Participants

TILLUrace and MINImarathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aasa, Loore 2008 Tartu maakond
Aasa, Marleen 2011 Tartu maakond
Abiline, Robi 2009 Tartu maakond
Abolin, Henry 2010 Valga maakond
Abolin, Karola 2016 Valga maakond
Alapert, Christopher 2008 Tartu maakond
Alaväli, Marta-Nora 2010 Tartu maakond
Alekand, Lilileen 2012 Tartu maakond
Aleksejev, Andrei 2008 Tartu maakond
Aleksejeva, Arina 2012 Tartu maakond
Allaje, Karel 2010 Tartu maakond
Annion, Leandra 2010 Tartu maakond
Aomets, Eerik 2010 Tartu maakond
Ariskina, Margarita 2012 Tartu maakond
Arras, Lenne Mia 2012 Tartu maakond
Arras, Lotta Lea 2010 Tartu maakond
Baker, Dominik Edrick 2010 Tartu maakond
Belõi, Oleg 2013 Tartu maakond
Bendeliani, Lorea 2012 Tartu maakond
Berggrünfeld, Kristiina 2009 Tartu maakond
Datsjuk, Kirill 2013 Tartu maakond
Ebelmann, Marten 2013 Tartu maakond
Ebelmann, Rasmus 2008 Tartu maakond
Eensoo, Gedmar 2013 Tartu maakond
Ehrlich, Aron 2010 Tartu maakond
Einasto, Helena 2010 Tartu maakond
Einberg, Eliise 2010 Tartu maakond
Einberg, Iiris 2013 Tartu maakond
Erik, Rika 2010 Tartu maakond
Ernits, Ron Oliver 2010 Tartu maakond
Freimann, Tanilo 2010 Tartu maakond
Gomez, Grete Gabriela 2009 Tartu maakond
Gorbunov, Sten-Erik 2012 Tartu maakond
Haamer, Sandra 2011 Tartu maakond
Haandi, Lenna 2009 Saare maakond
Haandi, Linda 2011 Saare maakond
Heerik, Carolin Heily 2010 Tartu maakond
Helemäe, Martin 2010 Tartu maakond
Helgand, Emili 2009 Harju maakond
Helgand, Kert 2011 Harju maakond
Henno, Ander 2010 Tartu maakond
Hingla, Luisa-Liis 2007 Jõgeva maakond
Härmson, Emma 2010 Tartu maakond
Igga, Marten 2010 Viljandi maakond
Iljin, Martin 2016 Tartu maakond
Iljin, Steven 2012 Tartu maakond
Ilves, Arabella 2015 Tartu maakond
Islamov, Kamil 2012 Jõgeva maakond
Islamova, Elisa 2014 Jõgeva maakond
Ivanov, Aleksandr 2010 Tartu maakond
Jagomägi, Jarek 2010 Tartu maakond
Jagomägi, Piibe 2008 Tartu maakond
Jalajas, Jäsper 2012 Tartu maakond
Jalukse, Liise-Marii 2013 Tartu maakond
Jalukse, Marie-Heliise 2011 Tartu maakond
Jaska, Anna-Liza 2012 Tartu maakond
Juhkam, Oliver 2010 Harju maakond
Juht, Jakob 2010 Tartu maakond
Juht, Johnnes 2014 Tartu maakond
Järvik, Villem 2010 Tartu maakond
Jõeveer, Mirtel 2011 Tartu maakond
Jõgiste, Steiv 2011 Tartu maakond
Jüris, Johanna-Marie 2013 Tartu maakond
Jürison, Mairel 2011 Tartu maakond
Jürmann, Rome 2012 Tartu maakond
Kabral, Elizabeth 2012 Tartu maakond
Kaha, Fred Joonas 2013 Harju maakond
Kaha, Frida Karamia 2011 Harju maakond
Kaha, Klara Sofie 2009 Harju maakond
Kaha, Nora Marii 2007 Harju maakond
Kalberg, Toomas-Viljar 2011 Ida-Viru maakond
Kalda, Kerstin 2011 Võru maakond
Kaljula, Marta Silva 2014 Põlva maakond
Kaljula, Mirja Silva 2011 Põlva maakond
Kallari, Katri 2008 Tartu maakond
Kalmus, Raiko 2009 Tartu maakond
Kannel, Indrek 2009 Tartu maakond
Kannel, Lenna 2015 Tartu maakond
Kannel, Magda 2010 Tartu maakond
Karja, Kaidi 2013 Tartu maakond
Karja, Kaisa 2010 Tartu maakond
Karja, Karmen 2011 Tartu maakond
Karjane, Johanna-Janeli 2009 Tartu maakond
Karm, Kert 2010 Lääne-Viru maakond
Kaul, Lucas 2012 Tartu maakond
Kaur, Karel 2011 Tartu maakond
Kentel, Anna-Bella 2014 Tartu maakond
Kesisjan, Margarita 2013 Tartu maakond
Kešišjan, Manvel 2011 Tartu maakond
Kibur, Rasmus 2012 Tartu maakond
Kiisk, Lenna 2011 Tartu maakond
Kikkas, Kendra 2011 Tartu maakond
Kikkas, Sandra 2009 Tartu maakond
Kilp, Meribel 2008 Harju maakond
Kippasto, Ursula 2008 Tartu maakond
Kivi, Ly-Sandra 2009 Tartu maakond
Kivil, Karl Oskar 2016 Tartu maakond
Kivil, Oliver Kristjan 2010 Tartu maakond
Klettenberg, Andra 2008 Harju maakond
Kliiman, Karl Marten 2012 Tartu maakond
Koiduaru, Ketlin 2009 Tartu maakond
Koiduaru, Merit 2014 Tartu maakond
Kokk, Kirsi 2010 Põlva maakond
Kolossov, Kaspar 2011 Tartu maakond
Koltsov, Liisbet 2012 Tartu maakond
Kongi, Kerret 2009 Tartu maakond
Kopantšuk, Daniels 2010 Tartu maakond
Koser, Loreta Lisanna 2013 Tartu maakond
Koskor, Saskia 2008 Tartu maakond
Koval, Ksenija 2011 Tartu maakond
Koval, Sofia 2014 Tartu maakond
Kraav, Rasmus 2008 Tartu maakond
Kraav, Robin 2011 Tartu maakond
Kreekman, Katariina 2010 Harju maakond
Kruusmaa, Karl Johannes 2011 Harju maakond
Kubbi, Kristel 2008 Harju maakond
Kukk, Karmen 2012 Tartu maakond
Kuldmäe, Gerthu 2012 Tartu maakond
Kuldmäe, Grethe 2010 Tartu maakond
Kurvits, Karl 2012 Tartu maakond
Kuus, Gerda Karoliina 2009 Võru maakond
Kuus, Karl Markus 2010 Võru maakond
Kuusesaar, Kaspar 2013 Tartu maakond
Kuusik, Sander 2010 Tartu maakond
Kähr, Karel Markus 2009 Põlva maakond
Kähr, Mattias 2011 Põlva maakond
Käo, Carolin 2009 Põlva maakond
Käsk, Armin 2013 Tartu maakond
Kõrts, Mirtel 2010 Tartu maakond
Kübar, Karlis 2011 Tartu maakond
Kübar, Olle Kaarel 2009 Tartu maakond
Külv, Kert 2012 Tartu maakond
Kütt, Sirli 2008 Tartu maakond
Laansoo, Liselle 2012 Tartu maakond
Laansoo, Melisse 2014 Tartu maakond
Lagodjuk, Erik 2009 Tartu maakond
Laht, Kert 2010 Tartu maakond
Lall, Tristen 2011 Tartu maakond
Lassen, Hans Rune 2008 Tartu maakond
Lassen, Peter Albert 2010 Tartu maakond
Laurimaa, Rometh 2012 Harju maakond
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Leiten, Tambet 2010 Tartu maakond
Lemming, Taren 2014 Viljandi maakond
Lemsalu, Kaisa 2006 Tartu maakond
Lemsalu, Kristjan 2010 Tartu maakond
Lemsalu, Kristofer 2008 Tartu maakond
Lepp, Kristjan 2009 Tartu maakond
Lepp, Mihkel 2011 Tartu maakond
Levand, Lauri 2010 Tartu maakond
Lihtsa, Viktoria 2010 Tartu maakond
Lillo, Kristelle 2011 Harju maakond
Linnard, Tristan 2010 Tartu maakond
Lipping, Nete-Ly 2008 Valga maakond
Lipping, Romet 2009 Valga maakond
Lobrev, Juss 2014 Tartu maakond
Loigu, Lisandra 2009 Valga maakond
Loog, Henri 2012 Harju maakond
Loog, Laura 2008 Harju maakond
Loog, Lenna 2011 Harju maakond
Loot, Klaudia 2011 Harju maakond
Luht, Lovisa 2008 Tartu maakond
Luik, Sander 2011 Tartu maakond
Lumiste, Karita 2011 Tartu maakond
Lunkova, Catherine 2010 Russia
Lunkova, Elizabeth 2010 Russia
Luug, Romet 2014 Tartu maakond
Lõhmus, Timo 2008 Tartu maakond
Lõhmus, Tomi Rasmus 2010 Tartu maakond
Maasen, Elis 2011 Tartu maakond
Maasik, Eha Mari 2011 Tartu maakond
Maasik, Indrek 2014 Tartu maakond
Maat, Maribel 2011 Tartu maakond
Madisson, Eliisabet 2011 Tartu maakond
Madisson, Margaret 2013 Tartu maakond
Maidla, Jarko 2014 Põlva maakond
Maran, Keili 2009 Põlva maakond
Masing, Melissa 2011 Tartu maakond
Matson, Riin 2008 Tartu maakond
Matto, Riko 2010 Tartu maakond
Meikop, Elise Marie 2011 Tartu maakond
Meikop, Karl Johann 2009 Tartu maakond
Meikop, Kaur Kristjan 2013 Tartu maakond
Mesipuu, Meribel 2011 Tartu maakond
Mets, Madli 2012 Harju maakond
Mettis, Eikko Marten 2008 Tartu maakond
Mikkel, Marten 2012 Tartu maakond
Miljukov, Marten 2012 Tartu maakond
Mitrofanova, Anastassia 2011 Tartu maakond
Mitrofanova, Jekaterina 2014 Tartu maakond
Moondu, Meribel 2012 Harju maakond
Morozov, Aleksander 2012 Tartu maakond
Muradyan, Marta 2012 Tartu maakond
Muru, Kädily 2011 Tartu maakond
Mustmaa, Liis-Marii 2009 Tartu maakond
Muul, Oskar 2009 Tartu maakond
Mäeots, Lennart 2013 Tartu maakond
Mäeots, Ronald 2010 Tartu maakond
Mägi, Mirell 2007 Rapla maakond
Märtinson, Ariana 2016 Tartu maakond
Mõttus, Eero 2010 Tartu maakond
Mõttus, Elena 2012 Valga maakond
Mõttus, Oliver 2015 Valga maakond
Müller, Elise-Laureen 2010 Tartu maakond
Müür, Reimo 2015 Tartu maakond
Nachbar, Markus 2010 Tartu maakond
Needrit, Brit 2011 Harju maakond
Needrit, Girte Lota 2013 Harju maakond
Neps, Eliise 2009 Tartu maakond
Nikolajenko, Alvina 2014 Tartu maakond
Nikolajev, Robin 2010 Harju maakond
Nuga, Leonel 2015 Tartu maakond
Nuga, Matheo 2010 Tartu maakond
Nädal, Karmen 2005 Tartu maakond
Nädal, Märten 2009 Harju maakond
Närap, Helery 2009 Tartu maakond
Oinats, Relibet 2008 Tartu maakond
Oja, Mirell Desiree 2010 Harju maakond
Oja, Trinity 2008 Harju maakond
Ojakivi, Loore Lee 2009 Tartu maakond
Ojakivi, Marta Mii 2011 Tartu maakond
Ojandu, Inger 2013 Tartu maakond
Ootsing, Emma 2013 Tartu maakond
Ootsing, Henri 2010 Tartu maakond
Orason, Robert 2014 Valga maakond
Org, Eerik 2012 Võru maakond
Org, Reena 2010 Võru maakond
Org, Teele 2008 Võru maakond
Osik, Jürgen 2009 Põlva maakond
Otti, Oskar 2010 Tartu maakond
Paesüld, Miriam 2010 Harju maakond
Paesüld, Mirtel 2013 Harju maakond
Pai, Tuule 2014 Tartu maakond
Pai, Uku Laur 2011 Tartu maakond
Pajur, Rebeka 2010 Harju maakond
Pajur, Roger 2008 Harju maakond
Palm, Hans Kristjan 2013 Tartu maakond
Paluste, Cassandra 2014 Tartu maakond
Panarin, Yaroslav 2014 Tartu maakond
Parmas, Aino 2015 Tartu maakond
Parmas, Ida 2008 Tartu maakond
Parts, Miina 2014 Tartu maakond
Parts, Teele 2011 Tartu maakond
Pastak, Mariel 2010 Tartu maakond
Pastak, Marleen 2012 Tartu maakond
Paulson, Janis 2011 Tartu maakond
Paulson, Kätriin 2008 Tartu maakond
Peedu, Amelia 2010 Tartu maakond
Peedumäe, Hendri 2012 Tartu maakond
Peerna, Oliver 2010 Tartu maakond
Pellenen, Lisandra 2006 Tartu maakond
Penner, Andero 2010 Tartu maakond
Penner, Emil 2008 Tartu maakond
Penner, Rando 2011 Tartu maakond
Pensa, Melissa Ly 2015 Tartu maakond
Pentjärv, Mattias 2010 Tartu maakond
Peterson, Marten 2013 Harju maakond
Petuhhov, Robert 2013 Tartu maakond
Piir, Kaupo 2007 Tartu maakond
Piirimäe, Matilda 2012 Tartu maakond
Piirimäe, Villem 2008 Tartu maakond
Pikkel, Pääsu 2014 Tartu maakond
Pirnipuu, Jakob 2010 Valga maakond
Pirnipuu, Laura 2008 Valga maakond
Plaado, Kristen 2008 Tartu maakond
Platace, Rita 2009 Latvia
Platacis, Krisjanis 2011 Latvia
Prans, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Prei, Hendrik 2010 Tartu maakond
Prei, Kaspar 2012 Tartu maakond
Protopopova, Anastasia 2012 Tartu maakond
Pungar, Annika 2010 Tartu maakond
Pärn, Lenna 2011 Tartu maakond
Pärn, Mairold 2011 Tartu maakond
Pärnapuu, Grete 2014 Tartu maakond
Päss, Tanel 2012 Tartu maakond
Pääro, Grete 2014 Tartu maakond
Pääro, Lisavetta 2010 Tartu maakond
Põder, Marten 2010 Tartu maakond
Põld, Britta 2008 Tartu maakond
Põld, Saara 2010 Tartu maakond
Põldsam, Marta 2011 Tartu maakond
Rahu, Frank Antoni 2011 Rapla maakond
Rahu, Ralf Leon 2009 Rapla maakond
Raie, Arabella 2011 Harju maakond
Rand, Hubert 2011 Tartu maakond
Randoja, Loore 2010 Tartu maakond
Raudik, Marta 2013 Tartu maakond
Raudik, Oskar 2011 Tartu maakond
Raudik, Rasmus 2010 Tartu maakond
Raudsepp, Anette Marie 2012 Tartu maakond
Raudsepp, Anu-Liis 2007 Järva maakond
Raun, Mirjam 2006 Tartu maakond
Rebane, Laura 2008 Tartu maakond
Reiman, Alari 2010 Tartu maakond
Reinaru, Brenda Regina 2009 Tartu maakond
Reiter, Eleanor 2011 Tartu maakond
Reiter, Natali 2014 Tartu maakond
Remmel, Elizabeth 2011 Harju maakond
Riik, Noora 2012 Tartu maakond
Riik, Robin 2009 Tartu maakond
Rist, Aronemo 2010 Tartu maakond
Roiland, Jan Kristen 2011 Tartu maakond
Roogsoo, Ilona 2010 Tartu maakond
Roogsoo, Rasmus 2008 Tartu maakond
Roos, Oskar 2012 Tartu maakond
Roos, Rasmus 2008 Tartu maakond
Roos, Urmas 2012 Tartu maakond
Roosaar, Robert 2013 Tartu maakond
Rosenthal, Karl Rasmus 2008 Tartu maakond
Rosenthal, Kädi 2007 Tartu maakond
Rosenthal, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Rosenthal, Miamarleen 2016 Tartu maakond
Rudissaar, Elisabet-Marie 2009 Tartu maakond
Rull, Harriet 2012 Tartu maakond
Russak, Hanna-Marie 2010 Tartu maakond
Russak, Helmi 2012 Tartu maakond
Rähn, Liise 2010 Tartu maakond
Rähn, Loore 2012 Tartu maakond
Rätsep, Maribel 2011 Tartu maakond
Rätte, Liisa 2009 Tartu maakond
Saaremets, Markus 2009 Tartu maakond
Sahharov, Anton 2009 Ida-Viru maakond
Salumäe, Aron Sebastian 2013 Tartu maakond
Saluäär, Henri 2013 Tartu maakond
Sammalkivi, Ottomar 2009 Põlva maakond
Sarapik, Rico 2014 Põlva maakond
Sellis, Saskia 2014 Põlva maakond
Selter, Kert 2010 Järva maakond
Selter, Kristiina 2012 Järva maakond
Selter, Kristjan-Erik 2008 Järva maakond
Sihver, Kert 2009 Harju maakond
Sihver, Kevin 2011 Harju maakond
Sikk, Alexandra 2012 Tartu maakond
Sikk, Victoria 2009 Tartu maakond
Silvet, Karola 2009 Tartu maakond
Silvet, Neleri 2010 Harju maakond
Simeonova, Šarlotte 2011 Tartu maakond
Sing, Kärt Eliise 2014 Põlva maakond
Sisask, Edwin Eduard 2011 Tartu maakond
Sisask, Eliise 2010 Tartu maakond
Sisask, Sandra 2008 Tartu maakond
Siska, Sander 2011 Võru maakond
Siska, Steven 2008 Võru maakond
Soll, Kristjan 2013 Võru maakond
Soll, Sander 2009 Võru maakond
Solman, Anita 2011 Tartu maakond
Soodla, Sander 2010 Tartu maakond
Soodla, Silver 2013 Tartu maakond
Sooniste, Hannaliise 2010 Harju maakond
Sooniste, Hannaloore 2012 Harju maakond
Suits, Kaisa 2014 Tartu maakond
Suits, Kristin 2011 Tartu maakond
Suits, Lukas 2010 Harju maakond
Suits, Simon 2008 Harju maakond
Sumberg, Sven 2011 Harju maakond
Suur, Ander 2013 Tartu maakond
Suur, Trevor 2012 Tartu maakond
Suurniit, Sebastian 2014 Tartu maakond
Säre, Jürgen 2011 Tartu maakond
Sõrmus, Melinda 2010 Tartu maakond
Sügis, Sander 2011 Tartu maakond
Tagamets, Therese Thora 2013 Tartu maakond
Tagamets, Tristan Thor 2011 Tartu maakond
Talvis, Jaagup 2008 Tartu maakond
Talvis, Miia 2013 Tartu maakond
Tamm, Helen 2009 Pärnu maakond
Tamm, Laur 2011 Pärnu maakond
Tamm, Reiko 2010 Tartu maakond
Tamm, Robert 2013 Tartu maakond
Tammoja, Kaspar 2010 Tartu maakond
Tammsaar, Arabella 2013 Jõgeva maakond
Tell, Anete Riin 2009 Lääne-Viru maakond
Tempel, Kirke Kristiina 2009 Tartu maakond
Tempel, Marta Margareta 2013 Tartu maakond
Teniste, Tristan Erik 2011 Tartu maakond
Tiido, Carlos 2010 Tartu maakond
Tintera, Karin 2011 Tartu maakond
Tintera, Sandra 2013 Tartu maakond
Tipka, Rasmus 2011 Tartu maakond
Toming, Oliver 2015 Tartu maakond
Toomik, Reivo Kalle 2009 Tartu maakond
Toomsalu, Richard Hugo 2012 Harju maakond
Toots, Kristo Robin 2008 Tartu maakond
Treier, Tarvi 2010 Harju maakond
Treier, Teele 2006 Harju maakond
Treier, Timmo 2007 Harju maakond
Treier, Triin 2005 Harju maakond
Trolla, Säde 2009 Tartu maakond
Truu, Viljar 2010 Tartu maakond
Tsvetkov, Aleksandr 2016 Tartu maakond
Tusov, Mathias 2009 Tartu maakond
Tähtsalu, Hannariin 2009 Harju maakond
Vadi, Brita Victoria 2010 Tartu maakond
Vadi, Rene Martin 2003 Tartu maakond
Vaga, Kadi 2009 Tartu maakond
Vaher, Kaspar 2012 Tartu maakond
Vahter, Marily 2009 Rapla maakond
Vaide, Marten Aksel johannes 2014 Tartu maakond
Valge, Charlotte Adele 2013 Tartu maakond
Valge, Karoliine Rosalie 2016 Tartu maakond
Valge, Mattias-Eduard 2008 Tartu maakond
Valter, Lotta 2012 Tartu maakond
Van Oss, Anette Rachel 2007 Tartu maakond
Van Oss, Emily Lisette 2011 Tartu maakond
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond
Varend, Matten 2009 Harju maakond
Vares, Aliise-Gea 2009 Tartu maakond
Vasemägi, Adele 2015 Tartu maakond
Vasemägi, Aleksander 2008 Tartu maakond
Vassel, Dana 2009 Tartu maakond
Vau, Agnar 2010 Tartu maakond
Veski, Eliise 2013 Tartu maakond
Vestmann, Meriia 2011 Tartu maakond
Vestmann, Merilee 2013 Tartu maakond
Vestung, Laur Lukas 2014 Harju maakond
Vestung, Laura Loviise 2008 Harju maakond
Viilup, Ruudi 2008 Tartu maakond
Viira, Timon 2015 Tartu maakond
Viirsalu, Jakob 2011 Tartu maakond
Viirsalu, Johann 2013 Tartu maakond
Vikat, Laura-Liis 2011 Järva maakond
Viljak, Karl-Oskar 2008 Tartu maakond
Viljak, Oliver 2010 Tartu maakond
Vinni, Herman 2011 Tartu maakond
Vismann, Lenna 2010 Tartu maakond
Vlasova, Varvara 2014 Russia
Vlassov, Margaret 2013 Harju maakond
Vlassov, Richard 2010 Harju maakond
Voitka, Ronaldo 2012 Tartu maakond
Volmer, Lisette 2010 Valga maakond
Väliste, Pärt 2013 Tartu maakond
Väliste, Pätrik 2015 Tartu maakond
Väärsi, Raian 2008 Tartu maakond
Väärsi, Rianna 2009 Tartu maakond
Änilane, Eliise 2012 Harju maakond
Änilane, Heleri 2007 Harju maakond
Ärm, Oliver 2013 Tartu maakond
Õigus, Gert 2013 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Marten 2003 Tartu maakond
Alapert, Jesper 2006 Tartu maakond
Alaväli, Kaur-Aron 2006 Tartu maakond
Ariskin, Stanislav 2007 Tartu maakond
Arna, Kiur Marten 2005 Harju maakond
Asejev, Diana 2003 Viljandi maakond
Birjuk, Joosep 2007 Põlva maakond
Bogdanova, Jelizaveta 2003 Harju maakond
Bubnov, Jegor 2005 Ida-Viru maakond
Christiaans, Ragnar 2007 Tartu maakond
Engel, Jane 2002 Tartu maakond
Ernits, Hardi 2007 Tartu maakond
Ernits, Uku Rasmus 2005 Tartu maakond
Ganicheva, Maria 2008 Russia
Heerik, Cassandra Cecilia 2008 Tartu maakond
Helemäe, Mirell 2004 Tartu maakond
Hendrikson, Karolina 2006 Tartu maakond
Härmson, Elis 2003 Tartu maakond
Igga, Kristjan 2007 Viljandi maakond
Ije, Ramon-Lucas 2007 Tartu maakond
Ilves, Sandra 2007 Tartu maakond
Jaaksoo, Rando 2007 Tartu maakond
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Jalajas, Sander 2006 Tartu maakond
Juhkam, Laura 2004 Harju maakond
Jürison, Mairolt 2002 Tartu maakond
Kainel, Georg 2006 Harju maakond
Kaljuste, Romet 2007 Tartu maakond
Kask, Kutt Kaur 2009 Tartu maakond
Kaur, Marten 2005 Valga maakond
Keskküla, Merily 2000 Tartu maakond
Kipli, Kristiina 2005 Tartu maakond
Kirsimägi, Kermo 2007 Tartu maakond
Kivistik, Sten 2007 Viljandi maakond
Kivistik, Steven 2005 Viljandi maakond
Klettenberg, Trinity 2007 Harju maakond
Klimbek, Tristan 2008 Tartu maakond
Koger, Marleen-Helen 2001 Harju maakond
Koiduaru, Lisette 2007 Tartu maakond
Kokk, Karmen 2007 Põlva maakond
Kondel, Randy 2008 Tartu maakond
Kongi, Markus 2005 Tartu maakond
Krimm, Andrias 2000 Viljandi maakond
Kroon, Joosep 2008 Tartu maakond
Krull, Heinrich 2000 Tartu maakond
Krull, Oskar 2002 Tartu maakond
Kruusmaa, Rahel 2006 Harju maakond
Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond
Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond
Kukk, Kristjan 2004 Tartu maakond
Kulikov, Janek 2000 Ida-Viru maakond
Kurs, Aksel 2009 Tartu maakond
Kurs, Marta 2007 Tartu maakond
Kurvits, Andreas 2007 Tartu maakond
Kuusik, Laura 2003 Tartu maakond
Kärner, Kaisa 2010 Tartu maakond
Külaots, Mattias 2007 Tartu maakond
Laasme, Krister Brenden 2006 Tartu maakond
Laine, Kevin 2001 Harju maakond
Lall, Ketriin 2008 Tartu maakond
Larionov, Fjodor 2006 Ida-Viru maakond
Larionova, Jekater 2006 Ida-Viru maakond
Lepp, Liis Marie 2008 Tartu maakond
Lepp, Triin Marii 2004 Tartu maakond
Lihtsa, Karoliina 2007 Põlva maakond
Liimask, Carmen 2005 Tartu maakond
Lillemets, Kaarel 2005 Tartu maakond
Linde, Rasmus 2004 Tartu maakond
Loigu, Kaur 2004 Valga maakond
Lokk, Ele 2003 Ida-Viru maakond
Lomp, Martin 2002 Tartu maakond
Loog, Karl Gustav 2001 Tartu maakond
Loorpärg, Klaarika 2005 Harju maakond
Loorpärg, Reelika 2004 Harju maakond
Lubi, Larsen 2008 Tartu maakond
Luht, Robin 2007 Tartu maakond
Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond
Luug, Katariina 2003 Tartu maakond
Madi, Epp Mariel Hiie 2010 Tartu maakond
Madi, Kristiina Maare Maria 2007 Tartu maakond
Madi, Marko Uku Tõdu 2005 Tartu maakond
Matson, Siim 2006 Tartu maakond
Matteus, Kevin 2008 Lääne maakond
Meister, Ott 2008 Tartu maakond
Mesipuu, Mariel 2000 Harju maakond
Mitrofanov, Artjom 2007 Tartu maakond
Mugra, Tõnis 2006 Tartu maakond
Mäeorg, Anete 2007 Põlva maakond
Mäeots, Tatjana 2004 Ida-Viru maakond
Mägi, Mervin 2007 Rapla maakond
Mändmets, Eliisabet 2000 Tartu maakond
Männiste, Gert 2007 Tartu maakond
Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
Mõttus, Magnar 2007 Valga maakond
Nepochatykh, Vasilisa 2008 Russia
Noobel, Annaliise 2002 Tartu maakond
Noobel, Anuliine 2004 Tartu maakond
Nurk, Raili 2000 Viljandi maakond
Nurk, Regitta 2003 Viljandi maakond
Nädal, Karmen 2005 Tartu maakond
Närap, Henry 2003 Tartu maakond
Närep, Maarja 1998 Viljandi maakond
Nõmme, Liis 2008 Tartu maakond
Oinats, Lisete 2005 Tartu maakond
Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
Org, Meeli 2006 Võru maakond
Paejärv, Aigar 2007 Tartu maakond
Paejärv, Aivar-Andre 2006 Tartu maakond
Palumägi, Atso 2008 Tartu maakond
Palumägi, Laurelin 2005 Tartu maakond
Parts, Iti 2007 Tartu maakond
Parts, Richard 2007 Tartu maakond
Parts, Riin 2006 Tartu maakond
Pedaste, Berit 2004 Tartu maakond
Pedaste, Karel 2006 Tartu maakond
Peedumäe, Carolin 2004 Tartu maakond
Peedumäe, Erkki 2006 Tartu maakond
Pensa, Anna-Triin 2008 Tartu maakond
Pensa, Pille-Riin 2006 Tartu maakond
Pensa, Saskia Eleonora 2008 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Piirimäe, Paul 2006 Tartu maakond
Pomogaiba, Natalja 2001 Ida-Viru maakond
Prei, Kristin 2003 Tartu maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Põder, Priit 2008 Tartu maakond
Põvvat, Alari 2007 Põlva maakond
Raa, Anni 2010 Tartu maakond
Raie, Argo 2001 Harju maakond
Raudsepp, Eva-Maria 2004 Järva maakond
Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond
Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
Rohtla, Krisliin 2003 Tartu maakond
Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Roos, Ingrid 2007 Tartu maakond
Rudissaar, Annabel-Marie 2006 Tartu maakond
Rull, Helena 2007 Tartu maakond
Rätte, Kerhard 2003 Tartu maakond
Saar, Karl Leonhard 2006 Tartu maakond
Saar, Rene Helen 2004 Tartu maakond
Safronov, Ander 2007 Harju maakond
Sahharov, Andrei 2007 Ida-Viru maakond
Samrjakova, Marit 2005 Tartu maakond
Sandre, Elari 2006 Tartu maakond
Sandre, Kadri 2007 Tartu maakond
Sandre, Kirsika 2005 Tartu maakond
Selgis, Uku 2005 Tartu maakond
Sikk, Klaudia 2007 Tartu maakond
Silvet, Ketlin 2005 Harju maakond
Silvet, Merili 2007 Harju maakond
Sing, Egon Jakko 2006 Põlva maakond
Sinimäe, Helena 2005 Tartu maakond
Sisask, Liis 2003 Võru maakond
Skorodumov, Daniel 2005 Tartu maakond
Solntsev, Andrei 2003 Harju maakond
Sologub, Denis 2004 Ida-Viru maakond
Sologub, Mihkel 2008 Ida-Viru maakond
Soosaar, Egert 2004 Harju maakond
Spolitis, Emils 2008 Latvia
Suits, Gretel 2011 Harju maakond
Sumnova, Olga 2008 Ida-Viru maakond
Sutt, Annabel 2007 Tartu maakond
Sutt, Hanna Liis 2004 Tartu maakond
Suvuova, Virdžinija 2007 Harju maakond
Säre, Nelis-Katrina 2005 Tartu maakond
Tagamets, Kert Gregor 2006 Tartu maakond
Tali, Mihkel 2006 Tartu maakond
Talvis, Johan 2006 Tartu maakond
Tamm, Annamarii 2007 Tartu maakond
Tamm, Georg-Kaarel 2000 Harju maakond
Tamm, Karl 2008 Tartu maakond
Tamm, Robin 2008 Tartu maakond
Tenjugin, Stanislav 2004 Harju maakond
Tenjugin, Vladimir 2009 Harju maakond
Tennisson, Mathias 2006 Tartu maakond
Tennisson, Thomas 2004 Tartu maakond
Tipka, Marleen 2004 Tartu maakond
Tolmats, Mona 2003 Harju maakond
Tolmats, Norman 2003 Harju maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Toming, Karolina 2003 Jõgeva maakond
Tomson, Sten 2007 Tartu maakond
Tähtsalu, Tannar 2005 Harju maakond
Tätte, Markus 2008 Tartu maakond
Uibo, Eliise 2003 Tartu maakond
Uibo, Katariina 2003 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Ulmas, Helena 2009 Harju maakond
Ulmas, Otto 2005 Harju maakond
Vaga, Henri 2006 Tartu maakond
Valk, Elise 2007 Tartu maakond
Valk, Silvi 2001 Tartu maakond
Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Valter, Oskar 2007 Tartu maakond
Valter, Rasmus 2006 Tartu maakond
Vassiljev, Lionel 2012 Tartu maakond
Veltmann, Carmen 2004 Tartu maakond
Veski, Kirke 2007 Tartu maakond
Veski, Tauri 2009 Tartu maakond
Vestmann, Mathias Marko 2003 Tartu maakond
Vestmann, Meribel 2007 Tartu maakond
Vider, Kirke Stefani 2008 Tartu maakond
Viirsalu, Jaan Artur 2006 Tartu maakond
Vink, Marleen 2007 Tartu maakond

Ski partner

Salomon

Wax partner

Toko

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium