Participants

63 km / 31 km

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aalberg, Raoul 1965 Harju maakond
Aamisepp, Andres 1980 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Aamisepp, Arno 1991 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Aarma, Raul 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Aasmäe, Ilmar 1968 Tartu maakond
Aasmäe, Martin 1996 Tartu maakond
Abel, Markko 1978 Harju maakond
Adel, Ander 1977 Lääne-viru maakond Tridens AS
Ader, Angela 1993 Tartu maakond Suusahullud
Ader, Kadri 1983 Valga maakond
Ahas, Rein 1966 Tartu maakond Tartu Ülikool
Ahtijainen, Riho 1987 Estonia Swedbank AS
Ahtijainen, Risto 1985 Rapla maakond
Ahu, Margit 1983 Ida-Viru maakond
Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Aigro, Aiko 1981 Harju maakond
Akimov, Andrey 1970 Russia Pskov Ski Team
Aksjonov, Pjotr 1948 Ida-Viru maakond Äkke
Alderman, Fredrik 1983 Sweden
Alenius, Ernst 1949 Finland
Alla, Janek 1973 Harju maakond Swedbank AS
Alles, Kristjan 1990 Viljandi maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Aloel, Terje 1972 Tartu maakond Suusahullud
Altin, Enn 1971 Tartu maakond
Altin, Ergo 1996 Tartu maakond
Altmets, Valev 1967 Järva maakond
Altnurme, Tõnu 1969 Harju maakond
Altoja, Annika 1997 Ida-Viru maakond
Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
Altosaar, Rain 1975 Võru maakond Hauka Veloklubi
Alusalu, Matis 1987 Järva maakond
Alver, Oliver 1977 Harju maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
Annilo, Mihkel 1992 Rapla maakond
Annion, Silver 1983 Tartu maakond SK Keremeister
Annus, Hannes 1970 Pärnu maakond
Ansen, Rein 1983 Rapla maakond
Anton, Arno 1957 Valga maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
Anton, Cristian 1995 Harju maakond
Anton, Tair 1974 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Antoniak, Marek 1968 Harju maakond
Antons, Eero 1978 Pärnu maakond
Antsmäe, Jarmo 1984 Harju maakond
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arak, Anti 1973 Harju maakond Areal Team
Areda, Tarmo 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Aren, Raido 1983 Järva maakond
Arge, Endrus 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Arge, Virgo 1978 Harju maakond
Arjakse, Jüri 1978 Harju maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Arras, Aigar 1968 Tartu maakond
Arro, Mart 1970 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Arst, Alar 1962 Tartu maakond
Arukaevu, Art 1973 Harju maakond
Aruksaar, Erki 1980 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Arula, Ando 1982 Harju maakond
Arula, Astrid 1983 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Arula, Raul 1958 Tartu maakond
Arumeel, Ansi 1978 Harju maakond
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Arus, Tiit 1971 Saare maakond Sparta Spordiselts
Astover, Ats 1982 Tartu maakond
Atkinson, Barry 1948 France
Atonen, Marek 1977 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Avalo, Imre 1980 Harju maakond Team TT
Avila, Imre 1971 Ida-Viru maakond
Azizbaev, Rafik 1950 Russia
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
Bachem, Harry 1972 Germany
Bachmann, Ago 1970 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Balickij, Igor 1968 Lithuania
Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond TSK Joosu
Baranovski, Sergei 1982 Belarus
Baranovskiy, Sergey 2000 Russia Krilatiy Batalion
Baranovskiy, Valeriy 1975 Russia Krilatiy Batalion
Batarags, Janis 1957 Latvia
Baum, Oleg 1954 Harju maakond
Bauman, Jaanus 1976 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Baumann, Rain 1977 Harju maakond
Baumann, Raul 1973 Harju maakond
Bazhin, Vladimir 1962 Russia
Bekker, Aivar 1962 Harju maakond
Belov, Iurii 1960 Russia
Bendeli, Nicolas 1952 Australia
Bennett, Brian 1943 United States
Berchtold, Rene 1966 Switzerland
Berzin, Aivar 1969 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Bieksa, Zilvinas 1969 Lithuania
Blahus, Lukas 1972 Czech Republic
Blake, Adrian 1954 Australia
Blanks, Andris 1940 Latvia
Blanks, Janis 1970 Latvia
Blanks, Maris 1945 Latvia
Blanks, Martins 1976 Latvia
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Blond, Taivo 1970 Harju maakond
Bobrov, Vladimir 1954 Russia
Bolduzev, Viktor 1960 Russia Pskov Ski Team
Boman, Esko 1947 Finland
Born, Illimar 1993 Tartu maakond
Brakmann, Andres 1980 Harju maakond
Brenayzen, Ilya 1968 Russia
Brückner, Ralf 1975 Germany
Bukhmarov, Aleksandr 1977 Russia
Bunkovskis, Janis 1984 Latvia
Burkov, Boriss 1971 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Bushuev, Sergei 1973 Russia
Bõkov, Viktor 1965 Ida-Viru maakond
Chernov, Oleg 1961 Russia
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Danilov, Andrus 1973 Harju maakond Suusaakadeemia
David, Martin 1972 Czech Republic
Denis, Istomin 1986 Russia
Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
Derkunskiy, Artem 1983 Russia
Dmitriev, Peeter 1950 Tartu maakond
Drake, Roberts 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Dudarev, Andrei 1966 Ida-Viru maakond Äkke
Dukan, Diana 1973 Tartu maakond
Eckel, David 1958 United States
Edovald, Meelis 1967 Pärnu maakond
Eensaar, Avo 1947 Tartu maakond
Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Efimov, Anatoly 1945 Russia Narva SK Firn
Eglite, Inguna 1964 Latvia
Egorov, Vyacheslav 1949 Russia
Ehavee, Andres 1974 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
Einbaum, Peeter 1975 Tartu maakond BALTDEFCOL
Einberg, Peeter 1959 Harju maakond
Einland, Vello 1958 Harju maakond EWK
Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Eismel, Uudo 1946 Jõgeva maakond
Elings, Margus 1979 Tartu maakond
Elismäe, Tõnu 1969 Harju maakond
Elissaar, Jaanus 1974 Harju maakond
Eller, Rain 1977 Harju maakond Swedbank AS
Ellerbracke, Karl-Ludwig 1942 Germany
Elmik, Sten 1982 Harju maakond
Elvet, Rait 1984 Valga maakond
Enok, Marek 1981 Harju maakond
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Epner, Indrek 1972 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
Epners, Kristaps 1976 Latvia
Erik, Risto 1981 Harju maakond Sportlove
Erikson, Johan 1961 United States
Erm, Jürgen 1988 Harju maakond
Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
Estorn, Lilian 1955 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Evert, Lauri 1978 Harju maakond Team TT
Fahrutdinov, Airat 1970 Tartu maakond
Fahrutdinovi, Haidar 1937 Tartu maakond
Fediunin, Yury 1968 Russia Uventa Sport Velomarket CSKA
Fedotenkov, Alexander 1959 Russia
Feruglio, Luigino 1940 Switzerland
Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
Fiser, Pavel 1972 Czech Republic
Flavyanov, Igor 1970 Russia Narva SK Firn
Fridolin, Ivo 1971 Harju maakond
Frolov, German 1986 Russia Pskov Ski Team
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Galgans, Aldis 1971 Latvia 5A-Valka / LV
Gavrik, Sergey 1971 Russia Krilatiy Batalion
Gaydon, Paul 1972 Harju maakond
Gayfullin, Arkadiy 1967 Russia
Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
Golovin, Alexander 1989 Russia
Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond
Goshko, Sergey 1962 Belarus
Gottstein, Daniel 1964 Switzerland
Grachev, Andrei 1960 Russia
Greiderer, Klaus 1967 Germany Schulz Sportreisen
Grende, Ants 1969 Latvia
Grigorovits, Jaanus 1975 Tartu maakond Tridens AS
Grihin, Aigar 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Grihin, Kevin 2001 Võru maakond Karupesa Team
Gross, Tõnis 1974 Põlva maakond
Grünvald, Olavi 1967 Harju maakond
Gstoehl, Werner 1963 Liechtenstein
Haandi, Kaarli 1986 Saare maakond
Haav, Viljar 1975 Harju maakond Viimsi Sport
Habakuk, Andres 1984 Harju maakond
Hagström, Patrik 1989 Sweden
Haikara, Jako 1966 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Hain, Toomas 1968 Valga maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Halama, Jakub 1979 Czech Republic
Haljaste, Härmo 1973 Tartu maakond
Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
Halldorsdottir, Rannveig 1964 Iceland
Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Hallikma, Heiti 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Hannes, Kollist 1970 Tartu maakond Suusahullud
Hanni, Rene 1982 Harju maakond
Hanni, Tarmo 1951 Harju maakond EWK
Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
Hanso, Indrek 1966 Harju maakond
Hein, Urmas 1962 Tartu maakond SAK Tartu
Heinam, Elela 1977 Pärnu maakond
Heinloo, Peep 1965 Valga maakond
Heinola, Ivar 1977 Tartu maakond
Heinsoo, Andrus 1967 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Heinsoo, Karl Erik 1998 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Heldna, Eerik 1977 Harju maakond Treeningpartner
Helgand, Kalmer 1967 Harju maakond
Helmja, Kati 1980 Harju maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hermlin, Timo 1981 Tartu maakond
Hidden 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
Hidden 1982 Võru maakond
Himma, Evelyn 1972 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Hintsov, Veiko 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
Hirve, Raine 1987 Harju maakond
Holland, Gert 1988 Harju maakond
Holland, Reet 1965 Harju maakond
Hope, Allan 1953 Australia
Hopkins, Chris 1966 Australia
Horma, Toomas 1992 Põlva maakond Tartu Suusaklubi
Hughes, Wendy 1969 Australia
Huimerind, Villu 1979 Harju maakond
Hulkkonen, Juha 1956 Finland
Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Hunt, Kalev 1951 Pärnu maakond OK West
Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond
Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
Illing, Sven 1979 Tartu maakond Trismile
Ilm, Ivo 1989 Jõgeva maakond
Ilmet, Elor 1960 Järva maakond
Ilumäe, Andre 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Ilves, Aivo 1986 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Ilves, Indrek 1979 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Ilves, Tõnu 1963 Tartu maakond
Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
Inno, Ain 1964 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Inno, Kadi 1963 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Isakov, Viktor 1955 Russia Pskov Ski Team
Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond Saarefood
Jaagant, Priit 1972 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ
Jaagus, Jaak 1956 Tartu maakond
Jaaku, Mati 1962 Lääne maakond
Jaanimägi, Argo 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Jaanus, Andres 1963 Harju maakond EWK
Jaanus, Lauri 1991 Harju maakond
Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Jagudina, Aljona 1976 Ida-Viru maakond Äkke
Jahilo, Sander 1987 Tartu maakond
Jakimiec, Tadeusz 1966 Poland
Jakobson, Mikk 1989 Tartu maakond
Jakovleva, Olga 1958 Ida-Viru maakond Äkke
Jalasto, Kaupo 1958 Harju maakond
Jallai, Janeli 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
Jammer, Ülo 1948 Järva maakond
Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Jansky, Petr 1966 Czech Republic
Janusauskas, Algimantas 1974 Lithuania Jokers - Santa Monica Networks
Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Jirous, Vilem 1980 Czech Republic
Joala, Mikk 1983 Harju maakond
Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond
Johansson, Tommy 1964 Sweden
Joona, Janar 1982 Harju maakond
Joonas, Inge 1971 Võru maakond
Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
Juhandi, Aivar 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Juhkov, Janno 1973 Pärnu maakond Järvakandi Wellod
Jukk, Rasmus 1975 Tartu maakond Avera
Julge, Kaljo 1957 Tartu maakond
Jundas, Kadri-Ann 1970 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juurak, Katrin 1982 Viljandi maakond Suusahullud
Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
Juva, Timo 1969 Finland
Juzek, Petr 1976 Czech Republic
Jylhä, Kari 1953 Finland Silvini Madshus Team
Jäe, Urmas 1962 Saare maakond Pöide Spordiselts
Jänes, Rivo 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvela, Hans 1957 Põlva maakond
Järveots, Tõnu 1974 Tartu maakond
Järvet, Arvo 1948 Tartu maakond
Jõeleht, Argo 1971 Tartu maakond
Jõeste, Tarvo 1970 Harju maakond
Jõgi, Jaan 1951 Võru maakond
Jõgi, Joonas 1991 Harju maakond SK CFC
Jõgi, Tarvo 1987 Pärnu maakond
Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
Jürgenson, Richard 1969 Harju maakond
Jürimaa, Tõnu 1947 Valga maakond EWK
Jürimäe, Aili 1969 Pärnu maakond
Jürimäe, Toomas 1956 Tartu maakond
Jürisaar, Meelis 1971 Harju maakond
Jürisaar, Merilin 2000 Harju maakond
Jürviste, Ülar 1978 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Kaaret, Enn 1966 Harju maakond
Kaarma, Henri 1974 Harju maakond
Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
Kaasik, Guido 1966 Rapla maakond Telia SK
Kaasik, Keijo 1981 Harju maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaasik, Tiiu 1949 Tartu maakond OK Ilves
Kaasik, Tõnis 1992 Rapla maakond Tallinna Ülikool
Kaasik, Ülo 1975 Harju maakond Eesti Panga SK
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond
Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
Kadarik, Peeter 1987 Harju maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Kadyrov, Danis 1951 Russia
Kaegas, Margus 1970 Lääne-Viru maakond
Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond
Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
Kaik, Kaido 1979 Harju maakond
Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
Kairite, Inna 1991 Harju maakond
Kaju, Johannes 1961 Saare maakond
Kaju, John 1991 Saare maakond
Kala, Kaspar 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
Kalamees, Mikk 1993 Harju maakond Team TT
Kalamees, Targo 1972 Harju maakond Team TT
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kalda, Rain 1981 Tartu maakond Elisa
Kalda, Rain 1991 Rapla maakond
Kaldaru, Kurmet 1996 Võru maakond
Kaldmäe, Kalle 1978 Tartu maakond Volvo Estonia OÜ
Kaldvee, Martten 1986 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
Kale, Merle 1975 Harju maakond Areal Team
Kalev, Matthias 1997 Harju maakond Tartu Ülikool
Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
Kaljas, Hanna-Marii 1997 Harju maakond
Kaljula, Ivo 1973 Viljandi maakond
Kaljumets, Kaupo 1987 Rapla maakond
Kaljumäe, Aile 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Elisa
Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
Kaljuvee, Kaupo 1971 Harju maakond Areal Team
Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
Kallas, Kaarel 1982 Viljandi maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Uibo 1977 Saare maakond
Kallasmaa, Kalmer 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Kallasmaa, Karl-Thomas 1997 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Kallaste, Kermo 1973 Harju maakond
Kallaste, Veigo 1974 Harju maakond
Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond SK Sula
Kallip, Silvar 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kalm, Volli 1953 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kalmu, Kalvo 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
Kals, Mart 1981 Tartu maakond
Kalvet, Mati 1951 Tartu maakond
Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
Kampus, Priit 1977 Harju maakond
Kanep, Urmas 1954 Harju maakond
Kang, Udo 1967 Tartu maakond
Kangro, Paul 1950 Lääne maakond
Kangur, Peeter 1971 Valga maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Kannimäe, Viljar 1987 Võru maakond Saksa Automaatika ProTeam
Kantanen, Olli 1967 Finland
Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Karell, Leho 1986 Järva maakond
Kari, Tarmo 1966 Harju maakond
Karja, Andre 1996 Lääne maakond
Karja, Jaana 1982 Tartu maakond
Karja, Kaupo 1984 Tartu maakond
Karja, Lisette 1999 Lääne maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Karp, Kristo 1997 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Karro, Kalmar 1975 Lääne-Viru maakond
Karrofeldt, Kalle 1979 Tartu maakond
Karwowski, Jerzy 1944 Poland
Kasemaa, Madli 1989 Jõgeva maakond
Kaseväli, Mairo 1983 Harju maakond
Kaseväli, Ranol 1984 Harju maakond
Kask, Andres 1968 Harju maakond
Kask, Edvin 1987 Lääne-Viru maakond
Kask, Kristo 1980 Harju maakond
Kask, Toomas 1949 Lääne-Viru maakond
Kaska, Mart 1987 Harju maakond
Kaskema, Helen 1971 Tartu maakond
Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Kattago, Veljo 1968 Harju maakond
Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kees, Märt 1984 Pärnu maakond
Keevend, Kalmer 1957 Järva maakond
Kelgo, Kaspar 1992 Järva maakond
Kelk, Indrek 1969 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kennedy, Tim 1949 United States
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kesküla, Urmo 1977 Pärnu maakond RR Suusaklubi
Keuer, Gerd 1967 Germany
Khalimullin, Yury 1954 Russia
Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
Kiitam, Urmo 1989 Harju maakond
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
Kikkas, Reedik 1981 Harju maakond
Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kilk, Ain 1967 Harju maakond EWK
Kilki, Ergo 1969 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Kilmi, Jaak 1973 Harju maakond Eesti Sportlane
Kink, Jana 1968 Tartu maakond
Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Kirilovsky, Pavel 1966 Latvia OC Limbazi
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kiselev, Alexandr 1983 Russia
Kitsing, Rein 1952 Harju maakond
Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kitvel, Olev 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Kivi, Ilkka 1953 Finland
Kivi, Veiko 1965 Põlva maakond
Kivikas, Arvo 1950 Tartu maakond OK Ilves
Kivikas, Riina 1952 Tartu maakond OK Ilves
Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Areal Team
Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Kivila, Märt 1982 Tartu maakond OK Ilves
Kivila, Rita 1974 Tartu maakond
Kivimäe, Märt 1989 Võru maakond
Kivimäe, Oliver 1992 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
Kivistik, Raivo 1964 Põlva maakond
Kivistik, Vassili 1967 Tartu maakond
Klaaas, Kunnar 1981 Lääne-Viru maakond
Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
Klauza, Laima 1969 Latvia
Klavins, Aivars 1957 Latvia Lennuliiklusteeninduse AS
Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
Kliiman, Tanel 1968 Tartu maakond SAK Tartu
Kliimask, Tarvi 1970 Tartu maakond
Klimczak, Piotr 1969 Poland
Kobar, Heiki 1974 Tartu maakond
Kochergan, Mikhail 1966 Ukraine
Kogger, Toomas 1974 Harju maakond
Koha, Priit 1975 Võru maakond
Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Koit, Mirjo 1989 Pärnu maakond
Koivula, Jouko 1967 Finland
Kolganov, Evgeniy 1983 Russia
Kollo, Tiit 1964 Harju maakond EWK
Kollom, Sander 1971 Tartu maakond Suusahullud
Komin, Martin 1972 Czech Republic
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
Konist, Hannes 1952 Lääne-Viru maakond
Konstantinov, Sergey 1974 Russia
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Kooser, Mart 1976 Harju maakond
Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond
Koosma, Daniel 1986 Lääne-Viru maakond
Koovit, Silver 1974 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Koplus, Kaupo 1962 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Koppa, Kaido 1974 Harju maakond
Koppel, Mati 1980 Harju maakond
Korb, Randy 1971 Harju maakond Areal Team
Korbelainen, Marek 1977 Harju maakond
Korbun, Kalev 1971 Tartu maakond Vestmann Grupp AS
Korjus, Andres 1946 Harju maakond
Kornilov, Andrey 1972 Russia
Koshik, Oleg 1985 Tartu maakond Suusahullud
Kostka, Krzysztof 1955 Poland
Kotka, Kalle 1965 Võru maakond
Kovaljov, Juri 1999 Harju maakond SK CFC
Kovaljov, Oleg 1964 Harju maakond
Kraavi, Indrek 1976 Pärnu maakond
Kralle, Ivo 1962 Viljandi maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Krauklis, Vairis 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Kreegimets, Janis 1968 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Kreekman, Kalev 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kreintaal, Kaido 1962 Harju maakond
Krievans, Artis 1973 Latvia
Krik, Andres 1968 Harju maakond Saku Suusaklubi
Krist, Karel 1978 Harju maakond
Kriz, Ludek 1980 Czech Republic
Krofta, Jan 1972 Czech Republic
Kroon, Kalle 1968 Ida-Viru maakond
Kroon, Olev 1959 Harju maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Kruus, Martin 1971 Harju maakond
Kruus, Urmas 1959 Tartu maakond
Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond
Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kudryavtsev, Konstantin 1974 Russia
Kuha, Nikolai 1941 Tartu maakond
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalev 1951 Harju maakond EWK
Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
Kukk, Tarvi 1982 Saare maakond
Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud
Kukov, Artur 1979 Finland
Kulasalu, Anti 1966 Valga maakond
Kull, Erki 1970 Tartu maakond Avera
Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond
Kulli, Rait 1985 Harju maakond
Kullik, Karmo 1975 Estonia Swedbank AS
Kulp, Alar 1972 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Kumm, Karl-Erik 1997 Viljandi maakond
Kumm, Rain 1972 Harju maakond
Kumm, Tanel 1973 Viljandi maakond
Kupinas, Jonas 1949 Lithuania
Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kure, Mihkel 1984 Tartu maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
Kurik, Enn 1962 Harju maakond
Kuslap, Kaarel 1997 Tartu maakond
Kutsar, Andres 1985 Tartu maakond
Kuusalu, Asko 1977 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Kuuseorg, Rain 1981 Võru maakond
Kuusik, Leho 1970 Pärnu maakond Freesport
Kuusk, Janno 1979 Harju maakond Treeningpartner
Kuusk, Margus 1974 Harju maakond
Kuusk, Sander 1987 Viljandi maakond
Kuzmin, Leonid 1958 Sweden Kuzmin Ski Technology AB
Kuznetsov, Andrey 1984 Russia
Kuznetsov, Vladimir 1956 Russia
Kuzub, Vladimir 1963 Russia
Käige, Rauno 1974 Lääne-Viru maakond
Käosaar, Kalev 1974 Harju maakond Trismile
Kärdi, Tarmo 1971 Lääne-Viru maakond Suusaakadeemia
Kärsten, Argo 1980 Harju maakond
Kõiv, Henri 1988 Tartu maakond Suusahullud
Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
Kõiv, Sulev 1955 Valga maakond
Kõivsaar, Kalev 1968 Tartu maakond
Kõll-Grünberg, Kristiina 1975 Harju maakond Elisa
Kõrgesaar, Kristjan 1974 Tartu maakond
Kõrgnurm, Kristo 1992 Ida-Viru maakond Suusahullud
Kõvask, Raul 1970 Harju maakond
Köhl, Wolfgang 1994 Italy
Kübar, Rene 1976 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
Külanurm, Karli 1981 Tartu maakond
Külaots, Raido 1979 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
Külm, Hanno 1969 Tartu maakond
Külm, Kurmo 2000 Valga maakond
Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kütson, Jaanus 1980 Harju maakond
Kütt, Arti 1989 Viljandi maakond
Laanela, Tarmo 1977 Harju maakond
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond XTeam-KSV.ee
Laaneots, Tiit 1969 Tartu maakond
Laanes, Triin 1974 Harju maakond
Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
Laansalu, Priit 1969 Harju maakond Jõelähtme Singel
Laas, Gunnar 1970 Harju maakond
Laas, Johan 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
Lacars, Harijs 1958 Latvia Engures Sportam
Lagle, Lauri 1975 Harju maakond
Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Lai, Ivar 1962 Harju maakond
Laidvee, Priit 1968 Võru maakond
Laidver, Aive 1968 Võru maakond Hauka Veloklubi
Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Laine, Andre 1969 Võru maakond Rõuge Racing Team
Laineste, Andres 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Laitus, Vaido 1971 Harju maakond
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
Lasseron, Elina 1967 Harju maakond EWK
Lastochkin, Vladislav 1979 Russia
Laur, Mati 1963 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Lauri, Kristiine 1993 Võru maakond
Lauter, Mihkel 1989 Harju maakond Forss OÜ
Lavrikova, Svetlana 1962 Russia Narva SK Firn
Lavrovski, Aleksei 1942 Ida-Viru maakond Äkke
Lazarev, Dmitry 1972 Latvia Pro-Trener
Lebedev, Evgeni 1959 Russia Uventa Sport Velomarket CSKA
Lebedev, Igor 1958 Russia Pskov Ski Team
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Russia Pskov Ski Team
Lee, Are 1951 Tartu maakond
Leemits, Richard 1968 Harju maakond
Leesment, Jüri 1954 Põlva maakond
Leesment, Märt 1988 Põlva maakond
Leetberg, Margus 1986 Tartu maakond
Leevit, Alari 1977 Viljandi maakond
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Lehesmets, Kaspar 1990 Viljandi maakond
Lehesmets, Taivo 1957 Viljandi maakond
Leht, Aivar 1971 Lääne maakond SK Sula
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Lehtmets, Rein 1968 Valga maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Leier, Tõnis 1952 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Leinart, Tormi 1981 Järva maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Leitsalu, Lauri 1983 Harju maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lemmik, Kalev 1979 Valga maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lensment, Indrek 1976 Tartu maakond
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Leosk, Andres 1974 Harju maakond
Lepasaar, Ivo 1965 Harju maakond Suusaakadeemia
Lepik, Hillar 1954 Harju maakond EWK
Lepik, Janek 1978 Tartu maakond
Lepik, Kaido 1990 Tartu maakond Suusahullud
Lepik, Margus 1969 Valga maakond Valga MV
Lepiksaar, Egert 1999 Lääne-Viru maakond Karupesa Team
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lepiksaar, Madis 1989 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Leping, Kristi 1977 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lepp, Johanna 1983 Harju maakond Elisa
Lepp, Meelis 1974 Saare maakond
Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
Ligi, Jürgen 1959 Harju maakond
Ligi, Kaja 1963 Harju maakond
Liht, Sulev 1964 Harju maakond
Liigand, Ants 1964 Viljandi maakond
Liik, Peeter 1987 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Liin, Urmas 1976 Järva maakond TÜASK
Liiv, Harry 1950 Harju maakond
Liiv, Kalev 1956 Tartu maakond
Liiva, Hanno 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
Liivamägi, Lauri Juhan 1981 Tartu maakond
Liivat, Anto 1982 Harju maakond
Lill, Meelis 1970 Valga maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lilleoru, Merle 1977 Harju maakond
Lillmets, Üllar 1971 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lillsoo, Indrek 1973 Harju maakond Tridens AS
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lina, Jürgen 1987 Põlva maakond
Lind, Heiko 1986 Harju maakond
Linde, Jüri 1971 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Linder, Ivo 1978 Pärnu maakond
Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Linnanto, Juha 1970 Tartu maakond
Linnus, Artur 1989 Võru maakond Areal Team
Linnus, Kristjan 1993 Võru maakond Areal Team
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Linsi, Kristjan 1983 Tartu maakond
Lint, Maik 1983 Harju maakond Areal Team
Lint, Merle 1961 Tartu maakond
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Lisin, Konstantin 1992 Russia Narva SK Firn
Locmele, Elizabete 2000 Latvia
Locmelis, Artis 1971 Latvia
Logachev, Aleksandr 1976 Russia GUC GRENOBLE SKI / Team KV+
Longhini, Ross 1961 United States
Longhini, Vicki 1958 United States
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loorens, Renek 1981 Lääne maakond SK Sula
Loorits, Vello 1941 Harju maakond
Loosaar, Vahur 1964 Põlva maakond
Lopsik, Priit 1979 Harju maakond Swedbank AS
Lossmann, Eerik 1964 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Lossmann, Sven 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Luberg, Margo 1976 Harju maakond
Luik, Alar 1972 Tartu maakond
Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Luikme, Peeter 1968 Tartu maakond Agro93
Lukk, Cheron 1991 Põlva maakond
Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula
Lukka, Mait 1979 Finland
Lukka, Rait 1981 Finland
Lunkov, Valentin 1973 Russia
Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond
Luts, Arvo 1976 Finland
Luts, Kaarel 1987 Tartu maakond Suusahullud
Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Luuk, Erkki 1970 Harju maakond SK CFC
Läger, Gerlind 1962 Germany Schulz Sportreisen
Läänemets, Ott 1987 Lääne-Viru maakond
Lääts, Kaitlyn 1999 Lääne maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Lõhmus, Mari 1985 Harju maakond Suusahullud
Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Lõoke, Avo 1957 Jõgeva maakond SK Toonus
Lõoke, Eeva-Laura 1997 Harju maakond Tartu Ülikool
Lõoke, Peeter 1967 Harju maakond
Löf, Joakim 1973 Sweden
Lüüs, Udo 1955 Tartu maakond OK Ilves
Maala, Kadri 1990 Harju maakond Vestmann Grupp AS
Maala, Mari 1990 Harju maakond Vestmann Grupp AS
Maala, Mihkel 1961 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Maanurm, Joonas 1976 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
Maaring, Lauri 1974 Harju maakond
Maarits, Andres 1973 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Alar 1967 Harju maakond
Maasik, Laura 1993 Harju maakond
Maasing, Eret 1984 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
Maasing, Kaupo 1981 Harju maakond Swedbank AS
Maasing, Tarmo 1963 Lääne-Viru maakond
Madi, Reigo 1989 Põlva maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Madrus, Piret 1981 Harju maakond
Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Maidre, Udo 1951 Rapla maakond
Maiste, Andrus 1964 Pärnu maakond Treeningpartner
Maiste, Kaimo 1980 Harju maakond
Maiste, Margus 1977 Harju maakond
Maiste, Ülle 1978 Harju maakond Eesti Sportlane
Maisvee, Lauri 1970 Harju maakond
Maisvee, Rando 1979 Harju maakond
Makeshyn, Kanstantsin 1967 Belarus
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Maling, Eero 1999 Viljandi maakond
Maling, Erki 1992 Viljandi maakond
Maljugin, Anton 1978 Harju maakond
Malkus, Margus 1973 Tartu maakond
Mandre, Gen 1983 Tartu maakond
Mangusson, Tanel 1975 Harju maakond
Mangusson, Toivo 1945 Harju maakond
Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
Maran, Taavi 1985 Põlva maakond
Marand, Monika 1973 Harju maakond
Mardiste, Peep 1972 Tartu maakond
Margus, Helen 1975 Pärnu maakond
Maripuu, Raul 1976 Harju maakond
Markson, Uno 1957 Rapla maakond
Markss, Kaspars 1970 Latvia
Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Matt, Olev 1964 Tartu maakond
Matvejev, Ahto 1959 Järva maakond RR Suusaklubi
Matveychenko, Sergey 1970 Russia
Mazko, Viktor 1972 Israel SF Vershina
Mazurtshak, Georg 1964 Harju maakond
Medijainen, Mikk 1984 Tartu maakond A. Le Coq
Medvedev, Sergei 1966 Russia
Meerbach, Ando 1977 Rapla maakond
Mehik, Jaan 1962 Saare maakond
Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS
Melbardis, Janis 1978 Latvia
Melbardis, Roberts 1977 Latvia
Meos, Tõnu 1960 Harju maakond
Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
Merivee, Mihkel 1981 Harju maakond
Mersadykov, Aleksei 1979 Russia SF Vershina
Mesila, Raidar 1970 Harju maakond Avera
Metsa, Jaan 1971 Harju maakond Swedbank AS
Metsamäe, Sirli 1974 Harju maakond Saku Suusaklubi
Metsis, Andro 1973 Rapla maakond
Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond
Metspalu, Mait 1975 Tartu maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Meus, Marek 1982 Tartu maakond
Michelson, Erki 1981 Harju maakond
Michelson, Ülo 1972 Tartu maakond
Midenbritt, Taimar 1970 Pärnu maakond Kükametsa Pritsuklubi
Mikk, Vello 1957 Viljandi maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Milder, Koit 1967 Harju maakond
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Miller, Argo 1969 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Mitt, Einar 1957 Põlva maakond
Mitt, Joel 1979 Harju maakond
Mitt, Raivo 1971 Harju maakond
Moerch-Madsen, Andreas 1987 Denmark
Moisander, Jouni 1952 Finland
Moor, Maris 1973 Võru maakond
Moor, Toomas 1965 Rapla maakond
Morozov, Sergey 1972 Russia
Moudgil, Charnjit Kumar 1975 Harju maakond
Moumets, Mardo 1974 Lääne maakond SK Sula
Mozzhechkov, Boris 1945 Russia Uventa Sport Velomarket CSKA
Mudrov, Alexey 1960 Russia Pskov Ski Team
Mumme, Merike 1975 Harju maakond Elisa
Murakas, Ago 1973 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Murd, Olev 1960 Rapla maakond
Murnikov, Viktor 1961 Russia Pskov Ski Team
Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Murulaid, Riina 1968 Tartu maakond
Murumägi, Urmas 1968 Viljandi maakond
Musikka, Arvo 1959 Finland
Must, Gunnar 1963 Tartu maakond
Must, Lennart 1982 Valga maakond
Must, Mihkel 1986 Tartu maakond
Mustonen, Enar 1996 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Mustonen, Marek 1973 Pärnu maakond
Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
Muug, Kaido 1966 Tartu maakond
Myllys, Katja 1970 Finland
Myllys, Reijo 1942 Finland
Myllys, Tomi 1973 Finland
Mäe, Heikko 1975 Harju maakond Eesti Meedia
Mäekivi, Jaanus 1976 Harju maakond
Mäeots, Margus 1976 Saare maakond Kalma Ehitus OÜ
Mäesepp, Aigar 1978 Estonia Swedbank AS
Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
Mägi, Marek 1977 Saare maakond A2K Spordiklubi
Mägin, Arvi 1969 Harju maakond
Mäkinen, Erkki 1952 Finland
Mälberg, Meelis 1970 Võru maakond Areal Team
Mälk, Robert 1970 Saare maakond
Mändla, Oliver 1992 Harju maakond
Mändla, Tarmo 1965 Saare maakond
Mändmets, Helges 1949 Harju maakond AS G4S Eesti
Mändmets, Mait 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond
Männi, Riho 1951 Harju maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Männik, Margus 1977 Harju maakond
Männik, Marko 1978 Tartu maakond
Männik, Nikolai 1950 Tartu maakond
Männik, Riho 1963 Viljandi maakond TSK Joosu
Männisalu, Urmas 1971 Harju maakond
Märs, Imre 1974 Tartu maakond Jumek Team
Märtmaa, Andrus 1958 Harju maakond
Märtmaa, Jüri 1959 Harju maakond SK Saue Tammed
Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Mõtt, Vallo 1976 Rapla maakond
Mõtte, Mati 1978 Tartu maakond
Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Möldre, Kert 1968 Valga maakond
Möll, Heiki 1989 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
Müller, Madis 1977 Harju maakond Eesti Panga SK
Mündel, Aivo 1964 Rapla maakond
Münt, Ainar 1982 Järva maakond
Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Müür, Martin 1978 Harju maakond
Müür, Merlin 1979 Valga maakond Tehvandi SK
Müürsepp, Matti 1936 Harju maakond
Nael, Paavo 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
Nagel, Karmo 1980 Harju maakond
Nahkur, Arvo 1949 Lääne maakond
Nassar, Martin 1993 Viljandi maakond Tridens AS
Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Tridens AS
Neemela, Tarmo 1968 Harju maakond Tridens AS
Neering, Riivo 1973 Viljandi maakond
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Neimanis, Gatis 1968 Latvia
Neitsov, Remi 1985 Lääne maakond
Nekrasov, Nikolay 1977 Russia
Nemec, Bohumil 1950 Czech Republic
Nesterov, Andrei 1959 Ida-Viru maakond
Nesterov, Nikolay 1956 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Niemi, Veikko 1962 Finland
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niinepuu, Lea 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Niit, Unno 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
Nikiforov, Raivo 1972 Harju maakond
Niklass, Martins 1976 Latvia
Nikolai, Jarmo 1984 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
Nilson, Koit 1961 Harju maakond
Nisamedtinov, Ildar 1976 Harju maakond
Nool, Vambo 1958 Harju maakond
Noormets, Kristjan 1986 Tartu maakond
Norkin, Pavel 1985 Russia
Normak, Margus 1968 Ida-Viru maakond
Norman, Mart 1972 Harju maakond Elisa
Norman, Roman 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Nosenko, Valeriy 1965 Russia
Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Nuka, Innar 1978 Harju maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nurm, Neeme 1981 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nygren, Jonas 1970 Sweden Naiskodukaitse Järva ringkond
Nõgel, Keio 1995 Viljandi maakond
Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond
Nõmm, Andre 1974 Harju maakond SK Saue Tammed
Nõmm, Janno 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond SK Saue Tammed
Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Nõmmik, Marko 1990 Valga maakond Westline Team
Nöps, Antti 1969 Tartu maakond Tähtvere valla SK
O Sullivan, Michelle 1973 Ireland
Oissar, Karl 1957 Jõgeva maakond
Oja, Eero 1981 Harju maakond
Ojamets, Arno 1968 Harju maakond
Ojamäe, Vello 1967 Harju maakond
Ojaots, Aigar 1974 Harju maakond Areal Team
Ojasalu, Andres 1977 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond Tridens AS
Ok, Kristjan 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Olesk, Argo 1973 Võru maakond
Olesk, Raul 1960 Tartu maakond EWK
Olesk, Taivo 1986 Harju maakond
Olev, Väino 1964 Viljandi maakond
Olju, Tiit 1954 Rapla maakond
Olop, Jaanus 1972 Harju maakond
Olvet, Jaan 1969 Harju maakond RaOK.ee
Olvet, Jaana 1995 Tartu maakond RaOK.ee
Olvet, Marta 1992 Tartu maakond
Oras, Tiina 1961 Tartu maakond OK Ilves
Orav, Marje 1964 Rapla maakond
Org, Indrek 1974 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond
Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Otsasoo, Tammo 1966 Harju maakond
Otsla, Anti 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
Ott, Marje 1959 Harju maakond
Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
Paabo, Priit 1982 Lääne maakond
Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
Paalberg, Epp 1998 Harju maakond
Paalberg, Pent 1995 Harju maakond
Paalmäe, Jaanika 1986 Lääne maakond SK Sula
Paas, Raigo 1976 Harju maakond
Paasi, Risto 1953 Finland
Paats, Andrus 1970 Harju maakond
Pada, Ingmar 1940 Latvia
Padari, Allar 1968 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Padari, Vallo 1975 Harju maakond
Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
Pae, Karl 1984 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
Pae, Taavi 1976 Tartu maakond
Paenurm, Peeter 1967 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
Pain, Indrek 1972 Harju maakond EWK
Pajulahti, Hannu 1949 Finland
Pajur, Ardo 1974 Harju maakond Swedbank AS
Pak, Andres 1975 Harju maakond
Pak, Veiko 1965 Harju maakond Areal Team
Pakkanen, Janne 1974 Finland
Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pallo, Ruth 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Palm, Jaanis 1984 Harju maakond
Paloots, Karin 1985 Harju maakond
Paloots, Maiu 1974 Tartu maakond
Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
Palu, Siim 1980 Harju maakond
Palu, Silver 1978 Harju maakond
Palumaa, Priit 1966 Harju maakond
Pandis, Hannula-Katrin 1990 Estonia Swedbank AS
Panker, Raivo 1965 Rapla maakond SK Mercury
Pankin, Sergey 1974 Russia
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parm, Signe 1980 Harju maakond Jetoil
Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
Parri, Erki 1983 Tartu maakond Suusahullud
Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
Parts, Kaarel 1976 Tartu maakond Suusahullud
Parts, Margus 1985 Tartu maakond
Parts, Vahur 1967 Valga maakond
Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
Parve, Heikki 1962 Harju maakond
Parve, Martti 1961 Harju maakond Päästeamet
Parygin, Alexander 1947 Russia Pskov Ski Team
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Pastimäe, Hugo 1936 Järva maakond
Paulus, Mihkel 1989 Ida-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
Paulus, Robert 1956 Viljandi maakond
Paurson, Rando 1973 Tartu maakond Eesti Sportlane
Pauts, Jaanus 1979 Harju maakond Coca-Cola HBC Eesti AS
Pavlenkov, Oleg 1970 Russia
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedari, Aimar 1965 Harju maakond Rakvere RK Siplased
Peensalu, Aimer 1972 Harju maakond Team TT
Peikolainen, Erkki 1984 Harju maakond
Pensa, Heiki 1959 Võru maakond Valio Eesti AS
Pere, Aivo 1965 Hiiu maakond
Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Keremeister
Pershikov, Roman 1975 Russia
Pertel, Tiit 1973 Harju maakond
Pesor, Kaido 1970 Rapla maakond EWK
Peterson, Jaak 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
Pettai, Martin 1983 Viljandi maakond
Pever, Lauri 1988 Rapla maakond
Pichler, Fabian 1994 Italy
Pihl, Ado 1959 Harju maakond
Pihl, Ats 1990 Harju maakond
Pihlak, Marek 1977 Tartu maakond
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond Raintree Estonia OÜ
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piilmann, Eve 1964 Harju maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Piirimäe, Pärtel 1972 Tartu maakond Suusahullud
Piirimägi, Peeter 1979 Võru maakond
Piirmann, Terje 1980 Võru maakond
Piiroja, Raio 1979 Pärnu maakond
Pikk, Marko 1983 Harju maakond
Pikkor, Heiko 1969 Viljandi maakond
Pikkor, Oliver 2000 Viljandi maakond
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Tridens AS
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond
Pimenov, Igor 1968 Russia
Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Plaas, Randel 1987 Lääne maakond
Plakk, Tiit 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
Ploompuu, Riika 1970 Harju maakond Swedbank AS
Ploovits, Heino 1955 Harju maakond EWK
Pokk, Jüri 1959 Harju maakond Saku Suusaklubi
Poljakova, Nadezda 1946 Ida-Viru maakond
Pool, Janek 1969 Viljandi maakond
Pormeister, Hele 1981 Valga maakond
Poska, Malle 1953 Viljandi maakond
Possul, Kadri 1971 Harju maakond
Praks, Teet 1989 Viljandi maakond
Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
Prangli, Tõnis 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves
Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi
Preimann, Lauri 1978 Harju maakond
Press, Jüri 1974 Harju maakond
Priit, Areng 1977 Valga maakond
Priks, Aivo 1969 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
Prosso, Reigo 1982 Harju maakond
Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
Pugatšov, Aleksandr 1958 Ida-viru maakond
Puhke, Hanna-Maria 1992 Järva maakond
Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Punga, Rainer 1986 Tartu maakond
Pungar, Rainer 1978 Tartu maakond
Pungits, Marti 1989 Võru maakond Võru Suusaklubi
Purge, Tarmo 1982 Rapla maakond
Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
Puskar, Priit 1981 Harju maakond
Putškov, Aleksandr 1967 Ida-Viru maakond
Puu, Luise 1978 Tartu maakond HANZA Tartu team
Puur, Tiit 1960 Jõgeva maakond
Puusepp, Ivar 1974 Harju maakond
Pähklamäe, Viktor 1969 Valga maakond Wergoland Grupp
Pärgmäe, Priit 1979 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Pärn, Margo 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Pärn, Martin 1971 Harju maakond
Pärna, Arno 1969 Lääne-Viru maakond
Pärna, Kristjan 1993 Lääne-Viru maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pärs, Priit 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
Päärson, Taivo 1971 Harju maakond Rullibuss Team
Pääslane, Priit 1967 Tartu maakond OK Ilves
Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Põldma, Kaie 1969 Valga maakond Tehvandi SK
Põldmaa, Aivar 1969 Lääne-Viru maakond
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
Põldsaar, Paul 1976 Harju maakond Järva-Jaani RSK
Põlluäär, Peep 1985 Saare maakond
Püvi, Kaupo 1968 Harju maakond
Raa, Priit 1973 Tartu maakond
Raadik, Mart 1981 Harju maakond
Raagmaa, Garri 1966 Tartu maakond
Raantse, Rannar 1977 Jõgeva maakond Tabivere Rahvaspordiklubi
Raap, Ilmar 1969 Lääne-viru maakond Tridens AS
Raba, Ahti 1986 Harju maakond
Rahu, Madis 1964 Harju maakond Team TT
Rahu, Simmo 1975 Pärnu maakond
Raid, Priit 1988 Harju maakond
Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
Rajas, Janari 1992 Ida-Viru maakond
Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
Randma, Rauno 1990 Tartu maakond XTeam-KSV.ee
Randväli, Raul 1975 Harju maakond
Rannala, Rainer 1979 Harju maakond Lival Sport
Rannamets, Harro 1986 Harju maakond #7AM
Rass, Reino 1961 Harju maakond Novarc
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Rattur, Rein 1968 Saare maakond Eesti Sportlane
Raud, Avo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Raud, Margus 1969 Tartu maakond Suusahullud
Raudik, Alo 1970 Tartu maakond
Raudik, Raimo 1968 Tartu maakond
Raudla, Allar 1962 Lääne-Viru maakond
Raudla, Tõnis 1945 Harju maakond
Raudnagel, Oliver 1986 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Eesti Panga SK
Raudsepp, Aimur 1955 Järva maakond
Raudsepp, Jan 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
Raudsepp, Ole 1978 Harju maakond
Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
Raudsepp, Priit 1980 Jõgeva maakond
Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
Raudsepp, Rain 1977 Tartu maakond
Raudsepp, Raul 1981 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
Rauk, Artur 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Raukas, Marju 1986 Harju maakond Suusahullud
Raun, Toomas 1964 Harju maakond
Raus, Targo 1969 Harju maakond
Rea, Tarmo 1977 Estonia Swedbank AS
Rebane, Jaan 1985 Saare maakond
Rebane, Kristjan 1978 Tartu maakond
Rebane, Riho 1980 Harju maakond
Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond Danske Bank
Reeveer, Tarvi 1980 Harju maakond
Rehi, Arne 1969 Tartu maakond
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reichmann, Piret 1976 Tartu maakond Trismile
Reidla, Urmas 1975 United Kingdom
Reigo, Erko 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Reili, Kristjan 1981 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Reiljan, Enn 1963 Järva maakond
Reiljan, Ingo 2001 Järva maakond
Reiman, Anti 1982 Tartu maakond Suusahullud
Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
Reimets, Taavi 1982 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Reiska, Alar 1963 Võru maakond
Reivelt, Kalvi 1972 Viljandi maakond
Remmet, Endel 1937 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Riboni, Giuseppe 1951 Italy
Ridamäe, Aivar 1970 Harju maakond Areal Team
Ridamäe, Lea 1970 Harju maakond Areal Team
Ridanpää, Antti 1954 Finland
Riik, Oliver 1983 Harju maakond
Riiman, Airi 1969 Jõgeva maakond
Riisalo, Signe 1968 Harju maakond
Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Riisalo, Tõnu 1973 Harju maakond
Riismaa, Hanno 1972 Hiiu maakond
Riismaa, Joel 1976 Harju maakond Swedbank AS
Riismaa, Rein 1950 Harju maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Rikk, Aivar-Joel 1968 Järva maakond
Rikka, Aivo 1964 Põlva maakond
Rindberg, Romet 1973 Lääne-Viru maakond
Rist, Martin 1986 Tartu maakond
Rist, Veiko 1987 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Robert, Ann-Sofie 1973 Sweden
Rohi, Raido 1977 Järva maakond RR Suusaklubi
Rohtla, Arvo 1962 Viljandi maakond
Rohtla, Janika 1989 Viljandi maakond
Romanov, Aleksei 1987 Russia SF Vershina
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
Rooden, Marko 1989 Ida-Viru maakond
Rooden, Martti 1965 Pärnu maakond
Rooden, Mikk 1995 Ida-Viru maakond
Rooden, Priit 1975 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Roogsoo, Anti 1975 Tartu maakond Suusahullud
Roolaid, Raivo 1980 Harju maakond
Rooma, Jonne 1997 Ida-Viru maakond SK Järve
Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Roos, Peeter 1973 Harju maakond
Roosaar, Tõnu 1978 Ida-Viru maakond
Roose, Antti 1964 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Roosimölder, Tarmo 1970 Harju maakond
Roossaar, Urmas 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
Rota Negroni, Giorgio 1967 Italy
Rotraud, Zabel 1952 Germany Schulz Sportreisen
Ruberg, Kalev 1959 Harju maakond
Ruckstuhl, Karl Josef 1964 Switzerland
Ruissen, Astrid 1987 Netherlands
Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
Rummo, Tõnu 1972 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Russak, Preet 1979 Tartu maakond
Ruukel, Henn 1975 Harju maakond
Ruus, Urmas 1973 Harju maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
Räim, Tõnis 1972 Võru maakond Võru Suusaklubi
Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
Rõõmussar, Raigo 1983 Pärnu maakond
Ründva, Olavi 1975 Harju maakond
Saal, Merle 1966 Tartu maakond
Saamann, Gert 1968 Järva maakond
Saar, Rommi 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Saar, Tanel 1976 Tartu maakond
Saaremäel, Siim 1991 Saare maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saari, Eero 1946 Finland
Sabre, Kaupo 1964 Põlva maakond
Sado, Kristjan 1986 Põlva maakond
Sakharov, Vladimir 1965 Russia
Sakkeus, Jüri 1953 Harju maakond SK Jooksupartner
Sakkeus, Kristo 1978 Harju maakond
Sakkeus, Rene 1975 Harju maakond Swedbank AS
Saks, Heljus 1989 Saare maakond AS Atea
Sala, Raivo 1970 Pärnu maakond
Salatkin, Evgeny 1968 Russia KINEF Kirishi
Salk, Enrico 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Salmu, Peeter 1959 Harju maakond
Salonen, Terttu 1950 Finland
Saloste, Gunnar 1974 Harju maakond Team WAFI
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salumäe, Toomas 1964 Viljandi maakond
Saluveer, Joona 1978 Harju maakond OMNIVA SK
Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
Sammul, Janno 1978 Harju maakond
Sang, Indrek 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Sapogov, Vladislav 1966 Russia Pskov Ski Team
Sarapuu, Meelis 1977 Harju maakond
Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Schmidt, Peeter 1987 Harju maakond Saku Suusaklubi
Schmidt, Robert 1991 Harju maakond Saku Suusaklubi
Schultz, Erik 1969 United States
Sedlenieks, Ivars 1958 Latvia
Sedov, Vladimir 1955 Russia Pskov Ski Team
Seire, Ahti 1983 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Selge, Sten 1990 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Sellik, Raivo 1965 Harju maakond
Selter, Ahto 1970 Järva maakond
Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
Sepp, Indrek 1972 Viljandi maakond
Sepp, Innar 1967 Saare maakond
Sepp, Kristo 1986 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
Sepp, Silver 1987 Tartu maakond Korp! Rotalia
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
Serva, Sandra 1993 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Shabalin, Oleg 1985 Russia Narva SK Firn
Shapochkin, Dmitry 1954 Russia
Shein, Janek 1971 Harju maakond
Shemarin, Viktor 1966 Ida-Viru maakond Narva Kutseõppekeskus
Shihranov, Vassili 1951 Ida-Viru maakond
Shirai, Masato 1951 Japan
Shornikov, Maksim 1990 Russia
Shuleiko, Georgi 1941 Ida-Viru maakond Äkke
Shumilin, Igor 1972 Russia
Shvarts, Yury 1994 Russia
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Sigurjonsson, Kristbjörn 1960 Iceland
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond
Siik, Kaj 1945 Sweden
Siimpoeg, Viivo 1962 Harju maakond Novarc
Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond
Siimula-Saar, Kristel 1976 Tartu maakond
Siirola, Sami 1970 Finland
Sikanov, Vladislav 1973 Russia Pskov Ski Team
Sikk, Kati 1977 Harju maakond OMNIVA SK
Sikkal, Kairit 1984 Harju maakond Tartu Suusaklubi
Sildvee, Madis 1978 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Siltala, Onni 1934 Finland
Silvet, Jaan 1978 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
Simson, Valmar 1969 Tartu maakond Suusahullud
Sipelgas, Andrus 1972 Saare maakond
Sirel, Kaarel 1975 Harju maakond Suusahullud
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
Sisask, Sulev 1964 Tartu maakond
Sisov, Valev 1971 Valga maakond
Sixten, Cecilia 1966 Sweden
Sixten, Olof 1967 Sweden
Skvortsov, Andrei 1986 Russia SF Vershina
Smirnov, Vitaly 1964 Russia
Smolyakov, Alexander 1969 Russia
Soeson, Toomas 1972 Tartu maakond
Sojone, Andrus 1972 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Sokmann, Kalev 1963 Tartu maakond
Sokolov, Boris 1968 Russia Krilatiy Batalion
Sokolov, Vyacheslav 1974 Russia
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Somp, Mati 1964 Harju maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soo, Kuido 1966 Harju maakond
Soomre, Silver 1975 Harju maakond Elisa
Soone, Eero 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Soosaar, Cardo 1975 Tartu maakond Suusaakadeemia
Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
Speck, Heidi 1982 Harju maakond
Spychalski, Waldemar 1955 Poland
Staranevicius, Algimantas 1959 Lithuania
Steckis, Janis 1951 Latvia
Stenbock, Martin 1971 Sweden
Stigsdotter Svensson, Katarina 1963 Sweden
Sui, Rando 1981 Harju maakond Team TT
Suisalu, Siim 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Suits, Hanno 1976 Harju maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulemenkov, Igor 1965 Ida-viru maakond EWK
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Sulonen, Elmer 1955 Finland
Suluste, Jüri 1963 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Susi, Kaari 1991 Põlva maakond SK Serviti
Susi, Siim 1980 Harju maakond
Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
Suur, Ivo 1989 Valga maakond Saksa Automaatika ProTeam
Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Suursu, Maarika 1974 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Suursu, Mart 1975 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Svensson, Paul 1966 Sweden
Szabo, Eva 1984 Czech Republic
Szabo, Ivan 1980 Czech Republic
Säärits, Ergo 1995 Põlva maakond
Taal, Kaidar 1996 Võru maakond
Taal, Kaido 1966 Harju maakond
Taal, Kristo 1970 Järva maakond Eesti Sportlane
Tagel, Tanel 1987 Tartu maakond
Tagel, Tõnis 1985 Tartu maakond Palmako AS
Taivere, Eduard 1973 Tartu maakond
Taivere, Nikolai 1946 Tartu maakond
Talas, Jan 1946 Czech Republic
Tali, Tiit 1960 Tartu maakond OK Ilves
Talts, Harli 1975 Harju maakond
Talv, Rando 1973 Pärnu maakond
Talvis, Tairo 1976 Tartu maakond
Talviste, Rasmus 1984 Tartu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamlak, Veikko 1968 Harju maakond Swedbank AS
Tamm, Andro 1974 Järva maakond
Tamm, Jaan 1957 Tartu maakond
Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Tamm, Madis 1975 Järva maakond
Tamm, Maria 1982 Tartu maakond Suusahullud
Tamm, Mihkel 1988 Harju maakond #7AM
Tamm, Oliver 1979 Harju maakond Eesti Panga SK
Tamm, Tarmo 1968 Harju maakond
Tamm, Tarmo 1972 Harju maakond
Tamm, Teele 1992 Võru maakond
Tamm, Veiko 1977 Tartu maakond
Tammai, Tiit 1980 Harju maakond Swedbank AS
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
Tammela, Marek 1975 Järva maakond
Tammemäe, Eve 1965 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Tridens AS
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Tridens AS
Tammemäe, Tõnu 1975 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Tammeorg, Laur 1998 Tartu maakond
Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Tammik, Heini 1953 Tartu maakond
Tammik, Taavi 1993 Pärnu maakond SK Jõulu
Tammiku, Indrek 1959 Harju maakond
Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond HANZA Tartu team
Tammsaar, Andres 1975 Harju maakond
Tamra, Priit 1986 Võru maakond
Tamre, Rein 1960 Harju maakond
Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond
Tamsalu, Silja 1972 Harju maakond
Tamsalu, Sven 1980 Pärnu maakond
Tamson, Ragnar 1989 Tartu maakond
Tanilsoo, Ilmar 1958 Tartu maakond MP&Puitmeister OÜ
Tanttu, Unto 1949 Finland
Taras, Mikk 1986 Harju maakond LHV
Tarasov, Aleksandr 1964 Russia
Tarasov, Evgeny 1969 Russia
Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
Taro, Aivar 1979 Harju maakond
Taro, Külli 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Suusahullud
Tarum, Indrek 1970 Ida-Viru maakond
Tarvis, Aivi 1959 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Tasuja, Tambet 1985 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Tatsi, Aare 1962 Valga maakond
Tattar, Kristin 1992 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Tattar, Kristjan 1992 Tartu maakond
Tattar, Taavi 1983 Võru maakond Vestmann Grupp AS
Tatter, Tiit 1948 Harju maakond
Taul, Raul 1964 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Taur, Danel 1976 Harju maakond SK LosToros
Tavits, Gaabriel 1972 Tartu maakond
Teder, Lauri 1980 Harju maakond OK Põlva Kobras
Teearu, Hans 1991 Valga maakond Karupesa Team
Teearu, Karl 1955 Valga maakond
Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Teearu, Tarmo 1968 Pärnu maakond
Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond
Teetamm, Tago 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
Tehu, Kristi 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Tehu, Mart 1973 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Tell, Taavi 1971 Harju maakond Areal Team
Tepaskent, Tanel 1978 Harju maakond
Teppan, Jaak 1984 Tartu maakond Suusahullud
Teppo, Andres 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
Teppo, Indrek 1975 Harju maakond
Terasmaa, Anton 1974 Tartu maakond Suusahullud
Terep, Marin 1977 Harju maakond SK CFC
Terep, Tarmo 1977 Harju maakond SK CFC
Terve, Raivo 1964 Harju maakond OMNIVA SK
Teteris, Janis 1975 Latvia
Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
Tigane, Silva 1967 Valga maakond Tehvandi SK
Tiganik, Kaarel 1953 Põlva maakond Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
Tiiman, Marko 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
Tiis, Pille 1972 Estonia Swedbank AS
Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
Tiits, Rauno 1984 Harju maakond
Tiivoja, Jaanus 1983 Võru maakond Rõuge Racing Team
Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
Tikerpalu, Mihkel 1987 Harju maakond
Tikk, Lauri 1972 Tartu maakond
Tikkamäki, Petri 1967 Finland
Tilk, Taavi 1985 Pärnu maakond
Timm, Malle 1963 Tartu maakond
Timm, Rimo 1993 Saare maakond Tallinna Tehnikaülikool
Timofeev, Dmitrii 1974 Russia
Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
Tinits, Kadri 1955 Harju maakond Saku Suusaklubi
Tinn, Kaarel 1992 Tartu maakond Vestmann Grupp AS
Tinn, Tõnu 1960 Põlva maakond
Tinno, Taavo 1985 Harju maakond Saku Suusaklubi
Tintera, Jiri 1981 Valga maakond Valga MV
Tippi, Bert 1990 Järva maakond SK CFC
Tishtshenkov, Aleksander 1952 Harju maakond
Toiger, Jaanus 1964 Lääne-Viru maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond
Tolli, Rivo 1976 Harju maakond
Tolli, Taivo 1981 Lääne maakond X-SPORT TEAM
Tolm, Margus 1983 Harju maakond
Tolm, Tarmo 1979 Rapla maakond
Tolm, Tõnu 1953 Võru maakond
Tomann, Heiki 1980 Tartu maakond OK Ilves
Tomann, Vaike 1954 Tartu maakond OK Ilves
Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Tommingas, Raini 1978 Harju maakond
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Toomas, Rein 1961 Võru maakond Areal Team
Toome, Relika 1994 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Toome, Rita 1970 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Toome, Roland 1968 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond
Toomjõe, Anu 1969 Võru maakond Hauka Veloklubi
Tootsi, Tarmo 1982 Tartu maakond
Toppari, Matti 1959 Finland
Torfason, Omar 1959 Iceland
Torim, Enno 1970 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Torim, Madis 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
Torv, Eve 1965 Harju maakond
Torv, Toomas 1966 Harju maakond
Trakimas, Vytautas 1984 Lithuania Jokers - Santa Monica Networks
Trees, Margus 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Trees, Mihkel 2000 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Treier, Andrus 1960 Harju maakond
Treier, Tauno 1978 Harju maakond
Treimuth, Rando 1987 Võru maakond Hauka Veloklubi
Trepp, Janek 1972 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Trezins, Gints 1975 Latvia
Trink, Veiko 1979 Pärnu maakond
Troost, Sven 1971 Harju maakond
Trumm, Aron 1981 Tartu maakond Suusahullud
Trumm, Janek 1978 Võru maakond
Truong, Pascal 1977 Switzerland
Truu, Paavo 1974 Harju maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tsaplin, Vladimir 1962 Russia
Tshaikin, Vladimir 1948 Ida-Viru maakond Äkke
Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
Tukmann, Indrek 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tulk, Heiki 1962 Harju maakond Trismile
Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Turb, Ants 1945 Järva maakond
Täht, Erki 1968 Valga maakond EWK
Tähtsalu, Hannes 1978 Lääne maakond
Tänav, Tõnu 1963 Harju maakond
Tänavsuu, Kairi 1982 Harju maakond
Tärno, Indrek 1973 Harju maakond
Täär, Veikko 1971 Valga maakond Sparta Spordiselts
Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Tõnisson, Hannes 1980 Pärnu maakond Korp! Sakala
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Tõnnisson, Teofilus 1952 Tartu maakond
Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Tšarkovski, Vjatšeslav 1973 Valga maakond
Uba, Mart 1952 Tartu maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
Uiboleht, Toomas 1967 Harju maakond
Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
Ukkivi, Tõnis 1981 Harju maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Ulk, Alar 1952 Lääne-Viru maakond
Ulk, Kätlin 1973 Viljandi maakond
Ulm, Kristjan 1991 Lääne maakond JK Paralepa
Ulp, Mare 1969 Estonia Swedbank AS
Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Ulst, Margus 1961 Tartu maakond
Umrihhin, Vjatseslav 1962 Ida-Viru maakond
Undusk, Martin 1981 Harju maakond
Univer, Neeme 1974 Viljandi maakond
Urb, Jaanus 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Urb, Ülo 1956 Harju maakond
Urban, Milan 1972 Czech Republic
Urbas, Mart 1973 Harju maakond
Uri, Rainer 1971 Harju maakond
Urm, Jaak 1973 Harju maakond SK Serviti
Usacheva, Larisa 1966 Russia
Usov, Dmitri 1984 Russia
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Suusaakadeemia
Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond RR Suusaklubi
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Uusna, Alari 1969 Pärnu maakond SK Jõulu
Uutsalu, Kert 1969 Harju maakond
Vaalma, Kalle 1968 Tartu maakond
Vaalma, Teele 1989 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Vaasna, Tiit 1959 Tartu maakond
Vaet, Riivo 1947 Saare maakond
Vagel, Jaanus 1979 Viljandi maakond
Vahe, Gerly 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Vahelaan, Kaimar 1975 Tartu maakond
Vaher, Annika 1972 Lääne maakond EWK
Vaher, Indrek 1973 Saare maakond FB Jooksmine
Vahermets, Peep 1972 Harju maakond
Vaikjärv, Kalju 1954 Harju maakond
Vaikmaa, Marko 1979 Harju maakond
Vaikmaa, Tõnis 1983 Harju maakond
Vaikmäe, Rain 1989 Jõgeva maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vain, Rauno 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
Vainumäe, Olev 1957 Tartu maakond
Vakmann, Priit 1966 Valga maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Vald, Viljar 1985 Harju maakond Eesti Panga SK
Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
Valgma, Toomas 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
Valk, Aune 1972 Tartu maakond
Valk, Raivo 1971 Tartu maakond
Valksaare, Rait 1984 Harju maakond
Vall, Kalle 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Vals, Riho 1970 Tartu maakond
Valtin, Kai 1977 Harju maakond
Valtin, Kalmer 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Van Der Vlugt, Jan Jörgen 1956 Netherlands
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vanahans, Siim 1980 Harju maakond Suusahullud
Varakin, Alexey 1967 Russia
Vardja, Vallo 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Vares, Ahti 1975 Viljandi maakond
Vares, Andrus 1971 Järva maakond
Vares, Kristjan 1980 Valga maakond Viljandi VAK Staier
Vares, Made 1970 Tartu maakond Suusahullud
Vares, Timo 1980 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Varik, Matti 1945 Harju maakond
Varik, Veiko 1975 Rapla maakond
Varnas, Alvydas 1945 Lithuania
Varvas, Mart 1959 Harju maakond
Vask, Mart 1968 Ida-Viru maakond
Vatsk, Reigo 1984 Harju maakond AS Kalev
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Veelain, Karli 1993 Viljandi maakond Suusahullud
Veere, Kuldar 1972 Valga maakond
Veermäe, Egon 1977 Harju maakond
Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Suusahullud
Veerus, Ivar 1965 Harju maakond
Veevel, Ego 1964 Harju maakond Rullibuss Team
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond Arctic Sport Club
Veilberg, Ago 1963 Lääne-viru maakond Rakvere RK Siplased
Veimann, Siim 1991 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
Ventmann, Henri 1979 Tartu maakond
Veselov, Sergey 1963 Russia
Veske, Urmas 1977 Ida-Viru maakond
Veski, Tanel 1983 Tartu maakond Suusaakadeemia
Vest, Are 1969 Järva maakond
Vest, Marko 1994 Järva maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Vihmann, Venda 1965 Valga maakond
Vihul, Ülar 1973 Harju maakond
Viickberg, Urmo 1984 Tartu maakond FC Helios
Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
Viik, Tarvi 1974 Lääne maakond SK Sula
Viikmäe, Kaupo 1968 Rapla maakond
Viilol, Marek 1975 Tartu maakond AS Kalev
Viilukas, Ivo 1974 Harju maakond
Viira, Andres 1967 Harju maakond
Viira, Toomas 1973 Harju maakond
Viirg, Risto 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Viirmaa, Ants 1969 Harju maakond
Viirmann, Ott 1987 Harju maakond Tridens AS
Vijar, Kerli 1985 Tartu maakond Suusahullud
Vijar, Sirli 1985 Harju maakond Suusahullud
Vikat, Paavo 1970 Harju maakond
Vilde, Jaanika 1976 Harju maakond
Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
Vill, Maive 1982 Valga maakond Tehvandi SK
Vill, Üllar 1969 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Villem, Lembit 1953 Valga maakond
Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Vimba, Janis 1969 Latvia
Vimba, Rudolfs Matiss 2000 Latvia
Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Vinkel, Jakob 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
Vinnik, Aleh 1974 Belarus
Viren, Johny 1951 Finland
Virgepuu, Erko 1976 Harju maakond Swedbank AS
Virkebau, Ardo 1981 Ida-Viru maakond Treeningpartner
Virkebau, Urmas 1954 Ida-Viru maakond
Virkunen, Egert 1994 Tartu maakond Suusahullud
Virkus, Kalev 1960 Harju maakond
Virma, Leho 1973 Harju maakond Swedbank AS
Viru, Marko 1984 Harju maakond
Virumäe, Indrek 1975 Ida-Viru maakond
Visnap, Rein 1948 Viljandi maakond
Visnapuu, Siiri 1973 Harju maakond Viimsi Sport
Visnapuu, Tarmo 1976 Harju maakond Viimsi Sport
Vister, Katlin 1987 Valga maakond
Vlassov, Sergey 1967 Russia Narva SK Firn
Vlcek, Pavel 1975 Czech Republic
Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
Volke, Raul 1980 Harju maakond Tamrex
Volmer, Märt 1966 Harju maakond
Voloshin, Jevgeni 1951 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Volov, Nikolay 1980 Russia
Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Voolaid, Vello 1963 Harju maakond
Voore, Sirgo 1982 Järva maakond
Vooremäe, Viljar 1992 Järva maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Vsivtsev, Jevgeni 1949 Ida-Viru maakond Äkke
Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond Suusahullud
Välba, Mart 1959 Harju maakond EWK
Väli, Etko 1964 Harju maakond
Väli, Jürgo 1985 Viljandi maakond
Välkmann, Indrek 1978 Finland
Välkmann, Peeter 1974 Harju maakond
Värton, Andu 1949 Võru maakond Võru Suusaklubi
Weibel, Jeremy 1985 France Markstein Ranspach
Weis Hougaard, Thor 1984 Denmark
Wickholm, Björn-Erik 1957 Finland
Wickholm, Martin 1955 Finland
William, Chastan 1961 France Markstein Ranspach
Yakovenko, Alexander 1969 Russia
Zabel, Hartmut 1952 Germany Schulz Sportreisen
Zaritskii, Mikhail 1974 Russia
Zarzycki, Wojciech 1971 Poland
Zavatski, Margus 1988 Harju maakond
Zemturis, Ervins 1969 Latvia
Zenkov, Michail 1955 Russia Pskov Ski Team
Zilenski, Indrek 1981 Valga maakond
Zimmermann, Margret 1995 Tartu maakond
Zimmermann, Marili 1993 Tartu maakond StatFinn Estonia OÜ
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Zlobin, Veniamin 1973 Valga maakond
Zolotykh, Andrey 1972 Russia
Zolotykh, Ekaterina 1972 Russia S-Sportas
Zoova, Jüri 1967 Harju maakond Saku Suusaklubi
Zuev, Mihail 1954 Ida-Viru maakond Äkke
Zvirbulis, Zandis 1977 Latvia
Zvorovski, Heli 1967 Harju maakond Swedbank AS
Zvorovski, Henn 1967 Harju maakond
Õunmaa, Timo 1980 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Överus, Eerik 1992 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Överus, Hanno 1967 Harju maakond
Übner, Tiit 1959 Harju maakond
Ütsik, Johannes 1969 Harju maakond
Üürike, Hans 1985 Pärnu maakond
Šarikov, Mati 1977 Harju maakond
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aavik, Einar 1968 Harju maakond
Aavik, Ivar 1994 Harju maakond
Aavik, Ken 1991 Harju maakond
Aavik, Kert 1993 Harju maakond
Adamson, Monika 1977 Tartu maakond
Adosson, Kristo 1988 Tartu maakond
Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
Alumaa, Ingrid 1976 Tartu maakond
Angelstok, Allan 2001 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Annuk, Agu 1967 Valga maakond OMNIVA SK
Antokhin, Yury 1966 Belarus
Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
Arujõe, Minni 1984 Võru maakond
Aug, Marie Elise 2002 Harju maakond
Baggenstos, Sylvie 1985 Switzerland
Balakin, Arkadij 1945 Lithuania
Baumann, Priit 1980 Finland
Bekker, Reidar 2000 Harju maakond
Bellafante, Rita 1961 Italy
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Bieksa, Justinas 2004 Lithuania
Bieksiene, Asta 1976 Lithuania
Blanka, Liga 1971 Latvia
Ceska, Irena 1961 Czech Republic
Drake, Sandra 1963 Latvia
Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond
Ernits, Neeme 1963 Valga maakond Tehvandi SK
Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
Fedotov, Anni 2005 Harju maakond
Fedotov, Igor 1976 Harju maakond
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Grushina, Liudmila 1952 Russia
Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
Grüning, Urmas 1970 Ida-Viru maakond Päästeamet
Hekk, Kadri 1986 Estonia Swedbank AS
Hellenurm, Helari 1978 Tartu maakond
Hietanen, Eljas 1952 Finland
Hingla, Lenna 1982 Valga maakond Valga MV
Hollo, Henn 1941 Tartu maakond SAK Tartu
Ilves, Krista 1967 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Ilves, Mart 1957 Valga maakond
Imala, Meelis 1968 Harju maakond
Jaagus, Triin 1988 Tartu maakond
Jaaksoo, Urmas 1959 Harju maakond
Jahilo, Peep 1962 Harju maakond
Jahimovits, Juri 1953 Harju maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
Jegorov, Gennadi 1952 Harju maakond
Jermolajeva, Liidia 1978 Ida-viru maakond EWK
Jesmin, Gert-Martin 2005 Harju maakond SK CFC
Juvanen, Merike 1982 Tartu maakond
Jõeloo, Peeter 1984 Võru maakond
Kaares, Heldi 1970 Valga maakond Valga MV
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond
Kaegas, Roger 2001 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kajaste, Kadri 1984 Tartu maakond Suusahullud
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kangur, Merle 1972 Tartu maakond
Karelson, Aldo 1965 Tartu maakond
Karelson, Jüri 1936 Viljandi maakond
Kase, Kajar 1980 Harju maakond
Kase, Kalev 1958 Tartu maakond
Kerttula, Ilpo 1952 Finland
Kiipus, Marju 1964 Harju maakond
Kippasto, Anne 1950 Harju maakond
Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
Kirsimägi, Ülle 1961 Tartu maakond
Kivila, Helga 1963 Pärnu maakond
Kivila, Kaie 1947 Tartu maakond OK Ilves
Klauberg, Theis 1970 Latvia
Klementi, Toomas 1961 Harju maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Kolosovskij, Michail 1950 Lithuania
Koppa, Agu 1947 Harju maakond EWK
Koroljov, Georgi 1959 Pärnu maakond
Krampe, Armands 1975 Latvia
Krampe, Bruno 2003 Latvia
Krampe, Samanta 2003 Latvia
Kreis, Hardi 1972 Tartu maakond
Kroon, Kulla 1995 Ida-Viru maakond
Krumm, Hilja 1949 Lääne-Viru maakond
Kruusmann, Laura 1993 Tartu maakond Suusahullud
Kuha, Juhani 1948 Finland
Kull, Ingrid 1973 Estonia Avera
Kulu, Anneli 1969 Tartu maakond Tridens AS
Kumberg, Peeter 1959 Tartu maakond
Kuris, Kersti 1965 Lääne-Viru maakond
Kuslap, Aulis 1973 Tartu maakond
Kutepov, Marek 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
Kuusik, Enn 1948 Lääne-Viru maakond
Kuusik, Roland 1963 Pärnu maakond
Kytölä, Sauli 1995 Finland
Kähr, Priit 1985 Tartu maakond
Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
Kõks, Kalmer 1971 Tartu maakond Naiskodukaitse Järva ringkond
Kõrbe, Marge 1964 Võru maakond
Külaots, Edgar 1945 Tartu maakond
Külm, Anneli 1975 Valga maakond
Kümmel, Peeter 1949 Viljandi maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
Lasseron, Indrek 1940 Harju maakond
Leming, Indis 1953 Harju maakond
Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepik, Kadi 1978 Harju maakond
Lepik, Kerttu 1991 Tartu maakond
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond
Liblik, Margo 2002 Tartu maakond
Liin, Krista 1984 Tartu maakond
Lillep, Aili 1943 Põlva maakond
Linholm, Hugo 1945 Harju maakond
Locmele, Inese 1970 Latvia
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
Luige, Aksel 1949 Harju maakond
Luige, Lauri 1986 Tartu maakond
Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
Lumiste, Rünno 1967 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõhmus, Alar 1963 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Lõhmus, Eero 2004 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Lõhmus, Kadi 2001 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Lõokene, Anneli 1966 Harju maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Rahandusministeerium
Maidvee, Mart 1967 Harju maakond
Malinina, Alina 1984 Harju maakond
Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
Mangusson, Magnus 2004 Harju maakond
Matto, Kairit 1981 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Meiel, Toomas 1971 Põlva maakond
Melles, Mart 1969 Harju maakond
Merioja, Jaan 1956 Harju maakond
Mets, Tarvo 1990 Jõgeva maakond
Metsoja, Kaire 1967 Tartu maakond
Migdalski, Lev 1939 Ida-Viru maakond Äkke
Mikkel, Heljo 1954 Tartu maakond
Mironov, Margus 1970 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Muhk, Meelis 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Muhk, Mirjam 1979 Harju maakond
Murumägi, Birgit 1997 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Murumägi, Margit 2000 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Männigo, Tarmo 1968 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Männik, Merle 1972 Harju maakond Täppsportlased
Männil, Maarika 1965 Järva maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Münter, Ira 1961 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
Narusk, Hegri 1977 Põlva maakond
Nigul-Lepp, Aira 1971 Estonia Swedbank AS
Nikitin, Vladimir 1952 Ida-Viru maakond
Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
Nõmmisto, Andrus 1964 Jõgeva maakond
Nöps, Lembit 1951 Tartu maakond OK Ilves
Odamus, Terje 1969 Harju maakond Saue Spordiklubi
Oksman, Pertti 1948 Finland
Oot, Anti 1951 Tartu maakond Team AMPS
Orntlich, Anne-Mari 1963 Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS
Oru, Enre 1967 Tartu maakond
Ozolins, Normunds 1964 Latvia VSK Burkanciems & Co
Paabo, Triin 1992 Tartu maakond
Pai, Toomas 1984 Valga maakond Valga MV
Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Pallo, Kert 2005 Harju maakond Areal Team
Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond
Pertelson, Ants 1942 Harju maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Pihlak, Evelin 1977 Tartu maakond
Piho, Liia 1972 Valga maakond
Piir, Ingrid 1972 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Pohlak, Epp 1969 Harju maakond Saku Suusaklubi
Pormeister, Annabel 2006 Valga maakond
Pormeister, Joonas 2004 Valga maakond
Pormeister, Veiko 1980 Valga maakond
Prii, Diana 1978 Valga maakond
Prii, Kadi 2002 Valga maakond
Puidak, Priit 1940 Harju maakond
Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
Puusepp, Mart 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
Pärtel, Siret 1967 Järva maakond
Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
Põhjakivi, Raivo 1965 Harju maakond
Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
Pütsep, Vello 1942 Jõgeva maakond
Pütsepp, Einar 1954 Saare maakond
Raava, Andero 2000 Harju maakond
Raid, Tõnu 1939 Harju maakond SK Saue Tammed
Raig, Indrek 1978 Harju maakond OMNIVA SK
Randoja, Mati 1949 Ida-Viru maakond Äkke
Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
Ranna, Ingrid 1963 Tartu maakond OK Ilves
Raud, Kristjan 1984 Valga maakond
Raudmäe, Viktor 1971 Valga maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
Rebane, Annika 1973 Estonia Swedbank AS
Rei, Eha 1964 Estonia Swedbank AS
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reineberg, Mati 1966 Lääne-Viru maakond
Reinhard, Veronika 1975 Tartu maakond
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reintam, Georg 1995 Harju maakond
Reivart, Kirke 1995 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Roonurm, Kaire 1972 Tartu maakond
Roosimölder, Uku 2003 Harju maakond
Roostalu, Andres 1954 Harju maakond
Roosve, Sander 2003 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Roosve, Tõnu 1971 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Rosse, Elvis 1975 Tartu maakond
Ruljand, Johanna 2002 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Ruus, Ants 1938 Tartu maakond
Räli, Mati 1982 Lääne maakond
Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rütman, Elle Tõnn 2003 Harju maakond KL Järva Malev
Saag, Jane 1949 Järva maakond
Saarma, Anni 1989 Võru maakond
Saarmas, Reigo 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
Saarva, Tiit 1956 Jõgeva maakond
Saliste, Arvi 1950 Harju maakond
Savi, Toomas 1942 Tartu maakond
Savinov, Roman 1977 Russia
Sellik, Katren 1983 Lääne-Viru maakond
Sellik, Silver 1981 Lääne-Viru maakond
Sepp, Ethel Heidi 1993 Valga maakond
Shevchenko, Liudmila 1957 Russia
Siimon, Urve 1972 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Sirk, Lea 1954 Tartu maakond
Sitska, Anneli 1966 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
Soosaar, Aire 1976 Harju maakond
Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Süld, Janek 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tael, Merle Sirje 1997 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Taivere, Mihhail 1940 Tartu maakond
Tajur, Ene 1961 Harju maakond
Tajur, Priit 1961 Harju maakond ABB AS
Tamm, Marko 1971 Harju maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammai, Maarja 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Tammeorg, Veiko 1968 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tarn, Toomas 1972 Viljandi maakond
Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond
Tasa, Tea 1969 Harju maakond
Tennasilm, Juhan 1940 Jõgeva maakond
Tera, Jaanus 1982 Viljandi maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tikk, Martin 1997 Tartu maakond
Tillo, Laura 1996 Põlva maakond
Tillo, Tiina 1971 Põlva maakond
Timusk, Aarne 1939 Harju maakond
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Tombu, Katre 1982 Tartu maakond
Toom, Lembit 1957 Järva maakond
Tooming, Sirje 1960 Viljandi maakond
Tooming, Timo 1981 Viljandi maakond
Tops, Andri 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tops, Kenri 2000 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tuuling, Kaja 1980 Harju maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uusna, Ain 1938 Pärnu maakond
Vabulis, Martins 1984 Latvia VSK Burkanciems & Co
Vahtra, Jüri 1952 Harju maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vainikka, Pertti 1951 Finland
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Valk, Hillar 1945 Lääne-Viru maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Vals, Romas 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Vare, Mart 1972 Tartu maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Veider, Anno 1981 Tartu maakond
Veri, Aivar 1965 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Veri, Kairit 1997 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Vernik, Tiina 1958 Harju maakond Saku Suusaklubi
Vihalemm, Harri 1966 Valga maakond Ruuveni Spordiklubi
Viik, Railin 2002 Harju maakond
Viilukas, Siim 2003 Harju maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond A. Le Coq
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
Vill, Anu 1972 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Virkunen, Rein 1955 Tartu maakond Suusahullud
Vitsut, Eeva 2002 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond
Väisanen, Pille 1970 Tartu maakond
Võrk, Kati 1974 Tartu maakond
Võsu, Toivo 1950 Harju maakond
Zadonski, Jevgeni 1951 Harju maakond
Zadonski, Maria 2002 Harju maakond
Zelenov, Alexander 1950 Russia
Zimmermann, Meelis 1968 Tartu maakond
Übner, Toomas 1983 Jõgeva maakond

Ski partner

Salomon

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium