Participants

Open Track

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
1 Ahtyamova, Snezhana 1985 Russia
154 Albre, Ats 1989 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2 Alferyev, Igor 1965 Kazakhstan
133 Allik, Ann-Christine 1994 Harju maakond
134 Allik, Peeter 1970 Harju maakond
3 Altermann, Mikk 1993 Lääne-Viru maakond
143 Andrejeva, Maria 1978 Harju maakond
530 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
199 Annilo, Tarmo 1965 Tartu maakond
4 Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond
5 Antons, Eero 1978 Pärnu maakond
6 Areshkin, Yevgenii 1974 Kazakhstan
7 Arumäe, Grete 1983 Pärnu maakond
506 Asur, Veikko 1982 Valga maakond
118 Aus, Indrek 1969 Tartu maakond
8 Ballinger, Chris 1957 United States
531 Baltaisbrencis, Janis 1977 Latvia
9 Bankovskii, Anton 1976 Russia
131 Brammanis, Davis 1993 Latvia
10 Bundzinieks, Aigars 1965 Latvia
144 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
11 Chernobrivenko, Alexander 1981 Russia
12 Courvoisier, Fabrice 1970 France
13 Egle, Kristaps 1977 Latvia
168 Eilo, Enno 1965 Lääne-Viru maakond SK Rakke
14 Ermilov, Alexander 1955 Harju maakond
15 Fraser, Annette 1964 United Kingdom
157 Frei, Ando 1978 Tartu maakond
179 Germanis, Janis 1979 Latvia
180 Germanis, Juris 1977 Latvia
16 Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
17 Havenga, Robert 1960 Netherlands
527 Herman, Jörgen 1977 Harju maakond
18 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
19 Hermet, Paule 1997 Tartu maakond
160 Hidden 1984 Tartu maakond TÜASK
20 Hion, Lars-Erik 1980 Harju maakond REKORD CC
21 Hirv, Eleri 1988 Tartu maakond OK Võru
22 Hitrov, Toomas 1965 Harju maakond
516 Hurte, Sylvain 1966 France
111 Ilves, Aivo 1986 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
110 Ilves, Alo 1987 Valga maakond Enics Eesti AS
182 Ilves, Indrek 1972 Harju maakond Sportland
518 Ints, Kalev 1974 Tartu maakond
534 Jaagant, Priit 1972 Valga maakond
128 Jaht, Valdur 1981 Tartu maakond
132 Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
502 Jansons, Raivis 1987 Latvia
195 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
23 Joorits, Andero 1980 Harju maakond
24 Järvelaid, Aare 1969 Harju maakond
188 Jõgi, Jaan 1951 Võru maakond
194 Jürimäe, Artur 1960 Tartu maakond
139 Kajari, Priit 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
162 Kajins, Raitis 1971 Latvia
525 Kalnins, Ints 1969 Latvia
25 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
26 Kamberg, Peeter 1967 Harju maakond
189 Karjus, Evelin 1984 Tartu maakond
27 Karklins, Sentis 1979 Latvia
510 Karp, Endel 1960 Harju maakond
28 Karvonen, Juha 1962 Finland
125 Kase, Hannes 1979 Rapla maakond
200 Kelk, Indrek 1969 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
29 Kenney, William 1977 United Kingdom
509 Ketners, Martins 1980 Latvia
30 Kholodilov, Andrey 1986 Russia
31 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
32 Kilk, Ain 1967 Harju maakond EWK
175 Kingo, Gunnar 1980 Harju maakond Treeningpartner
522 Kirsimägi, Kaupo 1977 Harju maakond
33 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
115 Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
34 Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
130 Kivistu, Jaanus 1972 Harju maakond
35 Klampe, Indrek 1973 Võru maakond Võru Suusaklubi
161 Kneta, Mara 1974 Latvia
519 Kokk, Kaspar 1982 Tartu maakond
152 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
36 Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
37 Kork, Algis 1976 Tartu maakond
173 Kornet, Kalev 1960 Harju maakond
38 Kovalev, Sergey 1959 Russia
190 Kraaner, Keio 1982 Tartu maakond
39 Krass, Reimo 1985 Järva maakond
40 Kree, Evald-Hannes 1982 Harju maakond
41 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond Suusahullud
526 Krumina, Linda 1980 Latvia
503 Krumins, Janis 1979 Latvia
156 Kruusla, Ragnar 1985 Harju maakond
528 Kruze, Maris 1977 Latvia
140 Kuimets, Hardi 1986 Tartu maakond
42 Kull, Jüri 1964 Lääne maakond Klubi Tartu Maraton
43 Kumar, Rahul 1978 India Tartu Ülikool
135 Kärema, Ago 1969 Harju maakond
536 Kõdar, Martin 1976 Harju maakond
137 Kõuhkna, Tarmo 1966 Harju maakond
44 Kööp, Andres 1964 Harju maakond
45 Kütt, Arti 1989 Viljandi maakond
123 Laanes, Viljar 1978 Harju maakond
117 Lacis, Kaspars 1981 Latvia
46 Lamp, Enn 1976 Harju maakond
142 Lamp, Hain 1978 Harju maakond
47 Laub, Gerd 1977 Harju maakond
147 Lehismets, Madis 1975 Lääne maakond
48 Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
49 Leinart, Tormi 1981 Järva maakond
50 Leisi, Rain 1968 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
136 Lember, Jüri 1968 Tartu maakond
183 Liivoja, Kuido 1976 Harju maakond #7AM
508 Lissovski, Aleksandr 1979 Tartu maakond
171 Litvinov, Liis 1989 Tartu maakond
158 Luht, Erik 1988 Harju maakond
51 Luts, Taavi 1968 Tartu maakond
52 Luus, Ago 1969 Harju maakond
121 Maier, Merike 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
53 Maier, Mikko 1989 Tartu maakond
174 Malberg, Kriste 1968 Harju maakond
54 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
513 Marrandi, Margus 1973 Järva maakond
512 Marrandi, Raiko 2001 Järva maakond
55 Mclean-Perry, Hamish 1988 Australia
56 Meidla, Tiit 1975 Harju maakond LHV
57 Meos, Mart 1990 Viljandi maakond
58 Metsoja, Heigo 1977 Harju maakond Swedbank AS
129 Miller, Mait 1973 Harju maakond Koidu Suusaklubi
59 Mirme, Sander 1981 Tartu maakond OK Võru
60 Murmann, Rain 1976 Harju maakond Kulgur Team
170 Mäekivi, Jaanus 1976 Harju maakond
178 Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
141 Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
61 Novikova, Ekaterina 1983 Russia
62 Närska, Alger 1970 Lääne-Viru maakond
176 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-Viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
127 Nõmmisto, Jaanus 1972 Hiiu maakond JK Paralepa
63 Oja, Asko 1971 Tartu maakond
151 Olesk, Silja 1994 Tartu maakond OK Põlva Kobras
41 Oolo, Kristjan 1986 Tartu maakond Peloton
145 Org, Indrek 1974 Viljandi maakond
64 Orlov, Vladimir 1979 Russia
167 Ornins, Andris 1989 Latvia
113 Palu, Mati 1958 Harju maakond
65 Pascal, Thomet 1963 France
66 Peik, Helena 1992 Tartu maakond Swedbank AS
124 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
67 Petersen, Hillar 1982 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
68 Petrov, Dmitry 1971 Russia
69 Piebalgs, Andris 1957 Latvia
109 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
70 Pilve, Veiko 1987 Harju maakond
191 Plit, Herkko 1970 Finland
71 Porri, Veli 1964 Finland
148 Preitof, Mati 1960 Harju maakond
532 Prizevoits, Janis 1985 Latvia
72 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
73 Punga, Rainer 1986 Tartu maakond Jõhvi Motoklubi
74 Pungar, Urmas 1976 Tartu maakond TÜASK
75 Punkov, Janek 1970 Pärnu maakond Team Horeca Service
76 Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
159 Rammo, Matt 1988 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
126 Randoja, Merli 1975 Tartu maakond
116 Rang, Hendrick 1988 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
515 Raudsaar, Madis 1979 Tartu maakond Keskkonnaagentuur
172 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
77 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
78 Ridamäe, Alar 1970 Harju maakond Treeningpartner
119 Robbe, Christian 1971 France
511 Romka, Maris 1969 Latvia
535 Roosnupp, Priit 1972 Harju maakond
192 Rubenis, Pauls 2001 Latvia
523 Rull, Alo 1970 Tartu maakond
163 Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
122 Rump, Mehis 1971 Harju maakond
79 Ruusalepp, Arno 1973 Tartu maakond OK Ilves
146 Ruusalepp, Karl August 1997 Tartu maakond TÜASK
120 Saal, Merle 1966 Tartu maakond
507 Saar, Indrek 1973 Lääne-Viru maakond
80 Saar, Marek 1970 Harju maakond
81 Saaremets, Viktor 1978 Pärnu maakond Päästeamet
520 Saavaste, Siim 1983 Valga maakond
82 Salla, Margus 1980 Harju maakond
197 Samoškin, Janek 1973 Tartu maakond
83 Schilf, Arvi 1964 Harju maakond
84 Sepa, Sander 1993 Lääne-Viru maakond
184 Sepp, Algis 1978 Harju maakond
85 Sepp, Kristo 1986 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
86 Sild, Ivo 1969 Tartu maakond Haaslava MTB
529 Sildaru, Kalev 1959 Harju maakond
196 Sildvee, Märt 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
87 Sinkkonen, Markko 1971 Harju maakond
114 Sirokov, Aleksei 1974 Harju maakond
88 Skorokhodov, Andrey 1985 Russia
193 Skrebels, Juris 1980 Latvia Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
533 Smilktens, Karlis 1972 Latvia
89 Smiltnieks, Olafs 1974 Latvia
90 Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
181 Spruds, Andris 1982 Latvia VSK Noskrien
91 Sprudzans, Arturs 1985 Latvia
138 Suisalu, Mikk 1980 Tartu maakond
153 Suursu, Maarika 1974 Lääne-Viru maakond
521 Tamm, Kristo 1977 Valga maakond
164 Tammjärv, Kalle 1967 Tartu maakond
96 Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
97 Tamp, Hendrik 1993 Harju maakond
108 Tekkel, Katre 1979 Harju maakond
177 Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
98 Timm-Brock, Brian 1987 United States
169 Toome, Rita 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
103 Traks, Hanno 1971 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
185 Treimanis, Marcis 1980 Latvia
165 Truus, Ivo 1973 Tartu maakond
504 Tärno, Indrek 1973 Harju maakond
150 Tõnisson, Tiimo 1973 Harju maakond Porter Racing
198 Tüllinen, Krister 1978 Tartu maakond
99 Ukkivi, Tõnis 1981 Harju maakond
501 Univer, Neeme 1974 Viljandi maakond
100 Unn, Erki 1971 Valga maakond
101 Unn, Oskar 2003 Valga maakond
102 Vanags, Janis 1979 Latvia Valmieras velo vien?ba
166 Veeorg, Koit 1970 Harju maakond
186 Verza, Arturs 1986 Latvia
104 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
155 Vihmann, Villem 1988 Tartu maakond
524 Viira, Toomas 1973 Harju maakond
105 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
106 Vitols, Kristaps 1983 Latvia
107 Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond REKORD CC
149 Vutt, Ingmar 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
514 Vähi, Erkki 1984 Harju maakond
187 Välk, Annes 1983 Ida-Viru maakond
517 Wragg, John 1950 Canada
93 Zimmermann, Meelis 1968 Tartu maakond
94 Zirkel, Raul 1972 Tartu maakond
95 Zverkov, Aleksei 1976 Lääne-Viru maakond
505 Ööbik, Antti 1975 Harju maakond Rae Rattaklubi
112 Ööbik, Mikk 1971 Harju maakond
92 Šika, Sandris 1975 Latvia
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
201 Aas, Annika 1977 Tartu maakond
343 Abel, Markko 1978 Harju maakond
202 Adosson, Kristo 1988 Tartu maakond
323 Aljak, Margus 1974 Tartu maakond
276 Ambos, Agris 1980 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
203 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
204 Ambühl, Joos 1959 Switzerland
205 Andresson, Kaur 1977 Tartu maakond Enics Eesti AS
369 Angelstok, Allan 2001 Harju maakond
206 Astover, Ats 1982 Tartu maakond
340 Aus, Aaron 2004 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
339 Aus, Andres 1972 Tartu maakond SK CFC
335 Avango, Lea 1963 Harju maakond
281 Avi, Ain 1969 Tartu maakond
280 Avi, Evelin 1976 Tartu maakond
208 Batpen, Sanat 1993 Kazakhstan
207 Batpenov, Kairat 1956 Kazakhstan
209 Batpenova, Gulshat 1969 Kazakhstan
210 Bratchikova, Larisa 1962 Russia
211 Brändli, Roland 1960 Switzerland
367 Brück, Urmas 1967 Harju maakond
353 Carolin, Siimenson 1988 Tartu maakond
212 Conrad, Martin 1946 Switzerland
213 Dautancourt, Vincent 1984 Tartu maakond
298 Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
285 Enok, Marek 1981 Harju maakond
214 Ermann, Rait 1980 Harju maakond
215 Esko, Siim 1985 Tartu maakond
216 Flury, Peter 1948 Switzerland
309 Gavrilov, Ivan 1988 Harju maakond
217 Groza, Valdis 1962 Latvia
294 Haavel, Andres 1965 Harju maakond
293 Haavel, Matthias 2003 Harju maakond
287 Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
218 Hein, Tarmo 1982 Harju maakond
265 Hidden 1965 Ida-Viru maakond
320 Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
219 Honga, Sven 1973 Harju maakond
246 Ilves, Tauno 1972 Tartu maakond
318 Israel, Severin 1982 Tartu maakond Enics Eesti AS
300 Jaht, Joonas 2006 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
301 Jaht, Maris 1980 Tartu maakond
220 Jermolajeva, Liidia 1978 Ida-Viru maakond Äkke
307 Jõul, Joel 1972 Harju maakond
332 Jürgens, Peep 1972 Tartu maakond
371 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
349 Kaasik, Jaan 1961 Pärnu maakond LNG Team
221 Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond
319 Kajakas, Aivar 1972 Harju maakond
284 Kallas, Ott 1968 Harju maakond
222 Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
288 Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
223 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
224 Kartau, Tiina 1967 Tartu maakond Suusahullud
305 Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
225 Kessler-Aho, Kairi 1974 Harju maakond
226 Kilpinen, Kari 1955 Finland
227 Kiudma, Karl Markus 2004 Tartu maakond
358 Kokkonen, Kristiina 1978 Finland
228 Kolobanova, Liudmila 1944 Russia
275 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
336 Krumins, Didzis 1975 Latvia
322 Kõiv, Mari 1961 Harju maakond
229 Köhler, Torbjörn 1952 Sweden Stockholm Speedskaters
400 Kütt, Assar 1964 Tartu maakond
230 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
354 Laanemäe, Margus 1978 Tartu maakond
357 Lamp, Heneli 1976 Harju maakond
231 Larm, Liivar 1966 Tartu maakond
328 Leif, Maive 1968 Järva maakond
277 Leontjevs, Andis 1981 Latvia
232 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
327 Liivrand, Liivo 1978 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
233 Lill, Kati 1973 Tartu maakond
324 Lillemets, Agur 1964 Võru maakond
260 Linde, Meelis 1990 Saare maakond KL Saaremaa Malev
365 Ljapustin, Aleksandr 1959 Harju maakond
315 Lomp, Heigo 1978 Tartu maakond AC Racing
235 Luhtanen, Heikki 1941 Finland
370 Lukka, Kuuno 1966 Finland
236 Lõhmus, Enn 1945 Tartu maakond
314 Manglus, Anneli 1973 Valga maakond
376 Meremäe, Rain 1977 Tartu maakond
237 Meus, Marek 1982 Tartu maakond
304 Minkovski, Mark 1978 Harju maakond
238 Morozov, Andres 1969 Lääne-Viru maakond
333 Musting, Keit 1981 Põlva maakond Swedbank AS
239 Novikova, Irina 1973 Russia
240 Närska, Marin 1972 Harju maakond
241 Nöps, Antti 1969 Tartu maakond Õhuvägi
347 Ojaste, Marko 1970 Põlva maakond
351 Oras, Tiina 1961 Tartu maakond OK Ilves
243 Orlova, Ekaterina 1979 Russia
242 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
234 Paillard, Lionel 1966 France
374 Parv, Kaido 1968 Tartu maakond
244 Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
245 Peik, Ervin 1966 Valga maakond
247 Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
292 Pettai, Martin 1983 Viljandi maakond Cybernetica AS
248 Piebalga, Anda 1957 Latvia
249 Piebalgs, Andris 1991 Latvia
329 Pirktins, Andis 1958 Latvia
303 Plumer, Maiu 1963 Harju maakond
302 Plumer, Raivo 1961 Harju maakond
250 Podico, Christophe 1962 France
251 Puidak, Liis 1981 Harju maakond
373 Puidak, Peeter 1972 Tartu maakond
252 Pukk, Oskar 2005 Harju maakond
310 Puusepp, Johannes 1995 Põlva maakond
313 Päll, Indro 1978 Harju maakond AC Racing
278 Pärsim, Rasmus 1980 Tartu maakond
253 Põhjakivi, Raivo 1965 Harju maakond
254 Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
255 Raamets, Siiri 1975 Valga maakond
372 Raja, Rainer 1977 Tartu maakond
363 Rakaselg, Jaan 1987 Võru maakond
331 Rang, Joel 1976 Harju maakond RedBike
256 Rei, Eve 1966 Harju maakond
325 Reimann, Gea 1975 Harju maakond RedBike
257 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
289 Rukis, Raivo 1971 Harju maakond
286 Rytberg, Martin 1973 Tartu maakond
299 Rästas, Mariana 1977 Harju maakond
350 Rõõmusoks, Mikk 1976 Harju maakond
348 Rüütli, Anti 1971 Põlva maakond
345 Rüütli, Erki 1971 Põlva maakond
258 Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
259 Saar, Mart 1975 Harju maakond
311 Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
295 Sanin, Rauno 1966 Harju maakond Conviso
261 Saul, Enno 1967 Tartu maakond
262 Schilf, Tõnu 1974 Harju maakond
334 Seim, Sven 1987 Tartu maakond
263 Sikk, Karin 1973 Tartu maakond
330 Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond
279 Simo, Andri 1976 Harju maakond
290 Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
264 Sotnikov, Dmitry 1987 Russia
344 Suur, Jaak 1972 Põlva maakond
306 Suzi, Regina 1975 Harju maakond
312 Talves, Tavi 1972 Tartu maakond
266 Tamm, Esta 1964 Tartu maakond
291 Taniel, Mikk 1978 Harju maakond
361 Tattar, Kristjan 1992 Järva maakond
352 Tein, Pille 1963 Tartu maakond
267 Tiisler, Tiit 1973 Tartu maakond
283 Tischler, Olle 1972 Harju maakond
296 Täär, Karin 1986 Tartu maakond Tripassion Triatloniklubi
297 Täär, Katrin 1983 Tartu maakond
268 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond
338 Tõrvand, Tanel 1981 Jõgeva maakond
346 Tõugjas, Elin 1971 Võru maakond LNG Team
368 Uibopuu, Raivo 1961 Valga maakond
359 Urbanik, Hannes 1967 Valga maakond
269 Urbas, Mart 1973 Harju maakond
316 Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
270 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
321 Vaasna, Tiit 1959 Tartu maakond
271 Vahar, Kairi 1969 Pärnu maakond
272 Vahi, Urmas 1961 Tartu maakond
355 Valge, Indrek 1991 Tartu maakond Saku Õlletehase SK
326 Vasemägi, Marika 1963 Valga maakond
317 Vengerfeldt, Vahur 1968 Tartu maakond
342 Vennik, Jaan 1948 Tartu maakond
337 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
273 Verbu, Jaano 1985 Tartu maakond Trismile
362 Virkus, Katrel 1992 Järva maakond
356 Visnapuu, Erki 1969 Tartu maakond
341 Vitenberga, Zane 1989 Latvia
274 Vähesoo, Teet 1972 Harju maakond
366 Väljataga, Romet 1979 Harju maakond
282 Võhmar, Tauno 1971 Ida-Viru maakond
308 Willoch, Cecilie Annette 1958 Norway
360 Zdvizhkov, Timur 1964 Russia
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
439 Aal, Kaidi 1980 Tartu maakond
456 Aasma, Jan 1972 Järva maakond
452 Abram, Kristi 1973 Tartu maakond
401 Adamson, Geir 1990 Valga maakond
438 Adamson, Hardo 1997 Valga maakond
441 Andresson, Eva-Liisa 1978 Tartu maakond Enics Eesti AS
459 Apuhtin, Anneli 1977 Tartu maakond
402 Arviste, Janno 1980 Harju maakond
453 Aus, Raimond 1998 Tartu maakond
454 Aus, Robin 2003 Tartu maakond
403 Bergmann, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner
446 Darvish-Kojori, Jonathan 2002 Tartu maakond
479 Ehrstein, Mia Loviise 2005 Harju maakond
448 Ehrstein, Virve 1952 Viljandi maakond
426 Fridmane, Ilona 1978 Latvia
460 Gabrel, Katrin 1978 Tartu maakond
404 Grushina, Liudmila 1952 Russia
405 Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
455 Helekivi, Tiina 1966 Tartu maakond
406 Hion, Oliver 2004 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
450 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
465 Kandimaa, Toomas 1975 Tartu maakond
407 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
487 Kelder, Alo 1975 Harju maakond
486 Kelder, Marie 2007 Harju maakond
442 Keps, Kaarin 1978 Harju maakond
464 Kibal, Birgit 1976 Tartu maakond
449 Kibal, Marje 1951 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
472 Kivila, Kaie 1947 Tartu maakond OK Ilves
476 Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond
408 Koppel, Harriet 2006 Tartu maakond
409 Kotiranta, Juhani 1943 Finland
428 Kull, Tiina 1981 Tartu maakond
410 Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
470 Kurvet, Emma 2005 Tartu maakond
471 Kurvet-Käosaar, Leena 1969 Tartu maakond
411 Kuus, Karel 1977 Tartu maakond
412 Kuusik, Roland 1963 Pärnu maakond
413 Külaots, Astrid 1977 Tartu maakond
414 Külaots, Meelis 1975 Tartu maakond
415 Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK
466 Laugesaar, Allar 1977 Tartu maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
458 Lemetti, Evelin 1974 Tartu maakond
457 Lemetti, Mia Marleen 2005 Tartu maakond
429 Loogus, Tarmo 1975 Tartu maakond
444 Malm, Sirje 1964 Valga maakond
416 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
443 Mägi, Kaidi 1990 Jõgeva maakond
434 Nahmans, Jevgenijs 1983 Latvia
445 Oja, Ulvi 1965 Valga maakond
469 Olak, Hugo 1966 Tartu maakond
491 Pae, Andres 1970 Tartu maakond
490 Pae, Ester 1972 Tartu maakond
492 Pae, Hans-Herman 2010 Tartu maakond
467 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
475 Parm, Signe 1980 Harju maakond
474 Perv, Aimar 1985 Tartu maakond
417 Petersen, Erik 2006 Tartu maakond
484 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
418 Prints, Kairi 1970 Harju maakond
480 Pärsim, Piret 1965 Tartu maakond
436 Rammul, Heiki 1948 Tartu maakond OK Ilves
419 Rammul, Külliki 1977 Tartu maakond
478 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
477 Reimand, Katrin 1967 Tartu maakond
485 Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
420 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
489 Roosnupp, Moonika 1971 Harju maakond
437 Rukis, Janika 1968 Harju maakond
461 Saaron, Priit 1975 Tartu maakond
473 Samarüütel, Ago 1979 Tartu maakond
427 Sasko, Kristiana 1996 Latvia
483 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond
430 Semjonova, Astrida 1954 Latvia
421 Semjonovs, Edijs 2005 Latvia
432 Simo, Linda-Maria 2008 Harju maakond
422 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
431 Svarts, Ave 1975 Tartu maakond
435 Sõrmus, Ene 1972 Valga maakond Tehvandi SK
433 Tael, Kristi 1973 Tartu maakond
423 Taivere, Natalja 1947 Tartu maakond
440 Teppan, Tiia 1961 Tartu maakond
488 Timmusk, Kai 1982 Harju maakond
481 Tinits, Kadri 1955 Harju maakond
451 Truu, Viljar 2010 Tartu maakond
424 Turva, Timo 1948 Finland
468 Vanasaun, Ivo 1978 Harju maakond
462 Vanaveski, Ilona 1942 Tartu maakond
463 Vendel, Sten 1978 Harju maakond
482 Vernik, Tiina 1958 Harju maakond
425 Vimberg, Lea 1960 Lääne-Viru maakond
447 Võsa, Peeter 1945 Viljandi maakond

Ski partner

Salomon

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Embach Mariine Auto Elva vald Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Otepää

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium