Participants

Children's races

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Marten 2003 Tartu maakond
Aasa, Alex 2004 Võru maakond
Agu, Gerda 2003 Tartu maakond
Allas, Marii-Leana 2003 Tartu maakond
Allas, Patrick 2006 Tartu maakond
Allekõrs, Vahur 2005 Tartu maakond
Altnurme, Adeliine 2004 Tartu maakond
Anier, Martin 2003 Tartu maakond
Antonis, Karina 2003 Harju maakond
Babtsenko, Aleksander 2005
Baranov, Artjom 2001 Harju maakond
Baranova, Irina 2003
Bieksa, Justinas 2004 Lithuania
Bogdanov, Alexander 2004 Russia
Boisen, Liis-Aleksandra 2003 Tartu maakond
Boisen, Rasmus 2005 Tartu maakond
Bubnov, Jegor 2005 Ida-Viru maakond
Eensoo, Gabriele 2002 Tartu maakond
Ehastu, Patrik 2002 Tartu maakond
Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
Ellamik, Rasmus 2005 Tartu maakond
Engel, Jane 2002
Ennok, Helen 2000 Tartu maakond
Eomois, Vairo 2004 Võru maakond
Erik, Viktoria 2000 Tartu maakond
Ernits, Liis 2004 Tartu maakond
Ernits, Uku Rasmus 2005 Tartu maakond
Ert, Marii 2003 Harju maakond
Fahrutdinova, Elmira 2005 Tartu maakond
Filatenko, Maris 2004 Tartu maakond
Frey, Kristin 2004 Tartu maakond
Goos, Emma 2004 Võru maakond
Haandi, Marken 2005 Saare maakond
Hain, Elis 2004 Valga maakond
Hanko, Fantagiro 2004 Tartu maakond
Hanko, Kaisa 2000 Tartu maakond
Hanko, Karel 2004 Tartu maakond
Heinoja, Liis 2005 Tartu maakond
Heliste, Ander 2005 Tartu maakond
Heliste, Egert 2003 Tartu maakond
Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
Herodes, Indrek 2002 Tartu maakond
Herodes, Toomas 2004 Tartu maakond
Hiiemäe, Ingrid 2007 Tartu maakond
Humal, Henn Kaaleb 2002 Tartu maakond
Hunt, Arlis 2005 Tartu maakond
Hurt, Martin 2005 Tartu maakond
Härmson, Elis 2003 Tartu maakond
Igitov, Aleksandr 2001 Ida-Viru maakond
Illisson, Jennifer 2001 Harju maakond
Ilus, Eliise 2002
Isak, Kadi 2004 Tartu maakond
Isak, Maario 2002 Tartu maakond
Ivaste, Ainar 1999
Jaanikivi, Marten 2001 Finland
Jaanson, Reigo 1999 Harju maakond
Jagomägi, Katriin 2004 Tartu maakond
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Jalast, Greete 2003 Tartu maakond
Jalast, Siim Joosep 2006 Tartu maakond
Joala, Kaie 2002 Põlva maakond
Joala, Kaspar 2005 Põlva maakond
Joost, Merili 1999 Tartu maakond
Juronen, Kristjan 2002 Põlva maakond
Jänes, Jaren 2004 Tartu maakond
Jänes, Mikk Markus 2004 Valga maakond
Jänese, Carlos Kristjan 2005 Harju maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järveots, Egert 2001
Järvis, Tõnno 2004 Põlva maakond
Jõesaar, Meelis 2006 Tartu maakond
Jürgenson, Kertu 2004 Tartu maakond
Jürgenson, Ralf 2005 Harju maakond
Jürgenson, Riinu 2006 Tartu maakond
Jürison, Mairolt 2002 Tartu maakond
Kaasik, Katri Liis 2000 Harju maakond
Kaasik, Timo 1999 Tartu maakond
Kalberg, Harri 1999 Tartu maakond
Kalda, Robin 2001 Tartu maakond
Kallas, Hanna-Liisa 2002 Jõgeva maakond
Kallis, Hans-Johannes 2005
Kangro, Mirell-Mariin 2001 Tartu maakond
Kangur, Alar 2005
Kangur, Kaur 2002 Tartu maakond
Karolin, Kaspar 2005 Põlva maakond
Karro, Robert 2004 Tartu maakond
Kaskman, Sten 2002 Harju maakond
Kaur, Marten 2005 Valga maakond
Keldu, Gabriel 2005 Põlva maakond
Keldu, Karl Kevin 2003 Põlva maakond
Kesa, Kaisa 2001 Tartu maakond
Kiho, Irma 2001 Tartu maakond
Kiisel, Markus 2005 Jõgeva maakond
Kiisholts, Robin 2002 Tartu maakond
Kiivit, Laure 2004 Tartu maakond
Kiivit, Marie 2005 Tartu maakond
Kikerpill, Otto Georg 2005 Tartu maakond
Kingsepp, Mihkel 2004 Tartu maakond
Kiudorv, Angelica 2005 Tartu maakond
Kivari, Rasmus 2005 Tartu maakond
Kivila, Kaarel 2006 Tartu maakond
Kivila, Kaur 2003 Tartu maakond
Kiviselg, Mattias 2005 Harju maakond
Klaos, Renee 2004 Tartu maakond
Klassen, Kathy Carmela 2004 Tartu maakond
Klassen, Kristofer 2001 Tartu maakond
Kollist, Marta Katariina 2004 Tartu maakond
Koltsin, Kaimo 2003
Koltsin, Urmo 2001
Komrakova, Jelizaveta 1999
Komrakova, Ljudmila 2001 Harju maakond
Kongi, Markus 2005 Tartu maakond
Kraft, Viktoria 2001 Pärnu maakond
Krahv, Chris Marcus 2005 Valga maakond
Krull, Heinrich 2000 Tartu maakond
Krull, Oskar 2002 Tartu maakond
Kruusa, Markus 2004 Valga maakond
Kruuse, Henri 2006 Tartu maakond
Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond
Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond
Kukk, Kristjan 2004 Tartu maakond
Kukk, Kätlin 2003 Tartu maakond
Kulikov, Janek 2000 Ida-Viru maakond
Kullerkann, Erik Lennart 2005 Harju maakond
Kurjama, Alex 2001 Rapla maakond
Kurs, Marta 2007 Tartu maakond
Kurvits, Klaus-Erik 2002 Tartu maakond
Kurvits, Mari-Liis 2005 Tartu maakond
Kuslap, Niklas 2002 Tartu maakond
Kuusik, Karl 1998 Tartu maakond
Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
Kärblane, Otto-Taaniel 2004 Tartu maakond
Kõiv, Kevin Kardo 2003 Harju maakond
Kõlamets, Maria 2004 Tartu maakond
Külvik, Riinu 2004 Tartu maakond
Kütt, Sandra 2003 Tartu maakond
Laane, Max Sander 2003 Harju maakond
Laaneloog, Chris 2002 Tartu maakond
Laaneloog, Sander 2005 Tartu maakond
Laanemägi, Joosep 2004 Tartu maakond
Laas, Etser 2004 Valga maakond
Ladva, Pääsu 2005 Tartu maakond
Laht, Keili 2003 Tartu maakond
Laidna, Tauri 2013 Tartu maakond
Lassen, Markus Jasper 2004 Tartu maakond
Laub, Mila 2005 Harju maakond
Laugesaar, Liisa 2005 Tartu maakond
Lauk, Kristel 2003 Tartu maakond
Laur, Marian 2004 Tartu maakond
Lauren, Ralph-Marten 2005 Tartu maakond
Laving, Helena 2003 Tartu maakond
Leenurm, Siim 2001 Tartu maakond
Leidt, Markus 2001 Tartu maakond
Lellep, Siimon-Tristan 2002 Tartu maakond
Lemberg, Markus 2002 Tartu maakond
Lemberg, Marta 2004 Tartu maakond
Lenzius, Martti 2005 Tartu maakond
Lepik, Janeli 2005 Tartu maakond
Lepik, Sander 2005 Tartu maakond
Lepp, Triin Marii 2004 Tartu maakond
Leppik, Marion Sendra 2002 Tartu maakond
Liblik, Elina 2003 Tartu maakond
Liblik, Martin 2005 Tartu maakond
Liias, Madis 2006 Tartu maakond
Liimask, Carmen 2005 Tartu maakond
Liiva, Fredrik 2005 Tartu maakond
Lille, Berit 2005 Tartu maakond
Lille, Tanel 2004 Tartu maakond
Lillepool, Helari 2002
Lillo, Ita 2003 Põlva maakond
Lillo, Mae 2005 Põlva maakond
Lina, Markus 2003 Põlva maakond
Linde, Rasmus 2004 Tartu maakond
Lindvee, Kristina 2000
Ling, Harry Jakob 2003 Tartu maakond
Lipson, Kätriin 2003 Tartu maakond
Lissovskaja, Jekaterina 2004 Tartu maakond
Lodi, Rasmus 2004 Tartu maakond
Lodi, Tarmo-Erik 1999 Tartu maakond
Lokk, Ele 2003 Ida-Viru maakond
Lokk, Laura 2002 Tartu maakond
Lomp, Martin 2002 Tartu maakond
Loog, Marie 2004 Põlva maakond
Loonurme, Marta 2004 Harju maakond
Luiga, Joana 2004
Luiga, Reneeta 2003
Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond
Luts, Sigrid 2005 Tartu maakond
Luts, Sofia 2005 Finland
Luug, Katariina 2003 Tartu maakond
Luug, Rona Britt 2000 Tartu maakond
Lätt, Oliver 2005 Põlva maakond
Madar, Robin 2003 Lääne-Viru maakond
Madi, Kristiina Maare Maria 2007 Tartu maakond
Madi, Marko Uku Tõdu 2005 Tartu maakond
Mahoni, Karl Kaspar 2004 Tartu maakond
Maikov, Martin 2005 Tartu maakond
Malkus, Emily 2004 Tartu maakond
Malmre, Joosep 2003 Tartu maakond
Mang, Karl Gustav 2005 Tartu maakond
Mark, Merli 2004
Mark, Sirli 2002 Tartu maakond
Mats, Lenne 2005 Harju maakond
Meiel, Mario 2001 Tartu maakond
Meldre, Aurelia 2004 Tartu maakond
Miländer, Oleg 2001 Harju maakond
Minakov, Maxim 2005 Russia
Mosin, Marcus 2005 Tartu maakond
Mugra, Mark William 2005 Tartu maakond
Mutso, Emilija 2004 Tartu maakond
Mäekink, Heleriin 2005 Tartu maakond
Mäeots, Tristan 2005 Tartu maakond
Mäestu, Kristjan 2004 Tartu maakond
Mäestu, Mattias 2006 Tartu maakond
Mõtsküla, Peeter Karl 2005 Tartu maakond
Mõttus, Mari 2002 Tartu maakond
Mõttus, Mirjam 2000 Tartu maakond
Mühlberg, Siim 2003 Tartu maakond
Nagel, Mariliin 2004 Tartu maakond
Neerut, Jan Patrick 2004 Tartu maakond
Nirk, Robert 2004 Tartu maakond
Noobel, Annaliise 2002 Tartu maakond
Nõmm, Sten 2002 Põlva maakond
Oinats, Lisete 2005 Tartu maakond
Oja, Anet-Kristiin 2004
Olmaru, Samuel 2005 Tartu maakond
Orav, Karmen 2008 Tartu maakond
Orav, Oskar 2006 Tartu maakond
Otter, Robin 2004 Tartu maakond
Paala, Elina 2001 Tartu maakond
Paatsi, Cäroly 2002 Pärnu maakond
Paidre, Birgit 2003 Tartu maakond
Palmiste, Karl-Jakob 2002 Harju maakond
Palmiste, Sofie 2004 Harju maakond
Papstel, Helena 2002 Harju maakond
Papstel, Sandra 2002 Harju maakond
Parm, Aimar 2004
Pechter, Kalev Ifan 2005 Tartu maakond
Pedaste, Berit 2004 Tartu maakond
Pelska, Merily 2003 Valga maakond
Pentstina, Lilija 2005 Harju maakond
Petersen, Erik 2006 Tartu maakond
Peterson, Karl Erik 2003 Tartu maakond
Peterson, Margaret 2003 Valga maakond
Petrov, Denis 2001 Tartu maakond
Pihlik, Pille 2005 Tartu maakond
Pikkat, Cätriin 2004 Tartu maakond
Pisarev, Greta-Maria 2002 Ida-Viru maakond
Ploom, Piibe Mirell 2003 Tartu maakond
Plotnikov, Oleg 2001 Ida-Viru maakond
Prigo, Merily 2004 Tartu maakond
Printsmann, Liisa Marie 2002 Viljandi maakond
Pruulmann-Vengerfeldt, Uku 2005 Tartu maakond
Pungar, Sebastian 2005 Tartu maakond
Puu, Elsa 2005 Tartu maakond
Puu, Jakob 2007 Tartu maakond
Puu, Madis 2003 Tartu maakond
Puusaar, Pauline 2002 Tartu maakond
Pärnamäe, Kätriin 2003 Tartu maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Pärtin, Daire 2003 Tartu maakond
Põder, Oskar 2006 Tartu maakond
Põldmaa, Robin 2003 Jõgeva maakond
Põldsalu, Kersti 2004 Valga maakond
Pürn, Kärt 2006 Tartu maakond
Raat, Enriko 2004 Tartu maakond
Rahnel, Rika 2005 Tartu maakond
Raie, Rasmus 2005 Tartu maakond
Raie, Ursula 2006 Tartu maakond
Raig, Romet 2000 Tartu maakond
Rajando, Emma Roberta 2004 Harju maakond
Rajang, Annemai 2004 Tartu maakond
Rakel, Dmitri 2001 Harju maakond
Randviir, Ralf 2002 Harju maakond
Rannaveer, Johanna 2004 Harju maakond
Raudpuu, Siim 2003 Tartu maakond
Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond
Rebane, Ken 1997 Tartu maakond
Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond
Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
Rohtla, Krisliin 2003 Tartu maakond
Roosve, Sander 2003 Harju maakond
Roosve, Sirli 2001 Harju maakond
Ross, Cardo Kenten 2002 Tartu maakond
Rossner, Siim 2003 Tartu maakond
Ruder, Marta-Katarina 2004 Tartu maakond
Rusi, Ain-Allan 1998 Tartu maakond
Rätte, Kerhard 2003 Tartu maakond
Rõõm, Birgit 2004 Tartu maakond
Rüütel, Annabel 2005 Valga maakond
Saar, Rene Helen 2004 Tartu maakond
Saarna, Margus 2004
Saarnits, Carlos Oliver 2001 Põlva maakond
Saks, Stefan 2004 Tartu maakond
Sammel, Lizanna-Michell 2003 Tartu maakond
Sarik, Egert 2004 Tartu maakond
Selgis, Uku 2005 Tartu maakond
Sild, Terit Michelle 2004 Tartu maakond
Sildvee, Kevin 2001
Sims, Toomas 2001
Sinimäe, Helena 2005 Tartu maakond
Sirk, Ragnar 2004 Harju maakond
Sirk, Sandra 2003 Harju maakond
Sisask, Liis 2003 Võru maakond
Skaufel, Henrik 2005 Tartu maakond
Sologub, Denis 2004 Ida-Viru maakond
Solovjov, Daniel 2002 Tartu maakond
Soorm, Aleksandr 2005 Tartu maakond
Sotnikova, Jekaterina 1997
Sulbi, Henri 2004 Tartu maakond
Sule, Marleen 2003 Tartu maakond
Sulemenkova, Milana 2002 Tartu maakond
Sulg, Evelin 1997 Tartu maakond
Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond
Säde, Mehik 2004 Tartu maakond
Sõber, Kristin 2005 Tartu maakond
Sütt, Kaspar 2007 Tartu maakond
Taal, Karel 2001 Harju maakond
Tafenau, Liisa 2004 Tartu maakond
Taimre, Jaan 2005 Tartu maakond
Taivere, Liisa-Lotta 2006 Tartu maakond
Taivere, Triinu 2003 Tartu maakond
Tamm, Kaspar 2001 Tartu maakond
Tamm, Kärt 2004 Pärnu maakond
Tamm, Laura 2004 Tartu maakond
Tammeorg, Karl 2002 Tartu maakond
Tammeorg, Markus 2003 Tartu maakond
Tammesoo, Kert 2005 Võru maakond
Tammesoo, Markus 2011 Võru maakond
Tammine, Eva Kristine 2004 Tartu maakond
Tammiste, Artur 2003 Järva maakond
Tammjärv, Rasmus 2001 Tartu maakond
Taniloo, Toomas 2001 Tartu maakond
Tann, Eleri 2004 Tartu maakond
Tapfer, Roomet 2006 Tartu maakond
Tappo, Reino 2004 Pärnu maakond
Tartes, Tormi 2005 Põlva maakond
Tattar, Kirsti 2005 Tartu maakond
Teder, Marten 2004 Harju maakond
Teesalu, Grete-Janette 2000 Võru maakond
Tellas, Erik 2003 Harju maakond
Tellas, Gabriel 2005 Sweden
Tellas, Georg 2005 Harju maakond
Tennisson, Thomas 2004 Tartu maakond
Tepper, Elis 2001 Tartu maakond
Terandi, Laura 2002 Tartu maakond
Teras, Anete 2003 Tartu maakond
Tiidrus, Laura 2002 Rapla maakond
Tiidrus, Sandra 2003 Rapla maakond
Tiislär, Karl Ramses 2004 Harju maakond
Tiit, Mario 2005 Tartu maakond
Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
Tipka, Marleen 2004 Tartu maakond
Titkov, Daniil 2000 Ida-Viru maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Toming, Karolina 2003 Jõgeva maakond
Tomson, Tiia 2004 Tartu maakond
Toomsalu, Maria 2005 Tartu maakond
Toomsalu, Rebeka 2005 Tartu maakond
Trolla, Joosep 2003 Võru maakond
Truu, Oliver 2004 Viljandi maakond
Tähtsalu, Tannar 2005 Harju maakond
Uibo, Eliise 2003 Tartu maakond
Uibo, Katariina 2003 Tartu maakond
Uibu, Kevin 2005 Tartu maakond
Undrest, Helis 2006 Tartu maakond
Urm, Maria 2007 Tartu maakond
Ustav, Romet 2004 Tartu maakond
Uukkivi, Laura 2000 Tartu maakond
Vadi, Kaur 2005 Tartu maakond
Vahelaan, Emma 2004 Tartu maakond
Vaher, Evert 2005 Tartu maakond
Vaim, Aleksandra 2003
Vainika, Christen 2003 Rapla maakond
Valgemäe, Kermo 2001 Pärnu maakond
Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond
Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
Varik, Karina 2001
Varul, Kaspar 2002 Tartu maakond
Vask, Jörgen 2004 Tartu maakond
Vassiljev, Artjom 1999 Tartu maakond
Vau, Evelin 2001 Tartu maakond
Veede, Helen 2007 Tartu maakond
Veevo, Rait 2002 Tartu maakond
Veider, Karolin 2006 Tartu maakond
Vernik, Siim 2004 Ida-Viru maakond
Veryazov, Mikhail 2003 Russia
Veski, Madis 2005 Põlva maakond
Vessmann, Kirke Liis 2004 Harju maakond
Vessmann, Mia Mirtel 2006 Harju maakond
Vestmann, Mathias Marko 2003 Tartu maakond
Viia, Hanna 2004 Tartu maakond
Viiding, Siim-Erik 2004 Tartu maakond
Viilol, Kert 2005 Tartu maakond
Viispert, Uku 2004 Tartu maakond
Vikat, Marii-Kristiin 2003 Järva maakond
Vikat, Ralf 2005 Harju maakond
Viljak, Karl-Oskar 2008 Tartu maakond
Viljak, Oliver 2010 Tartu maakond
Villako, Gabriel 2002 Põlva maakond
Vinni, Robin 2003 Tartu maakond
Vint, Deele 2003 Tartu maakond
Virve, Triin 2005 Tartu maakond
Vlasova, Alexandra 2003 Russia
Vomm, Anar 1999 Ida-Viru maakond
Värton, Henri 2003 Tartu maakond
Võrklaev, Erik 2005 Harju maakond
Zirk, Kerli 2003 Tartu maakond
Zukovits, Arvet 2003 Jõgeva maakond
Zvorovski, Helena 2004 Harju maakond
Öövel, Jürgen 2001 Tartu maakond
Öövel, Kaarup 2004 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aal, Mattias 2010 Tartu maakond
Aal, Mirtel 2008 Tartu maakond
Aas, Rasmus 2009 Tartu maakond
Aasa, Kailyn 2006 Võru maakond
Aasma, Eliise 2008 Tartu maakond
Abiline, Robi 2009 Tartu maakond
Abolin, Henry 2010 Valga maakond
Adusoo, Mirle-Neora 2010 Tartu maakond
Alakivi, Ly Anny 2008 Tartu maakond
Alakivi, Olaf Olev 2005 Tartu maakond
Alapert, Christopher 2008 Tartu maakond
Alapert, Jesper 2006 Tartu maakond
Alaväli, Kaur-Aron 2006 Tartu maakond
Alaväli, Marta-Nora 2010 Tartu maakond
Ansen, Hanna 2011 Rapla maakond
Anton, Helene 2010 Tartu maakond
Anton, Jaas Emil 2011 Tartu maakond
Anton, Meribel 2008 Tartu maakond
Anton, Nelly Miia 2009 Tartu maakond
Antonov, Risto 2009 Tartu maakond
Aren, Säde 2013 Tartu maakond
Aria, Sebastian 2010 Tartu maakond
Arras, Lenne Mia 2012 Tartu maakond
Arras, Lotta Lea 2010 Tartu maakond
Aruoja, Anette 2008 Tartu maakond
Aruoja, Mirtel 2009 Tartu maakond
Astover, Aleksander 2012 Tartu maakond
Astover, Margaret 2009 Tartu maakond
Aunbaum, Kareli 2011 Tartu maakond
Aunbaum, Kendra 2013 Tartu maakond
Ausmees, Aaron 2006 Tartu maakond
Avi, Tanel 2014 Tartu maakond
Bachaus, Elisabet 2007 Tartu maakond
Baker, Dominik Edrick 2010 Tartu maakond
Baranova, Nikita 2006 Harju maakond
Bekker, Toni 2009 Harju maakond
Belov, Isabel 2009 Tartu maakond
Belyakov, Dmitry 2005 Ida-Viru maakond
Berggrünfeld, Kristiina 2009 Tartu maakond
Berkhald, Triin 2005 Tartu maakond
Bikha, Liselotte 2007 Tartu maakond
Braschinsky, Ralf 2007 Tartu maakond
Braschinsky, Roland 2008 Tartu maakond
Daum, Iti Mari 2011 Tartu maakond
Daum, Taavet 2009 Tartu maakond
Dooner, Carl Peeter 2007 Harju maakond
Edela, Marleene 2006
Ehasalu, Taavi 2011 Tartu maakond
Ehasalu, Tauri 2008 Tartu maakond
Ehin, Agata 2008 Tartu maakond
Ehrlich, Aron 2010 Tartu maakond
Ehte, Mattias-Merek 2011 Põlva maakond
Ehte, Reimo 2008 Põlva maakond
Eichenbaum, Eva Kristiin 2007 Tartu maakond
Einasto, Helena 2010 Tartu maakond
Einberg, Eliise 2010 Tartu maakond
Eller, Indra 2010 Tartu maakond
Ellermaa, Aleksander 2006 Tartu maakond
Elmet, Linda 2011 Tartu maakond
Elmet, Mia 2009 Tartu maakond
Enkvist, Eleonoora 2007 Tartu maakond
Enkvist, Karoliina 2005 Tartu maakond
Ennok, Elian 2006 Tartu maakond
Eomois, Heigon 2009 Võru maakond
Eomois, Kairon 2007 Võru maakond
Erik, Aleksander 2007 Tartu maakond
Erik, Hendrik 2012 Tartu maakond
Erik, Karl Kristjan 2009 Tartu maakond
Ernits, Hardi 2007 Tartu maakond
Ernits, Ron Oliver 2010 Tartu maakond
Eskor, Jakob 2011 Põlva maakond
Esperk, Elo 2006 Tartu maakond
Filippovits, Nikita 2008 Harju maakond
Freimann, Tanilo 2010 Tartu maakond
Fuchs, Gregor 2013 Tartu maakond
Fuchs, Ronet 2010 Tartu maakond
Gomez, Grete Gabriela 2009 Tartu maakond
Goos, Kadi 2008 Võru maakond
Goos, Miia 2010 Võru maakond
Gornischeff, Eliise 2010 Tartu maakond
Grigorjev, Hella Helene 2008 Tartu maakond
Haak, Anete 2007 Tartu maakond
Haandi, Lenna 2009 Saare maakond
Haandi, Linda 2011 Saare maakond
Haav, Simona 2008 Harju maakond
Haava, Axel 2011 Tartu maakond
Haava, Hettel 2007 Tartu maakond
Haaviste, Maribel 2006 Tartu maakond
Hagu, Jakob 2006 Tartu maakond
Hagu, Marthe 2011 Tartu maakond
Haidak, Seleri 2007 Põlva maakond
Hanko, Kristofer 2012 Tartu maakond
Haossar, Elisabeth 2011 Jõgeva maakond
Haossar, Katarina 2013 Jõgeva maakond
Haug, Emma 2008 Harju maakond
Hausenberg, Laura 2010 Tartu maakond
Hausenberg, Miia 2008 Tartu maakond
Heerik, Carolin Heily 2010 Tartu maakond
Heerik, Cassandra Cecilia 2008 Tartu maakond
Hein, Henri 2008 Tartu maakond
Hein, Kadi 2012 Tartu maakond
Hein, Kaisa 2006 Tartu maakond
Helde, Karm 2008 Harju maakond
Hendrikson, Laura-Lii 2009 Tartu maakond
Henno, Ander 2010 Tartu maakond
Herodes, Irene 2007 Tartu maakond
Herodes, Marian 2009 Tartu maakond
Hiiesalu, Sten 2006 Tartu maakond
Hirmo, Gren 2008 Tartu maakond
Hirmo, Grethel 2010 Tartu maakond
Hoop, Rasmus 2008 Tartu maakond
Hummal, Averiin 2010 Tartu maakond
Hunt, Anna Emilie 2008 Tartu maakond
Hunt, Liisa 2006 Tartu maakond
Hunt, Marie Elisabeth 2003 Tartu maakond
Hurt, Emily 2007 Tartu maakond
Hämelane, Riho 2009 Tartu maakond
Härma, Bianca 2007 Tartu maakond
Härmson, Emma 2010 Tartu maakond
Härmson, Heidi 2009 Tartu maakond
Härmson, Lilli 2011 Tartu maakond
Hõbejärv, Hugo 2012 Tartu maakond
Hõbejärv, Rebeka 2010 Tartu maakond
Hõlpus, Juhan 2009 Tartu maakond
Iher, Mari 2009 Tartu maakond
Iila, Annaliis 2011 Tartu maakond
Ilus, Karoliine 2006
Ilves, Karolin 2003 Tartu maakond
Ilves, Kristjan 2010 Tartu maakond
Ilves, Sandra 2007 Tartu maakond
Int, Elise Marie 2007 Põlva maakond
Issi, Aron 2009
Jaagusoo, Liisa 2011 Tartu maakond
Jaanikivi, Aron 2011
Jagomägi, Jandra 2010 Tartu maakond
Jagomägi, Jarek 2010 Tartu maakond
Jagomägi, Piibe 2008 Tartu maakond
Jalajas, Jäsper 2012 Tartu maakond
Jalajas, Sander 2006 Tartu maakond
Jalast, Hertha Marta Pauliine 2012 Tartu maakond
Jallai, Helena Elisabeth 2006 Harju maakond
Jallai, Johan Hendrik 2009 Harju maakond
Jansen, Erik 2007 Tartu maakond
Jansen, Karl 2011 Tartu maakond
Jaska, Anna-Liza 2012 Tartu maakond
Jeedas, Kaimo 2010 Tartu maakond
Jentson, Mirelle 2009 Tartu maakond
Joala, Kaisa 2008 Põlva maakond
Joala, Kaur 2011 Põlva maakond
Johanson, Melissa 2001 Harju maakond
Joost, Marti 2008 Tartu maakond
Juhkam, Jaan 2009 Tartu maakond
Juhkam, Joonas 2007 Tartu maakond
Juhkam, Minna 2011 Tartu maakond
Juht, Jakob 2010 Tartu maakond
Juht, Johnnes 2014 Tartu maakond
Jukk, Jan Marten 2008 Tartu maakond
Junker, Merly 2006 Tartu maakond
Jänes, Kadri Ann 2008 Valga maakond
Jänes, Kaja-Kristin 2010 Valga maakond
Jänes, Keira 2009 Tartu maakond
Järg, Kusti 2008 Võru maakond
Järv, Elise Grethel 2007 Tartu maakond
Järv, Sander 2009 Tartu maakond
Järvalt, Nora 2013 Harju maakond
Järve, Jörgen 2006 Tartu maakond
Järve, Miira 2010 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Järvela, Oliver 2010 Põlva maakond
Järvela, Silver 2010 Põlva maakond
Järvik, Iir 2006 Tartu maakond
Järvik, Villem 2010 Tartu maakond
Jõe, Lisandra 2010 Tartu maakond
Jõeveer, Mirtel 2011 Tartu maakond
Jõgi, Hanna 2007 Tartu maakond
Jõgi, Robert 2009 Tartu maakond
Jõgiste, Joonas Kris 2008 Tartu maakond
Jürgenson, Iiris 2010 Tartu maakond
Jürison, Mairel 2011 Tartu maakond
Kaarlõpp, Karl Markus 2007 Tartu maakond
Kaasik, Liisa 2006 Tartu maakond
Kaasik, Meelis Markus 2011 Harju maakond
Kaasik, Mia 2006 Tartu maakond
Kadajane, Andreas 2010 Tartu maakond
Kaeramaa, Kert 2010 Tartu maakond
Kaha, Frida Karamia 2011 Harju maakond
Kaha, Klara Sofie 2009 Harju maakond
Kaha, Nora Marii 2007 Harju maakond
Kala, Gertrud Alice 2008 Tartu maakond
Kalamees, Iiris 2011 Tartu maakond
Kalamees, Mirtel 2006 Tartu maakond
Kalberg, Joosep 2007 Tartu maakond
Kalberg, Taavet 2011 Tartu maakond
Kalberg, Toomas-Viljar 2011 Ida-Viru maakond
Kalda, Kerstin 2011 Võru maakond
Kaldmaa, Kiur 2007 Tartu maakond
Kaldmaa, Marta 2008 Tartu maakond
Kaldmäe, Laura 2005 Tartu maakond
Kaljula, Mirja Silva 2011 Põlva maakond
Kaljuvee, Käroli 2009 Võru maakond
Kallasmaa, Kert 2006 Tartu maakond
Kals, Johanna 2012 Tartu maakond
Kalugin, Igor 2002 Ida-Viru maakond
Kalugina, Regina 2000 Ida-Viru maakond
Kalvee, Saara 2012 Harju maakond
Kalvik, Kaur Arand 2010 Tartu maakond
Kandimaa, Samuel 2009 Tartu maakond
Kann, Kaira Karolin 2005 Võru maakond
Kann, Kait Kristjan 2010 Võru maakond
Kann, Katarina 2009 Võru maakond
Kannel, Indrek 2009 Tartu maakond
Kannel, Magda 2010 Tartu maakond
Karakatsh, Stenely 2011 Tartu maakond
Kari, Gerli 2007 Võru maakond
Karis, Kristofer 2008 Tartu maakond
Karis, Mattis 2006 Tartu maakond
Karis, Saara 2012 Tartu maakond
Karjane, Johanna-Janeli 2009 Tartu maakond
Karro, Adeliis 2006 Tartu maakond
Karro, Oskar 2010 Tartu maakond
Kartau, Katriin 2009 Tartu maakond
Kartau, Kätri-Liis 2004 Tartu maakond
Karukäpp, Adele 2011 Lääne maakond
Karukäpp, Richard 2009 Jõgeva maakond
Kasela, Kaspar 2006 Tartu maakond
Kasela, Marion 2006 Tartu maakond
Kaselaan, Emma Loora 2012 Tartu maakond
Kaur, Markus 2006 Tartu maakond
Keemu, Eliise Greete 2008 Valga maakond
Keemu, Ken Eerik 2010 Valga maakond
Keernik, Andres 2009 Tartu maakond
Keernik, Karl Joosep 2007 Tartu maakond
Keinast, Karl Kennerth 2009 Tartu maakond
Keinast, Kaur Kenver 2011 Tartu maakond
Kelder, Kaja 2008 Harju maakond
Kelder, Kirsika 2010 Tartu maakond
Kelder, Lehte 2007 Harju maakond
Keps, Kristjan 2007 Tartu maakond
Kerge, Keili 2009 Tartu maakond
Kersna, Erik 2007 Tartu maakond
Kersna, Henri 2009 Tartu maakond
Kerve, Lisette 2007 Tartu maakond
Kesküla, Siim 2007 Tartu maakond
Kets, Karoliina 2005 Põlva maakond
Kevend, Laura-Liisa 2007 Tartu maakond
Kevvai, Rando 2005 Tartu maakond
Kevväi, Eleanor 2009 Tartu maakond
Kiik, Karoli 2005 Tartu maakond
Kiik, Kerli 2007 Tartu maakond
Kiik, Kirke 2012 Tartu maakond
Kiiker, Kristjan Jaak 2008 Tartu maakond
Kiisel, Miia Marii 2007 Jõgeva maakond
Kiisholts, Kertu 2007 Tartu maakond
Kiivit, Riine 2011 Tartu maakond
Kikerpill, Madli Berta 2010 Tartu maakond
Kikka, Kertu 2008 Tartu maakond
Kikkas, Kendra 2011 Tartu maakond
Kikkas, Sandra 2009 Tartu maakond
Kilp, Mathias 2010 Harju maakond
Kilp, Meribel 2008 Harju maakond
Kippasto, Otto Conrad 2008 Tartu maakond
Kippasto, Ursula 2008 Tartu maakond
Kirs, Henri 2010 Tartu maakond
Kirsimägi, Kermo 2007 Tartu maakond
Kiss, Rasmus 2006 Tartu maakond
Kiss, Robin 2012 Tartu maakond
Kittus, Mirjam 2010 Tartu maakond
Kivikas, Ekke 2007 Tartu maakond
Kivikas, Emma 2007 Tartu maakond
Kivil, Gerda 2007 Tartu maakond
Kivil, Oliver Kristjan 2010 Tartu maakond
Kivil, Stefan 2009 Tartu maakond
Kivila, Kaspar 2012 Tartu maakond
Kivila, Roland 2008 Tartu maakond
Kivioja, Liisa 2007 Tartu maakond
Kivipalu, Adele Brit 2009 Harju maakond
Kivirand, Kristjan 2007 Tartu maakond
Kiviselg, Klaudia 2010 Tartu maakond
Kiviselg, Maritta 2009 Harju maakond
Kiviselg, Rihard 2009 Tartu maakond
Kiviväli, Karl 2008 Tartu maakond
Klettenberg, Trinity 2007 Harju maakond
Kliiman, Karl Marten 2012 Tartu maakond
Kliimask, Karolina 2006 Tartu maakond
Kliimask, Kristian 2006 Tartu maakond
Koddala, Karl Hendrik 2010 Tartu maakond
Kohva, Mia Lisette 2006 Tartu maakond
Koiduaru, Ketlin 2009 Tartu maakond
Koiduaru, Lisette 2007 Tartu maakond
Koiduaru, Merit 2014 Tartu maakond
Koks, Tristan 2005 Tartu maakond
Kolsar, Gertrud 2010 Põlva maakond
Koltsov, Liisbet 2012 Tartu maakond
Kompus, Marius Alexander 2007 Harju maakond
Kompus, Robert 2005 Harju maakond
Kongi, Kerret 2009 Tartu maakond
Kool, Ares 2009 Tartu maakond
Kool, Konrad 2012 Tartu maakond
Kool, Nora Mai 2011 Tartu maakond
Koonukõrb, Tambet 2008 Tartu maakond
Koorberg, Marilii 2008 Tartu maakond
Koorits, Kaspar 2007 Tartu maakond
Koorits, Lisete 2011 Tartu maakond
Koppel, Harriet 2006 Tartu maakond
Korde, Robert 2008 Tartu maakond
Koskor, Saskia 2008 Tartu maakond
Kotkas, Nora 2008 Tartu maakond
Koval, Ksenija 2011 Tartu maakond
Kraak, Kristjan 2008 Tartu maakond
Kraas, Jasmiin 2009 Tartu maakond
Kraas, Jete 2011 Tartu maakond
Kreekman, Katariina 2010 Harju maakond
Kruus, Kaspar 2007 Tartu maakond
Kruus, Kristjan 2009 Tartu maakond
Kruuse, Gregor 2010 Tartu maakond
Kruusmaa, Karl Johannes 2011 Harju maakond
Kruusmaa, Rahel 2006 Harju maakond
Kubbi, Kristel 2008 Harju maakond
Kuldmäe, Gerthu 2012 Tartu maakond
Kuldmäe, Grethe 2010 Tartu maakond
Kullamaa, Liise 2004 Tartu maakond
Kullerkann, Inger 2008 Harju maakond
Kupper, Ranno 2012 Tartu maakond
Kupper, Rimo 2010 Tartu maakond
Kurel, Siim 2007 Tartu maakond
Kurel, Tormi 2009 Tartu maakond
Kurel, Tuuli 2009 Tartu maakond
Kurg, Reena 2008 Tartu maakond
Kurn, Tarko 2005
Kurrikoff, Kaur 2008 Tartu maakond
Kurs, Aksel 2009 Tartu maakond
Kurs, Mairold 2010 Tartu maakond
Kurs, Marie 2003 Tartu maakond
Kurvits, Andreas 2007 Tartu maakond
Kurvits, Karl 2012 Tartu maakond
Kurvits, Maria 2008 Tartu maakond
Kurvits, Marten 2010 Tartu maakond
Kutuzova, Diana 2005 Ida-Viru maakond
Kuus, Gerda Karoliina 2009 Võru maakond
Kuus, Karl Markus 2010 Võru maakond
Kuusik, Annika 2010 Tartu maakond
Kuusik, Indrek 2008 Tartu maakond
Kuusik, Laura 2003 Tartu maakond
Kuusik, Sander 2010 Tartu maakond
Kuusik, Triinu 2009 Tartu maakond
Kägu, Evor 2008 Tartu maakond
Käo, Carolin 2009 Põlva maakond
Kärberg, Aaron 2012 Tartu maakond
Kärberg, Avetta 2010 Tartu maakond
Kärsin, Mia Grete 2010 Tartu maakond
Käärik, Grete 2006 Tartu maakond
Kõiv, Glen Gregory 2008 Harju maakond
Kõiv, Simona 2009 Tartu maakond
Kõlamets, Ursula 2010 Tartu maakond
Kööbi, Kert 2009 Tartu maakond
Kübar, Karlis 2011 Tartu maakond
Kübarsepp, Kaspar 2007 Tartu maakond
Külanurm, Jasper 2008 Tartu maakond
Külanurm, Laura 2006 Tartu maakond
Külaots, Emili 2007 Tartu maakond
Külaots, Mattias 2007 Tartu maakond
Külm, Aleksander 2007 Harju maakond
Külvik, Pärtel 2007 Tartu maakond
Kütt, Aron Matthias 2010 Tartu maakond
Kütt, Hugo 2010 Tartu maakond
Kütt, Kevin 2003 Tartu maakond
Kütt, Sirli 2008 Tartu maakond
Laan, Gertrud 2008 Tartu maakond
Laan, Keitrin 2010 Tartu maakond
Laaneloog, Ketlin 2012 Tartu maakond
Laaneoks, Meelis 2006 Tartu maakond
Laas, Kaisa 2007 Tartu maakond
Laasme, Krister Brenden 2006 Tartu maakond
Ladva, Siim-Martin 2006 Tartu maakond
Laht, Annabel 2012 Tartu maakond
Laht, Kert 2010 Tartu maakond
Laht, Liisbet-Käroliine 2010 Tartu maakond
Laiuste, Liisbeth 2009 Tartu maakond
Laksberg, Gregor 2008 Tartu maakond
Laksberg, Marten 2010 Tartu maakond
Lang, Anett 2007 Tartu maakond
Lang, Helly 2006 Tartu maakond
Lang, Marten 2009 Tartu maakond
Lange, Rasmus 2009 Tartu maakond
Lankov, Marri 2008 Tartu maakond
Larionov, Fjodor 2006 Ida-Viru maakond
Lassen, Hans Rune 2008 Tartu maakond
Lassen, Peter Albert 2010 Tartu maakond
Laugal, Annemari 2008 Harju maakond
Laur, Katrina 2006 Tartu maakond
Lee, Pirjo 2008 Tartu maakond
Leenurm, Juhan 2007 Tartu maakond
Leets, Heleen 2008 Tartu maakond
Leetsi, Kelli 2008 Tartu maakond
Lehtmets, Kaur Robert 2006 Tartu maakond
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Leiten, Tambet 2010 Tartu maakond
Lemendik, Elise 2007 Tartu maakond
Lemendik, Erin 2009 Tartu maakond
Lementa, Alan Erik 2006 Tartu maakond
Lementa, Aron Esben 2009 Tartu maakond
Lementa, Mirit 2011 Tartu maakond
Lementa, Nevan 2011 Tartu maakond
Lemetti, Retti Kristiin 2010 Tartu maakond
Lemsalu, Kaisa 2006 Tartu maakond
Lemsalu, Kristjan 2010 Tartu maakond
Lemsalu, Kristofer 2008 Tartu maakond
Lepik, Kertu Liisa 2001 Tartu maakond
Lepik, Kirke Maria 1999 Tartu maakond
Lepmets, Belinda 2002 Tartu maakond
Lepmets, Emma Maria 2007 Tartu maakond
Lepp, Joonas 2002 Tartu maakond
Lepp, Kaisa Liis 2009 Tartu maakond
Lepp, Kristjan 2009 Tartu maakond
Lepp, Liis Marie 2008 Tartu maakond
Lepp, Liisa 2008 Tartu maakond
Lepp, Mihkel 2011 Tartu maakond
Lepp, Tanel 2007 Tartu maakond
Leppik, Karl-Erik 2007 Tartu maakond
Leppik, Markus 2009 Tartu maakond
Levand, Lauri 2010 Tartu maakond
Lihtsa, Karoliina 2007 Põlva maakond
Liira, Lasse 2008 Tartu maakond
Liiva, Lennart 2008 Tartu maakond
Lille, Joosep 2008 Tartu maakond
Lillemaa, Jakob 2011 Tartu maakond
Lillo, Säde 2010 Põlva maakond
Lillo, Veli 2007 Põlva maakond
Lillsoo, Hendrik 2007 Harju maakond
Ling, Arabella Matilda 2006 Tartu maakond
Ling, Artur Kristjan 2007 Tartu maakond
Lipasaar, Krister 2009 Tartu maakond
Lippand, Anu 2012 Tartu maakond
Lippand, Ellu 2010 Tartu maakond
Lipson, Romet 2008 Tartu maakond
Lissovskaja, Jelizaveta 2008 Tartu maakond
Lissovskaja, Tatjana 2012 Tartu maakond
Lodi, Kätlin Elisabet 2009 Tartu maakond
Lokk, Henri 2007 Tartu maakond
Lokk, Maria 2009 Tartu maakond
Lokko, Aler 2008 Tartu maakond
Lokko, Elar 2008 Tartu maakond
Lomp, Laura 2007 Tartu maakond
Lomp, Liisa 2012 Tartu maakond
Loonurme, Marianna 2006 Harju maakond
Loot, Klaudia 2011 Harju maakond
Loova, Mattias 2007 Jõgeva maakond
Loova, Romi 2009 Jõgeva maakond
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Mia-Maria 2007 Tartu maakond
Lubi, Mart 2011 Tartu maakond
Lubi, Mihkel 2008 Tartu maakond
Lubi, Villem 2006 Tartu maakond
Luha, Anna Rebeka 2009 Tartu maakond
Luha, Marie Reti 2004 Tartu maakond
Luige, Romet 2013 Tartu maakond
Luik, Jette Riin 2008 Tartu maakond
Luik, Jürgen 2006 Tartu maakond
Luik, Sander 2011 Tartu maakond
Lukats, Aiver Romeo 2013 Norway
Lukats, Cherryly 2009 Norway
Lukksepp, Indrek 2007 Tartu maakond
Lumiste, Karita 2011 Tartu maakond
Luts, Kristin 2008 Tartu maakond
Luts, Sabina 2008 Finland
Lutsberg, Rosalya 2004 Tartu maakond
Lätt, Liivar 2009 Tartu maakond
Lättemäe, Elise 2010 Tartu maakond
Lääne, Gertrud 2008 Tartu maakond
Lõhmus, Lasse 2010 Tartu maakond
Lõhmus, Linda 2011 Tartu maakond
Lõhmus, Timo 2008 Tartu maakond
Lõhmus, Tomi Rasmus 2010 Tartu maakond
Lüüdik, Arete 2012 Tartu maakond
Maasen, Elis 2011 Tartu maakond
Maasik, Eha Mari 2011 Tartu maakond
MacLennan, Brendon Oliver 2007 Harju maakond
Maddison, Helena 2009 Tartu maakond
Maddison, Rasmus 2011 Tartu maakond
Madi, Epp Mariel Hiie 2010 Tartu maakond
Madisson, Eliisabet 2011 Tartu maakond
Malkus, Henry 2007 Tartu maakond
Mang, Gregor Henrik 2006 Tartu maakond
Mangelsoo, Kristelle 2009 Põlva maakond
Mangelsoo, Mirtel 2014 Põlva maakond
Mangusson, Maron 2006 Harju maakond
Mansberg, Mati 2006 Jõgeva maakond
Maran, Keili 2009 Põlva maakond
Massakas, Elisabeth 2010 Tartu maakond
Massakas, Simon 2010 Tartu maakond
Matson, Riin 2008 Tartu maakond
Matson, Siim 2006 Tartu maakond
Matteus, Mariann 2006 Tartu maakond
Meier, Nele 2010 Tartu maakond
Meier, Rainer 2008 Tartu maakond
Mekk, Kirke 2010 Tartu maakond
Mekk, Mariann 2008 Tartu maakond
Melbarde, Mia 2007 Latvia
Melbardis, Marks 2007 Latvia
Meos, Keilika 2006 Tartu maakond
Metspalu, Gustav Karl 2009 Tartu maakond
Miil, Rebeka Liisa 2011 Tartu maakond
Mikker, Juuli Marie 2007 Tartu maakond
Mikker, Pauline 2008 Tartu maakond
Miljan, Mikk Marten 2002 Tartu maakond
Mirka, Romet 2007 Viljandi maakond
Mosin, Merlyn 2008 Tartu maakond
Mugu, Herman 2009 Tartu maakond
Mugu, Kertu 2007 Tartu maakond
Muld, Hendrik 2007 Tartu maakond
Muraveva, Evangelina 2012 Russia
Muru, Heidi 2007 Tartu maakond
Muru, Kädily 2011 Tartu maakond
Murumets, Rasmus 2011 Harju maakond
Mutso, Daniel 2010 Tartu maakond
Muul, Oskar 2009 Tartu maakond
Mäe, Mirjam 2009 Tartu maakond
Mäekala, Jeremi 2008 Tartu maakond
Mäekala, Joonatan 2008 Tartu maakond
Mäekala, Sebastian 2010 Tartu maakond
Mäeots, Lennart 2013 Tartu maakond
Mäeots, Marthareet 2008 Tartu maakond
Mäeots, Ronald 2010 Tartu maakond
Mäeots, Tatjana 2004 Ida-Viru maakond
Mäepalo, Rasmus 2008
Mäesepp, Maru 2011 Tartu maakond
Mäesepp, Minna Li 2010 Tartu maakond
Mägi, Laurits 2010 Võru maakond
Mägi, Luukas 2012 Võru maakond
Mägi, Mari-Liis 2006 Tartu maakond
Mägi, Mark 2006 Tartu maakond
Mägi, Markus 2008 Tartu maakond
Mägi, Tuule 2008 Tartu maakond
Männiste, Gert 2007 Tartu maakond
Märs, Oskar 2011 Tartu maakond
Märs, Roosi 2013 Tartu maakond
Mõts, Kristin 2008 Tartu maakond
Mõtte, Eva 1980 Tartu maakond
Mõtte, Joonas 2008 Tartu maakond
Mõtte, Tuule 2010 Tartu maakond
Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
Mõttus, Elena 2012 Valga maakond
Mõttus, Magnar 2007 Valga maakond
Mõttus, Markus 2009 Tartu maakond
Möls, Erik 2007 Tartu maakond
Mühlberg, Hanka 2008 Tartu maakond
Mülts, Moris 2011 Tartu maakond
Nachbar, Markus 2010 Tartu maakond
Navi, Andri-Daniel 2008 Tartu maakond
Needrit, Brit 2011 Harju maakond
Needrit, Girte Lota 2013 Harju maakond
Nemvalts, Annika 2006 Järva maakond
Neps, Eliise 2009 Tartu maakond
Neumann, Ferdinand 2012 Tartu maakond
Nikonov, Anton 2004 Harju maakond
Nikonova, Olga 2002 Harju maakond
Noppel, Vanessa 2011 Tartu maakond
Nuga, Matheo 2010 Tartu maakond
Nurk, Mia 2014 Tartu maakond
Nurmsalu, Hardi 2008 Tartu maakond
Närap, Helery 2009 Tartu maakond
Närap, Henry 2003 Tartu maakond
Oder, Kaia 2010 Tartu maakond
Ohno, Iris 2010 Tartu maakond
Ohno, Vesse 2008 Tartu maakond
Oinats, Relibet 2008 Tartu maakond
Oja, Aigi-Lii 2008 Tartu maakond
Ojakivi, Loore Lee 2009 Tartu maakond
Ojakivi, Marta Mii 2011 Tartu maakond
Ojamets, Marta Eliisabeth 2007 Tartu maakond
Ojandu, Inger 2013 Tartu maakond
Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
Olo, Kaur Marten 2009 Tartu maakond
Olo, Marti 2010 Tartu maakond
Olveti, Margit 2013 Tartu maakond
Ootsing, Henri 2010 Tartu maakond
Orav, Emmeliine 2009 Tartu maakond
Orav, Melinda 2010 Tartu maakond
Org, Eerik 2012 Võru maakond
Org, Meeli 2006 Võru maakond
Org, Reena 2010 Võru maakond
Org, Teele 2008 Võru maakond
Osik, Jürgen 2009 Põlva maakond
Otsatalo, Liis 2007 Tartu maakond
Otsatalo, Nele 2010 Tartu maakond
Otti, Oskar 2010 Tartu maakond
Paarop, Egert 2010 Tartu maakond
Paarop, Rahel 2006 Tartu maakond
Paas, Romet 2008 Tartu maakond
Padari, Tuudur Jakob 2006 Harju maakond
Pae, Hans-Herman 2010 Tartu maakond
Pae, Juhan 2007 Tartu maakond
Pahhomenkova, Sofia 2006 Harju maakond
Pai, Uku Laur 2011 Tartu maakond
Pajur, Rebeka 2010 Harju maakond
Pajur, Roger 2008 Harju maakond
Palla, Karmen 2010 Tartu maakond
Pallo, Remo 2012 Tartu maakond
Palm, Hans Kristjan 2013 Tartu maakond
Palumaa, Kaspar 2008 Tartu maakond
Palumägi, Atso 2008 Tartu maakond
Palumägi, Laurelin 2005 Tartu maakond
Paluoja, Anette 2001 Tartu maakond
Parik, Oliver-Sten 2007 Tartu maakond
Parkja, Reelika 2007 Tartu maakond
Parksepp, Maris 2010 Tartu maakond
Parmas, Ida 2008 Tartu maakond
Parts, Andri 2006 Võru maakond
Parts, Iti 2007 Tartu maakond
Parts, Teele 2011 Tartu maakond
Parv, Marta 2007 Tartu maakond
Parve, Marti 2007 Harju maakond
Pastik, Taavi 2007 Tartu maakond
Paulov, Kristella 2009 Tartu maakond
Pavlov, Anete 2005 Põlva maakond
Pavlov, Martti 2007 Põlva maakond
Pechter, Kalju Yuan 2009 Tartu maakond
Pechter, Tiia Yuejye 2011 Tartu maakond
Pedmanson, Albert 2007 Tartu maakond
Pedmanson, Herman 2005 Tartu maakond
Peedu, Amelia 2010 Tartu maakond
Peenema, Mooses 2008 Tartu maakond
Peerna, Oliver 2010 Tartu maakond
Peetsalu, Mattias 2012 Tartu maakond
Pelesev, Eliisabet 2006 Tartu maakond
Pellenen, Lisandra 2006 Tartu maakond
Pensa, Anna-Triin 2008 Tartu maakond
Pensa, Pille-Riin 2006 Tartu maakond
Petersen, Henri 2009 Tartu maakond
Petersen, Iris 2007 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Peterson, Jander 2007 Tartu maakond
Peterson, Mark 2006 Valga maakond
Petolai, Patrik 2008 Tartu maakond
Petrova, Anastassija 2009 Tartu maakond
Petrova, Ksenija 2013 Tartu maakond
Petti, Berit 2010 Tartu maakond
Petti, Sten 2008 Tartu maakond
Petuhhov, Robert 2013 Tartu maakond
Pihlap, Helene 2009 Tartu maakond
Pihlap, Marie 2006 Tartu maakond
Pihle, Marcus 2007 Tartu maakond
Pihu, Hanna 2007 Tartu maakond
Pihu, Marta 2012 Tartu maakond
Piibor, Rasmus 2010 Harju maakond
Piir, Kaupo 2007 Tartu maakond
Piir, Marta 2010 Tartu maakond
Piir, Noora 2007 Tartu maakond
Piirak, Kert 2008 Viljandi maakond
Piirimäe, Paul 2006 Tartu maakond
Piirimäe, Villem 2008 Tartu maakond
Pikk, Oskar 2011 Harju maakond
Pikkat, Lysandra 2008 Tartu maakond
Piller, Herbert 2008 Tartu maakond
Piller, Norbert 2011 Tartu maakond
Pintman, Berit 2013 Tartu maakond
Pintman, Gretel 2010 Tartu maakond
Pirnipuu, Jakob 2010 Valga maakond
Pirnipuu, Laura 2008 Valga maakond
Pisarev, Kennet 2006 Ida-Viru maakond
Plaado, Kristen 2008 Tartu maakond
Ploom, Katarina Elise 2005 Tartu maakond
Poimo, Liisa 2010 Tartu maakond
Pomerantseva, Diana 2004 Ida-Viru maakond
Pormeister, Annabel 2011 Harju maakond
Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond
Portnov, Aleksander 2004 Tartu maakond
Portnova, Maria 2009 Tartu maakond
Prans, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Pruija, Valter 2010 Tartu maakond
Pruulmann-Vengerfeldt, Tormi 2009 Tartu maakond
Pruus, Even 2012 Harju maakond
Pruus, Mathias 2006 Harju maakond
Pukk, Martin 2008 Harju maakond
Purga, Karola 2007 Tartu maakond
Puusaar, Robin 2007 Tartu maakond
Pähklamäe, Robin 2008 Valga maakond
Päkk, Kaisa 2005 Võru maakond
Pärg, Ottomar 2009 Tartu maakond
Pärn, Liisi 2009 Tartu maakond
Pärn, Richard 2008 Tartu maakond
Pärnamäe, Kristiin 2008 Tartu maakond
Pärnasalu, Marin 2008 Tartu maakond
Pärs, Priit Joosep 2013 Tartu maakond
Pärtel, Tormi 2009 Tartu maakond
Pärtel, Triinu 2006 Tartu maakond
Pääro, Lisavetta 2010 Tartu maakond
Põder, Mathias 2007 Tartu maakond
Põder, Rem 2006 Tartu maakond
Põld, Britta 2008 Tartu maakond
Põld, Saara 2010 Tartu maakond
Põldma, Henri 2006 Tartu maakond
Põldma, Laura 2008 Tartu maakond
Põldsam, Marta 2011 Tartu maakond
Põlluste, Kristella 2010 Tartu maakond
Põlluste, Kristofer 2007 Tartu maakond
Pürn, Kert 2012 Tartu maakond
Püvi, Karl Markus 2009 Tartu maakond
Püvi, Katarina 2011 Tartu maakond
Raa, Anni 2010 Tartu maakond
Raal, Enely 2010 Tartu maakond
Raal, Ewa 2010 Tartu maakond
Raal, Katarina 2009 Pärnu maakond
Raamets, Deliisa 2009 Tartu maakond
Raasik, Ete Liis 2009 Tartu maakond
Raasik, Uku 2007 Tartu maakond
Rahnel, Jan 2012 Tartu maakond
Rahnel, Kätti 2007 Tartu maakond
Rahu, Ralf Leon 2009 Rapla maakond
Raie, Britta 2008 Tartu maakond
Rajang, Marten 2007 Tartu maakond
Raud, Kristjan 2006 Tartu maakond
Raudmaa, Reijo 2011 Tartu maakond
Raudpuu, Marta 2007 Tartu maakond
Raudsepp, Kaspar 2007 Tartu maakond
Raudsepp, Kertu-Aliis 2007 Harju maakond
Raudsepp, Kregor 2007 Tartu maakond
Reimaa, Andra Liisa 2006 Viljandi maakond
Reimaa, Andris 2008 Viljandi maakond
Reimand, Janeli 2009 Tartu maakond
Reimand, Ronja 2011 Tartu maakond
Reinaru, Brenda Regina 2009 Tartu maakond
Reinhold, Elaisa 2011 Tartu maakond
Reinhold, Mairold 2009 Tartu maakond
Reinomägi, Rasmus 2009 Tartu maakond
Reinomägi, Reili 2007 Tartu maakond
Reinsalu, Joosep Kaur 2009 Põlva maakond
Remmelgas, Helen 2008 Tartu maakond
Rennu, Artur 2010 Tartu maakond
Rennu, Oskar 2008 Tartu maakond
Rist, Aronemo 2010 Tartu maakond
Rives, Marten 2005 Tartu maakond
Rives, Rasmus 2007 Tartu maakond
Rodina, Natali 2002 Harju maakond
Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Rohtma, Johanna Lisette 2007 Tartu maakond
Rooden, Meena 2006 Tartu maakond
Rooden, Mikk 2003 Tartu maakond
Rooden, Saale Heti 2010 Tartu maakond
Roogsoo, Ilona 2010 Tartu maakond
Roogsoo, Rasmus 2008 Tartu maakond
Roonurm, Mirtel Trine 2009 Tartu maakond
Roos, Ehe 2007 Tartu maakond
Roos, Ingrid 2007 Tartu maakond
Roos, Rasmus 2008 Tartu maakond
Roosa, Laureen 2013 Harju maakond
Roosaar, Robert 2013 Tartu maakond
Roosve, Raili 2009 Harju maakond
Rootsmaa, Annabel 2008 Tartu maakond
Rosenthal, Kädi 2007 Tartu maakond
Rosin, Assar 2010
Rosin, Johanna 2011
Rosin, Mari-Leen 2007
Ruder, Oskar-Martin 2007 Tartu maakond
Rudissaar, Annabel-Marie 2006 Tartu maakond
Rudissaar, Elisabet-Marie 2009 Tartu maakond
Rull, Helena 2007 Tartu maakond
Rumm, Hanna-Brit 2004 Tartu maakond
Rumm, Uku Jesper 2011 Tartu maakond
Ruohanen, Miica 2007 Tartu maakond
Russak, Paula 2007 Tartu maakond
Ryabchikova, Zara Benita 2010 Tartu maakond
Rähn, Liise 2010 Tartu maakond
Rähn, Loore 2012 Tartu maakond
Räim, Eugen 2009 Harju maakond
Räim, Tobias 2011 Harju maakond
Rämmer, Edrik 2009 Tartu maakond
Rätte, Liisa 2009 Tartu maakond
Rüütel, Alice 2007 Valga maakond
Saar, Karl Leonhard 2006 Tartu maakond
Saar, Wilma 2007 Tartu maakond
Saard, Teele 2011 Viljandi maakond
Saard, Triinu 2013 Viljandi maakond
Saaremets, Markus 2009 Tartu maakond
Saaristu, Skayler 2008 Tartu maakond
Sabur, Stella 2008 Tartu maakond
Sado, Aron 2009 Tartu maakond
Sahtel, Kristofer 2007 Tartu maakond
Saksing, Ronja 2010 Tartu maakond
Saluste, Aleksander Aldo 2012 Tartu maakond
Saluveer, Ida 2012 Tartu maakond
Samuel, Marielle 2011 Tartu maakond
Sandell, Stella 2012 Tartu maakond
Sarapson, Deiro 2009 Valga maakond
Sarv, Victoria 2012 Valga maakond
Saviauk, Emma 2008 Tartu maakond
Sei, Arli 2008 Tartu maakond
Selter, Kristjan-Erik 2008 Järva maakond
Sepp, Annabel 2011 Tartu maakond
Sepp, Kert 2011 Tartu maakond
Sepp, Kreete 2007 Tartu maakond
Sepp, Loore 2009 Tartu maakond
Serg, Richard 2009 Tartu maakond
Siimon, Gregor 2007 Harju maakond
Siimula, Risto 2008 Viljandi maakond
Sikk, Alexandra 2012 Tartu maakond
Sikk, Klaudia 2007 Tartu maakond
Sikk, Victoria 2009 Tartu maakond
Sild, Kardo 2004 Jõgeva maakond
Sild, Lilian 2007 Jõgeva maakond
Sild, Tony Tristan 2007 Tartu maakond
Sillard, Maribel 2006 Tartu maakond
Sillard, Roosbet 2010 Tartu maakond
Silm, Eveli 2009 Tartu maakond
Silm, Sofie Nora 2012 Harju maakond
Sims, Kevin 2006 Harju maakond
Sing, Egert 2006 Põlva maakond
Sing, Egon Jakko 2006 Põlva maakond
Sing, Mia Mirell 2011 Põlva maakond
Sirel, Rafiel 2012 Tartu maakond
Sisask, Eliise 2010 Tartu maakond
Sisask, Mihkel 2008 Tartu maakond
Sisask, Sandra 2008 Tartu maakond
Siska, Sander 2011 Võru maakond
Siska, Steven 2008 Võru maakond
Soeson, Tauri 2008 Tartu maakond
Soll, Sander 2009 Võru maakond
Solman, Harly Steven 2007 Tartu maakond
Sooläte, Diana 2012 Tartu maakond
Soonpuu, Sander 2009 Tartu maakond
Spiridonova, Polina 2000 Ida-Viru maakond
Sprengk, Grete-Liis 2009 Tartu maakond
Suburg, Eliisa 2010 Tartu maakond
Suits, Lukas 2010 Harju maakond
Sulbi, Marie 2006 Tartu maakond
Sule, Maria 2006 Tartu maakond
Suvi, Erik Johannes 2006 Tartu maakond
Suvi, Hendrik Georg 2009 Tartu maakond
Suvorova, Verdzinija 2007 Harju maakond
Säre, Jürgen 2011 Tartu maakond
Säre, Krislin 2003 Tartu maakond
Säre, Maria Elisa 2007 Tartu maakond
Säre, Nelis-Katrina 2005 Tartu maakond
Sõrmus, Hele Mai 2011
Sõrmus, Melinda 2010 Tartu maakond
Sügis, Sander 2011 Tartu maakond
Sütt, Kristin 2010 Tartu maakond
Sütt, Kätlin 2008 Tartu maakond
Sütt, Sander 2007 Tartu maakond
Taaber, Annabel 2006 Tartu maakond
Taaber, Ketri 2010 Tartu maakond
Taavel, Taavi 2012 Tartu maakond
Taevere, Kethon 2010 Tartu maakond
Tagamets, Kert Gregor 2006 Tartu maakond
Tagamets, Therese Thora 2013 Tartu maakond
Tagamets, Tristan Thor 2011 Tartu maakond
Taimrre, Jüri 2008 Tartu maakond
Tali, Mihkel 2006 Tartu maakond
Talismaa, Martin 2006 Tartu maakond
Talv, Adele 2011 Tartu maakond
Talv, Joanna 2012 Tartu maakond
Talvis, Jaagup 2008 Tartu maakond
Talvis, Johan 2006 Tartu maakond
Tamang, Ago 2006 Tartu maakond
Tamik, Marten 2005 Tartu maakond
Tamm, Deili 2011 Tartu maakond
Tamm, Hannes 2009 Tartu maakond
Tamm, Helen 2009 Pärnu maakond
Tamm, Helena 2008 Tartu maakond
Tamm, Laur 2011 Pärnu maakond
Tamm, Marten 2008 Tartu maakond
Tamm, Tormi 2012 Tartu maakond
Tammaru, Robin 2008 Tartu maakond
Tamme, Karoly 2008 Tartu maakond
Tamme, Ramon 2006 Tartu maakond
Tammine, Erik-Richard 2010 Tartu maakond
Tammiste, Karl Mathias 2008 Finland
Tammsaar, Kevin 2006 Tartu maakond
Tann, Elli 2013 Tartu maakond
Tappo, Raimond 2007 Tartu maakond
Tartes, Kreta Eliis 2001 Harju maakond
Tattar, Heelika 2009 Tartu maakond
Teder, Mati 2011 Tartu maakond
Teder, Sten Mathias 2009 Tartu maakond
Teino, Roosi 2012 Tartu maakond
Tellas, Eleonor 2008 Sweden
Tellas, Sander 2009 Harju maakond
Tempel, Kirke Kristiina 2009 Tartu maakond
Tennisson, Mathias 2006 Tartu maakond
Tensing, Tuule 2007 Tartu maakond
Tepper, Anastasia 2009 Tartu maakond
Tepper, Ljudmila 2004 Tartu maakond
Teppo, Jessica 2013 Tartu maakond
Teras, Annika 2008 Tartu maakond
Terav, Madli 2010 Tartu maakond
Terepson, Tarvi 2002 Tartu maakond
Terepson, Telle Tereesa 2006 Tartu maakond
Tiido, Carlos 2010 Tartu maakond
Tiidrus, Maren 2008 Tartu maakond
Tiidrus, Marten 2011 Tartu maakond
Tiidrus, Riinu 2005 Rapla maakond
Tiidu, Kermo 2011 Võru maakond
Tiidu, Mia-Lee 2009 Võru maakond
Tiidumaa, Mirjam 2008 Tartu maakond
Tiidumaa, Mona Marie 2003 Tartu maakond
Tiits, Lisette 2007 Harju maakond
Tiits, Mariliis 2008 Harju maakond
Tikka, Anete 2009 Tartu maakond
Timmusk, Oliver 2013 Tartu maakond
Timmusk, Sander 2008 Tartu maakond
Timusk, Karl Markus 2010 Tartu maakond
Tintera, Karin 2011 Tartu maakond
Tipka, Rasmus 2011 Tartu maakond
Tomberg, Timo 2009 Tartu maakond
Toom, Annabel 2007 Tartu maakond
Toom, Marten 2011 Tartu maakond
Toomik, Reivo Kalle 2009 Tartu maakond
Toompere, Martti 2008 Tartu maakond
Toomsalu, Nele-Riin 2012 Tartu maakond
Toomsalu, Richard Hugo 2012 Harju maakond
Tops, Kristiina 2000 Tartu maakond
Tops, Kristjan 2009 Tartu maakond
Tops, Pirjete 2011 Tartu maakond
Tops, Tauri 2013 Tartu maakond
Tops, Teele 2013 Tartu maakond
Trolla, Säde 2009 Tartu maakond
Truu, Stella 2005 Tartu maakond
Truu, Viljar 2010 Tartu maakond
Truus, Jakob 2008 Tartu maakond
Truus, Johannes 2010 Tartu maakond
Tähtsalu, Hannariin 2009 Harju maakond
Tätte, Markus 2008 Tartu maakond
Tõnissoo, Tõnn Kaarel 2006 Tartu maakond
Tõnissoo, Uku Taavi 2008 Tartu maakond
Türkson, Kaur 2010 Tartu maakond
Türkson, Raul 2011 Tartu maakond
Uibo, Hannes 2013 Valga maakond
Uibo, Stella 2013 Tartu maakond
Uibopuu, Taaniel 2007 Tartu maakond
Uibu, Jasper 2010 Tartu maakond
Uibu, Kaspar 2008 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Ulmas, Helena 2009 Harju maakond
Ulmas, Otto 2005 Harju maakond
Urm, Andree 2009 Tartu maakond
Urvet, Jakob 2011 Tartu maakond
Ustav, Jonas 2009 Tartu maakond
Utsal, Katarina 2006 Tartu maakond
Uudeberg, Liis 2013 Valga maakond
Uudeberg, Teele 2010 Valga maakond
Uusmaa, Kreete 2009 Tartu maakond
Vaabel, Jakob 2009 Tartu maakond
Vaarend, Laura-Ly 2007 Valga maakond
Vadi, Getter 2011 Tartu maakond
Vahelaan, Saara 2009 Tartu maakond
Vaher, Kaspar 2012 Tartu maakond
Vaher, Keidi 2010 Võru maakond
Vaher, Kertu 2007 Võru maakond
Vaher, Silver 2007 Tartu maakond
Vahter, Marily 2009 Rapla maakond
Vahtrik, Liisbet 2006 Tartu maakond
Vakk, Romili 2009 Tartu maakond
Valge, Charlotte Adele 2013 Tartu maakond
Valge, Mattias-Eduard 2008 Tartu maakond
Valgemäe, Jaana 2008
Valgerist, Andres 2009 Tartu maakond
Valgerist, Martin 2009 Tartu maakond
Valk, Mia Mirtel 2008 Tartu maakond
Valter, Lotta 2012 Tartu maakond
Valter, Oskar 2007 Tartu maakond
Valter, Rasmus 2006 Tartu maakond
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond
Vana, Johanna 1999 Tartu maakond
Vardja, Vivian 2010 Harju maakond
Vare, Nelle-Ann 2005 Tartu maakond
Vares, Andro 2009 Tartu maakond
Vares, Anni 2012 Viljandi maakond
Vares, Oskar 2010 Viljandi maakond
Varik, Karl 2008 Tartu maakond
Varik, Karolin 2009 Tartu maakond
Varind, Karl Tristan 2008 Tartu maakond
Varul, Kaisa 2009 Tartu maakond
Varula, Markus 2009 Tartu maakond
Vasemägi, Aleksander 2008 Tartu maakond
Vask, Robin 2006 Tartu maakond
Vassel, Dana 2009 Tartu maakond
Vau, Andreas 2010 Tartu maakond
Vau, Kaisa 2011 Tartu maakond
Vau, Kerttu 2007 Tartu maakond
Veevo, Rica 2006 Tartu maakond
Veider, Kerttu Mai 2008 Tartu maakond
Veltri, Jakob 2009 Harju maakond
Ventmann, Laura-Liis 2010 Tartu maakond
Verjazov, Oleg 2009 Russia
Verner, Oleg 2013 Tartu maakond
Veski, Jakob 2009 Põlva maakond
Veski, Kirke 2007 Tartu maakond
Veski, Kätlin 2011 Tartu maakond
Veski, Tauri 2009 Tartu maakond
Veskimäe, Grete-Maria 2010 Tartu maakond
Veskimäe, Johann Markus 2013 Tartu maakond
Vestmann, Meribel 2007 Tartu maakond
Vestmann, Meriia 2011 Tartu maakond
Vestmann, Merilee 2013 Tartu maakond
Vestung, Laura Loviise 2008 Harju maakond
Vider, Kirke Stefani 2008 Tartu maakond
Vider, Laura Liisa 2008 Tartu maakond
Viikmaa, Kertu 2010 Harju maakond
Viilukas, Laura 2009 Võru maakond
Viilukas, Liisa 2006 Võru maakond
Viilup, Ruudi 2008 Tartu maakond
Viira, Georg Hendrik 2006 Tartu maakond
Viirsalu, Jaan Artur 2006 Tartu maakond
Viispert, Linda 2009 Tartu maakond
Viitmaa, Sergei 2006 Harju maakond
Vikat, Kert-Kristjan 2008 Järva maakond
Vikat, Laura-Liis 2011 Järva maakond
Vikat, Simona 2010 Harju maakond
Vilipuu, Frank 2007 Tartu maakond
Vilipuu, Pillerin 2006 Tartu maakond
Villako, Rasmus 2007 Põlva maakond
Villems, Samuel 2009 Tartu maakond
Villems, Sebastian 2007 Tartu maakond
Villemson, Rebeka Ly 2006 Tartu maakond
Vink, Kaspar 2011 Tartu maakond
Vink, Mihkel 2011 Tartu maakond
Vinn, Erik 2010 Tartu maakond
Vinn, Sigrid 2007 Tartu maakond
Vinni, Herman 2011 Tartu maakond
Vishenkov, Vitali 2002 Ida-Viru maakond
Vislapuu, Georg 2008 Võru maakond
Vislapuu, Kenor 2008 Võru maakond
Visnapuu, Kaari 2009 Tartu maakond
Vohla, Karl-Markus 2009 Tartu maakond
Voitka, Ronaldo 2012 Tartu maakond
Volmer, Lisette 2010 Valga maakond
Voltri, Jörgen 2009 Tartu maakond
Voltri, Rihard 2012 Tartu maakond
Vunk, Susanna 2008 Tartu maakond
Vähi, Bert-Jepe 2010 Tartu maakond
Värton, Delisa 2010 Võru maakond
Värv, Gerhard 2013 Tartu maakond
Värv, Melanii 2010 Tartu maakond
Võhmar, Arnika 2008 Harju maakond
Võrklaev, Marten 2007 Harju maakond
Võro, Elise 2006 Tartu maakond
Zimmermann, Markus 2006 Tartu maakond
Zulin, Maksim 2007 Tartu maakond
Õis, Grete 2008 Tartu maakond

Main sponsor

SEB

Presenter

Codeborne

Ski partner

Madshus

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Supporters

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Hotell Pallas Hotell London Tere

Media partners

Maaleht Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar