Participants

63km / 31km

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Elite Aaland, Reinar 1986 Norway
Starting group 6 Aalberg, Raoul 1965 Harju maakond
Starting group 8 Aalto, Antti 1954 Finland
Starting group 6 Aamisepp, Andres 1980 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Starting group 2 Aamisepp, Arno 1991 Harju maakond Kiili Spordiklubi
5080 Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Starting group 11 Aarma, Raul 1976 Rapla maakond Päästeamet
Starting group 4 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 7 Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 7 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Starting group 15 Aas, Erki 1973 Harju maakond
Starting group 8 Aas, Jan 1974 Ida-Viru maakond
Starting group 15 Aas, Janne 1981 Harju maakond
Starting group 5 Aas, Norman 1975 Harju maakond Korp! Rotalia
Starting group 9 Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Aasma, Priit 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 8 Aasmäe, Ilmar 1968 Tartu maakond
Starting group 7 Aasmäe, Martin 1996 Tartu maakond
Starting group 14 Aavaste, Hannes 1976 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
Starting group 6 Aavel, Rivo 1983 Põlva maakond KVÜÕA
Starting group 9 Aaver, Anne 1971 Harju maakond ABB AS
Starting group 15 Aavik, Karl 1994 Harju maakond
Starting group 12 Aaviku, Marek 1975 Tartu maakond
Starting group 15 Abb, Jochen 1948 Switzerland
Starting group 8 Abel, Markko 1978 Harju maakond
Starting group 10 Abele, Janis 1968 Latvia
Starting group 13 Adamik, Jan 1959 Poland
Starting group 4 Adamson, Allar 1987 Harju maakond OMNIVA SK
Starting group 6 Adel, Ander 1977 Lääne-viru maakond Tridens AS
Starting group 9 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Starting group 10 Adur, Antti 1984 Harju maakond Sportland
Starting group 6 Adusoo, Jaanus 1970 Harju maakond
Starting group 8 Afanasev, Sergei 1965 Russia
Starting group 12 Agapova, Natalia 1958 Russia KINEF Kirishi
Starting group 8 Ahas, Rein 1966 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 8 Ahman, Lenno 1976 Harju maakond
Starting group 5 Ahmanneva, Heikki 1957 Finland
Starting group 6 Ahonen, Petri 1964 Finland
Starting group 12 Ahtijainen, Riho 1987 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 11 Ahtijainen, Risto 1985 Rapla maakond
Starting group 10 Ahtiäinen, Elina 1996 Harju maakond
Starting group 8 Ahu, Margit 1983 Ida-Viru maakond
Starting group 6 Aibast, Erik 1973 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 11 Aigro, Aiko 1981 Harju maakond
5108 Aigro, Ene 1960 Valga maakond
Starting group 1 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 3 Aim, Allan 1991 Harju maakond Tartu Ülikool
Starting group 8 Aimsalu, Mart 1969 Harju maakond
Starting group 8 Ait, Aivo 1975 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 11 Aittokallio, Esa 1967 Finland
Starting group 7 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Starting group 12 Akkermann, Jaanus 1970 Tartu maakond
Starting group 12 Aksjonov, Eduard 1977 Tartu maakond
Starting group 10 Aksjonov, Pjotr 1948 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 7 Ala, Taimar 1979 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Starting group 4 Alamaa, Andrei 1967 Harju maakond
Starting group 11 Alamaa, Eero 1972 Harju maakond
Starting group 11 Alba, Vallar 1968 Järva maakond
Starting group 12 Albert-Aksjonov, Annika 1977 Tartu maakond
Starting group 5 Albri, Kalev 1975 Harju maakond Nordecon Betoon
Elite Alden, Jan 1963 Finland
Starting group 14 Aldous, Jay 1961 Italy
Starting group 5 Aleksandrov, Denis 1974 Russia
Starting group 9 Alekseev, Dmitriy 1992 Russia
Starting group 12 Alenius, Ernst 1949 Finland
Starting group 6 Alev, Magnar 1972 Valga maakond #7AM
Starting group 6 Algmaa, Leonhard 1967 Valga maakond
Starting group 9 Aljas, Ivar 1970 Tartu maakond
Starting group 5 Alla, Janek 1973 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 8 Allas, Ain 1987 Viljandi maakond Suusahullud
Starting group 15 Allas, Edo 1970 Harju maakond
Starting group 10 Alles, Kalev 1957 Viljandi maakond
Starting group 6 Allik, Ando 1977 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 11 Allik, Marko 1984 Viljandi maakond
Starting group 9 Allikas, Ahti 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 4 Alliksaar, Indrek 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Alliksaar, Lembit 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 15 Alliksaar, Rannar 1981 Jõgeva maakond VÕIMLA Spordiklubi
Starting group 6 Allilender, Rando 1984 Tartu maakond Graanul Invest AS
Starting group 11 Aloel, Terje 1972 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 11 Altmets, Valev 1967 Järva maakond
Starting group 8 Altnurme, Tõnu 1969 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
Starting group 8 Altoja, Ahto 1993 Tartu maakond AS G4S Eesti
Starting group 7 Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
Starting group 11 Altosaar, Piret 1987 Harju maakond Suusahullud
Starting group 14 Alttoa, Kadri 1977 Pärnu maakond Metaprint AS
Starting group 9 Alttoa, Margus 1976 Pärnu maakond Metaprint AS
Starting group 11 Alttoa, Risto 1982 Rapla maakond Nordecon Betoon
Starting group 4 Alumaa, Alar 1974 Harju maakond
Starting group 9 Alumaa, Ingrid 1976 Tartu maakond
Starting group 10 Alusalu, Hannes 1957 Jõgeva maakond
Starting group 15 Alusalu, Maarja 1981 Harju maakond
Starting group 10 Alusalu, Matis 1987 Järva maakond
Starting group 7 Alusalu, Sandra 1987 Jõgeva maakond
Starting group 7 Alver, Oliver 1977 Harju maakond
Starting group 9 Alver, Ott 1985 Harju maakond
Starting group 16 Alver, Tiina 1951 Harju maakond
Starting group 8 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 12 Ambos, Tõnu 1972 Harju maakond
Starting group 8 Anada, Yuichi 1953 Japan
Starting group 13 Andersen, Rune Holmgaard 1975 Denmark
Starting group 11 Anderson, Jan 1978 Rapla maakond
Starting group 5 Andresson, Raul 1967 Harju maakond
Starting group 8 Andresson, Triin 1981 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 15 Andriuskevicius, Mantas 1977 Lithuania Takas OK. LTU
Starting group 7 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
Starting group 15 Anijalg, Andres 1977 Harju maakond
Starting group 12 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Graanul Invest AS
Starting group 6 Annilo, Mihkel 1992 Rapla maakond
Starting group 10 Annus, Eliise 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 15 Annus, Hannes 1970 Pärnu maakond
Starting group 6 Anoshin, Yury 1968 Russia CWS DMITROV
Starting group 5 Ansen, Rein 1983 Harju maakond
Starting group 5 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
Starting group 12 Antila, Kalle 1951 Finland
Starting group 14 Antila, Merja 1953 Finland
Starting group 7 Anton, Arno 1957 Valga maakond
Starting group 3 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
Starting group 1 Anton, Cristian 1995 Harju maakond Team TT
Starting group 10 Anton, Riivo 1980 Tartu maakond Team Innopolis
Starting group 3 Anton, Tair 1974 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 3 Antoniak, Marek 1968 Harju maakond
Starting group 2 Antons, Eero 1978 Pärnu maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 7 Antonsen, Per Ivar 1963 Norway
Starting group 15 Antsmäe, Jarmo 1984 Harju maakond
Starting group 11 Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Starting group 9 Antson, Margus 1972 Harju maakond
Starting group 3 Arak, Anti 1973 Harju maakond Areal Team
Starting group 11 Ardiet, Alain 1952 France Sandoz Concept
Starting group 5 Arge, Endrus 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 5 Arge, Virgo 1978 Harju maakond
Starting group 15 Arjakse, Jüri 1978 Harju maakond OK Võru
Starting group 5 Arnek, Adeele 1992 Harju maakond Sportland
Starting group 15 Arnim, Hasso 1971 Viljandi maakond
Starting group 14 Arola, Matti 1984 Finland
Starting group 6 Aron, Hannes 1970 Pärnu maakond
Starting group 4 Arras, Aigar 1968 Tartu maakond
Starting group 9 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
Starting group 10 Artel, Karin 1976 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 3 Artel, Veiko 1971 Harju maakond DSV spordiklubi
Starting group 10 Aru, Mart 1974 Saare maakond
Starting group 12 Arukaevu, Art 1973 Harju maakond
Starting group 7 Aruksaar, Erki 1980 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 11 Arula, Astrid 1983 Tartu maakond
Starting group 7 Arumägi, Jaanus 1974 Harju maakond
Starting group 3 Arus, Tiit 1971 Saare maakond
Starting group 3 Arvidsson, Roland 1952 Sweden
Starting group 15 Arvisto, Art 1970 Harju maakond
Starting group 15 Asi, Alvar 1968 Harju maakond
Starting group 12 Asplund, Renny 1951 Sweden Skuttunge SK
Starting group 15 Astok, Mario 1984 Lääne-Viru maakond
Starting group 16 Astover, Ats 1982 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Starting group 10 Asur, Veikko 1982 Valga maakond SK Metsasõbrad
Starting group 6 Atonen, Marek 1977 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 8 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 15 Atsushi, Goto 1948 Japan
Starting group 15 Aunapuu, Anu 1970 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Starting group 15 Aus, Priit 1979 Hiiu maakond
Starting group 11 Ausmees, Toomas 1964 Harju maakond
Starting group 11 Avango, Lea 1963 Harju maakond
Starting group 15 Avaste, Piia 1979 Harju maakond Eesti Panga SK
Starting group 7 Avaste, Tarvo 1969 Harju maakond Telia SK
Starting group 1 Avdyushkin, Sergey 1968 Russia
Starting group 3 Averianov, Andrey 1961 Russia
Starting group 7 Azizbaev, Rafik 1950 Russia
Starting group 4 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
Starting group 9 Bachmann, Ago 1970 Ida-Viru maakond
Starting group 7 Baekkevold, Ola 1947 Norway
Starting group 4 Bakhoff, Tamor 1989 Harju maakond
Starting group 15 Bakke, Siri Karlsen 1961 Norway
Starting group 5 Baldus, Joseph 1997 United States
Starting group 10 Balins, Kaspars 1971 Latvia
5081 Balõnski, Peeter 1949 Viljandi maakond
Starting group 10 Baranauskas, Kestutis 1984 Lithuania Takas OK. LTU
Starting group 7 Barankin, Viacheslav 1967 Russia
Starting group 11 Baranov, Anatoly 1952 Russia
Starting group 5 Baranovskiy, Valeriy 1975 Russia K.U.MELL AS
Starting group 2 Barkalov, Andrey 1979 Russia #7AM
Starting group 10 Barmettler, Daniel 1977 Switzerland
Starting group 12 Bartels, Christine 1988 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 14 Barthe, Christophe 1964 Switzerland
Starting group 10 Batarags, Janis 1957 Latvia
Starting group 10 Baum, Oleg 1954 Harju maakond
Starting group 5 Bauman, Erik 1980 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 2 Bauman, Jaanus 1976 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 11 Bauman, Katrin 1955 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Baumann, Emil 1970 Switzerland Schulz Sportreisen
Starting group 8 Baumann, Raul 1973 Harju maakond
Starting group 15 Bauvald, Indrek 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 12 Bazhin, Vladimir 1962 Russia
Starting group 9 Beer, Hans Ulrich 1960 Switzerland
Starting group 9 Beijar, Bengt 1951 Finland
Starting group 15 Beilmann, Lauri 1976 Harju maakond
5065 Bekker, Aivar 1962 Harju maakond SK Metsasõbrad
Starting group 14 Berger, Gunhild 1953 Finland
Starting group 12 Berglund, Bengt 1966 Finland
Starting group 8 Bergman, Lars-Gunnar 1950 Sweden
Starting group 1 Bersvendsen, Odd 1958 United States
Starting group 11 Berzin, Aivar 1969 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 7 Betta, Alessandro 1969 Italy
Starting group 8 Beumler, Tanja 1971 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 7 Bieksa, Zilvinas 1969 Lithuania
Starting group 11 Billeci, Claudia 1975 Switzerland
Starting group 11 Billeci, Claudia 1975 Switzerland
Starting group 8 Bitter, Antti 1982 Finland
Starting group 15 Bjellaanes, Vigdis 1962 Norway
Starting group 9 Bjerregaard-Andersen, Kaare 1983 Denmark
Starting group 1 Bjorck, Mattias 1979 Sweden
Starting group 14 Björndahl, Lilian 1974 Finland
Starting group 8 Blanks, Andris 1940 Latvia
Starting group 5 Blanks, Janis 1970 Latvia
Starting group 9 Blanks, Martins 1976 Latvia
Starting group 8 Blasen, Tarmo 1978 Harju maakond
Starting group 11 Blazek, Jaroslav 1957 Czech Republic
Starting group 6 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Starting group 15 Bloch, Jackson 1993 United States
Starting group 15 Blomqvist, Ann-Marie 1955 Finland
Starting group 10 Blomqvist, Hans 1949 Finland
Starting group 7 Blond, Taivo 1970 Harju maakond
Starting group 15 Boas, Morten 1965 Norway
Starting group 8 Bobrov, Vladimir 1954 Russia
Starting group 2 Boerve, Knut 1957 Norway
Starting group 1 Bogatyrev, Igor 1979 Russia
Starting group 5 Bogdanov, Denis 1975 Russia
Starting group 2 Bolduzev, Viktor 1960 Russia Pskov Ski Team
Starting group 10 Boman, Esko 1947 Finland
Starting group 10 Bondarchuk, Leonid 1973 Harju maakond Lival Sport
Starting group 6 Bonelli, Alessio 1972 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 3 Bonelli, Giovanni 1979 Italy
Starting group 8 Bonelli, Laura 1971 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 8 Bonelli, Nicola 1943 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 4 Bordachev, Sergei 1974 Russia
Starting group 10 Borgonovo, Maurizio 1952 Italy
Starting group 6 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Starting group 9 Born, Illimar 1993 Tartu maakond
Starting group 15 Born, Toomas 1968 Tartu maakond
Starting group 5 Borovoi, Igor 1960 Russia
Starting group 10 Braatveit, Terje 1951 Norway
Starting group 6 Brakmann, Andres 1980 Harju maakond
Starting group 12 Brassill, Sally 1963 United States
Starting group 5 Brenayzen, Ilya 1968 Russia
Starting group 2 Brics, Raimonds 1982 Latvia
Elite Brocard, Elisa 1984 Italy Haute Savoie Nordic Team
Starting group 14 Broström, Henry 1956 Sweden Skuttunge SK
Starting group 15 Bucheli, Christof 1997 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 4 Bucheli, Peter 1965 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 5 Bucheli, Werner 1968 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 5 Budginas, Jonas-Algirdas 1960 Lithuania
Starting group 6 Bukhmarov, Aleksandr 1977 Russia
Starting group 8 Bulgakov, Evgeny 1963 Russia
Starting group 2 Burd, Mikhail 1960 Russia
Starting group 15 Burkov, Boriss 1971 Harju maakond
Starting group 15 Buslaev, Pavel 1991 Russia
Starting group 15 Butakhin, Aleksei 1977 Russia
Starting group 15 Butakhin, Aleksey 1977 Reunion
Starting group 13 Butsic, Van 1979 United States
Elite Buttin, Bastien 1989 France Haute Savoie Nordic Team
Starting group 7 Bychkov, Igor 1951 Russia CWS DMITROV
Starting group 8 Bytenskiy, Aleksandr 1978 Russia
Starting group 8 Bäckman, Jan-Erik 1950 Finland
Starting group 11 Bäckman-Perälä, Lisa 1967 Finland
Starting group 2 Bõkov, Viktor 1965 Ida-Viru maakond
Starting group 5 Caplikas, Laimonas 1974 Lithuania Takas OK. LTU
Starting group 12 Cargnel, Edoardo 1971 Italy
Starting group 11 Carlberg, Mikael 1946 Finland
Starting group 3 Carlson, Mats 1960 Sweden
Starting group 11 Carlsson, Sven-Eric 1947 Sweden
Starting group 10 Castelli, Giorgio 1961 Italy Sci Club O.S.A.
Starting group 4 Cech, Daniel 1980 Czech Republic
Starting group 10 Cech, Vratislav 1958 Czech Republic
Starting group 12 Cerrone, Massimo 1957 Italy
Starting group 4 Chalaev, Dmitry 1967 Russia
Starting group 10 Charrance, Donato 1960 Italy
Elite Chauvet, Benoit 1981 France
Starting group 11 Chernov, Oleg 1961 Russia
Starting group 8 Christensen, Bjorn 1972 Norway
Starting group 3 Churikov, Maxim 1965 Russia
Starting group 8 Clausen, Leo 1950 Switzerland Sandoz Concept
Elite Confortola, Antonella 1975 Italy
Starting group 10 Consonni, Michele 1961 Italy
Starting group 7 Costantini, Francesco 1977 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 12 Couture, Madeleine 1953 Canada
Starting group 9 Cuderman, Jeli 1961 Slovenia
Elite Dabudyk, Aurelie 1984 France
Starting group 6 Dahinden, Franz 1971 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 11 Dahlgren, Anna Carin Elisabeth 1963 Sweden
Starting group 14 Dahlhausen, Ulrich 1973 Germany
5012 Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 15 Dalders, Ojars 1972 Latvia
Starting group 6 Danilas, Meelis 1967 Valga maakond
Starting group 5 Danilov, Andrus 1973 Harju maakond K.U.MELL AS
Starting group 11 Dasek, Miroslav 1948 Czech Republic
Starting group 13 Davis, Alec 1940 United States
Starting group 14 De Bernochi, Andrea 1959 Italy Sandoz Concept
Starting group 15 Deangelis, Tyler 1993 United States
Starting group 10 Debiasi, Livio 1951 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 10 Degiacomi, Erich 1957 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 8 Delvai, Luigi 1943 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 2 Demattio, Diego 1983 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 10 Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
Starting group 3 Derevyankin, Vitaly 1960 Russia
Starting group 8 Derkunskiy, Artem 1983 Russia
Starting group 14 Dettenborn, Toomas 1962 Finland Järvakandi Wellod
Starting group 7 Devaud, Daniel 1955 Switzerland
Starting group 14 Dixon, Richard 1947 United States
Starting group 14 Dixon, Sherry 1947 United States
Starting group 15 Dmitriev, Peeter 1950 Tartu maakond
Elite Donzallaz, Nicole 1981 Switzerland
Starting group 15 Dorronsoro Odriozola, Jose Antonio 1956 Spain
Starting group 5 Drake, Roberts 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 15 Drenkhan, Tarvi 2000 Valga maakond
Starting group 6 Drew, Murray 1962 Canada
Starting group 13 Driveklepp, Johannes 1957 Norway
Starting group 10 Drobet, Asko 1977 Harju maakond
Starting group 14 Drozdz, Witold 1974 Poland
Starting group 2 Dudarev, Andrei 1966 Ida-Viru maakond
Starting group 10 Dzenis, Juris 1980 Latvia
Starting group 15 Döring, Reinhard 1967 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 7 Edela, Tõnis 1998 Tartu maakond
Starting group 9 Edovald, Meelis 1967 Pärnu maakond
Starting group 10 Eensaar, Avo 1947 Tartu maakond
Starting group 3 Eensaar, Rain 1974 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 1 Eensaar, Silver 1978 Harju maakond Korp! Sakala
Starting group 13 Eensalu, Agris 1979 Harju maakond SK Pleki Pande
Starting group 11 Eensalu, Anders 1981 Harju maakond SK Pleki Pande
Starting group 11 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Starting group 6 Eerik, Tarmo 1982 Harju maakond
Starting group 15 Eerola, Aleksi 1984 Finland
Starting group 6 Eesmäe, Ahto 1973 Harju maakond SK Metsasõbrad
Starting group 8 Efimov, Anatoly 1945 Russia Narva SK Firn
Starting group 4 Egorov, Pavel 1988 Russia
Starting group 7 Egorov, Vyacheslav 1949 Russia
Starting group 9 Eha, Margus 1982 Harju maakond
Starting group 4 Ehandi, Alar 1974 Harju maakond Suusahullud
Starting group 10 Ehatamm, Anti 1954 Harju maakond
Starting group 5 Eicher, Thomas 1966 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 12 Einaste, Taavi 1980 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 10 Einberg, Peeter 1959 Harju maakond
Starting group 6 Einland, Vello 1958 Harju maakond
Starting group 5 Einpalu, Mart 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Elings, Margus 1979 Tartu maakond
Starting group 8 Elismäe, Tõnu 1969 Harju maakond
Starting group 3 Eljand, Kristjan 1987 Valga maakond
Starting group 3 Ellamik, Väino 1971 Tartu maakond
Starting group 9 Ellen, Jüri 1970 Harju maakond
Starting group 7 Eller, Rain 1977 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 12 Ellervee, Martin 1977 Harju maakond SK CFC
Starting group 9 Elling, Tõnis 1972 Harju maakond
Starting group 15 Elmers, Jaanus 1975 Harju maakond
Starting group 15 Elo, Armas 1970 Harju maakond Suusahullud
5040 Elvet, Malle 1948 Tartu maakond
Starting group 11 Elvet, Rait 1984 Valga maakond
Starting group 11 Elvsaas, Berit 1959 Norway Motus
Starting group 12 Endrikson, Kaspar 1986 Harju maakond Korp! Rotalia
Starting group 8 Engström, Ann-Louise 1966 Finland
Starting group 8 Ennuste, Madis 1972 Harju maakond
Starting group 7 Enok, Marek 1981 Harju maakond
Starting group 8 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Starting group 10 Eomois, Veiko 1983 Võru maakond Eesti Tõukerattaliit
Starting group 3 Epner, Indrek 1972 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 8 Epners, Kristaps 1976 Latvia
Starting group 9 Ereline, Ahto 1973 Valga maakond
Starting group 10 Erik, Risto 1981 Harju maakond Sportlove
Starting group 11 Eriksson, Ellen 1991 Sweden Skuttunge SK
Starting group 14 Eriksson, Josefin 1986 Sweden Skuttunge SK
Starting group 10 Eriksson, Mats 1960 Sweden Skuttunge SK
Starting group 10 Eriksson, Oscar 1989 Sweden Skuttunge SK
Elite Eriksson, Robin 1992 Finland
Starting group 6 Erissaar, Tõnis 1988 Pärnu maakond
Starting group 6 Erlemann, Jaanus 1971 Harju maakond
Starting group 11 Ermann, Rait 1980 Harju maakond
5109 Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
Starting group 10 Ernits, Neeme 1963 Valga maakond
Starting group 9 Ernits, Priit 1973 Tartu maakond
Starting group 10 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond
Starting group 9 Ernits, Tõnu 1974 Võru maakond
Starting group 9 Ers, Aksel 1966 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Starting group 6 Esinurm, Jürgen 1982 Harju maakond
Starting group 9 Esmann, Mathias 1987 Denmark
Starting group 13 Esta, Tammo 1974 Hiiu maakond
Starting group 13 Esta, Tanel 1977 Hiiu maakond
5147 Estorn, Lilian 1955 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 2 Etverk, Erkki 1971 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Starting group 7 Etverk, Jüri 1977 Harju maakond
Starting group 11 Etverk, Merike 1971 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Starting group 6 Evert, Lauri 1978 Harju maakond Team TT
Starting group 10 Ezhunova, Svetlana 1987 Russia
5022 Fahrutdinov, Haidar 1937 Tartu maakond
Starting group 10 Faja, Petr 1977 Czech Republic
Starting group 15 Falciola, Jean-Claude 1943 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 15 Famulla, Eva 1991 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 12 Farbu, Bjoerg Aashild 1943 Norway
Starting group 13 Farbu, Leif 1942 Norway
Starting group 15 Faridonov, Anas 1975 Russia
Elite Fediunin, Yury 1968 Russia
Starting group 8 Fedorov, Evgeny 1965 Russia LIDER Kingisepp
Starting group 11 Fedosejev, Evgeni 1947 Pärnu maakond
Starting group 5 Fedotenkov, Alexander 1959 Russia
5110 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
Starting group 10 Fimberg, Teet 1970 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 8 Fink, Birgit 1965 United States Loppet Nordic Racing
Starting group 11 Finotti, Angelo 1957 Italy Sci Club O.S.A.
Starting group 8 Fiskars, Mikaela 1993 Finland
Starting group 9 Fiskars, Stefan 1971 Finland
Starting group 3 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Starting group 1 Flavyanov, Igor 1970 Russia Narva SK Firn
Starting group 8 Fontanive, Claudio 1972 Italy
Starting group 7 Fontanive, Riccardo 1967 Italy Sci Nordico Sportful
Starting group 6 Forzatti, Carlo 1942 Italy
Starting group 7 Franke, Erik 1987 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 6 Fransman, Bo-Christian 1947 Finland
Starting group 10 Franz, Birgit 1962 Germany
Starting group 7 Freiberg, Sven 1975 Harju maakond
Starting group 6 Freystein, Reimund 1958 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 11 Fridolin, Ivo 1971 Harju maakond
Starting group 15 Frolov, German 1986 Russia Pskov Ski Team
Starting group 9 Fäh, Niklaus 1955 Switzerland
Starting group 15 Gaasbakk, Svein 1968 Norway
Starting group 10 Gabenov, Stanislav 1987 Russia
Starting group 1 Gabrielli, Roberto 1973 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 15 Gajevskis, Vjaceslavs 1967 Latvia
Starting group 10 Garipov, Feliks 1946 Harju maakond
Starting group 6 Gatti, Gabriele 1966 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 15 Gavrik, Sergey 1971 Russia
Starting group 8 Gavrilin, Sergei 1968 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 8 Gedusevs, Gunars 1963 Latvia
Starting group 10 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
Starting group 15 Gerasimova, Iuliia 1992 Russia KINEF Kirishi
Starting group 13 Gerecke, Gunther 1955 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 15 Ghilardi, Eugenia 1957 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 6 Gianmoena, Luciano 1957 Italy
Starting group 10 Giger-Fäh, Ramona 1970 Switzerland
Starting group 1 Giovanelli, Luca 1987 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 15 Gluhov, Jevgenij 1965 Latvia
Starting group 4 Gnad, Tomas 1958 Czech Republic
Starting group 9 Goldsmith, Greg 1983 United States
Starting group 10 Golinski, Janusz 1953 Poland
Starting group 16 Goncharov, Boris 1952 Russia
Starting group 9 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond
Starting group 6 Gorev, Kirill 1963 Russia
Starting group 6 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
Starting group 6 Goshko, Sergey 1962 Belarus
Starting group 9 Gots, Vladimir 1946 Russia
Starting group 8 Graf, Walter 1949 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 8 Grappein, Alfredo 1950 Italy
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Starting group 6 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Grende, Ants 1969 Latvia
Starting group 15 Grigorjev, Peeter 1968 Tartu maakond
Starting group 8 Grihin, Aigar 1967 Võru maakond
Starting group 6 Gromov, Mikhail 1984 Russia
Starting group 1 Gros, Ales 1971 Slovenia
Starting group 15 Gross, Lilli 1980 Harju maakond
Starting group 15 Gross, Priit 1987 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 6 Gross, Tõnis 1974 Põlva maakond
Starting group 2 Grünberg, Priit 1977 Harju maakond Porter Racing
Starting group 7 Grünvald, Olavi 1967 Harju maakond
Elite Guigonnet, Loic 1992 France Haute Savoie Nordic Team
Starting group 7 Gundersen, Bjorn 1961 Norway
Starting group 11 Gunnarsson, John 1968 Sweden Skuttunge SK
Starting group 11 Gurkin, Viktor 1977 Harju maakond
Starting group 15 Gurov, Dmitriy 1961 Russia
Starting group 14 Gustafsson, Kerstin 1956 Sweden
Starting group 5 Gustavsen, Knut Eirik 1968 Norway
Starting group 10 Gutmann, Grete 1988 Harju maakond Team Innopolis
Starting group 4 Guzhkov, Mikhail 1972 Russia
Starting group 8 Gönner, Ekehard 1958 Germany Sandoz Concept
Starting group 10 Göring, Rüdiger 1959 Germany
Starting group 8 Haandi, Kaarli 1986 Saare maakond
Starting group 10 Haantio, Anne 1963 Finland
Starting group 11 Haapalahti, Ake 1949 Sweden
Starting group 8 Haas, Marco 1969 Harju maakond
Starting group 4 Haav, Viljar 1975 Harju maakond
Starting group 5 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 12 Haavel, Silvia Johanna 1994 Harju maakond #7AM
Starting group 3 Hafner, Thomas 1966 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 7 Hafskjold, Lene Hanche 1970 Norway
Starting group 14 Hagman, Petri 1964 Finland TUL Järvi-Suomi
Starting group 6 Haikara, Jako 1966 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 11 Hain, Toomas 1968 Valga maakond
Starting group 5 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Starting group 15 Hajek, Tomas 1975 Czech Republic
Starting group 5 Hakanen, Jarkko 1970 Finland
Starting group 12 Hakkaja, Kristi 1979 Harju maakond
Starting group 15 Hakkarainen, Tuomas 1978 Finland
Starting group 15 Halama, Jakub 1979 Czech Republic
Starting group 8 Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 12 Haldre, Kadri 1980 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 7 Haljak, Antti 1978 Harju maakond
Starting group 12 Haljas, Raimond 1954 Tartu maakond
Starting group 5 Haljaste, Härmo 1973 Tartu maakond
Starting group 9 Haljaste, Kardo 1983 Jõgeva maakond
Starting group 10 Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
Starting group 11 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Starting group 7 Hallika, Urmas 1973 Harju maakond SK Metsasõbrad
Starting group 8 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Starting group 8 Halmetoja, Timo 1955 Finland
Starting group 11 Hamer, Priit 1971 Harju maakond
Starting group 7 Hang, Asse 1970 Harju maakond
Starting group 11 Hang, Katrin 1971 Harju maakond
Starting group 8 Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Starting group 8 Hannes, Kollist 1970 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 15 Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
Starting group 7 Hanni, Rene 1982 Harju maakond Columbus Eesti AS
5007 Hanni, Tarmo 1951 Harju maakond EWK
Starting group 12 Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
Starting group 4 Hansen-Tangen, Paal 1957 Norway
Starting group 4 Hanski, Dmitry 1984 Russia
Starting group 6 Hanso, Indrek 1966 Harju maakond
Starting group 9 Hansov, Hanno 1983 Harju maakond
Starting group 7 Harak, Jaan 1954 Hiiu maakond
Starting group 15 Hatvala, Veli-Matti 1984 Finland
Starting group 7 Haug, Priit 1985 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
Starting group 8 Haugen, Morten 1959 Norway
Starting group 5 Havel, Lubos 1965 Czech Republic
Starting group 15 Havel, Michal 1990 Czech Republic
Starting group 15 Hedin, Olof 1967 Sweden
Starting group 11 Heimola, Mikko 1973 Finland
Starting group 4 Hein, Lauri 1977 Harju maakond
5082 Hein, Urmas 1962 Tartu maakond SAK Tartu
Starting group 10 Heinloo, Peep 1965 Valga maakond
Starting group 2 Heinmann, Kristo 1989 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 4 Heinola, Ivar 1977 Tartu maakond
Starting group 6 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond
Starting group 3 Heinsoo, Andrus 1967 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 7 Heinsoo, Karl Erik 1998 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 8 Heiskanen, Tapio 1956 Finland
Starting group 15 Heiter, Joonas 1988 Harju maakond Elisa
Starting group 10 Heldna, Eerik 1977 Harju maakond KL Toompea malevkond
Starting group 11 Helgand, Kalmer 1967 Harju maakond
Starting group 1 Helgand, Marko 1971 Põlva maakond
Starting group 9 Helin, Anders 1959 Sweden
Starting group 12 Helminen, Heikki 1950 Finland
Starting group 7 Helmja, Kati 1980 Harju maakond Suusahullud
Starting group 12 Helmja, Märt 1975 Harju maakond
Starting group 15 Hendrikson, Ants 1967 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Starting group 3 Hendrikson, Tõnu 1973 Võru maakond Telia SK
Starting group 11 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 11 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 15 Herbig, Jeannine 1985 Germany
Starting group 6 Herman, Jörgen 1977 Harju maakond
Starting group 7 Hermat, Kaido 1988 Harju maakond A2K Spordiklubi
Starting group 8 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Starting group 7 Hermlin, Timo 1981 Tartu maakond
Starting group 15 Herodes, Kristiina 1975 Järva maakond
Starting group 8 Herranen, Pasi 1965 Finland
Starting group 15 Herten, Lena 1957 Finland
Starting group 10 Hidden 1978 Poland
Starting group 9 Hidden 1979 Tartu maakond
Starting group 7 Hietanen, Eljas 1952 Finland
Starting group 6 Hiiekivi, Urmet 1968 Harju maakond Agro93
Starting group 6 Hiiesalu, Taago 1977 Võru maakond SEB Pank AS
Starting group 10 Hiltunen, Jari 1960 Finland
Starting group 6 Himma, Evelyn 1972 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Starting group 10 Himma, Maire 1965 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 15 Hinrikus, Kristina 1970 Harju maakond
Starting group 11 Hint, Heiki 1972 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Starting group 9 Hion, Tiit 1962 Harju maakond
Starting group 10 Hirve, Raine 1987 Harju maakond
Starting group 13 Hjälte, Stefan 1959 Sweden
Starting group 4 Holdahl, Ethan 1993 United States
Starting group 6 Holm, Goran 1967 Finland
Starting group 9 Holmström, Harry 1960 Finland
Starting group 13 Hoop, Olav 1984 Põlva maakond
Starting group 15 Hordo, Kaarel 1991 Järva maakond
Starting group 8 Hordo, Kaspar 1996 Järva maakond
Starting group 10 Hordo, Rein 1968 Järva maakond
Starting group 2 Horma, Toomas 1992 Põlva maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 15 Horn, Alar 1980 Tartu maakond
Starting group 6 Hoshka, Siarhei 1962 Belarus
Starting group 11 Hugo-Bader, Jacek 1957 Poland
Starting group 6 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 15 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
5111 Hunt, Kalev 1951 Pärnu maakond
Starting group 11 Hurt, Sille 1973 Lääne-Viru maakond
Starting group 1 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Starting group 1 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
Starting group 4 Hussar, Marek 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 7 Hytönen, Outi 1988 Harju maakond
Starting group 8 Häggman, Boris 1949 Finland
Starting group 7 Häggman, Kurt 1952 Finland
Starting group 5 Häkkinen, Jouni 1964 Finland
Elite Häkkinen, Jussi 1973 Finland
Starting group 3 Hämäläinen, Juha 1955 Finland
Starting group 9 Hämäläinen, Pertti 1959 Finland
Starting group 11 Hänni, Uku 1943 Tartu maakond Rahandusministeerium
Starting group 13 Hänninen, Ari 1955 Finland
Starting group 9 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 9 Härm, Leo 1947 Viljandi maakond
Starting group 9 Härm, Margus 1981 Järva maakond Graanul Invest AS
Starting group 6 Härms, Ivo 1954 Harju maakond Trismile
Starting group 6 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond
Starting group 10 Hääl, Kaarel 1987 Tartu maakond
Starting group 6 Hõbemägi, Veikko 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 11 Hõimoja, Hardi 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 8 Hõlpus, Mihkel 1998 Tartu maakond
Starting group 7 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond
Starting group 9 Högman, Stefan 1968 Sweden
Starting group 7 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 5 Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
Starting group 15 Iakushin, Iurii 1957 Russia CWS DMITROV
Starting group 4 Idarand, Priit 1963 Harju maakond
Starting group 8 Ignatjev, Rain 1971 Hiiu maakond Eesti Sportlane
Starting group 2 Ikola, Juhani 1980 Finland Järva-Jaani RSK
Starting group 15 Ilja, Rein 1967 Harju maakond Telia SK
Starting group 1 Illaru, Tõnu 1971 Järva maakond Tagahoovi Pingutus
Starting group 9 Illing, Sven 1979 Tartu maakond
Starting group 12 Ilm, Ivo 1989 Jõgeva maakond
Starting group 7 Ilmet, Elor 1960 Järva maakond SK Metsasõbrad
Starting group 6 Ilola, Noora 1984 Finland
Starting group 11 Ilumäe, Andre 1982 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 12 Ilumäe, Lii 1961 Rapla maakond
Starting group 10 Ilumäe, Urmas 1960 Rapla maakond
Starting group 8 Ilves, Elin 1965 Tartu maakond
Starting group 12 Ilves, Krista 1967 Harju maakond
5066 Ilves, Mart 1957 Valga maakond
Starting group 8 Ilves, Mati 1962 Pärnu maakond
Starting group 5 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
Starting group 16 Immonen, Hannu 1947 Finland
Starting group 5 Immonen, Satu 1970 Finland
Starting group 10 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 13 Ingerainen, Raido 1976 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 6 Inglin, Hubert 1964 Switzerland
5113 Inno, Ain 1964 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Starting group 6 Inno, Ermo 1977 Harju maakond Telia SK
Starting group 6 Inno, Kadi 1963 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Starting group 8 Inno, Mihkel 1966 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Isakov, Viktor 1955 Russia Pskov Ski Team
Starting group 15 Isup, Taavi 1976 Tartu maakond Salvest AS
Starting group 15 Ivanov, Aleksei 1976 Russia
Starting group 1 Ivanov, Alexandr 1965 Russia
Starting group 2 Ivanov, Anatolii 1954 Russia
Ivanov, Randy 1988 Tartu maakond
Elite Ivanov, Sergey 1979 Russia
Starting group 15 Ivanov, Yury 1970 Russia TRIKO.CLUB
Starting group 7 Ivanova, Marina 1987 Russia
Starting group 10 Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond Saarefood
Starting group 3 Jaagant, Priit 1972 Valga maakond
5114 Jaagus, Jaak 1956 Tartu maakond
Starting group 11 Jaagus, Triin 1988 Tartu maakond
Starting group 6 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 15 Jaaku, Jarmo 1991 Lääne maakond
Starting group 7 Jaaku, Mati 1962 Lääne maakond
Starting group 6 Jaama, Sander 1987 Harju maakond
Starting group 11 Jaanimägi, Argo 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
5115 Jaanus, Andres 1963 Harju maakond EWK
Starting group 7 Jaanus, Lauri 1991 Harju maakond
Starting group 4 Jaaska, Allan-Peeter 1970 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 3 Jaaska, Timo 1981 Tartu maakond SK Serviti
Starting group 15 Jaehnichen, Bjoern 1976 Sweden
Starting group 7 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 14 Jafs, Bengt 1950 Finland
5083 Jagomägi, Teet 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 15 Jagomägi, Vootele 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 15 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond
Starting group 6 Jair, Ergo 1975 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 5 Jakobsen, Geir 1965 Norway
Starting group 5 Jakobsen, Svein Ove 1959 Norway
Starting group 12 Jakobsen, Trine 1970 Norway
Starting group 11 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
Starting group 6 Jakobson, Mikk 1989 Tartu maakond
5084 Jakovlev, Gennadi 1953 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 8 Jakovleva, Olga 1958 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
5116 Jalasto, Kaupo 1958 Harju maakond
Starting group 8 Jalasto, Peeter 1986 Harju maakond
Starting group 6 Jallai, Janeli 1981 Valga maakond Sparta Spordiselts
Starting group 11 Jallai, Marek 1973 Rapla maakond
Starting group 15 Jamieson, Bruce 1952 United States
Starting group 6 Janata, Milan 1956 Czech Republic
Starting group 6 Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 15 Jansons, Andris 1961 Latvia
Starting group 7 Jansson, Bo 1944 Finland
Starting group 6 Janusauskas, Algimantas 1974 Lithuania
Starting group 5 Jasiunas, Andrius 1979 Lithuania
Starting group 8 Jassik, Marek 1973 Harju maakond
Starting group 8 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Starting group 10 Jenssen, Knut Albert 1950 Norway
Starting group 13 Joa, Vilik 1965 Harju maakond
Starting group 13 Joala, Mikk 1983 Harju maakond
2500 Johannson, Roald 1979 Harju maakond
Starting group 3 Johanson, Jaanus 1973 Viljandi maakond
Starting group 9 Johanson, Marko 1988 Harju maakond Klubi Püha Loomaaed
Starting group 8 Johanson, Tarmo 1971 Viljandi maakond
Starting group 11 Johansson, Bengt 1962 Sweden
Starting group 10 Johansson, Hans Ingmar 1954 Sweden
Starting group 8 Jokinen, Eero 1965 Finland
Starting group 13 Jokinen, Ilkka 1976 Finland
Starting group 4 Jool, Illart 1966 Ida-Viru maakond
Starting group 1 Jool, Urmas 1964 Harju maakond
Starting group 3 Joona, Janar 1982 Harju maakond
Starting group 8 Joonas, Inge 1971 Võru maakond SEB Pank AS
Starting group 5 Joonas, Juho 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 7 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Joos, Enrico 1968 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 4 Jost, Rainer 1973 Switzerland
Starting group 9 Jugaste, Artur 1984 Harju maakond
Starting group 7 Jugaste, Mihkel 1987 Harju maakond #7AM
Starting group 5 Juhandi, Aivar 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 5 Juhanson, Ain-Alar 1976 Tartu maakond Trismile
Starting group 6 Juhkov, Janno 1973 Pärnu maakond
Starting group 7 Juht, Joel 1981 Harju maakond Team TT
Starting group 14 Juksar, Martin 1972 Harju maakond
5148 Julge, Kaljo 1957 Tartu maakond
Starting group 4 Jullinen, Braian 1999 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 5 Jullinen, Tarmo 1981 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 14 Jungo, Markus 1950 Switzerland
Starting group 15 Junolainen, Markko 1982 Harju maakond
Starting group 6 Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
Starting group 6 Juronen, Pertti 1983 Valga maakond Hawaii Express
Starting group 6 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond
Starting group 5 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Starting group 15 Juudas, Karl 1993 Harju maakond
Starting group 7 Juudas, Üllar 1965 Harju maakond
Starting group 8 Juul, Bjarne 1981 Denmark
Starting group 6 Juurak, Katrin 1982 Finland Suusahullud
Starting group 8 Juurik, Viiu 1978 Pärnu maakond Keremeister
Starting group 6 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Elite Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Juva, Timo 1969 Finland
Starting group 8 Jylhä, Kari 1953 Finland Silvini Madshus Team
Starting group 7 Jäe, Urmas 1962 Saare maakond Pöide Spordiselts
Starting group 15 Jähnichen, Gunnar 1969 Sweden
Starting group 9 Jänes, Rivo 1982 Rapla maakond
Starting group 9 Jänes, Tarmo 1984 Tartu maakond
Starting group 8 Jänese, Jarek 1968 Harju maakond
Starting group 10 Jänese, Jürgen 1990 Harju maakond
Starting group 7 Jänese, Maria 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 8 Jäntti, Timo 1952 Finland
Starting group 10 Järv, Martti 1985 Harju maakond
Starting group 7 Järv, Tõnu 1967 Pärnu maakond
Starting group 8 Järvalt, Renna 1977 Harju maakond
Starting group 1 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Starting group 14 Järve, Einar 1967 Harju maakond
Starting group 15 Järve, Guldar 1966 Viljandi maakond
Starting group 12 Järve, Marina 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 10 Järvelaid, Aare 1969 Harju maakond
Starting group 3 Järveoja, Mihkel 1986 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Starting group 8 Järveoja, Toomas 1961 Tartu maakond
Starting group 8 Järveots, Tõnu 1974 Tartu maakond
5023 Järvet, Arvo 1948 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 12 Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Starting group 6 Järvinen, Mika 1968 Finland
Starting group 10 Jõeleht, Argo 1971 Tartu maakond
Starting group 7 Jõeleht, Urmas 1964 Harju maakond Elisa
Starting group 10 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
Starting group 1 Jõepera, Assar 1975 Harju maakond
Starting group 4 Jõesaar, Enn 1968 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 10 Jõeste, Tarvo 1970 Harju maakond
Starting group 2 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Starting group 12 Jõgi, Agur 1971 Harju maakond
Starting group 15 Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Starting group 13 Jõgi, Tarvo 1987 Pärnu maakond
Starting group 8 Jõgis, Jaanus 1976 Harju maakond Saku Õlletehase SK
Starting group 10 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
Starting group 9 Jõõger, Kulvo 1976 Harju maakond Harju Elekter AS
Starting group 12 Jörgensen, Sören Rhiger 1970 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Starting group 15 Jürgens, Silver 1984 Harju maakond ABB AS
Starting group 10 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
Starting group 11 Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
Starting group 6 Jürgenson, Richard 1969 Harju maakond
Starting group 9 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Jürimäe, Aili 1969 Pärnu maakond
Starting group 10 Jürimäe, Toomas 1956 Tartu maakond
Starting group 3 Jürisaar, Meelis 1971 Harju maakond
Starting group 5 Jüriöö, Priit 1975 Harju maakond #7AM
Starting group 12 Jürlau, Noel 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 9 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond
Starting group 7 Jürviste, Ülar 1978 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 5 Kaabel, Kaido 1967 Harju maakond
Starting group 4 Kaar, Alar 1979 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 7 Kaare, Ain 1964 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 10 Kaarepere, Girt 1981 Jõgeva maakond
Starting group 8 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 4 Kaaret, Enn 1966 Harju maakond
Starting group 9 Kaarli, Kaido 1979 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 15 Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Danske Bank
Starting group 6 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Salvest AS
Starting group 12 Kaasik, Avo 1974 Harju maakond
Starting group 12 Kaasik, Guido 1966 Rapla maakond Telia SK
Starting group 7 Kaasik, Hanna-Brita 1999 Jõgeva maakond
Starting group 11 Kaasik, Indrek 1981 Lääne maakond
Starting group 12 Kaasik, Indrek 1972 Harju maakond
Starting group 12 Kaasik, Kennet 1995 Harju maakond
Starting group 1 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Starting group 8 Kaasik, Markus 1999 Jõgeva maakond
Starting group 2 Kaasik, Ragnar 1975 Harju maakond Nordecon Betoon
Starting group 11 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
5149 Kaasik, Tiiu 1949 Tartu maakond
Starting group 7 Kaasik, Tõnis 1992 Rapla maakond Tallinna Ülikool
Starting group 4 Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Sportland
Starting group 7 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Starting group 14 Kabanen, Kalmer 1975 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Starting group 9 Kabel, Mihkel 1984 Harju maakond
Starting group 6 Kabonen, Tiit 1960 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond Telia SK
Starting group 15 Kadajane, Arko 1981 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 5 Kadak, Urmas 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 15 Kadari, Liina 1981 Harju maakond
5042 Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
Starting group 7 Kadyrov, Danis 1951 Russia
Starting group 6 Kaegas, Margus 1970 Lääne-viru maakond
Starting group 6 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
Starting group 10 Kaevats, Argo 1978 Harju maakond
Starting group 8 Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond
Starting group 11 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
Starting group 7 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
Starting group 5 Kaik, Jaanus 1977 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 11 Kaik, Kaido 1979 Harju maakond
Starting group 15 Kaikumo, Pekka 1946 Finland
Starting group 6 Kainel, Taavi 1973 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 15 Kainu, Markus 1979 Finland
Starting group 12 Kairo, Toomas 1977 Harju maakond Telia SK
Elite Kaiv, Taavi 1989 Järva maakond Nordecon Betoon
Starting group 11 Kaivo, Elo Liina 1981 Harju maakond
5150 Kaivo, Tiit 1948 Harju maakond
Starting group 11 Kajak, Imre 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Elite Kajari, Priit 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 8 Kaju, Andres 1983 Viljandi maakond
Starting group 6 Kaju, Egert 1985 Harju maakond Saue Spordiklubi
Starting group 15 Kaju, Johannes 1961 Saare maakond
Starting group 5 Kaju, John 1991 Saare maakond
Starting group 9 Kakko, Mairolt 1968 Harju maakond
Starting group 15 Kal, Andres 1969 Harju maakond AS Norma
Starting group 10 Kala, Jaanus 1974 Võru maakond
Starting group 1 Kala, Kaspar 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 11 Kala, Steve 1958 Finland
Kalamees, Mikk 1993 Harju maakond
Starting group 9 Kalamees, Raivo 1961 Ida-viru maakond Telia SK
Starting group 3 Kalamees, Targo 1972 Harju maakond Team TT
Starting group 9 Kalbus, Hugo 1963 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Starting group 5 Kalda, Kalev 1989 Võru maakond Sparta Spordiselts
Starting group 12 Kalda, Meelis 1975 Hiiu maakond AS G4S Eesti
Starting group 12 Kalda, Rain 1981 Harju maakond Elisa
Starting group 3 Kaldaru, Kurmet 1996 Võru maakond
Starting group 15 Kaldma, Urmas 1969 Harju maakond Telia SK
Starting group 12 Kaldmäe, Kalle 1978 Tartu maakond
Starting group 9 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Starting group 15 Kalind, Jarno 1975 Harju maakond KL Toompea malevkond
Starting group 7 Kaljola, Tarmo 1977 Harju maakond
Starting group 15 Kaljula, Helvin 1972 Rapla maakond
Starting group 15 Kaljula, Ivo 1973 Viljandi maakond
Starting group 8 Kaljumets, Kaupo 1987 Rapla maakond
Starting group 7 Kaljumäe, Aile 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 1 Kaljumäe, Aivo 1972 Harju maakond Elisa
Starting group 11 Kaljurand, Ain 1964 Harju maakond
Starting group 15 Kaljuvee, Diana 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 3 Kaljuvee, Janno 1969 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 6 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
Starting group 6 Kallakmaa, Teet 1965 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 7 Kallas, Aigar 1973 Harju maakond SK Metsasõbrad
Starting group 1 Kallas, Kaarel 1982 Viljandi maakond
5067 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Starting group 9 Kallas, Ringo 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 9 Kallas, Tormi 1975 Saare maakond
Starting group 9 Kallas, Uibo 1977 Saare maakond
Starting group 5 Kallasmaa, Kalmer 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 11 Kallast, Siim 1973 Harju maakond
Starting group 15 Kallaste, Kaljo 1980 Tartu maakond
Starting group 10 Kallaste, Veigo 1974 Harju maakond
Starting group 11 Kallau, Rahel 1966 Tartu maakond
Starting group 6 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
Starting group 7 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
Starting group 11 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland
1006 Kallemets, Mati 1947 Lääne maakond SK Sula
Starting group 11 Kallikorm, Martti 1981 Viljandi maakond
Starting group 15 Kallioinen, Arto 1978 Finland
Starting group 4 Kallionsivu, Matti 1962 Finland
Starting group 14 Kalm, Volli 1953 Tartu maakond
Starting group 10 Kalma, Mikk 1990 Harju maakond
Starting group 6 Kalmer, Andres 1973 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 5 Kalmu, Kalvo 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 10 Kalmus, Henry 1984 Harju maakond
Starting group 3 Kalmus, Martin 1984 Tartu maakond
Starting group 15 Kalpus, Germo 1976 Pärnu maakond
Starting group 5 Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
Starting group 8 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
Starting group 6 Kalvet, Mati 1951 Tartu maakond
Starting group 8 Kalvik, Lauri 1969 Tartu maakond
Starting group 9 Kalviste, Tarmo. 1970 Harju maakond
Starting group 6 Kampus, Priit 1977 Harju maakond
Starting group 8 Kanemägi, Juhan 1989 Saare maakond
5085 Kanep, Urmas 1954 Harju maakond
Starting group 3 Kang, Udo 1967 Tartu maakond
Starting group 9 Kanger, Mari 1985 Harju maakond Suusahullud
Starting group 12 Kangro, Paul 1950 Lääne maakond
Starting group 12 Kangro, Uno 1967 Võru maakond
Starting group 11 Kangur, Alari 1988 Tartu maakond
Starting group 11 Kangur, Margus 1976 Tartu maakond
Starting group 10 Kangur, Peeter 1971 Valga maakond
Starting group 7 Kann, Jaanus 1981 Tartu maakond
Starting group 12 Kanne, Tiit 1962 Järva maakond
Starting group 3 Kannel, Alari 1966 Harju maakond
Starting group 9 Kannel, Edit 1976 Harju maakond AS Norma
Starting group 4 Kannel, Tanel 1973 Harju maakond AS Norma
Starting group 11 Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Starting group 11 Kannike, Arnold 1974 Harju maakond
Starting group 9 Kannimäe, Ants 1964 Võru maakond
Starting group 13 Kantsila, Minna 1974 Finland
Starting group 6 Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Starting group 8 Kapp, Veiko 1997 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
Starting group 4 Kardashev, Yury 1965 Russia
Starting group 15 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 9 Karell, Leho 1986 Järva maakond
Starting group 15 Kareno, Niko 1985 Finland
Starting group 15 Karhinen, Timo 1970 Finland TUL Järvi-Suomi
Starting group 6 Kari, Tarmo 1966 Harju maakond
Starting group 15 Kariis, Tarmo 1967 Harju maakond
Starting group 5 Karilaid, Ivo 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 14 Karindi, Ilvi 1970 Harju maakond
Starting group 15 Karits, Peeter 1964 Harju maakond
Starting group 11 Karja, Andre 1996 Lääne maakond
Starting group 16 Karja, Jaana 1982 Tartu maakond
Starting group 10 Karja, Kaupo 1984 Tartu maakond
Starting group 12 Karja, Lisette 1999 Lääne maakond
Starting group 7 Karjus, Kaido 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 11 Karki, Tõnis 1963 Tartu maakond
Starting group 7 Karlsson, Stig-Göran 1952 Finland
Starting group 2 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Starting group 8 Karp, Endel 1960 Harju maakond AS Norma
Starting group 7 Karp, Veiko 1964 Lääne-Viru maakond
Starting group 6 Karppinen, Juha 1962 Finland
Starting group 7 Karro, Kalmar 1975 Lääne-Viru maakond
Starting group 9 Karro, Martin 1981 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 6 Karrofeldt, Kalle 1979 Tartu maakond
Starting group 11 Karron, Kaisa 1991 Järva maakond
Starting group 12 Kartau, Tiina 1967 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 5 Karttunen, Juha 1964 Finland
Starting group 7 Karu, Üllar 1975 Harju maakond
Starting group 7 Karukäpp, Magnus 1976 Jõgeva maakond
Starting group 4 Karvak, Eino 1964 Harju maakond
Starting group 7 Karvak, Jürgen 1995 Harju maakond
Starting group 7 Karvonen, Juha 1962 Finland
Starting group 15 Kase, Hannes 1979 Rapla maakond
Starting group 12 Kase, Malle 1971 Viljandi maakond
5151 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 15 Kasemets, Priit 1981 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Starting group 15 Kasemets, Rene 1973 Valga maakond
Starting group 15 Kaseväli, Andres 1963 Tartu maakond
Starting group 8 Kaseväli, Mairo 1983 Harju maakond
Starting group 8 Kaseväli, Mart 1979 Harju maakond
Starting group 8 Kaseväli, Ranol 1984 Harju maakond
Starting group 7 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
Starting group 7 Kask, Avo 1970 Harju maakond
Starting group 6 Kask, Edvin 1987 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Kask, Kristo 1980 Harju maakond Suusahullud
Starting group 9 Kask, Toomas 1949 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Kask, Villu 1971 Finland SK Aaspere
Starting group 12 Kaskema, Helen 1971 Tartu maakond
Starting group 5 Kaskema, Valdis 1969 Tartu maakond
Starting group 13 Kastemäe, Tarmo 1976 Harju maakond Team Innopolis
Starting group 11 Kasterpalu, Maret 1980 Harju maakond Elisa
Starting group 3 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
Starting group 9 Kaszuba, Jakub 1986 Poland
Starting group 16 Kaszuba, Zbigniew 1957 Poland
Starting group 5 Kattago, Veljo 1968 Harju maakond
Starting group 6 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KVÜÕA
Starting group 4 Kaubi, Ulvar 1971 Harju maakond SK Metsasõbrad
Starting group 9 Kaugerand, Jaanus 1976 Harju maakond
Starting group 10 Kaukver, Kristo 1979 Pärnu maakond
Starting group 12 Kaup, Enn 1946 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Starting group 9 Kaupmees, Elen 1977 Harju maakond AS Norma
Starting group 5 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Starting group 3 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Elite Kaurson, Tomas 1991 Ida-viru maakond Alutaguse SUKL
Starting group 7 Kauts, Herkki 1971 Viljandi maakond SK Metsasõbrad
Starting group 8 Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
Starting group 3 Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
Starting group 10 Keerma, Jaan 1967 Järva maakond
Starting group 5 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Starting group 7 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
5044 Keevend, Kalmer 1957 Järva maakond
Starting group 15 Kehva Tallermaa, Maris 1975 Harju maakond
Starting group 9 Keinast, Rando 1979 Harju maakond
Starting group 8 Kelder, Ahti 1973 Harju maakond
Starting group 12 Keldo, Margit 1971 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 5 Kelgo, Kaspar 1992 Järva maakond SK Metsasõbrad
Starting group 15 Kelgo, Kristi 1983 Harju maakond Telia SK
Starting group 8 Kelk, Silver 1988 Harju maakond
Starting group 10 Kemiläinen, Risto 1950 Finland
Starting group 11 Kent, Kristo 1978 Harju maakond
5087 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond
Starting group 11 Kerik, Kaido 1970 Harju maakond
Starting group 7 Kerner, Madis 1989 Tartu maakond
Starting group 9 Kesa, Aarne 1957 Pärnu maakond
Starting group 13 Kesarev, Kiril 1976 Finland
Starting group 16 Keskiväli, Antti 1950 Finland
Starting group 14 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond Veeteede Amet
Elite Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond
Starting group 15 Keskra, Raivo 1979 Lääne-Viru maakond
Starting group 10 Kesküla, Andrus 1995 Harju maakond
Starting group 11 Kesküla, Sulev 1971 Harju maakond
Starting group 3 Kesküla, Urmo 1977 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 11 Kesper, Raino 1978 Tartu maakond Swedbank AS
Starting group 5 Keär, Andres 1963 Lääne-Viru maakond SK Rakke
Starting group 15 Khorev, Vladislav 1961 Russia
Starting group 9 Khristoliubov, Aleksei 1971 Russia
Starting group 5 Kibal, Tair 1982 Võru maakond Hawaii Express
Starting group 2 Kiela, Dainius 1972 Lithuania
Starting group 11 Kiens, Tuuli 1962 Tartu maakond
5045 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
Starting group 4 Kiik, Arvi 1988 Tartu maakond
5068 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 13 Kiis, Kert 1991 Jõgeva maakond
Starting group 6 Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Starting group 11 Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
Starting group 7 Kikkas, Reelika 1973 Harju maakond Metaprint AS
Starting group 5 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond
Starting group 12 Kikkatalo, Vaiko 1982 Harju maakond Graanul Invest AS
Starting group 1 Kilk, Ain 1967 Harju maakond EWK
Starting group 8 Kilki, Anu 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Starting group 15 Kilki, Ergo 1969 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Kilm, Virgo 1972 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Starting group 10 Kilmi, Jaak 1973 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 9 Kindsiko, Raigo 1972 Põlva maakond
Starting group 6 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 10 Kink, Aule 1969 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5117 Kink, Jana 1968 Tartu maakond
Starting group 15 Kinks, Joosep 1987 Estonia Viimsi Rattaklubi
Starting group 8 Kinks, Peeter 1963 Tartu maakond
Starting group 11 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
Starting group 1 Kiple, Kaivo 1976 Järva maakond
Starting group 7 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Starting group 5 Kirikmäe, Erik 1979 Harju maakond Telia SK
Starting group 7 Kirilovsky, Pavel 1966 Latvia
Starting group 7 Kirjanen, Kristi 1972 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 15 Kirjanen, Kristjan-Martin 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 12 Kirjanen, Raul 1976 Harju maakond Graanul Invest AS
Starting group 10 Kirjanen, Ülle 1976 Harju maakond Graanul Invest AS
Starting group 16 Kirs, Olev 1963 Harju maakond
Starting group 5 Kirsimaa, Tõnu 1973 Harju maakond Tridens AS
Starting group 15 Kirsimäe, Karl 1994 Tartu maakond
5118 Kirsimäe, Rein 1955 Viljandi maakond
5086 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond
Starting group 7 Kirstein, Andres 1956 Harju maakond
Starting group 11 Kirstuks, Didzis 1978 Latvia
Starting group 12 Kiss, Jaanus 1979 Tartu maakond Team Innopolis
Starting group 6 Kiszka, Przemyslaw 1977 Poland
Starting group 12 Kitsing, Sane 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 10 Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 8 Kitvel, Olev 1973 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 16 Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 6 Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 12 Kivastik, Rain 1973 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 10 Kivelä, Kari 1971 Finland
Starting group 7 Kivi, Ilkka 1953 Finland
Starting group 15 Kivi, Kalju 1951 Harju maakond
Starting group 11 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
5047 Kivikas, Riina 1952 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 3 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 15 Kivil, Jaano 1976 Tartu maakond
Starting group 2 Kivil, Peep 1973 Ida-viru maakond Alutaguse SUKL
Starting group 3 Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 11 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond
Starting group 9 Kivimäe, Tarmo 1986 Järva maakond
Starting group 3 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 4 Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Kivisild, Margus 1977 Tartu maakond
Starting group 7 Kivisild, Urmas 1985 Viljandi maakond
Starting group 16 Kivistik, Kadri 1954 Tartu maakond
Starting group 9 Kivistik, Raivo 1964 Põlva maakond
Starting group 7 Kivistik, Vassili 1967 Tartu maakond
Starting group 15 Kjasimow, Farida 1981 Germany
Starting group 8 Klaaas, Kunnar 1981 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
Starting group 6 Klaos, Hugo 1977 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 7 Klasman, Björn 1959 Sweden
Starting group 10 Klavins, Aivars 1957 Latvia
Starting group 13 Kleinson, Meelis 1973 Tartu maakond Kulgur Team
Starting group 3 Klemencic, Janez 1967 Slovenia
Starting group 5 Klemencic, Joze 1962 Slovenia
Starting group 5 Klement, Riho 1989 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 2 Klesmann, Villu 1971 Harju maakond
Starting group 5 Kliiman, Tanel 1968 Tartu maakond SAK Tartu
Starting group 7 Kliimask, Tarvi 1970 Tartu maakond
Starting group 5 Knets, Juris 1968 Latvia
5048 Knope, Agris 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 5 Knüsel, Markus 1955 Switzerland
Starting group 16 Kobrusepp, Maris 1988 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 7 Kochergan, Mikhail 1966 Ukraine
Starting group 4 Kochetov, Vladimir 1957 Russia #7AM
Starting group 8 Kodasma, Margus 1998 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
Starting group 6 Koha, Priit 1975 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Starting group 10 Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Starting group 7 Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Starting group 9 Koit, Mirjo 1989 Pärnu maakond
Starting group 8 Koivula, Petri 1975 Finland
Starting group 12 Kokk, Andres 1963 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 15 Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Starting group 12 Kokk, Robert 1989 Harju maakond
Starting group 7 Koll, Jürgen 1998 Harju maakond
5049 Kollo, Tiit 1964 Harju maakond EWK
Starting group 5 Kollom, Sander 1971 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Koloshin, Vladimir 1966 Russia
Starting group 6 Komarov, Aleksei 1975 Russia KINEF Kirishi
Starting group 9 Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Starting group 14 Kompost, Siim 1982 Harju maakond
Starting group 6 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 8 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
5119 Konist, Hannes 1952 Lääne-Viru maakond
Starting group 13 Konno, Hjalmar 1970 Harju maakond
Starting group 4 Konnov, Rait 1981 Pärnu maakond OMNIVA SK
Starting group 6 Konovalovs, Andis 1990 Latvia
Starting group 15 Konrad, Ando 1991 Harju maakond
Starting group 8 Konrad, Peep 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 6 Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Starting group 7 Kool, Inge 1975 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 14 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
Starting group 7 Koort, Indrek 1970 Harju maakond
Starting group 2 Kooser, Mart 1976 Harju maakond
Starting group 10 Kooskora, Ahti 1971 Harju maakond
5088 Kooskora, Toomas 1957 Tartu maakond
Starting group 5 Koosma, Daniel 1986 Lääne-Viru maakond
Starting group 6 Koovit, Silver 1974 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Starting group 6 Kopeikin, Aleksandr 1973 Russia
Starting group 4 Kopli, Tarmo 1978 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 9 Koplus, Kaupo 1962 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 9 Kopmanis, Janis 1976 Latvia
Starting group 6 Koponen, Antti 1954 Finland
Starting group 13 Koponen, Jouko 1950 Finland
Starting group 6 Koppa, Kaido 1974 Harju maakond
Starting group 5 Koppa, Marko 1975 Harju maakond
Starting group 5 Koppel, Mart 1969 Tartu maakond Sangar AS
Starting group 6 Koppel, Mati 1960 Jõgeva maakond SK ProRunner
Starting group 7 Koppel, Mati 1980 Harju maakond
Starting group 11 Koppel, Reine 1968 Jõgeva maakond SK ProRunner
Starting group 5 Korb, Randy 1971 Harju maakond
Starting group 9 Korbun, Kalev 1971 Tartu maakond
5121 Korjus, Andres 1946 Harju maakond
Starting group 16 Kork, Algis 1976 Tartu maakond
Starting group 4 Kork, Taavi 1981 Tartu maakond
Starting group 3 Kornilov, Andrey 1972 Russia
Starting group 5 Korpi, Ville 1982 Finland
Starting group 15 Korva, Mika 1971 Finland
Starting group 11 Kose, Indrek 1979 Harju maakond Salvest AS
Starting group 12 Koshik, Oleg 1985 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 5 Kosinski, Daniel 1975 Poland KL Järva Malev
Starting group 8 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 9 Koskela, Mikko 1957 Finland
Starting group 7 Koskela, Soile 1983 Finland
Starting group 8 Kosonen, Jorma 1949 Finland
Starting group 11 Kosonen, Taisto 1941 Finland
Starting group 6 Kostynich, Sergey 1964 Russia
Starting group 7 Kotka, Kalle 1965 Võru maakond
Starting group 6 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 7 Kotlarz, Pawel 1977 Poland
Elite Kovaljov, Oleg 1964 Harju maakond
Starting group 7 Kovaljov, Yuri 1999 Harju maakond SK CFC
Starting group 8 Kovanen, Heimo 1953 Finland
Starting group 8 Kovanen, Karol 1978 Harju maakond #7AM
Starting group 9 Kozak, Jakub 1981 Czech Republic
Starting group 9 Kozak, Vladimir 1954 Czech Republic
Starting group 3 Kozhemyakin, Dmitriy 1967 Russia
Starting group 6 Kozlov, Alexander 1977 Russia
Starting group 5 Kozlov, Sergey 1966 Russia
Starting group 7 Kozmov, Aleksandr 1946 Russia
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
Starting group 1 Kraas, Andreas 1978 Tartu maakond
Starting group 10 Kraavi, Indrek 1976 Pärnu maakond
Starting group 16 Kral, Josef 1970 Sweden
Starting group 11 Kralle, Ivo 1962 Viljandi maakond
Starting group 16 Kralova, Ivana 1969 Sweden
Starting group 16 Kranfeldt, Kaido-Paul 1966 Harju maakond
Starting group 6 Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 9 Krauklis, Vairis 1953 Latvia
Starting group 9 Krauklis, Vairis 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 8 Kraus, Kaupo 1971 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 3 Krautman, Alar 1968 Lääne-viru maakond
Starting group 7 Kreekman, Kalev 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 8 Kreintaal, Kaido 1962 Harju maakond
Starting group 6 Kreisberg, Sten-Martin 1979 Harju maakond
Starting group 11 Krenstrauch, Hannes 1984 Harju maakond Team Innopolis
Starting group 3 Krievans, Agris 1986 Latvia
Starting group 3 Krievans, Artis 1973 Latvia
Starting group 8 Kriisa, Kaido 1968 Jõgeva maakond
Starting group 7 Krik, Andres 1968 Harju maakond Saku Suusaklubi
5152 Kriks, Rein 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
Starting group 9 Krist, Karel 1978 Harju maakond
Starting group 6 Kristal, Tõnis 1965 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 15 Kristenprun, Madis 1976 Harju maakond Porter Racing
Starting group 6 Krokhin, Sergey 1961 Russia
Starting group 8 Kronqvist, Gerd 1950 Finland
Starting group 15 Kroodo, Siim 1983 Tartu maakond
Starting group 7 Kroon, Kalle 1968 Ida-Viru maakond
Starting group 11 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
Starting group 15 Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Starting group 4 Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 4 Krsinar, Janez 1962 Slovenia
Starting group 10 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
Starting group 2 Krumins, Ingus 1978 Latvia
Starting group 10 Krupinas, Jevgenijus 1976 Lithuania
Starting group 10 Krupinski, Wojciech 1986 Poland
Starting group 4 Krupnov, Nikolay 1957 Russia
Starting group 1 Krusemann, Magnus 1976 Harju maakond Nordecon Betoon
Starting group 6 Kruus, Martin 1971 Harju maakond
Starting group 5 Kruus, Reno 1983 Harju maakond
Starting group 11 Kruus, Urmas 1959 Tartu maakond
Starting group 9 Kruusel, Henri 1989 Harju maakond Sportland
Starting group 9 Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
Starting group 10 Kruusimägi, Riin 1989 Lääne-Viru maakond
5122 Kruusimägi, Uudo 1955 Lääne-Viru maakond
Starting group 6 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 6 Kruutmann, Toomas 1974 Lääne-Viru maakond
Starting group 15 Kruve, Aaro 1979 Harju maakond
Starting group 4 Krylov, Valeriy 1962 Russia
Starting group 6 Kudryavtsev, Konstantin 1974 Russia
5024 Kuha, Nikolai 1941 Tartu maakond
Starting group 8 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
Starting group 12 Kukemelk, Epp-Mare 1976 Harju maakond
Starting group 15 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 15 Kukk, Indrek 1965 Harju maakond
Starting group 7 Kukk, Jaanus 1983 Tartu maakond Nordecon AS
Starting group 9 Kukk, Janis 1980 Põlva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
5025 Kukk, Kalev 1951 Harju maakond EWK
Starting group 4 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Starting group 12 Kukk, Karry 1972 Jõgeva maakond
Starting group 12 Kukk, Kärt 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 12 Kukk, Lembit 1973 Harju maakond
Starting group 8 Kukk, Siim 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 8 Kukk, Tarvi 1982 Saare maakond
Starting group 12 Kukk, Timo 1980 Harju maakond
Elite Kukrus, Andrey 1969 Russia
Starting group 5 Kulaev, Vladimir 1979 Russia
Starting group 6 Kulaeva, Maria 1990 Russia
Starting group 9 Kulasalu, Anti 1966 Valga maakond
Starting group 6 Kuldkepp, Remo 1985 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
Starting group 12 Kulig, Krzysztof 1955 Poland
Starting group 8 Kuligin, Aleksei 1988 Harju maakond
Starting group 3 Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 9 Kullik, Karmo 1975 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 10 Kulpas, Anna-Liis 1996 Harju maakond SK CFC
Starting group 5 Kulu, Heiki 1970 Tartu maakond Tridens AS
Starting group 12 Kulyabko, Elena 1952 Russia
Starting group 12 Kumari, Mihkel 1978 Harju maakond
Starting group 5 Kumm, Karl-Erik 1997 Viljandi maakond
Starting group 6 Kumm, Tanel 1973 Viljandi maakond
Starting group 12 Kumm, Tomas 1961 Harju maakond
Starting group 11 Kuningas, Willem 1989 Pärnu maakond
Starting group 15 Kunman, Jarek-Karl 1997 Lääne-Viru maakond
Starting group 9 Kunzi, Hans 1956 Switzerland
Starting group 10 Kupinas, Jonas 1949 Lithuania
Starting group 2 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
Starting group 3 Kure, Mihkel 1984 Tartu maakond
Starting group 11 Kuresson, Jaak 1981 Harju maakond Lival Sport
5050 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond
Starting group 10 Kurg, Kalmer 1985 Finland
Starting group 5 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
Starting group 8 Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
Starting group 8 Kurgpõld, Hannes 1994 Saare maakond
Starting group 8 Kuris, Toomas 1970 Tartu maakond
Starting group 15 Kurisoo, Janar 1982 Harju maakond Harmet SK
Starting group 7 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
Starting group 8 Kurs, Tanel 1980 Harju maakond
Starting group 3 Kurvits, Erko 1982 Tartu maakond SK Keremeister
Starting group 11 Kurvits, Ivar 1981 Harju maakond
Starting group 15 Kuslap, Kaur 1990 Tartu maakond
Starting group 10 Kustala, Jüri 1947 Ida-Viru maakond
Starting group 8 Kustala, Üllar 1971 Ida-Viru maakond
Starting group 15 Kustavus, Karin 1989 Tartu maakond
Starting group 7 Kustec, Stefan 1964 Slovenia
Starting group 10 Kuum, Peeter 1966 Viljandi maakond
Starting group 15 Kuus, Jürgen 1977 Harju maakond Sportlove
Starting group 6 Kuusalu, Ivo 1979 Harju maakond Koidu Suusaklubi
5051 Kuuse, Sulev 1962 Tartu maakond
5026 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 7 Kuusik, Kalle 1966 Valga maakond Telia SK
Starting group 7 Kuusik, Kristjan 1983 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 5 Kuusik, Leho 1970 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 16 Kuusik, Priit 1979 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 11 Kuusk, Janno 1979 Harju maakond Treeningpartner
Starting group 15 Kuusk, Karl 1992 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 10 Kuusk, Margo 1975 Harju maakond RedBike
Starting group 7 Kuusk, Margus 1974 Harju maakond
Starting group 6 Kuusk, Sander 1987 Viljandi maakond
Starting group 3 Kuuskla, Priit 1982 Lääne-Viru maakond SK Aaspere
Starting group 8 Kuuskmann, Madis 1981 Harju maakond Telia SK
Starting group 10 Kuuskmann, Tõnis 1983 Harju maakond
Starting group 5 Kuuskorpi, Marko 1970 Finland
Starting group 7 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 8 Kuusmann, Marten 1999 Ida-Viru maakond
Starting group 6 Kuzmin, Leonid 1958 Sweden Kuzmin Ski Technology AB
Starting group 2 Kuznetsov, Alexey 1969 Russia
Starting group 4 Kuznetsov, Vladimir 1956 Russia
Starting group 10 Kuzub, Vladimir 1963 Russia
Starting group 15 Kvale, Knut 1957 Norway
Starting group 6 Kyllönen, Jari 1956 Finland
Starting group 10 Käba, Siim 1978 Harju maakond
Starting group 6 Kägu, Hannes 1968 Harju maakond
Starting group 11 Käige, Rauno 1974 Lääne-Viru maakond
Starting group 10 Käis, Ago 1953 Põlva maakond
Starting group 11 Käis, Ergo 1980 Tartu maakond
Starting group 14 Kängsep, Margit 1971 Pärnu maakond
Starting group 11 Kängsepp, Martin 1989 Lääne maakond
Starting group 8 Kängsepp, Raido 1984 Lääne maakond
Starting group 7 Käos, Valdo 1972 Võru maakond
Starting group 6 Käosaar, Kalev 1974 Harju maakond Trismile
Starting group 15 Kärdi, Tarmo 1971 Lääne-Viru maakond
Starting group 13 Kärkkäinen, Maarit Irmeli 1949 Finland
Starting group 15 Kärner, Olle 1977 Tartu maakond
Starting group 1 Kärp, Kevo 1984 Viljandi maakond Tarvastu SVK
Starting group 12 Kärp, Merko 1988 Harju maakond Telia SK
Starting group 11 Käsper, Hannes 1994 Harju maakond
Starting group 7 Käär, Tanel 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Kõdar, Martin 1976 Harju maakond
5090 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
Starting group 4 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
Starting group 9 Kõiv, Mihkel 1986 Harju maakond Telia SK
Starting group 9 Kõiv, Sulev 1955 Valga maakond
Starting group 10 Kõivsaar, Kalev 1968 Tartu maakond
Starting group 9 Kõivumägi, Georg 1997 Tartu maakond
Starting group 9 Kõll-Grünberg, Kristiina 1975 Harju maakond Elisa
Starting group 12 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 5 Kõvask, Raul 1970 Harju maakond
Starting group 3 Kõvatomas, Taavi 1987 Viljandi maakond
Starting group 13 Kölsch, Uwe 1972 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 2 Köster, Raul 1971 Harju maakond
Starting group 9 Köörna, Enno 1964 Jõgeva maakond
Starting group 6 Köösel, Mikk 1973 Harju maakond
Starting group 3 Kübarsepp, Karmo 1990 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 15 Külanurm, Karli 1981 Tartu maakond
Starting group 8 Külanurm, Karro 1985 Jõgeva maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
Starting group 15 Külaots, Raido 1979 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 9 Külasepp, Siim 1986 Tartu maakond EWK
Starting group 3 Külm, Ahti 1972 Valga maakond
Starting group 9 Külm, Hanno 1969 Tartu maakond
Starting group 15 Külv, Aare 1972 Harju maakond
5153 Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 9 Künzi, Hans 1956 Switzerland
Starting group 6 Kütson, Jaanus 1980 Harju maakond
Starting group 8 Kütt, Arti 1989 Viljandi maakond
Starting group 8 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond
Starting group 12 Kütt, Leo 1966 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Kütt, Margus 1975 Pärnu maakond
Starting group 6 Kütt, Mehis 1970 Harju maakond Amserv Team
Starting group 9 Kütt, Ott 1967 Pärnu maakond
Starting group 7 Küttim, Rene 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 9 Laaksonen, Patrick 1983 Finland
Starting group 2 Laamo, Ami 1972 Finland
Starting group 7 Laanbek, Marek 1982 Hiiu maakond
Starting group 16 Laande, Avo 1976 Harju maakond
Starting group 5 Laanemets, Meelis 1979 Lääne-viru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 13 Laanemets, Ott 1981 Harju maakond
Starting group 15 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
5002 Laaneots, Tiit 1969 Tartu maakond
Starting group 12 Laanesar, Meris 1981 Tartu maakond
Starting group 6 Laaneveer, Indrek 1974 Harju maakond
5123 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
Starting group 7 Laansalu, Priit 1969 Harju maakond
Starting group 9 Laas, Gunnar 1970 Harju maakond
5053 Laas, Johan 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 5 Laasma, Martin 1976 Harju maakond
Starting group 9 Lacars, Harijs 1958 Latvia Engures Sportam
Starting group 1 Lagenõmm, Aivar 1972 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 15 Lagerström, Per 1964 Sweden
Starting group 6 Lagle, Lauri 1975 Harju maakond
Starting group 12 Lagström, Mikael 1954 Finland
Starting group 11 Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 8 Lahe, Marek 1980 Harju maakond
Starting group 11 Lahe, Riina 1971 Harju maakond
Starting group 11 Laht, Rain 1974 Harju maakond
Starting group 8 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Starting group 14 Lahtinen, Ilpo 1977 Finland
Starting group 7 Lahtonen, Janne 1962 Finland
Starting group 11 Lai, Ivar 1962 Harju maakond
Starting group 15 Laid, Mart 1970 Harju maakond
Starting group 7 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
Starting group 7 Laidvee, Mait 1982 Tartu maakond Trismile
Starting group 5 Laidvee, Priit 1968 Võru maakond
Starting group 9 Laidvee, Viljar 1966 Viljandi maakond RedBike
Starting group 12 Laidver, Aive 1968 Võru maakond Hauka Veloklubi
Starting group 8 Laidver, Eike 1991 Võru maakond Sportland
Starting group 6 Laidver, Leho 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Starting group 4 Laine, Andre 1969 Võru maakond Rõuge Racing Team
Starting group 1 Laineste, Andres 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 8 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond Veeteede Amet
Starting group 7 Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Starting group 6 Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 5 Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 12 Langell, Lembit 1945 Tartu maakond
Starting group 4 Lankov, Aivar 1983 Tartu maakond
Starting group 15 Laos, Juhan 1988 Pärnu maakond
Starting group 12 Larionov, Taavi 1985 Saare maakond
Starting group 16 Larsson, Hannes 1931 France
Starting group 11 Larsson, Krister Olov 1959 Sweden
Starting group 11 Larsson, Reidar 1961 Sweden
Starting group 12 Lassen, Stine Langebjerg 1985 Denmark
5156 Lasseron, Elina 1967 Harju maakond EWK
Starting group 6 Lattikas, Lemmo 1978 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 3 Laub, Gerd 1977 Harju maakond
Starting group 10 Laugal, Emil 1978 Harju maakond
Starting group 15 Laugen, Martin 1983 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 7 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 13 Laur, Erkki 1969 Harju maakond
Starting group 14 Laur, Ivar 1980 Rapla maakond
Starting group 4 Laur, Mati 1963 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 3 Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 10 Laur, Tiit 1962 Harju maakond
Elite Laur, Toomas 1964 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 7 Lauri, Bruno 1973 Võru maakond
Starting group 5 Lauri, Kristiine 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 6 Lavrikova, Svetlana 1962 Russia Narva SK Firn
Starting group 8 Lavrovski, Aleksei 1942 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 4 Lebedev, Evgeni 1959 Russia United Motors
Starting group 7 Lebedev, Igor 1958 Russia Pskov Ski Team
Starting group 7 Lee, Are 1951 Tartu maakond
Starting group 6 Leeman, Tarmo 1971 Harju maakond
Starting group 5 Leesalu, Madis 1975 Harju maakond
Starting group 7 Leesi, Rain 1986 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Starting group 12 Leesik, Tarvo 1994 Tartu maakond
5009 Leesment, Jüri 1954 Põlva maakond
Starting group 4 Leesment, Märt 1988 Põlva maakond
5158 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
Starting group 6 Leevit, Alari 1977 Viljandi maakond
Elite Lehemaa, Taavi 1993 Harju maakond Alutaguse SUKL
Starting group 3 Lehesmets, Alar 1981 Harju maakond
5013 Lehesmets, Taivo 1957 Viljandi maakond SK Metsasõbrad
Starting group 7 Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond
5124 Leht, Aivar 1971 Lääne maakond SK Sula
Starting group 7 Lehtla, Rein 1964 Tartu maakond
5159 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Starting group 12 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Starting group 5 Lehtmets, Rein 1968 Valga maakond Karupesa Team
Starting group 9 Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
Starting group 6 Lehto, Paul 1976 Tartu maakond
Starting group 1 Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
Starting group 6 Lehtola, Asko 1954 Finland
Starting group 15 Lehtonen, Marjatta 1945 Finland
Starting group 15 Lehtonen, Petteri 1966 Finland
Starting group 7 Leier, Tõnis 1952 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 3 Leimann, Ragnar 1981 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 4 Lein, Andrus 1974 Lääne-Viru maakond
Starting group 10 Leinbock, Andres 1983 Ida-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Starting group 7 Leinonen, Markus 1972 Finland
Starting group 15 Leisalu, Siim 1983 Harju maakond
Starting group 6 Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Starting group 14 Leitsalu, Lauri 1983 Harju maakond
Starting group 10 Lekk, Oliver 1984 Harju maakond Telia SK
Starting group 5 Lelina, Larisa 1953 Russia
Starting group 9 Lelle, Margus 1975 Pärnu maakond
Starting group 15 Lelle, Markus 1993 Tartu maakond Korp! Rotalia
Starting group 6 Lember, Jüri 1968 Tartu maakond
Starting group 6 Lember, Toomas 1961 Harju maakond
Starting group 11 Lemberg, Raivo 1976 Valga maakond Graanul Invest AS
Starting group 8 Lemendik, Roland 1968 Harju maakond
Starting group 8 Lemetti, Margo 1974 Tartu maakond
Starting group 15 Lemkov, Alek 1977 Harju maakond
Starting group 6 Lemmik, Kalev 1979 Valga maakond
Starting group 8 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Starting group 10 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
Starting group 12 Lensment, Indrek 1976 Tartu maakond
Starting group 2 Leol, Reimo 1977 Pärnu maakond
Starting group 11 Leol, Urmas 1970 Harju maakond
Starting group 9 Leola, Alvar 1975 Harju maakond
Starting group 8 Leosk, Vaido 1970 Harju maakond
Starting group 5 Lepasaar, Ivo 1965 Harju maakond
Starting group 9 Lepik, Allar 1965 Pärnu maakond
Starting group 16 Lepik, Arvo 1957 Harju maakond
Starting group 12 Lepik, Eva 1968 Pärnu maakond
5125 Lepik, Hillar 1954 Harju maakond EWK
Starting group 15 Lepik, Janek 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 15 Lepik, Kadi 1978 Harju maakond
Starting group 7 Lepik, Margus 1969 Valga maakond Valga MV
Starting group 10 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond
Starting group 9 Lepik, Rain 1975 Tartu maakond
Starting group 16 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Starting group 6 Lepiksaar, Madis 1989 Lääne-Viru maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 8 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond
Starting group 15 Lepiste, Arnold 1991 Rapla maakond
Starting group 4 Lepiste, Raimond 1993 Rapla maakond
Elite Lepp, Emeri 1976 Harju maakond Metaprint AS
Starting group 7 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 15 Lepp, Heili 1985 Harju maakond
Starting group 2 Lepp, Margus 1970 Ida-Viru maakond Agro93
Starting group 9 Leppik, Elle 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Starting group 4 Leppik, Gabriel 1990 Tartu maakond Hawaii Express
Starting group 7 Leppik, Rait 1981 Harju maakond
Starting group 15 Leppind, Allar 1986 Pärnu maakond
Starting group 4 Leppäniemi, Pekka 1962 Finland
Starting group 9 Lepson, Urmas 1969 Tartu maakond
Starting group 15 Lerengen, Ann-Christin 1958 Norway
Starting group 8 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 3 Levshchanov, Sergey 1972 Russia
Starting group 15 Libe, Taavi 1988 Harju maakond
Starting group 6 Lieder, Falko 1965 Germany
5027 Ligi, Madis 1954 Tartu maakond
Starting group 5 Liht, Sulev 1964 Harju maakond
Starting group 12 Liiber, Mihkel 1988 Tartu maakond Korp! Rotalia
1007 Liigand, Ants 1964 Viljandi maakond
Starting group 14 Liigand, Jaanus 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 11 Liik, Peeter 1963 Tartu maakond
Starting group 11 Liim, Erik 1974 Harju maakond
Starting group 12 Liimatainen, Eero 1988 Finland
Starting group 10 Liimatainen, Heikki 1955 Finland
Starting group 11 Liin, Riivo 1975 Pärnu maakond
Starting group 9 Liin, Urmas 1976 Järva maakond TÜASK
Starting group 9 Liitmäe, Jaan 1974 Harju maakond
Starting group 16 Liiv, Elo 1971 Harju maakond #7AM
5070 Liiv, Kalev 1956 Tartu maakond
Starting group 7 Liiva, Hanno 1979 Harju maakond
Starting group 12 Liiva, Siiri 1983 Harju maakond AS Postimees Grupp
Starting group 15 Liivak, Janno 1983 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 9 Liivak, Tõnis 1955 Tartu maakond
Starting group 6 Liivamägi, Lauri Juhan 1981 Tartu maakond
5071 Liivamägi, Toomas 1959 Tartu maakond
Starting group 3 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 11 Liivat, Anti 1984 Harju maakond
Starting group 11 Liivat, Anto 1982 Harju maakond
Starting group 6 Liive, Sandor 1970 Harju maakond
Starting group 7 Liiver, Aimar 1974 Harju maakond Telia SK
Starting group 14 Liiving, Tiina 1982 Harju maakond
Starting group 5 Lilienthal, Marko 1967 Harju maakond Areal Team
Starting group 6 Liljestrand, Tom 1960 Finland
Starting group 10 Lill, Janika 1975 Tartu maakond
Starting group 12 Lill, Kati 1973 Tartu maakond
Starting group 10 Lill, Teet 1967 Tartu maakond
Starting group 9 Lille, Marko 1976 Tartu maakond
Starting group 11 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Starting group 9 Lilleorg, Hermas 1969 Harju maakond
Starting group 8 Lilleoru, Merle 1977 Harju maakond
Starting group 9 Lilleste, Andres 1982 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 9 Lillipuu, Heino 1975 Harju maakond
Starting group 15 Lillipuu, Kaur 1992 Harju maakond KL Toompea malevkond
Starting group 3 Lillipuu, Vello 1969 Järva maakond KL Järva Malev
Starting group 1 Lillmets, Üllar 1971 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 10 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond
Starting group 11 Lillsaar, Toomas 1988 Tartu maakond
Starting group 7 Lina, Jürgen 1987 Põlva maakond
Starting group 10 Lina, Peeter 1982 Põlva maakond
Starting group 7 Lind, Mirja 1974 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 6 Lind, Sune 1954 Finland
Starting group 5 Linde, Jüri 1971 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 9 Linde, Meelis 1990 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 12 Lindeberg, Kert 1980 Harju maakond
Starting group 10 Lindell, Maria 1973 Finland
Starting group 6 Linder, Ivo 1978 Pärnu maakond
Starting group 3 Lindgren, Jan-Erik 1959 Sweden
Starting group 7 Lindroos, Johnny 1950 Finland
Starting group 15 Lindroos, Jussi 1984 Finland
Starting group 10 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Elite Lindvall, Christoffer 1993 Finland
Starting group 7 Ling, Inno 1965 Viljandi maakond
Starting group 6 Link, Erki 1979 Harju maakond
Starting group 13 Linkgreim, Inga-Gretel 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 11 Linnanto, Juha 1970 Tartu maakond
Starting group 4 Linnupuu, Küllo 1973 Põlva maakond
Starting group 3 Linnus, Kristjan 1993 Põlva maakond Areal Team
Elite Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
5028 Lint, Merle 1961 Tartu maakond
Starting group 6 Lipintsov, Aleksei 1982 Harju maakond
1008 Lipping, Agu 1943 Lithuania
Starting group 7 Lipping, Lauri 1981 Tartu maakond
Starting group 3 Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Elite Livers, Toni 1983 Switzerland Gel Interim / Rossignol
Starting group 8 Lobben, Roar 1958 Norway
Starting group 4 Locmelis, Artis 1971 Latvia U Skate-1 Team
Starting group 11 Lodi, Eimar 1967 Tartu maakond
Starting group 15 Loeland, Atle 1962 Norway
Starting group 15 Loevlund, Stig 1972 Norway
Starting group 1 Logachev, Aleksandr 1976 Russia
Starting group 8 Logachev, Sergey 1957 Russia
Starting group 12 Lokken, Tommy 1967 Norway
Starting group 11 Lokna, Andris 1973 Rapla maakond
Starting group 7 Lomp, Eva 1991 Järva maakond
Starting group 6 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 10 Loonurme, Märt 1975 Harju maakond
5003 Loorits, Vello 1941 Harju maakond
Starting group 5 Loos, Arnold 1972 Tartu maakond
Starting group 4 Looskari, Anti 1977 Harju maakond
Starting group 9 Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Starting group 8 Lopsik, Priit 1979 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 9 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Starting group 7 Lortie, Gilles 1956 Canada
Starting group 15 Lossi, Kadi 1968 Harju maakond
Starting group 10 Lossmann, Eerik 1964 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Starting group 9 Lossmann, Sven 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Starting group 5 Lott, Alexander 1987 Tartu maakond Lindström OÜ
Starting group 6 Luboz, Attilio 1958 Italy
Starting group 10 Luchko, Igor 1977 Russia
Starting group 15 Luhari, Mart 1974 Harju maakond
Starting group 15 Luht, Mihkel 1985 Tartu maakond
Starting group 8 Luik, Alar 1972 Tartu maakond
Starting group 7 Luik, Lauri 1982 Lääne maakond
Starting group 9 Luik, Lennard 1976 Tartu maakond
Starting group 13 Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 15 Luik, Rasmus 1985 Tartu maakond
Starting group 7 Luik, Riina 1974 Valga maakond
Starting group 6 Luikme, Peeter 1968 Tartu maakond
Starting group 7 Luiks, Meelis 1976 Harju maakond Telia SK
Starting group 5 Lukk, Cheron 1991 Põlva maakond
1009 Lukk, Juhan 1949 Lääne maakond SK Sula
Starting group 10 Lukk, Kristjan 1992 Tartu maakond
Starting group 9 Lukka, Mait 1979 Finland
Starting group 9 Lukki-Lukin, Jan 1970 Harju maakond
Starting group 4 Luks, Sven 1968 Harju maakond Sportland
Starting group 1 Lukstins, Martins 1973 Latvia Sportlife Cycling Team
Starting group 14 Luman, Andre 1984 Harju maakond
Starting group 15 Luman, Priit 1985 Harju maakond Nordecon AS
Starting group 10 Luman, Tiit 1986 Valga maakond
Starting group 9 Lumpre, Laur 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 10 Lund, Bjornar 1963 Norway
Starting group 8 Lundin, Robin 1988 Sweden Skuttunge SK
Starting group 8 Lundstrom-Nygard, Annika 1968 Finland
Starting group 9 Lung, Marti 1982 Harju maakond Telia SK
Starting group 4 Lunkov, Valentin 1973 Russia
Starting group 14 Lusi, Marko 1967 Finland
Starting group 16 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Trismile
Starting group 10 Luts, Angela 1989 Harju maakond Suusahullud
Starting group 3 Luts, Arvo 1976 Finland
Starting group 6 Luts, Kaarel 1987 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Starting group 10 Luts, Liivar 1984 Harju maakond Lival Sport
Starting group 10 Luts, Vello 1976 Harju maakond
Starting group 15 Lutter, Mariann 1953 Harju maakond
Starting group 10 Luud, Aarne 1969 Tartu maakond
Starting group 12 Luuka, Esta 1964 Harju maakond
Starting group 9 Luuken, Mehis 1984 Viljandi maakond
Starting group 8 Lvov, Vladimir 1968 Russia
Starting group 8 Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond
Starting group 5 Länts, Martin 1985 Harju maakond BIGBANK AS
Starting group 8 Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Starting group 15 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
Starting group 14 Lääne, Monika 1974 Harju maakond
Starting group 9 Läänemets, Jaak 1957 Lääne-Viru maakond
Starting group 15 Läänemets, Laur 1989 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Läänemets, Ott 1987 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Läänemets, Rait 1996 Lääne-Viru maakond
Starting group 15 Lõhek, Priit 1968 Harju maakond AS Norma
Starting group 9 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond
Starting group 3 Lõhmus, Karel 1984 Harju maakond
Starting group 11 Lõhmus, Mikk 1976 Lääne maakond
Starting group 8 Lõhmus, Priit 1959 Harju maakond
5055 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
Starting group 6 Lõhmus, Taivo 1977 Rapla maakond
Starting group 8 Lõiv, Paul 1972 Tartu maakond Trismile
Starting group 15 Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Starting group 8 Lõoke, Avo 1957 Jõgeva maakond SK Toonus
Starting group 7 Lõuke, Bert 1971 Harju maakond
Starting group 5 Löberg, Martin Kihle 1990 Norway
Starting group 15 Lüüdik, Kenti 1980 Tartu maakond
5010 Lüüs, Udo 1955 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 10 Maala, Kadri 1990 Harju maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 15 Maala, Laura 1993 Ida-viru maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 13 Maala, Mari 1990 Harju maakond Vestmann Grupp AS
5160 Maala, Mihkel 1961 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 15 Maaleng Tingstad, Elin 1965 Norway #7AM
Starting group 10 Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
Starting group 4 Maanurm, Joonas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Maaring, Lauri 1974 Harju maakond
Starting group 4 Maarits, Andres 1973 Harju maakond
Starting group 7 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Starting group 15 Maasik, Alar 1967 Harju maakond
Starting group 10 Maasik, Kadri 1981 Harju maakond
Starting group 10 Maasik, Laura 1993 Estonia Danske Bank
Starting group 15 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 8 Maasing, Eret 1984 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
Starting group 10 Maasing, Kaupo 1981 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 3 Maciulis, Dainius 1980 Lithuania
Starting group 9 Madi, Gerda 1992 Põlva maakond Sportland
Starting group 6 Madi, Reigo 1989 Põlva maakond
Starting group 5 Madi, Üllar 1964 Põlva maakond
Starting group 10 Madis, Kalle 1978 Harju maakond
Starting group 10 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
Starting group 8 Madisson, Vahur 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 10 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 14 Magdziarek, Igor 1965 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 10 Mahlakas, Kalev 1967 Tartu maakond
Starting group 13 Maidla, Marika 1973 Harju maakond #7AM
5127 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Starting group 9 Maidre, Mardo 1975 Harju maakond
Starting group 3 Maidre, Margus 1978 Rapla maakond
5161 Maidre, Udo 1951 Rapla maakond
Starting group 10 Maidvee, Mart 1967 Harju maakond
Starting group 11 Maier, Merike 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 6 Maier, Mikko 1989 Tartu maakond
Starting group 5 Mailend, Ants 1971 Harju maakond
Starting group 15 Mailend, Kaisa 1972 Harju maakond
Starting group 7 Maiste, Andrus 1964 Pärnu maakond Treeningpartner
Starting group 6 Maiste, Kaimo 1980 Harju maakond
Starting group 6 Maiste, Margus 1977 Harju maakond
Starting group 11 Maiste, Ülle 1978 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 8 Maisvee, Rando 1979 Harju maakond
Starting group 6 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Starting group 6 Maksimov, Sergei 1965 Harju maakond
Starting group 12 Malikov, Leonid 1979 Harju maakond
Starting group 9 Malla, Olavi 1985 Harju maakond
Starting group 10 Malova, Svetlana 1970 Russia KINEF Kirishi
Elite Malsroos, Lauri 1986 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 16 Malts, Anu 1961 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 4 Malyshev, Vladimir 1962 Russia CWS DMITROV
Starting group 4 Manassero, Simone 1971 Italy
Starting group 15 Mandel, Erhard 1968 Põlva maakond
Starting group 11 Mander, Heiko 1987 Harju maakond
Starting group 15 Mandrat, Margo 1971 Põlva maakond
Starting group 7 Mandre, Gen 1983 Tartu maakond
Starting group 8 Mandre, Mihkel 1979 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 15 Manferdini, Leonardo 1964 Italy
Starting group 8 Mangusson, Tanel 1975 Harju maakond
Starting group 10 Mangusson, Toivo 1945 Harju maakond
Starting group 1 Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
Starting group 11 Manninen, Jari 1969 Finland
Starting group 6 Mantere, Sanna 1977 Finland
Starting group 6 Maran, Taavi 1985 Põlva maakond
Starting group 1 Maravyev, Alexey 1971 Russia
Starting group 12 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 15 Marcusson, Agneta 1956 Sweden
Starting group 13 Mardisoo, Ardo 1972 Harju maakond
Starting group 10 Margus, Helen 1975 Pärnu maakond
Starting group 6 Maripuu, Ivar 1982 Hiiu maakond DSV spordiklubi
Starting group 12 Maripuu, Liis 1984 Saare maakond
Starting group 15 Marja, Olev 1953 Võru maakond
Starting group 9 Mark, Kristjan 1984 Harju maakond
Starting group 3 Markss, Kaspars 1970 Latvia
Starting group 15 Martin, Karner 1979 Harju maakond Korp! Rotalia
Starting group 15 Martin, Polikarpus 1987 Tartu maakond
Starting group 7 Marttinen, Mari 1970 Finland
Starting group 11 Maruste, Kristjan 1988 Tartu maakond
Starting group 4 Mashchenko, Alexander 1986 Russia
Starting group 8 Masing, Margus 1973 Harju maakond Saku Õlletehase SK
Starting group 12 Masing, Marten 1987 Harju maakond
Starting group 7 Maslov, Alexey 1978 Russia
Starting group 1 Maslov, Vadim 1984 Russia
Starting group 14 Masoch, Ermanno 1949 Italy
Starting group 11 Masso, Jaan 1975 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 9 Masso, Oona 1965 Finland
5128 Masso, Tiit 1935 Harju maakond
Starting group 6 Mataloja, Veiko 1967 Harju maakond
Starting group 9 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 14 Matrunich, Alexander 1981 Russia
Starting group 9 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Starting group 6 Matt, Olev 1964 Tartu maakond
Starting group 11 Matt, Roland 1991 Tartu maakond
Starting group 7 Mattsson, Ingela 1972 Finland
Starting group 5 Mattsson, Per-Ake 1941 Finland
5162 Matvejev, Ahto 1959 Järva maakond
Starting group 15 Mauksch, Ute 1985 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 15 Maurer, Tassilo 1978 Germany
Starting group 9 Mauri, Mauro 1968 Italy Sci Club O.S.A.
Starting group 14 Maurina, Marco 1967 Italy
Starting group 4 Maximov, Mikhail 1969 Russia
Starting group 14 Mazepa, Igor 1976 Ukraine
Starting group 8 Mazko, Tatiana 1978 Israel
Starting group 3 Mazko, Viktor 1972 Israel
Starting group 5 Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 9 Mazurtshak, Georg 1964 Harju maakond
Starting group 15 Mcleod, Curtiss 1945 Canada
Starting group 11 Mcleod, Grant 1946 Canada
Starting group 4 Medijainen, Mikk 1984 Tartu maakond
Starting group 15 Mednikovas, Justinas 1983 Lithuania
Elite Medvedev, Sergei 1966 Russia
Starting group 15 Meekler, Meelis 1977 Harju maakond
Starting group 8 Meerbach, Ando 1977 Rapla maakond
Starting group 9 Mehik, Jaan 1962 Saare maakond
Starting group 5 Mehtonen, Ari 1974 Finland
Starting group 11 Meius, Margus 1974 Harju maakond
Starting group 10 Mekk, Tanel 1982 Tartu maakond
Starting group 1 Melbardis, Janis 1978 Latvia
Starting group 6 Melbardis, Rolands 1976 Latvia
Starting group 3 Melikov, Kristjan 1978 Harju maakond
Starting group 7 Mella, Perttu 1967 Finland
Starting group 15 Meltsas, Allan 1972 Harju maakond Telia SK
Meltsov, Martin 1980 Võru maakond
Starting group 12 Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
Starting group 8 Meos, Tõnu 1960 Harju maakond
Starting group 1 Mere, Karl-Cardo 1997 Tartu maakond Ülenurme valla SK
Starting group 15 Mere, Siiri 1984 Harju maakond
Starting group 8 Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
Starting group 8 Merila, Rauno 1995 Pärnu maakond
Starting group 7 Merila, Urmo 1980 Harju maakond
Starting group 12 Merilai, Arne 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 10 Merivee, Mihkel 1981 Harju maakond
Starting group 2 Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 10 Merivälja, Moonika 1975 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 4 Mesila, Raidar 1970 Harju maakond
Messenger, Karen 1979 Canada
Starting group 15 Mets, Alo 1971 Pärnu maakond #7AM
Starting group 11 Mets, Maret 1985 Tartu maakond Trismile
Starting group 15 Mets, Mari 1983 Pärnu maakond
Starting group 15 Mets, Meeli 1984 Põlva maakond
Starting group 10 Mets, Tarvo 1990 Jõgeva maakond
Starting group 14 Metsa, Jaan 1971 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 15 Metsamaa, Rasmus 1994 Harju maakond
Starting group 8 Metsamäe, Sirli 1974 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 10 Metsaorg, Jüri 1966 Harju maakond
Starting group 9 Metsaorg, Maria 1993 Harju maakond
Starting group 5 Metsapool, Janno 1988 Järva maakond
Starting group 15 Metsar, Sander 1987 Valga maakond Graanul Invest AS
Starting group 8 Metsger, Anna 1979 Harju maakond
Starting group 15 Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 15 Metsniin, Torhalla 1989 Viljandi maakond London Loppeters
Starting group 9 Metsnõmm, Mart 1959 Tartu maakond
Starting group 11 Metsoja, Heigo 1977 Harju maakond KL Toompea malevkond
Starting group 15 Metspalu, Mait 1975 Tartu maakond
Starting group 6 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Starting group 15 Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 6 Meyer, Martin 1964 Finland Sandoz Concept
Starting group 8 Michalicka, Vladimir 1960 Czech Republic
Starting group 6 Michel, Thomas 1972 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 4 Mickus, Donatas 1986 Lithuania
Starting group 6 Midenbritt, Taimar 1970 Pärnu maakond Kükametsa Pritsuklubi
Starting group 15 Miettinen, Heikki 1948 Finland
Starting group 7 Miezitis, Raivis 1984 Latvia
Starting group 10 Miezys, Audrius 1962 Lithuania Mikitamäe Aironmään Klubi
Starting group 7 Miezys, Dainius 1964 Lithuania
Starting group 10 Miezys, Vytautas 1988 Lithuania
Starting group 10 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Team Honey Power
Starting group 10 Mika, Zdenek 1961 Czech Republic
Starting group 15 Mikita, Aet 1973 Tartu maakond
Starting group 10 Mikk, Kaido 1974 Harju maakond
Starting group 15 Mikk, Margus 1982 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 7 Mikk, Vello 1957 Viljandi maakond
Starting group 12 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Starting group 8 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
Starting group 7 Mikkor, Ergo 1982 Harju maakond Telia SK
Starting group 8 Miksanek, Miroslav 1960 Czech Republic
Starting group 7 Mikson, Maikel 1985 Jõgeva maakond
Starting group 15 Miljan, Martti-Jaan 1981 Tartu maakond
Starting group 11 Mill, Mauno 1952 Viljandi maakond
Starting group 11 Miller, Argo 1986 Harju maakond
Starting group 9 Miller, Argo 1969 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 7 Miller, Guido 1981 Harju maakond
Starting group 1 Milovanov, Mikhail 1965 Russia AC Racing
Starting group 2 Milovanov, Oleg 1982 Russia Peloton
Starting group 15 Milovidov, Alexey 1972 Russia CWS DMITROV
Starting group 6 Minakov, Alex 1980 Russia
Starting group 15 Minakov, Alexander 1982 Russia
Starting group 9 Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
Starting group 10 Mirka, Magnus 1984 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Starting group 8 Misharev, Vasiliy 1974 Russia
Starting group 8 Mitt, Einar 1957 Põlva maakond
Starting group 8 Mitt, Joel 1979 Harju maakond
Starting group 11 Mitt, Marko 1971 Tartu maakond Luua metsanduskool
Starting group 10 Mitt, Raivo 1971 Harju maakond
Starting group 11 Moisander, Jouni 1952 Finland
Starting group 8 Molander, Barbro 1970 Finland
Starting group 6 Moldau, Marek 1973 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Monge, Lars Erik 1966 Norway
Starting group 8 Moor, Maris 1973 Võru maakond
Starting group 8 Moor, Reimo 1984 Lääne-Viru maakond
Starting group 15 Moora, Tarmo 1981 Tartu maakond
Starting group 15 Moosel, Mihkel 1989 Harju maakond
Starting group 11 Moosus, Kalle 1972 Valga maakond Graanul Invest AS
Elite Moravcova, Klara 1983 Czech Republic
Starting group 6 Moreau, Marcel 1954 Canada
Starting group 4 Morozov, Sergey 1972 Russia
Starting group 15 Moser, Theres 1956 Switzerland Sandoz Concept
Elite Mougel, Adrien 1988 France Gel Interim / Rossignol
Starting group 3 Moumets, Mardo 1974 Lääne maakond SK Sula
Starting group 8 Mozdeyko, Stanislav 1971 Russia
Starting group 5 Mozzhechkov, Boris 1945 Russia
Starting group 7 Mudrov, Alexey 1960 Russia Pskov Ski Team
Starting group 15 Mugra, Katrin 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 4 Mukhin, Sergei 1956 Russia KINEF Kirishi
Starting group 10 Mulla, Hannes 1982 Harju maakond
Starting group 5 Mumm, Indrek 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Mumme, Merike 1975 Harju maakond Elisa
Starting group 15 Muni, Oliver 1990 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
Starting group 12 Muni, Pille 1982 Harju maakond
Starting group 9 Munih Habjan, Metka 1959 Slovenia
Starting group 7 Munih, Bojan 1962 Slovenia
Starting group 7 Murakas, Ago 1973 Lääne-Viru maakond
5163 Murd, Olev 1960 Rapla maakond
Starting group 11 Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 6 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Starting group 4 Muru, Juhan 1977 Harju maakond AS Norma
1002 Muru, Sulev 1957 Võru maakond
Starting group 9 Murulaid, Riina 1968 Tartu maakond
Starting group 13 Murulaid, Vahur 1967 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Starting group 7 Murumets, Dan 1979 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
5057 Murumets, Meelis 1961 Järva maakond
Starting group 7 Murumägi, Birgit 1997 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 10 Murumägi, Urmas 1968 Viljandi maakond SK Metsasõbrad
Starting group 9 Musikka, Arvo 1959 Finland
5058 Must, Gunnar 1963 Tartu maakond
Starting group 11 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
Starting group 15 Must, Kalev 1977 Tartu maakond
Starting group 7 Must, Lennart 1982 Valga maakond
Starting group 8 Must, Mihkel 1986 Tartu maakond
Starting group 11 Must, Rein 1955 Tartu maakond
Starting group 7 Mustimets, Margus 1969 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 7 Mustonen, Enar 1996 Pärnu maakond
Starting group 5 Mustonen, Marek 1973 Pärnu maakond
Starting group 11 Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
Starting group 13 Muug, Kaido 1966 Tartu maakond
Elite Myasnikov, Yury 1968 Russia Narva SK Firn
Starting group 10 Myllymäki, Ari 1940 Finland
Starting group 10 Myllys, Katja 1970 Finland
Starting group 11 Myllys, Reijo 1942 Finland
Starting group 3 Myllys, Tomi 1973 Finland
Starting group 11 Mytych, Ryszard 1951 Poland
Starting group 9 Mäekivi, Jaanus 1976 Harju maakond
Starting group 8 Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
Starting group 10 Mäemurd, Priit 1987 Rapla maakond
Starting group 12 Mäeots, Andrus 1972 Harju maakond Kalma Ehitus OÜ
Starting group 10 Mäeots, Margus 1976 Saare maakond Kalma Ehitus OÜ
Starting group 3 Mäesepp, Aigar 1978 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 5 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Starting group 4 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
Starting group 4 Mägi, Madis 1980 Harju maakond
Starting group 9 Mägi, Madis 1968 Harju maakond
Starting group 15 Mägi, Marek 1977 Saare maakond A2K Spordiklubi
Starting group 15 Mägi, Merit 1974 Harju maakond
Starting group 5 Mägi, Mikk 1995 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 5 Mägi, Tuulis 1971 Tartu maakond
Starting group 8 Mägin, Arvi 1969 Harju maakond
Starting group 6 Mäkelä, Juha 1956 Finland
Starting group 4 Mäkinen, Erkki 1952 Finland
Starting group 12 Mäkinen, Joni 1985 Finland
Starting group 3 Mäkinen, Matti 1955 Finland
Starting group 12 Mäkinen, Sami 1987 Finland
Starting group 7 Mälberg, Meelis 1970 Põlva maakond
Starting group 8 Mälk, Robert 1970 Saare maakond
Starting group 7 Mälton, Rasmus 1997 Harju maakond
Starting group 7 Mänd, Priidu 1980 Harju maakond
Starting group 3 Mändla, Mairo 1985 Saare maakond A2K Spordiklubi
Starting group 11 Mändla, Mare 1966 Lääne-viru maakond SK Jooksupartner
Starting group 1 Mändla, Oliver 1992 Saare maakond
Starting group 2 Mändla, Tarmo 1965 Saare maakond
Starting group 9 Mändmaa, Aigar 1979 Saare maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 11 Mändmets, Adu 1957 Tartu maakond
5072 Mändmets, Helges 1949 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 4 Mändmets, Mait 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 5 Männa, Urmas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 10 Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 9 Männi, Mattias 1983 Harju maakond Telia SK
Starting group 7 Männi, Riho 1951 Harju maakond SK Metsasõbrad
Starting group 11 Männik, Jaak 1953 Harju maakond
Starting group 5 Männik, Margus 1977 Harju maakond
Starting group 5 Männik, Marko 1978 Tartu maakond
Starting group 11 Männik, Nikolai 1950 Tartu maakond
Starting group 9 Männik, Riho 1963 Viljandi maakond
Starting group 8 Männisalu, Urmas 1971 Harju maakond
Starting group 8 Märks, Heino 1971 Harju maakond
Starting group 8 Märs, Imre 1974 Tartu maakond
Starting group 11 Märtmaa, Andrus 1958 Harju maakond
Starting group 7 Märtmaa, Jüri 1959 Harju maakond
Starting group 8 Mõek, Hardo 1979 Lääne-viru maakond
Starting group 4 Mõts, Olavi 1968 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 8 Mõts, Taavi 1981 Harju maakond
Starting group 6 Mõtsmees, Priit 1965 Tartu maakond SK Arena
Starting group 15 Mõtt, Vallo 1976 Rapla maakond
Starting group 7 Mõtte, Mati 1978 Tartu maakond
Starting group 15 Mõttus, Egris 1984 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 6 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
Starting group 7 Möbius, Andreas 1956 Germany
Starting group 11 Möbius, Annett 1963 Germany
Starting group 13 Möckel, Rudolf 1938 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 6 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Starting group 16 Mölder, Jüri 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Elite Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 8 Mölder, Toomas 1971 Tartu maakond
Starting group 6 Möldre, Kert 1968 Valga maakond Valga MV
Starting group 3 Möll, Heiki 1989 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
5091 Möll, Raivo 1967 Tartu maakond
Starting group 5 Möll, Robin 2000 Tartu maakond Ülenurme valla SK
Starting group 15 Mölter, Märt 1991 Järva maakond
Starting group 13 Müller, Carola 1962 Germany
Starting group 15 Müller, Madis 1977 Harju maakond Eesti Panga SK
Starting group 6 Mündel, Aivo 1964 Rapla maakond
Starting group 8 Münt, Ainar 1982 Järva maakond
Starting group 8 Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
Starting group 8 Mürk, Rudolf 1942 Võru maakond OK Võru
Starting group 11 Mürk, Vladimir 1966 Võru maakond
Starting group 7 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Starting group 7 Müür, Martin 1978 Harju maakond
Starting group 6 Müürsepp, Madis 1965 Harju maakond
5129 Müürsepp, Matti 1936 Harju maakond
Starting group 11 Müürsepp, Toomas 1970 Järva maakond
Starting group 12 Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Starting group 2 Nael, Margus 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Nael, Paavo 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 14 Naerheim, Ola 1958 Norway
Starting group 9 Nagel, Rainis 1975 Harju maakond
Starting group 12 Nahkur, Arvo 1949 Lääne maakond
Starting group 9 Nahkur, Mihkel 1959 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 6 Nanits, Mihkel 1985 Harju maakond Telia SK
Starting group 11 Napp, Peeter 1976 Tartu maakond
Starting group 16 Narusberg, Piia 1964 Tartu maakond
Elite Narusk, Priit 1977 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Elite Nassar, Martin 1993 Viljandi maakond Alutaguse SUKL
Starting group 5 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond
Starting group 4 Neemela, Kurmo 1970 Tartu maakond Tridens AS
Starting group 1 Neemela, Tarmo 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 10 Neemre, Andres 1975 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
Starting group 6 Neering, Riivo 1973 Viljandi maakond
Starting group 3 Neimanis, Gatis 1968 Latvia
Starting group 13 Nekrasov, Nikolay 1977 Russia
Starting group 7 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 15 Nelson, Nora 1987 United States
Starting group 8 Nepochatykh, Olga 1980 Russia
Starting group 4 Nepochatykh, Sergei 1978 Russia
Starting group 13 Nesterenko, Aleksandr 1957 Russia
Starting group 8 Nesterov, Andrei 1959 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Starting group 8 Nesterov, Nikolay 1956 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Starting group 7 Neuhaus, Anton 1952 Switzerland
Starting group 4 Niemi, Veikko 1962 Finland
Starting group 3 Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Starting group 9 Niilits, Ilmar 1958 Valga maakond
Starting group 10 Niilo, Tarmo 1955 Põlva maakond
Starting group 13 Niinepuu, Lea 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 11 Niiranen, Esa-Teijo 1950 Finland
Starting group 8 Niit, Robi 1996 Võru maakond
Starting group 11 Niit, Unno 1971 Võru maakond
Starting group 9 Nikiforov, Raivo 1972 Harju maakond
Starting group 2 Nikitin, Andrei 1972 Russia
Starting group 15 Nikitin, Dmitry 1984 Russia
Starting group 10 Nikitin, Timo 1985 Harju maakond
Starting group 10 Nikitin, Toomas 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
5130 Nikitin, Vladimir 1952 Ida-Viru maakond
Starting group 4 Niklass, Martins 1976 Latvia
Starting group 9 Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 6 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 15 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
Starting group 3 Nirgi, Ailar 1966 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 10 Nisamedtinov, Ildar 1976 Harju maakond
Starting group 2 Nook, Reimo 1971 Harju maakond Saaremaa JK Viiking
Starting group 11 Nool, Vambo 1958 Harju maakond
Starting group 15 Noor, Mihkel 1984 Harju maakond Nordecon Betoon
Starting group 8 Noormets, Kristjan 1986 Tartu maakond
Starting group 11 Norkin, Pavel 1985 Russia
Starting group 6 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Starting group 6 Normak, Margus 1968 Ida-Viru maakond
Starting group 2 Norman, Mart 1972 Harju maakond Elisa
Starting group 16 Norman, Roman 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 8 Nuka, Innar 1978 Rapla maakond
Starting group 15 Nupp, Marken 1993 Võru maakond
Starting group 5 Nurk, Aare 1967 Valga maakond
Starting group 5 Nurk, Andres 1973 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 7 Nurk, Ave 1973 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 2 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Starting group 3 Nurm, Dag 1982 Harju maakond
Starting group 7 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Starting group 12 Nurmiste, Lennart 1979 Harju maakond
Starting group 7 Nygaard, Arild 1956 Norway
Starting group 14 Nygard, Jonathan 1983 Finland
Starting group 11 Nygard, Martin 1951 Finland
Starting group 14 Nygard, Mikael 1954 Finland
Starting group 14 Nygard, Simon 1981 Finland
Starting group 8 Nylund, Jouni 1975 Finland
Starting group 3 Nylund, Ulf 1965 Finland
Starting group 8 Näppi, Rauno 1977 Harju maakond
Starting group 6 Nõgols, Andry 1996 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 7 Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond
Starting group 12 Nõgu, Raili 1966 Saare maakond KL Saaremaa Malev
Starting group 5 Nõmm, Andre 1974 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 6 Nõmm, Janno 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 10 Nõmm, Jüri 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 13 Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond SEB Pank AS
Starting group 1 Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond
Starting group 15 Nõmm, Meelis 1983 Saare maakond
Starting group 2 Nõmm, Raivo 1976 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Starting group 7 Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond
Starting group 8 Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Starting group 12 Nõmmik, Deivy 1985 Jõgeva maakond
Starting group 6 Nõmmik, Kaidu 1970 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Starting group 4 Nõmmik, Marko 1990 Valga maakond Westline Team
Starting group 11 Nõmmik, Tiivi 1977 Harju maakond Telia SK
Starting group 5 Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
5131 Nöps, Antti 1969 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 8 Nöps, Lembit 1951 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 15 Oconnor, Patrick 1942 United States
Starting group 9 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
Starting group 8 Ohno, Tarmo 1970 Valga maakond
Starting group 8 Oidermaa, Kristo 1986 Harju maakond SK Kärts Magneesium
Starting group 15 Oidjärv, Tarmo 1972 Harju maakond
Starting group 6 Oissar, Karl 1957 Jõgeva maakond
Starting group 6 Oja, Eero 1981 Harju maakond
Starting group 8 Oja, Eero 1974 Tartu maakond
Starting group 6 Oja, Jaan 1949 Valga maakond
Starting group 15 Oja, Tarmo 1980 Harju maakond Suusahullud
Starting group 9 Ojala, Martin 1966 Harju maakond
Starting group 12 Ojaliiv, Madis 1977 Lääne-Viru maakond RedBike
Starting group 9 Ojamäe, Kristiina 1970 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Ojamäe, Vello 1967 Harju maakond
Starting group 9 Ojandu, Ander 1976 Tartu maakond Team Innopolis
Starting group 5 Ojaots, Aigar 1974 Harju maakond
Starting group 15 Ojasaar, Olav 1972 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 10 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 9 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Starting group 15 Ojaveer, Ott 1965 Tartu maakond
Starting group 7 Ojennus, Jyrki 1960 Finland
Starting group 7 Ok, Kristjan 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Olesk, Raul 1960 Tartu maakond Eesti Teed AS
Starting group 5 Olesk, Taivo 1986 Harju maakond
Starting group 7 Olev, Väino 1964 Viljandi maakond
Starting group 10 Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
5029 Olju, Tiit 1954 Rapla maakond
Starting group 6 Olle, Kert 1984 Harju maakond
Starting group 14 Olli, John 1943 Finland
Starting group 5 Olop, Jaanus 1972 Harju maakond
Starting group 4 Olsen, Oystein 1973 Norway
Starting group 13 Olsson, Christer 1967 Sweden
Starting group 16 Olt, Andrus 1986 Harju maakond
5132 Olvet, Jaan 1969 Harju maakond RaOK.ee
Starting group 12 Olvet, Jaana 1995 Tartu maakond RaOK.ee
Starting group 12 Olvet, Marta 1992 Tartu maakond
Starting group 15 Olvet, Rivo 1995 Lääne-Viru maakond
Starting group 11 Omerzu, Nevenka Beba 1954 Slovenia
Starting group 9 Oolmets, Vardo 1976 Hiiu maakond
Starting group 9 Oras, Andero 1980 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 11 Oras, Vello 1952 Tartu maakond
Starting group 9 Orason, Toomas 1983 Tartu maakond Korp! Rotalia
Starting group 12 Orav, Marje 1964 Rapla maakond
Starting group 10 Org, Indrek 1974 Viljandi maakond Vestmann Grupp AS
Elite Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 6 Oschepkov, Pavel 1964 Russia Pskov Ski Team
Starting group 10 Osipov, Sergei 1962 Russia
Starting group 5 Osvoll, Trond 1982 Norway
Starting group 10 Ots, Hedvig 1995 Viljandi maakond
Starting group 5 Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
Starting group 7 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Starting group 13 Otsason, Raido 1981 Saare maakond
Starting group 15 Otsason, Riina 1985 Saare maakond
Starting group 7 Otsasoo, Tammo 1966 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 6 Otsla, Anti 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 3 Otsus, Marko 1987 Tartu maakond
Starting group 7 Ott, Marje 1959 Harju maakond
Starting group 6 Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Starting group 11 Ottis, Indrek 1973 Harju maakond
Starting group 5 Ovcharov, Yury 1962 Russia
Starting group 9 Ovchinnikov, Vitaly 1970 Russia
Starting group 6 Ozerov, Aleksei 1969 Russia
Starting group 10 Ozola, Eliza 2000 Latvia
Starting group 6 Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 9 Ozolins, Arvids 1974 Latvia
Starting group 5 Ozols, Edgars 1988 Latvia Sportlife Cycling Team
Starting group 10 Ozols, Ugis 1967 Latvia
Starting group 6 Paabo, Priit 1982 Lääne maakond
Starting group 10 Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
Starting group 10 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
Starting group 9 Paalandi, Kristo 1977 Harju maakond
Elite Paalberg, Pent 1995 Harju maakond
Starting group 7 Paalgard, Kittil 1968 Norway
Starting group 5 Paalmäe, Jaanika 1986 Lääne maakond SK Sula
Starting group 7 Paas, Ojari 1973 Harju maakond
Starting group 8 Paas, Raigo 1976 Harju maakond
Starting group 10 Paats, Andrus 1970 Harju maakond
Starting group 6 Paberit, Timo 1977 Harju maakond
Starting group 13 Pada, Ingmar 1940 Latvia
Starting group 11 Padari, Vallo 1975 Harju maakond
Starting group 12 Padivy, Richard 1962 Czech Republic
Starting group 2 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 10 Pae, Taavi 1976 Tartu maakond
Starting group 12 Paenurm, Peeter 1967 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
Starting group 4 Paglant, Heigo 1976 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 16 Paide, Tanel 1972 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
Paidu, Elar 1975 Harju maakond
Starting group 2 Pain, Indrek 1972 Harju maakond EWK
Starting group 8 Pajulahti, Hannu 1949 Finland
Starting group 6 Pajur, Ardo 1974 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 7 Pajus, Rene 1976 Harju maakond
Starting group 4 Pak, Andres 1975 Harju maakond
1003 Pak, Indrek 1971 Harju maakond
5133 Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Starting group 12 Pallas, Maria 1993 Harju maakond
Starting group 6 Pallase, Erik 1976 Harju maakond
Elite Pallo, Rait 1974 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 7 Pallo, Ruth 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 9 Pallotedder, Janno 1984 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 2 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
Starting group 10 Palm, Jaanis 1984 Harju maakond
Starting group 15 Paloson, Ahti 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 15 Paloveer, Janek 1982 Tartu maakond
Starting group 7 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Palu, Siim 1980 Harju maakond
Starting group 8 Palu, Silver 1978 Harju maakond
Starting group 11 Palu, Virve 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 10 Palubinskas, Anton 1955 Tartu maakond
Starting group 10 Palumaa, Pille 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 11 Palumaa, Priit 1966 Harju maakond
Starting group 3 Panchenko, Fedor 1977 Russia
Starting group 10 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 6 Pankin, Sergey 1974 Russia
Starting group 7 Pappel, Tiit 1968 Harju maakond
Starting group 6 Papstel, Toomas 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 6 Parm, Signe 1980 Harju maakond Nordecon AS
Starting group 14 Parmas, Aalo 1957 Harju maakond
Starting group 12 Parnits, Guido 1965 Harju maakond
Starting group 9 Parri, Erki 1983 Tartu maakond
Starting group 6 Part, Andres 1956 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 10 Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 12 Parts, Kaarel 1976 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 5 Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Starting group 6 Parts, Margus 1985 Tartu maakond
Starting group 12 Parts, Vahur 1967 Valga maakond
Starting group 11 Parve, Ain 1948 Harju maakond Eesti Panga SK
Starting group 3 Parve, Heikki 1962 Harju maakond
Starting group 15 Parve, Inga 1986 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 6 Parve, Marko 1979 Harju maakond
Starting group 5 Parve, Martti 1961 Harju maakond
Starting group 13 Parvela, Anja 1957 Finland
Starting group 5 Parvela, Kimmo 1957 Finland
Starting group 2 Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Starting group 1 Paskarenko, Mikhail 1958 Russia
Starting group 6 Passeron, Daniel 1958 France
Starting group 6 Passila, Heidi 1976 Finland
5059 Pastimäe, Hugo 1936 Järva maakond
Starting group 9 Pata, Pille 1981 Harju maakond
Starting group 7 Pauklin, Marek 1982 Hiiu maakond
Starting group 10 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Starting group 10 Paulovich, Adriano 1948 Italy
Starting group 8 Paumann, Aivo 1975 Lääne-Viru maakond
Starting group 3 Paumets, Meelis 1976 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Starting group 8 Paurson, Rando 1973 Tartu maakond Eesti Sportlane
Starting group 7 Pauts, Jaanus 1979 Harju maakond Coca-Cola HBC Eesti AS
Starting group 10 Pauts, Margus 1981 Harju maakond Sidepataljon
Starting group 6 Pavlov, Sergey 1983 Russia
1001 Pavlov, Ulvar 1964 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 3 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Starting group 9 Pedajas, Jaan 1975 Valga maakond
Starting group 2 Pedajas, Karel Romet 1996 Valga maakond
Starting group 4 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Elite Peensalu, Aimer 1972 Harju maakond Team TT
Starting group 15 Peerna, Aimur 1978 Pärnu maakond 1. Jalaväebrigaad
Starting group 12 Peetson, Raul 1969 Pärnu maakond
Starting group 15 Peganov, Edgar 1984 Harju maakond
Starting group 6 Pehkonen, Kari 1950 Finland
Starting group 7 Peiker, Harri 1976 Harju maakond
Starting group 16 Peilman, Andres 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 11 Peisenieks, Varis 1957 Latvia
Starting group 7 Pekkala, Risto 1951 Finland
Starting group 14 Pekkari, Carina 1965 Sweden
Starting group 7 Pelnar, Jiri 1958 Czech Republic
Starting group 16 Pennanen, Pekka 1941 Finland
Starting group 15 Pennar, Maarja 1980 Harju maakond
Starting group 10 Pennert, Vladimir 1953 Järva maakond
Starting group 7 Pensa, Heiki 1959 Võru maakond Valio Eesti AS
Starting group 15 Pensa, Lauri 1992 Tartu maakond
Starting group 10 Penu, Kaili 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Pere, Aivo 1965 Hiiu maakond
Starting group 7 Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Metsasõbrad
Starting group 11 Peri, Jaanus 1973 Tartu maakond
Starting group 14 Pern, Teele 1986 Harju maakond
Elite Perrillat, Boiteux Ivan 1985 France
Starting group 15 Pershikov, Roman 1975 Russia
Starting group 12 Persitski, Helle 1966 Lääne-Viru maakond SK ProRunner
Starting group 10 Pertel, Tiit 1973 Harju maakond
Starting group 9 Perv, Indrek 1981 Harju maakond
Starting group 15 Perv, Marko 1980 Tartu maakond
Elite Pesor, Kaido 1970 Rapla maakond EWK
Starting group 3 Petai, Indrek 1980 Harju maakond A. Le Coq
Starting group 7 Petereit, Steffen 1965 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 10 Petersen, Anders 1981 Denmark
Starting group 10 Petersen, Hillar 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 7 Peterson, Einar 1966 Valga maakond EWK
Starting group 15 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
Starting group 9 Peterson, Jaak 1969 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 1 Peterson, Meelis 1974 Harju maakond Team TT
Elite Peterson, Uku 1980 Harju maakond Team TT
Starting group 6 Petreykin, Arkadiy 1963 Russia
Starting group 15 Petrov, Mikhail 1990 Russia
Starting group 3 Petrov, Oleg 1963 Russia
Starting group 10 Pettinen, Viljo 1975 Harju maakond
Starting group 9 Pevec, Marjan 1961 Slovenia Slovenia
Starting group 9 Pever, Lauri 1988 Rapla maakond
Starting group 7 Pfister, Urs 1962 Switzerland Sandoz Concept
Elite Pigg, Samuli 1966 Finland
Starting group 7 Pihelgas, Peeter 1967 Tartu maakond Korp! Rotalia
Starting group 15 Pihkola, Simo 1955 Finland
Starting group 7 Pihkva, Arne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 11 Pihl, Ado 1959 Harju maakond
Starting group 6 Pihl, Ats 1990 Harju maakond
Starting group 7 Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
Starting group 7 Pihlak, Marek 1977 Tartu maakond
Starting group 12 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 7 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Starting group 8 Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 7 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Starting group 6 Piho, Meelis 1969 Tartu maakond
Starting group 11 Piigli, Jürgen 1992 Rapla maakond
Starting group 9 Piigli, Kersti 1978 Rapla maakond
Starting group 10 Piilbaum, Janno 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 8 Piilmann, Eve 1964 Harju maakond
Starting group 12 Piipponen, Jouni 1949 Finland
Starting group 8 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Starting group 6 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 6 Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Starting group 3 Piirimäe, Pärtel 1972 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Piirimägi, Peeter 1979 Võru maakond
Starting group 8 Piirisild, Arik 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 3 Piirmann, Terje 1980 Võru maakond
Starting group 12 Piiroja, Marek 1968 Järva maakond
Starting group 1 Piiroja, Raio 1979 Pärnu maakond
Starting group 9 Piirsoo, Urmas 1962 Harju maakond
5004 Piits, Tõnu 1944 Harju maakond
Starting group 15 Pikani, Margus 1974 Harju maakond
Starting group 15 Pikas, Ergo 1987 Harju maakond
Starting group 6 Pikk, Marko 1983 Harju maakond
Starting group 9 Pikkor, Erik 1976 Pärnu maakond
Starting group 12 Pilarova, Ivana 1963 Czech Republic
Starting group 8 Pilliroog, Alari 1972 Harju maakond Suusahullud
Starting group 4 Pilv, Ivar 1967 Järva maakond Ambla SK
Starting group 10 Pilv, Vilve 1966 Järva maakond
Starting group 6 Pimenov, Aleksander 1958 Ida-Viru maakond Investment Agency Jõhvi
Starting group 4 Pimenov, Igor 1968 Russia
Starting group 9 Pindis, Toomas 1971 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 5 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
Starting group 6 Pino, Jaanus 1971 Tartu maakond
Starting group 11 Pintmann, Risto 1983 Tartu maakond
Starting group 6 Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Starting group 11 Pipenberg, Olari 1994 Lääne-Viru maakond
Starting group 10 Pipenberg, Olev 1953 Lääne-Viru maakond
Starting group 4 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
Starting group 8 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 11 Pirnipuu, Taavi 1980 Valga maakond
Starting group 12 Pitk, Indrek 1974 Harju maakond Eesti Tõukerattaliit
Starting group 15 Plaado, Oliver 1985 Valga maakond
Starting group 7 Plaas, Randel 1987 Lääne maakond
Starting group 10 Plakk, Mikk 1986 Harju maakond
5015 Plakk, Tiit 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 6 Platacis, Martins 1982 Latvia
Starting group 15 Plaude, Karlis 1982 Latvia
Starting group 9 Ploom, Andrus 1965 Võru maakond
Starting group 9 Ploompuu, Riika 1970 Harju maakond Swedbank AS
5060 Ploovits, Heino 1955 Harju maakond EWK
Starting group 9 Pobul, Mart 1967 Harju maakond
Starting group 16 Pohlak, Epp 1969 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 15 Pohlak, Kadri 1983 Harju maakond Jussikese 7 Sõpra
Starting group 11 Pohlak, Urmas 1973 Harju maakond Jussikese 7 Sõpra
Elite Poirrier, Bastien 1988 France Gel Interim / Rossignol
Starting group 5 Pokk, Jüri 1959 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 7 Poljakova, Nadezda 1946 Ida-Viru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 15 Pommer, Priit 1974 Harju maakond
Starting group 13 Poncet, Nicolas 1955 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 3 Pool, Hannes 1963 Harju maakond Metaprint AS
Starting group 11 Pool, Janek 1969 Viljandi maakond
Starting group 1 Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Nordecon Betoon
Starting group 15 Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond
Starting group 6 Pormann, Kalle 1963 Harju maakond
Starting group 12 Pormeister, Hele 1981 Valga maakond
5016 Poska, Malle 1953 Viljandi maakond
Starting group 6 Possul, Kadri 1971 Harju maakond
5073 Post, Ando 1960 Harju maakond AS Norma
Starting group 11 Post, Maire 1964 Harju maakond
Starting group 10 Pracka, Tomas 1973 Czech Republic
Starting group 6 Praks, Rain 1992 Harju maakond
Starting group 5 Praks, Teet 1989 Viljandi maakond
Elite Pralong, Candide 1990 Switzerland Gel Interim / Rossignol
Starting group 7 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond
Starting group 9 Prangli, Tõnis 1984 Harju maakond JCI SK
5164 Prans, Leili 1951 Tartu maakond
Starting group 5 Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 7 Praznik, Katarina 1966 Slovenia
Starting group 7 Praznik, Mitja 1960 Slovenia
5165 Preitof, Mati 1960 Harju maakond
Starting group 10 Press, Jüri 1974 Harju maakond
Starting group 8 Priede, Vineta 1982 Latvia
Starting group 14 Prii, Diana 1978 Valga maakond
Starting group 8 Prii, Paavo 1985 Jõgeva maakond ABB AS
Starting group 8 Priimägi, Orvet 1981 Harju maakond
Starting group 9 Priinits, Taimo 1997 Viljandi maakond
Starting group 5 Priks, Aivo 1969 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
5031 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
1010 Priks, Priidu 1937 Ida-Viru maakond
Starting group 10 Prindulis, Janis 1980 Latvia
Starting group 1 Prisivko, Vadim 1965 Russia
Starting group 7 Pruul, Heiki 1979 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 6 Pruul, Rasmus 1982 Harju maakond
Starting group 4 Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
Starting group 7 Pruuli, Miina 1994 Jõgeva maakond Suusahullud
Starting group 5 Pruuli, Tiit 1978 Võru maakond
Starting group 15 Prükk, Kristina 1994 Tartu maakond
Starting group 9 Pskhatcieva, Elena 1978 Russia
Starting group 14 Puchner, Chris 1953 United States
Starting group 7 Pugatšov, Aleksandr 1958 Ida-Viru maakond
Starting group 6 Puhke, Hanna-Maria 1992 Järva maakond SK Metsasõbrad
Starting group 7 Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
Starting group 6 Puhke, Peeter 1963 Järva maakond SK Metsasõbrad
Starting group 6 Puhke, Rauno 1990 Järva maakond SK Metsasõbrad
Starting group 8 Puhke, Rene 1994 Järva maakond Ambla SK
Starting group 8 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
Starting group 8 Puistaja, Tarvo 1971 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 3 Puistaja, Valmar 1964 Tartu maakond
Starting group 3 Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Starting group 12 Pulk, Margit 1989 Harju maakond
Starting group 15 Pulkkinen, Anu 1967 Finland
Starting group 15 Pulkkinen, Keijo 1966 Finland
Starting group 3 Pullerits, Priit 1965 Tartu maakond AS Postimees Grupp
5005 Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
5074 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Starting group 16 Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 6 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Starting group 3 Pung, Indrek 1985 Lääne-viru maakond Päästeamet
Starting group 7 Punga, Rainer 1986 Tartu maakond
Starting group 6 Pungits, Marti 1989 Võru maakond
Starting group 11 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Starting group 10 Purga, Indrek 1978 Tartu maakond
Starting group 11 Purge, Tarmo 1982 Rapla maakond
Starting group 14 Puskin, Aleksandr 1946 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 8 Putškov, Aleksandr 1967 Ida-Viru maakond
Starting group 9 Puu, Luise 1978 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
Starting group 15 Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond Harmet SK
Starting group 6 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 15 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond
Starting group 6 Pähn, Allar 1987 Tartu maakond Hawaii Express
Starting group 16 Pärgmäe, Priit 1979 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 10 Pärn, Margo 1976 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 7 Pärn, Martin 1971 Harju maakond
Starting group 8 Pärn, Priit 1989 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Pärn, Rain 1984 Harju maakond
Starting group 6 Pärna, Arno 1969 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Pärna, Kristjan 1993 Lääne-Viru maakond
Starting group 9 Pärnalaas, Aimar 1969 Valga maakond
Starting group 7 Pärnik, Jüri 1965 Tartu maakond Areal Team
Starting group 15 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Starting group 7 Pärnits, Sten 1991 Harju maakond
Starting group 9 Pärnoja, Ülari 1980 Harju maakond
Starting group 9 Pärnpuu, Marko 1981 Harju maakond
Starting group 7 Pärs., Priit 1975 Tartu maakond
Starting group 11 Pärt, Valdur 1969 Rapla maakond
Starting group 10 Pärtel, Siret 1967 Järva maakond
Starting group 7 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Starting group 6 Päärson, Taivo 1971 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Starting group 5 Pääru, Mikk 1966 Harju maakond
Starting group 4 Pääru, Priit 1969 Harju maakond ABB AS
Starting group 5 Pääslane, Priit 1967 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 7 Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Starting group 5 Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 12 Põdra, Markko-Rollin 1982 Harju maakond
Starting group 10 Põhako, Peeter 1974 Lääne maakond
Starting group 11 Põlda, Airon 1982 Harju maakond
Starting group 13 Põldma, Kaie 1969 Valga maakond
Starting group 5 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 5 Põldmaa, Koit 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 6 Põldme, Sven 1982 Harju maakond
Starting group 15 Põldoja, Anti 1983 Harju maakond
Starting group 11 Põldoja, Laura 1991 Tartu maakond
Starting group 8 Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
Starting group 6 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 7 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 5 Pöyry, Jorma 1958 Finland
Starting group 7 Pööra, Rain 1971 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 11 Püvi, Kaupo 1968 Harju maakond
Starting group 15 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Starting group 13 Raa, Priit 1973 Tartu maakond
Starting group 9 Raadik, Heiki 1975 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 12 Raadik, Mart 1981 Harju maakond
Starting group 10 Raag, Henry 1990 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
Starting group 2 Raag, Kaupo 1980 Harju maakond
Starting group 4 Raag, Raiko 1992 Võru maakond
Starting group 6 Raag, Raivo 1963 Võru maakond
Starting group 6 Raagmaa, Garri 1966 Tartu maakond
Starting group 10 Raal, Endrik 1982 Valga maakond
Starting group 5 Raal, Erik 1988 Valga maakond
Starting group 1 Raantse, Rannar 1977 Jõgeva maakond
Starting group 4 Raap, Ilmar 1969 Lääne-Viru maakond Tridens AS
Starting group 7 Raaper, Risto 1981 Harju maakond
Starting group 10 Raav, Aivar 1957 Põlva maakond
Starting group 9 Raav, Rauno 1977 Harju maakond
Starting group 9 Raba, Ahti 1986 Harju maakond Danske Bank
Starting group 13 Radik, Kärt 1973 Harju maakond Porter Racing
Starting group 6 Radzins, Vigants 1974 Latvia
Starting group 7 Rae, Arbo 1970 Harju maakond
Starting group 11 Raev, Andres 1991 Harju maakond Nordecon AS
Starting group 4 Ragvin, Dag Steinar 1972 Norway
Starting group 12 Rahno, Aivar 1974 Harju maakond
Starting group 5 Rahu, Madis 1964 Harju maakond Team TT
Starting group 6 Rahu, Simmo 1975 Pärnu maakond
Starting group 8 Rahumägi, Alari 1977 Harju maakond Suusahullud
Starting group 11 Rahuoja, Martin 1998 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
Starting group 8 Raichmann, Arthur 1972 Harju maakond OMNIVA SK
Starting group 11 Raid, Jarno 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 6 Raid, Jürgo 1970 Harju maakond
Starting group 15 Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Telia SK
Starting group 10 Raid, Priit 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 8 Raidla, Ott 1984 Lääne maakond
Starting group 15 Raidna, Raoul 1973 Harju maakond Päästeamet
Starting group 13 Raidvee, Priit 1966 Tartu maakond
Starting group 15 Raiend, Urmo 1968 Harju maakond Stamina SK
Starting group 13 Raigla, Ott 1984 Harju maakond
Starting group 15 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond
1004 Raja, Arvo 1961 Harju maakond
Starting group 4 Rajala, Jarkko 1978 Finland
Starting group 4 Rajamets, Hanno 1976 Harju maakond
Starting group 4 Rajando, Kristjan 1976 Harju maakond
Starting group 1 Rajas, Janari 1992 Ida-Viru maakond
Starting group 8 Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
Starting group 15 Rajaver, Mikk 1988 Harju maakond
Starting group 15 Rajaver, Urmas 1988 Harju maakond
Starting group 6 Ramazanov, Aleksandr 1988 Russia
Starting group 10 Rammo, Stina-Sandra 1989 Harju maakond #7AM
Starting group 8 Ramström, Stefan 1963 Sweden
Starting group 10 Randaru, Madis 1967 Viljandi maakond
Starting group 8 Randma, Rauno 1990 Tartu maakond
Starting group 9 Randmets, Liis 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 15 Randrüüt, Rait 1976 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 12 Randväli, Raul 1975 Harju maakond
Starting group 11 Rang, Hendrick 1988 Harju maakond
Starting group 16 Rannak, Ave 1972 Pärnu maakond SK Jõulu
Starting group 12 Rannak, Tarmo 1972 Pärnu maakond SK Jõulu
Starting group 12 Rannala, Helerin 1984 Harju maakond
Starting group 9 Rannala, Raido 1979 Tartu maakond
Starting group 6 Rannamets, Harro 1986 Harju maakond #7AM
Starting group 16 Ranniku, Indrek 1965 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Starting group 15 Rannula, Andre 1986 Harju maakond
Starting group 4 Rapetti, Marco 1968 Italy
Starting group 7 Rasku, Anne 1966 Finland
Starting group 6 Rass, Jüri 1958 Harju maakond Novarc
Starting group 10 Rass, Reino 1961 Harju maakond Novarc
Starting group 15 Rasskazov, Pavel 1980 Russia
Starting group 8 Rattur, Rein 1968 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 5 Ratynskiy, Dmitriy 1975 Russia
Starting group 6 Raud, Ander 1984 Tartu maakond SK Keremeister
Starting group 9 Raud, Ando 1966 Harju maakond
Starting group 7 Raud, Avo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 3 Raud, Margus 1969 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 5 Raudik, Alo 1970 Tartu maakond
Starting group 4 Raudik, Raimo 1968 Tartu maakond
Starting group 8 Raudla, Allar 1962 Lääne-Viru maakond
5062 Raudla, Tõnis 1945 Harju maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 12 Raudnagel, Andres 1963 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 10 Raudnagel, Oliver 1986 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 5 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 1 Raudsaar, Taavi 1983 Rapla maakond Eesti Panga SK
Starting group 8 Raudsepp, Aimo 1976 Valga maakond
5168 Raudsepp, Aimur 1955 Järva maakond
Starting group 6 Raudsepp, Jan 1972 Harju maakond Eesti Sportlane
5167 Raudsepp, Kalev 1957 Valga maakond
Starting group 7 Raudsepp, Ole 1978 Harju maakond
Starting group 7 Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
5135 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
Starting group 8 Raudsepp, Rain 1977 Tartu maakond
Starting group 10 Raudsepp, Raivo 1964 Järva maakond
Starting group 7 Raudsepp, Raul 1981 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
Starting group 9 Raudsepp, Steven 1984 Põlva maakond SK ProRunner
Starting group 1 Rauk, Artur 1986 Võru maakond
Starting group 8 Raukas, Marju 1986 Harju maakond Suusahullud
Starting group 12 Raukas, Reet 1962 Harju maakond
Starting group 5 Raula, Janne 1971 Finland
Starting group 9 Raun, Eero 1971 Harju maakond
Starting group 12 Raun, Toomas 1964 Harju maakond
Starting group 12 Raus, Targo 1969 Harju maakond
Starting group 12 Razumnaya, Tatyana 1975 Russia
Starting group 7 Razumovs, Jevgenijs 1980 Latvia
Starting group 8 Rea, Tarmo 1977 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 12 Rebane, Ene 1969 Harju maakond
Starting group 12 Rebane, Jaan 1985 Saare maakond
Starting group 11 Rebane, Kristjan 1978 Tartu maakond
Elite Rebane, Meelis 1971 Harju maakond
Starting group 10 Rebane, Priit 1987 Tartu maakond Hawaii Express
Starting group 15 Rebane, Priit 1986 Tartu maakond Keremeister
Starting group 9 Rebane, Rene 1964 Tartu maakond
Starting group 3 Rebane, Riho 1980 Harju maakond RedBike
Starting group 6 Rebane, Taivo 1953 Jõgeva maakond
Starting group 4 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond
Starting group 12 Reedi, Teet 1964 Valga maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 12 Reest, Raimond-Oliver 1997 Harju maakond
Starting group 15 Reeveer, Tarvi 1980 Harju maakond
Starting group 13 Reggelin, Tobias 1977 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 12 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Starting group 10 Rei, Eve 1966 Harju maakond
Starting group 2 Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Starting group 7 Reidla, Urmas 1975 United Kingdom
Starting group 6 Reigo, Erko 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 5 Reila, Rivo 1981 Harju maakond
Starting group 6 Reile, Indrek 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 12 Reili, Kristjan 1981 Valga maakond
Starting group 15 Reiljan, Enn 1963 Järva maakond
Starting group 15 Reiljan, Ingo 2001 Järva maakond
Starting group 12 Reim, Martin 1988 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 13 Reimanis, Arkadijs 1971 Latvia
Starting group 9 Reimann, Margus 1977 Harju maakond
Starting group 10 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond
Starting group 10 Reimets, Ramon 1985 Harju maakond Lival Sport
Starting group 12 Reinas, Anne-Mari 1967 Ida-Viru maakond
Starting group 8 Reiner, Jaan 1969 Viljandi maakond
Starting group 9 Reining, Rando 1975 Harju maakond FCR Media
Starting group 2 Reinsalu, Toomas 1971 Põlva maakond EWK
Starting group 11 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Starting group 2 Reiska, Alar 1963 Võru maakond
Starting group 4 Reiter, Marek 1973 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 9 Reitkam, Indrek 1983 Tartu maakond Trismile
Starting group 6 Reitsak, Indrek 1977 Harju maakond
Starting group 7 Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Starting group 4 Rell, Sille 1970 Tartu maakond AS Postimees Grupp
Starting group 12 Remmel, Heigo 1964 Rapla maakond
Starting group 11 Remmer, Annika 1986 Harju maakond Suusahullud
5094 Remmet, Endel 1937 Tartu maakond
Starting group 16 Rennu, Triinu 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 7 Reponen, Risko 1972 Tartu maakond
Starting group 16 Reppo, Eric 1975 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 5 Resev, Janek 1978 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 15 Reynaste, Albert 1959 Tartu maakond
Starting group 3 Reznik, Valery 1965 Russia
Starting group 12 Rickmar, Christina 1960 Sweden
Starting group 11 Ridal, Uno 1960 Finland
Starting group 1 Ridamäe, Aivar 1970 Harju maakond Areal Team
Starting group 2 Ridamäe, Alar 1970 Harju maakond Treeningpartner
Starting group 6 Ridanpää, Antti 1954 Finland
Starting group 9 Rihkrand, Argo 1995 Harju maakond
Starting group 8 Rihkrand, Illar 1959 Harju maakond
Starting group 13 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Starting group 16 Riiman, Airi 1969 Jõgeva maakond
Starting group 9 Riis, Tiia 1969 Järva maakond KL Järva Malev
Starting group 10 Riisalo, Signe 1968 Harju maakond
Starting group 7 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Starting group 5 Riisalu, Lars 1981 Harju maakond
Starting group 7 Riisenberg, Otto 1978 Harju maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 10 Riismaa, Hanno 1972 Hiiu maakond
5032 Riismaa, Rein 1950 Harju maakond
5033 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Starting group 8 Rikk, Aivar-Joel 1968 Järva maakond
Starting group 6 Rikka, Aivo 1964 Põlva maakond
Starting group 5 Rindberg, Romet 1973 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Rindla, Tarmo 1965 Harju maakond AS Norma
Starting group 11 Rink, Eve 1968 Viljandi maakond
Starting group 15 Rislokken, Rune 1963 Norway
Starting group 7 Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
Starting group 12 Ritso, Jaak 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 4 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 11 Rivest, Serge 1961 Canada
Starting group 8 Roasto, Reigo 1983 Harju maakond
Starting group 4 Robi, Jaanus 1973 Tartu maakond
Starting group 6 Rognstad, Egil 1961 Norway
Starting group 4 Rogozin, Oleg 1987 Russia
Starting group 8 Rohde, Christian 1986 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 12 Rohelsaar, Janno 1977 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 7 Rohi, Raido 1977 Järva maakond RR Suusaklubi
Starting group 11 Rohtla, Arvo 1962 Viljandi maakond
Starting group 5 Rohtla, Heigo 1963 Harju maakond
Starting group 10 Rohtla, Janika 1989 Viljandi maakond
Starting group 7 Rohtla, Johan 1990 Harju maakond
Starting group 6 Rohtma, Valdek 1978 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Starting group 11 Rohtmets, Kristjan 1972 Harju maakond SK Metsasõbrad
Starting group 2 Rohtmets, Marko 1974 Harju maakond
Starting group 15 Roine, Jorma 1952 Finland
Starting group 10 Romakkaniemi, Harri 1960 Finland
Starting group 7 Romandi, Villi 1977 Hiiu maakond
Starting group 10 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Starting group 9 Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
Starting group 9 Rooden, Marko 1989 Ida-Viru maakond
Starting group 9 Rooden, Mikk 1995 Ida-Viru maakond
Starting group 1 Rooden, Priit 1975 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Starting group 14 Roogsoo, Anti 1975 Tartu maakond
Starting group 10 Roolaid, Raivo 1980 Harju maakond
Starting group 11 Rooma, Jonne 1997 Ida-Viru maakond
Elite Roonet, Risto 1976 Harju maakond
Starting group 5 Roop, Andrey 1958 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Starting group 8 Roopa, Janno 1976 Harju maakond
Starting group 9 Roos, Anne 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 5 Roos, Indrek 1978 Tartu maakond
Starting group 7 Roos, Rauno 1970 Harju maakond
Starting group 12 Roos, Roy 1966 Norway
Starting group 9 Roosa, Jaak 1985 Harju maakond DSV spordiklubi
Starting group 11 Roosi, Ilme 1958 Rapla maakond
Starting group 10 Roosimölder, Tarmo 1970 Harju maakond
Starting group 9 Roossaar, Urmas 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Roost, Ain 1958 Tartu maakond
Starting group 7 Roosve, Tõnu 1971 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Starting group 6 Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
Starting group 15 Roots, Priit 1975 Järva maakond
Starting group 11 Roots, Urmas 1972 Harju maakond
Starting group 15 Rootslane, Tauri 1990 Harju maakond
Starting group 6 Rosenberg, Tiit 1982 Viljandi maakond KL Põhja kompanii
Starting group 15 Rosenberg, Tõnu 1971 Harju maakond
Starting group 10 Rosenvald, Heiti 1953 Harju maakond
Starting group 11 Rosenvald, Raul 1977 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Starting group 15 Rosin, Janar 1978 Järva maakond
Starting group 12 Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
Starting group 14 Ross, David 1952 Canada Schulz Sportreisen
Starting group 14 Rosset, Anna Maria 1962 Italy
5034 Rossi, Enn 1951 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
Starting group 3 Rotberg, Raimo 1973 Harju maakond
Starting group 15 Roxaa, Eva 1961 Sweden
Starting group 9 Ruberg, Kalev 1959 Harju maakond
Starting group 6 Ruckstuhl, Karl 1964 Switzerland
Starting group 2 Rudin, Andrey 1977 Russia
Starting group 15 Rudorf, Gerhard 1962 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 1 Rudzitis, Rolands 1977 Latvia
Starting group 2 Rummo, Tõnu 1972 Lääne-Viru maakond
Starting group 3 Rump, Mehis 1971 Harju maakond
Starting group 6 Rundu, Marko 1977 Viljandi maakond
Starting group 6 Rungi, Kert 1978 Rapla maakond
Starting group 8 Rusakova, Diana 1996 Russia
Starting group 6 Rusanen, Esa 1970 Finland
Starting group 8 Rusconi, Gianluigi 1967 Italy Sci Club O.S.A.
Starting group 8 Russak, Kaidi 1989 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 15 Ruubel, Jana 1981 Pärnu maakond Graanul Invest AS
Starting group 15 Ruubel, Runo 1960 Pärnu maakond Graanul Invest AS
Starting group 7 Ruukel, Henn 1975 Harju maakond
Starting group 12 Ruukel, Liisa 1973 Valga maakond
Starting group 8 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Starting group 11 Ruusmaa, Hando 1977 Pärnu maakond Scania Eesti AS
Starting group 7 Ruuval, Teet 1975 Harju maakond
Starting group 10 Ryynänen, Pertti Juhani 1949 Finland
Starting group 10 Räim, Andres 1962 Tartu maakond
Starting group 8 Räim, Tõnis 1972 Võru maakond
Starting group 15 Ränd, Indrek 1971 Harju maakond Areal Team
Starting group 10 Räpo, Allan 1983 Harju maakond
Starting group 3 Rästa, Ain 1968 Harju maakond
Starting group 3 Rästas, Ergo 1974 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 11 Rästas, Tõnu 1971 Tartu maakond
Starting group 9 Rätsep, Meelis 1988 Tartu maakond
Starting group 15 Rätte, Raivo 1970 Harju maakond RedBike
Starting group 15 Räägel, Alvar 1986 Harju maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 9 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Starting group 4 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
Starting group 8 Rönnlund, Christer 1956 Finland
Starting group 7 Ründva, Olavi 1975 Harju maakond
Starting group 11 Ründva, Vello 1949 Jõgeva maakond
Starting group 15 Saadoja, Samuel 1998 Harju maakond
Starting group 9 Saal, Helen 1981 Tartu maakond
Starting group 12 Saal, Merle 1966 Tartu maakond
Starting group 2 Saar, Aivar 1975 Harju maakond OMNIVA SK
Starting group 10 Saar, Jüri 1973 Tartu maakond AS Postimees Grupp
Starting group 15 Saar, Kirke 1979 Harju maakond
Starting group 8 Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
Starting group 8 Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
Starting group 12 Saar, Margus 1981 Harju maakond Playtech Estonia OÜ
Starting group 12 Saar, Marika 1971 Tartu maakond
Starting group 15 Saar, Raigo 1983 Saare maakond
Starting group 15 Saar, Rommi 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 9 Saare, Mario 1984 Tartu maakond
Starting group 9 Saaremäel, Siim 1991 Saare maakond
Starting group 11 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Saarepera, Indrek 1968 Harju maakond
Elite Saarepuu, Anti 1983 Harju maakond
Starting group 2 Saarepuu, Meelis 1973 Võru maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 5 Saari, Eero 1946 Finland
Starting group 15 Saarmann, Erki 1980 Valga maakond
Starting group 4 Saarnak, Allar 1987 Hiiu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 15 Saarniit, Siim 1990 Võru maakond
Starting group 13 Saattonen, Anja 1963 Finland
Starting group 9 Saattonen, Raimo 1953 Finland
5095 Sabre, Kaupo 1964 Põlva maakond
Starting group 5 Sadam, Alar 1986 Jõgeva maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 9 Sado, Kristjan 1986 Põlva maakond Korp! Sakala
Starting group 12 Sadrak, Erkki 1970 Harju maakond Telia SK
Starting group 11 Safronov, Andero 1985 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 12 Sagur, Allan 1969 Harju maakond
Starting group 6 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
Starting group 15 Saidla, Lauri 1983 Tartu maakond SportID
Starting group 11 Saidla, Siim 1981 Harju maakond
Starting group 6 Saidla, Siim 1984 Harju maakond Suusahullud
Starting group 15 Saifulin, Andrei 1957 Russia
Starting group 11 Sainio, Esa 1954 Finland
5096 Sakkeus, Jüri 1953 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 12 Sakkeus, Rene 1975 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 7 Saks, Heljus 1989 Saare maakond
Starting group 15 Saks, Martin 1990 Harju maakond Graanul Invest AS
Starting group 5 Salatkin, Evgeny 1968 Russia KINEF Kirishi
Starting group 6 Salk, Enrico 1970 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Elite Salla, Raimo 1987 Järva maakond Nordecon Betoon
Starting group 12 Salmela, Helene 1967 Finland
Starting group 1 Salmi, Jari 1965 Finland
Starting group 16 Salmio, Antti 1950 Finland
Starting group 7 Salmu, Peeter 1959 Harju maakond
Starting group 15 Salonen, Raimo 1951 Finland TUL Järvi-Suomi
Starting group 12 Salonen, Terttu 1950 Finland
Starting group 11 Saloste, Gunnar 1974 Harju maakond Team WAFI
Starting group 12 Salujärv, Silver Mihkel 1983 Harju maakond
Starting group 15 Salujõe, Sten 1997 Rapla maakond
Starting group 15 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Starting group 5 Salumaa, Marek 1974 Harju maakond
Starting group 2 Salumäe, Priit 1967 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 12 Salumäe, Toomas 1964 Viljandi maakond
Starting group 3 Salundi, Kalmer 1973 Valga maakond
Starting group 10 Salura, Anti 1981 Harju maakond
Starting group 9 Salura, Ants 1975 Harju maakond
Starting group 8 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Starting group 6 Saluveer, Joona 1978 Harju maakond OMNIVA SK
5136 Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
Starting group 10 Samberk, Siim 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Elite Sambla, Avo 1991 Ida-viru maakond
5097 Sammel, Arne 1955 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Starting group 8 Sammul, Janno 1978 Harju maakond
Starting group 5 Samokhin, Alex 1989 Russia
Starting group 5 Samokhin, Alex 1989 Russia
Starting group 15 Sampka, Mikk 1988 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 10 Samsonov, Marti 1988 Põlva maakond Graanul Invest AS
Starting group 1 Sandoz, Daniel 1961 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 14 Sandvik, Annika 1980 Finland
Starting group 3 Sandvik, Simon 1978 Finland
Starting group 9 Sang, Indrek 1974 Harju maakond
Starting group 12 Sang, Kairi 1990 Tartu maakond
Starting group 6 Sang, Marco 1965 Harju maakond
Starting group 15 Sang, Marge 1994 Harju maakond
Starting group 9 Sangla, Henry 1991 Harju maakond
Starting group 15 Sankilampi, Pertti 1945 Finland
Starting group 6 Sarap, Aivar 1969 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 2 Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
Starting group 15 Sarapuu, Kaili 1986 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Sarapuu, Meelis 1977 Harju maakond
Starting group 15 Sarik, Erki 1971 Tartu maakond
Starting group 7 Sark, Marten 1988 Harju maakond Sportland
Starting group 9 Sarkeala, Janne 1961 Finland
Starting group 11 Sarri, Kristel 1963 Harju maakond
Starting group 6 Sarri, Siim Sander 1990 Harju maakond
Starting group 8 Sarri, Urmas 1970 Harju maakond
Starting group 15 Sarv, Mait 1988 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 8 Sau, Tauno 1986 Rapla maakond Päästeamet
Starting group 15 Saue, Tanel 1974 Harju maakond SK Mercury
Starting group 9 Saupõld, Külli 1967 Harju maakond
Starting group 8 Saupõld, Tarmo 1964 Harju maakond
Starting group 10 Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Starting group 15 Savelev, Ivan 1999 Russia
Starting group 6 Savelev, Petr 1995 Russia
Starting group 15 Savelyev, Ivan 1999 Russia
Starting group 6 Savelyev, Petr 1995 Russia
Starting group 6 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Starting group 7 Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Starting group 3 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 2 Savostyanov, Aleksandr 1965 Russia
Starting group 6 Sbetta, Marino 1963 Italy
Starting group 9 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 12 Schimm, Dieter 1944 Czech Republic
Starting group 10 Schmidt, Lennard 1981 Tartu maakond
Starting group 6 Schmidt, Peeter 1987 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 6 Schmidt, Robert 1991 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 5 Schultze, Mats 1968 Sweden
Starting group 11 Schulz, Antonia 1989 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 9 Schwab, Benjamin 1982 United States
Starting group 12 Schwarzenbach, Diego 1956 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 9 Schwitter, Wilhelm 1960 Switzerland
Starting group 8 Schütz, Detlef 1961 Germany
Starting group 14 Schütz, Grit 1964 Germany
Starting group 15 Scott, Jk 1958 United States
Starting group 13 Secchi, Luisa 1948 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 1 Sedlenieks, Ivars 1958 Latvia
Starting group 10 Sedman, Aadu 1962 Harju maakond
Starting group 15 Sedman, Roomet 1989 Tartu maakond VÕIMLA Spordiklubi
Starting group 8 Sedov, Vladimir 1955 Russia Pskov Ski Team
Starting group 9 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 12 Seeba, Mari 1976 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 9 Seeder, Heldur-Valdek 1960 Harju maakond KL Toompea malevkond
Starting group 11 Seemann, Olev 1974 Viljandi maakond
Starting group 7 Sein, Margis 1969 Valga maakond Valga MV
Starting group 5 Seire, Ahti 1983 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Starting group 11 Seitz, Thomas 1966 Germany
5170 Selde, Tarmo 1964 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 4 Selenius, Andreas 1993 Finland
Starting group 5 Selge, Sten 1990 Järva maakond
Starting group 2 Seliverstov, Sergei 1955 Russia
Starting group 8 Sellik, Marko 1988 Ida-viru maakond SK Metsasõbrad
Starting group 5 Sellik, Raivo 1965 Harju maakond
Starting group 11 Sellis, Triin 1994 Põlva maakond
Starting group 8 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar
Starting group 8 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond
Starting group 9 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
Starting group 7 Sepp, Hans Tristen 2000 Valga maakond
Starting group 3 Sepp, Indrek 1972 Viljandi maakond
Starting group 4 Sepp, Innar 1967 Saare maakond
Starting group 5 Sepp, Karl Egert 1998 Valga maakond
Starting group 8 Sepp, Kristo 1986 Harju maakond Eesti Aerutamisföderatsioon
Starting group 8 Sepp, Margus 1975 Valga maakond
Starting group 7 Sepp, Peeter 1971 Pärnu maakond
Starting group 8 Sepp, Sander 1984 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Starting group 6 Sepp, Silver 1987 Tartu maakond Korp! Rotalia
Starting group 15 Sepp, Tiit 1985 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 12 Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
Starting group 16 Seppälä, Juha 1975 Finland
Starting group 7 Sergeev, Dmitry 1963 Russia
Starting group 7 Serva, Sandra 1993 Pärnu maakond OMNIVA SK
Starting group 9 Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 3 Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 7 Sevcik, Roman 1970 Slovakia
Starting group 4 Shabalin, Oleg 1985 Russia Narva SK Firn
Starting group 6 Shakhov, Gennadii 1958 Russia
Starting group 15 Shein, Janek 1971 Harju maakond
Starting group 9 Shelekhin, Vladimir 1975 Russia
Starting group 7 Shernas, Igor 1979 Russia
5137 Shihranov, Vassili 1951 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Starting group 12 Shuleiko, Georgi 1941 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 8 Shumilin, Igor 1972 Russia
Starting group 6 Siamtomov, Dmitrii 1984 Russia
Starting group 15 Sibrik, Ander 1973 Harju maakond
Starting group 7 Sibul, Jaan 1977 Harju maakond
Starting group 7 Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 9 Sibul, Maive 1975 Järva maakond
Starting group 8 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Starting group 16 Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond
Starting group 15 Siida, Ihdiander 1974 Tartu maakond
Starting group 1 Siilak, Avo 1970 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Starting group 6 Siim, Ivo 1963 Lääne-Viru maakond
Starting group 6 Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Starting group 9 Siimpoeg, Viivo 1962 Harju maakond Novarc
Starting group 6 Sikachev, Konstantin 1966 Russia
Starting group 7 Sikanov, Vladislav 1973 Russia Pskov Ski Team
Starting group 15 Sikk, Merilin 1983 Võru maakond
Starting group 9 Sikkal, Kairit 1984 Harju maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 9 Sild, Ivo 1969 Tartu maakond
Starting group 14 Sild, Tarmo 1953 Harju maakond
Starting group 1 Sildvee, Madis 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 15 Sildver, Sander 1993 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
Starting group 7 Sillamaa, Kaspar 1991 Harju maakond
Starting group 10 Siltala, Onni 1934 Finland
Starting group 7 Silvet, Jaan 1978 Harju maakond ABB AS
Starting group 8 Simberg, Peter 1954 Finland
Starting group 15 Simmer, Eike 1968 Harju maakond
Starting group 9 Simmo, Siim 1968 Harju maakond
Starting group 7 Simonov, Aleksandr 1959 Russia
Starting group 14 Simonsen, Geir 1958 Norway
Starting group 7 Simson, Valmar 1969 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 15 Sinijärv, Taavi 1982 Tartu maakond SK Jooksupartner
Starting group 5 Sinirand, Melvin 1972 Harju maakond
Starting group 3 Sinisalo, Jan 1961 Finland
Starting group 6 Sinisalu, Ever 1978 Valga maakond Graanul Invest AS
Starting group 8 Sinisalu, Tiit 1957 Lääne-viru maakond Graanul Invest AS
Starting group 11 Sipelgas, Andrus 1972 Saare maakond
Starting group 6 Sipelgas, Priit 1972 Harju maakond Soojustuskeskus
Starting group 9 Sirel, Kaarel 1975 Harju maakond Suusahullud
5017 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Starting group 8 Sirkel, Sulev 1970 Harju maakond
Starting group 11 Sisask, Karola 1987 Harju maakond
Starting group 15 Skjefstad, Geir 1958 Norway
Starting group 3 Sklyadnev, Evgeniy 1965 Russia
Starting group 10 Skobelev, Alexander 1970 Russia
Starting group 15 Skogsund, Kent 1959 Sweden
Starting group 13 Skupien, Marek 1973 Czech Republic
Starting group 12 Skwirut, Michael 1976 Poland
Starting group 3 Smaznov, Sergei 1975 Russia
Starting group 15 Smirnov, Dmitry 1982 Harju maakond Sportland
Starting group 5 Smirnov, Sergey 1985 Russia
Elite Smutin, Valery 1970 Russia
Starting group 15 Snedkov, Denis 1974 Russia TRIKO.CLUB
Starting group 5 Snitsarenko, Tarass 1982 Harju maakond
Starting group 7 Soeson, Toomas 1972 Tartu maakond
Starting group 2 Soika, Uvis 1971 Latvia
Starting group 3 Sojone, Andrus 1972 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Starting group 15 Sokk, Siim 1981 Harju maakond
Starting group 9 Sokmann, Kalev 1963 Tartu maakond
Starting group 3 Sokmann, Kaur 1992 Tartu maakond
Starting group 6 Sokolov, Boris 1968 Russia
5138 Sokolov, Jevgeni 1941 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 15 Solmann, Marko 1977 Tartu maakond
Starting group 11 Soloshchenko, Svetlana 1980 Russia Peloton
Starting group 10 Solovjov, Andrei 1964 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 2 Sontacchi, Marco 1971 Italy
Elite Soo, Allar 1991 Tartu maakond
Starting group 1 Soo, Kristen 1993 Harju maakond Hawaii Express
Starting group 15 Soo, Kristo 1993 Harju maakond
Starting group 5 Soo, Kuido 1966 Harju maakond
Starting group 7 Soo, Mart 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 6 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 8 Soom, Henri 1987 Harju maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 10 Soome, Heiki 1972 Harju maakond Lival Sport
Starting group 15 Soomets, Pille 1969 Valga maakond
Starting group 5 Soone, Eero 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Starting group 11 Soone, Mariann 1974 Harju maakond SEB Pank AS
Starting group 5 Soop, Kristofer 1986 Tartu maakond Trismile
Starting group 9 Soop, Marek 1984 Harju maakond
Starting group 4 Soosaar, Cardo 1975 Tartu maakond
Starting group 6 Soosaar, Ivo 1985 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 11 Soosaar, Sven-Erik 1973 Harju maakond
Starting group 11 Soosilla, Leho 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Sootla, Indrek 1970 Harju maakond Telia SK
Starting group 3 Soots, Urmas 1972 Valga maakond
Starting group 12 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Starting group 6 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
Starting group 10 Soralahti, Juha 1983 Finland
Starting group 15 Sosunov, Nikolay 1958 Russia
Starting group 11 Spacek, Richard 1973 Czech Republic
Starting group 15 Speerli, Rolf 1950 Switzerland Sandoz Concept
Starting group 11 Spett, Hakan 1948 Sweden
Starting group 14 Spik, Greger 1960 Finland
Starting group 12 Spik, Ulrika 1976 Finland
Starting group 15 Spitz, Rene 1978 Harju maakond
Starting group 15 Sprogis, Rinalds 1974 Latvia
Starting group 6 Srejber, Milan 1963 Czech Republic
Starting group 8 Staalberg, Knut Staffan 1947 Sweden
Starting group 8 Staalberg, Staffan Ingemar 1971 Sweden
Starting group 6 Stabell, Knut 1950 Norway
Starting group 11 Stanicek, Pavol 1951 Slovakia
Starting group 4 Staranevicius, Algimantas 1959 Lithuania
Starting group 9 Steckis, Janis 1951 Latvia
Starting group 6 Steiner, Cecile 1971 Switzerland
Starting group 5 Steiner, Thomas 1969 Switzerland
Starting group 15 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 3 Stolyarov, Yury 1962 Russia
Starting group 8 Strasser, Ivan 1953 Slovenia
Starting group 3 Subachev, Stanislav 1971 Russia CWS DMITROV
Starting group 6 Sui, Rando 1981 Harju maakond Telia SK
Starting group 8 Suisalu, Siim 1981 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 11 Suits, Hanno 1976 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 9 Suits, Marek 1985 Lääne-Viru maakond
Starting group 2 Sukk, Gaspar 1976 Harju maakond Trismile
Starting group 6 Sukk, Tarmo 1977 Viljandi maakond
Starting group 15 Sulavee, Anti 1983 Rapla maakond
Starting group 15 Sulavee, Liisa 1986 Harju maakond
Starting group 5 Sulemenkov, Igor 1965 Ida-viru maakond EWK
Starting group 13 Sulg, Mariann 1987 Rapla maakond
Starting group 12 Sulonen, Elmer 1955 Finland
5139 Suluste, Jüri 1963 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Starting group 7 Susi, Kaari 1991 Põlva maakond SK Serviti
Starting group 6 Susi, Siim 1980 Harju maakond
Starting group 11 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
5099 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 9 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Starting group 7 Suursu, Maarika 1974 Lääne-viru maakond Jeld-Wen Eesti AS
Starting group 8 Suursu, Mart 1975 Lääne-viru maakond Päästeamet
Starting group 8 Suurvärav, Toomas 1966 Harju maakond
Starting group 12 Suvanto, Timo 1939 Finland
Starting group 8 Svintsitskiy, Stanislav 1968 Russia
Starting group 13 Swanson, Stephen 1938 United States
Starting group 14 Sykora, Jaroslav 1945 Czech Republic
Starting group 11 Szilasi, Jozef 1968 Slovakia
Starting group 15 Säre, Kristiina 1976 Harju maakond
Starting group 11 Särg, Leili 1965 Viljandi maakond
Starting group 9 Säärits, Lauri 1975 Harju maakond
Starting group 11 Sõerd, Jüri 1971 Harju maakond Forss OÜ
Starting group 15 Sõrg, Kristjan 1992 Valga maakond Sportland
Starting group 9 Sõrmus, Erki 1971 Järva maakond
Starting group 5 Söderback, Patrik 1964 Finland
Starting group 8 Söderström, Frank 1968 Finland
Starting group 15 Süda, Alar 1961 Ida-viru maakond SK Metsasõbrad
Starting group 5 Taal, Kaido 1966 Harju maakond
Starting group 5 Taal, Kristo 1970 Järva maakond
Starting group 10 Tacchini, Mario 1945 Italy
Starting group 6 Tagel, Tõnis 1985 Tartu maakond SK Metsasõbrad
5141 Taivere, Eduard 1973 Tartu maakond
5018 Taivere, Mihhail 1940 Tartu maakond
Starting group 6 Taivere, Nikolai 1946 Tartu maakond
5011 Tali, Tiit 1960 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 4 Tali, Uku-Laur 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 15 Tallermaa, Tauri 1968 Harju maakond
Starting group 8 Talur, Tõnu 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Starting group 15 Taluste, Veiko 1974 Ida-Viru maakond
Starting group 8 Talver, Valdo 1976 Tartu maakond
Starting group 3 Talvik, Heiki 1976 Harju maakond AS Norma
Starting group 8 Talvik, Martin 1995 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
Starting group 15 Talving, Rainer 1975 Harju maakond
Starting group 9 Talvis, Inga 1980 Tartu maakond
Starting group 5 Talvis, Tairo 1976 Tartu maakond
Starting group 8 Talviste, Einari 1968 Harju maakond Waterworld.ee
Starting group 15 Tambet, Katrin 1970 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
5075 Tambet, Priit 1969 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Starting group 9 Tamlak, Veikko 1968 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 9 Tamm, Alo 1976 Harju maakond Harmet SK
Starting group 12 Tamm, Ants 1943 Rapla maakond
Starting group 10 Tamm, Jaan 1957 Tartu maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Starting group 15 Tamm, Juhan 1948 Harju maakond Eesti Keskonnauuringute Keskus OÜ
Starting group 12 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond
Starting group 8 Tamm, Karin 1975 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 15 Tamm, Kristo 1977 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 10 Tamm, Madis 1989 Harju maakond
Starting group 5 Tamm, Madis 1975 Järva maakond
Starting group 11 Tamm, Maria 1982 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Tamm, Mihkel 1988 Harju maakond #7AM
Starting group 8 Tamm, Oliver 1979 Harju maakond Eesti Panga SK
Starting group 11 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Starting group 12 Tamm, Riho 1957 Viljandi maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 8 Tamm, Risto 1983 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 10 Tamm, Taavi 1978 Harju maakond
Starting group 15 Tamm, Taavi 1982 Harju maakond
Starting group 15 Tamm, Taavi 1988 Pärnu maakond Tartu Ülikool
Starting group 1 Tamm, Tarmo 1972 Harju maakond Tridens AS
Starting group 10 Tammai, Tiit 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 9 Tamman, Hedvig 1988 Tartu maakond
Starting group 9 Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Starting group 11 Tammaru, Mihkel 1983 Harju maakond
Starting group 11 Tammaru, Timo 1977 Harju maakond
Starting group 9 Tamme, Mirjam 1993 Harju maakond Tartu Ülikool
Starting group 9 Tamme, Rait 1965 Harju maakond KEIL M.A.
Starting group 11 Tammeorg, Veiko 1968 Harju maakond
Starting group 11 Tammepold, Ronald 1986 Harju maakond
Starting group 8 Tammert, Riho 1958 Harju maakond
Starting group 7 Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond
1011 Tammik, Heini 1953 Tartu maakond
5076 Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Starting group 1 Tammik, Taavi 1993 Pärnu maakond SK Jõulu
Starting group 11 Tammiku, Indrek 1959 Harju maakond
Starting group 7 Tammist, Marko 1984 Harju maakond
Starting group 15 Tammisto, Janek 1957 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Starting group 6 Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
Starting group 8 Tammsaar, Andres 1975 Harju maakond
Starting group 11 Tamosevicius, Tomas 1977 Lithuania
Starting group 10 Tampere, Lembit 1975 Harju maakond
Starting group 6 Tamsalu, Sven 1980 Pärnu maakond
Starting group 11 Tamson, Ragnar 1989 Tartu maakond
Starting group 11 Tanem, Karsten 1959 Norway
Starting group 15 Tangalos, George 1981 United States
Starting group 11 Tanilsoo, Ilmar 1958 Tartu maakond
Starting group 8 Tanttu, Unto 1949 Finland
Starting group 9 Tapfer, Riho 1973 Tartu maakond
Elite Tarantola, Damien 1991 France
Starting group 6 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
Starting group 8 Tarkkala, Tauno 1955 Finland
Starting group 6 Taro, Aivar 1979 Harju maakond
Starting group 7 Tarrend, Ain 1973 Võru maakond
Starting group 2 Tars, Sander 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 4 Tars, Tõnis 1992 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 11 Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
Starting group 15 Tartu, Allan 1993 Ida-Viru maakond
Starting group 8 Tarum, Indrek 1970 Ida-Viru maakond
Starting group 9 Tarum, Roland 1980 Ida-Viru maakond
5142 Tarvis, Aivi 1959 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 7 Tarvis, Anno 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
5019 Tarvis, Peeter 1956 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 5 Tarvis, Peeter 1993 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 7 Tasuja, Tambet 1985 Tartu maakond
Starting group 5 Tatomir, Janar 1982 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 6 Tatrik, Ivo 1973 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Starting group 6 Tatrik, Raivo 1962 Järva maakond
5100 Tatsi, Aare 1962 Valga maakond
Starting group 12 Tattar, Taavi 1983 Võru maakond Vestmann Grupp AS
Starting group 4 Tatter, Ahto 1974 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
5063 Tatter, Tiit 1948 Harju maakond
Starting group 10 Taul, Raul 1964 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Starting group 2 Taur, Danel 1976 Harju maakond
Starting group 9 Taur, Priit 1988 Valga maakond
Starting group 14 Tavits, Gaabriel 1972 Tartu maakond
Starting group 11 Teder, Andres 1977 Rapla maakond SOK GABO
Starting group 14 Teder, Hans 1991 Valga maakond
Starting group 13 Teder, Hardi 1981 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 10 Teder, Heiko 1986 Valga maakond
Starting group 6 Teder, Lauri 1980 Harju maakond OK Põlva Kobras
Starting group 6 Teder, Taavi 1985 Valga maakond
Starting group 5 Teder, Tarmo 1984 Tartu maakond
Starting group 7 Teder, Viljar 1967 Valga maakond EWK
Starting group 5 Teder, Villu 1977 Harju maakond
Elite Teearu, Hans 1991 Valga maakond
5101 Teearu, Karl 1955 Valga maakond
Starting group 6 Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Starting group 8 Teearu, Paul 1989 Valga maakond Graanul Invest AS
Starting group 9 Teearu, Tarmo 1968 Pärnu maakond
Starting group 5 Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond Telia SK
Starting group 5 Teetamm, Tago 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
Starting group 8 Tekkel, Martin 1999 Valga maakond
Starting group 7 Tekkel, Urmas 1972 Valga maakond
Starting group 10 Telepovsky, Michal 1957 Slovakia
Starting group 10 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Starting group 7 Tell, Taavi 1971 Harju maakond Areal Team
Starting group 14 Telling, Juhan 1967 Harju maakond JK Hermes
Starting group 7 Telyatnikov, Vladimir 1943 Russia
Starting group 15 Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
Starting group 9 Tenisson, Silvia 1991 Tartu maakond
Starting group 4 Tenisson, Vaido 1965 Tartu maakond
Starting group 4 Tenson, Tavo 1976 Harju maakond X-SPORT TEAM
Starting group 1 Tepaskent, Tanel 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 5 Teppo, Andres 1976 Harju maakond
Starting group 9 Terasmaa, Anton 1974 Tartu maakond Suusahullud
5102 Terasmaa, Peeter 1950 Harju maakond
Starting group 4 Terentev, Roman 1972 Russia
Starting group 12 Terep, Marin 1977 Harju maakond
Starting group 12 Terep, Tarmo 1977 Harju maakond Päästeamet
Starting group 15 Tervakangas, Heikki 1950 Finland TUL Järvi-Suomi
Starting group 3 Terve, Raivo 1964 Harju maakond OMNIVA SK
Elite Teteris, Janis 1975 Latvia 5A-Valka / LV
Starting group 6 Thal, Talis 1974 Võru maakond
Starting group 7 Thomsen, Peter 1976 Denmark
Starting group 13 Tichy, Jan 1949 Czech Republic
Starting group 8 Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
Starting group 10 Tigane, Silva 1967 Valga maakond
Starting group 10 Tiganik, Kaarel 1953 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Starting group 4 Tigas, Kaido 1977 Harju maakond
Starting group 10 Tiideberg, Jaan 1973 Tartu maakond
Starting group 8 Tiidla, Priit 1991 Võru maakond
Starting group 15 Tiido, Taavi 1992 Harju maakond
Starting group 16 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 15 Tiiman, Rein 1963 Valga maakond
Starting group 9 Tiirik, Tõnis 1966 Tartu maakond
Starting group 6 Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
Starting group 10 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Starting group 2 Tiislär, Kaido 1976 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 4 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
Starting group 7 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Starting group 1 Tiits, Rauno 1984 Harju maakond
Starting group 8 Tiivoja, Jaanus 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 4 Tiivoja, Talis 1992 Võru maakond
Starting group 5 Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
Starting group 11 Tikerpalu, Mihkel 1987 Harju maakond
Starting group 4 Tikhonovich, Irina 1969 Russia
Starting group 16 Tikk, Mihkel 1982 Harju maakond Kaitseministeerium
Starting group 11 Tikka, Riho 1982 Viljandi maakond
Starting group 10 Tilga, Alo 1963 Harju maakond
Starting group 6 Tilk, Taavi 1985 Pärnu maakond
Starting group 12 Timm, Malle 1963 Tartu maakond
Starting group 5 Timm, Rimo 1993 Saare maakond Tallinna Tehnikaülikool
Starting group 7 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Starting group 6 Timofeev, Dmitrii 1974 Russia
Starting group 11 Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
Starting group 11 Timperi, Kari 1955 Finland
5077 Tinits, Kadri 1955 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 12 Tinn, Tõnu 1960 Põlva maakond
Starting group 1 Tinno, Taavo 1985 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 1 Tippi, Bert 1990 Järva maakond treeningplaan.ee
Starting group 5 Tishtshenkov, Aleksander 1952 Harju maakond
Starting group 4 Toiger, Jaanus 1964 Lääne-Viru maakond
5103 Toim, Allan 1955 Harju maakond
Starting group 6 Toivanen, Jari 1968 Sweden
Starting group 12 Toivonen, Juha 1947 Finland
Starting group 12 Toivonen, Jussi 1976 Finland
Starting group 3 Tokko, Rainer 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 10 Tolli, Rivo 1976 Harju maakond
Starting group 8 Tolli, Taivo 1981 Lääne maakond X-SPORT TEAM
Starting group 8 Tolm, Margus 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 6 Tolm, Tarmo 1979 Rapla maakond
5036 Tolm, Tõnu 1953 Võru maakond
Starting group 6 Tolonen, Jarmo 1966 Finland
Starting group 7 Tomann, Heiki 1980 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 15 Tomann, Vaike 1954 Tartu maakond OK Ilves
Starting group 8 Tomashov, Igor 1988 Russia
Starting group 2 Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
Starting group 15 Tomberg, Toomas Hendrik 1997 Harju maakond
Starting group 12 Tommingas, Raini 1978 Harju maakond
Starting group 5 Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Nordecon AS
Starting group 15 Tomson, Taavi 1991 Tartu maakond
Starting group 9 Tonsiver, Krister 1979 Harju maakond Forss OÜ
Starting group 1 Toom, Eiko 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 11 Toom, Jüri 1971 Lääne-Viru maakond
Starting group 7 Toom, Kaupo 1983 Tartu maakond
Starting group 7 Toom, Kuido 1978 Tartu maakond
Starting group 6 Toom, Tõnis 1998 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Starting group 2 Toomas, Indrek 1990 Tartu maakond JK Welco
5104 Toomas, Rein 1961 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Starting group 8 Toome, Relika 1994 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 5 Toome, Rita 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 2 Toome, Roland 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 7 Toomik, Alar 1985 Harju maakond
Starting group 7 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Starting group 13 Tooming, Marko 1984 Harju maakond KL Toompea malevkond
Starting group 15 Tooming, Silja 1983 Viljandi maakond
Starting group 12 Tooming, Sirje 1960 Viljandi maakond
Starting group 16 Toomingas, Kaire 1975 Lääne-Viru maakond
Starting group 8 Toomjõe, Anu 1969 Võru maakond Hauka Veloklubi naised
Starting group 10 Toompuu, Peep 1970 Tartu maakond
Starting group 8 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 6 Toppari, Matti 1959 Finland
Starting group 4 Tops, Rainer 1975 Harju maakond Sportland
Starting group 7 Toreev, Vladimir 1980 Russia
5078 Torim, Enno 1970 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 5 Torim, Madis 1970 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 12 Torv, Toomas 1966 Harju maakond
1005 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
Starting group 4 Trachsel, Wilhelm 1954 Switzerland
Starting group 15 Tragel, Alo 1985 Võru maakond
Starting group 10 Tragon, Mart 1985 Jõgeva maakond
Starting group 3 Traks, Aivo 1972 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Starting group 11 Trees, Margus 1974 Valga maakond
Starting group 5 Trei, Reito 1972 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Starting group 5 Treier, Tarvo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Treier, Tauno 1978 Harju maakond
Starting group 7 Treilmann, Jaanus 1972 Harju maakond
Starting group 6 Tremp, Richard 1954 Switzerland
Starting group 6 Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Trismile
Starting group 8 Trezins, Gints 1975 Latvia
Starting group 8 Triisa, Jüri 1988 Harju maakond RedBike
Starting group 6 Trink, Veiko 1979 Pärnu maakond
Starting group 15 Tripaka, Sergey 1979 Russia TRIKO.CLUB
Starting group 6 Troost, Sven 1971 Harju maakond
Starting group 8 Tross, Tiina 1967 Harju maakond Täppsportlased
Starting group 12 Trumm, Aile 1984 United Kingdom
Starting group 2 Trumm, Aron 1981 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Trumm, Janek 1978 Võru maakond
Starting group 6 Truumets, Ako 1972 Harju maakond
Starting group 4 Truup, Mihkel 1986 Harju maakond Suusahullud
Starting group 6 Truus, Alan 1974 Jõgeva maakond
5105 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Starting group 11 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
Starting group 11 Tsarski, Oliver 1984 Harju maakond Kaitseministeerium
5037 Tshaikin, Vladimir 1948 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 15 Tsirk, Raiki 1984 Võru maakond
Starting group 9 Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
Starting group 3 Tuisk, Priit 1980 Põlva maakond Hawaii Express
Starting group 15 Tulik, Allar 1988 Harju maakond
Starting group 15 Tulik, Silver 1983 Tartu maakond
Starting group 9 Tulk, Heiki 1962 Harju maakond Trismile
Starting group 9 Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
Starting group 11 Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Starting group 14 Tuma, Adam 1988 Czech Republic Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 3 Tuovinen, Veikko 1956 Finland
Starting group 2 Tupits, Ivo 1968 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 4 Tupp, Ain-Ivar 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
5038 Turb, Ants 1945 Järva maakond
Starting group 10 Turban, Ants 1964 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
Starting group 9 Tutt, Raiko 1979 Harju maakond AS Norma
Starting group 12 Tuul, Taavi 1974 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
Starting group 10 Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond
Starting group 8 Tuul, Teevi 1997 Viljandi maakond
Starting group 2 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond
Starting group 11 Tuulik, Taivo 1982 Harju maakond Nordecon Betoon
Starting group 11 Tuusvuori, Timo 1955 Finland
Starting group 3 Tuvi, Kristo 1995 Valga maakond
Starting group 3 Tveit, Per 1967 Norway
Starting group 8 Tyse, Egil 1957 Norway
Starting group 9 Tähe, Tagne 1985 Harju maakond Päästeamet
Starting group 3 Täht, Erki 1968 Valga maakond EWK
Starting group 11 Täht, Taivo 1968 Tartu maakond
Starting group 8 Tähtsalu, Hannes 1978 Lääne maakond
5143 Tänav, Tõnu 1963 Harju maakond
Starting group 12 Tänavsuu, Kairi 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 3 Tärno, Indrek 1973 Harju maakond
Starting group 8 Tättar, Kaja 1969 Valga maakond Valga MV
Starting group 12 Tätte, Inar 1983 Tartu maakond
Starting group 8 Täär, Karin 1986 Tartu maakond #7AM
Starting group 9 Tõevere, Hando 1971 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 6 Tõevere, Mart 1975 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 15 Tõll, Marko 1980 Harju maakond Trismile
Starting group 6 Tõnisalu, Raigo 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 9 Tõnisalu, Riho 1969 Viljandi maakond
Starting group 7 Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
Starting group 4 Tõnismäe, Marek 1975 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 4 Tõnismäe, Tiit 1970 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Starting group 10 Tõnissaar, Marko 1975 Pärnu maakond
Starting group 9 Tõnisson, Hannes 1980 Pärnu maakond Korp! Sakala
Starting group 9 Tõnisson, Kristjan 1973 Tartu maakond SK Metsasõbrad
Starting group 10 Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Starting group 10 Tõnisson, Tambet 1975 Harju maakond
Starting group 15 Tõnisson, Veiko 1991 Harju maakond
Starting group 8 Tõnissoo, Tambet 1976 Tartu maakond
Starting group 14 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond
Starting group 5 Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 9 Tõnts, Tanel 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 11 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 7 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Starting group 8 Türk, Raido 1984 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 11 Türk, Reigo 1985 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Starting group 6 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 10 Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond
Starting group 3 Türna, Siim 1985 Võru maakond
Starting group 7 Tšernjavski, Karl-Enre 1985 Harju maakond
Starting group 9 Udras, Aigar 1974 Tartu maakond
Starting group 7 Udumäe, Kaisi 1988 Harju maakond Suusahullud
Starting group 7 Uha, Jüri 1997 Viljandi maakond
Starting group 9 Uherka, David 1978 Czech Republic
Starting group 8 Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Elisa
Starting group 6 Uibo, Kristjan 1997 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 14 Uibo, Märt 1973 Tartu maakond
Starting group 8 Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
Starting group 15 Uibokand, Kaidar 1974 Harju maakond
Starting group 7 Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond
Starting group 4 Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond
Starting group 6 Uiboleht, Toomas 1967 Harju maakond
Starting group 15 Uibos, Raido 1985 Põlva maakond
Starting group 15 Uibos, Rauno 1983 Põlva maakond
5144 Uiboupin, Vello 1962 Võru maakond OK Võru
Starting group 10 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond Trismile
Elite Ukins, Valdis 1974 Latvia
Starting group 6 Ukkivi, Tõnis 1981 Harju maakond
Starting group 11 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Starting group 8 Ulbrich, Hubert 1966 Germany
Starting group 12 Uleviciene, Jurate 1951 Lithuania
Starting group 8 Ulevicius, Henrikas 1952 Lithuania
Starting group 9 Ulk, Alar 1952 Lääne-Viru maakond
Starting group 15 Ulk, Barbara 1990 Lääne-Viru maakond
Starting group 10 Ulk, Kätlin 1973 Viljandi maakond
Starting group 15 Ulm, Erki 1976 Tartu maakond
Starting group 11 Ulmas, Hannes 1978 Harju maakond
Starting group 5 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 15 Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Starting group 11 Ulst, Margus 1961 Tartu maakond
Starting group 6 Undrits, Airi 1982 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Undusk, Martin 1981 Harju maakond
Starting group 4 Univer, Neeme 1974 Viljandi maakond
Starting group 9 Unn, Erki 1971 Valga maakond
Starting group 8 Unt, Peeter 1978 Tartu maakond Trismile
Starting group 15 Unt, Toomas 1963 Estonia
Starting group 15 Urb, Anni 1970 Harju maakond #7AM
Starting group 12 Urb, Ergo 1968 Harju maakond
Starting group 7 Urb, Jaanus 1984 Harju maakond Ülenurme valla SK
Starting group 7 Urb, Oliver 1978 Tartu maakond
Starting group 10 Urb, Ülo 1956 Harju maakond ABB AS
Starting group 3 Urbas, Mart 1973 Harju maakond
Starting group 15 Urgard, Taavi 1987 Harju maakond
Starting group 7 Uri, Raiko 1982 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
Starting group 10 Uri, Rainer 1971 Harju maakond
Starting group 10 Urm, Alain-Edward 1983 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 6 Urm, Jaak 1973 Harju maakond
Starting group 10 Urm, Kristjan 1971 Harju maakond
Starting group 15 Urva, Tiit 1957 Tartu maakond
Starting group 6 Usacheva, Larisa 1966 Russia
Starting group 5 Usanin, Igor 1977 Russia
Starting group 15 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Trismile
Starting group 1 Ustenko, Sergey 1993 Russia
Starting group 2 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 9 Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond Ambla SK
Starting group 8 Uueküla, Peep 1967 Harju maakond
Starting group 7 Uuemaa, Priit 1984 Harju maakond Graanul Invest AS
5172 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 6 Uurimäe, Roomet 1976 Harju maakond
Starting group 8 Uusneem, Urmas 1972 Harju maakond S-Sportas
Starting group 6 Uusorg, Madis 1983 Lääne maakond
Starting group 15 Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond
Starting group 11 Uustalu, Meelis 1974 Harju maakond ABB AS
Starting group 10 Vaabel, Agu 1970 Harju maakond Ehitus5ECO OÜ
Starting group 8 Vaabel, Kirsti 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 15 Vaage, Arild 1963 Norway
Starting group 15 Vaage, Sigurd 1951 Norway
Starting group 8 Vaakanainen, Johannes 1944 Finland
Starting group 11 Vaaks, Milvert 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
5106 Vaalma, Kalle 1968 Tartu maakond
Starting group 15 Vaarma, Margit 1982 Lääne-viru maakond
Starting group 7 Vaasna, Märt 1961 Jõgeva maakond
5173 Vaasna, Tiit 1959 Tartu maakond
Starting group 4 Vaasna, Tõnu 1982 Tartu maakond
Starting group 11 Vadlejch, Jan 1944 Israel
Starting group 11 Vagel, Jaanus 1979 Viljandi maakond
Starting group 3 Vahar, Jüri 1967 Pärnu maakond
Starting group 10 Vahar, Kristo 1988 Valga maakond Graanul Invest AS
Starting group 2 Vahar, Taavi 1993 Pärnu maakond
Starting group 15 Vahe, Gerly 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 7 Vaher, Annika 1972 Lääne maakond EWK
Starting group 3 Vaher, Avo 1974 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 6 Vaher, Indrek 1973 Saare maakond Kiili Spordiklubi
Starting group 8 Vaher, Kaire 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Starting group 6 Vahermets, Peep 1972 Harju maakond
Starting group 7 Vahesalu, Jaanus 1976 Harju maakond Lival Sport
Starting group 10 Vahi, Ago 1964 Tartu maakond
Starting group 2 Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 7 Vahrusev, Toomas 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Starting group 6 Vaht, Alan 1976 Harju maakond
Starting group 16 Vaht, Valmet 1988 Valga maakond
Starting group 11 Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond Raplamaa Rattaklubi
Elite Vahtra, Eeri 1988 Harju maakond
Starting group 8 Vahtra, Jürgo 1976 Harju maakond
Starting group 4 Vahtra, Kaija 1986 Võru maakond
Starting group 6 Vaide, Derek 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
Starting group 12 Vaidla, Kalev 1983 Harju maakond
Starting group 10 Vaikjärv, Kalju 1954 Harju maakond
Starting group 2 Vaikmaa, Tõnis 1983 Harju maakond
Starting group 12 Vaikmäe, Rain 1989 Jõgeva maakond
Starting group 7 Vaikmäe, Riho 1980 Põlva maakond
Starting group 4 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Starting group 9 Vaiksaar, Mari 1988 Tartu maakond
Starting group 8 Vaiksalu, Kristjan-Taavi 1974 Harju maakond
Starting group 8 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Starting group 8 Vain, Rauno 1972 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 10 Vain, Toomas 1970 Harju maakond
Starting group 11 Vaindlo, Raul 1952 Harju maakond
Starting group 12 Vaino, Evi 1950 Tartu maakond
Starting group 15 Vainumaa, Herki 1967 Harju maakond
Starting group 11 Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond
Starting group 15 Vainumäe, Olev 1957 Tartu maakond
Starting group 15 Vaisma, Anne 1977 Pärnu maakond
Starting group 3 Vait, Indrek 1981 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Starting group 5 Vakmann, Priit 1966 Valga maakond
Starting group 10 Vakra, Arvo 1955 Valga maakond
Starting group 1 Vakra, Villu 1982 Harju maakond Lival Sport
Starting group 9 Vald, Viljar 1985 Harju maakond Eesti Panga SK
Starting group 4 Valen, Hoeihjelle Kjetil 1988 Norway
Starting group 12 Valge, Guido 1968 Tartu maakond
Starting group 12 Valge, Janar 1994 Järva maakond
Starting group 10 Valge, Kerli 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 11 Valge, Lilian 1996 Lääne-Viru maakond
5020 Valgma, Toomas 1956 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 7 Valk, Aune 1972 Tartu maakond
Starting group 9 Valk, Raivo 1971 Tartu maakond
Starting group 9 Valksaare, Rait 1984 Harju maakond
Starting group 16 Vallaots, Allar 1988 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
Starting group 10 Vallaste, Kristel 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Starting group 6 Vallik, Rene 1981 Tartu maakond
Starting group 11 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Starting group 6 Vallner, David 1976 Harju maakond Trismile
Starting group 6 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
Starting group 9 Valsecchi, Gianpiero 1962 Italy Sci Club O.S.A.
Starting group 12 Valsecchi, Giuseppe 1962 Italy Sci Club O.S.A.
Starting group 11 Valter, Ivo 1966 Harju maakond
Starting group 10 Valtin, Kai 1977 Harju maakond
Starting group 7 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Starting group 12 Van Der Hoff, Jeroen 1964 Switzerland
Starting group 3 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Starting group 8 Vanadzins, Ivars 1974 Latvia
Starting group 6 Vanzo, Pierangelo 1969 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 9 Vapper, Avo 1965 Pärnu maakond
Starting group 8 Varabyou, Barys 1936 Belarus
Starting group 6 Varakin, Alexey 1967 Russia
Starting group 11 Varblane, Marek 1971 Rapla maakond
Starting group 6 Vardja, Vallo 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 8 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond
Starting group 15 Vares, Andrus 1971 Järva maakond
Starting group 4 Vares, Kristjan 1980 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 12 Vares, Made 1970 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Starting group 6 Vares, Timo 1980 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Starting group 15 Vares, Varmo 1974 Tartu maakond Trismile
Starting group 10 Varik, Katrin 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 11 Varik, Liisi 1987 Tartu maakond TÜASK
5064 Varik, Matti 1945 Harju maakond
Starting group 10 Varik, Veiko 1975 Rapla maakond
Starting group 15 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 9 Variku, Jaanus 1977 Tartu maakond
Starting group 16 Variku, Veljo 1980 Harju maakond Graanul Invest AS
Starting group 14 Varis, Aapo 1952 Finland
Starting group 3 Varis, Janne 1970 Finland TUL Järvi-Suomi
Starting group 15 Varjanto, Kai 1964 Finland TUL Järvi-Suomi
Starting group 7 Varnas, Alvydas 1945 Lithuania
Starting group 4 Varres, Markko 1981 Harju maakond
Starting group 8 Varul, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Starting group 9 Varvas, Mart 1959 Harju maakond
Starting group 10 Varvas, Martin 1983 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Starting group 7 Vasilev, Alexey 1982 Russia
Starting group 5 Vasin, Dmitry 1989 Russia
Starting group 15 Vask, Mart 1968 Ida-Viru maakond
Starting group 9 Vask, Triin 1970 Tartu maakond
Starting group 10 Vatsk, Reigo 1984 Harju maakond VIA 3L Spedition
Starting group 12 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Starting group 6 Veelain, Ermo 1962 Harju maakond
Starting group 5 Veelain, Karli 1993 Harju maakond Suusahullud
Starting group 9 Veelain, Maikel 1986 Harju maakond
Starting group 5 Veelmaa, Taavi 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
Starting group 1 Veemees, Ain 1979 Valga maakond
Starting group 8 Veere, Kuldar 1972 Valga maakond
Starting group 8 Veermäe, Egon 1977 Harju maakond
Starting group 6 Veeroja, Liis 1987 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 4 Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 7 Veerpalu, Angela 1973 Valga maakond Team TT
Elite Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Starting group 7 Veidebaum, Sten 1974 Harju maakond
Starting group 16 Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond Arctic Sport Club
Starting group 11 Veider, Anno 1981 Tartu maakond Nordecon AS
Starting group 12 Veikkolainen, Mikko 1970 Finland
5146 Veilberg, Ago 1963 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Elite Veits, Toms 1978 Latvia
Starting group 5 Veliks, Maris 1972 Latvia
Starting group 11 Velling, Kristel 1971 Harju maakond AS Kalev
Starting group 15 Velling, Magnus 1979 Harju maakond Nordecon Betoon
Starting group 6 Velling, Taivo 1969 Harju maakond AS Kalev
5046 Vello, Kilp 1961 Põlva maakond Eesti Teed AS
Starting group 10 Vende, Elerin 1985 Tartu maakond
Starting group 4 Ventmann, Henri 1979 Tartu maakond
Starting group 15 Verabyou, Maksim 1980 Belarus
Starting group 15 Veri, Virgo 1972 Valga maakond
Starting group 4 Vernik, Mart 1977 Harju maakond
Starting group 12 Vernik, Toomas 1970 Ida-viru maakond Päästeamet
Starting group 9 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 8 Versh, Veronika 1977 Harju maakond
Starting group 15 Vesalainen, Lassi 1956 Finland
Starting group 15 Vesi, Veiko 1981 Harju maakond
Starting group 2 Veski, Tanel 1983 Tartu maakond AMPS-Extreme Sport
Starting group 10 Vest, Are 1969 Järva maakond
Starting group 7 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
Starting group 11 Vetemäe, Karmen 1981 Tartu maakond
Starting group 6 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
Starting group 12 Vian, Bernardetta 1974 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 3 Videvik, Priit 1972 Lääne-viru maakond
Starting group 11 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Starting group 6 Vihermets, Ain 1972 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Starting group 8 Vihmann, Venda 1965 Valga maakond
Starting group 8 Vihul, Ülar 1973 Harju maakond
Starting group 7 Viickberg, Urmo 1984 Tartu maakond
Starting group 11 Viidebaum, Peeter 1960 Harju maakond
Starting group 5 Viiding, Meelis 1977 Tartu maakond
Starting group 6 Viiding, Valde 1973 Harju maakond
Starting group 15 Viik, Kaarel 1990 Harju maakond Sportland
Starting group 4 Viikmäe, Kaupo 1968 Rapla maakond
Starting group 8 Viikoja, Marek 1976 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Starting group 6 Viilol, Marek 1975 Tartu maakond
Starting group 7 Viilukas, Ivo 1974 Harju maakond
Starting group 6 Viirg, Risto 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
Starting group 4 Viirmaa, Ants 1969 Harju maakond
Starting group 7 Viirmann, Mai 1966 Harju maakond
Starting group 7 Viirmann, Marje 1960 Harju maakond
Starting group 11 Viirsalu, Toomas 1973 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Starting group 3 Viitkin, Aare 1965 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 15 Viitkin, Egrit 1980 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 14 Vijar, Kerli 1985 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 9 Vijar, Rauno 1991 Harju maakond Suusahullud
Starting group 15 Vijar, Sirli 1985 Harju maakond Suusahullud
Starting group 5 Vikat, Paavo 1970 Harju maakond
Starting group 3 Viks, Sven 1966 Jõgeva maakond
Starting group 12 Vilberg, Voova 1945 Harju maakond
Starting group 6 Vilde, Jaanika 1976 Harju maakond
Starting group 7 Vildersen, Tarmo 1984 Viljandi maakond TSK Joosu
Starting group 5 Vilim, Viktar 1960 Belarus
5079 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
Starting group 9 Vill, Maive 1982 Valga maakond
Starting group 7 Vill, Üllar 1969 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Starting group 2 Villemson, Aivar 1975 Harju maakond Team TT
Starting group 6 Villemson, Rainer 1983 Põlva maakond
Starting group 12 Villmann, Arvi 1962 Harju maakond
Starting group 12 Vilman, Ülari 1980 Harju maakond
Starting group 9 Vilms, Lii 1977 Harju maakond AS Postimees Grupp
Starting group 15 Vilt, Andrus 1985 Tartu maakond
Starting group 6 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
5107 Vilunas, Jonas 1939 Lithuania
Starting group 1 Vimba, Janis 1969 Latvia
Starting group 4 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Starting group 12 Vinkel, Jakob 1941 Harju maakond Saku Suusaklubi
Starting group 9 Vinni, Martin 1987 Harju maakond
Starting group 5 Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
Starting group 14 Viren, Johny 1951 Finland
Starting group 3 Virgepuu, Erko 1976 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 5 Virkunen, Egert 1994 Jõgeva maakond
Starting group 10 Virkus, Kalev 1960 Harju maakond
Starting group 8 Virma, Leho 1973 Harju maakond Swedbank AS
Starting group 3 Virumäe, Indrek 1975 Ida-Viru maakond
Virunurm, Kaur 1970 Harju maakond
Starting group 7 Virve, Mirja 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 6 Viscardi, Fabrizio 1963 Italy
5021 Visnap, Rein 1948 Viljandi maakond
Starting group 12 Visnapuu, Siiri 1973 Harju maakond
Starting group 5 Visnapuu, Tarmo 1976 Harju maakond
Starting group 15 Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Starting group 3 Visse, Marko 1982 Tartu maakond Trismile
Starting group 15 Vissel, Kadri 1985 Võru maakond
Starting group 12 Vit, Bohuslav 1959 Czech Republic
Starting group 8 Vitola, Sanita 1982 Latvia
Starting group 7 Vladislav, Posashkov 1977 Russia
Starting group 5 Vlasenko, Konstantin 1974 Russia
Starting group 5 Vlasov, Yury 1974 Russia
Starting group 3 Vlassov, Sergey 1967 Russia Narva SK Firn
Starting group 11 Vodicka, Petr 1963 Czech Republic Captus Sport
Starting group 8 Voika, Keijo 1982 Tartu maakond Salvest AS
Starting group 15 Voit, Markel 1981 Harju maakond
Starting group 5 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
Starting group 10 Volke, Raul 1980 Harju maakond
Starting group 8 Volmer, Märt 1966 Harju maakond
5175 Voloshin, Jevgeni 1951 Ida-Viru maakond Narva SK Firn
Starting group 3 Volov, Nikolay 1980 Russia
Starting group 10 Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Starting group 8 Von, Frenckell Otto 1961 Finland
Starting group 10 Von, Frenckell Robert 1991 Finland
Starting group 9 Vondras, Jan 1964 Czech Republic
Starting group 7 Vonk, Aivar 1957 Harju maakond
Starting group 8 Voogla, Rein 1972 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Starting group 3 Voolaid, Raimond 1995 Harju maakond
Starting group 10 Voolaid, Vello 1963 Harju maakond
Starting group 9 Voomets, Gert 1990 Rapla maakond
Starting group 7 Voor, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Starting group 15 Voore, Sirgo 1982 Järva maakond
Starting group 7 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Nordecon AS
Starting group 4 Voronov, Dmitrii 1975 Russia KINEF Kirishi
Starting group 5 Vosman, Rain 1982 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 15 Vospert, Henrik 1989 Tartu maakond
Starting group 8 Vrhovec Kavcic, Andreja 1964 Slovenia
Starting group 8 Vsivtsev, Jevgeni 1949 Ida-Viru maakond
Starting group 4 Vsivtsev, Vjatseslav 1972 Valga maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 15 Vunder, Elerin 1992 Tartu maakond Tartu Vangla
Starting group 2 Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond Suusahullud
Starting group 12 Vutt, Alari 1974 Harju maakond
Starting group 9 Vähesoo, Teet 1972 Harju maakond
Starting group 3 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 10 Vähi, Tõnu 1956 Harju maakond
Starting group 6 Väinaste, Otto-Valter 1998 Harju maakond
5039 Välba, Mart 1959 Harju maakond EWK
Starting group 6 Väli, Etko 1964 Harju maakond
Starting group 10 Väli, Jürgo 1985 Viljandi maakond
Elite Välk, Annes 1983 Ida-Viru maakond
Starting group 8 Välkmann, Indrek 1978 Finland
Starting group 8 Välkmann, Peeter 1974 Harju maakond
Starting group 9 Värk, Ivo 1974 Tartu maakond
Starting group 6 Värton, Andu 1949 Võru maakond Võru Suusaklubi
Starting group 8 Väärsi, Helle 1964 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Starting group 5 Väärsi, Jaak 1963 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
Starting group 6 Võigemast, Henri 1967 Pärnu maakond Suusahullud
Starting group 6 Võlli, Raivo 1959 Tartu maakond SK Metsasõbrad
Starting group 11 Võsu, Joel 1978 Rapla maakond
Starting group 15 Võsu, Steve 1985 Harju maakond
Starting group 5 Všivtseva, Jelena 1972 Valga maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Starting group 13 Wagner, Robert 1972 Czech Republic
Starting group 11 Wald, Thomas 1961 United States
Starting group 15 Weibel, Michael 1969 Switzerland Schulz Sportreisen
Elite Wibault, Mathias 1985 France Haute Savoie Nordic Team
Starting group 7 Wickholm, Björn-Erik 1957 Finland
Starting group 7 Wickholm, Roy 1992 Finland
Starting group 12 Widmer, Isolde 1969 Switzerland
Starting group 11 Widmer, Roland 1959 Switzerland
Starting group 15 Wik, Inger 1950 Finland
Starting group 14 Wik, Johan 1949 Finland
Starting group 5 Wiklund, Ronny 1978 Finland
Starting group 12 Wilander, Kim 1952 Finland
Starting group 14 Wilhelm, Werner 1947 Germany Skiläufer Uni Magdeburg
Starting group 7 Wirgentius, Niko 1975 Finland
Starting group 15 Wong, Jacques 1945 Canada
Starting group 12 Wragg, John 1950 Canada
Elite Yakovenko, Alexandr 1969 Russia
Starting group 15 Yamauchi, Akihiro 1968 Japan
Starting group 5 Ylönen, Mikko 1967 Finland
Starting group 7 Zabel, Hartmut 1952 Germany Schulz Sportreisen
Starting group 6 Zakharov, Dmitriy 1969 Russia
Starting group 6 Zakharov, Vladimir 1953 Russia
Starting group 6 Zaloznõhh, Viktor 1951 Ida-viru maakond Narva Elektrijaamade SK
Starting group 12 Zambelli, Eugenio 1952 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 4 Zancanella, Vigilio 1966 Italy U.S.STELLA Alpina Carano
Starting group 6 Zarins, Ugis 1972 Latvia
Starting group 8 Zelcs, Romualds 1971 Latvia
Starting group 7 Zelenka, Jan 1984 Czech Republic
Starting group 9 Zelenka, Miroslav 1965 Czech Republic
Starting group 12 Zelenov, Alexander 1950 Russia
Starting group 3 Zemlyakov, Alexey 1985 Russia