emma Loreen 2018 Valga maakond
Keemu, Ken Eerik 2010 Valga maakond
Kello, Georg 2010 Harju maakond
Kender, Oliver 2013 Tartu maakond
Kerm, Ken Robert 2012 Lääne-Viru maakond
Kert, Kaspar 2013 Tartu maakond
Kiiker, Anna 2010 Tartu maakond
Kiiker, Emma 2010 Tartu maakond
Kiil, Liisa 2013 Tartu maakond
Kirotar, Eleanor 2013 Tartu maakond
Kirotar, Grettel 2010 Tartu maakond
Kivend, Marten 2012 Tartu maakond
Kivil, Karl Oskar 2016 Tartu maakond
Kivil, Oliver Kristjan 2010 Tartu maakond
Kivila, Kaspar 2012 Tartu maakond
Klaos, Aleksandra 2010 Tartu maakond
Klaos, Otto 2012 Tartu maakond
Klaus, Ingmar 2011 Tartu maakond
Klaus, Ragne 2013 Tartu maakond
Klettenberg, Jarmo 2010 Harju maakond
Kliiman, Karl Marten 2012 Tartu maakond
Kogteva, Zlata 2012 Tartu maakond
Koiduaru, Ketlin 2009 Tartu maakond
Koiduaru, Lisette 2007 Tartu maakond
Koiduaru, Merit 2014 Tartu maakond
Kokk, Raido 2014 Põlva maakond
Kolossov, Kaspar 2011 Tartu maakond
Koltsov, Liisbet 2012 Tartu maakond
Koorits, Laura 2010 Tartu maakond
Koosa, Lisete 2013 Tartu maakond
Koovit, Liis Mari 2009 Viljandi maakond
Kopantšuk, Daniels 2010 Tartu maakond
Kord, Liisi 2011 Tartu maakond
Kord, Sander 2018 Tartu maakond
Kord, Silver 2016 Tartu maakond
Korela, Kaspar 2011 Tartu maakond
Kraav, Rasmus 2008 Tartu maakond
Kraav, Robin 2011 Tartu maakond
Krevald, Emily 2014 Tartu maakond
Kriisa, Joel 2011 Tartu maakond
Krupin, Radion 2002 Ida-Viru maakond
Kruusa, Kennert 2018 Tartu maakond
Kruusa, Kristofer 2016 Tartu maakond
Kruusement, Remi 2011 Tartu maakond
Kruusmaa, Karl Johannes 2011 Harju maakond
Kukk, Karmen 2012 Tartu maakond
Kukkes, Ats 2012 Tartu maakond
Kuldmäe, Gerthu 2012 Tartu maakond
Kuldmäe, Grethe 2010 Tartu maakond
Kupper, Ranno 2012 Tartu maakond
Kupper, Rimo 2010 Tartu maakond
Kurvits, Karl 2012 Tartu maakond
Kuum, Emma-Riin 2012 Tartu maakond
Kuus, Karl Markus 2010 Võru maakond
Kuusesaar, Kaspar 2013 Tartu maakond
Kuusik, Christopher 2012 Tartu maakond
Kuusik, Sander 2010 Tartu maakond
Kuusnõmm, Karina 2013 Harju maakond
Kuznetsov, Venjamin 2005 Ida-Viru maakond
Kuznetsova, Nora 2012 Tartu maakond
Kvell, Marta 2014 Tartu maakond
Kähr, Karel Markus 2009 Põlva maakond
Kähr, Mattias 2011 Põlva maakond
Kähr, Robert 2016 Põlva maakond
Kärg, Kailen 2010 Tartu maakond
Kärg, Marlen 2012 Tartu maakond
Kärg, Mirei 2015 Tartu maakond
Kärmas, Hanne Loore 2011 Tartu maakond
Kärmas, Karolin 2013 Tartu maakond
Käämer, Henri 2017 Tartu maakond
Käämer, Kaspar 2014 Tartu maakond
Käämer, Oskar 2016 Tartu maakond
Kääp, Even 2016 Tartu maakond
Kääp, Georg Aaron 2013 Tartu maakond
Kõrts, Marite 2017 Tartu maakond
Kõrts, Mirtel 2010 Tartu maakond
Küttim, Markus 2011 Harju maakond
Laagemann, Bert 2015 Järva maakond
Lagodjuk, Erik 2009 Tartu maakond
Lagodjuk, Maribel 2016 Tartu maakond
Laht, Annabel 2012 Tartu maakond
Laht, Liisbet-Käroliine 2010 Tartu maakond
Laisaar, Meribel 2016 Tartu maakond
Lall, Tristen 2011 Tartu maakond
Lassen, Hans Rune 2008 Tartu maakond
Lassen, Peter Albert 2010 Tartu maakond
Laumäe, Marten 2013 Tartu maakond
Leemets, Anna Katariina 2010 Harju maakond
Lemming, Taren 2014 Viljandi maakond
Leola, Johannes 2013 Tartu maakond
Lepik, Aaron Hugo 2011 Tartu maakond
Lepik, Aston Henri 2013 Tartu maakond
Lihtsa, Viktoria 2010 Tartu maakond
Liiva, Lisandra 2013 Tartu maakond
Lillmaa, Annabel 2013 Tartu maakond
Linnamägi, Rafael 2013 Tartu maakond
Lomp, Heleen 2013 Jõgeva maakond
Loot, Klaudia 2011 Harju maakond
Luhaots, Erlend 2014 Tartu maakond
Luidalepp, Tanel 2011 Tartu maakond
Luidalepp, Uku 2010 Tartu maakond
Luidaleppp, Tähe 2012 Tartu maakond
Lumi, Mia Luisa 2013 Valga maakond
Lumiste, Karita 2011 Tartu maakond
Lumiste, Tristan 2015 Lääne maakond
Lunkova, Catherine 2010 Russia
Lunkova, Elizabeth 2010 Russia
Luug, Romet 2014 Tartu maakond
Lääne, Mattias 2015 Tartu maakond
Lõhmus, Timo 2008 Tartu maakond
Lõhmus, Tomi Rasmus 2010 Tartu maakond
Maaslieb, Kermi 2014 Võru maakond
Maastik, Rasmus 2016 Tartu maakond
Maat, Maribel 2011 Tartu maakond
Maat, Martin 2017 Tartu maakond
Maclennan, Elinor 2014 Harju maakond
Maksimtsuk, Ameelia 2011 Tartu maakond
Matto, Margaret 2010 Tartu maakond
Matto, Riko 2010 Tartu maakond
Mcnamara, Marta Nora 2015 Tartu maakond
Meeling, Marten 2013 Võru maakond
Meier, Nele 2010 Tartu maakond
Meikop, Elise Marie 2011 Tartu maakond
Meikop, Karl Johann 2009 Tartu maakond
Meikop, Kaur Kristjan 2013 Tartu maakond
Melnik, Markkus 2011 Järva maakond
Melts, Mart 2011 Tartu maakond
Menshenina, Elizaveta 2014 Tartu maakond
Mesipuu, Meribel 2011 Tartu maakond
Metsa, Rica Aurelia 2008 Tartu maakond
Metsoja, Kristella 2013 Tartu maakond
Michelson, Mirco 2010 Võru maakond
Miljukov, Marten 2012 Tartu maakond
Mitt, Hetteli 2011 Tartu maakond
Morozov, Tristan Ott 2014 Tartu maakond
Murre, Rasmus 2014 Tartu maakond
Must, Mihkel 2016 Tartu maakond
Mustmaa, Eva-Lota 2016 Tartu maakond
Mustonen, Viktoria 2010 Ida-Viru maakond
Mäesepp, Rosanna 2010 Harju maakond
Mäesepp, Saara 2012 Harju maakond
Männisalu, Mirtel-Mia 2014 Tartu maakond
Mõttus, Elena 2012 Valga maakond
Mõttus, Oliver 2015 Valga maakond
Müller, Elise-Laureen 2010 Tartu maakond
Müntel, Artur 2015 Tartu maakond
Müntel, Georg 2014 Tartu maakond
Nachbar, Markus 2010 Tartu maakond
Neilant, Triinu-Liis 2010 Jõgeva maakond
Neppo, Saskia 2011 Tartu maakond
Nikkinen, Kristofer 2012 Tartu maakond
Nikolajev, Sabir 2010 Ida-Viru maakond
Novoselja, Ivan 2013 Tartu maakond
Nurk, Andro-Steve 2015 Tartu maakond
Nädal, Karmen 2005 Tartu maakond
Nädal, Märten 2009 Harju maakond
Nõmme, Merilin 2010 Tartu maakond
Oks, Kaarel 2015 Tartu maakond
Oks, Martin 2012 Tartu maakond
Olefirenko, Enrico 2009 Tartu maakond
Olefirenko, Kevin 2010 Tartu maakond
Olefirenko, Maikel 2010 Tartu maakond
Olgo, Hannes 2016 Tartu maakond
Ootsing, Emma 2013 Tartu maakond
Ootsing, Henri 2010 Tartu maakond
Orason, Robert 2014 Valga maakond
Orav, Mertin 2016 Tartu maakond
Ossipov, Viktoria 2011 Tartu maakond
Ots, Karlos 2014 Tartu maakond
Ots, Rasmus 2012 Tartu maakond
Otsa, Kärol 2013 Tartu maakond
Otsus, Jan Marten 2010 Harju maakond
Otti, Oskar 2010 Tartu maakond
Paap, Kennert 2016 Tartu maakond
Pai, Tuule 2014 Tartu maakond
Pai, Uku Laur 2011 Tartu maakond
Paiso, Rico 2012 Tartu maakond
Pajur, Rebeka 2010 Harju maakond
Pallase, Helmi 2013 Harju maakond
Pallase, Herman 2015 Harju maakond
Paluoja, Artur 2013 Tartu maakond
Paluoja, Oskar 2010 Tartu maakond
Pant, Emilia 2016 Võru maakond
Pant, Marilyn 2014 Võru maakond
Parbus, Ragnar 2011 Tartu maakond
Paris, Paul Joosep 2011 Tartu maakond
Parisalu, Amerii-Ane 2015 Tartu maakond
Parksepp, Maris 2010 Tartu maakond
Parksepp, Markus 2012 Tartu maakond
Parksepp, Meriliis 2015 Tartu maakond
Parmas, Aino 2015 Tartu maakond
Parts, Karola 2011 Tartu maakond
Parts, Miina 2014 Tartu maakond
Parts, Teele 2011 Tartu maakond
Pastak, Sten 2013 Tartu maakond
Pastak, Steven 2011 Tartu maakond
Paulson, Janis 2011 Tartu maakond
Paulson, Jarmo 2018 Tartu maakond
Paulson, Kätriin 2008 Tartu maakond
Peedor, Arabella 2019 Tartu maakond
Peedor, Rando 2016 Tartu maakond
Peedu, Amelia 2010 Tartu maakond
Peerandi, Olivia 2014 Harju maakond
Peerna, Oliver 2010 Tartu maakond
Peetsalu, Emma 2014 Harju maakond
Petrova, Anastassija 2009 Tartu maakond
Petrova, Ksenija 2013 Tartu maakond
Petti, Berit 2010 Tartu maakond
Petti, Sten 2008 Tartu maakond
Petuhhov, Robert 2013 Tartu maakond
Pikk, Oskar 2011 Harju maakond
Pikkel, Pärtel 2017 Harju maakond
Pikkel, Pääsu 2014 Tartu maakond
Piksarv, Helmi 2015 Tartu maakond
Popova, Darja 2012 Harju maakond
Popova, Vladislava 2010 Harju maakond
Praks, Ere 2012 Tartu maakond
Prans, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Prost, Fred 2011 Põlva maakond
Prost, Jan 2013 Põlva maakond
Pugatšov, Alex 2016 Tartu maakond
Pugatšov, Elizabeth 2014 Tartu maakond
Pukk, Laura 2013 Harju maakond
Puna, Henri 2012 Tartu maakond
Puusta, Margus 2014 Tartu maakond
Pärn, Lenna 2011 Tartu maakond
Pärn, Liisa 2012 Tartu maakond
Pärn, Mairold 2011 Tartu maakond
Pärnapuu, Grete 2014 Tartu maakond
Pärnapuu, Roald 2015 Tartu maakond
Pärs, Brit Marii 2015 Tartu maakond
Pärs, Priit Joosep 2013 Tartu maakond
Pärt, Sandra 2013 Tartu maakond
Pärtel, Elisabeth 2010 Tartu maakond
Pääro, Grete 2014 Tartu maakond
Pääro, Lisavetta 2010 Tartu maakond
Põder, Carl Marcus 2012 Tartu maakond
Põder, Mia Maribel 2015 Tartu maakond
Põldsam, Marta 2011 Tartu maakond
Pürn, Kert 2012 Tartu maakond
Raak, Robert 2011 Valga maakond
Raal, Robert 2014 Pärnu maakond
Raam, Freda 2016 Tartu maakond
Raam, Nora Sofia 2010 Tartu maakond
Raamik, Markus 2013 Põlva maakond
Raamik, Mattias 2013 Põlva maakond
Rahnel, Jan 2012 Tartu maakond
Raie, Arabella 2011 Harju maakond
Randmäe, Gregor 2011 Rapla maakond
Rannik, Kreete 2015 Tartu maakond
Rast, Johann Otto 2014 Tartu maakond
Raud, Robin 2011 Tartu maakond
Raudik, Marta 2013 Tartu maakond
Raudik, Oskar 2011 Tartu maakond
Raudik, Rasmus 2010 Tartu maakond
Raudmaa, Reijo 2011 Tartu maakond
Raudsepp, Anette Marie 2012 Tartu maakond
Raudsepp, Kennert 2013 Tartu maakond
Raudsepp, Marlene-Mai 2011 Harju maakond
Raudtits, Renee 2013 Tartu maakond
Reha, Sebastian 2014 Tartu maakond
Rehk, Margaret 2013 Tartu maakond
Rehk, Marten 2012 Tartu maakond
Reima, Hendrik 2012 Tartu maakond
Reima, Hugo 2010 Tartu maakond
Reima, Risto 2012 Tartu maakond
Reiman, Agnes 2014 Tartu maakond
Reimann, Liisbet 2010 Tartu maakond
Reinaru, Brenda Regina 2009 Tartu maakond
Reino, Mirelli 2010 Põlva maakond
Reisberg, Aasa 2012 Tartu maakond
Reisberg, Mehis 2014 Tartu maakond
Reiter, Eleanor 2011 Tartu maakond
Reiter, Natali 2014 Tartu maakond
Remmel, Elizabeth 2011 Harju maakond
Riik, Noora 2012 Tartu maakond
Riik, Robin 2009 Tartu maakond
Riiman, Aron August 2017 Harju maakond
Riiman, Mark Richard 2015 Harju maakond
Roop, Getter 2010 Valga maakond
Roos, Ilmar 2015 Tartu maakond
Roosaar, Lenna-Marii 2011 Tartu maakond
Roosipuu, Anette 2010 Tartu maakond
Rosenthal, Karl Rasmus 2008 Tartu maakond
Rosenthal, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Rosenthal, Miamarleen 2016 Tartu maakond
Rosenthal, Sander 2017 Tartu maakond
Rull, Harriet 2012 Tartu maakond
Rähn, Liise 2010 Tartu maakond
Rähn, Loore 2012 Tartu maakond
Rümmel, Remi 2013 Tartu maakond
Rümmel, Timo 2015 Tartu maakond
Saar, Karl 2011 Tartu maakond
Saar, Pärt Erik 2016 Tartu maakond
Saar, Ronja 2011 Tartu maakond
Saaremets, Rasmus 2015 Tartu maakond
Saarna, Markus 2011 Tartu maakond
Saarniit, Rasmus 2016 Tartu maakond
Safronov, Emma Isabel 2011 Harju maakond
Sagaja, Emily 2011 Tartu maakond
Sagaja, Sebastian 2009 Tartu maakond
Saks, Lisete 2015 Tartu maakond
Sarapuu, Helen 2013 Tartu maakond
Schmeimann, Sebastian 2012 Tartu maakond
Schmeimann, Simona 2014 Tartu maakond
Seemen, Delissa 2014 Valga maakond
Seemen, Elisabel 2016 Valga maakond
Selge, Kertu 2012 Tartu maakond
Sell, Kerttu 2019 Tartu maakond
Sell, Kirke 2016 Tartu maakond
Sell, Stella 2014 Tartu maakond
Selter, Kert 2010 Järva maakond
Selter, Kristiina 2012 Järva maakond
Selter, Kristjan-Erik 2008 Järva maakond
Selter, Kusti 2017 Järva maakond
Sepp, Tuule 2015 Tartu maakond
Sevastjanov, Maksim 2008 Tartu maakond
Sidorova, Eva 2017 Tartu maakond
Sikka, Karoliina 2012 Tartu maakond
Sikka, Madli 2010 Harju maakond
Sikkal, Linda Mari 2015 Harju maakond
Sild, Laura-Liisa 2012 Tartu maakond
Sild, Mia-Liisa 2009 Tartu maakond
Silm, Dener 2016 Järva maakond
Silvet, Karola 2009 Tartu maakond
Silvet, Neleri 2010 Harju maakond
Simeonova, Šarlotte 2011 Tartu maakond
Sims, Keiti 2010 Harju maakond
Sing, Evert Simo 2016 Põlva maakond
Sing, Kärt Eliise 2014 Põlva maakond
Sirol, Eleri 2010 Lääne-Viru maakond
Siska, Sander 2011 Võru maakond
Skolozhabskyy, Darina 2017 Ida-Viru maakond
Skolozhabskyy, Nikita 2010 Ida-Viru maakond
Skolozhabskyy, Sofia 2015 Ida-Viru maakond
Snopko, Konstantin 2011 Russia
Soa, Adeele 2011 Viljandi maakond
Sokolov, Artur 2016 Tartu maakond
Soll, Kristjan 2013 Võru maakond
Sooläte, Diana 2012 Tartu maakond
Soome, Lisandra 2013 Viljandi maakond
Stamm, Olari 2010 Valga maakond
Sternof, Maria 2002 Ida-Viru maakond
Suits, Kaisa 2014 Tartu maakond
Suits, Kristin 2011 Tartu maakond
Sults, Romi 2012 Harju maakond
Sumberg, Steven 2011 Harju maakond
Sups, Rihhard 2011 Tartu maakond
Susi, Angelika 2004 Viljandi maakond
Suur, Ander 2013 Tartu maakond
Suur, Trevor 2012 Tartu maakond
Tagamets, Therese Thora 2013 Tartu maakond
Tagamets, Tristan Thor 2011 Tartu maakond
Tagel, Tobias 2014 Tartu maakond
Talvik, Harri 2011 Põlva maakond
Talvis, Jaagup 2008 Tartu maakond
Talvis, Miia 2013 Tartu maakond
Tamm, Robert 2013 Tartu maakond
Tamm, Wille 2013 Valga maakond
Tammekivi, Mathias 2012 Valga maakond
Tammekivi, Mihkel 2014 Valga maakond
Tammsaar, Elisabella 2017 Tartu maakond
Tavita, Delisa 2011 Tartu maakond
Teearu, Artur 2016 Valga maakond
Tehvand, Maris 2013 Tartu maakond
Thomberg, Tora 2013 Harju maakond
Tiiman, Markus 2011 Tartu maakond
Tiiman, Marten 2013 Tartu maakond
Tilk, Kaur 2016 Tartu maakond
Tintera, Sandra 2013 Tartu maakond
Tollimägi, Braien 2018 Tartu maakond
Toming, Oliver 2015 Tartu maakond
Toming, Oskar 2017 Tartu maakond
Tomson, Stiina 2015 Tartu maakond
Toom, Ardo 2010 Jõgeva maakond
Toomsalu, Nele-Riin 2012 Tartu maakond
Toomsalu, Richard Hugo 2012 Harju maakond
Toots, Kristjan 2010 Tartu maakond
Topkin, Kirke-Riin 2013 Harju maakond
Treier, Kendra 2013 Harju maakond
Treier, Trevor 2011 Harju maakond
Troon, Helerin 2015 Põlva maakond
Truu, Viljar 2010 Tartu maakond
Tsepelina, Alice 2015 Tartu maakond
Tsibernõi, Aleks 2010 Tartu maakond
Tsibernõi, Artur 2011 Tartu maakond
Tuul, Keijo-Kevin 2008 Harju maakond
Tänav, Eugen 2014 Harju maakond
Tänav, Holden 2016 Harju maakond
Täär, Kaisa 2011 Tartu maakond
Tõnnisson, Sebastian 2011 Tartu maakond
Uba, Oliver 2010 Tartu maakond
Uibo, Gregor 2010 Põlva maakond
Uibo, Jan Ronet 2014 Tartu maakond
Uibo, Robin Jonah 2013 Tartu maakond
Urbanovitš, Hugo 2014 Tartu maakond
Uri, Piia-Riin 2014 Harju maakond
Uusmaa, Gregor 2015 Tartu maakond
Uusmaa, Kreete 2009 Tartu maakond
Vagul, Vanessa 2013 Tartu maakond
Vaide, Marten Aksel Johannes 2014 Tartu maakond
Valge, Charlotte Adele 2013 Tartu maakond
Valge, Karoliine Rosalie 2016 Tartu maakond
Valge, Mattias-Eduard 2008 Tartu maakond
Valk, Arabella 2016 Viljandi maakond
Valter, Lotta 2012 Tartu maakond
Valter, Marek 2013 Tartu maakond
Valtner, Robert 2011 Tartu maakond
Valtner, Robin 2014 Tartu maakond
Van Oss, Anette Rachel 2007 Tartu maakond
Van, Oss Emily Lisette 2011 Tartu maakond
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond
Vares, Kerdo 2012 Tartu maakond
Varik, Gisela 2015 Harju maakond
Varik, Otto 2013 Harju maakond
Variku, Riko 2012 Tartu maakond
Varind, Lauren 2014 Tartu maakond
Vasemägi, Adele 2015 Tartu maakond
Veisson, Saara 2011 Tartu maakond
Velsberg, Kristopher 2008 Harju maakond
Vendt, Linda 2014 Tartu maakond
Ventšikov, Kristofer 2016 Tartu maakond
Verner, Oleg 2013 Tartu maakond
Veski, Eliise 2013 Tartu maakond
Veski, Ron-Erich 2014 Tartu maakond
Veski, Rosanna 2012 Tartu maakond
Veso, Hanna-Liina 2013 Tartu maakond
Vestung, Laur Lukas 2014 Harju maakond
Vider, Isabell 2013 Tartu maakond
Vider, Ronald 2013 Tartu maakond
Viiding, Nooraliisa 2013 Tartu maakond
Viirsalu, Jakob 2011 Tartu maakond
Viirsalu, Johann 2013 Tartu maakond
Vikat, Krete-Liisa 2016 Järva maakond
Vikat, Laura-Liis 2011 Järva maakond
Vilbu, Siim 2013 Järva maakond
Vilgats, Johannes 2012 Harju maakond
Vink, Kaspar 2011 Tartu maakond
Vinn, Erik 2010 Tartu maakond
Vismann, Lasse 2012 Tartu maakond
Vismann, Lenna 2010 Tartu maakond
Voitka, Ronaldo 2012 Tartu maakond
Voolaid, Albert 2012 Tartu maakond
Väli, Helina 2013 Tartu maakond
Väliste, Pärt 2013 Tartu maakond
Väliste, Pätrik 2015 Tartu maakond
Värv, Gerhard 2013 Tartu maakond
Värv, Grete Estelle 2012 Tartu maakond
Värv, Melanii 2010 Tartu maakond
Zäuram, Samuel 2016 Tartu maakond
Zäuram, Sebastian 2013 Tartu maakond
Änilane, Eliise 2012 Harju maakond
Ärm, Oliver 2013 Tartu maakond
Õigus, Gert 2013 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aasa, Loore 2008 Tartu maakond
Aasa, Marleen 2011 Tartu maakond
Aleksejev, Andrei 2008 Tartu maakond
Anijärv, Kadi 2007 Tartu maakond
Antson, Henri 2008 Tartu maakond
Aria, Karl-Rudolf 2009 Harju maakond
Ariskin, Stanislav 2007 Tartu maakond
Aronov, Anton 2005 Russia
Belyakov, Dmitry 2005 Ida-Viru maakond
Birjuk, Joosep 2007 Põlva maakond
Bogopolskiy, Leo 2008 Russia
Bolshakov, Leonard Kristian 2009 Tartu maakond
Christiaans, Ragnar 2007 Tartu maakond
Denisov, Gerd 2008 Tartu maakond
Dooner, Carl Peeter 2007 Harju maakond
Efimov, Jaroslav 2008 Tartu maakond
Einasto, Helena 2010 Tartu maakond
Ernits, Hardi 2007 Tartu maakond
Ernits, Uku Rasmus 2005 Tartu maakond
Haller, Katarina Kuuli 2010 Tartu maakond
Heerik, Carolin Heily 2010 Tartu maakond
Heerik, Cassandra Cecilia 2008 Tartu maakond
Hämelane, Riho 2009 Tartu maakond
Härmson, Emma 2010 Tartu maakond
Igga, Kristjan 2007 Viljandi maakond
Igga, Marten 2010 Viljandi maakond
Ivanov, Aleksandr 2010 Tartu maakond
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Jalajas, Sander 2006 Tartu maakond
Jašitševa, Arianna 2011 Harju maakond
Jašitševa, Jelizaveta 2009 Harju maakond
Jelagin, Juri 2005 Harju maakond
Joorits, Karli 2005 Tartu maakond
Joost, Marti 2008 Tartu maakond
Järv, Elise Grethel 2007 Tartu maakond
Järvlepp, Ronja 2009 Tartu maakond
Jõgi, Keirit 2007 Viljandi maakond
Jõras, Eliise 2006 Tartu maakond
Jürjo, Jete Mari 2005 Harju maakond
Jürjo, Mats Martin 2008 Harju maakond
Kaarlõpp, Karl Markus 2007 Tartu maakond
Kainel, Georg 2006 Harju maakond
Kalberg, Joosep 2007 Tartu maakond
Kaljuste, Romet 2007 Tartu maakond
Kannel, Indrek 2009 Tartu maakond
Karja, Kaisa 2010 Tartu maakond
Karja, Karmen 2011 Tartu maakond
Kiiker, Kristjan Jaak 2008 Tartu maakond
Kiis, Pille Riin 2009 Tartu maakond
Kiis, Piret Iris 2006 Tartu maakond
Kiis, Tiia Triin 2003 Tartu maakond
Kipli, Kristiina 2005 Tartu maakond
Kivila, Kaarel 2006 Tartu maakond
Kiviväli, Karl 2008 Tartu maakond
Kokk, Karmen 2007 Põlva maakond
Kokk, Kirsi 2010 Põlva maakond
Kolonistov, Roma 2005 Tartu maakond
Kooriits, Liisa 2009 Tartu maakond
Koovit, Mari Liis 2006 Viljandi maakond
Koskor, Saskia 2008 Tartu maakond
Kriisa, Siim 2008 Tartu maakond
Kruusement, Reio 2009 Tartu maakond
Kruusmaa, Rahel 2006 Harju maakond
Kubbi, Kristel 2008 Harju maakond
Kukk, Kristjan 2004 Tartu maakond
Kurs, Aksel 2009 Tartu maakond
Kutuzova, Diana 2005 Ida-Viru maakond
Kuus, Gerda Karoliina 2009 Võru maakond
Kuusik, Angelika 2007 Harju maakond
Kuusik, Laura 2003 Tartu maakond
Kuznetsova, Erika 2007 Tartu maakond
Käo, Carolin 2009 Põlva maakond
Kööp, Kristofer 2009 Tartu maakond
Kübar, Olle Kaarel 2009 Tartu maakond
Kütt, Sirli 2008 Tartu maakond
Lall, Ketriin 2008 Tartu maakond
Larionov, Fjodor 2006 Ida-Viru maakond
Larionova, Jekaterina 2006 Ida-Viru maakond
Lassen, Markus Jasper 2004 Tartu maakond
Laugesaar, Marie Agathe 2004 Tartu maakond
Leets, Heleen 2008 Tartu maakond
Leiger, Eliisabet 2008 Tartu maakond
Leiger, Katariina 2008 Tartu maakond
Leola, Albert 2007 Tartu maakond
Leola, Katariina 2009 Tartu maakond
Leppmets, Anna 2010 Põlva maakond
Leškin, Daniil 2004
Lubi, Larsen 2008 Tartu maakond
Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond
Maasen, Elis 2011 Tartu maakond
MacLennan, Brendon Oliver 2007 Harju maakond
Malõšev, Marcus 2007 Tartu maakond
Matteus, Kevin 2008 Lääne maakond
Meier, Rainer 2008 Tartu maakond
Melnik, Kristy 2014 Järva maakond
Mettis, Eikko Marten 2008 Tartu maakond
Murd, Caspar 2015 Tartu maakond
Mustmaa, Liis-Marii 2009 Tartu maakond
Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
Mõttus, Magnar 2007 Valga maakond
Nõmme, Johannes 2005 Tartu maakond
Nõmme, Kristjan 2007 Tartu maakond
Ollo, Kerli 2002 Viljandi maakond
Oppo, Eleanor 2010 Viljandi maakond
Oriehovs, Doris 2005 Saare maakond
Pajur, Roger 2008 Harju maakond
Pakholkova, Anna 2006 Russia
Parbus, Eva 2009 Tartu maakond
Parmas, Ida 2008 Tartu maakond
Parts, Andri 2006 Võru maakond
Peerandi, Sander 2009 Harju maakond
Penner, Andero 2010 Tartu maakond
Penner, Emil 2008 Tartu maakond
Penner, Rando 2011 Tartu maakond
Pensa, Anna-Triin 2008 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Piir, Kaupo 2007 Tartu maakond
Plakso, Carmen-Anete 2008 Tartu maakond
Platace, Rita 2009 Latvia
Platacis, Krisjanis 2011 Latvia
Pleškan, Dmitri 2009 Russia
Pomerantseva, Daiana 2004 Ida-Viru maakond
Praks, Kaur 2006 Tartu maakond
Prei, Hendrik 2010 Tartu maakond
Prei, Kaspar 2012 Tartu maakond
Pukk, Martin 2008 Harju maakond
Pukk, Oskar 2005 Harju maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Pürn, Kärt 2006 Tartu maakond
Raagmaa, Reiko 2008 Tartu maakond
Raal, Katarina 2009 Pärnu maakond
Randmäe, Birgit 2008 Rapla maakond
Rannik, Kertu 2009 Tartu maakond
Rannik, Kristo 2006 Tartu maakond
Rast, Erik Tõnn 2006 Tartu maakond
Ratilovski, Kirill 2002 Ida-Viru maakond
Raudsepp, Kregor 2007 Tartu maakond
Reima, Heleene 2009 Tartu maakond
Reiman, Alari 2010 Tartu maakond
Reimand, Mihkel 2008 Tartu maakond
Reinsalu, Joosep Kaur 2009 Põlva maakond
Riiner, Ekke 2008 Harju maakond
Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Rohula, Heleri 2004 Tartu maakond
Roop, Anette 2006 Valga maakond
Roos, Ingrid 2007 Tartu maakond
Roos, Oskar 2012 Tartu maakond
Roos, Urmas 2012 Tartu maakond
Roosve, Raili 2009 Harju maakond
Rosenthal, Kädi 2007 Tartu maakond
Rudnev, Arseniy 2008 Russia
Rull, Helena 2007 Tartu maakond
Ruohonen, Miica Patrick johannes 2007 Viljandi maakond
Rämmer, Edrik 2009 Tartu maakond
Rüütel, Rica 2007 Tartu maakond
Saago, Emily 2006 Tartu maakond
Saar, Karl Leonhard 2006 Tartu maakond
Saar, Rene Helen 2004 Tartu maakond
Saaremets, Markus 2009 Tartu maakond
Safronov, Ander 2007 Harju maakond
Sandre, Elari 2006 Tartu maakond
Savinov, Mikhail 2008 Russia
Savolainen, Jessica 2009 Tartu maakond
Shemyakin, Ivan 2004 Russia
Shemyakina, Marya 2007 Russia
Sikka, Jaagup 2008 Harju maakond
Sikkal, Nata Linda 2008 Harju maakond
Silvet, Ketlin 2005 Harju maakond
Silvet, Merili 2007 Harju maakond
Sing, Egon Jakko 2006 Põlva maakond
Sipelgas, Uku 2007 Harju maakond
Sisask, Eliise 2010 Tartu maakond
Sisask, Liis 2003 Võru maakond
Sisask, Sandra 2008 Tartu maakond
Siska, Steven 2008 Võru maakond
Soa, Romek Ragnar 2009 Viljandi maakond
Soans, Karel 2009 Rapla maakond
Sokolov, Maksim 2007 Tartu maakond
Soll, Sander 2009 Võru maakond
Sologub, Kärola 2009 Ida-Viru maakond
Sologub, Mihkel 2008 Ida-Viru maakond
Sumnova, Olga 2008 Ida-Viru maakond
Sõrmus, Melinda 2010 Tartu maakond
Sülla, Gerli 2006 Viljandi maakond
Sülla, Martin 2008 Viljandi maakond
Tagamets, Kert Gregor 2006 Tartu maakond
Talvis, Jaagup 2008 Tartu maakond
Tamm, Karl 2008 Tartu maakond
Tamm, Kevin Sander 2007 Tartu maakond
Tamm, Raul 2006 Tartu maakond
Tammsaar, Kevin 2006 Tartu maakond
Tiidu, Kermo 2011 Võru maakond
Tiidu, Mia-Lee 2009 Võru maakond
Tiidumaa, Mirjam 2008 Tartu maakond
Tiits, Lisette 2007 Harju maakond
Tiits, Mariliis 2008 Harju maakond
Tintera, Karin 2011 Tartu maakond
Tomson, Sten 2007 Tartu maakond
Toom, Kätlin 2007 Jõgeva maakond
Toropov, Stenli 2009 Tartu maakond
Tsibernaja, Katrin 2008 Tartu maakond
Tull, Tauri 2008 Tartu maakond
Tusov, Anna-Lisa 2006 Tartu maakond
Tusov, Mathias 2009 Tartu maakond
Täär, Kristjan 2008 Tartu maakond
Tšernova, Milana 2009 Harju maakond
Uba, Aleksander 2006 Tartu maakond
Vaga, Henri 2006 Tartu maakond
Vaga, Kadi 2009 Tartu maakond
Valk, Mairold 2009 Harju maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Valter, Oskar 2007 Tartu maakond
Valter, Rasmus 2006 Tartu maakond
Variku, Robin 2007 Tartu maakond
Vasemägi, Aleksander 2008 Tartu maakond
Vasiutyk, Sofiia 2006 Russia
Vassel, Dana 2009 Tartu maakond
Veltmann, Carmen 2004 Tartu maakond
Veski, Kirke 2007 Tartu maakond
Veski, Tauri 2009 Tartu maakond
Vestung, Laura Loviise 2008 Harju maakond
Viirsalu, Jaan Artur 2006 Tartu maakond
Vilbu, Janely 2008 Järva maakond
Viljak, Karl-Oskar 2008 Tartu maakond
Viljak, Oliver 2010 Tartu maakond
Vinn, Sigrid 2007 Tartu maakond
Väli, Angelika 2008 Ida-Viru maakond
Väärsi, Raian 2008 Tartu maakond
Väärsi, Rianna 2009 Tartu maakond
Väärsi, Trevor Tristian 2008 Tartu maakond
Zhuravleva, Vika 2007 Belarus
Zikaras, Marcus 1986 Tartu maakond
Änilane, Heleri 2007 Harju maakond

Ski partner

Salomon

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Embach Mariine Auto Elva vald Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Otepää

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium