Participants

Open Track

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Ahtyamova, Snezhana 1985 Russia
Albri, Kalev 1975 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
Alferyev, Igor 1965 Kazakhstan
Altnurme, Tõnu 1969 Harju maakond
Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
Antons, Eero 1978 Pärnu maakond
Areshkin, Yevgenii 1974 Kazakhstan
Arumäe, Grete 1983 Pärnu maakond
Ballinger, Chris 1957 United States
Bankovskii, Anton 1976 Russia
Chernobrivenko, Alexander 1981 Russia
Egle, Kristaps 1977 Latvia
Fraser, Annette 1964 United Kingdom
Haug, Priit 1985 Harju maakond
Havenga, Robert 1960 Netherlands
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hermet, Paule 1997 Tartu maakond
Hion, Lars-Erik 1980 Harju maakond REKORD CC
Järvelaid, Aare 1969 Harju maakond
Kals, Mart 1981 Tartu maakond
Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
Karklins, Sentis 1979 Latvia
Karvonen, Juha 1962 Finland
Kenney, William 1977 United Kingdom
Kholodilov, Andrey 1986 Russia
Kilk, Ain 1967 Harju maakond EWK
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
Kovalev, Sergey 1959 Russia
Krass, Reimo 1985 Järva maakond
Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
Luus, Ago 1969 Harju maakond
Mclean-Perry, Hamish 1988 Australia
Meidla, Tiit 1975 Harju maakond LHV
Meos, Mart 1990 Viljandi maakond
Metsoja, Heigo 1977 Harju maakond Swedbank AS
Novikova, Ekaterina 1983 Russia
Nurk, Aet 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Orlov, Vladimir 1979 Russia
Peik, Helena 1992 Tartu maakond Swedbank AS
Petersen, Hillar 1982 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Petrov, Dmitry 1971 Russia
Piebalgs, Andris 1957 Latvia
Porri, Veli 1964 Finland
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Pungar, Urmas 1976 Tartu maakond TÜASK
Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Saaremets, Viktor 1978 Pärnu maakond Päästeamet
Salla, Margus 1980 Harju maakond
Sepp, Kristo 1986 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
Skorokhodov, Andrey 1985 Russia
Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
Timm-Brock, Brian 1987 United States
Unn, Erki 1971 Valga maakond
Unn, Oskar 2003 Valga maakond
Vaabel, Agu 1970 Harju maakond
Vitols, Kristaps 1983 Latvia
Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond REKORD CC
Zverkov, Aleksei 1976 Lääne-Viru maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Annika 1977 Tartu maakond
Adosson, Kristo 1988 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Astover, Ats 1982 Tartu maakond
Batpen, Kairat 1956 Kazakhstan
Batpen, Sanat 1993 Kazakhstan
Batpenova, Gulshat 1969 Kazakhstan
Bratchikova, Larisa 1962 Russia
Esko, Siim 1985 Tartu maakond
Groza, Valdis 1962 Latvia
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kartau, Tiina 1967 Tartu maakond Suusahullud
Kessler-Aho, Kairi 1974 Harju maakond
Kilpinen, Kari 1955 Finland
Kolobanova, Liudmila 1944 Russia
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
Köhler, Torbjörn 1952 Sweden Stockholm Speedskaters
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Luhtanen, Heikki 1941 Finland
Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
Morozov, Andres 1969 Lääne-Viru maakond
Männik, Merle 1972 Harju maakond Täppsportlased
Nöps, Antti 1969 Tartu maakond Õhuvägi
Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
Pagarand, Andres 1972 Harju maakond
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Perv, Aimar 1985 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Piebalga, Anda 1957 Latvia
Piebalgs, Andris 1991 Latvia
Pukk, Oskar 2005 Harju maakond
Põhjakivi, Raivo 1965 Harju maakond
Rei, Eve 1966 Harju maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Saar, Mart 1975 Harju maakond
Saarma, Anni 1989 Võru maakond
Sikk, Karin 1973 Tartu maakond
Sotnikov, Dmitry 1987 Russia
Tiisler, Tiit 1973 Tartu maakond
Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
Vahi, Urmas 1961 Tartu maakond
Vähesoo, Teet 1972 Harju maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Grushina, Liudmila 1952 Russia
Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
Hion, Oliver 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Koppel, Harriet 2006 Tartu maakond
Kotiranta, Juhani 1943 Finland
Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
Petersen, Erik 2006 Tartu maakond
Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Turva, Timo 1948 Finland

Ski partner

Salomon

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre VSpa

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium